E-Twow GT SL

Vhodná
do města
Velmi
lehká

Celá řada modelů této značky patří k nejlepším ultralehkým a ultra skladným koloběžkám do města na světě. Vyrábí je evropský výrobce E-Twow, a pokud hledáte nejlepší koloběžku do města, nic lepšího v poměru hmotnost/výkon/cena na světě nenajdete. Váží pouhých 13,2 kg, dosahuje rychlosti až 35 km/h a má deklarovaný dojezd až 41 km.

`

E-Twow GT SL

New product

Product Options
Barva: *
 
 
 
Cena s DPH

27 490 Kčvčetně DPH

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Objednávky do

11:00

týká se e-shop objednávek

odešleme

Dnes

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Připraveno k expedici. Běžná doba dodání 1-2 dny.
Bratislava
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Sklad Bratislava
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Voltride Central
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Voltride Servis
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

E-TWOW Connect

Buďte se svou koloběžkou v neustálém kontaktu! Tato koloběžka je nově vybavena technologií Bluetooth, kterou lze připojit k aplikaci E-TWOW Connect v telefonu. Chcete-li koloběžku spárovat s aplikací, musíte se nejprve ujistit, že je v telefonu aktivována funkce Bluetooth a že je koloběžka zapnutá a v dosahu. Po navázání spojení budete mít přístup k následujícím funkcím: Nastavení rychlostního limitu, zapnutí a vypnutí světel, aktivace funkce rozjezdu z místa a uzamčení koloběžky. Další funkce budou přidávány postupně. Připravte se na lepší zážitky z jízdy s touto chytrou aplikací s připojením Bluetooth!

 

 

Nejlepší ultralehká koloběžka do města na světě

Elektrická koloběžka GT SL je ultralehký městský model vyráběný evropskou značkou E-Twow. Jedná se o nástupce modelu GT SE. Bezpochyby se jedná o jeden z modelů, které poskytují nejlepší poměr mezi hmotností, skladností, výkonem, komfortem a cenou. Celá řada koloběžek E-Twow je jasnou a rozumnou volbou do městského prostředí. Navzdory své muší váze uvezou tyto koloběžky i těžší jezdce do 110 kg a poskytují vynikající výkon. Poskytnou také dostatek pohodlí díky odpružené zadní a přední nápravě a extrémní skladnost díky důmyslnému skládacímu mechanismu a madlům. Jsou bezúdržbové a mají dokonce systém rekuperace brzdné energie (KERS). Díky pořádnému výkonu až 700 W a kvalitní velké baterii s články přímo od E-Twow uvezou jezdce až do 110 kg a poradí si i s prudšími stoupáními. Pokud hledáte malou, lehkou a praktickou koloběžku do města, je tohle to nejlepší, co si můžete koupit.

 

Využití a praktičnost

GT SL je bezpochyby jednou z nejpraktičtějších koloběžek na světě. Jejím jediným cílem je být nejlepším modelem pro městské prostředí a tento cíl se daří plnit na sto procent. Nemůžete sice očekávat, že s ní budete pohodlně jezdit na dlouhé vzdálenosti mimo město, neboť její terénní schopnosti jsou minimální. To však rádi obětujete, protože ve městě nic z toho jednoduše nepotřebujete. Ve městě je důležitá nízká hmotnost, obratnost, skladnost a odolnost vůči horšímu stavu vozovek a chodníků. Když k tomu přidáte dostatečný výkon, dojezd a naprostou bezúdržbovost, získáte v modelu GT SL ideální stroj, který v této váhové kategorii prakticky nemá konkurenci. Díky plným kolům z patentovaného materiálu nemůžete dostat defekt, mají dostatečnou přilnavost, a co je nejdůležitější, jsou odpružená na přední i zadní nápravě, takže jízda je stále dostatečně pohodlná i do městského prostředí. Na celé řadě těchto koloběžek je obzvláště skvělá její skladnost. Koloběžku lze složit za méně než deset sekund (a také rozložit) do minimální velikosti, takže je pak menší než malý kufr. Vejde se například pod židli v kavárně, pod sedadlo v autobuse nebo ve vlaku a do kufru běžného auta se jich vejde hned několik. Ve složeném stavu je široká 15 cm, vysoká 33 cm a dlouhá asi jeden metr, takže se vejde opravdu téměř kamkoli. To nelze říci o žádné jiné elektrické koloběžce s odpružením a podobnými parametry. Velmi praktická je také tyč řízení, která je snadno výškově nastavitelná a díky rychloupínání se během několika sekund přizpůsobí jak malým, tak vyšším jezdcům.

 

Výkon a dojezd

E-Twow GT SL disponuje výkonem až 700 W, což je vzhledem k hmotnosti koloběžky pouhých 13,2 kg vynikající hodnota. Tato koloběžka se nezalekne ani prudšího stoupání a její výkon je dostatečný i pro těžší jezdce. V poměru hmotnost/výkon se jí nic nevyrovná. V nášlapné ploše je umístěna Li-Ion baterie s napětím 48 V a kapacitou 7,8 Ah, což odpovídá uložené energii 374,4 Wh. Články této baterie pocházejí přímo z dílny E-Twow. Tato kombinace výkonu a baterie stačí na dojezd až 41 km, což je zcela dostačující. Tento model patří ke světové špičce a vydrží vám po mnoho let. Vzhledem k výkonu a parametrům doporučujeme model GT SL jezdcům pouze do 110 kg, protože to je konstrukční limit těla koloběžky. Pokud vážíte méně, o to více si užijete její výkon nejen na rovině, ale i v prudších stoupáních. Tam, kde jste si museli u Boosteru V pomáhat nohou, zrychluje GT SL ještě rychleji a často ani nepotřebujete její plný výkon. Umožňuje maximální rychlost až 35 km/h, což je pro město více než dostačující.

 

Pohodlí

Mnoho zákazníků má obavy z plných kol kvůli méně pohodlné jízdě. E-Twow však používá plné pneumatiky vyrobené z patentovaného materiálu, který sice není tak pružný jako pneumatiky plněné vzduchem, ale přesto pruží, a hlavně mají dobrou přilnavost. Překvapivě právě tato kola přispívají k celkovému pohodlí, protože jsou odolná proti defektům. Jako jezdec máte mnohem větší jistotu a radost z jízdy, protože víte, že vždy dorazíte do cíle včas a nemusíte myslet na tlak v pneumatikách nebo se obávat defektu. To samo o sobě má velkou hodnotu, protože u modelů s pneumatikami plněnými vzduchem jsou průrazy duší ve městě velmi časté. Pokud jezdíte denně, ušetří vám tyto pneumatiky možná nejeden defekt měsíčně. Kromě toho má E-Twow GT SL odpružení předních i zadních kol, což přispívá nejen k pohodlí, ale také k bezpečnosti. Díky odpružení nespadnete z koloběžky, pokud náhodou narazíte na výmol nebo jinou nerovnost. Přední i zadní pružiny jsou snadno vyměnitelné a máme je skladem. Doporučujeme je vyměnit přibližně po 3000 km. Zadní pružina má nastavitelné předpětí, takže ji můžete přizpůsobit hmotnosti jezdce a tím změnit světlou výšku koloběžky. K pohodlí přispívá také automatické přední osvětlení se senzorem, přehledný displej, extrémně nízká hmotnost, a především naprostá bezúdržbovost. Nemusíte se o nic starat, stačí ji nabít a jezdit. Dokonce i přední brzda je elektromagnetická, takže se o ni nemusíte starat, seřizovat ji nebo měnit brzdové destičky, ale také se při brzdění dobíjí baterie. Samotný jízdní komfort je v této váhové kategorii nadprůměrný, i když se samozřejmě nevyrovná modelům se vzduchovými nebo olejovými tlumiči. Takové modely však v této váhové kategorii vůbec neexistují. Absolutní špičkou je pohodlí, které tato koloběžka nabízí. Nevyžaduje nic víc než nabíjení a příležitostnou kontrolu. K pohodlí přispívá také výškově nastavitelná tyč řízení, takže koloběžku lze snadno přizpůsobit jezdcům různé výšky a jízdu si tak může užít celá rodina. Model GT SL má delší platformu, díky níž je jízda ještě pohodlnější než u modelů s kratší platformou, protože poskytuje více prostoru pro nohy a o něco větší stabilitu. Kromě toho má GT SL nový povrch platformy, který je vyroben ze silikonu a na rozdíl od jiných modelů jej lze snadno čistit vlhkým hadříkem. Má také novější a výrazně vylepšený systém skládání, který lze snadno ovládat i rukou a skládací páčka je zajištěna magnetem. K jízdnímu komfortu přispívá také zadní bubnová brzda, která skvěle doplňuje přední rekuperační brzdu a je dobře se dávkuje, protože se ovládá klasickou páčkou podobně jako brzda jízdního kola.

 

Bezpečnost

Velkou výhodou je integrované automatické osvětlení se senzorem, takže nemusíte myslet na zapínání světel. Je dostatečně silné, abyste vás bylo vidět nejen v noci, ale i za šera. Za výhodu považujeme plné pneumatiky, protože nemůžete dostat defekt a nemusíte je pravidelně kontrolovat, protože vydrží tisíce kilometrů. Odpružený podvozek je obrovskou výhodou ve prospěch bezpečnosti, protože vás zachrání v situacích, při kterých by jízda s neodpruženým podvozkem nepochybně vedla k havárii. Podvozek si například poradí s menšími výmoly nebo nerovnostmi, kterých si při rychlejší jízdě ne vždy stihnete všimnout. Je však třeba poznamenat, že má své specifické bezpečnostní nevýhody, které je třeba při jízdě zohlednit. Výrobce vsadil na extrémně nízkou hmotnost a zároveň chtěl dosáhnout maximální skladnosti a bezúdržbovosti. Tyto koloběžky jsou světovou jedničkou v nízké hmotnosti, ale někde se úspora hmotnosti projevit musela. Koloběžka tak nemá klasickou přední mechanickou brzdu, ale pouze elektromagnetickou přední brzdu, která však poměrně účinně brzdí přední kolo a zároveň dobíjí baterii. Brzdný účinek lze dobře dávkovat pomocí brzdové páčky, ale vyžaduje to trochu cviku a předvídavosti, takže doporučujeme jezdit prvních několik kilometrů se zvýšenou opatrností, dokud si na tento způsob brzdění nezvyknete. Zadní kolo je však vybaveno přídavnou nezávislou mechanickou bubnovou brzdou, která se ovládá klasickou brzdovou páčkou na řídítkách, podobně jako u jízdního kola, a tento způsob brzdění je překvapivě účinný a zadní kolo můžete snadno zcela zablokovat. S trochou předvídavosti a rozumné jízdy proto můžete koloběžku vždy bezpečně zastavit. Brzdný účinek na zadní kolo je mnohem pohodlnější než u jiných modelů E-Twow. Přídavná zadní brzda u tohoto modelu tak částečně eliminuje nevýhody ostatních modelů řady, které nemají klasickou mechanickou brzdu. Modely s předními i zadními mechanickými brzdami samozřejmě brzdí lépe a zkušený jezdec s nimi vždy dokáže zastavit na kratší dráze. Ty jsou však obecně o dost těžší a náročnější na údržbu. Proto si při jízdě na této koloběžce vždy nechte dostatečnou rezervu pro brzdění. Pokud si nejste jisti, že vám nikdo nemůže skočit do cesty, zpomalte. Přítomnost mechanické bubnové brzdy této koloběžce velmi prospěla a díky ní je jízda na ní opět o něco bezpečnější a bezstarostnější.

 

Dizajn

Design je přísně podřízen funkčnosti, minimální možné hmotnosti a skladnosti. Koloběžka se proto vzdala některých designových prvků a používá základní tvary a industriální vzhled. Minimalistické rozměry a hmotnost si vyžádaly minimalistický design využívající základní tvary, které však působí uceleným dojmem, na který si rychle zvyknete. Kabeláž je integrovaná do těla koloběžky (s výjimkou brzdového lanka), je vedena v řídítkách a uvnitř koloběžky, takže minimalistický design není narušen změtí volných kabelů. Displej, jeho ovládací prvky a přední světla jsou přehledně umístěny tak, aby byly po ruce i během jízdy. Díky své skladnosti je koloběžka neuvěřitelně kompaktní a ve složeném stavu vypadá opravdu elegantně. Skvěle proto vypadá i v restauraci nebo kavárně, kam dokonale zapadne a nepůsobí nevhodně ani nepatřičně. Díky svému designu vypadá ještě lehčí, než ve skutečnosti je, a náhodný pozorovatel si na první pohled ani nevšimne, že se jedná o výkonnou koloběžku s vlastním pohonem, a zařadí ji spíše mezi klasické odrážecí koloběžky. Model GT SL vypadá nejmoderněji z celé řady díky novému silikonovému povrchu platformy, zcela novému skládacímu mechanismu a také delší platformě.

 

Naše hodnotenie

Celá řada koloběžek od výrobce E-Twow patří mezi naše nejoblíbenější a nejprodávanější koloběžky. Jedná se bezpochyby o nejlepší ultralehké elektrické koloběžky do města na světě. V této hmotnostní a výkonnostní kategorii nemají přemožitele a ze stovek výrobců je v této kategorii nikdo nepřekonal a pravděpodobně ani v dohledné době nepřekoná. Společnost E-Twow se již deset let specializuje na ultralehké koloběžky, a proto má v této kategorii největší zkušenosti. Na rozdíl od jiných značek se zaměřují pouze na to, v čem jsou nejlepší, a proto věříme, že budou této kategorii ještě dlouho kralovat. Tato koloběžka zvládne jezdce do 110 kg, prudší stoupání a má také klasickou zadní bubnovou brzdu. Přítomnost mechanické brzdy je obrovskou výhodou z hlediska bezpečnosti a jízdního komfortu. K celé řadě E-Twow koloběžek máme skladem stovky náhradních dílů a známe je nazpaměť, takže při nákupu máte jistotu rychlé opravy, pokud se k koloběžkou něco stane. Velkou výhodou je také originální příslušenství přizpůsobené koloběžce, jako je praktický držák pro snadnější přenášení, batoh pro přenášení koloběžky na zádech s kolečky (lze jej táhnout za sebou jako zavazadlo), praktická kapsa na řídítkách (například pro nabíječku nebo peněženku) nebo držák na mobilní telefon. Můžete také přikoupit druhou nabíječku, abyste měli jednu doma a druhou například v práci. O kvalitě této řady svědčí i to, že ji od E-Twow kupují a pod svým jménem prodávají i další značky, protože koloběžku takových parametrů vyrobit nedokážou – například SXT (Německo), Uscooters (USA), Zoom (Asie), Powero (střední Evropa). U nás vždy dostanete přímo originální E-Twow s nejnovějšími vylepšeními, protože jednáme přímo s výrobcem a máme pro tuto značku výhradní zastoupení.

 

Servis

Jsme výhradní distributor a prodejce značky E-Twow pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich prodejnách. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme jediný certifikovaný poskytovatel záručních a pozáručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou. S E-Twow udržujeme nadstandardně dobré vztahy a naši technici jsou školeni přímo ve výrobě, díky čemuž můžeme poskytovat rychlý záruční i pozáruční servis a koloběžky není nutné posílat k posouzení přes půl světa.

 

O značce

E-Twow patří mezi nejstarší značky elektrických koloběžek na světě, elektrické koloběžky totiž vyrábějí už deset let. Jde o jednu z mála značek, které sídlí v Evropě, konkrétně v Německu nedaleko Stuttgartu a v Rumunsku. Zakladatelem značky je Dr. Sorin Sirbu, který dodnes osobně dohlíží na výrobu, která probíhá stejně jako u ostatních značek v Číně. Na E-Twow je úžasné, že i po deseti letech následují svůj původní cíl - vyrábět nejlepší ultra-lehké elektrické koloběžky do města. Možná i díky tomu, že se nenechali zlákat do nových segmentů své koloběžky neustále zdokonalují a ty jsou každým rokem vždy o trošku lepší a spolehlivější. Postupnou evolucí se dopracovali k modelům, které nemají na světě konkurenci a v poměru váha / výkon / pohodlí / skladnost nenašli přemožitele. Prodávají se ve více než 40 zemích světa a soustředí se i na ekologický aspekt výroby. S E-Twow udržujeme dlouhodobě výborné vztahy a vidíme, že pracují s nadšením a s přesvědčením o ekologické smysluplnosti osobní elektromobility.

4/10
Komfort
9/10
Snadnost údržby
35 km/h
Rychlost
13,2 kg
Váha
700 W
Výkon
41 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
Motor vpředu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Velmi lehká
Více barevných variant
Dobře složitelné
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 13,2 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 4 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 35 km/h Zatím netestované
Špičkový výkon 700 W Zatím netestované
Dojezd 41 km Zatím netestované
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
34,67
km/h
Max. rychlost
640,4
wattů
Max. výkon
31,59
km
Max. dojezd
18,67
km
Městský dojezd
23,18
km
Min. dojezd
14,70
sekund
Čas na
100 m
30,65
sekund
Čas na
250 m
110,95
sekund
Čas na
1 km
3,96
sekund
Čas do
20 km/h
8,59
sekund
Čas do
30 km/h
1,39
sekund
Čas z
20 km/h
2,08
sekund
Čas z
30 km/h
13,7
metrů
Dráha do
20 km/h
46,3
metrů
Dráha do
30 km/h
3,4
metrů
Dráha z
20 km/h
8,0
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 34,67
0
0 10
1,40
0 10
E-Twow GT SL 1,40
0 15
2,63
0 15
E-Twow GT SL 2,63
0 20
3,96
0 20
E-Twow GT SL 3,96
0 25
6,05
0 25
E-Twow GT SL 6,05
0 30
8,59
0 30
E-Twow GT SL 8,59
0 34,67
19,78
0 34,67
E-Twow GT SL 19,78
10
10 15
1,22
10 15
E-Twow GT SL 1,22
10 20
2,56
10 20
E-Twow GT SL 2,56
10 25
4,64
10 25
E-Twow GT SL 4,64
10 30
7,19
10 30
E-Twow GT SL 7,19
10 34,67
18,38
10 34,67
E-Twow GT SL 18,38
15
15 20
1,34
15 20
E-Twow GT SL 1,34
15 25
3,42
15 25
E-Twow GT SL 3,42
15 30
5,96
15 30
E-Twow GT SL 5,96
15 34,67
17,15
15 34,67
E-Twow GT SL 17,15
20
20 25
2,08
20 25
E-Twow GT SL 2,08
20 30
4,63
20 30
E-Twow GT SL 4,63
20 34,67
15,82
20 34,67
E-Twow GT SL 15,82
25
25 30
2,54
25 30
E-Twow GT SL 2,54
25 34,67
13,73
25 34,67
E-Twow GT SL 13,73
30
30 34,67
11,19
30 34,67
E-Twow GT SL 11,19
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 34,67
0
0 10
2,61
0 10
E-Twow GT SL 2,61
0 15
7,03
0 15
E-Twow GT SL 7,03
0 20
13,66
0 20
E-Twow GT SL 13,66
0 25
26,73
0 25
E-Twow GT SL 26,73
0 30
46,29
0 30
E-Twow GT SL 46,29
0 34,67
148,33
0 34,67
E-Twow GT SL 148,33
10
10 15
4,42
10 15
E-Twow GT SL 4,42
10 20
11,05
10 20
E-Twow GT SL 11,05
10 25
24,12
10 25
E-Twow GT SL 24,12
10 30
43,68
10 30
E-Twow GT SL 43,68
10 34,67
145,72
10 34,67
E-Twow GT SL 145,72
15
15 20
6,63
15 20
E-Twow GT SL 6,63
15 25
19,70
15 25
E-Twow GT SL 19,70
15 30
39,26
15 30
E-Twow GT SL 39,26
15 34,67
141,30
15 34,67
E-Twow GT SL 141,30
20
20 25
13,08
20 25
E-Twow GT SL 13,08
20 30
32,63
20 30
E-Twow GT SL 32,63
20 34,67
134,67
20 34,67
E-Twow GT SL 134,67
25
25 30
19,56
25 30
E-Twow GT SL 19,56
25 34,67
121,60
25 34,67
E-Twow GT SL 121,60
30
30 34,67
102,04
30 34,67
E-Twow GT SL 102,04
Brzdné časy
30 25 20 15 10 0
34,67
34,67 30
0,16
34,67 30
E-Twow GT SL 0,16
34,67 25
0,51
34,67 25
E-Twow GT SL 0,51
34,67 20
0,85
34,67 20
E-Twow GT SL 0,85
34,67 15
1,20
34,67 15
E-Twow GT SL 1,20
34,67 10
1,54
34,67 10
E-Twow GT SL 1,54
34,67 0
2,24
34,67 0
E-Twow GT SL 2,24
30
30 25
0,35
30 25
E-Twow GT SL 0,35
30 20
0,69
30 20
E-Twow GT SL 0,69
30 15
1,04
30 15
E-Twow GT SL 1,04
30 10
1,37
30 10
E-Twow GT SL 1,37
30 0
2,08
30 0
E-Twow GT SL 2,08
25
25 20
0,34
25 20
E-Twow GT SL 0,34
25 15
0,69
25 15
E-Twow GT SL 0,69
25 10
1,03
25 10
E-Twow GT SL 1,03
25 0
1,73
25 0
E-Twow GT SL 1,73
20
20 15
0,35
20 15
E-Twow GT SL 0,35
20 10
0,69
20 10
E-Twow GT SL 0,69
20 0
1,39
20 0
E-Twow GT SL 1,39
15
15 10
0,33
15 10
E-Twow GT SL 0,33
15 0
1,04
15 0
E-Twow GT SL 1,04
10
10 0
0,70
10 0
E-Twow GT SL 0,70
Brzdné dráhy
30 25 20 15 10 0
34,67
34,67 30
1,36
34,67 30
E-Twow GT SL 1,36
34,67 25
3,90
34,67 25
E-Twow GT SL 3,90
34,67 20
5,92
34,67 20
E-Twow GT SL 5,92
34,67 15
7,53
34,67 15
E-Twow GT SL 7,53
34,67 10
8,59
34,67 10
E-Twow GT SL 8,59
34,67 0
9,33
34,67 0
E-Twow GT SL 9,33
30
30 25
2,54
30 25
E-Twow GT SL 2,54
30 20
4,56
30 20
E-Twow GT SL 4,56
30 15
6,17
30 15
E-Twow GT SL 6,17
30 10
7,23
30 10
E-Twow GT SL 7,23
30 0
7,98
30 0
E-Twow GT SL 7,98
25
25 20
2,02
25 20
E-Twow GT SL 2,02
25 15
3,63
25 15
E-Twow GT SL 3,63
25 10
4,69
25 10
E-Twow GT SL 4,69
25 0
5,43
25 0
E-Twow GT SL 5,43
20
20 15
1,61
20 15
E-Twow GT SL 1,61
20 10
2,67
20 10
E-Twow GT SL 2,67
20 0
3,41
20 0
E-Twow GT SL 3,41
15
15 10
1,06
15 10
E-Twow GT SL 1,06
15 0
1,80
15 0
E-Twow GT SL 1,80
10
10 0
0,75
10 0
E-Twow GT SL 0,75

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 113 cm  
      Výška 116,7 cm  
      Šířka 38,6 cm  
      Délka složená 106 cm  
      Výška složená 33 cm  
      Šířka složená 14,6 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie E-twow  
      Napětí baterie 48 V  
      Kapacita baterie 7,8 Ah  
      Energie v baterii 374,4 Wh  
      Rekuperace ano  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ne  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem ano  
      Pohon přední náhon  
      Přední brzda rekuperační  
      Zadní brzda bubnová  
      Typ kola vpředu plné  
      Velikost kola vpředu 8"  
      Typ kola vzadu plné  
      Velikost kola vzadu 8"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení pružina  
      Zadní zavěšení pružina  
      Osvětlení přední a zadní  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 110 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu