Dualtron Achilleus

-15%
Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Stejně jako zapůsobil největší z řeckých bojovníků Achilleus na své nepřátele, stejně tak na vás zapůsobí elektrická koloběžka Dualtron Achilleus. Tento silniční bojovník vás dostane již na první pohled. Nahrazuje oblíbený model Dualtron Thunder první generace a nabízí mnohá vylepšení. Špičkový výkon se sice snížil z 5 400 W na 4 648 W, ale zákazníci zcela jistě nebudou zklamáni.

`

Dualtron Achilleus

New product

Product Options
Barva: *
 

- 0 Kč
 

- 0 Kč
 

- 0 Kč
Původní cena Akční cena

79 990 Kčvčetně DPH

67 990 Kčvčetně DPH

- 15%

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Objednávky do

Dnes

týká se e-shop objednávek

odešleme

Zítra

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Připraveno k expedici. Běžná doba dodání 1-2 dny.
Bratislava
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Sklad Bratislava
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Voltride Central
Fyzicky skladem na prodejně nebo ve skladu
Voltride Servis
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

 Společnost Minimotors vyvinula elektrickou koloběžku Achilleus s ohledem na všechny nejnovější trendy, pokročilé technologie a požadavky jezdců. Jedná se v podstatě o vylepšený model oblíbeného Dualtronu Thunder první generace. Tento nový model je ještě elegantnější a stylovější. Inženýři Minimotors zachovali osvědčené prvky a jako obvykle přidali něco navíc. Zachovali velikost baterie 60V 35Ah k zachování dlouhého dojezdu a významně přepracovali design. Výsledkem je prakticky bezchybný model s názvem Dualtron Achilleus. Stylový zevnějšek doplňují špičkové vlastnosti a funkce, díky nimž se jedná o jednu z nejlepších elektrických koloběžek ve své třídě. Minimotors však nezapomněl ani na maximální bezpečnost, výkon a spolehlivost! Můžete si bezstarostně vyrazit na výlet do přírody nebo dojíždět například do práce. Výkonné motory této koloběžky umožní rozpohybovat Achilleuse na maximální rychlost až 80 km/h a disponují rovněž nevídaným točivým momentem a zrychlením. S dojezdem až 120 km a nastavitelným třístupňovým systémem variabilního odpružení se tak můžete vydat vstříc dobrodružstvím naplněným notnou dávkou adrenalinu. Je to jednoduše Dualtron a tohle jméno ve světě elektromobility už něco znamená!

 

Design, konstrukce a výbava

Minimotors je se svými vysoce přizpůsobenými high-tech produkty, které nejsou omezeny rozpočtem ani designem, průkopníkem pokročilých technologií v oblasti elektromobility. Dualtron Achilleus je velmi odolná a robustní elektrická koloběžka a spojuje futuristický styl s nejmodernějšími technologiemi, které vám poskytnou nepřekonatelný zážitek z jízdy. Má moderní čistý design, který vás okouzlí hned na první pohled. Achilleus se vyznačuje přepracovanou a prostornou nášlapnou plochou, širokými 11-palcovými pneumatikami, LED podsvícením na bocích nášlapné plochy, na bocích sloupku řízení a také na předních i zadních ramenech kol. Elektrická kabeláž je tradičně skryta uvnitř těla koloběžky, aby byla chráněna před vnějšími vlivy. Rám a řídítka jsou vyrobeny z kvalitní směsi speciální kované hliníkové slitiny a ultralehkých uhlíkových vláken. Hřídele kol jsou vyrobeny z chrom-molybdenové legované oceli s příměsí uhlíku s označením SCM440. Prémiové materiály a precizní zpracování dodávají koloběžce pevnost, kterou ocení každý jezdec. Model Achilleus si můžete pořídit v černé, žluté nebo červené barvě, nicméně tradiční černá jí sluší nejvíc. Tento stroj je vybaven dvěma bezkartáčovými motory, které za ideálních podmínek dosáhnou maximální rychlosti až 80 km/h, přičemž vysoký točivý moment bez problému uveze jezdce až do hmotnosti 120 kg. Koloběžka Dualtron Achilleus je také velmi zdatná při jízdě do kopce a dokáže překonat stoupání až 39 stupňů. Je vybavena výkonnou baterií, která za ideálních podmínek zajistí působivý dojezd až 120 km na jedno nabití. Výtečným doplňkem je chladič, umístěný ve spodní časti těla koloběžky, odvádějící teplo a zabraňující případnému přehřátí a tím poškození řídících jednotek. Díky vylepšenému skládacímu mechanismu, který poprvé debutoval u Dualtronu Storm, je možné u Dualtronu Achilleus sklopit tyč řízení a snadno jej transportovat. Můžete sklopit i madla řídítek, díky čemuž má koloběžka ještě kompaktnější rozměry a nebude tak problém ji naložit do zavazadlového prostoru běžného auta. Dualtron Achilleus je vybaven velkým a lehce čitelným displejem EYE, vyrobeným přímo společností Minimotors. Displej zobrazuje všechny důležité údaje jako jsou rychlost, aktuální rychlostní stupeň, denní ujeté kilometry (TRIP), celkově ujeté kilometry (ODO) a aktuální stav úrovně nabití baterie. Díky vysokému jasu je displej čitelný i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Plynová páčka se ovládá ukazováčkem a lze jí ovládat i tempomat. Displej můžete také propojit se čtečkou otisků prstů, abyste svou koloběžku mohli odemknout jen vy. Oproti předchozímu modelu Thunder první generace, má Achilleus vzadu novou světelnou rampu, která funguje také jako opěrka nohou. Vaše jízda tak bude ještě bezpečnější a pohodlnější.

 

Pohodlí a kvalita jízdy

 

Koloběžka Dualtron Achilleus má vysoce kvalitní systém odpružení, který nabízí optimální stabilitu a pohodlí zejména při jízdě přes překážky. Má přední a zadní odpružení s gumovými kazetami, které snadno absorbují nerovnosti povrchu, které tak nenarušují váš požitek z jízdy. Tuhost odpružení si můžete podle vašich preferencí nastavit změnou úhlu ramen do tří různých poloh – vysoké, střední a nízké. Pokud vám ani toto nastavení nestačí, můžete si vybrat z celkem pěti kazet s různou tuhostí elastomeru. Tento typ odpružení nevyžaduje vůbec žádnou údržbu a vyniká vysokou spolehlivostí. Achilleus se snadno ovládá díky své lehké konstrukci a hbitému poloměru otáčení. Pro zvýšení jízdní stability si jezdec může jako doplněk dodatečně pořídit tlumič řízení. Prostorná nášlapná plocha se speciální opěrkou nohou zajistí, aby se jezdec při jízdě cítil co nejlépe. Nášlapná plocha je opatřena potahem ze smirkového papíru, který zabraňuje podklouznutí nohou. Rukojeti řídítek jsou pogumované a ergonomicky tvarované, takže podpírají zápěstí v té nejpohodlnější poloze.

 

 

Bezpečnost

Kromě stabilní a pevné konstrukce je Dualtron Achilleus vybaven důmyslným systém osvětlení pro zvýšení vaší bezpečnosti zejména za snížené viditelnosti. Je vybaven nastavitelným LED osvětlením po stranách nášlapné plochy, na sloupku řízení a ramenech kol vpředu i vzadu. K tomuto světelnému systému se dodává dálkový ovladač, kterým lze světla nastavit, vypnout nebo si pohrát s barvami. Koloběžka rovněž disponuje předním bílým a zadním oranžovým nouzovým LED osvětlením umístěným v nášlapné ploše, zatímco koncová červená světla a brzdové světlo jsou zapuštěny do zadní opěrky nohou. Koloběžka Dualtron Achilleus má také dynamický brzdný systém. Je vybavena přední a zadní hydraulickou brzdou Zoom doplněnou elektrickým brzdovým systémem E-ABS, který výrazně zvyšuje brzdný výkon. Elektrický brzdový systém s E-ABS není u elektrických koloběžek běžný a hodí se především při jízdě v terénu a na kluzké vozovce. Hydraulické brzdy v kombinaci s E-ABS poskytují větší účinnost a tím i bezpečnost, neboť zabraňují smyku, pokud jezdec sahá po nouzovém brzdění. Achilleus je osazen masivními 11-palcovými bezdušovými pneumatikami využívající technologii "never flat", které jezdci zajistí bezpečnou a pohodlnou jízdu. Za pomoci této technologie se snižuje riziko propíchnutí pneumatiky a úniku vzduchu, neboť pneumatiky jsou naplněny speciální hmotou, která v případě propíchnutí pneumatiky díru okamžitě zacelí. K vyšší bezpečnosti přispívá též možnost aktivace funkce, tzv. "kick-start", zamezující nechtěnému startu z místa. Pokud zpočátku budete mít problémy zkrotit výkon této koloběžky, můžete jej snížit volbou nižšího rychlostního stupně a plného výkonu u užít později, až se na to budete cítit. Na veřejných komunikacích je však nutné dodržovat dopravní předpisy, takže to s rychlostí určitě nepřehánějte a buďte ohleduplní.

 

Výkon a dojezd

Dualtron Achilleus je jednou z nejlepších elektrických koloběžek ve své kategorii díky fantastickému designu, výkonu a účinnosti. Je vybaven dvěma bezkartáčovými elektromotory s maximálním špičkovým výkonem až 4648 W. Motory jsou řízeny dvěma regulátory (každý 35 A). Koloběžka má bezkonkurenční zrychlení a podle reálných testů dosáhne rychlosti 60 km/h za méně než 9 vteřin. Kromě toho si poradí s kopcovitým terénem se sklonem až 39 stupňů při maximálním zatížení až 120 kg. Za ideálních povětrnostních podmínek a plně nabitou baterií může koloběžka na rovném povrchu s jezdcem o hmotnosti 75 kg dosáhnout maximální rychlosti až 80 km/h, což z ní činí jednu z nejrychlejších koloběžek ve své kategorii. Dualtron Achilleus je vybaven výkonnou lithium-iontovou baterií 60 V 35 Ah s kapacitou 2100 Wh, která zajistí působivý dojezd až 120 km na jedno nabití (při splnění ideálních podmínek). Lithium-iontovou baterii dodává společnost LG Electronics. K jejímu plnému nabití je zapotřebí 4-20 hodin podle způsobu nabíjení. Se standardně dodávanou 1,75 A nabíječkou trvá doba nabíjení zcela vybité baterie cca 20 hodin, při použití dvou standardních 1,75 A nabíječek se doba zkracuje na polovinu, tedy na cca 10 hodin a při použití rychlé 6,5 A nabíječky přibližně na 5,3 hodiny. Při kombinaci rychlonabíječky a standardní nabíječky dosáhnete plného nabití za cca 4 hodiny.

 

 

Využití a praktičnost 

Díky působivému zrychlení a dojezdu se jedná o ideální dopravní prostředek nejen pro dojíždějící, kteří hledají stylovou a zároveň praktickou alternativní přepravu z domova do práce nebo do školy, ale i pro výletníky, kteří hledají trochu vzrušení. Výkonný točivý moment Dualtronu Achilleus poskytne jezdci fantastický zážitek z jízdy a umožní mu udržovat vysokou rychlost bez ztráty výkonu. Budete si pochvalovat velmi pohodlný podvozek, který využijete stejně dobře na kočičích hlavách ve městě, tak i na polní cestě. Koloběžku lze také během několika vteřin rychle složit do kompaktnějších rozměrů 125 x 27,5 x 56 cm (D x Š x V). Stačí sklopit řídítka, uvolnit rychloupínací páčky, zvednout zajišťovacího jezdce a poté překlopit sloupek řízení směrem k nášlapné ploše. Nicméně přenášení a nakládání do auta může být pro některé jezdce obtížnější díky hmotnosti koloběžky okolo 40 kg. Mějte také na paměti, že Achilleus nemá oficiální IP certifikaci, takže se dešti a jízdě vodou raději vyhýbejte.

 

 

 

Naše hodnocení

Elektrická koloběžka Dualtron Achilleus je vysoce kvalitní a dobře navržená koloběžka a můžeme ji tak vřele doporučit. Je konstruována pro jízdu na dlouhé vzdálenosti bez toho, aby z vás vymlátila duši. Je rychlá, dokáže překonat prudká stoupání, zvládne jízdu lehkým terénem a díky dvěma výkonným bezkartáčovým elektromotorům uveze i těžší jezdce. Koloběžka vám poskytne zážitek z jízdy díky prostorné nášlapné ploše, 11-palcovým ultra širokým pneumatikám a výkonném systému dvojitého odpružení. Vyšší výkon tuto koloběžku předurčuje spíše pro nadšence silnějších strojů, kteří je umí zkrotit. Koloběžka splňuje papírové parametry deklarované výrobcem, má praktický a moderní design a je vysoce bezpečná. Můžete se na ni spolehnout v každé situaci. Ani po letech používání se vám neomrzí a jízda na ní bude vždy neskutečný zážitek. Mrzí nás však absence IP certifikace, takže si raději odpusťte jízdu v dešti nebo kalužemi. Minimotors by rovněž mohl zapracovat na Bluetooth konektivitě a aplikaci pro chytré telefony.

 

 

minimotors-logo

Servis

Jsme autorizovaným prodejcem značky Dualtron pro Česko, Slovensko a další země. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zajišťován na všech našich pobočkách. Většinu náhradních dílů máme skladem a ostatní díly, díky našemu přímému napojení na výrobce, umíme zajistit ve velmi krátké době. Při koupi této koloběžky se tedy nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našim zkušenostem a kontaktům si poradíme i se složitějšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značce

Společnost Minimotors je známá jako jeden z nejlepších a nejspolehlivějších výrobců elektrických koloběžek na světě. Byla založena v roce 1999 v Pusanu (Busanu) v Jižní Koreji. Krátce po svém založení se společnost proslavila sériově vyráběnými elektromotory. Od roku 2010 začala s vývojem a výrobou elektrických koloběžek jako vynikající alternativou osobní mobility k benzínovým jednostopým vozidlům. Ještě téhož roku dodala na trh sérii elektrokoloběžek s názvem Speedway. Z důvodu velké poptávky a s tím spojené potřeby zvýšení produkce, přesunula společnost Minimotors výrobu do své nové továrny v Číně a v roce 2015 dokončila vývoj a zahájila výrobu nového typu elektrokoloběžky s názvem Dualtron Ultra. Díky obrovskému úspěchu společnost pokračovala s vývojem a výrobou dalších modelů a modelových řad. V současné době společnost nabízí modelové řady Dualtron, Speedway a Futecher, které jsou oblíbené mezi nadšenci elektromobility po celém světě a jméno Minimotors je tak s elektrickými koloběžkami nerozlučně spjato. Ačkoliv neustále vzniká mnoho nových společností zabývajících se elektromobilitou, chybí jim zkušenosti, které Minimotors nashromáždil v průběhu let. Mnoho z těchto nových společností pro nízkou kvalitu svých výrobků a následný nezájem trhu od svých záměrů zase upouští. Společnost Minimotors dodává na světové trhy produkty té nejvyšší kvality a stala se tak lídrem v oblasti elektromobility.

10/10
Komfort
5/10
Snadnost údržby
80 km/h
Rychlost
40 kg
Váha
4648 W
Výkon
120 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Motor vpředu
Vhodná do města
Extrémní výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kola
Více barevných variant
Dobře složitelné
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 40 kg Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 80 km/h Zatím netestované
Špičkový výkon 4648 W Zatím netestované
Dojezd 120 km Zatím netestované
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 125 cm  
      Výška 124 cm  
      Šířka 61,5 cm  
      Délka složená 125 cm  
      Výška složená 56 cm  
      Šířka složená 27,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie LG  
      Napětí baterie 60 V  
      Kapacita baterie 35 Ah  
      Energie v baterii 2100 Wh  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda disková hydraulická  
      Zadní brzda disková hydraulická  
      Typ kola vpředu vzduchové bezdušové  
      Velikost kola vpředu 11"  
      Typ kola vzadu vzduchové bezdušové  
      Velikost kola vzadu 11"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu