Dualtron Popular Single motor

-13%
Vhodná
do města
Vysoký
výkon

Vhodná
do města
Vysoký
výkon

Zcela nový přírůstek do portfolia Dualtron. Segment městských koloběžek se právě rozrostl o jeden z nejlépe vybavených strojů, jaké si můžete přát. Rychlost 55 km/h, moderní technologie, dojezd 35 - 60 km podle kapacity baterie a kvalita výrobce MiniMotors. Potřebujete slyšet ještě více?

`

Dualtron Popular Single motor

New product

Product Options
Baterie: *
LG 1300 Wh (52 V 25 Ah)
- 1 Kč
Minimotors 1040 Wh (52 V 20 Ah)
- 2 232 Kč
Minimotors 728 Wh (52 V 14 Ah)
- 4 381 Kč
Původní cena Akční cena

31 990 Kčvčetně DPH

27 990 Kčvčetně DPH

- 13%

  • LG 1300 Wh (52 V 25 Ah)
  • Minimotors 1040 Wh (52 V 20 Ah)
  • Minimotors 728 Wh (52 V 14 Ah)

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Objednávky do

11:00

týká se e-shop objednávek

odešleme

Dnes

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Připraveno k expedici. Běžná doba dodání 1-2 dny.
Bratislava
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Sklad Bratislava
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Voltride Central
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Voltride Servis
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

 

Elektrické koloběžky Dualtron už nejsou jen těžké a robustní stroje, vhodné zejména pro jízdu v terénu. Své technologie přenášejí také na kompaktní koloběžky do města. Bezúdržbová konstrukce, moderní výbava a výkon, se kterým snadno zdoláte každý kopec. To je Dualtron Popular, která se jistě stane jednou z nejoblíbenějších městských koloběžek na trhu.

 

 

 

Konstrukce, design a výbava

Filozofií společnosti Minimotors při navrhování zcela nového modelu Dualtron Popular bylo, aby koloběžka byla uživatelsky co nejpříjemnější. Výsledkem je kompaktní, ale skvěle vybavený stroj s bezúdržbovou konstrukcí. Rám z leteckého hliníku proto přes nášlapnou plochu se zvýšenou zadní částí navazuje na systém skládání na jedno stisknutí. Pomocí něj sklopíte řídicí tyč s LED podsvícením. Tu zase završují skládací řídítka s ergonomickými rukojeťmi. Středobodem horní části Dualtron Popular je však vestavěný LCD displej EY2 přímo od výrobce MiniMotors. Na něm najdete všechny potřebné údaje o jízdě a po připojení přes Bluetooth k chytrému telefonu můžete na koloběžce nastavit pokročilé možnosti jízdy a také ambientní osvětlení. LED podsvícení najdete jak na zmíněné řídicí tyči, tak na boční straně nášlapné plochy.

 

 

Výkon a dojezd

Spíše než vysoký výkon nebo maximální rychlost městských koloběžek hraje roli jejich konstrukční řešení. Dualtron Popular však i ve své jednomotorové verzi kombinuje obě tyto vlastnosti. Jeden motor vzadu dokáže vyvinout špičkový výkon až 1 450 W. Za ideálních podmínek na ní můžete po stisknutí prstové páčky jet po rovině rychlostí až 55 km/h, což je v městském prostředí více než dost. Svými parametry nezaostává ani 52 V baterie s kapacitou od 14 do 25 Ah. Články největší baterie jsou od výrobce LG, u dalších dvou verzí je výrobcem přímo MiniMotors. Na jedno nabití tak budete moci ujet 35 až 60 km v závislosti na verzi. Model s největší baterií tak stačí při běžném každodenním používání nabíjet pouze jednou za čas, a to prostřednictvím jednoho překrytého nabíjecího portu na "krku" tyče řízení.

 

 

Bezpečnost a pohodlí

V Dualtronu vědí, co obnáší zkonstruovat ideální městskou koloběžku. Dualtron Popular je vybavena nezávislým odpružením vpředu a pružinou vzadu. Oba tlumiče jsou zcela ukryté v konstrukci koloběžky, aby se do odpružení dostalo co nejméně nečistot. Podvozek zároveň plní svůj hlavní úkol, a to jízdní komfort. Ještě větší pohodlí koloběžce dodává kombinace odpružení s nafukovacími 9palcovými pneumatikami s duší. Koloběžku Dualtron Popular tak budete mít plně pod kontrolou, navíc když vždy bezpečně zastavíte pomocí dvou bubnových brzd. I ty výrobce zvolil kvůli jejich minimálním nárokům na údržbu, což ještě zvyšuje jejich atraktivitu pro každodenní používání v městském prostředí. Když k tomu připočtete dvojitý přední LED světlomet, zadní a brzdové světlo, směrovky a klakson, nikdo vás na silnici nepřehlédne.

 

 

 

Využití a praktičnost

Dualtron Popular je splněným snem každého, kdo od své elektrické koloběžky očekává prvotřídní zpracování, bezúdržbovost a jízdní vlastnosti bez kompromisů. Koloběžka však nabízí i něco navíc. Jedná se o praktický balíček plný moderní výbavy a designu, za nímž se na ulici otočí každý. Všechny konstrukční vychytávky se odrážejí v celkové hmotnosti 29,6 kg. Se svými rozměry ve složeném stavu 122,7 x 52,3 x 20,5 cm (délka, výška, šířka) se však bez problémů vejde do kufru středně velkého auta. V rozloženém stavu má stále kompaktní rozměry 120 x 121,6 x 63,4 cm a vydrží zátěž 120 kg. Nové majitele jistě potěší i celková ochrana proti vodě na úrovni IPX5.

 

 

 

Naše hodnocení

Dualtron Popular Single Motor dokáže ve srovnání se svou dvoumotorovou verzí oslovit nové majitele dostupnější cenovkou, aniž by však výrazně ztratila svůj charakter. Stále jde o velmi rychlou, pohodlnou a bezúdržbovou koloběžku, plnou moderních prvků výbavy. Jako jedna z mála elektrických koloběžek od společnosti Dualtron sází na odpružený podvozek, což jí však vůbec neubírá na pohodlí. Když celý balíček zasadíte do typického černobílého designu Dualtron, který podtrhuje LED ambientní osvětlení, máte jistotu, že budete jezdit na jedné z nejlepších městských koloběžek na trhu.

 

 

minimotors-logo

Servis

Jsme autorizovaným prodejcem značky Dualtron pro Česko, Slovensko a další země. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zajišťován na všech našich pobočkách. Většinu náhradních dílů máme skladem a ostatní díly, díky našemu přímému napojení na výrobce, umíme zajistit ve velmi krátké době. Při koupi této koloběžky se tedy nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našim zkušenostem a kontaktům si poradíme i se složitějšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značce

Společnost Minimotors je známá jako jeden z nejlepších a nejspolehlivějších výrobců elektrických koloběžek na světě. Byla založena v roce 1999 v Pusanu (Busanu) v Jižní Koreji. Krátce po svém založení se společnost proslavila sériově vyráběnými elektromotory. Od roku 2010 začala s vývojem a výrobou elektrických koloběžek jako vynikající alternativou osobní mobility k benzinovým jednostopým vozidlům. Ještě téhož roku dodala na trh sérii elektrokoloběžek s názvem Speedway. Z důvodu velké poptávky a s tím spojené potřeby zvýšení produkce přesunula společnost Minimotors výrobu do své nové továrny v Číně a v roce 2015 dokončila vývoj a zahájila výrobu nového typu elektrokoloběžky s názvem Dualtron Ultra. Díky obrovskému úspěchu společnost pokračovala s vývojem a výrobou dalších modelů a modelových řad. V současné době společnost nabízí modelové řady Dualtron, Speedway, Futecher a další, které jsou oblíbené mezi nadšenci elektromobility po celém světě a jméno Minimotors je tak s elektrickými koloběžkami nerozlučně spjato. Přestože neustále vzniká mnoho nových společností zabývajících se elektromobilitou, chybí jim zkušenosti, které Minimotors nashromáždil v průběhu let. Mnoho z těchto nových společností pro nízkou kvalitu svých výrobků a následný nezájem trhu od svých záměrů zase upouští. Společnost Minimotors dodává na světové trhy produkty té nejvyšší kvality a stala se tak lídrem v oblasti elektromobility.

8/10
Komfort
5/10
Snadnost údržby
55 km/h
Rychlost
29,6 kg
Váha
1450 W
Výkon
60 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Vysoký výkon
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Vzduchové kola
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 29,6 kg Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 55 km/h Zatím netestované
Výkon 450 W Zatím netestované
Špičkový výkon 1450 W Zatím netestované
Dojezd 60 km podle konfigurace od 35 km do 60 km Zatím netestované
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 120 cm  
      Výška 121,6 cm  
      Šířka 63,4 cm  
      Délka složená 122,7 cm  
      Výška složená 52,3 cm  
      Šířka složená 20,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie LG články podle konfigurace: LG články, Minimotors  
      Napětí baterie 52 V  
      Kapacita baterie 25 Ah podle konfigurace: 14 Ah, 20 Ah, 25 Ah  
      Energie v baterii 1300 Wh podle konfigurace: 728 Wh, 1040 Wh, 1300 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda bubnová  
      Zadní brzda bubnová  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 9"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 9"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení dvojité lichoběžníkové zavěšení  
      Zadní zavěšení pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu