Dualtron Storm LTD

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Dualtron Storm LTD

New product

Minimotors nyní přichází se zcela novým a vylepšeným modelem nazvaným Dualtron Storm Limited, který je ještě výkonnější. Má oproti svému předchůdci nevyjímatelnou baterií 84V 45Ah a maximální výkon narostl na neuvěřitelných 11 500W! To nemá u žádného z konkurenčních modelů obdoby! Tento dravec se nezalekne žádného terénu a dokáže vystoupat do každého kopce.

Původní cena Akční cena

141 090 Kčvčetně DPH

139 990 Kčvčetně DPH

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost modelu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Sklad Bratislava
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

Představujeme Dualtron Storm Limited, vrchol technologie elektrických koloběžek a horká novinka. Pokud jste milovali výjimečný Dualtron Storm, pak se seznamte s jeho novou a téměř dvojnásobě výkonnější evolucí, přichází Dualtron Storm Limited. Monstrum všech elektrických koloběžek a aktuálně jedna z nejvýkonnějších koloběžek na světě vůbec. Díky dvěma silným elektromotorům poskytuje celkový výkon neuvěřitelných 11 500 W. Zrychlení koloběžky je srovnatelné se zrychlením elektromobilu Tesla. Skvělý výkon vyžaduje také dlouhý dojezd a Storm Limited opět v této oblasti exceluje. Nabízí za ideálních podmínek ohromující dojezd až 220 km díky 84 V 45 Ah baterii, která vám poskytne až 3 780 Wh energie! Na rozdíl od svého předchůdce Dualtronu Storm, nemá Storm Limited vyjímatelnou baterii, díky čemuž bylo možné do těla koloběžky umístit větší a výkonnější baterii. Je to prostě Dualtron a tohle jméno ve světě nadšenců elektromobility už něco znamená.

 

 

Konstrukce, design a výbava

Koloběžka má moderní design a perfektní dílenské zpracování. Dualtron Storm Limited přichází s novými standardy, které napříč modelovou řadou Dualtron nebyly doposud běžné. Nově se v základní výbavě můžete těšit na zabudovanou čtečku otisku prstů propojenou s displejem, abyste svou jízdu mohli odemknout jen vy. V základní výbavě rovněž naleznete i hydraulický tlumič řízení, který zamezuje případnému rozkmitání předního kola ve vyšších rychlostech a rychlonabíječku 95,4 V a 4 A, se kterou bude doplnění energie velkokapacitní baterie LG 84 V 45 Ah s články 21700 hračkou. Novinkou jsou i 12 palcové nafukovací bezdušové pneumatiky doplněné o technologii “NO FLAT TIRE”. Znamená to, že neustálá obava z defektů je již minulostí. Rám je stejně jako u předchůdce Dualtronu Storm konstruovaný tak, aby poskytoval maximální odolnost a snadnou údržbu. Je vyroben ze speciálně kovaného hliníku s označením 6082-T6, podobného tomu, který se používá v leteckém průmyslu. Tím je zajištěna maximální odolnost koloběžky a bezpečnost jezdce. Hřídele kol jsou vyrobeny z chrom-molybdenové legované oceli s příměsí uhlíku s označením SCM440. O vaše pohodlí se postarají bezúdržbové a trvanlivé elastomerové odpružení podvozku a pohodlné ergonomické gripy. Další vylepšení zahrnuje nový chladič řídící jednotky, která je umístěna v zadní opěrce nohy, zesílenou konstrukci sklápěcího mechanismu sloupku řízení s dvojitou svorkou a nové výkonnější motory, které lze odpojit od kabelů přímo v náboji kola. Můžete sklopit i řídítka, díky nimž má koloběžka kompaktnější velikost. Nezapomeňte na vestavěný elektrický klakson, podsvícený kombinovaný spínač na řídítkách a hned pochopíte, proč Dualtron Storm Limited představuje to nejlepší z nejlepších. Jako každý Dualtron je i toto monstrum standardně vybaveno velkým a snadno čitelným displejem EYE, vyrobeném společností Minimotors. Displej zobrazuje všechny důležité údaje jako je rychlost, aktuální rychlostní stupeň, denní ujeté kilometry (TRIP), celkově ujeté kilometry (ODO) a aktuální úroveň nabití baterie. Díky vysokému jasu je displej čitelný i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Výkon koloběžky se ovládá oblíbenou prstovou páčkou, kterou lze ovládat i tempomat.

 

 

Bezpečnost a kvalita jízdy

Storm Limited byl postaven s cílem poskytnout zákazníkovi špičkovou kvalitu a technologii bez jakýchkoli kompromisů. Zajímavě designovaný pevný rám vám zajistí bezpečnou jízdu i v maximálních rychlostech. K tomu přispívá i hydraulický tlumič řízení, který při správném nastavení zabrání tolik neoblíbenému rozkmitání předního kola, tzv. wobblingu. Revoluční elastomerové odpružení vpředu i vzadu umocní vaši pohodlnou jízdu, a navíc je zcela bezúdržbové! Jedná se o léty ověřený systém pružení, používaný téměř v celé modelové řadě Dualtron. Pokud se vám zdá odpružení příliš tuhé nebo naopak příliš měkké, lze jeho tuhost snadno nastavit ve třech krocích nebo si jednoduše vybrat z dalších pěti kazet s různou tuhostí elastomeru. Dualtron Storm je dodáván s dvojitými plně hydraulickými brzdami se 160 mm brzdovými kotouči, které vám při brzdění poskytnou neuvěřitelnou a snadno dávkovatelnou brzdnou sílu. Společně s elektronickou brzdou si můžete být jisti, že vždy tuto bestii bezpečně zkrotíte. Zcela jistě také oceníte možnost rekuperačního dobíjení, které částečně vrátí energii do vaší baterie. Dalším důležitým prvkem bezpečnosti je elektronické ABS zabraňující zablokování kola během prudkého brzdění. Co by to bylo za bezpečnost bez řádného osvětlení? Dvojitý přední LED světlomet, zadní světla, brzdová světla a ukazatele směru jízdy umístěné vzadu na opěrce nohou, vám zejména za snížené viditelnosti poskytnou zvýšenou bezpečnost. Koloběžka má též možnost aktivace funkce, tzv. "startu s odrazem (kick-start)", zamezující nechtěnému startu z místa nebo můžete brutální výkon koloběžky snížit vypnutím předního motoru či volbou nižšího rychlostního stupně na displeji. Samozřejmostí jsou funkční blatníky. Nemusíte se tedy bát nepříznivého počasí a zašpinění svého oblečení cákající vodou, pokud vás zastihne nečekaná přeháňka. Nicméně doporučujeme se vodě, pokud možno co nejvíce vyhýbat, aby nedošlo ke ztrátě záruky poškozením elektrických komponentů vodou. Jako bonus je snadno udržovatelná nášlapná plocha zabraňující podkluzu jezdce v nepříznivém počasí či v extrémní situaci.

 

Výkon a dojezd

 

Výkon a dojezd je z říše snů, což ocení každý nadšenec adrenalinu! Je to vlastně taková vaše osobní raketa na kolech. Můžete si být jisti, že se dvěma motory BLDC s výkonem 11 500 W budete králem hor, aniž byste pocítili snížení výkonu. Přidejte extrémně odolnou a obrovskou baterii LG 84 V 45 Ah a dostanete při splnění ideálních podmínek neuvěřitelný dojezd až 220 km! Takový dojezd vám poskytne svobodu jízdy, aniž byste museli přemýšlet o nutnosti dobíjení. Pokud se však vzdálenost vašeho výletu protáhne, rychlonabíječka v základní výbavě vám rychle doplní energii do vaší baterie. Dva nabíjecí porty jsou umístěny na horní desce nášlapné plochy a jsou vybaveny ochrannými krytkami zabraňujícími průniku nečistot dovnitř. Bateriový blok netrpí nežádoucím paměťovým efektem, proto vám při správném nabíjení a údržbě vydrží po mnoho let! V kombinaci se zdvojenou 60ampérovou řídící jednotkou vlastní výroby Minimotors, umístěnou z důvodu lepšího chlazení do zadní opěrky nohy, umožňuje koloběžka jezdci jízdu rychlostí až 120 km/h (v závislosti na hmotnosti jezdce, venkovní teplotě a terénu).

 

 

 

Využití a praktičnost

Díky pevné konstrukci a neuvěřitelnému výkonu se jedná o velmi univerzální koloběžku určenou převážně pro zkušené jezdce a adrenalinové nadšence. Vzhledem k pohonu obou kol a mimořádnému nepohrdne Dualtron Storm Limited terénem či velmi prudkým kopcem, avšak nejlíp se bude cítit na silnici. Nemusíte se bát, že vás i na delší trase nechá ve štychu. S 12 palcovými bezdušovými pneumatikami doplněnými o technologii “NO FLAT TIRE” vám Storm Limited poskytne vynikající pohodlí, trakci a bezpečnost. Budete si pochvalovat velmi pohodlný podvozek, který využijete stejně dobře na kočičích hlavách, tak i na polní cestě. Navzdory univerzálnosti koloběžky může být pro některé jezdce limitující váha okolo 50 kg, takže při přenášení či nakládání do auta se hodně zapotíte. Rovněž tak výkon a robustní konstrukce je vykoupena horší skladností, takže si ji stěží vezmete třeba dovnitř restaurace, ale budete ji muset zamknout venku např. jako jízdní kolo. I s přepravou běžným autem můžete mít problémy. Ve složeném stavu má koloběžka rozměry 1210 x 605 x 318 mm a rozloženém stavu 1210 x 1300 x 600 mm.

 

Naše hodnocení

Storm Limited je prostě raketa na kolech! Je vidět, že Minimotors pokračuje v evoluci svých top modelů a přináší zase něco navíc. Vyšší výkon si vyžadoval vylepšení jednotlivých komponentů a tím i zajištění bezproblémového provozu koloběžky. Účelem evoluce je vždy vzít si něco dobrého z předchozích modelů a implementovat vylepšení pomocí nejnovějších technologií do modelu zcela nového. A Storm Limited se v tomto směru povedl. Všechno od motoru, baterie, odolnosti a kvality koloběžky bylo přepracováno a konečným výsledkem je elektrická koloběžka, který skutečně patří k absolutnímu vrcholu. Koloběžka splňuje papírové parametry deklarované výrobcem, má moderní nadčasový design a je vysoce bezpečná. Můžete se na ni spolehnout v každé situaci. Ani po letech používání se vám neomrzí a jízda na ní bude vždy neskutečný zážitek.

 

 

minimotors-logo

Servis

Jsme autorizovaným prodejcem značky Dualtron pro Česko, Slovensko a další země. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zajišťován na všech našich pobočkách. Většinu náhradních dílů máme skladem a ostatní díly, díky našemu přímému napojení na výrobce, umíme zajistit ve velmi krátké době. Při koupi této koloběžky se tedy nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našim zkušenostem a kontaktům si poradíme i se složitějšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značce

Společnost Minimotors je známá jako jeden z nejlepších a nejspolehlivějších výrobců elektrických koloběžek na světě. Byla založena v roce 1999 v Pusanu (Busanu) v Jižní Koreji. Krátce po svém založení se společnost proslavila sériově vyráběnými elektromotory. Od roku 2010 začala s vývojem a výrobou elektrických koloběžek jako vynikající alternativou osobní mobility k benzínovým jednostopým vozidlům. Ještě téhož roku dodala na trh sérii elektrokoloběžek s názvem Speedway. Z důvodu velké poptávky a s tím spojené potřeby zvýšení produkce, přesunula společnost Minimotors výrobu do své nové továrny v Číně a v roce 2015 dokončila vývoj a zahájila výrobu nového typu elektrokoloběžky s názvem Dualtron Ultra. Díky obrovskému úspěchu společnost pokračovala s vývojem a výrobou dalších modelů a modelových řad. V současné době společnost nabízí modelové řady Dualtron, Speedway a Futecher, které jsou oblíbené mezi nadšenci elektromobility po celém světě a jméno Minimotors je tak s elektrickými koloběžkami nerozlučně spjato. Ačkoliv neustále vzniká mnoho nových společností zabývajících se elektromobilitou, chybí jim zkušenosti, které Minimotors nashromáždil v průběhu let. Mnoho z těchto nových společností pro nízkou kvalitu svých výrobků a následný nezájem trhu od svých záměrů zase upouští. Společnost Minimotors dodává na světové trhy produkty té nejvyšší kvality a stala se tak lídrem v oblasti elektromobility.

10/10
Komfort
6/10
Snadnost údržby
120 km/h
Rychlost
50,5 kg
Váha
11500 W
Výkon
220 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
KERS - rekuperace
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Motor vpředu
Vhodná do města
Extrémní výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kola
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 50,5 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 9 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 120 km/h Zatím netestované
Špičkový výkon 11500 W Zatím netestované
Dojezd 220 km Zatím netestované
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie LG články  
      Napětí baterie 84 V  
      Kapacita baterie 45 Ah  
      Energie v baterii 3780 Wh  
      Rekuperace ano  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem ano  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda disková hydraulická  
      Zadní brzda disková hydraulická  
      Typ kola vpředu vzduchové bezdušové  
      Velikost kola vpředu 12"  
      Typ kola vzadu vzduchové bezdušové  
      Velikost kola vzadu 12"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení kyvné rameno s elastomerem  
      Zadní zavěšení kyvné rameno s elastomerem  
      Osvětlení přední, zadní, brzdové a směrovky  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 150 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

DTR.ESCSTMLTD

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu