Dualtron Mini

Vhodná
do města
Vysoký
výkon

Dualtron Mini je cenově dostupná, ale výkonná elektrická koloběžka. Svou rychlostí až 51 km/h, dojezdem až 55-60 km (podle zvolené konfigurace) a hmotností pouze 21-22 kg, je Dualtron Mini rozhodně skvělým prostředkem pro kombinovanou přepravu. Oceníte její nádherný design, rychlý a pevný skládací mechanismus, čtyřnásobné odpružení a bezúdržbovou zadní bubnovou brzdu. V případě varianty dvou brzd i přední bubnovou brzdu.

`

Dualtron Mini

New product

Product Options
Brzdy: *
Jedna
- 0 Kč
Dvě
+ 3 298 Kč
Baterie: *
LG 676 Wh (52 V 13 Ah)
- 0 Kč
LG 910 Wh (52 V 17,5 Ah)
+ 4 958 Kč
LG 1092 Wh (52 V 21 Ah)
+ 3 298 Kč
Cena s DPH

32 999 Kčvčetně DPH

 • LG 910 Wh (52 V 17,5 Ah)
 • LG 676 Wh (52 V 13 Ah)
 • LG 1092 Wh (52 V 21 Ah)
 • Jedna
 • Dvě

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
 • Doživotní sleva 50 % na servis
 • Sleva 10 % na náhradní díly
 • Sleva 10 % na náhradní baterii
 • První servis úplně zdarma
 • Sleva na další nákup
 • Bezpečnostní prohlídky zdarma
 • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

Maximální přenositelnost a pohodlí se skvělým výkonem. Dualtron Mini je základním modelem elektrických koloběžek Dualtron od světoznámé společnosti Minimotors, vyznačujících se vysokou kvalitou. Tento model, navržený úplně od základu, je revolucí svého druhu. Poskytuje špičkový komfort, kvalitu a výkon v kompaktní velikosti a snadnou údržbu. Tato elektrická koloběžka je nutností pro pravidelně dojíždějící. Lehký a kompaktní design poskytuje vynikající přenositelnost, ale zachovává agresivní vzhled a výkon, díky kterému je Dualtron jedničkou na trhu. Efektivně řeší problém života a pohybu po velkých přeplněných městech. Věříme, že se jedná o jednu z nejpovedenějších malých koloběžek na trhu.

 

 

Konstrukce, design a výbava

Koloběžka má úžasný moderní design a perfektní dílenské zpracování, které v kombinaci s LED podsvětlením loga Dualtron na sloupku řízení a bocích nášlapné plochy, přidává ke vzhledu i určitou dávku elegance. Nový skládací systém Dualtronu Mini je pravděpodobně jedním z nejrobustnějších a nejlepších skládacích systémů na trhu. Dá se rychle složit a poskytne vám jistotu, kterou potřebujete jak při jízdě, tak při její přepravě. Koloběžka Dualtron Mini je vybavena velkým a snadno čitelným displejem EYE, vyrobeném přímo společností Minimotors. Displej zobrazuje všechny důležité údaje jako je rychlost, aktuální rychlostní stupeň, denní ujeté kilometry (TRIP), celkově ujeté kilometry (ODO) a aktuální úroveň nabití baterie. Díky vysokému jasu je displej čitelný i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Plynová páčka se ovládá oblíbenou prstovou spouští. Rám a pevná řídítka jsou vyrobeny z kované slitiny leteckého hliníku s označením 6082-T6, zatímco hřídele kol jsou vyrobeny z chrom-molybdenové legované oceli s příměsí uhlíku s označením SCM440. Kvalitní materiály a precizní zpracování dodávají koloběžce pevnost, která je potřebná k zajištění bezpečnosti jezdce. O vaše pohodlí se postará moderní typ čtyřnásobného odpružení podvozku, 8,5-palcové nafukovací pneumatiky, tvarovaná řídítka a pohodlné ergonomické gripy.

 

 

Bezpečnost a kvalita jízdy

Bezpečnost je vždy nejdůležitější. Komponenty koloběžky jsou umístěny v novém rámu, který byl navržen pro maximální stabilitu a komfort při jízdě. Zdvojený systém odpružení přední a zadní pružinou (Quadruple Suspension System) je nejlepší ve své třídě a poskytuje neuvěřitelné pohodlí a tlumení nárazů na jakémkoli typu povrchu! Se spolehlivou a snadno udržovatelnou bubnovou brzdou a elektrickou brzdou si můžete být jisti, že vždy získáte potřebnou brzdnou sílu, aniž byste se museli starat o nastavení brzd. O to více v případě varianty s přední i zadní bubnovou brzdou. Ke zvýšení brzdného účinku pomáhá elektrická brzda, která rovněž chrání před extrémními situacemi předčasného zablokování kola mechanickou brzdou. Možnost rekuperačního dobíjení je také pozitivní funkcí pro prodloužení čerpání energie z vaší baterie a může rovněž pomoci šetřit brzdy kvůli svému zvýšenému odporu. Dalším důležitým prvkem bezpečnosti je elektronické ABS pomáhající zabránit zablokování kola během prudkého brzdění. Rovněž tak světelný systém 3. generace u Dualtronu Mini je navržen pro zvýšení bezpečnosti a předvídatelnosti v rychlém městském provozu. Dvojité LED diody, osvětlení sloupku řízení, bočních panelů a zadní brzdová světla, vám poskytnou zvýšenou viditelnost a bezpečnost, kterou v městském prostředí velmi oceníte zejména za snížené viditelnosti. Koloběžka má též možnost aktivace funkce, tzv. "kick-start", zamezující nechtěnému startu z místa. Samozřejmostí jsou funkční blatníky a IP54 certifikace (v prípade varianty s jednou brzdou). Nemusíte se tedy bát nepříznivého počasí a zašpinění svého oblečení cákající vodou, pokud vás zastihne nečekaná přeháňka. Nicméně doporučujeme se vodě, pokud možno co nejvíce vyhýbat, aby nedošlo ke ztrátě záruky poškozením elektrických komponentů vodou. Jako bonus je snadno udržovatelná nášlapná plocha zabraňující podkluzu jezdce za nepříznivého počasí či v extrémní situaci.

 

Výkon a dojezd

Nepodceňujte výkon této koloběžky vzhledem k její velikosti. Dualtron Mini je osazen zadním velmi výkonným bezkartáčovým elektromotorem BLDC s nominálním výkonem 500 W, který disponuje špičkovým výkonem až neuvěřitelných 1450 W! V kombinaci s 25-ampérovou řídící jednotkou vlastní výroby umožňuje koloběžka jezdci jízdu rychlosti až 45 km/h (v závislosti na hmotnosti jezdce, venkovní teplotě a terénu). Díky spolehlivé 52V baterii LG s kapacitou 13 Ah, 17,5 Ah nebo 21 Ah dokáže Dualtron Mini nabídnout působivý dojezd od 40 do 60 km. To vám poskytne svobodu jízdy, aniž byste museli přemýšlet o nutnosti dobíjení. Nabíjecí port je samozřejmě vybaven ochrannou krytkou zabraňující průniku nečistot dovnitř. Bateriový blok netrpí nežádoucím paměťovým efektem, proto vám při správném nabíjení a údržbě vydrží po mnoho let!

 

 

Využití a praktičnost

Díky pevné konstrukci a vysokému výkonu se jedná o prakticky dokonalou městskou koloběžku. Dualtron Mini není v žádném případě průměrnou elektrickou koloběžkou. Klasické funkce Dualtronu, které všichni znají a milují, na Mini stále převládají, jen v kompaktnějším balení! Výkonný bezkartáčový motor poskytuje velkou sílu, se kterou zvládnete i většinu kopců. Přední a zadní pružinové odpružení ve spojení se zadní opěrkou nohou udělá z každé jízdy opravdu neskutečný zážitek. Při jízdě městskými ulicemi oceníte plynulé dávkování výkonu a obratnost koloběžky. Nemusíte se bát, že vás i na delší trase nechá ve štychu. Budete pohodlně proplouvat stejně dobře po kočičích hlavách, jako i přes tramvajové pásy. Koloběžka je certifikovaná uvézt jezdce až do hmotnosti 100 kg a sama o sobě váží od 18 do 21 kg (dle velikosti baterie). Převážení koloběžky městskou dopravou či nakládání do zavazadlového prostoru vašeho auta vám vzhledem k nízké váze koloběžky nebude činit větší potíže.

 

 

Naše hodnocení

Pokud bychom si měli vybrat ideální městskou koloběžku, tak zde máme vítěze. Dualtron Mini splňuje vše, co od městské koloběžky očekáváte. Je rychlá, obratná, bezpečná a velmi pohodlná. Jsme velmi rádi, že tento výtečný stroj můžeme našim zákazníkům nabídnout. Jak je u společnosti Minimotors zvykem, koloběžka naplňuje deklarované papírové parametry a vyniká především svou spolehlivostí a kvalitou. Ani co se týče bezpečnosti, tak nezůstává nijak pozadu. Efektní a praktické podsvětlení dá při vaší večerní vyjížďce všem na vědomí, že se blíží Dualtron, jedna z nejlepších koloběžek na světě.

 

minimotors-logo

Servis

Jsme autorizovaným prodejcem značky Dualtron pro Česko, Slovensko a další země. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zajišťován na všech našich pobočkách. Většinu náhradních dílů máme skladem a ostatní díly, díky našemu přímému napojení na výrobce, umíme zajistit ve velmi krátké době. Při koupi této koloběžky se tedy nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našim zkušenostem a kontaktům si poradíme i se složitějšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značce

Společnost Minimotors je známá jako jeden z nejlepších a nejspolehlivějších výrobců elektrických koloběžek na světě. Byla založena v roce 1999 v Pusanu (Busanu) v Jižní Koreji. Krátce po svém založení se společnost proslavila sériově vyráběnými elektromotory. Od roku 2010 začala s vývojem a výrobou elektrických koloběžek jako vynikající alternativou osobní mobility k benzínovým jednostopým vozidlům. Ještě téhož roku dodala na trh sérii elektrokoloběžek s názvem Speedway. Z důvodu velké poptávky a s tím spojené potřeby zvýšení produkce, přesunula společnost Minimotors výrobu do své nové továrny v Číně a v roce 2015 dokončila vývoj a zahájila výrobu nového typu elektrokoloběžky s názvem Dualtron Ultra. Díky obrovskému úspěchu společnost pokračovala s vývojem a výrobou dalších modelů a modelových řad. V současné době společnost nabízí modelové řady Dualtron, Speedway a Futecher, které jsou oblíbené mezi nadšenci elektromobility po celém světě a jméno Minimotors je tak s elektrickými koloběžkami nerozlučně spjato. Ačkoliv neustále vzniká mnoho nových společností zabývajících se elektromobilitou, chybí jim zkušenosti, které Minimotors nashromáždil v průběhu let. Mnoho z těchto nových společností pro nízkou kvalitu svých výrobků a následný nezájem trhu od svých záměrů zase upouští. Společnost Minimotors dodává na světové trhy produkty té nejvyšší kvality a stala se tak lídrem v oblasti elektromobility.

7/10
Komfort
5/10
Snadnost údržby
51 km/h
Rychlost
21 kg
Váha
1450 W
Výkon
40 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
KERS - rekuperace
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Vysoký výkon
Zadní osvětlení
Vzduchové kola
Dobře složitelné
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 21 kg podle konfigurace od 21 kg do 22 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 10 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 51 km/h 46,15 km/h
Výkon 1450 W 1024 W
Dojezd 40 km podle konfigurace od 40 km do 60 km Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Dojezd v městském cyklu N/A podle konfigurace od N/A do N/A N/A podle konfigurace
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h N/A podle konfigurace od N/A do N/A N/A podle konfigurace
Vzdálenost na zrychlení 0 - 30 km/h N/A podle konfigurace od N/A do N/A N/A podle konfigurace
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h N/A podle konfigurace od N/A do N/A N/A podle konfigurace
Čas na zrychlení z 0 na 30 km/h N/A podle konfigurace od N/A do N/A N/A podle konfigurace
Brzdná dráha z 20 km/h N/A podle konfigurace od N/A do N/A N/A podle konfigurace
Čas brzdění z 20 km/h N/A podle konfigurace od N/A do N/A N/A podle konfigurace
Brzdná dráha z 30 km/h N/A podle konfigurace od N/A do N/A N/A podle konfigurace
Čas brzdění z 30 km/h N/A podle konfigurace od N/A do N/A N/A podle konfigurace
Sprint na 100m N/A podle konfigurace od N/A do N/A N/A podle konfigurace
Sprint na 250m N/A podle konfigurace od N/A do N/A N/A podle konfigurace
Sprint na 1000m N/A podle konfigurace od N/A do N/A N/A podle konfigurace
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
46,15
km/h
Max. rychlost
1 024
wattů
Max. výkon
86,98
km
Max. dojezd
41,72
km
Městský dojezd
38,61
km
Min. dojezd
13,00
sekund
Čas na
100 m
25,24
sekund
Čas na
250 m
85,43
sekund
Čas na
1 km
3,23
sekund
Čas do
20 km/h
6,25
sekund
Čas do
30 km/h
1,31
sekund
Čas z
20 km/h
1,94
sekund
Čas z
30 km/h
11,2
metrů
Dráha do
20 km/h
32,7
metrů
Dráha do
30 km/h
3,2
metrů
Dráha z
20 km/h
7,4
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 46,15
0
0 10
1,13
0 10
Dualtron Mini 1,13
0 15
2,08
0 15
Dualtron Mini 2,08
0 20
3,23
0 20
Dualtron Mini 3,23
0 25
4,52
0 25
Dualtron Mini 4,52
0 30
6,25
0 30
Dualtron Mini 6,25
0 35
8,69
0 35
Dualtron Mini 8,69
0 40
12,09
0 40
Dualtron Mini 12,09
0 45
19,36
0 45
Dualtron Mini 19,36
0 46,15
24,06
0 46,15
Dualtron Mini 24,06
10
10 15
0,95
10 15
Dualtron Mini 0,95
10 20
2,11
10 20
Dualtron Mini 2,11
10 25
3,40
10 25
Dualtron Mini 3,40
10 30
5,13
10 30
Dualtron Mini 5,13
10 35
7,56
10 35
Dualtron Mini 7,56
10 40
10,96
10 40
Dualtron Mini 10,96
10 45
18,24
10 45
Dualtron Mini 18,24
10 46,15
22,94
10 46,15
Dualtron Mini 22,94
15
15 20
1,16
15 20
Dualtron Mini 1,16
15 25
2,45
15 25
Dualtron Mini 2,45
15 30
4,17
15 30
Dualtron Mini 4,17
15 35
6,61
15 35
Dualtron Mini 6,61
15 40
10,01
15 40
Dualtron Mini 10,01
15 45
17,28
15 45
Dualtron Mini 17,28
15 46,15
21,98
15 46,15
Dualtron Mini 21,98
20
20 25
1,29
20 25
Dualtron Mini 1,29
20 30
3,02
20 30
Dualtron Mini 3,02
20 35
5,45
20 35
Dualtron Mini 5,45
20 40
8,86
20 40
Dualtron Mini 8,86
20 45
16,13
20 45
Dualtron Mini 16,13
20 46,15
20,83
20 46,15
Dualtron Mini 20,83
25
25 30
1,73
25 30
Dualtron Mini 1,73
25 35
4,17
25 35
Dualtron Mini 4,17
25 40
7,57
25 40
Dualtron Mini 7,57
25 45
14,84
25 45
Dualtron Mini 14,84
25 46,15
19,54
25 46,15
Dualtron Mini 19,54
30
30 35
2,44
30 35
Dualtron Mini 2,44
30 40
5,84
30 40
Dualtron Mini 5,84
30 45
13,11
30 45
Dualtron Mini 13,11
30 46,15
17,81
30 46,15
Dualtron Mini 17,81
35
35 40
3,40
35 40
Dualtron Mini 3,40
35 45
10,67
35 45
Dualtron Mini 10,67
35 46,15
15,37
35 46,15
Dualtron Mini 15,37
40
40 45
7,27
40 45
Dualtron Mini 7,27
40 46,15
11,97
40 46,15
Dualtron Mini 11,97
45
45 46,15
4,70
45 46,15
Dualtron Mini 4,70
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 46,15
0
0 10
1,98
0 10
Dualtron Mini 1,98
0 15
5,50
0 15
Dualtron Mini 5,50
0 20
11,24
0 20
Dualtron Mini 11,24
0 25
19,40
0 25
Dualtron Mini 19,40
0 30
32,75
0 30
Dualtron Mini 32,75
0 35
54,94
0 35
Dualtron Mini 54,94
0 40
90,64
0 40
Dualtron Mini 90,64
0 45
176,46
0 45
Dualtron Mini 176,46
0 46,15
234,88
0 46,15
Dualtron Mini 234,88
10
10 15
3,52
10 15
Dualtron Mini 3,52
10 20
9,26
10 20
Dualtron Mini 9,26
10 25
17,42
10 25
Dualtron Mini 17,42
10 30
30,77
10 30
Dualtron Mini 30,77
10 35
52,96
10 35
Dualtron Mini 52,96
10 40
88,66
10 40
Dualtron Mini 88,66
10 45
174,48
10 45
Dualtron Mini 174,48
10 46,15
232,90
10 46,15
Dualtron Mini 232,90
15
15 20
5,75
15 20
Dualtron Mini 5,75
15 25
13,90
15 25
Dualtron Mini 13,90
15 30
27,25
15 30
Dualtron Mini 27,25
15 35
49,45
15 35
Dualtron Mini 49,45
15 40
85,14
15 40
Dualtron Mini 85,14
15 45
170,96
15 45
Dualtron Mini 170,96
15 46,15
229,38
15 46,15
Dualtron Mini 229,38
20
20 25
8,15
20 25
Dualtron Mini 8,15
20 30
21,50
20 30
Dualtron Mini 21,50
20 35
43,70
20 35
Dualtron Mini 43,70
20 40
79,39
20 40
Dualtron Mini 79,39
20 45
165,21
20 45
Dualtron Mini 165,21
20 46,15
223,63
20 46,15
Dualtron Mini 223,63
25
25 30
13,35
25 30
Dualtron Mini 13,35
25 35
35,55
25 35
Dualtron Mini 35,55
25 40
71,24
25 40
Dualtron Mini 71,24
25 45
157,06
25 45
Dualtron Mini 157,06
25 46,15
215,48
25 46,15
Dualtron Mini 215,48
30
30 35
22,20
30 35
Dualtron Mini 22,20
30 40
57,89
30 40
Dualtron Mini 57,89
30 45
143,71
30 45
Dualtron Mini 143,71
30 46,15
202,13
30 46,15
Dualtron Mini 202,13
35
35 40
35,69
35 40
Dualtron Mini 35,69
35 45
121,51
35 45
Dualtron Mini 121,51
35 46,15
179,93
35 46,15
Dualtron Mini 179,93
40
40 45
85,82
40 45
Dualtron Mini 85,82
40 46,15
144,24
40 46,15
Dualtron Mini 144,24
45
45 46,15
58,42
45 46,15
Dualtron Mini 58,42
Brzdné časy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
46,15
46,15 45
0,23
46,15 45
Dualtron Mini 0,23
46,15 40
0,49
46,15 40
Dualtron Mini 0,49
46,15 35
0,81
46,15 35
Dualtron Mini 0,81
46,15 30
1,10
46,15 30
Dualtron Mini 1,10
46,15 25
1,41
46,15 25
Dualtron Mini 1,41
46,15 20
1,74
46,15 20
Dualtron Mini 1,74
46,15 15
2,07
46,15 15
Dualtron Mini 2,07
46,15 10
2,38
46,15 10
Dualtron Mini 2,38
46,15 0
3,05
46,15 0
Dualtron Mini 3,05
45
45 40
0,25
45 40
Dualtron Mini 0,25
45 35
0,58
45 35
Dualtron Mini 0,58
45 30
0,87
45 30
Dualtron Mini 0,87
45 25
1,18
45 25
Dualtron Mini 1,18
45 20
1,50
45 20
Dualtron Mini 1,50
45 15
1,83
45 15
Dualtron Mini 1,83
45 10
2,15
45 10
Dualtron Mini 2,15
45 0
2,81
45 0
Dualtron Mini 2,81
40
40 35
0,32
40 35
Dualtron Mini 0,32
40 30
0,62
40 30
Dualtron Mini 0,62
40 25
0,92
40 25
Dualtron Mini 0,92
40 20
1,25
40 20
Dualtron Mini 1,25
40 15
1,58
40 15
Dualtron Mini 1,58
40 10
1,89
40 10
Dualtron Mini 1,89
40 0
2,56
40 0
Dualtron Mini 2,56
35
35 30
0,29
35 30
Dualtron Mini 0,29
35 25
0,60
35 25
Dualtron Mini 0,60
35 20
0,93
35 20
Dualtron Mini 0,93
35 15
1,26
35 15
Dualtron Mini 1,26
35 10
1,57
35 10
Dualtron Mini 1,57
35 0
2,24
35 0
Dualtron Mini 2,24
30
30 25
0,31
30 25
Dualtron Mini 0,31
30 20
0,64
30 20
Dualtron Mini 0,64
30 15
0,96
30 15
Dualtron Mini 0,96
30 10
1,28
30 10
Dualtron Mini 1,28
30 0
1,94
30 0
Dualtron Mini 1,94
25
25 20
0,33
25 20
Dualtron Mini 0,33
25 15
0,66
25 15
Dualtron Mini 0,66
25 10
0,97
25 10
Dualtron Mini 0,97
25 0
1,63
25 0
Dualtron Mini 1,63
20
20 15
0,33
20 15
Dualtron Mini 0,33
20 10
0,64
20 10
Dualtron Mini 0,64
20 0
1,31
20 0
Dualtron Mini 1,31
15
15 10
0,31
15 10
Dualtron Mini 0,31
15 0
0,98
15 0
Dualtron Mini 0,98
10
10 0
0,67
10 0
Dualtron Mini 0,67
Brzdné dráhy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
46,15
46,15 45
2,97
46,15 45
Dualtron Mini 2,97
46,15 40
5,86
46,15 40
Dualtron Mini 5,86
46,15 35
9,11
46,15 35
Dualtron Mini 9,11
46,15 30
11,65
46,15 30
Dualtron Mini 11,65
46,15 25
13,90
46,15 25
Dualtron Mini 13,90
46,15 20
15,84
46,15 20
Dualtron Mini 15,84
46,15 15
17,34
46,15 15
Dualtron Mini 17,34
46,15 10
18,34
46,15 10
Dualtron Mini 18,34
46,15 0
19,04
46,15 0
Dualtron Mini 19,04
45
45 40
2,89
45 40
Dualtron Mini 2,89
45 35
6,14
45 35
Dualtron Mini 6,14
45 30
8,68
45 30
Dualtron Mini 8,68
45 25
10,93
45 25
Dualtron Mini 10,93
45 20
12,87
45 20
Dualtron Mini 12,87
45 15
14,37
45 15
Dualtron Mini 14,37
45 10
15,37
45 10
Dualtron Mini 15,37
45 0
16,07
45 0
Dualtron Mini 16,07
40
40 35
3,25
40 35
Dualtron Mini 3,25
40 30
5,79
40 30
Dualtron Mini 5,79
40 25
8,04
40 25
Dualtron Mini 8,04
40 20
9,99
40 20
Dualtron Mini 9,99
40 15
11,48
40 15
Dualtron Mini 11,48
40 10
12,48
40 10
Dualtron Mini 12,48
40 0
13,18
40 0
Dualtron Mini 13,18
35
35 30
2,54
35 30
Dualtron Mini 2,54
35 25
4,79
35 25
Dualtron Mini 4,79
35 20
6,74
35 20
Dualtron Mini 6,74
35 15
8,23
35 15
Dualtron Mini 8,23
35 10
9,23
35 10
Dualtron Mini 9,23
35 0
9,93
35 0
Dualtron Mini 9,93
30
30 25
2,25
30 25
Dualtron Mini 2,25
30 20
4,19
30 20
Dualtron Mini 4,19
30 15
5,69
30 15
Dualtron Mini 5,69
30 10
6,69
30 10
Dualtron Mini 6,69
30 0
7,39
30 0
Dualtron Mini 7,39
25
25 20
1,95
25 20
Dualtron Mini 1,95
25 15
3,44
25 15
Dualtron Mini 3,44
25 10
4,44
25 10
Dualtron Mini 4,44
25 0
5,14
25 0
Dualtron Mini 5,14
20
20 15
1,50
20 15
Dualtron Mini 1,50
20 10
2,49
20 10
Dualtron Mini 2,49
20 0
3,20
20 0
Dualtron Mini 3,20
15
15 10
1,00
15 10
Dualtron Mini 1,00
15 0
1,70
15 0
Dualtron Mini 1,70
10
10 0
0,70
10 0
Dualtron Mini 0,70

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Brzdná dráha z maximální rychlosti N/A podle konfigurace: N/A, N/A  
      Délka 111,5 cm  
      Výška 117 cm  
      Šířka 60 cm  
      Délka složená 111 cm  
      Výška složená 41 cm  
      Šířka složená 20,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie LG články  
      Napětí baterie 52 V  
      Kapacita baterie 13 Ah podle konfigurace: 13 Ah, 17,5 Ah, 21 Ah  
      Energie v baterii 676 Wh podle konfigurace: 676 Wh, 910 Wh, 1092 Wh  
      Rekuperace ano  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda bez podle konfigurace: bez, bubnová  
      Zadní brzda bubnová  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 8.5"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 8.5"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení zdvojená pružina  
      Zadní zavěšení zdvojená pružina  
      Osvětlení přední  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 100 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Rated 4.75 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

úžasná a pohodlná mašinka do města. Velmi kvalitní zpracování v kombinaci s nízkou hmotností dělá tento stroj bezkonkurenční ve své třídě. Osvětlení je nepřehlédnutelné i ve dne a ve spojení s kvalitními brzdami navozuje příjemný pocit bezpečí.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Na co si dát pozor

Mám Mini odjinud a zase tak nadšený z ní nejsem. Při mých 90 kg je reálný dojezd 25 km (910Wh) po rovině. Nabitá jede slušně, ale rychle ztrácí sílu a a po 20-ti km jste rádi i za 35 km/h. Nejvíc jede 45 km/h, ale to jen za ideálních podmínek. Na delší trasy je prostě slabá a papírový dojezd je nesmysl.

Dále ji dost vržou řídítka a osvětlení taky za moc nestojí.

Odpružení prakticky neexistuje, jak je tvrdé.

Největším problémem jsou defekty. Pokud máte 90 kg, zapomeňte na jízdu po čemkoli jiném, než je hladký a čistý asfalt. I tak se ale defektům nevyhnete. Budu se jí snažit zbavit a koupim něco lepšího.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Očekávání naplněno.

Koloběžka je kvalitně vyrobena, nikde se nic neviklá, nevrže. Výkon naprosto v pohodě, kopec není problém. 25 km/hod je dostačující na slušné rozbití čuni. Brzdy dostačující, když u toho člověk přemýšlí. Skládací mechanizmus bez připomínek. Nášlapná plocha se špatně čistí. Osvětlení super, v noci vás tedy nikdo nepřehlídne. řídítka nejdou složit, ale jsou šířkou komfortní. Největší nevýhodou je to, že mě jí zabrala moje drahá a já se zatím povozil pouze 2x. Cena není nejnižší, ale za kvalitu se platí. Takže celkově veliká spokojenost a navíc je doopravdy moc hezká.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Veliké překvapeni.

Chtěl jsem něco lepšího, než co jsem měl a tato koloběžka ( Dualtron Mini ) mě opravdu překvapila. Má skvělý zátah, je pohodlná a rychlost je tak akorát. Kvalita zpracování je na špičkové úrovni a vzhled je prostě fenomenální. Ohledně obchodu…. Opravdu kvalitní prodejce. Není pro něj problém na odeslaný dotaz do pár minut zavolat, vše vysvětlit a poradit. Vše, co slibují, to dodrží. Takže za mě TOP obchod.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Odpověď od Voltride:
Děkujeme za pochvalu, velmi si to vážíme :-)
Přejeme hodně šťastných kilometrů.

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.