-18%
Terén
zvládne
Nejlepší
v třídě
Extrémní
výkon

Terén
zvládne
Nejlepší
v třídě
Extrémní
výkon

ZERO 11X

New product

Zero 11X je extrém z každého úhlu pohledu. Její parametry jsou opravdu šílené, stačí zmínit maximální rychlost atakující až na 100 km/h, 72 V baterii, dva motory o celkovém výkonu 6400 W a dojezd přes 150 km. Kromě toho 11 palcové kola a hydraulický podvozek navíc zvládne i těžší terén.

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

Vlajková loď značky ZERO patří, bez váhání, mezi nejdivočejší koloběžky na světě. Svými parametry se nachází na absolutní špičce a bez váhání se postaví proti jakémukoli hráči této výkonnostní a cenové kategorie. Mimo svých číselných parametrů zaujme hlavně hydraulickým podvozkem a zdvojenou tyčí řízení, která demonstruje robustnost celého modelu. ZERO 11X stírá hranice mezi tím, co je ještě elektrická koloběžka, a co už je motorka.

Z celé koloběžky ZERO 11X je už z dálky cítit, že jde o divokého hřebce, který potřebuje zkrotit jedině zkušeným jezdcem. Krotit je potřeba ne jen dva motory o společném výkonu až 6400 W, které ZERO 11X katapultují až na rychlost 95 km/h, ale i váhu, která u tohoto modelu dosahuje úctyhodných 54 kg. ZERO 11X není pro každého, ale je to stroj po kterém každý tajně touží. Tento nejsilnejší model z rodiny ZERO konečně naplňuje všechny touhy pokořit i off-road.

 

Výkon

V případě ZERO 11X je výkon až na prvním místě. Papírové parametry jsou ohromující samy o sobě, ale nic se nevyrovná pocitu ze skutečné jízdy, když aktivujete oba motory a pustíte do nich přes 40 ampérů při 72 voltech. Koloběžka, pokud ji tak ještě vůbec můžeme nazývat, vás doslova katapultuje za pár sekund na více jak 60 km/h a v zrychlování pokračuje až do cca 95 km/h. Celkový výkon je 6400 W a přenáší se přes dva motory, jeden v předním a druhý v zadním kole. Díky pohonu 2x2 je pánem v každé situaci a to i v těžkém terénu. 11X je nejsilnější a nejdrsnější model výrobce ZERO a zaručeně nezklame vaše očekávání. Skutečně nejde o stroj pro každého a ne každý jezdec ho zvládne, ale pokud jste nadšenec, ZERO 11X je vším, po čem každý skutečný nadšenec může toužit. Je to drsná hračka pro ty, kteří nehledají jen dopravní prostředek, ale i vzrušení a radost z extrému.

 

Dojezd

O dojezd se postará až 32 Ah baterie s články LG, která má obrovskou sílu díky napětí 72 V. Celková uložená energie v baterii je ohromujících 2304 Wh, čímž se ZERO 11X stal modelem s největší baterií v naší nabídce. K výkonu 6400 W jednoduše patří i pořádná baterie, na níž výrobce nijak nešetřil a vybavil ji kvalitními články od LG. Pokud pojedete rozumě v ECO režimu pouze na jednom motoru, můžete očekávat dojezd až 150 km. Pokud půjdete do extrému a vyždímáte z koloběžky "co to dá", stále vás potěší dojezdem kolem 50 km a to i v těžším terénu. S tímto modelem se tak určitě dojezdu bát nemusíte a je dostatečný i na dlouhé trasy. Při nabíjení je potřeba počítat až s 15-20 hodinami, tato doba však lze zkrátit na polovinu, protože 11X umožňuje použít naráz dvě nabíječky.

 

Pohodlí

11X má dva obrovské hydraulické tlumiče kombinované s pružinou (165 mm), čímž se podobá spíše motorce, než koloběžce. Vzhledem ke své off-road možnosti a vysokou váhu je třeba říci, že je trošku tvrdší v základním nastavení, než byste možná čekali. To však oceníte při rychlé jízdě, kdy je tvrdší nastavení výhodou a podvozek nenaráží na dorazy, což přispívá ne jen pohodlí, ale i bezpečnosti. Nejde však o nepříjemný kompromis, protože podvozek má nastavitelnou tuhost, a tak si ho můžete přizpůsobit své váze a stylu jízdy. Možnost upravit si tuhost podvozku je fantastická i proto, neboť tím zároveň měníte výšku podle použití - vyšší v terénu a nižší a pohodlnější mimo něj. K pohodlí přispívají ergonomické řidítka, jejichž výška lze upravit pootočením, a které umožňují najít si pohodlnou a bezpečnou polohu při jízdě.

 

Bezpečnost

U stroje jedoucího téměř 100 km/h je na místě otázka bezpečnosti. 11X v této oblasti nezaostává a nehraje na kompromisy. Celý model je postavený do drsných podmínek - je skutečně masivní a nešetří na použitém materiálu, proto se na něj můžete spolehnout. 165 mm hydraulický podvozek s pružinou má nastavitelnou tuhost a můžete si ho přizpůsobit svému stylu jízdy. Bezpečnosti přispívá i baterie složená z kvalitních článků značky LG. Pevnost celé koloběžky umožňuje nosnost až 120 kg. Schopnost ovládnut koloběžku v každé situaci zajišťuje i zdvojený sloupek řízení, na kterém jsou úhlově nastavitelné řídítka ve stylu off-road motorek.

Na dorovnání extrémně výkonných motorů je absolutně nezbytné mít k dispozici skutečně efektivní brzdy. Proto má ZERO 11X špičkové hydraulické brzdy značky Zoom, jejichž brzdové destičky jsou vybavené doplňkovým ploutvovým chladičem. Ty jsou tak lépe chlazené při své nelehké úloze zkrotit 6400 W motory. Kromě toho má koloběžka zdvojené osvětlení vpředu ve stylu off-road motorek, pomocí kterého vás bude vidět za všech okolností. K lepší viditelnosti přispívá i brzdné a zadní osvětlení, proto vás bude vždy dobře vidět i za horších světelných podmínek. Na řídítkách i tyčích řízení je navíc dostatek prostoru na jakékoli další osvětlení, kterým se rozhodnete svého nového miláčka obšťastnit.

 

Design

Tato koloběžka bourá úplně všechny předsudky o elektrických koloběžkách. O ZERO 11X si netroufneme povědět, že je krásná, podobně jako to nemůžeme říci o tanku či bojovém vozidle pěchoty. Je to unikátní stroj, který si nehraje na pěkného, ani drsného či dobrého. 11X si totiž nemusí hrát na nic a dává to najevo i svým vzhledem. Černo-červená kombinace je unikátním podpisem všech modelů ZERO, ale k žádnému se nehodí víc jako právě k 11X. Masivní zdvojený sloupek řízení dává najevo, že jde o seriózní stroj, který toho pravděpodobně zvládne víc, než si troufne jeho jezdec. Koloběžka nijak netají ani svoji váhu přes 50 kg, ani svůj extrémní výkon, který podtrhují kotouče hydraulických brzd. Koloběžka budí velký respekt a otočí se za ní skoro každý. Je jasné, že 11X není pro každého, nezkrotí ji totiž jen tak někdo a to ukazuje i svým drsným vzhledem. Snoubí se v ní tvrdá povaha a estetika založená na funkčnosti, která je však promyšlená do detailů.

 

Využití a praktičnost

Začneme tím, že tato bestie váži 54 kg. To není něco, co by měl běžný člověk chuť zvednout a nést do šestého poschodí nebo byť jen po schodech do výtahu. Složená délka 142 cm, šířka přes 70 cm a výška 60 cm ji určitě nepředurčují na přepravu v kufru auta nebo v MHD. Pokud se vám ji i tak podaří do kufru dát, musíte počítat s tím, že už se vám do něj mnoho věcí nevejde. Je třeba se na ni dívat spíše jako na menší složitelnou motorku než na koloběžku. Co se však týče využití, tam vám svou nepraktičnost vrátí v plné parádě. Dojezd 150 km, maximální rychlost téměř 100 km/h, pohon 2x2 a výkon 6400 W vám totiž otevře úplně nové dimenze toho, co je na elektrické koloběžce vůbec možné. Zvládne každé stoupání, a to i v těžším terénu, a vaše výlety i mimo město naberou úplně jiný styl. Navíc nebudete nikoho rušit hlučným spalovacím motorem, ale pouze tichým bzučením výkonných elektromotorů a to bez emisí či kapajícího oleje.

 

Naše hodnocení

Na tuto šelmu si netroufne každý, ani když má na koloběžkách najeto dost. Skutečně jde o to nejextrémnější z extrémů. Fascinuje nás její výborná cena, která se sice může zdát vysoká, vzpomeňte si však, že jde stále jen o cenu lepšího elektro-kola. K tomu se nedá tento stroj srovnat v tom, co všechno dokáže a jak rychle a zábavně vás tam dostane. V ceně je navíc enormní přes 2300 Wh baterie, o které mohou kola jen snít.

Mnoho zákazníků ji porovnává k modelům od Dualtronu (Minimotors) a některým dalším extrémním modelům a ptají se nás, zda i ty zařadíme do naší nabídky. Nuže ano, fanoušek ví, že 11X není jediná na světě s těmito šílenými parametry a existují i jiné velmi podobné za podobnou a někdy i trošku nižší cenu. My jsme se však s našimi dlouholetými zkušenostmi rozhodli pro 11X, protože ZERO je špičkový výrobce ze Singapuru, s kterým máme dobré vztahy a osobně se známe nejen s jejich zaměstnanci, ale také přímo s majitelem. Proto k ní můžeme poskytnout nejen záruční, ale i pozáruční servis, podporu a poradenství či náhradní díly. Pokud tedy hledáte extrém, jsme si jisti, že právě tato možnost je to nejlepší a nejsmysluplnější, co vám trh dokáže dnes nabídnout bez toho, aby jste se obávali toho, kde uplatníte záruku nebo kde seženete náhradní díly.

 

Servis

Jsme výhradním a jediným dovozcem a prodejcem značky ZERO pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěný na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme jediným certifikovaným poskytovatelem záručních oprav v okolí. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

O značce

Značka ZERO vznikla v Singapuru v roce 2017 jako značka zkušeného prodejce osobní elektromobility, který se specializuje na elektrické koloběžky. Jde proto o poměrně mladou značku, která se za svou krátkou existenci dostala na celosvětovou špici a právem patří mezi ty nejlepší značky na trhu. ZERO vnímá elektrické koloběžky jako inteligentní alternativu oproti ostatním způsobům přepravy ve městě ale i mimo něj, která je vysoce efektivní, cenově nenáročná, ekologická a městu přináší ZERO emisí. ZERO přináší alternativu menších rozměrů, ale i uhlíkovou stopou a umožňuje zábavnější, zodpovědnější cestu ne jen tam, kam se dostanete autem či MHD, ale i tam, kam se nijak jinak nedostanete. Zrození značky ZERO byla odpověď na nedostatek možností pro jezdce, kteří si museli vybírat mezi výkonem, praktičností a cenou. Cílem ZERO je přinést celou rodinu modelů, které jsou odpovědí pro individuální potřeby uživatelů, aniž by museli dělat přílišné kompromisy a vedle toho jim přinášet i radost z jejich jízdy. Za poslední roky si ZERO vydobylo pevné místo na trhu a jméno, které přináší celou škálu modelů, které jsou v svých kategoriích na předních místech a nabízejí rozumnou alternativu, vůči ostatním značkám, za skvělou cenu.

Všechny modely od ZERO (8, 9, 10, 8X, 10X a 11X) najdete v naší nabídce.

Porovnání řady X (extrémní výkon, dva motory) výrobce ZERO

Parametr 8X 10X 11X
Výkon 2300 W 3200 W 6400 W
Maximální rychlost 55 km/h 65 km/h 95 km/h
Dojezd 65 - 110 km 80 - 110 km 150 km
Váha 33 - 35 kg 35 kg 54 kg
Výrobce baterie Články LG Čína - bez značky, nebo články LG Články LG
Energie baterie 936 - 1352 Wh 936 - 1196 Wh 2304 Wh
Kapacita baterie 18 - 26 Ah 18 - 23 Ah 32 Ah
Napětí baterie 52 V 52 V 72 V
Počet motorů 2 - přední i zadní 2 - přední i zadní 2 - přední i zadní
Přední brzda kotoučová kotoučová, nebo kotoučová hydraulická kotoučová hydraulická
Zadní brzda kotoučová kotoučová, nebo kotoučová hydraulická kotoučová hydraulická
Řídítka skládatelné pevné pevné
Kola 8 palcová, plná 10 palcová, vzduchová 11 palcová, vzduchová
10/10
Komfort
8/10
Snadnost údržby
95 km/h
Rychlost
54 kg
Váha
3600 W
Výkon
150 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Motor vpředu
Extrémní výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kola
Skvělý poměr cena / výkon
Dobře složitelné
Max Blinker doporučuje
Vysoká spolehlivost
Nejlepší ve třídě
Start z nuly
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 54 kg 58,8 kg Je to hodně, na druhou stranu koloběžka i hodně nabízí. Samotné výkonné motory, baterie, brzdy a podvozek tvoří většinu této váhy...
Doba nabíjení 15 - 20 h Zatím netestované 5 hvězdiček, protože baterie má obrovskou kapacitu a hlavně dobu nabíjení je možné zkrátit na polovinu díky použití dvou nabíječek najednou!
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 95 km/h 90,01 km/h Pokud je cokoli nad 50 km/h extrém, tak toto je pak dvojitý extrém.
Výkon 3600 W 4893,3 W Více, než pravděpodobně potřebujete.
Dojezd 150 km 153,95 km
Dojezd v městském cyklu - 80,6 km
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h - 4,6 m
Vzdálenost na zrychlení 0 - 30 km/h - 11 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h - 1,63 s
Čas na zrychlení z 0 na 30 km/h - 2,53 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 2,2 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 4,7 m
Sprint na 100m - 8,8 s
Sprint na 250m - 15,8 s
Sprint na 1000m - 46,51 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
90,01
km/h
Max. rychlost
4 893
wattů
Max. výkon
153,95
km
Max. dojezd
80,60
km
Městský dojezd
::badge-value:max_range::
km
Min. dojezd
8,80
sekund
Čas na
100 m
15,80
sekund
Čas na
250 m
46,51
sekund
Čas na
1 km
1,63
sekund
Čas do
20 km/h
2,53
sekund
Čas do
30 km/h
0,90
sekund
Čas z
20 km/h
1,29
sekund
Čas z
30 km/h
4,6
metrů
Dráha do
20 km/h
11,0
metrů
Dráha do
30 km/h
2,2
metrů
Dráha z
20 km/h
4,7
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 90,01
0
0 10
0,86
0 10
Zero 11X 0,86
0 15
1,21
0 15
Zero 11X 1,21
0 20
1,63
0 20
Zero 11X 1,63
0 25
2,10
0 25
Zero 11X 2,10
0 30
2,53
0 30
Zero 11X 2,53
0 35
3,32
0 35
Zero 11X 3,32
0 40
3,61
0 40
Zero 11X 3,61
0 45
4,42
0 45
Zero 11X 4,42
0 50
5,07
0 50
Zero 11X 5,07
0 55
5,89
0 55
Zero 11X 5,89
0 60
6,87
0 60
Zero 11X 6,87
0 65
8,26
0 65
Zero 11X 8,26
0 70
9,67
0 70
Zero 11X 9,67
0 75
11,67
0 75
Zero 11X 11,67
0 80
14,37
0 80
Zero 11X 14,37
0 85
18,65
0 85
Zero 11X 18,65
0 90
26,15
0 90
Zero 11X 26,15
0 90,01
26,15
0 90,01
Zero 11X 26,15
10
10 15
0,35
10 15
Zero 11X 0,35
10 20
0,77
10 20
Zero 11X 0,77
10 25
1,23
10 25
Zero 11X 1,23
10 30
1,66
10 30
Zero 11X 1,66
10 35
2,46
10 35
Zero 11X 2,46
10 40
2,75
10 40
Zero 11X 2,75
10 45
3,55
10 45
Zero 11X 3,55
10 50
4,20
10 50
Zero 11X 4,20
10 55
5,03
10 55
Zero 11X 5,03
10 60
6,01
10 60
Zero 11X 6,01
10 65
7,40
10 65
Zero 11X 7,40
10 70
8,81
10 70
Zero 11X 8,81
10 75
10,81
10 75
Zero 11X 10,81
10 80
13,50
10 80
Zero 11X 13,50
10 85
17,78
10 85
Zero 11X 17,78
10 90
25,29
10 90
Zero 11X 25,29
10 90,01
25,29
10 90,01
Zero 11X 25,29
15
15 20
0,42
15 20
Zero 11X 0,42
15 25
0,88
15 25
Zero 11X 0,88
15 30
1,32
15 30
Zero 11X 1,32
15 35
2,11
15 35
Zero 11X 2,11
15 40
2,40
15 40
Zero 11X 2,40
15 45
3,21
15 45
Zero 11X 3,21
15 50
3,86
15 50
Zero 11X 3,86
15 55
4,68
15 55
Zero 11X 4,68
15 60
5,66
15 60
Zero 11X 5,66
15 65
7,05
15 65
Zero 11X 7,05
15 70
8,46
15 70
Zero 11X 8,46
15 75
10,46
15 75
Zero 11X 10,46
15 80
13,15
15 80
Zero 11X 13,15
15 85
17,44
15 85
Zero 11X 17,44
15 90
24,94
15 90
Zero 11X 24,94
15 90,01
24,94
15 90,01
Zero 11X 24,94
20
20 25
0,47
20 25
Zero 11X 0,47
20 30
0,90
20 30
Zero 11X 0,90
20 35
1,69
20 35
Zero 11X 1,69
20 40
1,98
20 40
Zero 11X 1,98
20 45
2,79
20 45
Zero 11X 2,79
20 50
3,44
20 50
Zero 11X 3,44
20 55
4,27
20 55
Zero 11X 4,27
20 60
5,24
20 60
Zero 11X 5,24
20 65
6,63
20 65
Zero 11X 6,63
20 70
8,05
20 70
Zero 11X 8,05
20 75
10,04
20 75
Zero 11X 10,04
20 80
12,74
20 80
Zero 11X 12,74
20 85
17,02
20 85
Zero 11X 17,02
20 90
24,52
20 90
Zero 11X 24,52
20 90,01
24,52
20 90,01
Zero 11X 24,52
25
25 30
0,43
25 30
Zero 11X 0,43
25 35
1,22
25 35
Zero 11X 1,22
25 40
1,52
25 40
Zero 11X 1,52
25 45
2,32
25 45
Zero 11X 2,32
25 50
2,97
25 50
Zero 11X 2,97
25 55
3,80
25 55
Zero 11X 3,80
25 60
4,78
25 60
Zero 11X 4,78
25 65
6,17
25 65
Zero 11X 6,17
25 70
7,58
25 70
Zero 11X 7,58
25 75
9,57
25 75
Zero 11X 9,57
25 80
12,27
25 80
Zero 11X 12,27
25 85
16,55
25 85
Zero 11X 16,55
25 90
24,05
25 90
Zero 11X 24,05
25 90,01
24,06
25 90,01
Zero 11X 24,06
30
30 35
0,79
30 35
Zero 11X 0,79
30 40
1,09
30 40
Zero 11X 1,09
30 45
1,89
30 45
Zero 11X 1,89
30 50
2,54
30 50
Zero 11X 2,54
30 55
3,37
30 55
Zero 11X 3,37
30 60
4,34
30 60
Zero 11X 4,34
30 65
5,73
30 65
Zero 11X 5,73
30 70
7,15
30 70
Zero 11X 7,15
30 75
9,14
30 75
Zero 11X 9,14
30 80
11,84
30 80
Zero 11X 11,84
30 85
16,12
30 85
Zero 11X 16,12
30 90
23,62
30 90
Zero 11X 23,62
30 90,01
23,62
30 90,01
Zero 11X 23,62
35
35 40
0,29
35 40
Zero 11X 0,29
35 45
1,10
35 45
Zero 11X 1,10
35 50
1,75
35 50
Zero 11X 1,75
35 55
2,58
35 55
Zero 11X 2,58
35 60
3,55
35 60
Zero 11X 3,55
35 65
4,94
35 65
Zero 11X 4,94
35 70
6,36
35 70
Zero 11X 6,36
35 75
8,35
35 75
Zero 11X 8,35
35 80
11,05
35 80
Zero 11X 11,05
35 85
15,33
35 85
Zero 11X 15,33
35 90
22,83
35 90
Zero 11X 22,83
35 90,01
22,83
35 90,01
Zero 11X 22,83
40
40 45
0,81
40 45
Zero 11X 0,81
40 50
1,46
40 50
Zero 11X 1,46
40 55
2,28
40 55
Zero 11X 2,28
40 60
3,26
40 60
Zero 11X 3,26
40 65
4,65
40 65
Zero 11X 4,65
40 70
6,06
40 70
Zero 11X 6,06
40 75
8,06
40 75
Zero 11X 8,06
40 80
10,75
40 80
Zero 11X 10,75
40 85
15,03
40 85
Zero 11X 15,03
40 90
22,54
40 90
Zero 11X 22,54
40 90,01
22,54
40 90,01
Zero 11X 22,54
45
45 50
0,65
45 50
Zero 11X 0,65
45 55
1,48
45 55
Zero 11X 1,48
45 60
2,45
45 60
Zero 11X 2,45
45 65
3,84
45 65
Zero 11X 3,84
45 70
5,26
45 70
Zero 11X 5,26
45 75
7,25
45 75
Zero 11X 7,25
45 80
9,95
45 80
Zero 11X 9,95
45 85
14,23
45 85
Zero 11X 14,23
45 90
21,73
45 90
Zero 11X 21,73
45 90,01
21,73
45 90,01
Zero 11X 21,73
50
50 55
0,83
50 55
Zero 11X 0,83
50 60
1,80
50 60
Zero 11X 1,80
50 65
3,19
50 65
Zero 11X 3,19
50 70
4,61
50 70
Zero 11X 4,61
50 75
6,60
50 75
Zero 11X 6,60
50 80
9,30
50 80
Zero 11X 9,30
50 85
13,58
50 85
Zero 11X 13,58
50 90
21,08
50 90
Zero 11X 21,08
50 90,01
21,08
50 90,01
Zero 11X 21,08
55
55 60
0,98
55 60
Zero 11X 0,98
55 65
2,37
55 65
Zero 11X 2,37
55 70
3,78
55 70
Zero 11X 3,78
55 75
5,78
55 75
Zero 11X 5,78
55 80
8,47
55 80
Zero 11X 8,47
55 85
12,75
55 85
Zero 11X 12,75
55 90
20,26
55 90
Zero 11X 20,26
55 90,01
20,26
55 90,01
Zero 11X 20,26
60
60 65
1,39
60 65
Zero 11X 1,39
60 70
2,80
60 70
Zero 11X 2,80
60 75
4,80
60 75
Zero 11X 4,80
60 80
7,49
60 80
Zero 11X 7,49
60 85
11,78
60 85
Zero 11X 11,78
60 90
19,28
60 90
Zero 11X 19,28
60 90,01
19,28
60 90,01
Zero 11X 19,28
65
65 70
1,41
65 70
Zero 11X 1,41
65 75
3,41
65 75
Zero 11X 3,41
65 80
6,10
65 80
Zero 11X 6,10
65 85
10,39
65 85
Zero 11X 10,39
65 90
17,89
65 90
Zero 11X 17,89
65 90,01
17,89
65 90,01
Zero 11X 17,89
70
70 75
2,00
70 75
Zero 11X 2,00
70 80
4,69
70 80
Zero 11X 4,69
70 85
8,97
70 85
Zero 11X 8,97
70 90
16,48
70 90
Zero 11X 16,48
70 90,01
16,48
70 90,01
Zero 11X 16,48
75
75 80
2,70
75 80
Zero 11X 2,70
75 85
6,98
75 85
Zero 11X 6,98
75 90
14,48
75 90
Zero 11X 14,48
75 90,01
14,48
75 90,01
Zero 11X 14,48
80
80 85
4,28
80 85
Zero 11X 4,28
80 90
11,78
80 90
Zero 11X 11,78
80 90,01
11,78
80 90,01
Zero 11X 11,78
85
85 90
7,50
85 90
Zero 11X 7,50
85 90,01
7,50
85 90,01
Zero 11X 7,50
90
90 90,01
0,00
90 90,01
Zero 11X 0,00
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 90,01
0
0 10
1,12
0 10
Zero 11X 1,12
0 15
2,43
0 15
Zero 11X 2,43
0 20
4,57
0 20
Zero 11X 4,57
0 25
7,60
0 25
Zero 11X 7,60
0 30
11,03
0 30
Zero 11X 11,03
0 35
18,28
0 35
Zero 11X 18,28
0 40
21,48
0 40
Zero 11X 21,48
0 45
31,09
0 45
Zero 11X 31,09
0 50
39,83
0 50
Zero 11X 39,83
0 55
51,99
0 55
Zero 11X 51,99
0 60
67,65
0 60
Zero 11X 67,65
0 65
91,81
0 65
Zero 11X 91,81
0 70
118,50
0 70
Zero 11X 118,50
0 75
159,13
0 75
Zero 11X 159,13
0 80
217,53
0 80
Zero 11X 217,53
0 85
316,40
0 85
Zero 11X 316,40
0 90
501,11
0 90
Zero 11X 501,11
0 90,01
501,12
0 90,01
Zero 11X 501,12
10
10 15
1,31
10 15
Zero 11X 1,31
10 20
3,46
10 20
Zero 11X 3,46
10 25
6,48
10 25
Zero 11X 6,48
10 30
9,91
10 30
Zero 11X 9,91
10 35
17,16
10 35
Zero 11X 17,16
10 40
20,36
10 40
Zero 11X 20,36
10 45
29,97
10 45
Zero 11X 29,97
10 50
38,71
10 50
Zero 11X 38,71
10 55
50,88
10 55
Zero 11X 50,88
10 60
66,53
10 60
Zero 11X 66,53
10 65
90,69
10 65
Zero 11X 90,69
10 70
117,38
10 70
Zero 11X 117,38
10 75
158,02
10 75
Zero 11X 158,02
10 80
216,42
10 80
Zero 11X 216,42
10 85
315,29
10 85
Zero 11X 315,29
10 90
500,00
10 90
Zero 11X 500,00
10 90,01
500,00
10 90,01
Zero 11X 500,00
15
15 20
2,15
15 20
Zero 11X 2,15
15 25
5,17
15 25
Zero 11X 5,17
15 30
8,60
15 30
Zero 11X 8,60
15 35
15,85
15 35
Zero 11X 15,85
15 40
19,05
15 40
Zero 11X 19,05
15 45
28,66
15 45
Zero 11X 28,66
15 50
37,40
15 50
Zero 11X 37,40
15 55
49,57
15 55
Zero 11X 49,57
15 60
65,22
15 60
Zero 11X 65,22
15 65
89,38
15 65
Zero 11X 89,38
15 70
116,07
15 70
Zero 11X 116,07
15 75
156,71
15 75
Zero 11X 156,71
15 80
215,11
15 80
Zero 11X 215,11
15 85
313,98
15 85
Zero 11X 313,98
15 90
498,69
15 90
Zero 11X 498,69
15 90,01
498,69
15 90,01
Zero 11X 498,69
20
20 25
3,03
20 25
Zero 11X 3,03
20 30
6,46
20 30
Zero 11X 6,46
20 35
13,70
20 35
Zero 11X 13,70
20 40
16,90
20 40
Zero 11X 16,90
20 45
26,51
20 45
Zero 11X 26,51
20 50
35,26
20 50
Zero 11X 35,26
20 55
47,42
20 55
Zero 11X 47,42
20 60
63,08
20 60
Zero 11X 63,08
20 65
87,23
20 65
Zero 11X 87,23
20 70
113,92
20 70
Zero 11X 113,92
20 75
154,56
20 75
Zero 11X 154,56
20 80
212,96
20 80
Zero 11X 212,96
20 85
311,83
20 85
Zero 11X 311,83
20 90
496,54
20 90
Zero 11X 496,54
20 90,01
496,55
20 90,01
Zero 11X 496,55
25
25 30
3,43
25 30
Zero 11X 3,43
25 35
10,68
25 35
Zero 11X 10,68
25 40
13,88
25 40
Zero 11X 13,88
25 45
23,48
25 45
Zero 11X 23,48
25 50
32,23
25 50
Zero 11X 32,23
25 55
44,39
25 55
Zero 11X 44,39
25 60
60,05
25 60
Zero 11X 60,05
25 65
84,21
25 65
Zero 11X 84,21
25 70
110,89
25 70
Zero 11X 110,89
25 75
151,53
25 75
Zero 11X 151,53
25 80
209,93
25 80
Zero 11X 209,93
25 85
308,80
25 85
Zero 11X 308,80
25 90
493,51
25 90
Zero 11X 493,51
25 90,01
493,52
25 90,01
Zero 11X 493,52
30
30 35
7,25
30 35
Zero 11X 7,25
30 40
10,45
30 40
Zero 11X 10,45
30 45
20,06
30 45
Zero 11X 20,06
30 50
28,80
30 50
Zero 11X 28,80
30 55
40,96
30 55
Zero 11X 40,96
30 60
56,62
30 60
Zero 11X 56,62
30 65
80,78
30 65
Zero 11X 80,78
30 70
107,47
30 70
Zero 11X 107,47
30 75
148,10
30 75
Zero 11X 148,10
30 80
206,50
30 80
Zero 11X 206,50
30 85
305,38
30 85
Zero 11X 305,38
30 90
490,08
30 90
Zero 11X 490,08
30 90,01
490,09
30 90,01
Zero 11X 490,09
35
35 40
3,20
35 40
Zero 11X 3,20
35 45
12,81
35 45
Zero 11X 12,81
35 50
21,55
35 50
Zero 11X 21,55
35 55
33,72
35 55
Zero 11X 33,72
35 60
49,37
35 60
Zero 11X 49,37
35 65
73,53
35 65
Zero 11X 73,53
35 70
100,22
35 70
Zero 11X 100,22
35 75
140,86
35 75
Zero 11X 140,86
35 80
199,26
35 80
Zero 11X 199,26
35 85
298,13
35 85
Zero 11X 298,13
35 90
482,84
35 90
Zero 11X 482,84
35 90,01
482,84
35 90,01
Zero 11X 482,84
40
40 45
9,61
40 45
Zero 11X 9,61
40 50
18,35
40 50
Zero 11X 18,35
40 55
30,52
40 55
Zero 11X 30,52
40 60
46,17
40 60
Zero 11X 46,17
40 65
70,33
40 65
Zero 11X 70,33
40 70
97,02
40 70
Zero 11X 97,02
40 75
137,66
40 75
Zero 11X 137,66
40 80
196,06
40 80
Zero 11X 196,06
40 85
294,93
40 85
Zero 11X 294,93
40 90
479,64
40 90
Zero 11X 479,64
40 90,01
479,64
40 90,01
Zero 11X 479,64
45
45 50
8,74
45 50
Zero 11X 8,74
45 55
20,91
45 55
Zero 11X 20,91
45 60
36,56
45 60
Zero 11X 36,56
45 65
60,72
45 65
Zero 11X 60,72
45 70
87,41
45 70
Zero 11X 87,41
45 75
128,05
45 75
Zero 11X 128,05
45 80
186,45
45 80
Zero 11X 186,45
45 85
285,32
45 85
Zero 11X 285,32
45 90
470,03
45 90
Zero 11X 470,03
45 90,01
470,03
45 90,01
Zero 11X 470,03
50
50 55
12,17
50 55
Zero 11X 12,17
50 60
27,82
50 60
Zero 11X 27,82
50 65
51,98
50 65
Zero 11X 51,98
50 70
78,67
50 70
Zero 11X 78,67
50 75
119,30
50 75
Zero 11X 119,30
50 80
177,71
50 80
Zero 11X 177,71
50 85
276,58
50 85
Zero 11X 276,58
50 90
461,29
50 90
Zero 11X 461,29
50 90,01
461,29
50 90,01
Zero 11X 461,29
55
55 60
15,66
55 60
Zero 11X 15,66
55 65
39,81
55 65
Zero 11X 39,81
55 70
66,50
55 70
Zero 11X 66,50
55 75
107,14
55 75
Zero 11X 107,14
55 80
165,54
55 80
Zero 11X 165,54
55 85
264,41
55 85
Zero 11X 264,41
55 90
449,12
55 90
Zero 11X 449,12
55 90,01
449,12
55 90,01
Zero 11X 449,12
60
60 65
24,16
60 65
Zero 11X 24,16
60 70
50,85
60 70
Zero 11X 50,85
60 75
91,48
60 75
Zero 11X 91,48
60 80
149,88
60 80
Zero 11X 149,88
60 85
248,75
60 85
Zero 11X 248,75
60 90
433,46
60 90
Zero 11X 433,46
60 90,01
433,47
60 90,01
Zero 11X 433,47
65
65 70
26,69
65 70
Zero 11X 26,69
65 75
67,33
65 75
Zero 11X 67,33
65 80
125,73
65 80
Zero 11X 125,73
65 85
224,60
65 85
Zero 11X 224,60
65 90
409,31
65 90
Zero 11X 409,31
65 90,01
409,31
65 90,01
Zero 11X 409,31
70
70 75
40,64
70 75
Zero 11X 40,64
70 80
99,04
70 80
Zero 11X 99,04
70 85
197,91
70 85
Zero 11X 197,91
70 90
382,62
70 90
Zero 11X 382,62
70 90,01
382,62
70 90,01
Zero 11X 382,62
75
75 80
58,40
75 80
Zero 11X 58,40
75 85
157,27
75 85
Zero 11X 157,27
75 90
341,98
75 90
Zero 11X 341,98
75 90,01
341,99
75 90,01
Zero 11X 341,99
80
80 85
98,87
80 85
Zero 11X 98,87
80 90
283,58
80 90
Zero 11X 283,58
80 90,01
283,58
80 90,01
Zero 11X 283,58
85
85 90
184,71
85 90
Zero 11X 184,71
85 90,01
184,71
85 90,01
Zero 11X 184,71
90
90 90,01
0,00
90 90,01
Zero 11X 0,00
Brzdné časy
85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
90,01
90,01 85
0,78
90,01 85
Zero 11X 0,78
90,01 80
1,29
90,01 80
Zero 11X 1,29
90,01 75
1,88
90,01 75
Zero 11X 1,88
90,01 70
2,32
90,01 70
Zero 11X 2,32
90,01 65
2,72
90,01 65
Zero 11X 2,72
90,01 60
3,00
90,01 60
Zero 11X 3,00
90,01 55
3,23
90,01 55
Zero 11X 3,23
90,01 50
3,44
90,01 50
Zero 11X 3,44
90,01 45
3,65
90,01 45
Zero 11X 3,65
90,01 40
3,85
90,01 40
Zero 11X 3,85
90,01 35
4,04
90,01 35
Zero 11X 4,04
90,01 30
4,24
90,01 30
Zero 11X 4,24
90,01 25
4,44
90,01 25
Zero 11X 4,44
90,01 20
4,63
90,01 20
Zero 11X 4,63
90,01 15
4,86
90,01 15
Zero 11X 4,86
90,01 10
5,07
90,01 10
Zero 11X 5,07
90,01 0
5,53
90,01 0
Zero 11X 5,53
85
85 80
0,51
85 80
Zero 11X 0,51
85 75
1,10
85 75
Zero 11X 1,10
85 70
1,53
85 70
Zero 11X 1,53
85 65
1,94
85 65
Zero 11X 1,94
85 60
2,22
85 60
Zero 11X 2,22
85 55
2,44
85 55
Zero 11X 2,44
85 50
2,65
85 50
Zero 11X 2,65
85 45
2,86
85 45
Zero 11X 2,86
85 40
3,07
85 40
Zero 11X 3,07
85 35
3,26
85 35
Zero 11X 3,26
85 30
3,45
85 30
Zero 11X 3,45
85 25
3,66
85 25
Zero 11X 3,66
85 20
3,85
85 20
Zero 11X 3,85
85 15
4,08
85 15
Zero 11X 4,08
85 10
4,28
85 10
Zero 11X 4,28
85 0
4,74
85 0
Zero 11X 4,74
80
80 75
0,59
80 75
Zero 11X 0,59
80 70
1,02
80 70
Zero 11X 1,02
80 65
1,43
80 65
Zero 11X 1,43
80 60
1,71
80 60
Zero 11X 1,71
80 55
1,94
80 55
Zero 11X 1,94
80 50
2,14
80 50
Zero 11X 2,14
80 45
2,35
80 45
Zero 11X 2,35
80 40
2,56
80 40
Zero 11X 2,56
80 35
2,75
80 35
Zero 11X 2,75
80 30
2,95
80 30
Zero 11X 2,95
80 25
3,15
80 25
Zero 11X 3,15
80 20
3,34
80 20
Zero 11X 3,34
80 15
3,57
80 15
Zero 11X 3,57
80 10
3,78
80 10
Zero 11X 3,78
80 0
4,24
80 0
Zero 11X 4,24
75
75 70
0,43
75 70
Zero 11X 0,43
75 65
0,84
75 65
Zero 11X 0,84
75 60
1,12
75 60
Zero 11X 1,12
75 55
1,35
75 55
Zero 11X 1,35
75 50
1,55
75 50
Zero 11X 1,55
75 45
1,76
75 45
Zero 11X 1,76
75 40
1,97
75 40
Zero 11X 1,97
75 35
2,16
75 35
Zero 11X 2,16
75 30
2,36
75 30
Zero 11X 2,36
75 25
2,56
75 25
Zero 11X 2,56
75 20
2,75
75 20
Zero 11X 2,75
75 15
2,98
75 15
Zero 11X 2,98
75 10
3,19
75 10
Zero 11X 3,19
75 0
3,65
75 0
Zero 11X 3,65
70
70 65
0,40
70 65
Zero 11X 0,40
70 60
0,69
70 60
Zero 11X 0,69
70 55
0,91
70 55
Zero 11X 0,91
70 50
1,12
70 50
Zero 11X 1,12
70 45
1,33
70 45
Zero 11X 1,33
70 40
1,53
70 40
Zero 11X 1,53
70 35
1,73
70 35
Zero 11X 1,73
70 30
1,92
70 30
Zero 11X 1,92
70 25
2,13
70 25
Zero 11X 2,13
70 20
2,31
70 20
Zero 11X 2,31
70 15
2,54
70 15
Zero 11X 2,54
70 10
2,75
70 10
Zero 11X 2,75
70 0
3,21
70 0
Zero 11X 3,21
65
65 60
0,28
65 60
Zero 11X 0,28
65 55
0,51
65 55
Zero 11X 0,51
65 50
0,72
65 50
Zero 11X 0,72
65 45
0,93
65 45
Zero 11X 0,93
65 40
1,13
65 40
Zero 11X 1,13
65 35
1,32
65 35
Zero 11X 1,32
65 30
1,52
65 30
Zero 11X 1,52
65 25
1,72
65 25
Zero 11X 1,72
65 20
1,91
65 20
Zero 11X 1,91
65 15
2,14
65 15
Zero 11X 2,14
65 10
2,35
65 10
Zero 11X 2,35
65 0
2,81
65 0
Zero 11X 2,81
60
60 55
0,23
60 55
Zero 11X 0,23
60 50
0,43
60 50
Zero 11X 0,43
60 45
0,64
60 45
Zero 11X 0,64
60 40
0,85
60 40
Zero 11X 0,85
60 35
1,04
60 35
Zero 11X 1,04
60 30
1,24
60 30
Zero 11X 1,24
60 25
1,44
60 25
Zero 11X 1,44
60 20
1,63
60 20
Zero 11X 1,63
60 15
1,86
60 15
Zero 11X 1,86
60 10
2,07
60 10
Zero 11X 2,07
60 0
2,53
60 0
Zero 11X 2,53
55
55 50
0,21
55 50
Zero 11X 0,21
55 45
0,42
55 45
Zero 11X 0,42
55 40
0,62
55 40
Zero 11X 0,62
55 35
0,81
55 35
Zero 11X 0,81
55 30
1,01
55 30
Zero 11X 1,01
55 25
1,22
55 25
Zero 11X 1,22
55 20
1,40
55 20
Zero 11X 1,40
55 15
1,63
55 15
Zero 11X 1,63
55 10
1,84
55 10
Zero 11X 1,84
55 0
2,30
55 0
Zero 11X 2,30
50
50 45
0,21
50 45
Zero 11X 0,21
50 40
0,41
50 40
Zero 11X 0,41
50 35
0,61
50 35
Zero 11X 0,61
50 30
0,80
50 30
Zero 11X 0,80
50 25
1,01
50 25
Zero 11X 1,01
50 20
1,19
50 20
Zero 11X 1,19
50 15
1,42
50 15
Zero 11X 1,42
50 10
1,63
50 10
Zero 11X 1,63
50 0
2,09
50 0
Zero 11X 2,09
45
45 40
0,20
45 40
Zero 11X 0,20
45 35
0,40
45 35
Zero 11X 0,40
45 30
0,59
45 30
Zero 11X 0,59
45 25
0,80
45 25
Zero 11X 0,80
45 20
0,98
45 20
Zero 11X 0,98
45 15
1,22
45 15
Zero 11X 1,22
45 10
1,42
45 10
Zero 11X 1,42
45 0
1,88
45 0
Zero 11X 1,88
40
40 35
0,19
40 35
Zero 11X 0,19
40 30
0,39
40 30
Zero 11X 0,39
40 25
0,59
40 25
Zero 11X 0,59
40 20
0,78
40 20
Zero 11X 0,78
40 15
1,01
40 15
Zero 11X 1,01
40 10
1,22
40 10
Zero 11X 1,22
40 0
1,68
40 0
Zero 11X 1,68
35
35 30
0,19
35 30
Zero 11X 0,19
35 25
0,40
35 25
Zero 11X 0,40
35 20
0,59
35 20
Zero 11X 0,59
35 15
0,82
35 15
Zero 11X 0,82
35 10
1,02
35 10
Zero 11X 1,02
35 0
1,48
35 0
Zero 11X 1,48
30
30 25
0,21
30 25
Zero 11X 0,21
30 20
0,39
30 20
Zero 11X 0,39
30 15
0,62
30 15
Zero 11X 0,62
30 10
0,83
30 10
Zero 11X 0,83
30 0
1,29
30 0
Zero 11X 1,29
25
25 20
0,19
25 20
Zero 11X 0,19
25 15
0,42
25 15
Zero 11X 0,42
25 10
0,62
25 10
Zero 11X 0,62
25 0
1,08
25 0
Zero 11X 1,08
20
20 15
0,23
20 15
Zero 11X 0,23
20 10
0,44
20 10
Zero 11X 0,44
20 0
0,90
20 0
Zero 11X 0,90
15
15 10
0,21
15 10
Zero 11X 0,21
15 0
0,67
15 0
Zero 11X 0,67
10
10 0
0,46
10 0
Zero 11X 0,46
Brzdné dráhy
85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
90,01
90,01 85
19,13
90,01 85
Zero 11X 19,13
90,01 80
30,66
90,01 80
Zero 11X 30,66
90,01 75
43,17
90,01 75
Zero 11X 43,17
90,01 70
51,81
90,01 70
Zero 11X 51,81
90,01 65
59,30
90,01 65
Zero 11X 59,30
90,01 60
64,13
90,01 60
Zero 11X 64,13
90,01 55
67,66
90,01 55
Zero 11X 67,66
90,01 50
70,59
90,01 50
Zero 11X 70,59
90,01 45
73,27
90,01 45
Zero 11X 73,27
90,01 40
75,58
90,01 40
Zero 11X 75,58
90,01 35
77,51
90,01 35
Zero 11X 77,51
90,01 30
79,18
90,01 30
Zero 11X 79,18
90,01 25
80,65
90,01 25
Zero 11X 80,65
90,01 20
81,71
90,01 20
Zero 11X 81,71
90,01 15
82,75
90,01 15
Zero 11X 82,75
90,01 10
83,38
90,01 10
Zero 11X 83,38
90,01 0
83,88
90,01 0
Zero 11X 83,88
85
85 80
11,53
85 80
Zero 11X 11,53
85 75
24,05
85 75
Zero 11X 24,05
85 70
32,68
85 70
Zero 11X 32,68
85 65
40,18
85 65
Zero 11X 40,18
85 60
45,00
85 60
Zero 11X 45,00
85 55
48,54
85 55
Zero 11X 48,54
85 50
51,46
85 50
Zero 11X 51,46
85 45
54,14
85 45
Zero 11X 54,14
85 40
56,45
85 40
Zero 11X 56,45
85 35
58,39
85 35
Zero 11X 58,39
85 30
60,05
85 30
Zero 11X 60,05
85 25
61,52
85 25
Zero 11X 61,52
85 20
62,58
85 20
Zero 11X 62,58
85 15
63,62
85 15
Zero 11X 63,62
85 10
64,26
85 10
Zero 11X 64,26
85 0
64,75
85 0
Zero 11X 64,75
80
80 75
12,51
80 75
Zero 11X 12,51
80 70
21,15
80 70
Zero 11X 21,15
80 65
28,64
80 65
Zero 11X 28,64
80 60
33,47
80 60
Zero 11X 33,47
80 55
37,00
80 55
Zero 11X 37,00
80 50
39,93
80 50
Zero 11X 39,93
80 45
42,61
80 45
Zero 11X 42,61
80 40
44,92
80 40
Zero 11X 44,92
80 35
46,85
80 35
Zero 11X 46,85
80 30
48,52
80 30
Zero 11X 48,52
80 25
49,99
80 25
Zero 11X 49,99
80 20
51,05
80 20
Zero 11X 51,05
80 15
52,09
80 15
Zero 11X 52,09
80 10
52,72
80 10
Zero 11X 52,72
80 0
53,22
80 0
Zero 11X 53,22
75
75 70
8,64
75 70
Zero 11X 8,64
75 65
16,13
75 65
Zero 11X 16,13
75 60
20,95
75 60
Zero 11X 20,95
75 55
24,49
75 55
Zero 11X 24,49
75 50
27,42
75 50
Zero 11X 27,42
75 45
30,10
75 45
Zero 11X 30,10
75 40
32,41
75 40
Zero 11X 32,41
75 35
34,34
75 35
Zero 11X 34,34
75 30
36,01
75 30
Zero 11X 36,01
75 25
37,48
75 25
Zero 11X 37,48
75 20
38,54
75 20
Zero 11X 38,54
75 15
39,58
75 15
Zero 11X 39,58
75 10
40,21
75 10
Zero 11X 40,21
75 0
40,71
75 0
Zero 11X 40,71
70
70 65
7,49
70 65
Zero 11X 7,49
70 60
12,32
70 60
Zero 11X 12,32
70 55
15,85
70 55
Zero 11X 15,85
70 50
18,78
70 50
Zero 11X 18,78
70 45
21,46
70 45
Zero 11X 21,46
70 40
23,77
70 40
Zero 11X 23,77
70 35
25,70
70 35
Zero 11X 25,70
70 30
27,37
70 30
Zero 11X 27,37
70 25
28,84
70 25
Zero 11X 28,84
70 20
29,90
70 20
Zero 11X 29,90
70 15
30,94
70 15
Zero 11X 30,94
70 10
31,57
70 10
Zero 11X 31,57
70 0
32,07
70 0
Zero 11X 32,07
65
65 60
4,82
65 60
Zero 11X 4,82
65 55
8,36
65 55
Zero 11X 8,36
65 50
11,29
65 50
Zero 11X 11,29
65 45
13,96
65 45
Zero 11X 13,96
65 40
16,28
65 40
Zero 11X 16,28
65 35
18,21
65 35
Zero 11X 18,21
65 30
19,87
65 30
Zero 11X 19,87
65 25
21,34
65 25
Zero 11X 21,34
65 20
22,41
65 20
Zero 11X 22,41
65 15
23,45
65 15
Zero 11X 23,45
65 10
24,08
65 10
Zero 11X 24,08
65 0
24,57
65 0
Zero 11X 24,57
60
60 55
3,54
60 55
Zero 11X 3,54
60 50
6,46
60 50
Zero 11X 6,46
60 45
9,14
60 45
Zero 11X 9,14
60 40
11,45
60 40
Zero 11X 11,45
60 35
13,39
60 35
Zero 11X 13,39
60 30
15,05
60 30
Zero 11X 15,05
60 25
16,52
60 25
Zero 11X 16,52
60 20
17,58
60 20
Zero 11X 17,58
60 15
18,62
60 15
Zero 11X 18,62
60 10
19,26
60 10
Zero 11X 19,26
60 0
19,75
60 0
Zero 11X 19,75
55
55 50
2,92
55 50
Zero 11X 2,92
55 45
5,60
55 45
Zero 11X 5,60
55 40
7,92
55 40
Zero 11X 7,92
55 35
9,85
55 35
Zero 11X 9,85
55 30
11,51
55 30
Zero 11X 11,51
55 25
12,98
55 25
Zero 11X 12,98
55 20
14,04
55 20
Zero 11X 14,04
55 15
15,08
55 15
Zero 11X 15,08
55 10
15,72
55 10
Zero 11X 15,72
55 0
16,21
55 0
Zero 11X 16,21
50
50 45
2,68
50 45
Zero 11X 2,68
50 40
4,99
50 40
Zero 11X 4,99
50 35
6,93
50 35
Zero 11X 6,93
50 30
8,59
50 30
Zero 11X 8,59
50 25
10,06
50 25
Zero 11X 10,06
50 20
11,12
50 20
Zero 11X 11,12
50 15
12,16
50 15
Zero 11X 12,16
50 10
12,79
50 10
Zero 11X 12,79
50 0
13,29
50 0
Zero 11X 13,29
45
45 40
2,31
45 40
Zero 11X 2,31
45 35
4,25
45 35
Zero 11X 4,25
45 30
5,91
45 30
Zero 11X 5,91
45 25
7,38
45 25
Zero 11X 7,38
45 20
8,44
45 20
Zero 11X 8,44
45 15
9,48
45 15
Zero 11X 9,48
45 10
10,12
45 10
Zero 11X 10,12
45 0
10,61
45 0
Zero 11X 10,61
40
40 35
1,93
40 35
Zero 11X 1,93
40 30
3,60
40 30
Zero 11X 3,60
40 25
5,07
40 25
Zero 11X 5,07
40 20
6,13
40 20
Zero 11X 6,13
40 15
7,17
40 15
Zero 11X 7,17
40 10
7,80
40 10
Zero 11X 7,80
40 0
8,30
40 0
Zero 11X 8,30
35
35 30
1,66
35 30
Zero 11X 1,66
35 25
3,13
35 25
Zero 11X 3,13
35 20
4,19
35 20
Zero 11X 4,19
35 15
5,23
35 15
Zero 11X 5,23
35 10
5,87
35 10
Zero 11X 5,87
35 0
6,36
35 0
Zero 11X 6,36
30
30 25
1,47
30 25
Zero 11X 1,47
30 20
2,53
30 20
Zero 11X 2,53
30 15
3,57
30 15
Zero 11X 3,57
30 10
4,21
30 10
Zero 11X 4,21
30 0
4,70
30 0
Zero 11X 4,70
25
25 20
1,06
25 20
Zero 11X 1,06
25 15
2,10
25 15
Zero 11X 2,10
25 10
2,74
25 10
Zero 11X 2,74
25 0
3,23
25 0
Zero 11X 3,23
20
20 15
1,04
20 15
Zero 11X 1,04
20 10
1,67
20 10
Zero 11X 1,67
20 0
2,17
20 0
Zero 11X 2,17
15
15 10
0,64
15 10
Zero 11X 0,64
15 0
1,13
15 0
Zero 11X 1,13
10
10 0
0,49
10 0
Zero 11X 0,49

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 142 cm  
      Výška 132,5 cm  
      Šířka 72 cm  
      Délka složená 142 cm  
      Výška složená 60 cm  
      Šířka složená 72 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie LG články  
      Napětí baterie 72 V  
      Kapacita baterie 32 Ah  
      Energie v baterii 2304 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda disková hydraulická  
      Zadní brzda disková hydraulická  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 11"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 11"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Doporučený tlak v pneumatikách 45 - 55 Psi (3,1 - 3,8 Bar)  
      Přední zavěšení hydraulický tlumič + pružina  
      Zadní zavěšení hydraulický tlumič + pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Barvy černo-červená  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Rated 4.80 on the scale 1 - 5 based on 22 customer reviews
Ověřený nákup

Sem rád že sem si jí mohl nejdříve project ( a i jiné modely) než sem jí koupil. Super služba!!

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Musím říct že mě mile překvapilo odpružení. Mám 98 Kg a i v terénu jako v bavlnce.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Koloběžka vypadá skvěle a stejně tak i jezdí. Brzdy jsou spolehlivé a zrychlení až nebezpečné, doporučuji se rozjíždět na nižší úroveň rychlosti a postupně přidávat a až posléze zapnout i přední motor.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Mám 2 metry a toto je jediná koloběžka která mi vyhovuje. Díky

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Pořídily sme si jednu do našeho rekreačního střediska a na další sezónu pořizujeme další.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

ZERO.11X.32

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu