SXT Ultimate PRO +

-7%
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

SXT Ultimate PRO +

New product

Nejextrémnější mezi výkonnými elektrickými koloběžkami značky SXT s pohonem obou kol. Celkový výkon 3600 W postačuje k dosažení rychlosti až 80 km/h. Má hydraulické brzdy, LED osvětlení, alarm s imobilizérem a vzduchem plněná 11palcová kola. Při váze 41,64 kg poskytuje dojezd slušných 50 km.

Původní cena Akční cena

64 746 Kčvčetně DPH

60 480 Kčvčetně DPH

- 7%

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Brno
Nedostupné
Praha
Nedostupné
Německo
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

SXT Ultimate PRO + je nejdivočejší z trojice extrémních modelů od značky SXT (Ultimate LITE, Pro, Pro +). Patří mezi extrémně výkonné modely a díky dvěma elektrickým motorům s celkovým výkonem 3600 W dosáhne rychlosti až 80 km/h. Díky kvalitnímu podvozku se vzduchovými tlumiči se nezalekne ani terénu a jízda na ní je mimořádně pohodlná, i díky vzduchem plněným až 11palcovým pneumatikám.

Ultimate PRO + nabízí i možnost vypnout jeden motor, tato možnost je vhodná pro zvýšení dojezdu a také pro začátečníky, aby si postupně zvykli na její plný výkon. S váhou 41,64 kg nejde o lehkou koloběžku, odvděčí se však extrémními parametry. Jízda do kopce nedělá této koloběžce nejmenší problém. Doporučujeme pouze skutečně zkušeným jezdcům jezdícím s rozumem.

 

Výkon a dojezd

SXT Ultimate PRO + má poháněna obě kola, z nichž každé v sobě ukrývá motor o výkonu 1800 W, dohromady disponují extrémním výkonem 3600 W. Ten je přenášen na cestu pomocí dvou 11palcových vzduchem plněných kol. Díky pohonu 2x2 je pánem v každé situaci a to i v terénu se světlou výškou až 16,5 cm. Koloběžka dosáhne rychlosti až 80 km/h a velmi dobře zrychluje. Dojezd tohoto modelu je limitován baterií technologie Li-ion a postačí na dojezd 50 km. Baterie má uloženou energii 1380 Wh, což odpovídá při napětí 60 V kapacitě 23 Ah. Ultimate PRO + se řadí mezi ty nejextrémnější koloběžky a tomu odpovídají i její parametry. Její zrychlení nezačne nudit ani po letech používání a nemusíte se obávat ani opravdu prudkého kopce. Oproti menšímu bratrovi Ultimate LITE, pracuje s napětím baterie až 60 V, která v sobě ukládá téměř dvojnásobek energie.

 

Pohodlí

Vzduchem plněná jedenáctipalcová kola výborně doplňují vzduchový podvozek, který je navíc nastavitelný změnou tlaku v tlumičích a který tlumí přední i zadní kolo. Jízda na vzduchem plněných pneumatikách ve spojení se vzduchovými tlumiči přináší úžasné pohodlí a zvládne i pořádně rozbité cesty. Tlumiče jsou nastavitelné změnou tlaku vzduchu, takže si koloběžku můžete přizpůsobit svému stylu jízdy a váze.

Kromě toho je koloběžka vybavena tempomatem, takže i delší trasy budou o něco pohodlnější. Tempomat se aktivuje automaticky pokud udržujete stejnou rychlost několik sekund a deaktivuje se automaticky brzděním nebo naopak přidáním rychlosti. Koloběžka disponuje portem USB, z kterého si můžete za jízdy dobíjet například mobilní telefon nebo z něj napájet přídavná světla. Velkým plusem je i vestavěný alarm a imobilizér, takže svou koloběžku můžete na chvilku spustit bez obav z dohledu. Koloběžka umožňuje start z místa bez nutnosti odražení, což jistě potěší zkušenější jezdce a oceníte to i při startu do kopce či v terénu.

 

Bezpečnost

SXT Ultimate PRO + výborně brzdí díky dvěma hydraulickým 160mm kotoučovým brzdám značky NUTT. Jde tak o vylepšení oproti verzi LITE, která má 120mm kotouče s hybridním způsobem brzdění. K bezpečnosti přispívá i vzduchový nastavitelný podvozek, který se skládá ze dvou tlumičů, na každém kole jeden. Ten skvěle tlumí nerovnosti, což přispívá k lepší trakci a brzdění. Koloběžka má nosnost 120 kg a ta se nesmí překračovat právě kvůli dimenzím tlumičů. Disponuje výkonným LED světlem vpředu a také předním a zadním osvětlením v platformě koloběžky . V zadním světle je integrované i brzdové světlo. Vzduchem plněné pneumatiky přispívají k bezpečnější jízdě na špatném povrchu, ale je potřeba si dávat pozor na správný tlak v pneumatikách. Určitě potěší i vestavěný alarm a imobilizér, který se ovládá přibaleným dálkovým ovladačem, podobně jako u auta. Při jízdě na této koloběžce doporučujeme nosit ochranný oděv (želvu), pevnou obuv a kvalitní integrální přilbu.

 


Design

Industriální minimalistický design SXT Ultimate PRO + jí dodává až armádní nádech, kdy je vzhled podřízený funkčnosti a robustnosti. Ostré hrany, obdélníková platforma a kovová nášlapná plocha schovávající tlumič si na nic nehrají a navzájem tvoří ucelený dojem funkcionality a pevnosti. Neobvyklé je umístění brzdových kotoučů, protože přední je na pravé straně a zadní na levé straně koloběžky. Brzdové třmeny a páčky jsou ve stejné černé barvě jako celé tělo koloběžky a zdůrazňují její sportovní charakter. Potřebná kabeláž je poměrně dobře integrována do těla a zbytečně neruší její vzhled. Stejně dobře jsou schované i tlumiče, které jsou integrovány a díky jejich černé barvě nenápadné. Určitě nejde o designové veledílo, ale někdy je krása v jednoduchosti a funkčnosti. Černá barva je použita téměř všude a doplňuje ji pouze kovově stříbrná barva kotoučů, šroubů, disků a průchodek hydraulických brzd. SXT se u tohoto modelu drží staré moudrosti, že černou nic nezkazíte, protože je nadčasová a elegantní.

 

Využití a praktičnost

Nejde o typickou městskou koloběžku. Její váha je 41,64 kg, takže ji určitě nebudete rádi nosit po schodech. Její přenášení bude příjemnější ve dvojici a po schodech ji jednoduše nebudete chtít nosit. Vzduchový podvozek zajistí dostatečné tlumení nerovností a vibrací za jízdy, s čímž mu pomáhají i jedenáctipalcové vzduchem plněné pneumatiky. Tato kombinace zabezpečuje extrémně pohodlnou jízdu. Široká řídítka jsou sice výhodou, protože máte koloběžku lépe pod kontrolou, avšak Ultimate PRO + je má pevné a ručky nelze sklopit, proto je koloběžka poměrně široká i po složení tyče řízení. Vleze se vám i do kufru běžného auta, ale mnoho místa už nezůstane a proto pokud ji chcete vzít s sebou na delší výlet autem (například k moři), lépe poslouží zadní nosič kol na tažném zařízení (pozor na jeho nosnost). Vzhledem k extrémnímu výkonu, pohonu obou kol a slušnou výšku podvozku nepohrdne ani terénem nebo pořádně prudkým kopcem. Dojezd 50 km je postačující pro většinu jezdců. Jde o extrémně výkonný model, který není pro každého a vyžaduje zkušeného jezdce, který jezdí s rozumem. Pokud ji však dokážete zkrotit, dostanete se s ní téměř všude a bude vaší první volbou na jakékoliv přesuny po širším okolí.


Naše hodnocení

SXT Ultimate PRO + je extrémně výkonná koloběžka s pohonem obou kol, které jsou s duší a plněné vzduchem s rozměrem jedenáct palců. O pohodlí se stará vzduchový nastavitelný podvozek, který ve spojení s vzduchem plněnými koly poskytuje mimořádně pohodlnou jízdu. Pohodlí z jízdy ostře kontrastuje se skutečně extrémními parametry tohoto stroje, který zvládne rychlost až 80 km/h. Na rozdíl od svého malého bratra Ultimate LITE, nabízí Ultimate PRO + dojezd až 50 km. O ten se stará 60 V 23 Ah Li-ion baterie s uloženou energií 1380 Wh. Pokud tedy máte v plánu i středně dlouhé výlety a hledáte extrémně výkonnou, bezúdržbovou koloběžku, která dokáže jet až 80 km/h a má zároveň kvalitní brzdy, Ultimate PRO + od SXT může být pro vás ta správná volba. Na tomto modelu potěší i vestavěný alarm s imobilizérem a dálkovým ovládáním, tempomat a také možnost dobíjet svůj telefon přes USB konektor. Pokud seriózně uvažujete nad tímto modelem, podívejte se před koupí ještě na jeho konkurenci, zejména model ZERO 11X (jede až 95 km/h) a též modely ZERO 10X a INOKIM OXO, které k vaší plánované koupi mohou mít co říct. Všechny tyto modely doporučujeme pouze pro zodpovědné a zkušené jezdce.

 

 

Servis

Jsme největší autorizovaný dovozce a prodejce značky SXT pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich prodejnách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů máme skladema jsme certifikovaný poskytovatel záručních i pozáručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu, či dostupnosti náhradních dílů, a díky přímému zastoupení výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

O značce

SXT patří mezi nejstarší značky elektrických koloběžek na světě, protože vznikla už v roce 2005. Jde o jednu z mála značek, které sídlí v Evropě, konkrétně v Německu na jižní hranici se Švýcarskem. Centrála SXT je v německém městě Rheinfelden, kde sídlí obchod, design, centrální servis i sklad v jejich vlastní budově o celkové ploše přes 3000 m2. Strategií SXT jsou lokální zastoupení, aby zákazníci měli stále po ruce poradenství i servis ve svém regionu a jazyku a nemuseli vše řešit na dálku přes internet. Voltride je největším takovým zastoupením ve střední Evropě se sítí prodejen v Praze, Brně a Bratislavě a také e-shopem v Maďarsku. Samotná výroba probíhá v 9 továrnách v Číně, které byly pečlivě zvoleny ze strany SXT tak, aby poskytovali vysoký standard a kvalitu výroby a které produkují více než 10 milionů kusů ročně. SXT zabezpečuje pravidelnou kontrolu a přítomnost ve výrobě tak, aby byly dosahované vysoké nároky, které SXT od svých dodavatelů požaduje. Všechny produkty SXT splňují Evropské standardy, jako například CE, ROHS, IQC, IPQC a FQC a jsou pravidelně kontrolovány interními audity tak, abyste si mohli být jisti, že koupí originálních výrobků SXT získáte produkt vysoké kvality. Za tím si SXT stojí vlastním jménem. Voltride nabízí výhradně originální produkty SXT, které pocházejí z Evropské centrály a můžeme proto garantovat jejich původ. Máme vybudované dobré vztahy přímo s majitelem SXT a často se i osobně navštěvujeme, proto můžeme z vlastní zkušenosti potvrdit, že značka SXT to myslí s osobní elektromobilitou vážně a dělá to z přesvědčení o budoucnosti tohoto způsobu přepravy, se stejnou vášní a zanícením, jak to děláme my sami.

Porovnání výkonných koloběžek s pohonem 2x2

Parametr SXT Ultimate LITE SXT Ultimate PRO SXT Ultimate PRO + ZERO 8X ZERO 10X INOKIM OXO ZERO 11X
Max. rychlost 50 km/h 65 km/h 80 km/h 55 km/h 65 km/h 65 km/h 95 km/h
Výkon 2000 W 2640 W 3600 W 3200 W 3200 W 2600 W 3600 W
Váha 28 kg 31,3 kg 41,64 kg 33 kg 35 kg 33,5 kg 54 kg
Dojezd 28 km 50 km 50 km 65 km 110 km 100 km 150 km
Napětí baterie 48 V 60 V 60 V 52 V 52 V 60 V 72 V
Energie baterie 720 Wh 1092 Wh 1380 Wh 780 Wh 1196 Wh 1536 Wh 2304 Wh
Podvozek 2x vzduchový tlumič 2x vzduchový tlumič 2x vzduchový tlumič 2x hydraulický tlumič + pružina 2x hydraulický tlumič + pružina nastavitelný zkrutný blok 2x hydraulický tlumič + pružina
Pneumatiky 8 palců 10 palců 11 palců 8 palců 10 palců 10 palců 11 palců
Max. zátěž 100 kg 120 kg 120 kg 120 kg 120 kg 120 kg 120 kg
Brzdy disková hybridní disková hydraulická disková hydraulická disková mechanická disková hydraulická disková hydraulická disková hydraulická
10/10
Komfort
4/10
Snadnost údržby
41,64 kg
Váha
3600 W
Výkon
50 km
Dojezd
80 km/h
Rychlost
Zadní osvětlení
Přední osvětlení
Zvládne kopec
Vzduchové kola
Volnoběžka
Dobře složitelné
Hydraulická brzda vpředu
Hydraulická brzda vzadu
Motor vzadu
Motor vpředu
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Extrémní výkon
Tempomat
Zvládne terén
Start z nuly
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 41,64 kg 40,4 kg
Doba nabíjení 12 h Zatím netestované
Max. rychlost 80 km/h 73,08 km/h
Výkon 3600 W 3110 W
Dojezd 50 km Zatím netestované
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h - 6,2 m
Vzdálenost na zrychlení 0 - 30 km/h - 14,7 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h - 2,48 s
Čas na zrychlení z 0 na 30 km/h - 3,66 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 1,4 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 3,7 m
Brzdná dráha z maximální rychlosti - 30,58 m
Sprint na 100m - 10,2 s
Sprint na 250m - 18,5 s
Sprint na 1000m - 56,38 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
73,08
km/h
Max. rychlost
3 109
wattů
Max. výkon
::badge-value:total_range::
km
Max. dojezd
::badge-value:city_range::
km
Městský dojezd
::badge-value:max_range::
km
Minimálny dojazd
10,20
sekund
Čas na
100 m
18,50
sekund
Čas na
250 m
56,38
sekund
Čas na
1 km
2,48
sekund
Čas do
20 km/h
3,66
sekund
Čas do
30 km/h
0,73
sekund
Čas z
20 km/h
1,09
sekund
Čas z
30 km/h
6,2
metrů
Dráha do
20 km/h
14,7
metrů
Dráha do
30 km/h
1,4
metrů
Dráha z
20 km/h
3,7
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 73,08
0
0 10
1,54
0 10
SXT Ultimate PRO + 1,54
0 15
2,01
0 15
SXT Ultimate PRO + 2,01
0 20
2,48
0 20
SXT Ultimate PRO + 2,48
0 25
3,00
0 25
SXT Ultimate PRO + 3,00
0 30
3,66
0 30
SXT Ultimate PRO + 3,66
0 35
4,39
0 35
SXT Ultimate PRO + 4,39
0 40
5,24
0 40
SXT Ultimate PRO + 5,24
0 45
6,27
0 45
SXT Ultimate PRO + 6,27
0 50
7,55
0 50
SXT Ultimate PRO + 7,55
0 55
8,94
0 55
SXT Ultimate PRO + 8,94
0 60
10,91
0 60
SXT Ultimate PRO + 10,91
0 65
14,23
0 65
SXT Ultimate PRO + 14,23
0 70
18,84
0 70
SXT Ultimate PRO + 18,84
0 73,08
25,02
0 73,08
SXT Ultimate PRO + 25,02
10
10 15
0,47
10 15
SXT Ultimate PRO + 0,47
10 20
0,93
10 20
SXT Ultimate PRO + 0,93
10 25
1,46
10 25
SXT Ultimate PRO + 1,46
10 30
2,11
10 30
SXT Ultimate PRO + 2,11
10 35
2,85
10 35
SXT Ultimate PRO + 2,85
10 40
3,70
10 40
SXT Ultimate PRO + 3,70
10 45
4,73
10 45
SXT Ultimate PRO + 4,73
10 50
6,01
10 50
SXT Ultimate PRO + 6,01
10 55
7,40
10 55
SXT Ultimate PRO + 7,40
10 60
9,36
10 60
SXT Ultimate PRO + 9,36
10 65
12,69
10 65
SXT Ultimate PRO + 12,69
10 70
17,30
10 70
SXT Ultimate PRO + 17,30
10 73,08
23,47
10 73,08
SXT Ultimate PRO + 23,47
15
15 20
0,46
15 20
SXT Ultimate PRO + 0,46
15 25
0,99
15 25
SXT Ultimate PRO + 0,99
15 30
1,65
15 30
SXT Ultimate PRO + 1,65
15 35
2,38
15 35
SXT Ultimate PRO + 2,38
15 40
3,23
15 40
SXT Ultimate PRO + 3,23
15 45
4,26
15 45
SXT Ultimate PRO + 4,26
15 50
5,54
15 50
SXT Ultimate PRO + 5,54
15 55
6,93
15 55
SXT Ultimate PRO + 6,93
15 60
8,90
15 60
SXT Ultimate PRO + 8,90
15 65
12,22
15 65
SXT Ultimate PRO + 12,22
15 70
16,83
15 70
SXT Ultimate PRO + 16,83
15 73,08
23,01
15 73,08
SXT Ultimate PRO + 23,01
20
20 25
0,53
20 25
SXT Ultimate PRO + 0,53
20 30
1,18
20 30
SXT Ultimate PRO + 1,18
20 35
1,92
20 35
SXT Ultimate PRO + 1,92
20 40
2,77
20 40
SXT Ultimate PRO + 2,77
20 45
3,80
20 45
SXT Ultimate PRO + 3,80
20 50
5,08
20 50
SXT Ultimate PRO + 5,08
20 55
6,47
20 55
SXT Ultimate PRO + 6,47
20 60
8,43
20 60
SXT Ultimate PRO + 8,43
20 65
11,75
20 65
SXT Ultimate PRO + 11,75
20 70
16,37
20 70
SXT Ultimate PRO + 16,37
20 73,08
22,54
20 73,08
SXT Ultimate PRO + 22,54
25
25 30
0,65
25 30
SXT Ultimate PRO + 0,65
25 35
1,39
25 35
SXT Ultimate PRO + 1,39
25 40
2,24
25 40
SXT Ultimate PRO + 2,24
25 45
3,27
25 45
SXT Ultimate PRO + 3,27
25 50
4,55
25 50
SXT Ultimate PRO + 4,55
25 55
5,94
25 55
SXT Ultimate PRO + 5,94
25 60
7,90
25 60
SXT Ultimate PRO + 7,90
25 65
11,23
25 65
SXT Ultimate PRO + 11,23
25 70
15,84
25 70
SXT Ultimate PRO + 15,84
25 73,08
22,02
25 73,08
SXT Ultimate PRO + 22,02
30
30 35
0,74
30 35
SXT Ultimate PRO + 0,74
30 40
1,58
30 40
SXT Ultimate PRO + 1,58
30 45
2,61
30 45
SXT Ultimate PRO + 2,61
30 50
3,90
30 50
SXT Ultimate PRO + 3,90
30 55
5,28
30 55
SXT Ultimate PRO + 5,28
30 60
7,25
30 60
SXT Ultimate PRO + 7,25
30 65
10,57
30 65
SXT Ultimate PRO + 10,57
30 70
15,18
30 70
SXT Ultimate PRO + 15,18
30 73,08
21,36
30 73,08
SXT Ultimate PRO + 21,36
35
35 40
0,85
35 40
SXT Ultimate PRO + 0,85
35 45
1,88
35 45
SXT Ultimate PRO + 1,88
35 50
3,16
35 50
SXT Ultimate PRO + 3,16
35 55
4,55
35 55
SXT Ultimate PRO + 4,55
35 60
6,51
35 60
SXT Ultimate PRO + 6,51
35 65
9,83
35 65
SXT Ultimate PRO + 9,83
35 70
14,45
35 70
SXT Ultimate PRO + 14,45
35 73,08
20,62
35 73,08
SXT Ultimate PRO + 20,62
40
40 45
1,03
40 45
SXT Ultimate PRO + 1,03
40 50
2,31
40 50
SXT Ultimate PRO + 2,31
40 55
3,70
40 55
SXT Ultimate PRO + 3,70
40 60
5,67
40 60
SXT Ultimate PRO + 5,67
40 65
8,99
40 65
SXT Ultimate PRO + 8,99
40 70
13,60
40 70
SXT Ultimate PRO + 13,60
40 73,08
19,78
40 73,08
SXT Ultimate PRO + 19,78
45
45 50
1,28
45 50
SXT Ultimate PRO + 1,28
45 55
2,67
45 55
SXT Ultimate PRO + 2,67
45 60
4,64
45 60
SXT Ultimate PRO + 4,64
45 65
7,96
45 65
SXT Ultimate PRO + 7,96
45 70
12,57
45 70
SXT Ultimate PRO + 12,57
45 73,08
18,75
45 73,08
SXT Ultimate PRO + 18,75
50
50 55
1,39
50 55
SXT Ultimate PRO + 1,39
50 60
3,35
50 60
SXT Ultimate PRO + 3,35
50 65
6,68
50 65
SXT Ultimate PRO + 6,68
50 70
11,29
50 70
SXT Ultimate PRO + 11,29
50 73,08
17,47
50 73,08
SXT Ultimate PRO + 17,47
55
55 60
1,97
55 60
SXT Ultimate PRO + 1,97
55 65
5,29
55 65
SXT Ultimate PRO + 5,29
55 70
9,90
55 70
SXT Ultimate PRO + 9,90
55 73,08
16,08
55 73,08
SXT Ultimate PRO + 16,08
60
60 65
3,32
60 65
SXT Ultimate PRO + 3,32
60 70
7,93
60 70
SXT Ultimate PRO + 7,93
60 73,08
14,11
60 73,08
SXT Ultimate PRO + 14,11
65
65 70
4,61
65 70
SXT Ultimate PRO + 4,61
65 73,08
10,79
65 73,08
SXT Ultimate PRO + 10,79
70
70 73,08
6,18
70 73,08
SXT Ultimate PRO + 6,18
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 73,08
0
0 10
2,03
0 10
SXT Ultimate PRO + 2,03
0 15
3,78
0 15
SXT Ultimate PRO + 3,78
0 20
6,18
0 20
SXT Ultimate PRO + 6,18
0 25
9,61
0 25
SXT Ultimate PRO + 9,61
0 30
14,73
0 30
SXT Ultimate PRO + 14,73
0 35
21,51
0 35
SXT Ultimate PRO + 21,51
0 40
30,48
0 40
SXT Ultimate PRO + 30,48
0 45
42,78
0 45
SXT Ultimate PRO + 42,78
0 50
59,89
0 50
SXT Ultimate PRO + 59,89
0 55
80,47
0 55
SXT Ultimate PRO + 80,47
0 60
112,11
0 60
SXT Ultimate PRO + 112,11
0 65
170,11
0 65
SXT Ultimate PRO + 170,11
0 70
257,25
0 70
SXT Ultimate PRO + 257,25
0 73,08
379,91
0 73,08
SXT Ultimate PRO + 379,91
10
10 15
1,75
10 15
SXT Ultimate PRO + 1,75
10 20
4,15
10 20
SXT Ultimate PRO + 4,15
10 25
7,58
10 25
SXT Ultimate PRO + 7,58
10 30
12,71
10 30
SXT Ultimate PRO + 12,71
10 35
19,49
10 35
SXT Ultimate PRO + 19,49
10 40
28,45
10 40
SXT Ultimate PRO + 28,45
10 45
40,75
10 45
SXT Ultimate PRO + 40,75
10 50
57,87
10 50
SXT Ultimate PRO + 57,87
10 55
78,45
10 55
SXT Ultimate PRO + 78,45
10 60
110,09
10 60
SXT Ultimate PRO + 110,09
10 65
168,09
10 65
SXT Ultimate PRO + 168,09
10 70
255,23
10 70
SXT Ultimate PRO + 255,23
10 73,08
377,88
10 73,08
SXT Ultimate PRO + 377,88
15
15 20
2,40
15 20
SXT Ultimate PRO + 2,40
15 25
5,83
15 25
SXT Ultimate PRO + 5,83
15 30
10,95
15 30
SXT Ultimate PRO + 10,95
15 35
17,73
15 35
SXT Ultimate PRO + 17,73
15 40
26,70
15 40
SXT Ultimate PRO + 26,70
15 45
39,00
15 45
SXT Ultimate PRO + 39,00
15 50
56,11
15 50
SXT Ultimate PRO + 56,11
15 55
76,70
15 55
SXT Ultimate PRO + 76,70
15 60
108,33
15 60
SXT Ultimate PRO + 108,33
15 65
166,34
15 65
SXT Ultimate PRO + 166,34
15 70
253,47
15 70
SXT Ultimate PRO + 253,47
15 73,08
376,13
15 73,08
SXT Ultimate PRO + 376,13
20
20 25
3,43
20 25
SXT Ultimate PRO + 3,43
20 30
8,55
20 30
SXT Ultimate PRO + 8,55
20 35
15,33
20 35
SXT Ultimate PRO + 15,33
20 40
24,30
20 40
SXT Ultimate PRO + 24,30
20 45
36,60
20 45
SXT Ultimate PRO + 36,60
20 50
53,71
20 50
SXT Ultimate PRO + 53,71
20 55
74,29
20 55
SXT Ultimate PRO + 74,29
20 60
105,93
20 60
SXT Ultimate PRO + 105,93
20 65
163,93
20 65
SXT Ultimate PRO + 163,93
20 70
251,07
20 70
SXT Ultimate PRO + 251,07
20 73,08
373,73
20 73,08
SXT Ultimate PRO + 373,73
25
25 30
5,13
25 30
SXT Ultimate PRO + 5,13
25 35
11,91
25 35
SXT Ultimate PRO + 11,91
25 40
20,87
25 40
SXT Ultimate PRO + 20,87
25 45
33,17
25 45
SXT Ultimate PRO + 33,17
25 50
50,29
25 50
SXT Ultimate PRO + 50,29
25 55
70,87
25 55
SXT Ultimate PRO + 70,87
25 60
102,51
25 60
SXT Ultimate PRO + 102,51
25 65
160,51
25 65
SXT Ultimate PRO + 160,51
25 70
247,65
25 70
SXT Ultimate PRO + 247,65
25 73,08
370,30
25 73,08
SXT Ultimate PRO + 370,30
30
30 35
6,78
30 35
SXT Ultimate PRO + 6,78
30 40
15,75
30 40
SXT Ultimate PRO + 15,75
30 45
28,05
30 45
SXT Ultimate PRO + 28,05
30 50
45,16
30 50
SXT Ultimate PRO + 45,16
30 55
65,74
30 55
SXT Ultimate PRO + 65,74
30 60
97,38
30 60
SXT Ultimate PRO + 97,38
30 65
155,38
30 65
SXT Ultimate PRO + 155,38
30 70
242,52
30 70
SXT Ultimate PRO + 242,52
30 73,08
365,18
30 73,08
SXT Ultimate PRO + 365,18
35
35 40
8,97
35 40
SXT Ultimate PRO + 8,97
35 45
21,27
35 45
SXT Ultimate PRO + 21,27
35 50
38,38
35 50
SXT Ultimate PRO + 38,38
35 55
58,96
35 55
SXT Ultimate PRO + 58,96
35 60
90,60
35 60
SXT Ultimate PRO + 90,60
35 65
148,60
35 65
SXT Ultimate PRO + 148,60
35 70
235,74
35 70
SXT Ultimate PRO + 235,74
35 73,08
358,40
35 73,08
SXT Ultimate PRO + 358,40
40
40 45
12,30
40 45
SXT Ultimate PRO + 12,30
40 50
29,41
40 50
SXT Ultimate PRO + 29,41
40 55
49,99
40 55
SXT Ultimate PRO + 49,99
40 60
81,63
40 60
SXT Ultimate PRO + 81,63
40 65
139,63
40 65
SXT Ultimate PRO + 139,63
40 70
226,77
40 70
SXT Ultimate PRO + 226,77
40 73,08
349,43
40 73,08
SXT Ultimate PRO + 349,43
45
45 50
17,11
45 50
SXT Ultimate PRO + 17,11
45 55
37,69
45 55
SXT Ultimate PRO + 37,69
45 60
69,33
45 60
SXT Ultimate PRO + 69,33
45 65
127,33
45 65
SXT Ultimate PRO + 127,33
45 70
214,47
45 70
SXT Ultimate PRO + 214,47
45 73,08
337,13
45 73,08
SXT Ultimate PRO + 337,13
50
50 55
20,58
50 55
SXT Ultimate PRO + 20,58
50 60
52,22
50 60
SXT Ultimate PRO + 52,22
50 65
110,22
50 65
SXT Ultimate PRO + 110,22
50 70
197,36
50 70
SXT Ultimate PRO + 197,36
50 73,08
320,02
50 73,08
SXT Ultimate PRO + 320,02
55
55 60
31,64
55 60
SXT Ultimate PRO + 31,64
55 65
89,64
55 65
SXT Ultimate PRO + 89,64
55 70
176,78
55 70
SXT Ultimate PRO + 176,78
55 73,08
299,43
55 73,08
SXT Ultimate PRO + 299,43
60
60 65
58,00
60 65
SXT Ultimate PRO + 58,00
60 70
145,14
60 70
SXT Ultimate PRO + 145,14
60 73,08
267,80
60 73,08
SXT Ultimate PRO + 267,80
65
65 70
87,14
65 70
SXT Ultimate PRO + 87,14
65 73,08
209,79
65 73,08
SXT Ultimate PRO + 209,79
70
70 73,08
122,66
70 73,08
SXT Ultimate PRO + 122,66
Brzdné časy
70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
73,08
73,08 70
0,23
73,08 70
SXT Ultimate PRO + 0,23
73,08 65
0,47
73,08 65
SXT Ultimate PRO + 0,47
73,08 60
0,67
73,08 60
SXT Ultimate PRO + 0,67
73,08 55
0,89
73,08 55
SXT Ultimate PRO + 0,89
73,08 50
1,10
73,08 50
SXT Ultimate PRO + 1,10
73,08 45
1,30
73,08 45
SXT Ultimate PRO + 1,30
73,08 40
1,50
73,08 40
SXT Ultimate PRO + 1,50
73,08 35
1,70
73,08 35
SXT Ultimate PRO + 1,70
73,08 30
1,88
73,08 30
SXT Ultimate PRO + 1,88
73,08 25
2,06
73,08 25
SXT Ultimate PRO + 2,06
73,08 20
2,23
73,08 20
SXT Ultimate PRO + 2,23
73,08 15
2,40
73,08 15
SXT Ultimate PRO + 2,40
73,08 10
2,58
73,08 10
SXT Ultimate PRO + 2,58
73,08 0
2,96
73,08 0
SXT Ultimate PRO + 2,96
70
70 65
0,23
70 65
SXT Ultimate PRO + 0,23
70 60
0,44
70 60
SXT Ultimate PRO + 0,44
70 55
0,65
70 55
SXT Ultimate PRO + 0,65
70 50
0,86
70 50
SXT Ultimate PRO + 0,86
70 45
1,06
70 45
SXT Ultimate PRO + 1,06
70 40
1,26
70 40
SXT Ultimate PRO + 1,26
70 35
1,46
70 35
SXT Ultimate PRO + 1,46
70 30
1,64
70 30
SXT Ultimate PRO + 1,64
70 25
1,83
70 25
SXT Ultimate PRO + 1,83
70 20
2,00
70 20
SXT Ultimate PRO + 2,00
70 15
2,17
70 15
SXT Ultimate PRO + 2,17
70 10
2,35
70 10
SXT Ultimate PRO + 2,35
70 0
2,73
70 0
SXT Ultimate PRO + 2,73
65
65 60
0,21
65 60
SXT Ultimate PRO + 0,21
65 55
0,42
65 55
SXT Ultimate PRO + 0,42
65 50
0,63
65 50
SXT Ultimate PRO + 0,63
65 45
0,83
65 45
SXT Ultimate PRO + 0,83
65 40
1,03
65 40
SXT Ultimate PRO + 1,03
65 35
1,23
65 35
SXT Ultimate PRO + 1,23
65 30
1,41
65 30
SXT Ultimate PRO + 1,41
65 25
1,59
65 25
SXT Ultimate PRO + 1,59
65 20
1,76
65 20
SXT Ultimate PRO + 1,76
65 15
1,93
65 15
SXT Ultimate PRO + 1,93
65 10
2,12
65 10
SXT Ultimate PRO + 2,12
65 0
2,50
65 0
SXT Ultimate PRO + 2,50
60
60 55
0,21
60 55
SXT Ultimate PRO + 0,21
60 50
0,42
60 50
SXT Ultimate PRO + 0,42
60 45
0,62
60 45
SXT Ultimate PRO + 0,62
60 40
0,82
60 40
SXT Ultimate PRO + 0,82
60 35
1,02
60 35
SXT Ultimate PRO + 1,02
60 30
1,20
60 30
SXT Ultimate PRO + 1,20
60 25
1,39
60 25
SXT Ultimate PRO + 1,39
60 20
1,56
60 20
SXT Ultimate PRO + 1,56
60 15
1,73
60 15
SXT Ultimate PRO + 1,73
60 10
1,91
60 10
SXT Ultimate PRO + 1,91
60 0
2,29
60 0
SXT Ultimate PRO + 2,29
55
55 50
0,21
55 50
SXT Ultimate PRO + 0,21
55 45
0,41
55 45
SXT Ultimate PRO + 0,41
55 40
0,61
55 40
SXT Ultimate PRO + 0,61
55 35
0,81
55 35
SXT Ultimate PRO + 0,81
55 30
0,99
55 30
SXT Ultimate PRO + 0,99
55 25
1,17
55 25
SXT Ultimate PRO + 1,17
55 20
1,35
55 20
SXT Ultimate PRO + 1,35
55 15
1,52
55 15
SXT Ultimate PRO + 1,52
55 10
1,70
55 10
SXT Ultimate PRO + 1,70
55 0
2,08
55 0
SXT Ultimate PRO + 2,08
50
50 45
0,20
50 45
SXT Ultimate PRO + 0,20
50 40
0,40
50 40
SXT Ultimate PRO + 0,40
50 35
0,60
50 35
SXT Ultimate PRO + 0,60
50 30
0,78
50 30
SXT Ultimate PRO + 0,78
50 25
0,96
50 25
SXT Ultimate PRO + 0,96
50 20
1,14
50 20
SXT Ultimate PRO + 1,14
50 15
1,31
50 15
SXT Ultimate PRO + 1,31
50 10
1,49
50 10
SXT Ultimate PRO + 1,49
50 0
1,87
50 0
SXT Ultimate PRO + 1,87
45
45 40
0,20
45 40
SXT Ultimate PRO + 0,20
45 35
0,40
45 35
SXT Ultimate PRO + 0,40
45 30
0,58
45 30
SXT Ultimate PRO + 0,58
45 25
0,76
45 25
SXT Ultimate PRO + 0,76
45 20
0,94
45 20
SXT Ultimate PRO + 0,94
45 15
1,11
45 15
SXT Ultimate PRO + 1,11
45 10
1,29
45 10
SXT Ultimate PRO + 1,29
45 0
1,67
45 0
SXT Ultimate PRO + 1,67
40
40 35
0,20
40 35
SXT Ultimate PRO + 0,20
40 30
0,38
40 30
SXT Ultimate PRO + 0,38
40 25
0,56
40 25
SXT Ultimate PRO + 0,56
40 20
0,73
40 20
SXT Ultimate PRO + 0,73
40 15
0,91
40 15
SXT Ultimate PRO + 0,91
40 10
1,09
40 10
SXT Ultimate PRO + 1,09
40 0
1,47
40 0
SXT Ultimate PRO + 1,47
35
35 30
0,18
35 30
SXT Ultimate PRO + 0,18
35 25
0,37
35 25
SXT Ultimate PRO + 0,37
35 20
0,54
35 20
SXT Ultimate PRO + 0,54
35 15
0,71
35 15
SXT Ultimate PRO + 0,71
35 10
0,89
35 10
SXT Ultimate PRO + 0,89
35 0
1,27
35 0
SXT Ultimate PRO + 1,27
30
30 25
0,18
30 25
SXT Ultimate PRO + 0,18
30 20
0,35
30 20
SXT Ultimate PRO + 0,35
30 15
0,53
30 15
SXT Ultimate PRO + 0,53
30 10
0,71
30 10
SXT Ultimate PRO + 0,71
30 0
1,09
30 0
SXT Ultimate PRO + 1,09
25
25 20
0,17
25 20
SXT Ultimate PRO + 0,17
25 15
0,34
25 15
SXT Ultimate PRO + 0,34
25 10
0,52
25 10
SXT Ultimate PRO + 0,52
25 0
0,90
25 0
SXT Ultimate PRO + 0,90
20
20 15
0,17
20 15
SXT Ultimate PRO + 0,17
20 10
0,35
20 10
SXT Ultimate PRO + 0,35
20 0
0,73
20 0
SXT Ultimate PRO + 0,73
15
15 10
0,18
15 10
SXT Ultimate PRO + 0,18
15 0
0,56
15 0
SXT Ultimate PRO + 0,56
10
10 0
0,38
10 0
SXT Ultimate PRO + 0,38
Brzdné dráhy
70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
73,08
73,08 70
4,59
73,08 70
SXT Ultimate PRO + 4,59
73,08 65
8,89
73,08 65
SXT Ultimate PRO + 8,89
73,08 60
12,35
73,08 60
SXT Ultimate PRO + 12,35
73,08 55
15,64
73,08 55
SXT Ultimate PRO + 15,64
73,08 50
18,59
73,08 50
SXT Ultimate PRO + 18,59
73,08 45
21,12
73,08 45
SXT Ultimate PRO + 21,12
73,08 40
23,39
73,08 40
SXT Ultimate PRO + 23,39
73,08 35
25,34
73,08 35
SXT Ultimate PRO + 25,34
73,08 30
26,88
73,08 30
SXT Ultimate PRO + 26,88
73,08 25
28,18
73,08 25
SXT Ultimate PRO + 28,18
73,08 20
29,14
73,08 20
SXT Ultimate PRO + 29,14
73,08 15
29,87
73,08 15
SXT Ultimate PRO + 29,87
73,08 10
30,38
73,08 10
SXT Ultimate PRO + 30,38
73,08 0
30,58
73,08 0
SXT Ultimate PRO + 30,58
70
70 65
4,31
70 65
SXT Ultimate PRO + 4,31
70 60
7,76
70 60
SXT Ultimate PRO + 7,76
70 55
11,05
70 55
SXT Ultimate PRO + 11,05
70 50
14,00
70 50
SXT Ultimate PRO + 14,00
70 45
16,54
70 45
SXT Ultimate PRO + 16,54
70 40
18,80
70 40
SXT Ultimate PRO + 18,80
70 35
20,75
70 35
SXT Ultimate PRO + 20,75
70 30
22,29
70 30
SXT Ultimate PRO + 22,29
70 25
23,60
70 25
SXT Ultimate PRO + 23,60
70 20
24,55
70 20
SXT Ultimate PRO + 24,55
70 15
25,28
70 15
SXT Ultimate PRO + 25,28
70 10
25,79
70 10
SXT Ultimate PRO + 25,79
70 0
25,99
70 0
SXT Ultimate PRO + 25,99
65
65 60
3,46
65 60
SXT Ultimate PRO + 3,46
65 55
6,74
65 55
SXT Ultimate PRO + 6,74
65 50
9,69
65 50
SXT Ultimate PRO + 9,69
65 45
12,23
65 45
SXT Ultimate PRO + 12,23
65 40
14,49
65 40
SXT Ultimate PRO + 14,49
65 35
16,45
65 35
SXT Ultimate PRO + 16,45
65 30
17,99
65 30
SXT Ultimate PRO + 17,99
65 25
19,29
65 25
SXT Ultimate PRO + 19,29
65 20
20,25
65 20
SXT Ultimate PRO + 20,25
65 15
20,97
65 15
SXT Ultimate PRO + 20,97
65 10
21,48
65 10
SXT Ultimate PRO + 21,48
65 0
21,69
65 0
SXT Ultimate PRO + 21,69
60
60 55
3,29
60 55
SXT Ultimate PRO + 3,29
60 50
6,24
60 50
SXT Ultimate PRO + 6,24
60 45
8,77
60 45
SXT Ultimate PRO + 8,77
60 40
11,04
60 40
SXT Ultimate PRO + 11,04
60 35
12,99
60 35
SXT Ultimate PRO + 12,99
60 30
14,53
60 30
SXT Ultimate PRO + 14,53
60 25
15,83
60 25
SXT Ultimate PRO + 15,83
60 20
16,79
60 20
SXT Ultimate PRO + 16,79
60 15
17,52
60 15
SXT Ultimate PRO + 17,52
60 10
18,03
60 10
SXT Ultimate PRO + 18,03
60 0
18,23
60 0
SXT Ultimate PRO + 18,23
55
55 50
2,95
55 50
SXT Ultimate PRO + 2,95
55 45
5,48
55 45
SXT Ultimate PRO + 5,48
55 40
7,75
55 40
SXT Ultimate PRO + 7,75
55 35
9,70
55 35
SXT Ultimate PRO + 9,70
55 30
11,24
55 30
SXT Ultimate PRO + 11,24
55 25
12,54
55 25
SXT Ultimate PRO + 12,54
55 20
13,50
55 20
SXT Ultimate PRO + 13,50
55 15
14,23
55 15
SXT Ultimate PRO + 14,23
55 10
14,74
55 10
SXT Ultimate PRO + 14,74
55 0
14,94
55 0
SXT Ultimate PRO + 14,94
50
50 45
2,53
50 45
SXT Ultimate PRO + 2,53
50 40
4,80
50 40
SXT Ultimate PRO + 4,80
50 35
6,75
50 35
SXT Ultimate PRO + 6,75
50 30
8,29
50 30
SXT Ultimate PRO + 8,29
50 25
9,59
50 25
SXT Ultimate PRO + 9,59
50 20
10,55
50 20
SXT Ultimate PRO + 10,55
50 15
11,28
50 15
SXT Ultimate PRO + 11,28
50 10
11,79
50 10
SXT Ultimate PRO + 11,79
50 0
11,99
50 0
SXT Ultimate PRO + 11,99
45
45 40
2,27
45 40
SXT Ultimate PRO + 2,27
45 35
4,22
45 35
SXT Ultimate PRO + 4,22
45 30
5,76
45 30
SXT Ultimate PRO + 5,76
45 25
7,06
45 25
SXT Ultimate PRO + 7,06
45 20
8,02
45 20
SXT Ultimate PRO + 8,02
45 15
8,74
45 15
SXT Ultimate PRO + 8,74
45 10
9,25
45 10
SXT Ultimate PRO + 9,25
45 0
9,46
45 0
SXT Ultimate PRO + 9,46
40
40 35
1,95
40 35
SXT Ultimate PRO + 1,95
40 30
3,49
40 30
SXT Ultimate PRO + 3,49
40 25
4,79
40 25
SXT Ultimate PRO + 4,79
40 20
5,75
40 20
SXT Ultimate PRO + 5,75
40 15
6,48
40 15
SXT Ultimate PRO + 6,48
40 10
6,99
40 10
SXT Ultimate PRO + 6,99
40 0
7,19
40 0
SXT Ultimate PRO + 7,19
35
35 30
1,54
35 30
SXT Ultimate PRO + 1,54
35 25
2,84
35 25
SXT Ultimate PRO + 2,84
35 20
3,80
35 20
SXT Ultimate PRO + 3,80
35 15
4,53
35 15
SXT Ultimate PRO + 4,53
35 10
5,04
35 10
SXT Ultimate PRO + 5,04
35 0
5,24
35 0
SXT Ultimate PRO + 5,24
30
30 25
1,30
30 25
SXT Ultimate PRO + 1,30
30 20
2,26
30 20
SXT Ultimate PRO + 2,26
30 15
2,99
30 15
SXT Ultimate PRO + 2,99
30 10
3,50
30 10
SXT Ultimate PRO + 3,50
30 0
3,70
30 0
SXT Ultimate PRO + 3,70
25
25 20
0,96
25 20
SXT Ultimate PRO + 0,96
25 15
1,68
25 15
SXT Ultimate PRO + 1,68
25 10
2,19
25 10
SXT Ultimate PRO + 2,19
25 0
2,40
25 0
SXT Ultimate PRO + 2,40
20
20 15
0,73
20 15
SXT Ultimate PRO + 0,73
20 10
1,24
20 10
SXT Ultimate PRO + 1,24
20 0
1,44
20 0
SXT Ultimate PRO + 1,44
15
15 10
0,51
15 10
SXT Ultimate PRO + 0,51
15 0
0,71
15 0
SXT Ultimate PRO + 0,71
10
10 0
0,20
10 0
SXT Ultimate PRO + 0,20

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 139 cm  
      Výška 129 cm  
      Šířka 62 cm  
      Délka složená 139 cm  
      Výška složená 50 cm  
      Šířka složená 62 cm  
      Rozvor 110 cm  
      Světlá výška 16,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Napětí baterie 60 V  
      Kapacita baterie 23 Ah  
      Energie v baterii 1380 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda disková hydraulická  
      Zadní brzda disková hydraulická  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 11"  
      Velikost kola vzadu 11"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení vzduchové pružení  
      Zadní zavěšení vzduchové pružení  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

SXT.ESCULTPRPLS

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu