Kaabo Wolf KING GT PRO

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

První generace této koloběžky, 60 V Kaabo Wolf Warrior 11, vzbudila při svém představení velký rozruch. Poté přišel model Wolf King 72 V, v podstatě zlatý Wolf Warrior s větším výkonem, lepšími brzdami a mnohem vyšší maximální rychlostí. A nyní je tu Wolf King GT 8400 W. Kdo očekává jen o něco rychlejšího Wolf Kinga, mýlí se. Verze GT je tak trochu jiná bestie! Vypadá jako kříženec sjezdového horského kola, elektrické koloběžky a motokrosové motorky.

`

Kaabo Wolf KING GT PRO

New product

Product Options
Barva: *
 
 

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

 

Nejnovější král terénu? Kaabo Wolf King GT je vysokorychlostní elektrická koloběžka navržená pro maximální zážitek na silnici i v terénu. Je to takový Frankenstein mezi extrémními koloběžkami. Jeho rodokmen pochází zčásti od motokrosové motorky, zčásti od elektrické koloběžky a kousek je také z horského kola. Jedná se aktuálně o nejvýkonnější koloběžku, kterou společnost Kaabo vyrábí. Na silnici tato elektrická koloběžka dokáže uhánět rychlostí až 100 km/h a poskytuje doslova "šílenou" akceleraci. Obrovská baterie LG 21700 o kapacitě 72 V 35 Ah, vám za ideálních podmínek umožní dojezd až 180 kilometrů. Reálný dojezd je samozřejmě nižší, ale i tak se jedná o jeden z nejdelších v této kategorii koloběžek. Invertované hydraulické přední tlumiče a zadní pružinové tlumiče umožňují bezproblémovou jízdu v jakémkoli terénu. Dva motory se špičkovým výkonem až 8400W v kombinaci se dvěma 50A řídícími jednotkami, umístěnými mezi zdvojenou přední vidlicí, vás lehce vynesou do každého kopce. A navíc jsou motory Wolf GT o 10 dB tišší než u svého předchůdce.

 

 

Konstrukce, design a výbava

Charakteristickými rysy Wolf King jsou obrovská přední hydraulická vidlice a trubkový rám, který kolem koloběžky obtéká jako rám buginy. Ačkoli je koloběžka navržena spíše pro offroad, se silničními pneumatikami se neztratí ani na asfaltu. Wolf GT je vybaven prvotřídními funkcemi, včetně plně hydraulického brzdového systému, klaksonu, dostatečně hlasitému na probuzení mrtvých a obrovskými 11-palcovými pneumatikami, které jsou odolné proti propíchnutí. Skládací mechanismus na Wolf King je jedním z nejlepších, které můžete na podobných strojích najít. Pokud je sklopný mechanismus zajištěn ve vzpřímené poloze, je pevný jako skála a bez obávané vůle sloupku řízení. Skládání a rozkládání koloběžky je poměrně snadné. Skládá se ze dvou kroků: uzamčení gigantické eloxované rukojeti a poté vložení obrovského kovového bezpečnostního kolíku pro vyšší bezpečnost. Nicméně díky tomuto skládacímu systému dosahuje koloběžka v rozložené konfiguraci pořádných 155 centimetrů, a to je téměř o 28 centimetrů více než ve složeném stavu. Rozhodně se nejedná o typ elektrické koloběžky, kterou lehce složíte a vezmete si ji s sebou třeba do autobusu. Wolf King je totiž pořádný chlapák a váží 52 kg. Trubkový ocelový exoskeletonový rám, mohutné hydraulické tlumiče a celková robustní konstrukce vydrží i ne zrovna šetrné zacházení. I podle reakce jezdců, je koloběžka extrémně odolná. Vždyť je také vyrobena z pevné hliníkové slitiny s označením 6082-T6, podobné té, která se používá v letadlech. Hřídele kol jsou vyrobeny z chrom-molybdenové legované oceli s příměsí uhlíku s označením SCM440.

 

Kokpit modelu GT je oproti modelu Wolf King obrovským krokem vpřed a jeho ústředním prvkem je velký a dobře čitelný displej umístěný ve středu řídítek. Tento 11-centimetrový TFT displej poskytuje zcela novou úroveň detailů, včetně jízdního režimu, maximální rychlosti, průměrné rychlosti a teploty obou regulátorů motoru. Displej umožňuje předprogramovat 5 rychlostních stupňů tak, aby odpovídaly vašim jízdním preferencím. Díky vysokému jasu je displej čitelný i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Výkon koloběžky se nově ovládá palcovou spouští, kterou lze ovládat i tempomat. Řídítka, kterými je koloběžka vybavena, jsou typická pro sjezdová horská kola. Jsou velmi silná a dostatečně široká, aby jezdec zaujal pohodlnou polohu optimalizovanou pro jízdu v terénu a užil si třeba i agresívnější jízdu. Jsou dostatečně vysoká i pro jezdce s výškou 190 cm. Oproti svému předchůdci jsou řídítka vyšší o 6 cm a také jsou o něco širší. Veškerá kabeláž je dobře vedena a účelově obalena pouzdrem, které ji udržuje pohromadě a zajišťuje dlouhou a spolehlivou životnost. Rozměry koloběžky jsou ve složeném stavu 1549 x 749 x 406 mm (délka x šířka x výška) a v rozloženém stavu 1270 x 749 x 1331 mm (délka x šířka x výška).

 

 

Bezpečnost a kvalita jízdy

Wolf King GT byl postaven s cílem poskytnout zákazníkům téměř nezničitelný stroj. Velmi pevný rám, který po obvodu obepíná celou koloběžku, je skvělou ochranou i proti hrubšímu zacházení. Jeho pevnost rovněž přispívá k zajištění bezpečnosti jezdce a zvýšení kvality jízdy. Dvojitá přední hydraulická vidlice, připomínající předek motokrosové motorky, a zadní zdvojené pružinové tlumiče jsou zárukou pohodné jízdy i těžším terénu. Wolf King je dodáván se dvěma plně hydraulickými brzdami se 160 mm kotouči, které vám při brzdění poskytnou neuvěřitelnou a snadno dávkovatelnou brzdnou sílu. Společně s elektronickou brzdou si můžete být jisti, že vždy bezpečně zastavíte z jakékoliv rychlosti. Zcela jistě také oceníte možnost rekuperačního dobíjení, které částečně vrátí energii do vaší baterie. Dalším důležitým prvkem bezpečnosti je elektronické ABS zabraňující zablokování kola během prudkého brzdění. K řádnému zajištění bezpečnosti je nutné i kvalitní osvětlení. Dva obrovské přední LED světlomety mají vysoký jas a určitě budou plně dostačovat při večerních vyjížďkách. Jejich pozici lze regulovat jak ve vodorovné, tak svislé poloze. Zadní červené světlo je umístěno na zadním blatníku a rozjasní se ještě více, pokud zmáčknete brzdovou páčku. Novinkou jsou přední a zadní plnohodnotné blinkry. Zajímavým doplňkem je také modré podsvětlení nápisu Wolf King GT na bocích nášlapné plochy. Pro méně zkušené jezdce má koloběžka možnost aktivace funkce, tzv. "kick-start", zamezující nechtěnému startu z místa nebo můžete brutální výkon tohoto stroje snížit volbou nižšího rychlostního stupně. Jako bonus je snadno udržovatelná gumová vrstva na nášlapné ploše, zabraňující podkluzu jezdce v nepříznivém počasí či v extrémní situaci.

 

 

Výkon a dojezd

Pokud jste nejezdili na opravdu silných koloběžkách, bude pro vás síla Wolf King GT nepochopitelná. Výkon koloběžky je z říše snů, což ocení každý nadšenec adrenalinu! Je to v podstatě motokrosová motorka převlečená za koloběžku. Můžete si být jisti, že se dvěma motory a výkonem až 8400 W budete králem jakéhokoliv terénu. Přidejte extrémně odolnou a obrovskou baterii LG 21700 72V 35Ah, a dostanete úžasný dojezd až 180 km (za ideálních podmínek stanovených výrobcem)! Taková porce dojezdu vám poskytne svobodu jízdy, aniž byste museli přemýšlet o nutnosti dobíjení. Dva nabíjecí porty jsou umístěny levé straně nášlapné plochy a jsou vybaveny ochrannými krytkami zabraňujícími průniku nečistot dovnitř. Bateriový blok netrpí nežádoucím paměťovým efektem, proto vám při správném nabíjení a údržbě vydrží po mnoho let!

 

 

 

Využití a praktičnosť

V režimu obou motorů a s maximálním výkonem je koloběžka jako utržená ze řetězu. Díky extrémně pevné konstrukci a pohodlnému tlumení se jedná o univerzální koloběžku určenou převážně do terénu. Vzhledem k pohonu obou kol nepohrdne Wolf King GT ani velmi prudkým kopcem. Nemusíte se bát, že vás i na delší trase nechá ve štychu. S 11-palcovými pneumatikami odolnými proti propíchnutí vám Wolf King GT poskytne vynikající pohodlí, trakci a bezpečnost. Navzdory výše popsaným přednostem koloběžky může být pro některé jezdce limitující váha okolo 52 kg, takže přenášet tento stroj po schodech nepřipadá v úvahu. Problém budete mít i s naložením do kufru auta, pokud nevlastníte pořádně velké SUV. Po složení koloběžky se totiž tato prodlouží o dalších téměř 28 cm a dosáhne tak celkové délky 155 cm. Nicméně Wolf King není primárně určen k častému skládání a transportu. Je to drsná koloběžka do drsného terénu a na její velikosti a váze se toto muselo projevit.

 

 

 

Naše hodnocení

Pokud máte rádi drsnou jízdu terénem a adrenalin, je Wolf King GT přesně ten typ koloběžky, kterou chcete. Tohle monstrum je jako stvořené i do těch nejnáročnějších terénních podmínek. Nové technologie vám dodají jistotu, že dostanete to nejlepší, co je možné aktuálně získat. S pneumatikami odolnými proti propíchnutí se nemusíte obývat ani defektu. Koloběžka je celkově designově velmi povedená a slibuje i ohromnou výdrž. Splňuje papírové parametry deklarované výrobcem a je vysoce bezpečná. Můžete se na ni spolehnout v každé situaci a ani po letech používání se vám neomrzí. Jízda na ní bude vždy neskutečný adrenalinový zážitek.

 

 

 

Servis

Jsme prodejcem značky Kaabo pro Česko, Slovensko a další evropské země. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zajišťován na všech našich pobočkách. Většinu náhradních dílů máme skladem a ostatní díly umíme zajistit ve velmi krátké době. Při koupi této koloběžky se tedy nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našim zkušenostem a kontaktům si poradíme i se složitějšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značce

Od prvopočátku po svém založení byla společnost Zhejiang Kaabo Electronic Technology Co., Ltd. orientována na výrobu elektrických koloběžek, elektrických jednokolek a elektrických vyvažovacích kol. Po letech inovací a experimentování byly její výrobky pod značkou Kaabo exportovány již do více než 30 zemí a regionů v Evropě, Americe a Africe. Výroba prvních elektrických koloběžek byla zahájena v roce 2013 a tato společnost se tak stala jedním z průkopníků elektrických koloběžek určených pro každodenní mobilitu a zároveň lídrem ve vývoji a výrobě offroadovových strojů. Za tajemstvím úspěchu společnosti jsou neustálé inovace. Kaabo pravidelně svolává vynikající vývojáře z celého světa a iteraktivní metodikou, založenou na cyklickém procesu prototypování, testování, analýzy a zdokonalování produktů, se postupně dopracovává k finálním výrobkům. V současné době má společnost Kaabo patentované technologie ve více než 24 zemích a stanovila ostatním výrobcům pomyslnou vysokou laťku v oblasti výzkumu a vývoje. Od roku 2020 se společnost Kaabo znovu posunula vpřed se zcela novým přístupem. Čelíce stále náročnějšímu světovému trhu zásadně přepracovala svůj distribuční model, který partnerům přináší vysoce kvalitní produkty a zároveň pomáhá při marketingu a prodeji. Všichni v Kaabo věří, že společnost má zářnou a vzrušující budoucnost!

 

9/10
Komfort
5/10
Snadnost údržby
100 km/h
Rychlost
52 kg
Váha
8400 W
Výkon
180 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Motor vpředu
Extrémní výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kola
Více barevných variant
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 52 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 12 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 100 km/h Zatím netestované
Špičkový výkon 8400 W Zatím netestované
Dojezd 180 km Zatím netestované
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 154,9 cm  
      Výška 133,1 cm  
      Šířka 74,9 cm  
      Délka složená 127 cm  
      Výška složená 40,6 cm  
      Šířka složená 74,9 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Výrobce baterie LG 21700  
      Napětí baterie 72 V  
      Kapacita baterie 35 Ah  
      Energie v baterii 2520 Wh  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda disková hydraulická  
      Zadní brzda disková hydraulická  
      Typ kola vpředu vzduchové bezdušové  
      Velikost kola vpředu 11"  
      Typ kola vzadu vzduchové bezdušové  
      Velikost kola vzadu 11"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení hydraulické nastavitelné  
      Zadní zavěšení pružina  
      Osvětlení přední, zadní, brzdové a směrovky  
      Max. zátěž 150 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Rated 4.40 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Kaabo Wolf KING GT PRO + a -

+ zpracování působí masivním dojmem
+ tichá
+ široká řidítka (pro manipulaci v prostorech možná spíše mínus)
+ při vyšších rychlostech stabilní
+ kvalitní přední osvětlení, volba ze tří režimů (denní, noční a blikání - nepoužitelné)
+ přehledný a hezky zpracovaný displej

- nabíjecí konektory schované za trubkou rámu = špatný přístup
- blatníky takřka k ničemu
- kabelové svazky z controlleru do baterie překáží a takřka neumožňují plné zatočení řidítek
- plynová páčka neumožňuje příjemné dávkování výkonu a je tedy třeba pracovat s volbou jízdního LVLu (pět stupňů + eco mód)
- nevýrazné zadní osvětlení

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu