Dualtron NEW

-8%
Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Dualtron NEW

New product

Přichází Dualtron NEW, dvoumotorová koloběžka s maximálním výkonem 3600W, 60V baterií a dojezdem až 60 km. Všeuměl, který se nezalekne rozbitých městských ulic, ani pořádného terénu, vám bude dělat společnost, kdykoliv budete potřebovat. Nafukovací 10palcové pneumatiky a elastomerové odpružení vám zajistí pohodlnou jízdu za každé situace. Není to běžná koloběžka, je to Dualtron!

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

Fanoušci elektrických koloběžek jsou nadšeni pokaždé, když Dualtron vydá nový model. Všestranná koloběžka s mimořádným výkonem. Dualtron NEW je nový model, i když přebírá design Dualtronu 1.5. Koloběžka je osazena dvěma motory, jak již vlastně naznačuje samotný název Dualtron a společnost Minimotors ji uvedla na trh v listopadu 2019. Tato elektrická koloběžka odpovídá ostatním modelům řady a nabízí spoustu síly a energie. Svou velikostí vyplňuje mezeru mezi modely Dualtron 3 a Dualtron Thunder. Poskytuje špičkový jízdní komfort, kvalitu a výkon, které byste v této hmotnostní kategorii jen těžko hledali. Je to ideální koloběžka nejen do města, ale i do terénu. Můžete na ní vyrazit na výlet do přírody nebo dojíždět třeba do práce. Je to prostě Dualtron a tohle jméno ve světě elektromobility už něco znamená!

 

 

Konstrukce, design a výbava

Koloběžka má praktický design a perfektní dílenské zpracování, které oceníte při každodenním ježdění. Díky novému skládacímu systému 3. generace se z Dualtronu NEW stává velmi dobře přenositelná elektrická koloběžka! Můžete sklopit i řídítka, díky nimž má koloběžka ještě kompaktnější velikost a nebude tak problém ji naložit do zavazadlového prostoru běžného auta. Dualtron NEW je vybaven velkým a snadno čitelným displejem EYE, vyrobeným přímo společností Minimotors. Displej zobrazuje všechny důležité údaje jako je rychlost, aktuální rychlostní stupeň, denní ujeté kilometry (TRIP), celkově ujeté kilometry (ODO) a aktuální úroveň nabití baterie. Díky vysokému jasu je displej čitelný i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Výkon koloběžky se ovládá oblíbenou prstovou páčkou. Rám a pevná řídítka jsou vyrobeny z kované slitiny leteckého hliníku s označením 6082-T6, zatímco hřídele kol jsou vyrobeny z chrom-molybdenové legované oceli s příměsí uhlíku s označením SCM440. Kvalitní materiály a precizní zpracování dodávají koloběžce pevnost, která je potřebná k zajištění bezpečnosti jezdce. O vaše pohodlí se postará bezúdržbové a trvanlivé elastomerové odpružení podvozku, 10palcové nafukovací pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy.

 

Bezpečnost a kvalita jízdy

Bezpečnost je vždy nejdůležitější. Komponenty koloběžky jsou umístěny v rámu, který je navržen pro maximální stabilitu a jízdní komfort. Dualtron NEW je dodáván s elastomerovým odpružením vpředu i vzadu, takže vaše jízda bude na jakékoli cestě pohodlnější než kdykoli předtím! Jedná se o léty ověřený systém pružení, používaný téměř v celé modelové řadě Dualtron. Pokud se vám zdá odpružení příliš tuhé nebo naopak příliš měkké, lze jeho tuhost snadno nastavit ve třech krocích nebo jednoduše vyměnit celou kazetu s elastomerovým pružením za takovou, která vyhovuje vašim potřebám. Tento typ odpružení nevyžaduje vůbec žádnou údržbu, což zcela jistě oceníte. Mechanické kotoučové brzdy lze jednoduše upgradovat na hydraulické kotoučové brzdy s olejovým vedením, pokud jste náročnější jezdec. Společně s elektrickou brzdou si můžete být jisti, že vždy bezpečně zabrzdíte z jakékoliv rychlosti. Zcela jistě také oceníte možnost rekuperačního dobíjení, které částečně vrátí energii do vaší baterie. Dalším důležitým prvkem bezpečnosti je elektronické ABS zabraňující zablokování kola během prudkého brzdění. Co by to bylo za bezpečnost bez řádného osvětlení. Kromě toho, že je systém osvětlení stylový, je navržen hlavně pro zvýšení bezpečnosti a předvídatelnosti v rychlém městském provozu. Vysoce výkonné bílé LED diody z čelní strany nášlapné plochy a červené LED diody vzadu vám umožní při snížené viditelnosti nejen na cestu vidět, ale i být viděn. Koloběžka má též možnost aktivace funkce, tzv. "kick-start", zamezující nechtěnému startu z místa. Samozřejmostí jsou funkční blatníky a IP54 certifikace. Nemusíte se tedy bát nepříznivého počasí a zašpinění svého oblečení cákající vodou, pokud vás zastihne nečekaná přeháňka. Jako bonus je snadno udržovatelná nášlapná plocha zabraňující podkluzu jezdce v nepříznivém počasí či v extrémní situaci.

 

Výkon a dojezd

Výkon a dojezd je dostatečný pro každou příležitost. Dualtron NEW je osazen dvěma výkonnými bezkartáčovými elektromotory BLDC s nominálním výkonem 2 x 900 W, které disponují špičkovým výkonem až neuvěřitelných 2 x 1800 W! V kombinaci se spolehlivou řídící jednotkou vlastní výroby Minimotors umožňuje koloběžka jezdci jízdu rychlostí až 65 km/h (v závislosti na hmotnosti jezdce, venkovní teplotě a terénu). Díky 60 V baterii s kapacitou 18 Ah dokáže Dualtron NEW nabídnout působivý dojezd až 50 km. Takový dosah vám poskytne svobodu jízdy, aniž byste museli přemýšlet o nutnosti dobíjení. Dva nabíjecí porty, podporující rychlonabíjení, jsou vybaveny obvyklými ochrannými krytkami zabraňujícími průniku nečistot dovnitř. Bateriový blok netrpí nežádoucím paměťovým efektem, proto vám při správném nabíjení a údržbě vydrží po mnoho let!

 

Využití a praktičnost

Díky pevné konstrukci a vysokému výkonu se jedná o velmi univerzální koloběžku. Vzhledem k pohonu obou kol nepohrdne Dualtron NEW ani terénem či prudším kopcem. Ve městě nepochybně oceníte plynulé dávkování výkonu a obratnost koloběžky. Nemusíte se bát, že vás i na delší trase nechá ve štychu. Budete si pochvalovat velmi pohodlný podvozek, který využijete stejně dobře na kočičích hlavách, tak i na polní cestě. Navzdory univerzálnosti koloběžky může být pro některé jezdce limitující váha okolo 29kg, takže případné schody vás asi nepotěší. Rovněž tak výkon a robustní konstrukce je vykoupena horší skladností, takže si ji stěží vezmete třeba dovnitř restaurace, ale budete ji muset zamknout venku např. jako jízdní kolo. Přenos koloběžky na krátkou vzdálenost nevyžaduje velkou námahu, nicméně do vyššího patra domu bez výtahu byste ji tahat určitě nechtěli. Svou velikostí se vejde do kufru běžného auta, ale počítejte s tím, že vám v něm moc místa již nezbude. I přes vyšší hmotnost se jedná o fantastický stroj nejen do města, ale i mimo něj.

 

Naše hodnocení

Pravda se vždy ukáže při zážitku z jízdy. Dualtron NEW splňuje naše očekávání. Je to rychlá, univerzální koloběžka a jsme rádi, že vám tento skvělý stroj můžeme nabídnout. Koloběžka splňuje papírové parametry deklarované výrobcem, má praktický design a je vysoce bezpečná. Můžete se na ni spolehnout, kdykoliv pojedete polní cestou, šedesátkou po silnici či krokem někde v centru města. Vždy budete zářit spokojeností. Je jedno, jestli bude zaparkovaná před kavárnou nebo zaprášená někde za městem na polní cestě, protože pohled ni vás potěší i po letech používání.

 

 

minimotors-logo

Servis

Jsme autorizovaným prodejcem značky Dualtron pro Česko, Slovensko a další země. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zajišťován na všech našich pobočkách. Většinu náhradních dílů máme skladem a ostatní díly, díky našemu přímému napojení na výrobce, umíme zajistit ve velmi krátké době. Při koupi této koloběžky se tedy nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našim zkušenostem a kontaktům si poradíme i se složitějšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značce

Společnost Minimotors je známá jako jeden z nejlepších a nejspolehlivějších výrobců elektrických koloběžek na světě. Byla založena v roce 1999 v Pusanu (Busanu) v Jižní Koreji. Krátce po svém založení se společnost proslavila sériově vyráběnými elektromotory. Od roku 2010 začala s vývojem a výrobou elektrických koloběžek jako vynikající alternativou osobní mobility k benzínovým jednostopým vozidlům. Ještě téhož roku dodala na trh sérii elektrokoloběžek s názvem Speedway. Z důvodu velké poptávky a s tím spojené potřeby zvýšení produkce, přesunula společnost Minimotors výrobu do své nové továrny v Číně a v roce 2015 dokončila vývoj a zahájila výrobu nového typu elektrokoloběžky s názvem Dualtron Ultra. Díky obrovskému úspěchu společnost pokračovala s vývojem a výrobou dalších modelů a modelových řad. V současné době společnost nabízí modelové řady Dualtron, Speedway a Futecher, které jsou oblíbené mezi nadšenci elektromobility po celém světě a jméno Minimotors je tak s elektrickými koloběžkami nerozlučně spjato. Ačkoliv neustále vzniká mnoho nových společností zabývajících se elektromobilitou, chybí jim zkušenosti, které Minimotors nashromáždil v průběhu let. Mnoho z těchto nových společností pro nízkou kvalitu svých výrobků a následný nezájem trhu od svých záměrů zase upouští. Společnost Minimotors dodává na světové trhy produkty té nejvyšší kvality a stala se tak lídrem v oblasti elektromobility.

10/10
Komfort
4/10
Snadnost údržby
65 km/h
Rychlost
29 kg
Váha
3600 W
Výkon
50 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Motor vzadu
Motor vpředu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Extrémní výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Vzduchové kola
Start z nuly
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 29 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 10 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 65 km/h Zatím netestované
Špičkový výkon 3600 W Zatím netestované
Dojezd 50 km Zatím netestované
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 112,5 cm  
      Výška 117 cm  
      Šířka 50 cm  
      Délka složená 112,5 cm  
      Výška složená 50,2 cm  
      Šířka složená 50 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie Čína - bez značky  
      Napětí baterie 60 V  
      Kapacita baterie 18,2 Ah  
      Energie v baterii 1092 Wh  
      Rekuperace ano  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda disková mechanická  
      Zadní brzda disková mechanická  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 10"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 10"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení kyvné rameno s elastomerem  
      Zadní zavěšení kyvné rameno s elastomerem  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

DTR.ESCNEW

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu