Inokim MINI 2

Vhodná
do města
Vysoká
spolehlivost
Velmi
lehká

Vhodná
do města
Vysoká
spolehlivost
Velmi
lehká

Nejskladnější a nejpřenosnější koloběžka ve své třídě. Mini 2 váží pouze těsně nad 10 kilogramů a přesto dosáhne rychlosti až 25 km/h, přičemž si udržela extrémní praktičnost a skladnost, o kterých mohou mnohé městské koloběžky pouze snít.

`

Inokim MINI 2

New product

Product Options
Barva: *
 
 

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

Nejskladnější a nejpřenosnější koloběžka ve své třídě. INOKIM vstoupil do segmentu lehkých a skladných koloběžek s plnou parádou a s prémiovým produktem. INOKIM vždy znamená kvalitu, bezpečnost a nádherný design. Tohoto se drží i tento ultra-lehký model, určený jako řešení na krátké přesuny po městě. Pokud se tedy poohlížíte po skvělé elektrické koloběžce, ale váha je hlavní parametr, našli jste ji.

Z celé koloběžky jsou cítit zkušenosti, protože INOKIM je jeden z nejstarších výrobců elektrických koloběžek na světě. První elektrickou koloběžku sestrojili a prodali už před jedenácti lety, což se nedá říct o drtivé většině "nováčků" na trhu. Mini 2 váží pouze těsně nad 10 kilogramů a navzdory tomu dosáhne rychlosti až 25 km/h, přičemž si udržela extrémní praktičnost a skladnost, o kterých mohou mnohé městské koloběžky pouze snít.

Využití a praktičnost

Mini 2 je určená jako ideální řešení posledních kilometrů každé plánované trasy. Zda jsou to kilometry přímo od vás z domu, po vystoupení z hromadné dopravy či parkoviště, vždy je projedete elegantně a s úsměvem na tváři. Navzdory své ultra lehké váze pouze těsně nad 10 kg má více než dostatečné parametry na krátké vzdálenosti po městě. Svou Mini 2 sebou vezmete kamkoli potřebujete a potom sveze ona vás. Možnost složení a tahání za sebou jako batoh s kolečky nemá téměř žádná jiná koloběžka na světě. Tato navíc i prakticky zůstane stát na výšku a tak zabere minimum místa. Dosáhne až na vzdálenost 25 km/h, plně se nabije za 3,5 hodiny a v případě potřeby vás odveze až 25 kilometrů. Při tak nízké váze je úžasné, že INOKIM vyřešil i odpružení formou pružného spoje v platformě koloběžky. Doporučená nosnost koloběžky je do 75 kg. Potěší vás integrovaná nabíječka na telefon – pomocí vyvedeného USB portu si můžete kdekoli dobít svůj smartphone a využít tak velkou kapacitu baterie v INOKIM Mini 2.

 

 

Bezpečnost

Značka INOKIM klade bezpečnost před všechno ostatní. Jinak tomu není ani u tohoto lehkého modelu, určeném zejména na kratší trasy po městě. Cílem je udržet extrémně nízkou váhu, ale zároveň bezpečnost. Proto má Mini 2 speciální důkladně testovanou elektrickou brzdu a v případě potřeby můžete zvýšit brzdný účinek i klasickou manuální brzdou přitlačením blatníku o zadní kolo. Koloběžka má poháněné zadní kolo, což výrazně zvyšuje bezpečnost v případě poruchy motoru. Přední kolo je nafukovací, takže pomáhá tlumit nerovnosti a zadní má plnou pneumatiku, čímž minimalizuje riziko defektu – koloběžka tak má to nejlepší z obou světů.

 

Design

Jde o koloběžku, kterou si nespletete s žádnou jinou. INOKIM nehraje na kompromisy ani u designu. Díky elektrické brzdě, vzhled není rušený žádnými kabely či bovdeny a proto vynikne čistota celého designu. Z koloběžky je cítit lehkost a praktická stylovost. Dokonce i odpružení je integrované do těla koloběžky a proto vůbec neruší. Vypadá skvěle, zda už za jízdy, složená v ruce i elegantně stojící na pomocných kolečkách. Příjezd na setkání na ní je tak vždy elegantní a hodí se na každou příležitost, či už jde o setkání v kavárně, škole, kanceláři nebo luxusní restauraci. Navíc po složení jí můžete schovat pod první stoličku nebo stůl, případně nechat stát na pomocných kolečkách na výšku – zabírá tak minimum místa a vypadá skvěle. V této poloze navíc nemůže zůstat žádná jiná koloběžka, čímž je opět o něco unikátnější.

 

Výkon

Nenechte se zmást údajem o výkonu. Má sice „jen“ 250 W, ale ty i skutečně plně dodá a přenese na cestu přes zadní motor integrovaný přímo v kole. Navíc baterie má až 36 V, což je v této kategorii nadstandard. Díky tomu je přenos síly velice efektivní a svojí životností vás překvapí. Navíc je kolečko malé, má pouze 6 palců, a proto má koloběžka slušné zrychlení – je to jako byste měli na kole zvolený lehčí převod. Dosáhne rychlosti až 25 km/h, což do města bohatě stačí.

 

Pohodlí

Přední vzduchem plněná 6-ti palcová pneumatika pomáhá tlumit nerovnosti spolu v těle koloběžky integrovaným kyvným tlumičem z elastické syntetické gumy. Ten má chod přes 2 cm, což sice nezní mnoho, ale výrazně pomáhá tlumit nárazy a vibrace. Tuto schopnost jiné koloběžky s podobnou váhou a pevným podvozkem vůbec nemají. Zadní kolo je plné, takže snižuje riziko defektu. Vzhledem na minimalistickou váhu a rozměry koloběžky jde o dobré řešení, které přispívá ke komfortu jízdy a je citelně pohodlnější než řešení bez odpruženého podvozku. Samozřejmě, má daleko k pohodlí plně odpružených těžších modelů, ale je třeba zmínit, že to není její úloha. Je určená na kratší přesuny po městě a ne na to, aby zvládala desítky kilometrů po špatném povrchu. Vzhledem na její poslaní je tak pohodlí dostatečné a určitě ji ocení zejména ti, kteří hledají extrémně lehkou, praktickou složitelnou koloběžku na kratší vzdálenosti. K pohodlí přispívá i integrovaný USB port na nabíjení mobilního telefonu, který máte neustále k dispozici a taktéž její úplná bezúdržbovost – stačí se postavit a jezdit.

 

Dojezd

Koloběžka, navzdory nízké váze, nešetří na baterii a skrývá až 36 V 7,8 Ah baterii s celkovou uloženou energií 280 Wh a články od LG. Při váze cca 10 kg jde o výborné parametry, které postačí při ekonomické jízdě na dojezd téměř 28 km. To je mnohonásobek běžné trasy, pro kterou je tento model určený, a proto by měl postačit každému. Pro dobro baterie je i tak lepší koloběžku každý večer nabít, než jezdit na doraz. Samotné nabíjení úplně prázdné baterie zvládne pod 4 hodiny.

 

Naše hodnocení

Jde o ultra-lehkou elektrickou koloběžku, čemuž odpovídá i její praktičnost a parametry. Svojí cenou je v dané kategorii lehkých modelů v prémiovém segmentu, což však vyvažuje parametry, designem, praktičností i spolehlivostí. Stačí ji zapnout a jezdit bez jakékoli údržby s výjimkou občasné kontroly tlaku v předním kole. Navíc vypadá opravdu skvěle a díky pomocným kolečkům dokáže nejen stát ve složeném stavu na výšku, ale je i super praktická, protože ji za sebou můžete tahat jako zavazadlo a nemusíte ji nosit. Doporučujeme ji na trasy do 5 km do města pro jezdce s váhou do 75 kg. Pokud plánujete delší trasy nebo vážíte víc, tento model nebude pro vás a budete muset obětovat váhu a pořídit si něco trošku těžšího. Na druhou stranu, pokud nemáte dlouhou trasu nebo budete koloběžku často přemisťovat, například v hromadné dopravě či autem, odvděčí se vám svojí muší váhou a slušnými parametry.

 

Servis

Jsme výhradním a jediným dovozcem a prodejcem značky INOKIM pro celou střední Evropu. Proto přímo my poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zabezpečený na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Všechny náhradní díly máme skladem a jsme jediným certifikovaným poskytovatelem záručních oprav. Při koupi této koloběžky se nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímému zastoupení výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

O značce

INOKIM je jedním z mála výrobců, kteří mají vše pod jednou střechou. Od designu, vývoje hardwaru a softwaru, až po výrobu, prodej a servis. Každý jednotlivý díl, každá jednotlivá součástka je na míru vyvíjena a testována INOKIMem, což je opravdu unikát, díky kterému patří INOKIM mezi absolutní špičku. Vývoj, výzkum a design sídlí v rodišti této značky – v Izraelském Tel-Avivu. Výroba probíhá v Číně ve městě Ningbo ve vlastní továrně a pod přísným kvalitativním dohledem.

INOKIM začal jako garážový projekt Nimroda Sapira Riccarda v roce 2009 a dnes patří mezi skutečné globální značky se zastoupením v téměř každé zemi světa. Nimrod je stále ve firmě aktivní a dodnes má na starosti právě design produktů a je proto designérem modelu Mini 2.

Voltride je hrdým partnerem této značky protože sdílíme společné nadšení a vášeň pro osobní elektromobilitu a od roku 2019 jsme jediným a výhradním zastoupením INOKIM pro celou střední Evropu. Vzhledem ke globálnosti značky nebudete mít problém se servisem či náhradními díly kdekoli na světě, protože partneři INOKIM drží globální záruku kvality, kdekoli se nacházíte a bez ohledu na to, v které zemi jste si svůj INOKIM koupili.

3/10
Komfort
9/10
Snadnost údržby
25 km/h
Rychlost
10,5 kg
Váha
350 W
Výkon
28 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Velmi lehká
Vzduchové kola
Více barevných variant
Volnoběžka
Dobře složitelné
Vysoká spolehlivost
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 10,5 kg 10,3 kg jedna z nejlehčích koloběžek na světě s těmito parametry
Doba nabíjení 4 h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 25 km/h 31,79 km/h u této váhové kategorie je max. rychlost dostatečná, navíc koloběžka má poměrně svižné zrychlení
Výkon 350 W 413,6 W na krátké vzdálenosti do města postačuje
Dojezd 28 km 22,78 km Pro koloběžku určenou na krátké vzdálenosti je to skvělé číslo. Výrobce ho udává v ECO módu (15 k/h)
Dojezd v městském cyklu - 19,53 km
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h - 21,4 m
Vzdálenost na zrychlení 0 - 30 km/h - 125,2 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h - 5,96 s
Čas na zrychlení z 0 na 30 km/h - 19,86 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 4,8 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 10,5 m
Sprint na 100m - 16,9 s
Sprint na 250m - 34,58 s
Sprint na 1000m - 123,31 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
31,79
km/h
Max. rychlost
413,5
wattů
Max. výkon
22,78
km
Max. dojezd
19,53
km
Městský dojezd
20,98
km
Min. dojezd
16,90
sekund
Čas na
100 m
34,58
sekund
Čas na
250 m
123,31
sekund
Čas na
1 km
5,96
sekund
Čas do
20 km/h
19,86
sekund
Čas do
30 km/h
1,89
sekund
Čas z
20 km/h
2,74
sekund
Čas z
30 km/h
21,4
metrů
Dráha do
20 km/h
125,2
metrů
Dráha do
30 km/h
4,8
metrů
Dráha z
20 km/h
10,5
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 31,79
0
0 10
1,85
0 10
INOKIM Mini 2 1,85
0 15
3,31
0 15
INOKIM Mini 2 3,31
0 20
5,96
0 20
INOKIM Mini 2 5,96
0 25
9,18
0 25
INOKIM Mini 2 9,18
0 30
19,86
0 30
INOKIM Mini 2 19,86
0 31,79
32,19
0 31,79
INOKIM Mini 2 32,19
10
10 15
1,46
10 15
INOKIM Mini 2 1,46
10 20
4,11
10 20
INOKIM Mini 2 4,11
10 25
7,33
10 25
INOKIM Mini 2 7,33
10 30
18,01
10 30
INOKIM Mini 2 18,01
10 31,79
30,34
10 31,79
INOKIM Mini 2 30,34
15
15 20
2,65
15 20
INOKIM Mini 2 2,65
15 25
5,87
15 25
INOKIM Mini 2 5,87
15 30
16,55
15 30
INOKIM Mini 2 16,55
15 31,79
28,88
15 31,79
INOKIM Mini 2 28,88
20
20 25
3,22
20 25
INOKIM Mini 2 3,22
20 30
13,90
20 30
INOKIM Mini 2 13,90
20 31,79
26,23
20 31,79
INOKIM Mini 2 26,23
25
25 30
10,69
25 30
INOKIM Mini 2 10,69
25 31,79
23,01
25 31,79
INOKIM Mini 2 23,01
30
30 31,79
12,32
30 31,79
INOKIM Mini 2 12,32
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 31,79
0
0 10
3,25
0 10
INOKIM Mini 2 3,25
0 15
8,38
0 15
INOKIM Mini 2 8,38
0 20
21,36
0 20
INOKIM Mini 2 21,36
0 25
41,88
0 25
INOKIM Mini 2 41,88
0 30
125,24
0 30
INOKIM Mini 2 125,24
0 31,79
230,43
0 31,79
INOKIM Mini 2 230,43
10
10 15
5,13
10 15
INOKIM Mini 2 5,13
10 20
18,11
10 20
INOKIM Mini 2 18,11
10 25
38,63
10 25
INOKIM Mini 2 38,63
10 30
121,99
10 30
INOKIM Mini 2 121,99
10 31,79
227,18
10 31,79
INOKIM Mini 2 227,18
15
15 20
12,97
15 20
INOKIM Mini 2 12,97
15 25
33,50
15 25
INOKIM Mini 2 33,50
15 30
116,85
15 30
INOKIM Mini 2 116,85
15 31,79
222,05
15 31,79
INOKIM Mini 2 222,05
20
20 25
20,53
20 25
INOKIM Mini 2 20,53
20 30
103,88
20 30
INOKIM Mini 2 103,88
20 31,79
209,07
20 31,79
INOKIM Mini 2 209,07
25
25 30
83,35
25 30
INOKIM Mini 2 83,35
25 31,79
188,54
25 31,79
INOKIM Mini 2 188,54
30
30 31,79
105,19
30 31,79
INOKIM Mini 2 105,19
Brzdné časy
30 25 20 15 10 0
31,79
31,79 30
0,01
31,79 30
INOKIM Mini 2 0,01
31,79 25
0,41
31,79 25
INOKIM Mini 2 0,41
31,79 20
0,87
31,79 20
INOKIM Mini 2 0,87
31,79 15
1,32
31,79 15
INOKIM Mini 2 1,32
31,79 10
1,79
31,79 10
INOKIM Mini 2 1,79
31,79 0
2,76
31,79 0
INOKIM Mini 2 2,76
30
30 25
0,40
30 25
INOKIM Mini 2 0,40
30 20
0,86
30 20
INOKIM Mini 2 0,86
30 15
1,31
30 15
INOKIM Mini 2 1,31
30 10
1,78
30 10
INOKIM Mini 2 1,78
30 0
2,74
30 0
INOKIM Mini 2 2,74
25
25 20
0,46
25 20
INOKIM Mini 2 0,46
25 15
0,91
25 15
INOKIM Mini 2 0,91
25 10
1,38
25 10
INOKIM Mini 2 1,38
25 0
2,35
25 0
INOKIM Mini 2 2,35
20
20 15
0,45
20 15
INOKIM Mini 2 0,45
20 10
0,92
20 10
INOKIM Mini 2 0,92
20 0
1,89
20 0
INOKIM Mini 2 1,89
15
15 10
0,47
15 10
INOKIM Mini 2 0,47
15 0
1,44
15 0
INOKIM Mini 2 1,44
10
10 0
0,97
10 0
INOKIM Mini 2 0,97
Brzdné dráhy
30 25 20 15 10 0
31,79
31,79 30
0,09
31,79 30
INOKIM Mini 2 0,09
31,79 25
3,01
31,79 25
INOKIM Mini 2 3,01
31,79 20
5,79
31,79 20
INOKIM Mini 2 5,79
31,79 15
7,86
31,79 15
INOKIM Mini 2 7,86
31,79 10
9,42
31,79 10
INOKIM Mini 2 9,42
31,79 0
10,62
31,79 0
INOKIM Mini 2 10,62
30
30 25
2,92
30 25
INOKIM Mini 2 2,92
30 20
5,71
30 20
INOKIM Mini 2 5,71
30 15
7,78
30 15
INOKIM Mini 2 7,78
30 10
9,34
30 10
INOKIM Mini 2 9,34
30 0
10,54
30 0
INOKIM Mini 2 10,54
25
25 20
2,78
25 20
INOKIM Mini 2 2,78
25 15
4,85
25 15
INOKIM Mini 2 4,85
25 10
6,41
25 10
INOKIM Mini 2 6,41
25 0
7,61
25 0
INOKIM Mini 2 7,61
20
20 15
2,07
20 15
INOKIM Mini 2 2,07
20 10
3,63
20 10
INOKIM Mini 2 3,63
20 0
4,83
20 0
INOKIM Mini 2 4,83
15
15 10
1,56
15 10
INOKIM Mini 2 1,56
15 0
2,76
15 0
INOKIM Mini 2 2,76
10
10 0
1,20
10 0
INOKIM Mini 2 1,20

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Min. rychlost omezovače 15 km/h (ECO režim)  
      Max. rychlost omezovače 25 km/h (max. rychlost)  
      Délka 100 cm  
      Výška 113,5 cm  
      Šířka 38,4 cm  
      Délka složená 96 cm  
      Výška složená 30 cm  
      Šířka složená 38,4 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Napětí baterie 36 V  
      Kapacita baterie 7,8 Ah  
      Energie v baterii 281 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ne  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem ano  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda bez  
      Zadní brzda elektrická + nožní  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 6"  
      Typ kola vzadu plné  
      Velikost kola vzadu 6"  
      Odpružení vzadu  
      Doporučený tlak v pneumatikách víc než 35 Psi (2,4 Bar)  
      Přední zavěšení pevné (bez odpružení)  
      Zadní zavěšení kyvné rameno + gumový blok  
      Osvětlení žádné  
      Brzdové světlo ne  
      Max. zátěž 75 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu