Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Skvělý poměr
cena / výkon
Extrémní
výkon

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Skvělý poměr
cena / výkon
Extrémní
výkon

10X je druhá nejsilnější koloběžka od ZERO. Její parametry jsou skvělé a na rozdíl od svého velkého bratra 11X má výrazně nižší váhu s podobným dojezdem. Dosáhne rychlosti až 70 km/h s výkonem 3200 W, přičemž má poháněné obě kola a podvozek, který se nezalekne ani terénu.

`

ZERO 10X

New product

Product Options
Baterie: *
LG 1260 Wh (60 V 21 Ah)
- 0 Kč
CN 936 Wh (52 V 18 Ah)
- 8 678 Kč
LG 1196 Wh (52 V 23 Ah)
+ 5 537 Kč
  • LG 1260 Wh (60 V 21 Ah)
  • CN 936 Wh (52 V 18 Ah)
  • LG 1196 Wh (52 V 23 Ah)

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

10X je menší, ale téměř stejně extrémní bratr koloběžky 11X od značky ZERO. Patří mezi extrémně výkonné modely a díky dvoum elektrickým motorům s celkovým výkonem 3200 W dosáhne rychlosti až 70 km/h. Navíc díky kvalitnímu podvozku s hydraulickým tlumičem a pružinou se nezalekne ani těžšího terénu. S dojezdem 90 km vás vždy doveze až domů.

Tato koloběžka vyžaduje zkušeného jezdce, který ji dokáže zkrotit a naplno využít její potenciál v terénu ale i mimo něj. Výhodou je možnost jízdy pouze na jeden motor, čímž se výrazně zvýší dojezd v případech, kdy nepotřebujete její plný výkon. Svými parametry přináší podobný pocit z jízdy jako její velký bratr 11X, je však mnohem praktičtější, protože má mnohem nižší váhu a vejde se vám i do kufru. 10X ve své třídě parametrů poráží většinu konkurence a zároveň si drží výbornou cenu, čímž se stává jednou z nejlepších koloběžek v poměru cena / výkon.

Výkon

Díky dvěma silným motorům nabízí 10X špičkový výkon až 3200 W. Ten je přenášen na cestu pomocí dvou 10-ti palcových, vzduchem plněných kol. Výkon je řízený dvěma 25 A regulátory s velkými chladiči, které odvádějí přebytečné teplo, prodlužují životnost elektroniky a zajišťují dlouhodobě plný výkon i v těžkých podmínkách. Díky pohonu 2x2 je pánem v každé situaci a to i v těžkém terénu. 10X je vhodná i do města, přičemž má dostatečný výkon a můžete si být jisti, že to nebudete vy, kdo bude brzdit provoz.

Dojezd

Dojezd toho modelu závisí od zvolené baterie a od té se následně samozřejmě odvíjí i cena. Pokud si zvolíte kvalitnější 21 Ah 60 V baterii s články od LG, která mě v sobě uloženou energii až 1260 Wh, dopřeje vám dojezd 90 km v ECO režime při "slušné" jízdě 25km/h na rovince. Udávaný dojezd je při využití jednoho motoru. 18 Ah čínská baterie s uloženou energií 936 Wh postačí na cca 60 km při šetrné jízdě, ale odvděčí se nižší cenou. Dobíjení trvá 10 - 11 hodin, ale je možné ho zkrátit na polovinu za použití dvou nabíječek, jelikož 10X disponuje dvěma nabíjecími konektory. Při dynamické jízdě s využitím obou motorů je samozřejmě potřeba počítat s menším dojezdem a ten se může zkrátit i pod polovinu, protože v těchto rychlostech už množství energie spotřebujete pouze na překonání odporu vzduchu. Každopádně, s touto koloběžkou se o dojezd bát nemusíte, je víc než dostatečný.

 

Pohodlí

10X má dva hydraulické tlumiče kombinované s pružinou, což z ní učinilo jednu z nejpohodlnějších koloběžek na světě. Podvozek oceníte při jízdě ve městě, kdy až neuvěřitelně odfiltruje naše rozbité cesty, ale i v terénu, kdy nemá problém ani s jízdou po opravdu špatném povrchu. Podvozek je navíc nastavitelný, takže ho můžete přitvrdit při rychlé jízdě, tehdy je tvrdší nastavení výhodou a podvozek nenaráží na dorazy , což přispívá k pohodlí i bezpečnosti. Můžete si ho přizpůsobit své váze a stylu jízdy. Možnost upravit si tuhost podvozku je fantastická i proto, že jí zároveň měníte výšku podle použití - vyšší v terénu a nižší a pohodlnější mimo něj. K pohodlí přispívají ergonomické řídítka, jejichž výška lze upravit pootočením a umožňují tak najít si pohodlnou a bezpečnou polohu při jízdě.

Bezpečnost

Bezpečnost 10X je zajištěná díky podvozku, který skvěle tlumí nerovnosti a zejména díky hydraulickým diskovým brzdám (model s 18 Ah baterií má brzdy mechanické, ne hydraulické). Hydraulický podvozek s pružinou má nastavitelnou tuhost a můžete si ho přizpůsobit vašemu stylu jízdy. Bezpečnosti přispívá i baterie složená z kvalitních článků značky LG (23 Ah verze). Pevnost celé koloběžky umožňuje nosnost až 120 kg. Koloběžka disponuje předním i zadním osvětlením a brzdovým světlem. Na řídítkách i tyči řízení je navíc dostatek prostoru na jakékoli další osvětlení, kterým se rozhodnete svého nového miláčka obšťastnit. Upozorňujeme, že podle našich testů má koloběžka ve vyšších rychlostech nad 50 km/h tendenci ke kmitání řídítek po odlehčení předního kola, což může být nebezpečné a vyžaduje to zkušeného jezdce, nebo dodatečnou instalaci tlumiče řízení, pokud plánujete jezdit opravdu rychle.

 

 

Design

Černo-červená kombinace je unikátním podpisem všech modelů ZERO a vypadá fantasticky i na modelu 10X. Jako jedna z mála koloběžek má svůj vlastní designový jazyk a je proto jiná , než všechny ostatní koloběžky této výkonnostní kategorie, které jsou podobné jako vejce vejci. Krásné kyvné ramena v červené barvě odhalují hydraulický tlumič s pružinou a dávají najevo, že nejde o běžný stroj, ale o univerzální koloběžku typu enduro, která se nezalekne ničeho. Kotoučové brzdy se krásně hodí k uzavřeným kolům, ve kterých je schovaný motor a podtrhují sportovní rysy toho modelu. Jde bez pochyb o jednu z nejkrásnějších koloběžek na světě, která vsadila na design založený na funkčnosti, který je však promyšlený do detailů.

Využití a praktičnost

Nejde o typickou, snadno skladnou městskou koloběžku. Její váha je 32 - 35 kg, takže ji určitě nebudete rádi nosit po schodech. Také si ji už při jejím rozměrech jednoduše nesložíte a neseberete do restaurace, ale většinou ji budete muset zamknout venku jako kolo. Vejdete se do kufru běžného auta, ale mnoho místa se vám tam už nezbyde, proto pokud ji chcete vzít s sebou na delší výlet autem (například k moři), lépe poslouží zadní nosič kol na tažném zařízení. Mimo své vyšší váhy jde o fantastické řešení do města, ale i mimo něj. Díky její konstrukci a výkonu jde o jednu z nejvíce univerzálních koloběžek na světě. Vzhledem k pohonu obou kol nepohrdne ani terénem či prudším kopcem. Ve městě jistě oceníte její výkon při jízdě do kopce a také její dojezd, nemusíte se bát pokud potřebujete absolvovat delší trasu, nebo ji nemáte čas přes den nabíjet. V našich podmínkách vás doslova očaruje extrémně pohodlný podvozek, který ve spojení s 10-ti palcovými koly zvládne i ty nejhorší cesty.

 

Naše hodnocení

Zero 10X je velmi výkonná koloběžka s pohonem obou kol a kvalitním podvozkem s hydraulickými tlumiči, která přináší off-road výkony i do městského prostředí. V této výkonové kategorii nabízí výborný poměr cena / výkon a je skvělou alternativou vůči ostatním značkám. Už na pohled vám ZERO 10X dokáže zvýšit pulz. Možnost jízdy pouze na jeden motor výrazně zvyšuje dojezd a tím i praktické využití této koloběžky. 10 palcové kola spolu s vynikajícím podvozkem nabízejí fantastický komfort, za který však platíte trošku vyšší váhou. Nevýhodou určitě je, že v případě jízdy ve vysokých rychlostech má koloběžka po odlehčení předního kola tendenci k oscilaci řídítek, což je nepříjemné a pro nezkušeného jezdce to může být nebezpečné. Tento neduh lze řešit dodatečnou instalací tlumiče řízení, podobného jaký se používá na motorkách. ZERO je špičkový výrobce ze Singapuru, s kterým máme dobré vztahy a osobně se známe nejen s jejich zaměstnanci, ale také přímo s majitelem. Proto k ní můžeme poskytnout nejen záruční, ale i pozáruční servis, podporu a poradenství či náhradní díly.

Servis

Jsme výhradním a jediným dovozcem a prodejcem značky ZERO pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěný na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme jediným certifikovaným poskytovatelem záručních oprav v okolí. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

O značce

Značka ZERO vznikla v Singapuru v roce 2017 jako značka zkušeného prodejce osobní elektromobility, který se specializuje na elektrické koloběžky. Jde proto o poměrně mladou značku, která se za svou krátkou existenci dostala na celosvětovou špici a právem patří mezi ty nejlepší značky na trhu. ZERO vnímá elektrické koloběžky jako inteligentní alternativu vůči ostatním způsobům přepravy ve městě ale i mimo něj, která je vysoce efektivní, cenově nenáročná, ekologická a městu přináší ZERO emisí. ZERO přináší alternativu menších rozměrů, ale i uhlíkovou stopou a umožňuje zábavnější, zodpovědnější cestu ne jen tam, kam se dostanete autem či MHD, ale i tam, kam se nijak jinak nedostanete. Zrození značky ZERO byla odpověď na nedostatek možností pro jezdce, kteří si museli vybírat mezi výkonem, praktičností a cenou. Cílem ZERO je přinést celou rodinu modelů, které jsou odpovědí pro individuální potřeby uživatelů, aniž by museli dělat přílišné kompromisy a vedle toho jim přinášet i radost z jejich jízdy. Za poslední roky si ZERO vydobylo pevné místo na trhu a jméno, které přináší celou škálu modelů, které jsou v svých kategoriích na předních místech a nabízejí rozumnou alternativu, vůči ostatním značkám, za skvělou cenu.

Všechny modely od ZERO (8, 9, 10, 8X, 10X a 11X) najdete v naší nabídce.

Porovnání řady X (extrémní výkon, dva motory) výrobce ZERO

Parametr 8X 10X 11X
Výkon 2300 W 3200 W 3600 W
Maximální rychlost 55 km/h 70 km/h 95 km/h
Dojezd 65 - 110 km 65 - 90 km 150 km
Váha 33 - 35 kg 32 - 35 kg 54 kg
Výrobce baterie Články LG Čína - bez značky nebo články LG Články LG
Energie baterie 936 - 1352 Wh 936 - 1260 Wh 2304 Wh
Kapacita baterie 18 - 26 Ah 18 - 23 Ah 32 Ah
Napětí baterie 52 V 52 V nebo 60 V 72 V
Počet motorů 2 - přední i zadní 2 - přední i zadní 2 - přední i zadní
Přední brzda kotoučová kotoučová, nebo kotoučová hydraulická kotoučová hydraulická
Zadní brzda kotoučová kotoučová, nebo kotoučová hydraulická kotoučová hydraulická
Řídítka skládací pevné pevné
Kola 8 palcová, plná 10 palcová, vzduchová 11 palcová, vzduchová
10/10
Komfort
6/10
Snadnost údržby
65 km/h
Rychlost
35 kg
Váha
3200 W
Výkon
90 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Motor vpředu
Vhodná do města
Extrémní výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kola
Skvělý poměr cena / výkon
Volnoběžka
Dobře složitelné
Max Blinker doporučuje
Vysoká spolehlivost
Start z nuly
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 32 kg podle konfigurace od 32 kg do 35 kg Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Doba nabíjení 10 - 12 h Zatím netestované 5 hvězdiček, protože baterie má obrovskou kapacitu a hlavně dobu nabíjení je možné zkrátit na polovinu díky použití dvou nabíječek najednou!
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 65 km/h podle konfigurace od 65 km/h do 70 km/h 61,18 km/h podle konfigurace
Špičkový výkon 3200 W 2050,6 W podle konfigurace
Dojezd - podle konfigurace od 65 km do 88,84 km podle konfigurace V ECO móde na jeden motor (20 km/h)
Dojezd v městském cyklu - Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
61,18
km/h
Max. rychlost
2 050
wattů
Max. výkon
88,84
km
Max. dojezd
54,82
km
Městský dojezd
15,58
km
Min. dojezd
11,20
sekund
Čas na
100 m
20,80
sekund
Čas na
250 m
65,95
sekund
Čas na
1 km
2,85
sekund
Čas do
20 km/h
4,29
sekund
Čas do
30 km/h
0,85
sekund
Čas z
20 km/h
1,27
sekund
Čas z
30 km/h
7,2
metrů
Dráha do
20 km/h
17,7
metrů
Dráha do
30 km/h
1,9
metrů
Dráha z
20 km/h
4,7
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 61,18
0
0 10
1,69
0 10
Zero 10X 1,69
0 15
2,25
0 15
Zero 10X 2,25
0 20
2,85
0 20
Zero 10X 2,85
0 25
3,46
0 25
Zero 10X 3,46
0 30
4,29
0 30
Zero 10X 4,29
0 35
5,25
0 35
Zero 10X 5,25
0 40
6,46
0 40
Zero 10X 6,46
0 45
8,12
0 45
Zero 10X 8,12
0 50
10,52
0 50
Zero 10X 10,52
0 55
13,93
0 55
Zero 10X 13,93
0 60
25,09
0 60
Zero 10X 25,09
0 61,18
36,92
0 61,18
Zero 10X 36,92
10
10 15
0,56
10 15
Zero 10X 0,56
10 20
1,16
10 20
Zero 10X 1,16
10 25
1,76
10 25
Zero 10X 1,76
10 30
2,60
10 30
Zero 10X 2,60
10 35
3,55
10 35
Zero 10X 3,55
10 40
4,77
10 40
Zero 10X 4,77
10 45
6,42
10 45
Zero 10X 6,42
10 50
8,82
10 50
Zero 10X 8,82
10 55
12,24
10 55
Zero 10X 12,24
10 60
23,39
10 60
Zero 10X 23,39
10 61,18
35,23
10 61,18
Zero 10X 35,23
15
15 20
0,60
15 20
Zero 10X 0,60
15 25
1,20
15 25
Zero 10X 1,20
15 30
2,04
15 30
Zero 10X 2,04
15 35
2,99
15 35
Zero 10X 2,99
15 40
4,21
15 40
Zero 10X 4,21
15 45
5,86
15 45
Zero 10X 5,86
15 50
8,26
15 50
Zero 10X 8,26
15 55
11,67
15 55
Zero 10X 11,67
15 60
22,83
15 60
Zero 10X 22,83
15 61,18
34,67
15 61,18
Zero 10X 34,67
20
20 25
0,61
20 25
Zero 10X 0,61
20 30
1,44
20 30
Zero 10X 1,44
20 35
2,40
20 35
Zero 10X 2,40
20 40
3,61
20 40
Zero 10X 3,61
20 45
5,26
20 45
Zero 10X 5,26
20 50
7,67
20 50
Zero 10X 7,67
20 55
11,08
20 55
Zero 10X 11,08
20 60
22,24
20 60
Zero 10X 22,24
20 61,18
34,07
20 61,18
Zero 10X 34,07
25
25 30
0,83
25 30
Zero 10X 0,83
25 35
1,79
25 35
Zero 10X 1,79
25 40
3,00
25 40
Zero 10X 3,00
25 45
4,66
25 45
Zero 10X 4,66
25 50
7,06
25 50
Zero 10X 7,06
25 55
10,47
25 55
Zero 10X 10,47
25 60
21,63
25 60
Zero 10X 21,63
25 61,18
33,46
25 61,18
Zero 10X 33,46
30
30 35
0,95
30 35
Zero 10X 0,95
30 40
2,17
30 40
Zero 10X 2,17
30 45
3,82
30 45
Zero 10X 3,82
30 50
6,22
30 50
Zero 10X 6,22
30 55
9,64
30 55
Zero 10X 9,64
30 60
20,79
30 60
Zero 10X 20,79
30 61,18
32,63
30 61,18
Zero 10X 32,63
35
35 40
1,21
35 40
Zero 10X 1,21
35 45
2,87
35 45
Zero 10X 2,87
35 50
5,27
35 50
Zero 10X 5,27
35 55
8,68
35 55
Zero 10X 8,68
35 60
19,84
35 60
Zero 10X 19,84
35 61,18
31,67
35 61,18
Zero 10X 31,67
40
40 45
1,65
40 45
Zero 10X 1,65
40 50
4,06
40 50
Zero 10X 4,06
40 55
7,47
40 55
Zero 10X 7,47
40 60
18,63
40 60
Zero 10X 18,63
40 61,18
30,46
40 61,18
Zero 10X 30,46
45
45 50
2,40
45 50
Zero 10X 2,40
45 55
5,81
45 55
Zero 10X 5,81
45 60
16,97
45 60
Zero 10X 16,97
45 61,18
28,81
45 61,18
Zero 10X 28,81
50
50 55
3,41
50 55
Zero 10X 3,41
50 60
14,57
50 60
Zero 10X 14,57
50 61,18
26,41
50 61,18
Zero 10X 26,41
55
55 60
11,16
55 60
Zero 10X 11,16
55 61,18
22,99
55 61,18
Zero 10X 22,99
60
60 61,18
11,83
60 61,18
Zero 10X 11,83
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 61,18
0
0 10
2,07
0 10
Zero 10X 2,07
0 15
4,14
0 15
Zero 10X 4,14
0 20
7,21
0 20
Zero 10X 7,21
0 25
11,16
0 25
Zero 10X 11,16
0 30
17,74
0 30
Zero 10X 17,74
0 35
26,53
0 35
Zero 10X 26,53
0 40
39,30
0 40
Zero 10X 39,30
0 45
59,05
0 45
Zero 10X 59,05
0 50
90,95
0 50
Zero 10X 90,95
0 55
141,07
0 55
Zero 10X 141,07
0 60
322,03
0 60
Zero 10X 322,03
0 61,18
519,23
0 61,18
Zero 10X 519,23
10
10 15
2,07
10 15
Zero 10X 2,07
10 20
5,14
10 20
Zero 10X 5,14
10 25
9,09
10 25
Zero 10X 9,09
10 30
15,67
10 30
Zero 10X 15,67
10 35
24,46
10 35
Zero 10X 24,46
10 40
37,23
10 40
Zero 10X 37,23
10 45
56,98
10 45
Zero 10X 56,98
10 50
88,88
10 50
Zero 10X 88,88
10 55
139,00
10 55
Zero 10X 139,00
10 60
319,96
10 60
Zero 10X 319,96
10 61,18
517,16
10 61,18
Zero 10X 517,16
15
15 20
3,06
15 20
Zero 10X 3,06
15 25
7,02
15 25
Zero 10X 7,02
15 30
13,59
15 30
Zero 10X 13,59
15 35
22,39
15 35
Zero 10X 22,39
15 40
35,16
15 40
Zero 10X 35,16
15 45
54,91
15 45
Zero 10X 54,91
15 50
86,81
15 50
Zero 10X 86,81
15 55
136,92
15 55
Zero 10X 136,92
15 60
317,89
15 60
Zero 10X 317,89
15 61,18
515,09
15 61,18
Zero 10X 515,09
20
20 25
3,95
20 25
Zero 10X 3,95
20 30
10,53
20 30
Zero 10X 10,53
20 35
19,32
20 35
Zero 10X 19,32
20 40
32,09
20 40
Zero 10X 32,09
20 45
51,84
20 45
Zero 10X 51,84
20 50
83,75
20 50
Zero 10X 83,75
20 55
133,86
20 55
Zero 10X 133,86
20 60
314,82
20 60
Zero 10X 314,82
20 61,18
512,02
20 61,18
Zero 10X 512,02
25
25 30
6,58
25 30
Zero 10X 6,58
25 35
15,37
25 35
Zero 10X 15,37
25 40
28,14
25 40
Zero 10X 28,14
25 45
47,89
25 45
Zero 10X 47,89
25 50
79,79
25 50
Zero 10X 79,79
25 55
129,91
25 55
Zero 10X 129,91
25 60
310,87
25 60
Zero 10X 310,87
25 61,18
508,07
25 61,18
Zero 10X 508,07
30
30 35
8,79
30 35
Zero 10X 8,79
30 40
21,56
30 40
Zero 10X 21,56
30 45
41,31
30 45
Zero 10X 41,31
30 50
73,22
30 50
Zero 10X 73,22
30 55
123,33
30 55
Zero 10X 123,33
30 60
304,29
30 60
Zero 10X 304,29
30 61,18
501,49
30 61,18
Zero 10X 501,49
35
35 40
12,77
35 40
Zero 10X 12,77
35 45
32,52
35 45
Zero 10X 32,52
35 50
64,42
35 50
Zero 10X 64,42
35 55
114,54
35 55
Zero 10X 114,54
35 60
295,50
35 60
Zero 10X 295,50
35 61,18
492,70
35 61,18
Zero 10X 492,70
40
40 45
19,75
40 45
Zero 10X 19,75
40 50
51,65
40 50
Zero 10X 51,65
40 55
101,77
40 55
Zero 10X 101,77
40 60
282,73
40 60
Zero 10X 282,73
40 61,18
479,93
40 61,18
Zero 10X 479,93
45
45 50
31,90
45 50
Zero 10X 31,90
45 55
82,02
45 55
Zero 10X 82,02
45 60
262,98
45 60
Zero 10X 262,98
45 61,18
460,18
45 61,18
Zero 10X 460,18
50
50 55
50,11
50 55
Zero 10X 50,11
50 60
231,07
50 60
Zero 10X 231,07
50 61,18
428,27
50 61,18
Zero 10X 428,27
55
55 60
180,96
55 60
Zero 10X 180,96
55 61,18
378,16
55 61,18
Zero 10X 378,16
60
60 61,18
197,20
60 61,18
Zero 10X 197,20
Brzdné časy
60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
61,18
61,18 60
0,07
61,18 60
Zero 10X 0,07
61,18 55
0,30
61,18 55
Zero 10X 0,30
61,18 50
0,54
61,18 50
Zero 10X 0,54
61,18 45
0,73
61,18 45
Zero 10X 0,73
61,18 40
1,00
61,18 40
Zero 10X 1,00
61,18 35
1,20
61,18 35
Zero 10X 1,20
61,18 30
1,42
61,18 30
Zero 10X 1,42
61,18 25
1,63
61,18 25
Zero 10X 1,63
61,18 20
1,84
61,18 20
Zero 10X 1,84
61,18 15
2,04
61,18 15
Zero 10X 2,04
61,18 10
2,29
61,18 10
Zero 10X 2,29
61,18 0
2,69
61,18 0
Zero 10X 2,69
60
60 55
0,23
60 55
Zero 10X 0,23
60 50
0,48
60 50
Zero 10X 0,48
60 45
0,66
60 45
Zero 10X 0,66
60 40
0,93
60 40
Zero 10X 0,93
60 35
1,13
60 35
Zero 10X 1,13
60 30
1,36
60 30
Zero 10X 1,36
60 25
1,56
60 25
Zero 10X 1,56
60 20
1,78
60 20
Zero 10X 1,78
60 15
1,97
60 15
Zero 10X 1,97
60 10
2,22
60 10
Zero 10X 2,22
60 0
2,62
60 0
Zero 10X 2,62
55
55 50
0,24
55 50
Zero 10X 0,24
55 45
0,43
55 45
Zero 10X 0,43
55 40
0,70
55 40
Zero 10X 0,70
55 35
0,90
55 35
Zero 10X 0,90
55 30
1,12
55 30
Zero 10X 1,12
55 25
1,33
55 25
Zero 10X 1,33
55 20
1,54
55 20
Zero 10X 1,54
55 15
1,74
55 15
Zero 10X 1,74
55 10
1,99
55 10
Zero 10X 1,99
55 0
2,39
55 0
Zero 10X 2,39
50
50 45
0,18
50 45
Zero 10X 0,18
50 40
0,45
50 40
Zero 10X 0,45
50 35
0,65
50 35
Zero 10X 0,65
50 30
0,88
50 30
Zero 10X 0,88
50 25
1,08
50 25
Zero 10X 1,08
50 20
1,30
50 20
Zero 10X 1,30
50 15
1,50
50 15
Zero 10X 1,50
50 10
1,74
50 10
Zero 10X 1,74
50 0
2,15
50 0
Zero 10X 2,15
45
45 40
0,27
45 40
Zero 10X 0,27
45 35
0,47
45 35
Zero 10X 0,47
45 30
0,70
45 30
Zero 10X 0,70
45 25
0,90
45 25
Zero 10X 0,90
45 20
1,12
45 20
Zero 10X 1,12
45 15
1,31
45 15
Zero 10X 1,31
45 10
1,56
45 10
Zero 10X 1,56
45 0
1,96
45 0
Zero 10X 1,96
40
40 35
0,20
40 35
Zero 10X 0,20
40 30
0,43
40 30
Zero 10X 0,43
40 25
0,63
40 25
Zero 10X 0,63
40 20
0,85
40 20
Zero 10X 0,85
40 15
1,05
40 15
Zero 10X 1,05
40 10
1,29
40 10
Zero 10X 1,29
40 0
1,69
40 0
Zero 10X 1,69
35
35 30
0,23
35 30
Zero 10X 0,23
35 25
0,43
35 25
Zero 10X 0,43
35 20
0,65
35 20
Zero 10X 0,65
35 15
0,84
35 15
Zero 10X 0,84
35 10
1,09
35 10
Zero 10X 1,09
35 0
1,49
35 0
Zero 10X 1,49
30
30 25
0,20
30 25
Zero 10X 0,20
30 20
0,42
30 20
Zero 10X 0,42
30 15
0,62
30 15
Zero 10X 0,62
30 10
0,86
30 10
Zero 10X 0,86
30 0
1,27
30 0
Zero 10X 1,27
25
25 20
0,22
25 20
Zero 10X 0,22
25 15
0,41
25 15
Zero 10X 0,41
25 10
0,66
25 10
Zero 10X 0,66
25 0
1,06
25 0
Zero 10X 1,06
20
20 15
0,20
20 15
Zero 10X 0,20
20 10
0,44
20 10
Zero 10X 0,44
20 0
0,85
20 0
Zero 10X 0,85
15
15 10
0,25
15 10
Zero 10X 0,25
15 0
0,65
15 0
Zero 10X 0,65
10
10 0
0,40
10 0
Zero 10X 0,40
Brzdné dráhy
60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
61,18
61,18 60
1,10
61,18 60
Zero 10X 1,10
61,18 55
4,70
61,18 55
Zero 10X 4,70
61,18 50
8,17
61,18 50
Zero 10X 8,17
61,18 45
10,50
61,18 45
Zero 10X 10,50
61,18 40
13,57
61,18 40
Zero 10X 13,57
61,18 35
15,57
61,18 35
Zero 10X 15,57
61,18 30
17,51
61,18 30
Zero 10X 17,51
61,18 25
18,98
61,18 25
Zero 10X 18,98
61,18 20
20,24
61,18 20
Zero 10X 20,24
61,18 15
21,10
61,18 15
Zero 10X 21,10
61,18 10
21,83
61,18 10
Zero 10X 21,83
61,18 0
22,19
61,18 0
Zero 10X 22,19
60
60 55
3,60
60 55
Zero 10X 3,60
60 50
7,07
60 50
Zero 10X 7,07
60 45
9,40
60 45
Zero 10X 9,40
60 40
12,47
60 40
Zero 10X 12,47
60 35
14,47
60 35
Zero 10X 14,47
60 30
16,41
60 30
Zero 10X 16,41
60 25
17,88
60 25
Zero 10X 17,88
60 20
19,14
60 20
Zero 10X 19,14
60 15
19,99
60 15
Zero 10X 19,99
60 10
20,73
60 10
Zero 10X 20,73
60 0
21,08
60 0
Zero 10X 21,08
55
55 50
3,47
55 50
Zero 10X 3,47
55 45
5,79
55 45
Zero 10X 5,79
55 40
8,87
55 40
Zero 10X 8,87
55 35
10,87
55 35
Zero 10X 10,87
55 30
12,80
55 30
Zero 10X 12,80
55 25
14,28
55 25
Zero 10X 14,28
55 20
15,53
55 20
Zero 10X 15,53
55 15
16,39
55 15
Zero 10X 16,39
55 10
17,13
55 10
Zero 10X 17,13
55 0
17,48
55 0
Zero 10X 17,48
50
50 45
2,32
50 45
Zero 10X 2,32
50 40
5,40
50 40
Zero 10X 5,40
50 35
7,40
50 35
Zero 10X 7,40
50 30
9,34
50 30
Zero 10X 9,34
50 25
10,81
50 25
Zero 10X 10,81
50 20
12,06
50 20
Zero 10X 12,06
50 15
12,92
50 15
Zero 10X 12,92
50 10
13,66
50 10
Zero 10X 13,66
50 0
14,01
50 0
Zero 10X 14,01
45
45 40
3,07
45 40
Zero 10X 3,07
45 35
5,08
45 35
Zero 10X 5,08
45 30
7,01
45 30
Zero 10X 7,01
45 25
8,48
45 25
Zero 10X 8,48
45 20
9,74
45 20
Zero 10X 9,74
45 15
10,60
45 15
Zero 10X 10,60
45 10
11,34
45 10
Zero 10X 11,34
45 0
11,69
45 0
Zero 10X 11,69
40
40 35
2,00
40 35
Zero 10X 2,00
40 30
3,94
40 30
Zero 10X 3,94
40 25
5,41
40 25
Zero 10X 5,41
40 20
6,67
40 20
Zero 10X 6,67
40 15
7,53
40 15
Zero 10X 7,53
40 10
8,27
40 10
Zero 10X 8,27
40 0
8,62
40 0
Zero 10X 8,62
35
35 30
1,93
35 30
Zero 10X 1,93
35 25
3,41
35 25
Zero 10X 3,41
35 20
4,66
35 20
Zero 10X 4,66
35 15
5,52
35 15
Zero 10X 5,52
35 10
6,26
35 10
Zero 10X 6,26
35 0
6,61
35 0
Zero 10X 6,61
30
30 25
1,47
30 25
Zero 10X 1,47
30 20
2,73
30 20
Zero 10X 2,73
30 15
3,59
30 15
Zero 10X 3,59
30 10
4,33
30 10
Zero 10X 4,33
30 0
4,68
30 0
Zero 10X 4,68
25
25 20
1,26
25 20
Zero 10X 1,26
25 15
2,11
25 15
Zero 10X 2,11
25 10
2,85
25 10
Zero 10X 2,85
25 0
3,21
25 0
Zero 10X 3,21
20
20 15
0,86
20 15
Zero 10X 0,86
20 10
1,60
20 10
Zero 10X 1,60
20 0
1,95
20 0
Zero 10X 1,95
15
15 10
0,74
15 10
Zero 10X 0,74
15 0
1,09
15 0
Zero 10X 1,09
10
10 0
0,35
10 0
Zero 10X 0,35

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h -  
      Délka 128 cm  
      Výška 98 cm  
      Šířka 68 cm  
      Délka složená 128 cm  
      Výška složená 50 cm  
      Šířka složená 68 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie LG články podle konfigurace: LG články, Čína - bez značky  
      Napětí baterie 52 V podle konfigurace: 52 V, 60 V  
      Kapacita baterie 23 Ah podle konfigurace: 18 Ah, 21 Ah, 23 Ah  
      Energie v baterii 1196 Wh podle konfigurace: 936 Wh, 1196 Wh, 1260 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda disková hydraulická podle konfigurace: disková hydraulická, disková mechanická  
      Zadní brzda disková hydraulická podle konfigurace: disková hydraulická, disková mechanická  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 10"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 10"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Doporučený tlak v pneumatikách 45 - 55 Psi (3,1 - 3,8 Bar)  
      Přední zavěšení hydraulický tlumič + pružina  
      Zadní zavěšení hydraulický tlumič + pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Barvy černo-červená  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu