Inokim OZO e

Vhodná
do města
Vysoká
spolehlivost
Skvělý poměr
cena / výkon

Vhodná
do města
Vysoká
spolehlivost
Skvělý poměr
cena / výkon

Je to kolo nebo koloběžka? Nemusíte šlapat, protože ani nemá pedály. Stačí přidat plyn a vyrazit na cestu. Tento model spojuje výhody kola a koloběžky. Nabízí to nejlepší z obou světů bez zbytečných kompromisů a zvládne dojezd až 40 km. 

`

Inokim OZO e

New product

Product Options
Baterie: *
Samsung 378Wh (36 V 10,5 Ah)
CN 281 Wh (36 V 7,8 Ah)
- 1 240 Kč
  • Samsung 378Wh (36 V 10,5 Ah)
  • CN 281 Wh (36 V 7,8 Ah)

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
PopisZajímavý hybrid mezi městským kolem a koloběžkou. Nabízí to nejlepší z obou světů bez zbytečných kompromisů. Své zařazení mezi elektrické koloběžky demonstruje absencí pedálů, takže se ani nesnaží hrát si na kolo. Na druhou stranu na rozdíl od klasických koloběžek disponuje sedátkem a sedí se na ní jako na kole s tím rozdílem, že nemusíte šlapat. Stačí přidat plyn a Inokim OZO se svižně rozběhne.

S větší kapacitou baterie zvládne dojezd až 40 km bez šlapání do pedálů (žádné ani nemá), přičemž baterie je pohodlně vyjímatelná, takže koloběžku nemusíte táhnout až domů, stačí vzít samotnou baterii. Bez ní, díky tomu, že nemá pedály, je OZO vlastně nepoužitelné a o to méně bude lákat zloděje, pokud ji i necháte někde zamčenou.

 

Bezpečnost

Bezpečnost je v případě značky Inokim na prvním místě. Proto je OZO sestrojen z výjimečně pevné slitiny hliníku, používané v leteckém průmyslu. Koloběžka je vybavena hned dvěma kotoučovými brzdami, takže vždy bezpečně zastavíte. Zadní kolo je odpružené, což přispívá nejen k pohodlí, ale i stabilitě za jízdy. K bezpečnosti přispívají i přední a zadní LED světla, přičemž to zadní plní i funkci brzdového světla. Díky poměrně velkým 16palcovým vzduchem plněným kolům je jízda na ní překvapivě pohodová, stabilní a tím i bezpečná. Celé tělo ve tvaru písmene Z (z toho i název OZO) je pevné, proto se nekroutí a nehrozí jeho složení jako u skládacích modelů. Za jízdy má jezdec pohodlně nohy položené na stupačkách a sedí. Těžiště je tak poměrně nízko, níže než u modelů, na kterých se stojí. Níže položené těžiště přispívá ke stabilitě a tím i bezpečnosti. Větší kola zajišťují i ​​silnější efekt gyroskopické stabilizace, takže má lepší směrovou stabilitu za jízdy oproti standardním elektrickým koloběžkám.

 

Výkon a dojezd


Inokim OZO má výkon 250 W, což stačí na pohodlnou jízdu městem. Jeho maximální rychlost je omezena na 25 km/h. Díky dobře naladěné řídící jednotce má výkon příjemný náběh a odpich překvapí, pocitově je mnohem lepší, než byste čekali od zdánlivě nízkých 250 W. Je to díky vysokému točivému momentu elektromotoru, který je integrován přímo v kole, což eliminuje mechanické ztráty na řetězu či pedálech. Právě díky absenci pedálů, přehazovačky a řetězu je tato koloběžka velmi efektivní a s Li-Ion Samsung baterií (uložená energie 378 Wh při 36 V a 10,5 Ah) dosáhne dojezd až 40 km na jedno nabití. Pokud sáhnete po neznačkové baterii s nižší kapacitou (uložená energie 281 Wh při 36 V a 7,8 Ah), dojezd se zkrátí na cca 30 km.

 

Design

Inokim je značka, která si na designu dává záležet. Její vlajkové lodě, modely OXO a model OX vyhrály prestižní ocenění Red dot design award. Model OZO pokračuje v jejich šlépějích a vyhrál řadu mezinárodních ocenění za design, například Good Design Award a A 'Design Award and Competition. Na to, abyste ji ocenili z pohledu designu, však žádné odborné ocenění nepotřebujete. Její tělo je ve tvaru písmene Z, kola tvoří dvě O, z čehož také vznikl název modelu: OZO. Je prostě nádherná a zároveň jiná, než všechny ostatní koloběžky tohoto typu. Design je jednoduchý a čistý, není na něm nic navíc, proto působí lehce a velmi prakticky. Přední světlo přímo v rámu koloběžky a nádherný displej integrovaný v řídítkách podtrhují smysl pro detail a promyšlenost celého konceptu OZO. 

Pohodlí a praktičnost

Pokud hledáte pohodlný a stylový způsob přepravy po městě, OZO je ta správná volba. Kombinuje výhody kola s pohodlím elektrického pohonu bez jakéhokoliv šlapání do pedálů. Díky výškově nastavitelnému sedadlu zvládne OZO i vyšší osoby, i když nad výšku cca 180 cm bychom ji už nedoporučili na dlouhé trasy. Díky 16palcovým vzduchem plněným pneumatikám dobře zvládá drobné nerovnosti a nástrahy města. Zadní kolo je odpružené tlumičem, což přispívá k pohodlí, protože právě na něm spočívá váha jezdce. Nosnost Inokim OZO je maximálně 100 kg. OZO je vybaveno nádherným a praktickým displejem, který je integrován přímo do řídítek, což přispívá k pohodlí a stylovému vzhledu. Za pohodlnou považujeme i celkovou bezúdržbovost tohoto modelu. Stačí se na OZO posadit a jezdit, bez potřeby mazání či nastavování řetězu jako na kole. Díky váze pouze 21 kg nejde o extrémně těžký stroj, takže OZO stále dokážete přenést například po schodech, pokud to bude nutné. Tyč řízení lze sklopit, což umožní lepší skladnost, ale nejde však o tzv. skládačku a koloběžku nelze složit na polovinu. I po složení tyče řízení má délku 137 cm a výšku 77 cm. Na druhou stranu, právě díky tomu, že nejde o skládačku, je celé OZO navzdory svému štíhlému designu pevné, robustní a nevrže.

Využití a naše hodnocení

OZO e je stylový městský hybdrid elektrického kola a koloběžky pro ty, kteří hledají výhody kola, ale nechtějí šlapat, starat se o řetěz nebo riskovat, že si po cestě zamažou olejem kalhoty. Vyjímatelná baterie umožňuje OZO nechat zamknuté bez obav, že na něm někdo odšlape pryč a zároveň ho nemusíte brát domů jen kvůli dobití baterie. OZO se vejde i do kufru běžného auta, ale hodně místa vám tam už nezůstane. Jeho obrovskou výhodou je i opravdu nádherný a propracovaný design, takže váš příjezd bude stylový v každé situaci. Pocit z jízdy je vynikající a dá se přirovnat spíše k jízdě na ultra-lehké a mimořádně stylové motorce, než k jízdě na kole. Jde o stroj, na který se můžete spolehnout a o výbornou alternativu ke kolům či běžným elektrickým koloběžkám, která vás vždy doveze bezpečně domů. 

Servis

Jsme výhradním a jediným dovozcem a prodejcem značky INOKIM pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Všechny náhradní díly máme skladem a jsme jediným certifikovaným poskytovatelem záručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

O značce

INOKIM je jedním z mála výrobců, kteří mají vše pod jednou střechou. Od designu, vývoje hardwaru a softwaru, až po výrobu, prodej a servis. Každý jednotlivý díl, každá jednotlivá součástka je na míru vyvíjená a testovaná INOKIMem, což je opravdu neobvyklý unikát, díky kterému patří INOKIM mezi absolutní špičku. Vývoj, výzkum a design sídlí v rodišti této značky – v Izraelském Tel-Avivu. Výroba probíhá v Číně ve městě Ningbo ve vlastní továrně a pod přísným kvalitativním dohledem.

INOKIM začal jako garážový projekt Nimroda Sapira Riccarda v roce 2009 a dnes patří mezi skutečné globální značky se zastoupením v téměř každé zemi světa. Nimrod je stále ve firmě aktivní a dodnes má na starosti právě design produktů a je proto i designérem modelu OXO.

Voltride je hrdým partnerem této značky, protože sdílíme společné nadšení a vášeň pro osobní elektromobilitu a od roku 2019 jsme jediným a výhradním zastoupením INOKIM pro celou střední Evropu. Vzhledem na globálnost značky nebudete mít problém se servisem či náhradními díly kdekoli na světě, protože partneři INOKIM drží globální záruku kvality, kdekoli se nacházíte a bez ohledu na to, v které zemi jste si svůj INOKIM koupili.

8/10
Komfort
8/10
Snadnost údržby
25 km/h
Rychlost
21 kg
Váha
250 W
Výkon
40 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Velmi lehká
Vzduchové kola
Skvělý poměr cena / výkon
Volnoběžka
Dobře složitelné
Max Blinker doporučuje
Vysoká spolehlivost
Sedadlo
Start z nuly
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 21 kg Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 25 km/h 23,92 km/h
Výkon 250 W Zatím netestované
Špičkový výkon - podle konfigurace od - do - 563,9 W podle konfigurace
Dojezd 40 km podle konfigurace od 32 km do 40 km 38,16 km podle konfigurace
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
23,92
km/h
Max. rychlost
563,9
wattů
Max. výkon
38,16
km
Max. dojezd
21,24
km
Městský dojezd
35,43
km
Min. dojezd
18,07
sekund
Čas na
100 m
41,05
sekund
Čas na
250 m
155,97
sekund
Čas na
1 km
4,85
sekund
Čas do
20 km/h
::badge-value:time_to_30kmh::
sekund
Čas do
30 km/h
1,21
sekund
Čas z
20 km/h
::badge-value:time_from_30kmh::
sekund
Čas z
30 km/h
14,6
metrů
Dráha do
20 km/h
::badge-value:distance_at_30kmh::
metrů
Dráha do
30 km/h
2,9
metrů
Dráha z
20 km/h
::badge-value:distance_from_30kmh::
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 23,92
0
0 10
2,20
0 10
INOKIM OZO e 2,20
0 15
3,30
0 15
INOKIM OZO e 3,30
0 20
4,85
0 20
INOKIM OZO e 4,85
0 23,92
9,41
0 23,92
INOKIM OZO e 9,41
10
10 15
1,11
10 15
INOKIM OZO e 1,11
10 20
2,66
10 20
INOKIM OZO e 2,66
10 23,92
7,22
10 23,92
INOKIM OZO e 7,22
15
15 20
1,55
15 20
INOKIM OZO e 1,55
15 23,92
6,11
15 23,92
INOKIM OZO e 6,11
20
20 23,92
4,56
20 23,92
INOKIM OZO e 4,56
Dráha zrychlení
10 15 20 23,92
0
0 10
2,91
0 10
INOKIM OZO e 2,91
0 15
6,78
0 15
INOKIM OZO e 6,78
0 20
14,58
0 20
INOKIM OZO e 14,58
0 23,92
43,61
0 23,92
INOKIM OZO e 43,61
10
10 15
3,87
10 15
INOKIM OZO e 3,87
10 20
11,67
10 20
INOKIM OZO e 11,67
10 23,92
40,71
10 23,92
INOKIM OZO e 40,71
15
15 20
7,80
15 20
INOKIM OZO e 7,80
15 23,92
36,84
15 23,92
INOKIM OZO e 36,84
20
20 23,92
29,04
20 23,92
INOKIM OZO e 29,04
Brzdné časy
20 15 10 0
23,93
23,93 20
0,21
23,93 20
INOKIM OZO e 0,21
23,93 15
0,51
23,93 15
INOKIM OZO e 0,51
23,93 10
0,81
23,93 10
INOKIM OZO e 0,81
23,93 0
1,42
23,93 0
INOKIM OZO e 1,42
20
20 15
0,30
20 15
INOKIM OZO e 0,30
20 10
0,60
20 10
INOKIM OZO e 0,60
20 0
1,21
20 0
INOKIM OZO e 1,21
15
15 10
0,30
15 10
INOKIM OZO e 0,30
15 0
0,91
15 0
INOKIM OZO e 0,91
10
10 0
0,61
10 0
INOKIM OZO e 0,61
Brzdné dráhy
20 15 10 0
23,93
23,93 20
1,22
23,93 20
INOKIM OZO e 1,22
23,93 15
2,60
23,93 15
INOKIM OZO e 2,60
23,93 10
3,54
23,93 10
INOKIM OZO e 3,54
23,93 0
4,12
23,93 0
INOKIM OZO e 4,12
20
20 15
1,38
20 15
INOKIM OZO e 1,38
20 10
2,32
20 10
INOKIM OZO e 2,32
20 0
2,90
20 0
INOKIM OZO e 2,90
15
15 10
0,94
15 10
INOKIM OZO e 0,94
15 0
1,52
15 0
INOKIM OZO e 1,52
10
10 0
0,58
10 0
INOKIM OZO e 0,58

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Doba nabíjení 6 h podle konfigurace: 4 h, 6 h  
      Min. rychlost omezovače 5 km/h  
      Max. rychlost omezovače 25 km/h  
      Délka 137 cm  
      Výška 101,5 cm  
      Šířka 59 cm  
      Délka složená 137 cm  
      Výška složená 77 cm  
      Šířka složená 59 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie Samsung články podle konfigurace: Samsung články, Čína - bez značky  
      Napětí baterie 36 V  
      Kapacita baterie 10,5 Ah podle konfigurace: 7,8 Ah, 10,5 Ah  
      Energie v baterii 378 Wh podle konfigurace: 281 Wh, 378 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem ne  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda disková mechanická  
      Zadní brzda disková mechanická  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 16"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 16"  
      Odpružení vzadu  
      Doporučený tlak v pneumatikách 35 - 45 psi (2,4 - 3,1 bar)  
      Přední zavěšení pevné (bez odpružení)  
      Zadní zavěšení vzduchové pružení  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 100 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu