Apollo Phantom V2

Vhodná
do města
Extrémní
výkon

Okamžik, na který jsme všichni čekali, je tady. Zažijte jízdu svého života s působivým výkonem a špičkovými vylepšeními modelu Apollo Phantom V2. Tato elektrická koloběžka se díky svému výkonu a zaměřením na detaily nepodobá žádné jiné e-koloběžce. Apollo Phantom V2 je revoluce ve způsobu vaší přepravy! Přichází koloběžka, kterou již nebudete chtít dát z ruky.

`

Apollo Phantom V2

New product

Product Options
Baterie: *
1216,8 Wh (52 V 23,4 Ah)
- 0 Kč
1260 Wh (60 V 21 Ah)
+ 1 653 Kč
Původní cena Akční cena

56 390 Kčvčetně DPH

44 990 Kčvčetně DPH

- 20%

  • 1216,8 Wh (52 V 23,4 Ah)
  • 1260 Wh (60 V 21 Ah)

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Sklad Bratislava
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

 

Přivítejte nový model kanadské společnosti Apollo s názvem Phantom V2! Tato koloběžka, která navazuje na obrovský úspěch původního modelu Phantom V2, byla na základě zpětné vazby jezdců z celého světa výrazně vylepšena a ve své třídě se tak jedná o jednu z nejlepších koloběžek na trhu. Model V2 přichází v několika variantách s pohonem dvou vysoce účinných bezkartáčových motorů a disponuje podle zvolené varianty celkovým špičkovým výkonem 3200 W až 4400 W. S maximální rychlostí 61 až 70 km/h (podle varianty) a dojezdem až 65 km vás Apollo Phantom V2 doveze kam potřebujete!

 

 

Konstrukce, design a výbava

Na koloběžce Phantom V2 není žádný konkrétní prvek, který by se výrazně vymykal konkurenci, vše je však dokonale vyladěno pro maximální funkčnost. Kokpit je místem, kde Phantom V2 posouvá inovace na další úroveň. Řídítka jsou velmi široká, měří 69 cm a jsou zakončena pogumovanými rukojeťmi, které působí na omak velmi příjemně a ergonomicky. Řídítkům dominuje nádherný a přehledný displej, který je umístěn uprostřed a může znamenat začátek konce typických displejů používaných na jiných koloběžkách (např. QSS4 nebo EY3). Jednou z nejzajímavějších funkcí šestihranného displeje je zobrazení odhadu dojezdu vypočítaný na základě zbývajícího napětí baterie. Veškerá elektronika na řídítkách, včetně šestihranného displeje, je typu plug-and-play, což usnadňuje její výměnu. Na levém řídítku se nachází páčka zadní brzdy, konzola s tlačítky pro ovládání světel (přední světlo a směrovky) a tlačítko, které zapíná dvoumotorový (sportovní) režim. Koloběžka nemá klakson, takže je bohužel nutné nějaký pořídit. Na pravém řídítku se nachází páčka přední brzdy, palcová páčka akcelerátoru a konzola se třemi tlačítky, které umožňují zapnout koloběžku, přepínat jízdní režimy a přepínat funkce na displeji. Phantom V2 má vestavěný světlomet se světelným tokem 1000 lumenů a zadní směrovky. Vše se přehledně zobrazuje na displeji. Systém osvětlení modelu Phantom V2 je téměř dokonalý. Přední světlomet je vysoko umístěný, má výrazná přední palubní světla a jasně oranžové zadní směrovky. Vše je dobře viditelné ve dne i v noci. Jedinou nevýhodou je, že směrovky jsou pouze vzadu, což znamená, že řidiči jedoucí proti vám nepoznají, zda proti nim v provozu odbočujete.

Koloběžka je obuta do pneumatik značky TOUVT o průměru 10 palců a šíře 3 palce. Trakce s těmito pneumatikami je velmi dobrá při jakémkoli náklonu. Doporučená maximální hodnota huštění pneumatik je 50 psi, tedy cca 3,5 BAR. Pokud se však můžete vzdát několika kilometrů dojezdu na jedno nabití, doporučujeme nahustit pneumatiky tlakem 45 psi pro ještě pohodlnější jízdu a lepší trakci. Pneumatiky u modelu Phantom V2 jsou pneumatické (dušové) na dělených ráfcích pro snadnější výměnu pneumatik. V reakci na zpětnou vazbu od jezdců je Phantom V2 vybaven kvalitnějšími dušemi, které jsou odolnější proti defektu. Phantom V2 má kvalitní pogumovanou palubu, která se snadno udržuje v čistotě. Měří 52,1 cm na délku a 17,8 cm na šířku. Má světlou výšku 14,6 cm. Je dostatečně dlouhá, aby se na ni vešly obě nohy a zároveň máte k dispozici dobře dimenzovanou a nakloněnou opěrku nohou pro větší prostor ke stání. Pokud se podíváme na celkovou kvalitu zpracování koloběžky, neexistuje lepší test než reálné podmínky. Apollo tedy sledovalo zpětnou vazbu jezdců modelu první generace a využilo získané poznatky k vývoji modelu Phantom V2. Vše, na co si uživatelé stěžovali bylo přepracováno a nedostatky byly odstraněny. Jednou z nejpotřebnějších změn byl skládací mechanismus, který byl ve všech směrech vylepšen. Phantom V2 používá skládací mechanismus ve stylu drápku s bezpečnostním kolíkem. Tento systém je pevný jako skála s nulovým vikláním. Chcete-li koloběžku postavit do vzpřímené polohy, odklopíte představec, zatlačíte páčku nahoru, otočíte objímkou, aby byla páčka zajištěna na místě, a zasunete bezpečnostní kolík do tyče řízení. Ta pak zůstane velmi pevná a dobře zajištěná.

 

Bezpečnost a kvalita jízdy

Při konstrukci modelu Apollo Phantom V2 byl kladen zvláštní důraz na bezpečnost. Tato e-koloběžka je pevnější, robustnější a stabilnější než předchozí modely Apollo. Revoluční konstrukce tyče a krku řízení umožňuje složení koloběžky za méně než tři sekundy a tři nezávislé bezpečnostní mechanismy dodávají jezdci jistotu při jízdě. Phantom V2 přichází s ještě lepší kvalitou konstrukce, plynulejším chodem a aktualizovanými funkcemi. Je vybavena jedinečným čtyřnásobným odpružením, které s jistotou zvládá nerovnosti i uprostřed zatáčky. Skvělá ergonomie komponentů, super jasný a vysoko umístěný světlomet znamená, že při jízdě v noci budete mít o jednu starost méně, nebude potřeba mít s sebou externí světlomet. S touto koloběžkou bude jízda pohodlná a intuitivní za každé situace. Phantom V2 vyniká solidním výkonem a funkcemi a je skvělou volbou pro jezdce, kteří chtějí na koloběžce jezdit každý den.

 

Výkon a dojezd

Apollo Phantom V2 vyniká rychlou a plynulou jízdou. Je to výsledek kombinace jízdních vlastností, kterým ostatní koloběžky v této třídě budou těžko konkurovat. Výkon koloběžky je více než dostatečný, neboť tato je vybavena dvěma vysoce účinnými bezkartáčovými motory, z nichž každý má nominální výkon 1200 nebo 1400 W (podle modelu). Se špičkovým výkonem 1600 nebo 2200 W každého motoru má Phantom V2 celkový výkon 3200 W nebo 4400 W. S maximální rychlostí 61 až 70 km/h (podle modelu) a s baterií o kapacitě 52V 23,4Ah nebo 60V 21Ah a dojezdem okolo 65 km vás Phantom V2 snadno dopraví do práce nebo jen tak na nějakou tu odpočinkovou víkendovou jízdu. Vezměte však na vědomí, že dojezd se může lišit podle jízdních podmínek. Phantom V2 je parádní všestranná koloběžka. Má dostatečnou rychlost, aby udržela krok v provozu, dostatek síly do kopce, a navíc je nesmírně pohodlná.

 

 

Využití a praktičnost

Je Phantom V2 super přenosný? To se nedá tak úplně tvrdit, ale na dvoumotorovou koloběžku je její hmotnost 35-37 kg (podle modelu) ve vztahu ke konkurenčním strojům spíše průměrná. Ve složeném stavu měří Phantom V2 124 cm na délku, 69 cm na šířku a 53 cm na výšku. Řídítka jsou široká 69 cm a nedají se složit, takže je na to třeba pamatovat při přepravě nebo při snaze projet úzkým prostorem. Mechanismus skládání je jednoduchý a rychlý a po zacvaknutí do jízdní polohy je naprosto pevný. Vykazuje nulové viklání, nulové prohýbání a dalo by se říci, že se jedná jeden z nejlepších skládacích mechanismů. Tyč řízení se pohodlně připevní k zadnímu nášlapu a koloběžka se pak dá uchopit jednou rukou. Phantom V2 se dá velmi lehce zabezpečit při vašich krátkých návštěvách obchodů, neboť je zde několik vhodných míst k uzamčení. Samozřejmě, pokud můžete, vždy si ji vezměte s sebou dovnitř, je to určitě nejbezpečnější. Ačkoli koloběžka Phantom V2 není vodotěsná, má stejně jako všechny ostatní koloběžky Apollo stupeň odolnosti proti vodě IP54 (krátká poznámka ke stupni IP: žádná záruka prodejce se nevztahuje na poškození způsobená vodou, ať už má nějaký stupeň krytí IP nebo nemá).

 

 

 

Naše hodnocení

Phantom V2 je první elektrická koloběžka plně navržená vlastním týmem společnosti Apollo na základě zpětné vazby od tisíců jezdců z celého světa. Společnost Apollo, která svůj vývoj rozvíjela prostřednictvím několika prototypů, si dala za cíl vytvořit nejlepší zážitek z jízdy a podle našeho názoru se jí to podařilo. Kromě vynikající ergonomie a kvality jízdy má tato koloběžka i skvělé funkce. Má jasný, supervelký displej, skálopevný trojnásobně zabezpečený skládací mechanismus, fantastické osvětlení a slušný výkon i do náročnějšího terénu. Skvěle tak hodí pro dojíždění do práce ve dne i v noci a pro jízdu po zpevněných i nezpevněných cestách. Můžeme ji vřele doporučit.

 

 

Servis

Jsme prodejcem značky Apollo pro Střední Evropu. Většinu náhradních dílů máme skladem a jsme poskytovatelem záručních i pozáručních oprav. Pokud nám však nějaký díl chybí, umíme ho díky svým kontaktům rychle zajistit. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našim širokým kontaktům si poradíme i s případnými složitějšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značce

Více než 80 % našich každodenních cest je kratších než 10 kilometrů, ať už dojíždíme do práce, jedeme nakupovat nebo se prostě potřebujeme jen někam přepravit. Naprostá většina našich cílových míst se obvykle nachází v těsné blízkosti našich domovů. Kanadská společnost Apollo, nespokojená se spoustou špatně navržených e-koloběžek začala vyrábět elektrické koloběžky zaměřené především na jejich užitnou hodnotu. Kvalita jejich zpracování, kterou se tato společnost hrdě pyšní, se rychle stala legendární a e-mobilita v jejich podání se rychle stala skutečnou alternativou klasické přepravy. Společnost Apollo se rozhodla dokázat, že dojíždějící nemusejí dělat kompromisy, a navíc jejich elektrické koloběžky jsou stále lepší, pohodlnější a šetrnější k životnímu prostředí. Navíc jsou exponenciálně zábavnější než jakýkoli jiný druh přepravy používaný na krátké vzdálenosti.

9/10
Komfort
5/10
Snadnost údržby
61 km/h
Rychlost
35 kg
Váha
3200 W
Výkon
65 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Motor vpředu
Vhodná do města
Extrémní výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kola
Světelný senzor
Dobře složitelné
Max Blinker doporučuje
Vysoká spolehlivost
Start z nuly
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 35 kg podle konfigurace od 35 kg do 37 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 12 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 61 km/h podle konfigurace od 61 km/h do 70 km/h Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Špičkový výkon 3200 W podle konfigurace od 3200 W do 4400 W Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Dojezd 65 km Zatím netestované
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
65,52
km/h
Max. rychlost
2 756
wattů
Max. výkon
68,58
km
Max. dojezd
39,02
km
Městský dojezd
26,72
km
Min. dojezd
9,70
sekund
Čas na
100 m
18,70
sekund
Čas na
250 m
60,62
sekund
Čas na
1 km
1,71
sekund
Čas do
20 km/h
2,97
sekund
Čas do
30 km/h
1,00
sekund
Čas z
20 km/h
1,54
sekund
Čas z
30 km/h
5,1
metrů
Dráha do
20 km/h
14,1
metrů
Dráha do
30 km/h
2,3
metrů
Dráha z
20 km/h
5,9
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 65,52
0
0 10
0,91
0 10
Apollo Phantom V2 0,91
0 15
1,34
0 15
Apollo Phantom V2 1,34
0 20
1,71
0 20
Apollo Phantom V2 1,71
0 25
2,32
0 25
Apollo Phantom V2 2,32
0 30
2,97
0 30
Apollo Phantom V2 2,97
0 35
3,76
0 35
Apollo Phantom V2 3,76
0 40
4,69
0 40
Apollo Phantom V2 4,69
0 45
5,74
0 45
Apollo Phantom V2 5,74
0 50
7,54
0 50
Apollo Phantom V2 7,54
0 55
9,56
0 55
Apollo Phantom V2 9,56
0 60
13,35
0 60
Apollo Phantom V2 13,35
0 65
23,20
0 65
Apollo Phantom V2 23,20
0 65,52
23,52
0 65,52
Apollo Phantom V2 23,52
10
10 15
0,42
10 15
Apollo Phantom V2 0,42
10 20
0,80
10 20
Apollo Phantom V2 0,80
10 25
1,40
10 25
Apollo Phantom V2 1,40
10 30
2,05
10 30
Apollo Phantom V2 2,05
10 35
2,85
10 35
Apollo Phantom V2 2,85
10 40
3,77
10 40
Apollo Phantom V2 3,77
10 45
4,83
10 45
Apollo Phantom V2 4,83
10 50
6,63
10 50
Apollo Phantom V2 6,63
10 55
8,64
10 55
Apollo Phantom V2 8,64
10 60
12,44
10 60
Apollo Phantom V2 12,44
10 65
22,28
10 65
Apollo Phantom V2 22,28
10 65,52
22,61
10 65,52
Apollo Phantom V2 22,61
15
15 20
0,38
15 20
Apollo Phantom V2 0,38
15 25
0,98
15 25
Apollo Phantom V2 0,98
15 30
1,63
15 30
Apollo Phantom V2 1,63
15 35
2,43
15 35
Apollo Phantom V2 2,43
15 40
3,35
15 40
Apollo Phantom V2 3,35
15 45
4,40
15 45
Apollo Phantom V2 4,40
15 50
6,21
15 50
Apollo Phantom V2 6,21
15 55
8,22
15 55
Apollo Phantom V2 8,22
15 60
12,02
15 60
Apollo Phantom V2 12,02
15 65
21,86
15 65
Apollo Phantom V2 21,86
15 65,52
22,18
15 65,52
Apollo Phantom V2 22,18
20
20 25
0,60
20 25
Apollo Phantom V2 0,60
20 30
1,25
20 30
Apollo Phantom V2 1,25
20 35
2,05
20 35
Apollo Phantom V2 2,05
20 40
2,97
20 40
Apollo Phantom V2 2,97
20 45
4,03
20 45
Apollo Phantom V2 4,03
20 50
5,83
20 50
Apollo Phantom V2 5,83
20 55
7,84
20 55
Apollo Phantom V2 7,84
20 60
11,64
20 60
Apollo Phantom V2 11,64
20 65
21,48
20 65
Apollo Phantom V2 21,48
20 65,52
21,81
20 65,52
Apollo Phantom V2 21,81
25
25 30
0,65
25 30
Apollo Phantom V2 0,65
25 35
1,45
25 35
Apollo Phantom V2 1,45
25 40
2,37
25 40
Apollo Phantom V2 2,37
25 45
3,42
25 45
Apollo Phantom V2 3,42
25 50
5,23
25 50
Apollo Phantom V2 5,23
25 55
7,24
25 55
Apollo Phantom V2 7,24
25 60
11,04
25 60
Apollo Phantom V2 11,04
25 65
20,88
25 65
Apollo Phantom V2 20,88
25 65,52
21,20
25 65,52
Apollo Phantom V2 21,20
30
30 35
0,80
30 35
Apollo Phantom V2 0,80
30 40
1,72
30 40
Apollo Phantom V2 1,72
30 45
2,77
30 45
Apollo Phantom V2 2,77
30 50
4,58
30 50
Apollo Phantom V2 4,58
30 55
6,59
30 55
Apollo Phantom V2 6,59
30 60
10,39
30 60
Apollo Phantom V2 10,39
30 65
20,23
30 65
Apollo Phantom V2 20,23
30 65,52
20,55
30 65,52
Apollo Phantom V2 20,55
35
35 40
0,92
35 40
Apollo Phantom V2 0,92
35 45
1,97
35 45
Apollo Phantom V2 1,97
35 50
3,78
35 50
Apollo Phantom V2 3,78
35 55
5,79
35 55
Apollo Phantom V2 5,79
35 60
9,59
35 60
Apollo Phantom V2 9,59
35 65
19,43
35 65
Apollo Phantom V2 19,43
35 65,52
19,75
35 65,52
Apollo Phantom V2 19,75
40
40 45
1,05
40 45
Apollo Phantom V2 1,05
40 50
2,85
40 50
Apollo Phantom V2 2,85
40 55
4,87
40 55
Apollo Phantom V2 4,87
40 60
8,67
40 60
Apollo Phantom V2 8,67
40 65
18,51
40 65
Apollo Phantom V2 18,51
40 65,52
18,83
40 65,52
Apollo Phantom V2 18,83
45
45 50
1,80
45 50
Apollo Phantom V2 1,80
45 55
3,82
45 55
Apollo Phantom V2 3,82
45 60
7,62
45 60
Apollo Phantom V2 7,62
45 65
17,46
45 65
Apollo Phantom V2 17,46
45 65,52
17,78
45 65,52
Apollo Phantom V2 17,78
50
50 55
2,02
50 55
Apollo Phantom V2 2,02
50 60
5,81
50 60
Apollo Phantom V2 5,81
50 65
15,66
50 65
Apollo Phantom V2 15,66
50 65,52
15,98
50 65,52
Apollo Phantom V2 15,98
55
55 60
3,80
55 60
Apollo Phantom V2 3,80
55 65
13,64
55 65
Apollo Phantom V2 13,64
55 65,52
13,96
55 65,52
Apollo Phantom V2 13,96
60
60 65
9,84
60 65
Apollo Phantom V2 9,84
60 65,52
10,16
60 65,52
Apollo Phantom V2 10,16
65
65 65,52
0,32
65 65,52
Apollo Phantom V2 0,32
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 65,52
0
0 10
1,49
0 10
Apollo Phantom V2 1,49
0 15
3,09
0 15
Apollo Phantom V2 3,09
0 20
5,06
0 20
Apollo Phantom V2 5,06
0 25
8,98
0 25
Apollo Phantom V2 8,98
0 30
14,12
0 30
Apollo Phantom V2 14,12
0 35
21,49
0 35
Apollo Phantom V2 21,49
0 40
31,30
0 40
Apollo Phantom V2 31,30
0 45
43,90
0 45
Apollo Phantom V2 43,90
0 50
68,07
0 50
Apollo Phantom V2 68,07
0 55
97,82
0 55
Apollo Phantom V2 97,82
0 60
158,87
0 60
Apollo Phantom V2 158,87
0 65
330,84
0 65
Apollo Phantom V2 330,84
0 65,52
336,61
0 65,52
Apollo Phantom V2 336,61
10
10 15
1,60
10 15
Apollo Phantom V2 1,60
10 20
3,57
10 20
Apollo Phantom V2 3,57
10 25
7,49
10 25
Apollo Phantom V2 7,49
10 30
12,63
10 30
Apollo Phantom V2 12,63
10 35
20,00
10 35
Apollo Phantom V2 20,00
10 40
29,81
10 40
Apollo Phantom V2 29,81
10 45
42,41
10 45
Apollo Phantom V2 42,41
10 50
66,58
10 50
Apollo Phantom V2 66,58
10 55
96,33
10 55
Apollo Phantom V2 96,33
10 60
157,38
10 60
Apollo Phantom V2 157,38
10 65
329,36
10 65
Apollo Phantom V2 329,36
10 65,52
335,12
10 65,52
Apollo Phantom V2 335,12
15
15 20
1,97
15 20
Apollo Phantom V2 1,97
15 25
5,90
15 25
Apollo Phantom V2 5,90
15 30
11,04
15 30
Apollo Phantom V2 11,04
15 35
18,40
15 35
Apollo Phantom V2 18,40
15 40
28,21
15 40
Apollo Phantom V2 28,21
15 45
40,81
15 45
Apollo Phantom V2 40,81
15 50
64,99
15 50
Apollo Phantom V2 64,99
15 55
94,74
15 55
Apollo Phantom V2 94,74
15 60
155,79
15 60
Apollo Phantom V2 155,79
15 65
327,76
15 65
Apollo Phantom V2 327,76
15 65,52
333,52
15 65,52
Apollo Phantom V2 333,52
20
20 25
3,92
20 25
Apollo Phantom V2 3,92
20 30
9,06
20 30
Apollo Phantom V2 9,06
20 35
16,43
20 35
Apollo Phantom V2 16,43
20 40
26,24
20 40
Apollo Phantom V2 26,24
20 45
38,84
20 45
Apollo Phantom V2 38,84
20 50
63,01
20 50
Apollo Phantom V2 63,01
20 55
92,76
20 55
Apollo Phantom V2 92,76
20 60
153,81
20 60
Apollo Phantom V2 153,81
20 65
325,79
20 65
Apollo Phantom V2 325,79
20 65,52
331,55
20 65,52
Apollo Phantom V2 331,55
25
25 30
5,14
25 30
Apollo Phantom V2 5,14
25 35
12,50
25 35
Apollo Phantom V2 12,50
25 40
22,32
25 40
Apollo Phantom V2 22,32
25 45
34,92
25 45
Apollo Phantom V2 34,92
25 50
59,09
25 50
Apollo Phantom V2 59,09
25 55
88,84
25 55
Apollo Phantom V2 88,84
25 60
149,89
25 60
Apollo Phantom V2 149,89
25 65
321,86
25 65
Apollo Phantom V2 321,86
25 65,52
327,62
25 65,52
Apollo Phantom V2 327,62
30
30 35
7,36
30 35
Apollo Phantom V2 7,36
30 40
17,18
30 40
Apollo Phantom V2 17,18
30 45
29,78
30 45
Apollo Phantom V2 29,78
30 50
53,95
30 50
Apollo Phantom V2 53,95
30 55
83,70
30 55
Apollo Phantom V2 83,70
30 60
144,75
30 60
Apollo Phantom V2 144,75
30 65
316,72
30 65
Apollo Phantom V2 316,72
30 65,52
322,48
30 65,52
Apollo Phantom V2 322,48
35
35 40
9,81
35 40
Apollo Phantom V2 9,81
35 45
22,41
35 45
Apollo Phantom V2 22,41
35 50
46,59
35 50
Apollo Phantom V2 46,59
35 55
76,34
35 55
Apollo Phantom V2 76,34
35 60
137,38
35 60
Apollo Phantom V2 137,38
35 65
309,36
35 65
Apollo Phantom V2 309,36
35 65,52
315,12
35 65,52
Apollo Phantom V2 315,12
40
40 45
12,60
40 45
Apollo Phantom V2 12,60
40 50
36,78
40 50
Apollo Phantom V2 36,78
40 55
66,53
40 55
Apollo Phantom V2 66,53
40 60
127,57
40 60
Apollo Phantom V2 127,57
40 65
299,55
40 65
Apollo Phantom V2 299,55
40 65,52
305,31
40 65,52
Apollo Phantom V2 305,31
45
45 50
24,17
45 50
Apollo Phantom V2 24,17
45 55
53,93
45 55
Apollo Phantom V2 53,93
45 60
114,97
45 60
Apollo Phantom V2 114,97
45 65
286,95
45 65
Apollo Phantom V2 286,95
45 65,52
292,71
45 65,52
Apollo Phantom V2 292,71
50
50 55
29,75
50 55
Apollo Phantom V2 29,75
50 60
90,80
50 60
Apollo Phantom V2 90,80
50 65
262,77
50 65
Apollo Phantom V2 262,77
50 65,52
268,53
50 65,52
Apollo Phantom V2 268,53
55
55 60
61,05
55 60
Apollo Phantom V2 61,05
55 65
233,02
55 65
Apollo Phantom V2 233,02
55 65,52
238,78
55 65,52
Apollo Phantom V2 238,78
60
60 65
171,97
60 65
Apollo Phantom V2 171,97
60 65,52
177,73
60 65,52
Apollo Phantom V2 177,73
65
65 65,52
5,76
65 65,52
Apollo Phantom V2 5,76
Brzdné časy
65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
65,63
65,63 65
0,23
65,63 65
Apollo Phantom V2 0,23
65,63 60
0,61
65,63 60
Apollo Phantom V2 0,61
65,63 55
0,94
65,63 55
Apollo Phantom V2 0,94
65,63 50
1,19
65,63 50
Apollo Phantom V2 1,19
65,63 45
1,46
65,63 45
Apollo Phantom V2 1,46
65,63 40
1,72
65,63 40
Apollo Phantom V2 1,72
65,63 35
1,97
65,63 35
Apollo Phantom V2 1,97
65,63 30
2,22
65,63 30
Apollo Phantom V2 2,22
65,63 25
2,47
65,63 25
Apollo Phantom V2 2,47
65,63 20
2,77
65,63 20
Apollo Phantom V2 2,77
65,63 15
3,00
65,63 15
Apollo Phantom V2 3,00
65,63 10
3,23
65,63 10
Apollo Phantom V2 3,23
65,63 0
3,77
65,63 0
Apollo Phantom V2 3,77
65
65 60
0,38
65 60
Apollo Phantom V2 0,38
65 55
0,71
65 55
Apollo Phantom V2 0,71
65 50
0,96
65 50
Apollo Phantom V2 0,96
65 45
1,23
65 45
Apollo Phantom V2 1,23
65 40
1,49
65 40
Apollo Phantom V2 1,49
65 35
1,74
65 35
Apollo Phantom V2 1,74
65 30
1,99
65 30
Apollo Phantom V2 1,99
65 25
2,24
65 25
Apollo Phantom V2 2,24
65 20
2,54
65 20
Apollo Phantom V2 2,54
65 15
2,77
65 15
Apollo Phantom V2 2,77
65 10
3,00
65 10
Apollo Phantom V2 3,00
65 0
3,54
65 0
Apollo Phantom V2 3,54
60
60 55
0,33
60 55
Apollo Phantom V2 0,33
60 50
0,58
60 50
Apollo Phantom V2 0,58
60 45
0,85
60 45
Apollo Phantom V2 0,85
60 40
1,11
60 40
Apollo Phantom V2 1,11
60 35
1,36
60 35
Apollo Phantom V2 1,36
60 30
1,62
60 30
Apollo Phantom V2 1,62
60 25
1,87
60 25
Apollo Phantom V2 1,87
60 20
2,16
60 20
Apollo Phantom V2 2,16
60 15
2,39
60 15
Apollo Phantom V2 2,39
60 10
2,62
60 10
Apollo Phantom V2 2,62
60 0
3,16
60 0
Apollo Phantom V2 3,16
55
55 50
0,25
55 50
Apollo Phantom V2 0,25
55 45
0,53
55 45
Apollo Phantom V2 0,53
55 40
0,79
55 40
Apollo Phantom V2 0,79
55 35
1,03
55 35
Apollo Phantom V2 1,03
55 30
1,29
55 30
Apollo Phantom V2 1,29
55 25
1,54
55 25
Apollo Phantom V2 1,54
55 20
1,83
55 20
Apollo Phantom V2 1,83
55 15
2,06
55 15
Apollo Phantom V2 2,06
55 10
2,29
55 10
Apollo Phantom V2 2,29
55 0
2,83
55 0
Apollo Phantom V2 2,83
50
50 45
0,27
50 45
Apollo Phantom V2 0,27
50 40
0,53
50 40
Apollo Phantom V2 0,53
50 35
0,78
50 35
Apollo Phantom V2 0,78
50 30
1,04
50 30
Apollo Phantom V2 1,04
50 25
1,28
50 25
Apollo Phantom V2 1,28
50 20
1,58
50 20
Apollo Phantom V2 1,58
50 15
1,81
50 15
Apollo Phantom V2 1,81
50 10
2,04
50 10
Apollo Phantom V2 2,04
50 0
2,58
50 0
Apollo Phantom V2 2,58
45
45 40
0,26
45 40
Apollo Phantom V2 0,26
45 35
0,51
45 35
Apollo Phantom V2 0,51
45 30
0,76
45 30
Apollo Phantom V2 0,76
45 25
1,01
45 25
Apollo Phantom V2 1,01
45 20
1,31
45 20
Apollo Phantom V2 1,31
45 15
1,53
45 15
Apollo Phantom V2 1,53
45 10
1,77
45 10
Apollo Phantom V2 1,77
45 0
2,31
45 0
Apollo Phantom V2 2,31
40
40 35
0,25
40 35
Apollo Phantom V2 0,25
40 30
0,50
40 30
Apollo Phantom V2 0,50
40 25
0,75
40 25
Apollo Phantom V2 0,75
40 20
1,05
40 20
Apollo Phantom V2 1,05
40 15
1,27
40 15
Apollo Phantom V2 1,27
40 10
1,51
40 10
Apollo Phantom V2 1,51
40 0
2,05
40 0
Apollo Phantom V2 2,05
35
35 30
0,26
35 30
Apollo Phantom V2 0,26
35 25
0,51
35 25
Apollo Phantom V2 0,51
35 20
0,80
35 20
Apollo Phantom V2 0,80
35 15
1,03
35 15
Apollo Phantom V2 1,03
35 10
1,26
35 10
Apollo Phantom V2 1,26
35 0
1,80
35 0
Apollo Phantom V2 1,80
30
30 25
0,25
30 25
Apollo Phantom V2 0,25
30 20
0,54
30 20
Apollo Phantom V2 0,54
30 15
0,77
30 15
Apollo Phantom V2 0,77
30 10
1,00
30 10
Apollo Phantom V2 1,00
30 0
1,54
30 0
Apollo Phantom V2 1,54
25
25 20
0,29
25 20
Apollo Phantom V2 0,29
25 15
0,52
25 15
Apollo Phantom V2 0,52
25 10
0,75
25 10
Apollo Phantom V2 0,75
25 0
1,30
25 0
Apollo Phantom V2 1,30
20
20 15
0,23
20 15
Apollo Phantom V2 0,23
20 10
0,46
20 10
Apollo Phantom V2 0,46
20 0
1,00
20 0
Apollo Phantom V2 1,00
15
15 10
0,23
15 10
Apollo Phantom V2 0,23
15 0
0,77
15 0
Apollo Phantom V2 0,77
10
10 0
0,54
10 0
Apollo Phantom V2 0,54
Brzdné dráhy
65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
65,63
65,63 65
4,17
65,63 65
Apollo Phantom V2 4,17
65,63 60
10,68
65,63 60
Apollo Phantom V2 10,68
65,63 55
15,80
65,63 55
Apollo Phantom V2 15,80
65,63 50
19,41
65,63 50
Apollo Phantom V2 19,41
65,63 45
22,92
65,63 45
Apollo Phantom V2 22,92
65,63 40
25,89
65,63 40
Apollo Phantom V2 25,89
65,63 35
28,37
65,63 35
Apollo Phantom V2 28,37
65,63 30
30,59
65,63 30
Apollo Phantom V2 30,59
65,63 25
32,42
65,63 25
Apollo Phantom V2 32,42
65,63 20
34,16
65,63 20
Apollo Phantom V2 34,16
65,63 15
35,17
65,63 15
Apollo Phantom V2 35,17
65,63 10
35,87
65,63 10
Apollo Phantom V2 35,87
65,63 0
36,51
65,63 0
Apollo Phantom V2 36,51
65
65 60
6,51
65 60
Apollo Phantom V2 6,51
65 55
11,63
65 55
Apollo Phantom V2 11,63
65 50
15,24
65 50
Apollo Phantom V2 15,24
65 45
18,75
65 45
Apollo Phantom V2 18,75
65 40
21,72
65 40
Apollo Phantom V2 21,72
65 35
24,20
65 35
Apollo Phantom V2 24,20
65 30
26,41
65 30
Apollo Phantom V2 26,41
65 25
28,24
65 25
Apollo Phantom V2 28,24
65 20
29,99
65 20
Apollo Phantom V2 29,99
65 15
31,00
65 15
Apollo Phantom V2 31,00
65 10
31,70
65 10
Apollo Phantom V2 31,70
65 0
32,34
65 0
Apollo Phantom V2 32,34
60
60 55
5,12
60 55
Apollo Phantom V2 5,12
60 50
8,73
60 50
Apollo Phantom V2 8,73
60 45
12,24
60 45
Apollo Phantom V2 12,24
60 40
15,21
60 40
Apollo Phantom V2 15,21
60 35
17,69
60 35
Apollo Phantom V2 17,69
60 30
19,90
60 30
Apollo Phantom V2 19,90
60 25
21,73
60 25
Apollo Phantom V2 21,73
60 20
23,48
60 20
Apollo Phantom V2 23,48
60 15
24,49
60 15
Apollo Phantom V2 24,49
60 10
25,19
60 10
Apollo Phantom V2 25,19
60 0
25,83
60 0
Apollo Phantom V2 25,83
55
55 50
3,60
55 50
Apollo Phantom V2 3,60
55 45
7,11
55 45
Apollo Phantom V2 7,11
55 40
10,09
55 40
Apollo Phantom V2 10,09
55 35
12,56
55 35
Apollo Phantom V2 12,56
55 30
14,78
55 30
Apollo Phantom V2 14,78
55 25
16,61
55 25
Apollo Phantom V2 16,61
55 20
18,36
55 20
Apollo Phantom V2 18,36
55 15
19,37
55 15
Apollo Phantom V2 19,37
55 10
20,07
55 10
Apollo Phantom V2 20,07
55 0
20,70
55 0
Apollo Phantom V2 20,70
50
50 45
3,51
50 45
Apollo Phantom V2 3,51
50 40
6,48
50 40
Apollo Phantom V2 6,48
50 35
8,96
50 35
Apollo Phantom V2 8,96
50 30
11,18
50 30
Apollo Phantom V2 11,18
50 25
13,01
50 25
Apollo Phantom V2 13,01
50 20
14,75
50 20
Apollo Phantom V2 14,75
50 15
15,76
50 15
Apollo Phantom V2 15,76
50 10
16,46
50 10
Apollo Phantom V2 16,46
50 0
17,10
50 0
Apollo Phantom V2 17,10
45
45 40
2,97
45 40
Apollo Phantom V2 2,97
45 35
5,45
45 35
Apollo Phantom V2 5,45
45 30
7,67
45 30
Apollo Phantom V2 7,67
45 25
9,50
45 25
Apollo Phantom V2 9,50
45 20
11,24
45 20
Apollo Phantom V2 11,24
45 15
12,25
45 15
Apollo Phantom V2 12,25
45 10
12,95
45 10
Apollo Phantom V2 12,95
45 0
13,59
45 0
Apollo Phantom V2 13,59
40
40 35
2,48
40 35
Apollo Phantom V2 2,48
40 30
4,69
40 30
Apollo Phantom V2 4,69
40 25
6,52
40 25
Apollo Phantom V2 6,52
40 20
8,27
40 20
Apollo Phantom V2 8,27
40 15
9,28
40 15
Apollo Phantom V2 9,28
40 10
9,98
40 10
Apollo Phantom V2 9,98
40 0
10,62
40 0
Apollo Phantom V2 10,62
35
35 30
2,22
35 30
Apollo Phantom V2 2,22
35 25
4,05
35 25
Apollo Phantom V2 4,05
35 20
5,80
35 20
Apollo Phantom V2 5,80
35 15
6,80
35 15
Apollo Phantom V2 6,80
35 10
7,51
35 10
Apollo Phantom V2 7,51
35 0
8,14
35 0
Apollo Phantom V2 8,14
30
30 25
1,83
30 25
Apollo Phantom V2 1,83
30 20
3,58
30 20
Apollo Phantom V2 3,58
30 15
4,58
30 15
Apollo Phantom V2 4,58
30 10
5,29
30 10
Apollo Phantom V2 5,29
30 0
5,92
30 0
Apollo Phantom V2 5,92
25
25 20
1,75
25 20
Apollo Phantom V2 1,75
25 15
2,75
25 15
Apollo Phantom V2 2,75
25 10
3,46
25 10
Apollo Phantom V2 3,46
25 0
4,09
25 0
Apollo Phantom V2 4,09
20
20 15
1,01
20 15
Apollo Phantom V2 1,01
20 10
1,71
20 10
Apollo Phantom V2 1,71
20 0
2,35
20 0
Apollo Phantom V2 2,35
15
15 10
0,70
15 10
Apollo Phantom V2 0,70
15 0
1,34
15 0
Apollo Phantom V2 1,34
10
10 0
0,64
10 0
Apollo Phantom V2 0,64

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Výška 124 cm  
      Délka složená 69 cm  
      Výška složená 124 cm  
      Šířka složená 53 cm  
      Rozvor 69 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Lithium  
      Napětí baterie 52 V podle konfigurace: 52 V, 60 V  
      Kapacita baterie 23,4 Ah podle konfigurace: 21 Ah, 23,4 Ah  
      Energie v baterii 1216,8 Wh podle konfigurace: 1216,8 Wh, 1260 Wh  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem ano  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda disková hydraulická  
      Zadní brzda disková hydraulická  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 10"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 10"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení zdvojená pružina  
      Zadní zavěšení zdvojená pružina  
      Osvětlení přední, zadní, brzdové a směrovky  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 136 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu