INOKIM QUICK 4 Super 2024

Vhodná
do města
Velmi
pohodlná
Skvělý poměr
cena / výkon

Vhodná
do města
Velmi
pohodlná
Skvělý poměr
cena / výkon

Elektrická koloběžka pro ty, kteří potřebují pohodlnou a výkonnou koloběžku na delší trasy, která zároveň není příliš těžká a drahá. Navíc má nádherný design, spolehlivost a kvalitu značky INOKIM. Stroj, na který se můžete spolehnout, který navíc skvěle vypadá, ujede 56 km, a když to budete potřebovat, pojede rychlostí až 40 km/h.

`

INOKIM QUICK 4 Super 2024

New product

Product Options
Barva: *
 
 
 
Cena s DPH

25 190 Kčvčetně DPH

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Sklad Bratislava
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

Pokud hledáte elektrickou koloběžku na delší trasy, můžete si vybrat silnou, pohodlnou s velkým dojezdem, která však bude drahá, či velká a těžká, nebo malou a lehkou, ale slabou a nepohodlnou, která z vás "vytřese duši". Přesně s tímto problémem se popral nejnovější model Quick 4 Super od INOKIM. Je odpovědí pro ty, kteří potřebují pohodlnou výkonnou koloběžku na delší trasy, která zároveň není příliš těžká a drahá. Navíc má nádherný design, který je u nové verze doplněn (nejen) o 3 barevné varianty, a taktéž ztělesňuje spolehlivost a kvalitu značky INOKIM. 

Jde již o šestou generaci tohoto úspěšného modelu, který je tažným koněm pro všechny, kteří potřebují spolehlivý a pohodlný způsob přepravy na delší vzdálenosti. Málokterý model elektrické koloběžky se dočkal své šesté generace, ale modelu Quick se to podařilo, jelikož první model této řady vznikl již v roce 2009. INOKIM jej postupně zdokonaloval až do dnešní podoby, která nemá ve své třídě konkurenci

 

 

Bezpečnost

Bezpečnost je v případě značky INOKIM na prvním místě. Proto je model Quick 4 Super sestrojen z mimořádně pevné slitiny hliníku, používané v leteckém průmyslu, o čemž svědčí také fakt, že nosnost koloběžky se zvýšila z původních 100 kg na 120 kg. Celá konstrukce je skvěle vyvážená, aby byla stabilní i ve vyšších rychlostech, kterých tento stroj může dosáhnout. O brzdění se postarají dvě kvalitní bubnové brzdy, které spolehlivě zabrzdí i z vyšší rychlosti. Využití bubnových brzd na tomto modelu je geniální tah výrobce, protože jsou velmi spolehlivé a zejména bezúdržbové, a proto je nebudete muset neustále nastavovat na rozdíl od mnoha modelů s kotoučovými brzdami. Výhody bubnových brzd jsou nezanedbatelné, nedostávají se do nich nečistoty, vlhkost, nehází a nevydávají pazvuky, jako některé kotoučové verze. Na koloběžku se zkrátka stačí postavit a jezdit. Podvozek je odpružený pomocí zdvojeného kyvného ramena, vpředu s pružinou a vzadu se speciálním gumovým blokem, což přispívá nejen k pohodlí, ale také k bezpečnosti, jelikož udržuje stabilitu i při vysokých rychlostech a při jízdě po horším povrchu. Pro méně zkušené jezdce je zde možnost omezení maximální rychlosti. K bezpečnosti přispívají rovněž přední a zadní LED světla, přičemž to zadní plní i funkci brzdového světla. Disponuje značkovými články Samsung, což také přispívá k vyšší bezpečnosti z hlediska kvality baterie. 

 

Design

Inokim je značka, která si na designu dává záležet. Její vlajkové lodě, modely OXO a model OX, vyhráli prestižní ocenění Red dot design award. Quick 4 Super není žádnou výjimkou a design navrhl stejný designér jako u dražších ikonických modelů OX a OXO. Na to, abyste ji ocenili z pohledu designu, však žádná odborná ocenění nepotřebujete. Quick 4 Super je krásný model, jiný než všechny ostatní koloběžky této "pracovní" kategorie, které jsou si často podobné jako vejce vejci a jsou bez jakéhokoli nápadu. Design je jednoduchý a čistý, není na něm nic navíc, proto působí lehce a velmi prakticky. Tyč řízení je krásně aerodynamicky tvarovaná a vypadá robustně, což se od koloběžky určené na delší trasy očekává. Quick 4 Super má poměrně dobře maskované i brzdové hadičky a další kabely, které tak neruší celkový dojem z tohoto unikátního designového stroje. Zadní blatník, na rozdíl od jiných koloběžek, opravdu funguje a dokazuje, že elegantní design s jemným retro nádechem může být zároveň i funkční, a že na setkání nemusíte přijet v zablácených kalhotách jen proto, aby vaše koloběžka vypadala "cool". Nově si také můžete vybrat ze tří barevných variant, o něž výrobce tento model doplnil. Každého majitele této koloběžky potěší také zcela nový deck, který je jednou z novinek na tomto modelu.

 

 

Pohodlí

O pohodlí při jízdě se stará kombinovaný systém podvozku, přičemž kola jsou uchycena na zdvojených kyvkách. To přední je odpružené lety ověřeným způsobem pomocí pružiny, to zadní využívá speciální systém gumového bloku. Tyto způsoby tlumení jsou velmi spolehlivé, bezúdržbové a překvapivě pohodlné. Při jízdě budete mít téměř pocit, že byl použit hydraulický tlumič. Koloběžka zvládne i horší terén, jezdili jsme s ní i po louce, rozbitých či polních cestách, a ani po delší jízdě jsme necítili únavu z přílišných vibrací. K pohodlí přispívají i desetipalcová kola s pneumatikami s duší, které pomáhají tlumit nerovnosti. K pohodlí přispěje také nádherný přehledný LCD displej, který je integrován přímo do tyče řízení. Quick 4 Super má také délkově nastavitelný boční stojan nové generace. Skládání koloběžky je jednoduchý a pohodlný proces, jelikož skládací mechanismus rovněž prošel inovací. Navíc ve složené poloze zůstane tyč řízení zablokována, a Quick 4 Super je tak možné dobře uchytit a přenést. Díky speciálnímu mechanismu se dají za pár sekund jednoduše složit i řídítka. Za pohodlnou považujeme i celkovou bezúdržbovost tohoto modelu, na koloběžku se stačí postavit a jezdit. Nabíjecí konektor je dobře přístupný a nemusíte jej pracně hledat.

 

 

Výkon a dojezd

Quick 4 Super má výkon 600 W (špičkový 900 W), který umožňuje dosažení rychlosti až 40 km/h, což je více než dostatečné vzhledem k tomu, že se nejedná o sportovní model, ale model určený na delší trasy městem. Papírové hodnoty nejsou vším a Quick 4 Super má velmi příjemný odpich a průběh točivého momentu, takže jízda na něm není v žádném případě nudná. Pokud se někomu tento výkon zdá málo, znamená to, že má zřejmě sportovní ambice a měl by se poohlédnout spíše po extrémních modelech Inokim OXO nebo OX. Díky kvalitní 50,4 V a 16 Ah baterii z dílny Samsung vám koloběžka umožní dojezd 56 km. 

Měla by tedy bohatě stačit na dlouhé trasy po městě nebo delší víkendové výlety mimo něj, protože Quick 4 Super se nezalekne ani lehčího terénu. S hmotností pouhých 21,5 kg, plným odpružením a dvěma mechanickými brzdami se jedná o skvělé parametry za vynikající cenu.

 

 

Využití a praktičnost

Jde jistě o velmi univerzální koloběžku, která zvládne více, než byste od ní na první pohled čekali. Nejde o naleštěnou designovku, které po 10 km dojde baterie nebo z níž budete chtít po pár kilometrech seskočit kvůli nepohodlnému podvozku. Jejím hlavním určením je jízda na střední a delší vzdálenosti po městě, na což je skvěle vybavena. Nemusíte se bát, pokud potřebujete absolvovat delší trasu nebo ji nemáte čas přes den nabíjet. V našich podmínkách vás potěší pohodlný podvozek, který využijete stejně dobře na polní cestě, jako i na rozbitých silnicích či chodnících. Vzhledem k její váze ji stále dokážete přenést po schodech, s čímž vám pomůže také praktický držák u zadního kola. Dá se výborně složit, a to včetně řídítek, takže ji bezpečně naložíte i do kufru auta, do vlaku, do autobusu, ale také přenesete do kanceláře či nějaké budovy, aniž byste vzbudili pohoršení. Řadíme ji proto stále mezi městské praktické koloběžky se slušným výkonem, obrovským dojezdem, přijatelnou váhou a zejména cenou. 

 

Naše hodnocení

INOKIM si zkrátka udržuje svůj vysoký standard a předvedl, že dokáže posunout dokonalost na vyšší level - vynikající koloběžku i ve střední cenové kategorii, a že i za tuto cenu lze vyrobit stroj, na který se můžete spolehnout, který navíc skvěle vypadá, ujede 56 km, a když to budete potřebovat, pojede rychlostí až 40 km/h. S hmotností 21,5 kg jde stále o koloběžku, kterou dokážete přenést a složit do velmi kompaktních rozměrů, takže nebude překážet v kufru, ve vlaku či v kanceláři. Je z ní cítit, že značka dbá nejen na papírové parametry a design, ale i na bezpečnost a spolehlivost. Ať už pojedete off-road po polňačce, čtyřicítkou po silnici či krokem někde v centru města, vždy vám vykouzlí úsměv na tváři a budete cítit, že je jako stvořená pro danou situaci. Bude vypadat skvěle v kavárně, ale i na cestě do práce, zaparkovaná v kanceláři nebo o víkendu zaprášená někde za městem na louce. Každý pohled na ni vás potěší a neomrzí se vám ani po letech každodenního používání. Za tuto cenu dostanete navíc produkt od značky, která bezesporu patří mezi nejstarší a zejména nejlepší na světě. INOKIM je rodina, je to životní styl, INOKIM přináší radost a příjemné vzrušení, přináší kvalitu, ale hlavně, INOKIM vás doveze každý večer bezpečně domů k vaší rodině.

 

 

Servis

Jsme výhradním a jediným dovozcem a prodejcem značky INOKIM pro celou střední Evropu. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zajištěn v našem servisním středisku. Většinu náhradních dílů máme skladem a jsme jediným certifikovaným poskytovatelem záručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

O značce

INOKIM je jedním z mála výrobců, kteří mají vše pod jednou střechou. Od designu, vývoje hardwaru a softwaru, až po výrobu, prodej a servis. Každý jeden díl, každá jedna součástka jsou na míru vyvíjeny a testovány INOKIMem, což je opravdu neobvyklý unikát, díky kterému patří INOKIM mezi absolutní špičku. Vývoj, výzkum a design sídlí v rodišti této značky – v izraelském Tel-Avivu. Výroba probíhá v Číně ve městě Ningbo ve vlastní továrně a pod přísným kvalitativním dohledem.

INOKIM začal jako garážový projekt Nimroda Sapira Riccarda v roce 2009 a dnes patří mezi skutečné globální značky se zastoupením v téměř každé zemi světa. Nimrod je stále ve firmě aktivní a dodnes má na starosti právě design produktů, a je proto i designérem modelu Quick.

Max Blinker je hrdým partnerem této značky, protože sdílíme společné nadšení a vášeň pro osobní elektromobilitu a od roku 2019 jsme jediným a výhradním zastoupením INOKIM pro celou střední Evropu. Vzhledem ke globálnosti značky nebudete mít problém se servisem či náhradními díly kdekoli na světě, protože partneři INOKIM drží globální záruku kvality, kdekoli se nacházíte a bez ohledu na to, v jaké zemi jste si svůj INOKIM koupili.

8/10
Komfort
5/10
Snadnost údržby
40 km/h
Rychlost
21,5 kg
Váha
900 W
Výkon
56 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Vysoký výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Vzduchové kola
Skvělý poměr cena / výkon
Více barevných variant
Max Blinker doporučuje
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 21,5 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 7 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 40 km/h Zatím netestované
Výkon 600 W Zatím netestované
Špičkový výkon 900 W Zatím netestované
Dojezd 56 km Zatím netestované
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 113 cm  
      Výška 120 cm  
      Šířka 57 cm  
      Délka složená 110 cm  
      Výška složená 25 cm  
      Šířka složená 55 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Výrobce baterie Samsung články  
      Napětí baterie 50,4 V  
      Kapacita baterie 16 Ah  
      Energie v baterii 806,4 Wh  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda bubnová  
      Zadní brzda bubnová  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 10"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 10"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení pružina  
      Zadní zavěšení kyvné rameno + gumový blok  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu