Terén
zvládne
Vysoká
spolehlivost
Vysoký
výkon

Terén
zvládne
Vysoká
spolehlivost
Vysoký
výkon

Monster je skutečné monstrum určené pro pohodlnou jízdu v terénu. Cenu této off-road koloběžky určuje zvolená baterie a výkon motoru. Koloběžka má sedadlo zvyšující komfort při delší jízdě v terénu a zdvojené tlumiče, které snesou i drsnější zacházení. Její velikosti a robustnosti odpovídá poměrně vysoká váha.

`

SXT Monster

New product

Product Options
Výkon: *
3000 W
- 0 Kč
Baterie: *
576 Wh (48 V 12 Ah) Olovená
- 0 Kč
960 Wh (48 V 20 Ah) LiFePO4
+ 11 371 Kč
1440 Wh (48 V 30 Ah) Li-ion
+ 16 545 Kč
Cena s DPH

43 769 Kčvčetně DPH

 • 3000 W
 • 576 Wh (48 V 12 Ah) Olovená
 • 960 Wh (48 V 20 Ah) LiFePO4
 • 1440 Wh (48 V 30 Ah) Li-ion

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Připravené k expedici. Běžná doba dodání 3 - 5 dní.
Bratislava
Na prodejně po přeposlání (3 - 5 pracovních dní)
Sklad Bratislava
Na prodejně po přeposlání (3 - 5 pracovních dní)
Německo
Připravené k expedici. Běžná doba dodání 3 - 5 dní.
Voltride Central
Na prodejně po přeposlání (3 - 5 pracovních dní)
Voltride Servis
Na prodejně po přeposlání (3 - 5 pracovních dní)
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
 • Doživotní sleva 50 % na servis
 • Sleva 10 % na náhradní díly
 • Sleva 10 % na náhradní baterii
 • První servis úplně zdarma
 • Sleva na další nákup
 • Bezpečnostní prohlídky zdarma
 • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

Monster-truck mezi koloběžkami, který smazává hranici mezi elektrickou koloběžkou a motorkou. Patří mezi extrémně výkonné modely, přičemž si můžete zvolit 2000 W nebo 3000 W motor. Je možné vybrat si ze třech baterií podle požadované váhy a hlavně dojezdu. Se silnějším z dvojice motorů dosáhne rychlosti až 60 km/h. Maximální dojezd má až 65 km s 30 Ah Li-Ion baterií.

Tato koloběžka umožňuje pohodlnou jízdu v terénu, přičemž jako jedna z mála je vybavena sedadlem. Monster má obrovská vzduchem plněná kola, jaká znáte spíše ze čtyřkolek než z koloběžek, díky čemuž je skutečně pohodlná a zvládne i těžší terén. Poháněné je zadní kolo, přičemž o přenos výkonu se stará řetěz. Pohodlí zabezpečuje podvozek, který má vepředu i vzadu zdvojené tlumiče.

 

 

Výkon a dojezd

Koloběžku si můžete nakonfigurovat podle potřeby s 2000 W nebo až 3000 W motorem. Slabší postačí na rychlost 50 km/h, ten silnější až na 60 km/h. Samozřejmě v případě off-road koloběžky je výkon důležitý i na překonání případných stoupání, takže pokud máte nějaké ve vaší trase, případně pokud máte vyšší váhu, doporučujeme silnější motor. Monster má nosnost až 140 kg, čímž patří mezi rekordmany mezi koloběžkami.

Výkonnější motor ale mírně snižuje dojezd, takže pokud potřebujete maximální dojezd, můžete preferovat Li-Ion baterii v kombinaci se slabším motorem. Dojezdy podle baterií a motoru jsou shrnuty i v přehledné tabulce na konci tohoto textu, největší dojezd až 65 km zabezpečí Li-Ion baterie s 2000 W motorem. V případě, že zvolíte výkonnější 3000 W motor, počítejte s dojezdem okolo 55 km.

 

 

Pohodlí

Mezi off-road koloběžkami jen velmi těžko najdete model, který by byl pohodlnější či výkonnější než SXT Monster. Má obrovské vzduchem plněné off-road pneumatiky CST rozměru 145/70-6, které zvyšují pohodlí z jízdy a navíc je vybavena zdvojenými tlumiči vzadu i vpředu! Sedadlo zabezpečuje dobrou stabilitu a posed i během jízdy v terénu a určitě patří mezi ty pohodlnější. K pohodlí přispívá i dobrý pocit z toho, že koloběžka má dvě kotoučové brzdy. Samozřejmě, všechen tento komfort, odpružení, velká baterie a brzdy něco váží, proto se jezdec musí smířit s vyšší váhou, která je 47 nebo 55 kg, podle baterie. Takováto váha diskvalifikuje koloběžku z kategorie lehkých a například její přenos už není nic příjemného a je lepší ji přenášet ve dvojici. Koloběžka se ovládá pomocí plynové rukojeti, podobně jako motorka či skútr, což jen umocňuje její off-road geny a stírá rozdíly mezi koloběžkou a motorkou.

 

 

Bezpečnost

SXT Monster je velmi dobře vybavený i z pohledu bezpečnosti. Dvě mechanické kotoučové brzdy koloběžku snadno zastaví i z vysokých rychlostí, kterých umí toto monstrum dosáhnout. Off-road pneumatiky zabezpečují dobrou trakci v terénu, je však třeba být na ně opatrnější na asfaltu. Podvozek je tvořen dohromady až čtyřmi tlumiči, které udržují dobrou přilnavost i při rychlé jízdě na špatném povrchu či v náročném terénu a tím přispívá nejen k pohodlí, ale zejména k efektivnímu brzdění. Koloběžka má nastavitelné a zdvojené osvětlení vepředu, a vzadu světlo kombinované ne jen s brzdovým, ale dokonce i se směrovkami. Směrovky jsou navíc velmi elegantně řešené s krásným efektem jako na moderních autech a jejich ovládání je pohodlně umístěno na řídítkách. Koloběžka disponuje i mechanickým klíčem, bez kterého ji není možné nastartovat, a také zpětnými zrcátky, za které se nepřiplácí a jsou v ceně. Pokud je v terénu nepotřebujete, lze je jednoduše odmontovat, abyste je případným pádem zbytečně nepoškodili.

 

 

Design

SXT Monster patří bez debaty mezi unikátní stroje. Obří off-road pneumatiky křičí, že nejde o prcka do města, ale o plnohodnotný stroj do terénu. Přesto, že jde o pracanta, si dali v SXT záležet i na designu. Teleskopicky nastavitelná tyč řízení je elegantně tvarovaná a ladí s tyčí sedadla a také se zpětnými zrcátky. Moderně pojaté zadní LED světlo spojené s efektními směrovkami dodává celé koloběžce sci-fi nádech a kontrastuje s minimalisticky pojatými řídítky. Kabeláž je poměrně dobře schovaná do těla koloběžky a díky tomu působí čistě a elegantně. Nastavitelné přední světla krásně ladí ke dvěma stříbrným předním tlumičům. Červené brzdiče kotoučových brzd vhodně zdůrazňují sportovní charakter celé koloběžky. Jízda na tomto stroji přitahuje zvědavé pohledy kolemjdoucích. Třešničkou na dortu je však jednoznačně tvarovaná dřevěná platforma s logem SXT, která je opravdu ze dřeva a dodává celé koloběžce skutečně unikátní vzhled.

 

Využití a praktičnost

Jde o jednu z nejtěžších koloběžek v naší nabídce a proto není možné hovořit o její jednoduché přenositelnosti. Připravte se na to, že přenášet ji budete pouze ve dvojici. Tyč řízení je sice možné sklopit a sedadlo odmontovat, i potom je však koloběžka poměrně rozměrná a na její přepravu budete potřebovat pořádně velký kufr. Pokud však toto pro vás není zásadní problém a neplánujete s koloběžkou často cestovat, odvděčí se vám vynikajícím pohodlím v terénu i mimo něj, slušným dojezdem i výkonem. Zvládne nejen špatné cesty či terén, ale i stoupání. Pokud ji budete mít někde v garáži nebo na chalupě, nebudete se chtít po okolí přepravovat žádným jiným způsobem. Zda to bude cesta do hor na houby, na louku či pole, nebo jen tak do potravin či do podniku, vždy dorazíte s úsměvem na tváři, v pohodlí, nehlučně a bez emisí. Právě ticho si pochvalují mnozí zákazníci, kteří nechtějí spalovacím motorem rušit zvířata či sousedy. Při jízdě na SXT Monster uslyšíte pouze bzukot elektromotoru a svištění řetězu.

 

Naše hodnocení

Pokud tuto koloběžku nepotřebujete často přenášet a můžete ji pohodlně nabíjet někde v garáži nebo na chalupě, stane se vaším hlavním dopravním prostředkem po širším okolí. Její pohodlí vás potěší i na asfaltu, ale zejména na polních cestách či v terénu a vždy všude dorazíte s úsměvem od ucha k uchu, přesně tak se nám totiž vracejí zákazníci z každé testovací jízdy. Monster není úplně o adrenalinu, ale je spíš o pohodlí, což vyjadřuje i tím, že má sedátko. Pokud hledáte off-road adrenalinové zážitky bez sedadla, prohlédněte si také modely ZERO 11X, ZERO 10X a INOKIM OXO, které je možné vybavit i terénními pneumatikami a nabízejí ještě extrémnější parametry co se týče rychlosti i dojezdu. Zmíněné modely nemají řetěz, ale motory umístěné přímo v náboji kola, takže o jednu starost méně (mazání řetězu) a také jsou lépe přenosné a skladné. A abychom nezapomněli, tyto stroje jsou s pohonem 2x2, což znamená že jsou poháněny obě kola, každé samostatným motorem. Určitě vás však od Monstra neodrazujeme, je to jeden z našich oblíbených modelů a v tom, na co je určen, je opravdu skvělý. Proto, pokud hledáte pohodlnou koloběžku se sedátkem, která má dostatečný výkon, dojezd a terénní schopnosti, SXT Monster je přesně to, co potřebujete. Otázkou potom už není, který model a výrobce si zvolit, ale jaký motor a baterii si do svého nového Monstra vyberete.

Porovnání parametrů podle motoru a baterie

Výkon Baterie Váha Dojezd Rychlost Nabíjení
2000 W Olověná 55 kg 30 km 50 km/h 8 h
3000 W Olověná 55 kg 25 km 60 km/h 8 h
2000 W LiFePO4 47 kg 45 km 50 km/h 10 h
3000 W LiFePO4 47 kg 38 km 60 km/h 10 h
2000 W Li-Ion 47 kg 65 km 50 km/h 6 h
3000 W Li-Ion 47 kg 55 km 60 km/h 6 h

 

Servis

Jsme největší autorizovaný dovozce a prodejce značky SXT pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich prodejnách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme certifikovaný poskytovatel záručních i pozáručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímému zastoupení výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

O značce

SXT patří mezi nejstarší značky elektrických koloběžek na světě, protože vznikla už v roce 2005. Jde o jednu z mála značek, které sídlí v Evropě, konkrétně v Německu na jižní hranici se Švýcarskem. Centrála SXT je v německém městě Rheinfelden, kde sídlí obchod, design, centrální servis i sklad v jejich vlastní budově o celkové ploše přes 3000 m2. Strategií SXT jsou lokální zastoupení, aby zákazníci měli stále po ruce poradenství i servis ve svém regionu a jazyku a nemuseli vše řešit na dálku přes internet. Max Blinker je největším takovým zastoupením ve střední Evropě se sítí prodejen v Praze, Brně a Bratislavě a také e-shopem v Maďarsku. Samotná výroba probíhá v 9 továrnách v Číně, které byly pečlivě zvoleny ze strany SXT tak, aby poskytovali vysoký standard a kvalitu výroby a které produkují více než 10 milionů kusů ročně. SXT zabezpečuje pravidelnou kontrolu a přítomnost ve výrobě tak, aby byly dosahované vysoké nároky, které SXT od svých dodavatelů požaduje. Všechny produkty SXT splňují Evropské standardy, jako například CE, ROHS, IQC, IPQC a FQC a jsou pravidelně kontrolovány interními audity tak, abyste si mohli být jisti, že koupí originálních výrobků SXT získáte produkt vysoké kvality. Za tím si SXT stojí vlastním jménem. Max Blinker nabízí výhradně originální produkty SXT, které pocházejí z Evropské centrály a můžeme proto garantovat jejich původ. Máme vybudované dobré vztahy přímo s majitelem SXT a často se i osobně navštěvujeme, proto můžeme z vlastní zkušenosti potvrdit, že značka SXT to myslí s osobní elektromobilitou vážně a dělá to z přesvědčení o budoucnosti tohoto způsobu přepravy, se stejnou vášní a zanícením, jak to děláme my sami.

 

9/10
Komfort
3/10
Snadnost údržby
60 km/h
Rychlost
47 kg
Váha
3000 W
Výkon
65 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Extrémní výkon
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kola
Skvělý poměr cena / výkon
Max Blinker doporučuje
Vysoká spolehlivost
Odnímatelné sedadlo
Start z nuly
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 47 kg podle konfigurace od 47 kg do 55 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 10 h podle konfigurace od 6 h do 10 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 60 km/h Zatím netestované
Výkon 3000 W Zatím netestované
Dojezd 65 km podle konfigurace od 25 km do 65 km Zatím netestované
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 135 cm  
      Výška 99 cm  
      Šířka 64 cm  
      Délka složená 135 cm  
      Výška složená 57 cm  
      Šířka složená 35 cm  
      Rozvor 102 cm  
      Světlá výška 16 cm  
      Typ motoru bezkomutátorový (bezkartáčový) s řetězem  
      Typ baterie Li-Ion podle konfigurace: Li-Ion, Olověná  
      Napětí baterie 48 V  
      Kapacita baterie 30 Ah podle konfigurace: 12 Ah, 20 Ah, 30 Ah  
      Energie v baterii 1440 Wh podle konfigurace: 576 Wh, 960 Wh, 1440 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání otočná rukojeť  
      Tempomat ne  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem ne  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda disková hydraulická  
      Zadní brzda disková hydraulická  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 14,5"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 14.5"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení zdvojený tlumič  
      Zadní zavěšení zdvojený tlumič  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 140 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu