HUGO Bike BIG One X

Terén
zvládne
Extrémní
výkon

HUGO Bike BIG One X

New product

Ultra výkonná prémiová koloběžka Big One X je vyrobená českou firmou HUGO Bike a je nejvýkonnějším modelem značky, který cílí především na nejnáročnějšího zákazníka. Svezte se na této extrémní terénní koloběžce, pro kterou žádný kopec ani terén není výzvou. S mimořádně výkonným 13KW elektromotorem a velkými koly, doplněnými o pořádné pneumatiky, si užijete adrenalinovou jízdu i v nejnáročnějším terénu. S baterií 31Ah můžete v terénu dojet do vzdálenosti až 70 km.

Cena s DPH

150 890 Kčvčetně DPH

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost modelu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Sklad Bratislava
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis
Můžete si vybrat z řady barev RAL, a to samostatně pro rám, polepy, písmo HUGO, ráfky obou kol a jejich výplně. K dispozici je až 32 768 barevných kombinací. Koloběžku můžete dokonce doplnit o vlastní logo, karbonové prvky nebo další příslušenství. Po objednání vás budou telefonicky kontaktovat kolegové ohledně barevné vize vaší vysněné koloběžky HUGO Bike.

 

Absolutní bestie a trhač asfaltu! Chcete si dopřát maximální porci adrenalinu? Představujeme vám velmi výkonnou jednomotorovou koloběžku Big One X od firmy HUGO Bike. Pokud jste milovníci adrenalinu, tato koloběžka vás doveze kamkoliv se vydáte. Její brutální výkon 13 000 W a extrémní dojezd v terénu až 70 km ji předurčuje k dlouhým jízdám, při kterých si můžete užívat sílu této bestie. Díky velkým kolům a odolným pneumatikám (přední 26x4 a zadní 20x4) zvládne tato koloběžka prakticky jakýkoliv terén a je na ní možné jezdit celoročně a za jakéhokoliv počasí. Ani zima není pro Xko překážkou, naopak jízda sněhem vám přinese spoustu zábavy. Díky jejímu neskutečnému zrychlení z nuly na 50 km/h za neuvěřitelné 1,5 vteřiny, zažijete přetížení jako na horské dráze. Barevné provedení je zcela na vašich preferencích.

Můžete si vybrat z řady barev podle vzorníku RAL. Od rámů, ráfků, písma či polepů. Koloběžku můžete dokonce doplnit o vlastní logo, karbonové prvky nebo další příslušenství.

 

 

Konstrukce, design a výbava

Koloběžka Big One X si zakládá na unikátním designu, který vychází z bohatých zkušeností z oblasti horských kol. Velká a široká kola vpředu i vzadu jsou zasazena do osvědčené konstrukce rámu, který je pevný, stabilní a vyznačuje se perfektním dílenským zpracováním. Každá koloběžka je sestavena ručně mechanikem, čímž je zajištěna kvalitní výroba bez kompromisů. Oproti konkurenci a sériově vyráběným koloběžkám lze na zakázku a podle individuálního přání zákazníka přizpůsobit různé prvky konstrukce tak, abyste se vždy cítili pohodlně a bezpečně. Je tedy jedno, jestli jste vyšší či nižší postavy, HUGO Bike vždy vyjde vašim individuálním požadavkům vstříc. Díky podobné konstrukci, jako má horské kolo, je zajištěna bezproblémová výměna jednotlivých dílů, neboť tyto jsou z velké části dostupné i v běžných cyklo obchodech. HUGO Bike sází při stavbě koloběžky na prémiové materiály či součásti a odebírá je převážně od prověřených českých dodavatelů. Rám je vyroben ze speciálně kované slitiny hliníku, podobné té, která se používá v leteckém průmyslu. Tím je zajištěna maximální odolnost koloběžky a zároveň bezpečnost jezdce. O váš jízdní komfort se postarají široké a vysoké pláště obrovských kol, které dokáží velmi účinně eliminovat většinu terénních nerovností. Pevná robustní konstrukce koloběžky je vykoupena nemožností složit ji do kompaktnějších rozměrů, takže ji nenaložíte do zavazadlového prostoru běžného auta, ale musíte ji převážet jiným způsobem. Za zmínku určitě ještě stojí přehledný barevný informační displej vlastní výroby HUGO Bike, zobrazující všechny důležité údaje jako je rychlost, aktuální rychlostní stupeň, denní ujeté kilometry (TRIP), celkové ujeté kilometry (ODO) a aktuální úroveň nabití baterie. Díky vysokému jasu je displej čitelný i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Koloběžka je vybavena spolehlivou palcovou spouští a tempomatem.

 

Můžete si vybrat z řady barev RAL, a to samostatně pro rám, polepy, písmo HUGO, ráfky obou kol a jejich výplně. K dispozici je až 32 768 barevných kombinací. Koloběžku můžete dokonce doplnit o vlastní logo, karbonové prvky nebo další příslušenství. Po objednání vás budou telefonicky kontaktovat kolegové ohledně barevné vize vaší vysněné koloběžky HUGO Bike.

 

Bezpečnost a kvalita jízdy

HUGO Bike vyrábí koloběžky té nejlepší kvality za použití těch nejkvalitnějších materiálů a nejmodernějších technologií. Díky stabilní pevné konstrukci je Big One X jednou z nejbezpečnějších koloběžek na trhu. Poskytuje zákazníkům skvělý jízdní komfort i při delších cestách, je lehce ovladatelná a má naddimenzovanou pevnost rámu. Proto si s ní můžete dovolit i hrubší zacházení a pár adrenalinových skoků navíc pro zpestření vaší jízdy terénem. HUGO Bike se nevydal cestou osazení koloběžky malými koly, které vyžadují nutnost odpružení, ale osadil koloběžku velkými koly s masivními pneumatikami zn. Kenda, které zvládnou velmi účinně odfiltrovat většinu nerovností terénu. Toto řešení zvyšuje jízdní stabilitu a eliminuje nežádoucí skřípavé zvuky, které některé odpružené koloběžky často vydávají. Big One X je vybavena kvalitními hydraulickými kotoučovými brzdami, které vám při brzdění poskytnou snadno dávkovatelnou brzdnou sílu v jakékoliv situaci. Zcela jistě také oceníte možnost rekuperačního dobíjení, které částečně vrátí energii do vaší baterie. Je jedno, jestli vyrazíte za denního světla nebo za snížené viditelnosti, o vaši viditelnost se postará přední bílé a zadní červené světlo, které zesílí svou intenzitu při brzdění. Bonusem je snadno udržovatelná nášlapná plocha zabraňující podkluzu jezdce v nepříznivém počasí či v extrémní situaci.

 

 

Výkon a dojezd

Výkon a dojezd vždy závisí na velikosti baterie, výkonu motoru, váze jezdce a povětrnostních podmínkách. Koloběžka Big One x je osazena jedním extrémně výkonným 13KW elektromotorem, umístěným v zadním kole. Vzhledem k vysokému výkonu tohoto motoru, lze v ideálních podmínkách dosáhnout rychlosti až 70 km/h, což je již úctyhodná rychlost. Tento model je standardně dodáván s baterií o kapacitě 31Ah a lze dosáhnout dojezdu až 70 km i v těžším terénu. Samozřejmě pokud zvolíte méně těžký terén a pohodovější jízdu, lze maximální dojezd výrazně zvýšit. Při takové porci dojezdu můžete při své vyjížďce nechat nabíječku klidně doma a zapomenout na nutnost hledání vhodného místa k dobití vašeho stroje. Nicméně pokud vám ani tento dojezd nestačí, 3 A rychlonabíječka, která je dodávána v základní výbavě, vám za krátkou dobu doplní energii do vaší baterie a váš stroj bude znovu připraven k další jízdě. Bateriový blok, vyrobený v České republice, je osazen těmi nejkvalitnějšími články na trhu, netrpí nežádoucím paměťovým efektem, proto vám při správném nabíjení a údržbě vydrží po mnoho let.

 

 

 

Využití a praktičnost

Díky stabilní pevné konstrukci a extrémnímu výkonu se jedná o koloběžku určenou především do terénu. Nezalekne se však ani velmi těžkého terénu či extrémně prudkého kopce. Vzhledem k vysoké kvalitě sestavení se nemusíte obávat, že vás i na delší trase nechá ve štychu. S velkými a dobře odpruženými pneumatikami bude vaše jízda pohodlná jak na kočičích hlavách ve městě, tak i na rozbité polní cestě mimo něj. Nicméně je třeba vzít v potaz váhu okolo 55 kg, takže při přenášení do schodů či přes jiné překážky se asi hodně zapotíte. Rovněž tak robustní konstrukce, která není složitelná do kompaktnější velikosti, je vykoupena horší skladností, takže si koloběžku těžko vezmete třeba dovnitř restaurace, ale budete ji muset zamknout venku jako např. jízdní kolo. I přes vyšší váhu a horší skladnost milovníci adrenalinu tento stroj určitě ocení. Těžko bude hledat konkurenci.

 

 

 

Naše hodnocení

Takhle koloběžka je prostě extrémní! Pokud extrémy milujete, je určena právě pro vás. Je vidět, že ruční zakázková výroba a kvalita výrobků v Česku ještě nevymřela. HUGO Bike vyrábí model koloběžky, který nemá na trhu obdoby. Big One X je naprosto unikátní koloběžka pro milovníky obrovské síly a adrenalinu. Osvědčená konstrukce je výjimečná svou schopností prostupnosti terénem, jaký nemá žádná jiná. Když přidáme precizní dílenské zpracování a vysokou kvalitu použitých materiálů, dostaneme stroj s vysokou užitnou hodnotou. Koloběžka splňuje papírové parametry deklarované výrobcem, má účelný design a je vysoce bezpečná. A věřte, že jízda na této koloběžce vám zprostředkuje opravdový zážitek, na který nikdy nezapomenete.

 

 

 

Servis

Jsme prodejcem značky HUGO Bike pro Střední Evropu. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zajištěn v našem servisním středisku. Většinu náhradních dílů máme skladem, případně je rychle zajistíme přímo u výrobce HUGO Bike, se kterým máme úzké vazby. Při koupi této koloběžky se tedy nemusíte obávat servisu, špatné dostupnosti náhradních dílů, diagnostiky či případných složitějších závad.

 

O značce

HUGO Bike je ryze česká firma se sídlem v Boršově nad Vltavou v Jihočeském kraji. Na trhu působí od roku 2011, kdy tým čtyř nadšenců založil značku HUGO Bike. Do současnosti si tato firma vydobyla své dobré jméno i na zahraničních trzích, včetně USA. Při stavbě svých modelů využívá letitých zkušeností s horskými koly a některé léty osvědčené prvky implementuje do svých modelů koloběžek. Koloběžky této firmy se vyznačují ruční zakázkovou výrobou, nadčasovým designem, vysokou kvalitou komponentů, použitých materiálů, a především nadstandardní úrovní kvality, neboť firma spolupracuje jen s těmi nejlepšími českými dodavateli, od kterých odebírá většinu komponentů. Značka HUGO Bike si vkusně zvolila do svého loga králíčka s vlajícíma ušima, který symbolizuje svobodu pohybu a radost z jízdy.

7/10
Komfort
6/10
Snadnost údržby
70 km/h
Rychlost
55 kg
Váha
13000 W
Výkon
70 km
Dojezd
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Extrémní výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kola
Více barevných variant
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 55 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 7 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 70 km/h Zatím netestované
Špičkový výkon 13000 W Zatím netestované
Dojezd 70 km Zatím netestované
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 190 cm  
      Výška 120 cm  
      Šířka 70 cm  
      Délka složená 190 cm  
      Výška složená 120 cm  
      Šířka složená 70 cm  
      Typ baterie Lithium  
      Napětí baterie 48 V  
      Kapacita baterie 31 Ah  
      Energie v baterii 1488 Wh  
      Rekuperace ano  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda disková hydraulická  
      Zadní brzda disková hydraulická  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 26x4  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 20x4  
      Odpružení vpředu  
      Přední zavěšení suspension fork  
      Osvětlení přední  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

HUGOBIKE.ESCBIGONEX

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu