NAMI Burn-E 2 / 2 MAX

-22%
Vhodná
do města
Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Vhodná
do města
Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Burn-E je téměř nezničitelná koloběžka posazená do masívního svařovaného jednodílného rámu. Kromě její vysoké odolnosti je schopna s baterií 28 Ah / 32 Ah dojet za ideálních podmínek až do vzdálenosti 120 km a se dvěma motory a brutálním výkonem až 5 040 - 8 400 W uhánět neuvěřitelnou až 72 - 100 km rychlostí (po odblokování).

`

NAMI Burn-E 2 / 2 MAX

New product

Product Options
Baterie: *
2304 Wh (72 V 32 Ah)
2160 Wh (72 V 28 Ah)
- 17 025 Kč
Cena s DPH

92 990 Kčvčetně DPH

  • 2304 Wh (72 V 32 Ah)
  • 2160 Wh (72 V 28 Ah)

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

 

Koloběžka NAMI Burn-E, formálně pojmenovaná jako Viper, je výtečný produkt bývalého hlavního konstruktéra Kaabo. Je plná inovací, a navíc u ní byly rozsáhle testovány všechny součásti, aby byla ověřena jejich pevnost a výdrž. Tímto počinem chce společnosti NAMI dát nový impuls i ostatním výrobcům elektrických koloběžek. Jaké jsou důvody, proč byste měli uvažovat o elektrické koloběžce NAMI Viper? Odpovědí je jednodílný a konstrukčně bezpečný svařovaný rám, inteligentní software, sofistikovaná elektrická kabeláž s rychle rozpojitelnými konektory, silné a vysoce kvalitní hydraulické odpružení, sloupek řízení z uhlíkových vláken, nově navržený robustní skládací systém, vestavěný systém osvětlení s výkonem až 2000 lumenů, dvojitá řídící jednotka 30A / 50A, bateriové články pospojované pásky ze slitiny mědi a niklu, leštěné díly z nerezové oceli, robustní konstrukce a nižší hmotnost ve srovnání s konkurenčními modely stejné třídy. Přivítejte Viper, nová koloběžka postavená úplně od základů. S výkonem 5 040 - 8 400 W se jedná o monstrum všech monster dosahující rychlosti okolo 100 km/h (po odblokování). Díky kvalitní baterii 72 V 28 Ah / 32 Ah vás za ideálních podmínek doveze také velmi daleko a to až 120 km. Viper je totiž tak trochu jiná koloběžka než jste zvyklí.

 

 

Konstrukce, design a výbava

NAMI Burn-E aka Viper je inteligentní elektrická koloběžka vyrobená s vášní a s důrazem na tu nejvyšší kvalitu a bezpečnost. Koloběžka je zasazena do jednodílného ručně svařovaného rámu vyrobeného z leteckého hliníku 6082, který vyniká extrémní pevností. Sloupek řízení, který je obvykle slabým bodem mnoha konkurenčních koloběžek, je vyroben z uhlíkových vláken a vydrží tak zatížení až 400 kg! Zcela nově byl navržen i skládací mechanismus, který je vyroben z pevné oceli s označením 304 a jeho zvláštností je jeho kuželovitý tvar. Za pozornost také stojí inteligentní displej s možností nastavení individuálního jízdního režimu a nastavením parametrů pro každou řídící jednotku zvlášť. Řídící jednotky mají v sobě zabudovanou ochranu proti přehřátí, takže riziko jejich spálení je již minulostí. Kvalitně zpracovaná je i inteligentní elektroinstalace s rychle rozpojitelnými konektory, čímž se zjednoduší údržba a usnadní případné opravy. Kromě toho je koloběžka vysoce voděodolná, takže ani jízda v dešti nebude problém. Výrobce myslel nejen na vysokou konstrukční kvalitu stroje, ale i na jeho designovou stránku. Proto některé díly z nerezové oceli vyleštil do vysokého lesku, aby byl zajištěn jejich luxusnější vzhled. Do útrob nášlapné plochy byla vložena vysoce kvalitní baterie, které jsou pospojovány páskami ze slitiny mědi a niklu. Tím je zajištěna maximální ochrana baterie a také její vysoký výkon. Ačkoliv má koloběžka velmi robustní konstrukci a obrovskou baterii, přesto je její celková váha srovnatelná či nižší než konkurenční stroje stejné třídy.

 

Bezpečnost a kvalita jízdy

Viper je výjimečný tím, že prototyp koloběžky byl podroben mnoha zátěžovým testům, jako je kontrola bezpečnosti, kvality a výkonu. Uspěl v každém z těchto bodů. NAMI vyrobil koloběžku s cílem poskytnout zákazníkovi prvotřídní bezpečnost a jedinečnou kvalitu bez kompromisů. Proto ji osadil 11 palcovými bezdušovými pneumatikami a 165 mm nastavitelnými hydraulickými tlumiči, které jezdci zajišťují skvělou jízdní stabilitu a komfort. Vzhledem k velkému výkonu a vysokým rychlostem, kterých koloběžka dosahuje, je Viper (variant 72 V 28 Ah) dodáván se dvěma plně hydraulickými brzdami Nutt se 160 mm kotouči, které vám při brzdění poskytnou vysokou a lehce dávkovatelnou brzdnou sílu. Společně s elektronickou rekuperační brzdou si můžete být jisti, že vždy bezpečně zabrzdíte z jakékoliv rychlosti. Ta vám také částečně vrátí energii zpět do vaší baterie. Dalším důležitým prvkem bezpečnosti je elektronické ABS zabraňující zablokování kola při prudkého brzdění. Řádná bezpečnost jezdce nemůže být zajištěna bez odpovídajícího osvětlení na kterém si dala společnost NAMI u Viperu obzvlášť záležet. Vybavila koloběžku světelným systémem, který dosahuje výkonu až 2000 lumenů. Nezapomnělo se ani na zabudované směrovky, díky kterým může dát jezdec ostatním snadno na vědomí, že hodlá měnit směr jízdy. S takovou výbavou se nemusíte obávat ani noční jízdy a přemýšlet nad nákupem dodatečného osvětlení. Méně zkušení jezdci si můžou extrémně vysoký výkon Viperu snížit vypnutím předního motoru tlačítkem či volbou nižšího rychlostního stupně na displeji koloběžky. Společnost NAMI myslela i na účelný design obou blatníků, které zajistí, že se nemusíte obávat ani nepříznivého počasí. Jako bonus je snadno udržovatelná nášlapná plocha zabraňující podkluzu jezdce v extrémní situaci.

 

Výkon a dojezd

Podle výkonnostních parametrů lze pochybovat, zda se ještě jedná o koloběžku nebo již o hypersonickou zbraň. Výkon a dojezd je z říše snů a nadšenci adrenalinu se mají určitě na co těšit! Dva motory s jednotlivým výkonem 1 500 W, které ve špičce dosahují celkového výkonu až 5 040 - 8 400 W, je opravdu extrémní síla, která není pro každého. Vyjedete každý svah a pokud budete potřebovat, můžete do něj i kdykoliv zrychlit. Je to prostě raketa na kolech, kterou nic nezastaví. Viper je vybaven obrovskou 72 V 28 Ah / 32 Ah baterií, se kterou dojedete velmi daleko. Za ideálních podmínek Viper slibuje dojezd až 120 km a to je už pořádná porce. Takový dojezd vám poskytne svobodu jízdy, aniž byste museli přemýšlet o nutnosti dobíjení. Pokud vám to však nestačí, v základní výbavě naleznete dvě rychlonabíječky 2,8A, které vám umožní rychlé dobití vaší baterie za velmi krátkou dobu. O správný management jednotlivých segmentů bateriového bloku se postará inteligentní BMS (Battery Management System – Správce baterie). Dva nabíjecí porty, umístěné v přední části vrchní desky nášlapné plochy, jsou standardně vybaveny ochrannými krytkami zabraňujícími průniku nečistot dovnitř. Bateriový blok netrpí nežádoucím paměťovým efektem, proto vám při správném nabíjení a údržbě vydrží po mnoho let! Dvě řídící jednotky jsou certifikované na 30A / 50A a za ideálních podmínek vám umožní rozjet Viper až na rychlost 72 - 100 km/h (po odblokování). A to už je pořádná “pecka”.

 

Využití a praktičnost

Díky pevné konstrukci a neuvěřitelnému výkonu se jedná o velmi univerzální koloběžku určenou převážně pro adrenalinové nadšence. Vzhledem k pohonu obou kol nepohrdne Viper terénem či velmi prudkým kopcem, avšak nejlíp se bude cítit na silnici. S 11palcovými a 90 mm širokými bezdušovými pneumatikami vám Viper poskytne vynikající pohodlí, trakci a bezpečnost. Bezdušový design také výrazně snižuje riziko defektu a umožňuje snadnější opravy v případě poškození pneumatiky. Budete si pochvalovat velmi pohodlný podvozek díky nastavitelným hydraulickým tlumičům, který využijete stejně dobře na kočičích hlavách, tak i na polní cestě. Navzdory univerzálnosti koloběžky může být pro některé jezdce limitující váha 45 - 47 kg, takže při přenášení či nakládání do auta se hodně zapotíte. Rovněž tak výkon a robustní konstrukce je vykoupena horší skladností. Svou velikostí se ještě vejde do kufru běžného auta, ale počítejte s tím, že vám v něm moc místa již nezbude. Nicméně tento typ stroje na skladnost příliš nepomýšlí a cílí spíše na opravdové "fajnšmekry". .

 

 

Naše hodnocení

Viper je nejen sofistikovaná, ultra odolná a precizně zpracovaná koloběžka, ale ohromí i svým výkonem a parametry. Myšlenkou NAMI bylo vyrobit koloběžku, která by svým majitelům dělala pouze radost a vyžadovala minimální údržbu. A Viper tento příslib skutečně plní. Motory, baterie, odolnost a kvalita zpracování koloběžky je příkladná a výsledkem je elektrická koloběžka, která skutečně patří k těm nejlepším. Její extrémní výkon ji předurčuje spíše pro velmi náročné zákazníky a nadšence adrenalinu. Koloběžka splňuje parametry deklarované výrobcem, má nadčasový a praktický design a vyniká rovněž vysokou odolností, spolehlivostí a bezpečností. Ani po letech používání se vám neomrzí a jízda na ní bude vždy neskutečný zážitek.

 

 

Servis

Vsett-logo

Jsme prodejcem značky NAMI pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Náhradní díly máme skladem nebo je umíme rychle zajistit u výrobce. Při koupi této koloběžky se tedy nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našim přímým kontaktům a technické podpoře NAMI si poradíme i s případnými složitějšími závadami a diagnostikou.

 

O značce

Co vlastně NAMI znamená? Znamená to New Age Mobility Innovation, což by se dalo volně přeložit jako "Novodobá inovace v mobilitě". Tato čtyři slova shrnují ambice společnosti NAMI: Navrhovat, vyvíjet a vyrábět špičkové elektrické koloběžky. Společnosti NAMI je vlastně osobním projektem Michaela Sha, bývalého hlavního konstruktéra výrobce elektrických koloběžek Kaabo, který chce trh s elektrickými koloběžkami změnit. Podle jeho vyjádření v něm chybí především inovace a kontrola kvality. Proto Michael Sha ve spolupráci s vynikajícím čínským průmyslovým designérem navrhl a vyrobil první elektrickou koloběžku s názvem Burn-E (Viper). Spolupracující designér, ačkoliv je ve světě elektromobility úplným nováčkem, dokázal nápady Michaela Sha přesně podle jeho představ uvést do praxe. Skutečnost, že Viper se začal vyrábět v malé továrně úplně od základu a byl prakticky celý sestaven ručně, je zcela jistě unikátní a jedinečný počin svého druhu. A my se můžeme těšit, jaké další produkty nám společnost NAMI nabídne příště.

10/10
Komfort
5/10
Snadnost údržby
100 km/h
Rychlost
47 kg
Váha
8400 W
Výkon
120 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
KERS - rekuperace
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Motor vpředu
Vhodná do města
Extrémní výkon
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kola
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 47 kg podle konfigurace od 45 kg do 47 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 8 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 100 km/h podle konfigurace od 72 km/h do 100 km/h Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Špičkový výkon 8400 W podle konfigurace od 5040 W do 8400 W Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Dojezd 120 km podle konfigurace od 80 km do 120 km Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
92,56
km/h
Max. rychlost
7 281
wattů
Max. výkon
158,91
km
Max. dojezd
101,09
km
Městský dojezd
::badge-value:max_range::
km
Min. dojezd
7,90
sekund
Čas na
100 m
14,30
sekund
Čas na
250 m
44,03
sekund
Čas na
1 km
1,54
sekund
Čas do
20 km/h
2,19
sekund
Čas do
30 km/h
0,83
sekund
Čas z
20 km/h
1,27
sekund
Čas z
30 km/h
4,2
metrů
Dráha do
20 km/h
9,0
metrů
Dráha do
30 km/h
2,2
metrů
Dráha z
20 km/h
5,1
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 92,56
0
0 10
0,86
0 10
NAMI Burn-E (Viper) 0,86
0 15
1,17
0 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,17
0 20
1,54
0 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,54
0 25
1,89
0 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,89
0 30
2,19
0 30
NAMI Burn-E (Viper) 2,19
0 35
2,51
0 35
NAMI Burn-E (Viper) 2,51
0 40
2,88
0 40
NAMI Burn-E (Viper) 2,88
0 45
3,27
0 45
NAMI Burn-E (Viper) 3,27
0 50
3,78
0 50
NAMI Burn-E (Viper) 3,78
0 55
4,37
0 55
NAMI Burn-E (Viper) 4,37
0 60
5,03
0 60
NAMI Burn-E (Viper) 5,03
0 65
5,74
0 65
NAMI Burn-E (Viper) 5,74
0 70
6,64
0 70
NAMI Burn-E (Viper) 6,64
0 75
7,70
0 75
NAMI Burn-E (Viper) 7,70
0 80
9,20
0 80
NAMI Burn-E (Viper) 9,20
0 85
11,24
0 85
NAMI Burn-E (Viper) 11,24
0 90
15,50
0 90
NAMI Burn-E (Viper) 15,50
0 92,56
19,36
0 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 19,36
10
10 15
0,31
10 15
NAMI Burn-E (Viper) 0,31
10 20
0,67
10 20
NAMI Burn-E (Viper) 0,67
10 25
1,03
10 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,03
10 30
1,32
10 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,32
10 35
1,65
10 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,65
10 40
2,01
10 40
NAMI Burn-E (Viper) 2,01
10 45
2,41
10 45
NAMI Burn-E (Viper) 2,41
10 50
2,92
10 50
NAMI Burn-E (Viper) 2,92
10 55
3,51
10 55
NAMI Burn-E (Viper) 3,51
10 60
4,17
10 60
NAMI Burn-E (Viper) 4,17
10 65
4,87
10 65
NAMI Burn-E (Viper) 4,87
10 70
5,78
10 70
NAMI Burn-E (Viper) 5,78
10 75
6,84
10 75
NAMI Burn-E (Viper) 6,84
10 80
8,33
10 80
NAMI Burn-E (Viper) 8,33
10 85
10,38
10 85
NAMI Burn-E (Viper) 10,38
10 90
14,63
10 90
NAMI Burn-E (Viper) 14,63
10 92,56
18,50
10 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 18,50
15
15 20
0,36
15 20
NAMI Burn-E (Viper) 0,36
15 25
0,71
15 25
NAMI Burn-E (Viper) 0,71
15 30
1,01
15 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,01
15 35
1,34
15 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,34
15 40
1,70
15 40
NAMI Burn-E (Viper) 1,70
15 45
2,10
15 45
NAMI Burn-E (Viper) 2,10
15 50
2,61
15 50
NAMI Burn-E (Viper) 2,61
15 55
3,20
15 55
NAMI Burn-E (Viper) 3,20
15 60
3,85
15 60
NAMI Burn-E (Viper) 3,85
15 65
4,56
15 65
NAMI Burn-E (Viper) 4,56
15 70
5,47
15 70
NAMI Burn-E (Viper) 5,47
15 75
6,53
15 75
NAMI Burn-E (Viper) 6,53
15 80
8,02
15 80
NAMI Burn-E (Viper) 8,02
15 85
10,07
15 85
NAMI Burn-E (Viper) 10,07
15 90
14,32
15 90
NAMI Burn-E (Viper) 14,32
15 92,56
18,19
15 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 18,19
20
20 25
0,35
20 25
NAMI Burn-E (Viper) 0,35
20 30
0,65
20 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,65
20 35
0,97
20 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,97
20 40
1,34
20 40
NAMI Burn-E (Viper) 1,34
20 45
1,74
20 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,74
20 50
2,25
20 50
NAMI Burn-E (Viper) 2,25
20 55
2,84
20 55
NAMI Burn-E (Viper) 2,84
20 60
3,49
20 60
NAMI Burn-E (Viper) 3,49
20 65
4,20
20 65
NAMI Burn-E (Viper) 4,20
20 70
5,11
20 70
NAMI Burn-E (Viper) 5,11
20 75
6,17
20 75
NAMI Burn-E (Viper) 6,17
20 80
7,66
20 80
NAMI Burn-E (Viper) 7,66
20 85
9,70
20 85
NAMI Burn-E (Viper) 9,70
20 90
13,96
20 90
NAMI Burn-E (Viper) 13,96
20 92,56
17,83
20 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 17,83
25
25 30
0,30
25 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,30
25 35
0,62
25 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,62
25 40
0,99
25 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,99
25 45
1,38
25 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,38
25 50
1,89
25 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,89
25 55
2,48
25 55
NAMI Burn-E (Viper) 2,48
25 60
3,14
25 60
NAMI Burn-E (Viper) 3,14
25 65
3,85
25 65
NAMI Burn-E (Viper) 3,85
25 70
4,75
25 70
NAMI Burn-E (Viper) 4,75
25 75
5,81
25 75
NAMI Burn-E (Viper) 5,81
25 80
7,31
25 80
NAMI Burn-E (Viper) 7,31
25 85
9,35
25 85
NAMI Burn-E (Viper) 9,35
25 90
13,61
25 90
NAMI Burn-E (Viper) 13,61
25 92,56
17,47
25 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 17,47
30
30 35
0,32
30 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,32
30 40
0,69
30 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,69
30 45
1,08
30 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,08
30 50
1,60
30 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,60
30 55
2,19
30 55
NAMI Burn-E (Viper) 2,19
30 60
2,84
30 60
NAMI Burn-E (Viper) 2,84
30 65
3,55
30 65
NAMI Burn-E (Viper) 3,55
30 70
4,46
30 70
NAMI Burn-E (Viper) 4,46
30 75
5,51
30 75
NAMI Burn-E (Viper) 5,51
30 80
7,01
30 80
NAMI Burn-E (Viper) 7,01
30 85
9,05
30 85
NAMI Burn-E (Viper) 9,05
30 90
13,31
30 90
NAMI Burn-E (Viper) 13,31
30 92,56
17,17
30 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 17,17
35
35 40
0,37
35 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,37
35 45
0,76
35 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,76
35 50
1,27
35 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,27
35 55
1,86
35 55
NAMI Burn-E (Viper) 1,86
35 60
2,52
35 60
NAMI Burn-E (Viper) 2,52
35 65
3,23
35 65
NAMI Burn-E (Viper) 3,23
35 70
4,13
35 70
NAMI Burn-E (Viper) 4,13
35 75
5,19
35 75
NAMI Burn-E (Viper) 5,19
35 80
6,69
35 80
NAMI Burn-E (Viper) 6,69
35 85
8,73
35 85
NAMI Burn-E (Viper) 8,73
35 90
12,99
35 90
NAMI Burn-E (Viper) 12,99
35 92,56
16,85
35 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 16,85
40
40 45
0,40
40 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,40
40 50
0,91
40 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,91
40 55
1,50
40 55
NAMI Burn-E (Viper) 1,50
40 60
2,15
40 60
NAMI Burn-E (Viper) 2,15
40 65
2,86
40 65
NAMI Burn-E (Viper) 2,86
40 70
3,77
40 70
NAMI Burn-E (Viper) 3,77
40 75
4,83
40 75
NAMI Burn-E (Viper) 4,83
40 80
6,32
40 80
NAMI Burn-E (Viper) 6,32
40 85
8,37
40 85
NAMI Burn-E (Viper) 8,37
40 90
12,62
40 90
NAMI Burn-E (Viper) 12,62
40 92,56
16,49
40 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 16,49
45
45 50
0,51
45 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,51
45 55
1,10
45 55
NAMI Burn-E (Viper) 1,10
45 60
1,76
45 60
NAMI Burn-E (Viper) 1,76
45 65
2,46
45 65
NAMI Burn-E (Viper) 2,46
45 70
3,37
45 70
NAMI Burn-E (Viper) 3,37
45 75
4,43
45 75
NAMI Burn-E (Viper) 4,43
45 80
5,93
45 80
NAMI Burn-E (Viper) 5,93
45 85
7,97
45 85
NAMI Burn-E (Viper) 7,97
45 90
12,22
45 90
NAMI Burn-E (Viper) 12,22
45 92,56
16,09
45 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 16,09
50
50 55
0,59
50 55
NAMI Burn-E (Viper) 0,59
50 60
1,25
50 60
NAMI Burn-E (Viper) 1,25
50 65
1,95
50 65
NAMI Burn-E (Viper) 1,95
50 70
2,86
50 70
NAMI Burn-E (Viper) 2,86
50 75
3,92
50 75
NAMI Burn-E (Viper) 3,92
50 80
5,41
50 80
NAMI Burn-E (Viper) 5,41
50 85
7,46
50 85
NAMI Burn-E (Viper) 7,46
50 90
11,71
50 90
NAMI Burn-E (Viper) 11,71
50 92,56
15,58
50 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 15,58
55
55 60
0,66
55 60
NAMI Burn-E (Viper) 0,66
55 65
1,36
55 65
NAMI Burn-E (Viper) 1,36
55 70
2,27
55 70
NAMI Burn-E (Viper) 2,27
55 75
3,33
55 75
NAMI Burn-E (Viper) 3,33
55 80
4,82
55 80
NAMI Burn-E (Viper) 4,82
55 85
6,87
55 85
NAMI Burn-E (Viper) 6,87
55 90
11,12
55 90
NAMI Burn-E (Viper) 11,12
55 92,56
14,99
55 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 14,99
60
60 65
0,71
60 65
NAMI Burn-E (Viper) 0,71
60 70
1,61
60 70
NAMI Burn-E (Viper) 1,61
60 75
2,67
60 75
NAMI Burn-E (Viper) 2,67
60 80
4,17
60 80
NAMI Burn-E (Viper) 4,17
60 85
6,21
60 85
NAMI Burn-E (Viper) 6,21
60 90
10,47
60 90
NAMI Burn-E (Viper) 10,47
60 92,56
14,33
60 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 14,33
65
65 70
0,91
65 70
NAMI Burn-E (Viper) 0,91
65 75
1,97
65 75
NAMI Burn-E (Viper) 1,97
65 80
3,46
65 80
NAMI Burn-E (Viper) 3,46
65 85
5,50
65 85
NAMI Burn-E (Viper) 5,50
65 90
9,76
65 90
NAMI Burn-E (Viper) 9,76
65 92,56
13,63
65 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 13,63
70
70 75
1,06
70 75
NAMI Burn-E (Viper) 1,06
70 80
2,55
70 80
NAMI Burn-E (Viper) 2,55
70 85
4,60
70 85
NAMI Burn-E (Viper) 4,60
70 90
8,85
70 90
NAMI Burn-E (Viper) 8,85
70 92,56
12,72
70 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 12,72
75
75 80
1,50
75 80
NAMI Burn-E (Viper) 1,50
75 85
3,54
75 85
NAMI Burn-E (Viper) 3,54
75 90
7,79
75 90
NAMI Burn-E (Viper) 7,79
75 92,56
11,66
75 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 11,66
80
80 85
2,04
80 85
NAMI Burn-E (Viper) 2,04
80 90
6,30
80 90
NAMI Burn-E (Viper) 6,30
80 92,56
10,16
80 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 10,16
85
85 90
4,26
85 90
NAMI Burn-E (Viper) 4,26
85 92,56
8,12
85 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 8,12
90
90 92,56
3,87
90 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 3,87
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 92,56
0
0 10
1,14
0 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,14
0 15
2,33
0 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,33
0 20
4,23
0 20
NAMI Burn-E (Viper) 4,23
0 25
6,55
0 25
NAMI Burn-E (Viper) 6,55
0 30
8,98
0 30
NAMI Burn-E (Viper) 8,98
0 35
12,05
0 35
NAMI Burn-E (Viper) 12,05
0 40
15,99
0 40
NAMI Burn-E (Viper) 15,99
0 45
20,78
0 45
NAMI Burn-E (Viper) 20,78
0 50
27,61
0 50
NAMI Burn-E (Viper) 27,61
0 55
36,36
0 55
NAMI Burn-E (Viper) 36,36
0 60
46,95
0 60
NAMI Burn-E (Viper) 46,95
0 65
59,34
0 65
NAMI Burn-E (Viper) 59,34
0 70
76,47
0 70
NAMI Burn-E (Viper) 76,47
0 75
97,91
0 75
NAMI Burn-E (Viper) 97,91
0 80
130,32
0 80
NAMI Burn-E (Viper) 130,32
0 85
177,33
0 85
NAMI Burn-E (Viper) 177,33
0 90
281,20
0 90
NAMI Burn-E (Viper) 281,20
0 92,56
378,80
0 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 378,80
10
10 15
1,19
10 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,19
10 20
3,09
10 20
NAMI Burn-E (Viper) 3,09
10 25
5,41
10 25
NAMI Burn-E (Viper) 5,41
10 30
7,84
10 30
NAMI Burn-E (Viper) 7,84
10 35
10,90
10 35
NAMI Burn-E (Viper) 10,90
10 40
14,85
10 40
NAMI Burn-E (Viper) 14,85
10 45
19,64
10 45
NAMI Burn-E (Viper) 19,64
10 50
26,47
10 50
NAMI Burn-E (Viper) 26,47
10 55
35,22
10 55
NAMI Burn-E (Viper) 35,22
10 60
45,81
10 60
NAMI Burn-E (Viper) 45,81
10 65
58,20
10 65
NAMI Burn-E (Viper) 58,20
10 70
75,33
10 70
NAMI Burn-E (Viper) 75,33
10 75
96,77
10 75
NAMI Burn-E (Viper) 96,77
10 80
129,18
10 80
NAMI Burn-E (Viper) 129,18
10 85
176,19
10 85
NAMI Burn-E (Viper) 176,19
10 90
280,06
10 90
NAMI Burn-E (Viper) 280,06
10 92,56
377,66
10 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 377,66
15
15 20
1,90
15 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,90
15 25
4,22
15 25
NAMI Burn-E (Viper) 4,22
15 30
6,65
15 30
NAMI Burn-E (Viper) 6,65
15 35
9,71
15 35
NAMI Burn-E (Viper) 9,71
15 40
13,66
15 40
NAMI Burn-E (Viper) 13,66
15 45
18,45
15 45
NAMI Burn-E (Viper) 18,45
15 50
25,28
15 50
NAMI Burn-E (Viper) 25,28
15 55
34,03
15 55
NAMI Burn-E (Viper) 34,03
15 60
44,62
15 60
NAMI Burn-E (Viper) 44,62
15 65
57,01
15 65
NAMI Burn-E (Viper) 57,01
15 70
74,14
15 70
NAMI Burn-E (Viper) 74,14
15 75
95,58
15 75
NAMI Burn-E (Viper) 95,58
15 80
127,99
15 80
NAMI Burn-E (Viper) 127,99
15 85
175,00
15 85
NAMI Burn-E (Viper) 175,00
15 90
278,87
15 90
NAMI Burn-E (Viper) 278,87
15 92,56
376,47
15 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 376,47
20
20 25
2,31
20 25
NAMI Burn-E (Viper) 2,31
20 30
4,74
20 30
NAMI Burn-E (Viper) 4,74
20 35
7,81
20 35
NAMI Burn-E (Viper) 7,81
20 40
11,76
20 40
NAMI Burn-E (Viper) 11,76
20 45
16,55
20 45
NAMI Burn-E (Viper) 16,55
20 50
23,38
20 50
NAMI Burn-E (Viper) 23,38
20 55
32,13
20 55
NAMI Burn-E (Viper) 32,13
20 60
42,71
20 60
NAMI Burn-E (Viper) 42,71
20 65
55,11
20 65
NAMI Burn-E (Viper) 55,11
20 70
72,24
20 70
NAMI Burn-E (Viper) 72,24
20 75
93,68
20 75
NAMI Burn-E (Viper) 93,68
20 80
126,08
20 80
NAMI Burn-E (Viper) 126,08
20 85
173,09
20 85
NAMI Burn-E (Viper) 173,09
20 90
276,97
20 90
NAMI Burn-E (Viper) 276,97
20 92,56
374,57
20 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 374,57
25
25 30
2,43
25 30
NAMI Burn-E (Viper) 2,43
25 35
5,50
25 35
NAMI Burn-E (Viper) 5,50
25 40
9,44
25 40
NAMI Burn-E (Viper) 9,44
25 45
14,23
25 45
NAMI Burn-E (Viper) 14,23
25 50
21,06
25 50
NAMI Burn-E (Viper) 21,06
25 55
29,81
25 55
NAMI Burn-E (Viper) 29,81
25 60
40,40
25 60
NAMI Burn-E (Viper) 40,40
25 65
52,79
25 65
NAMI Burn-E (Viper) 52,79
25 70
69,93
25 70
NAMI Burn-E (Viper) 69,93
25 75
91,36
25 75
NAMI Burn-E (Viper) 91,36
25 80
123,77
25 80
NAMI Burn-E (Viper) 123,77
25 85
170,78
25 85
NAMI Burn-E (Viper) 170,78
25 90
274,65
25 90
NAMI Burn-E (Viper) 274,65
25 92,56
372,25
25 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 372,25
30
30 35
3,07
30 35
NAMI Burn-E (Viper) 3,07
30 40
7,01
30 40
NAMI Burn-E (Viper) 7,01
30 45
11,80
30 45
NAMI Burn-E (Viper) 11,80
30 50
18,63
30 50
NAMI Burn-E (Viper) 18,63
30 55
27,38
30 55
NAMI Burn-E (Viper) 27,38
30 60
37,97
30 60
NAMI Burn-E (Viper) 37,97
30 65
50,36
30 65
NAMI Burn-E (Viper) 50,36
30 70
67,50
30 70
NAMI Burn-E (Viper) 67,50
30 75
88,94
30 75
NAMI Burn-E (Viper) 88,94
30 80
121,34
30 80
NAMI Burn-E (Viper) 121,34
30 85
168,35
30 85
NAMI Burn-E (Viper) 168,35
30 90
272,22
30 90
NAMI Burn-E (Viper) 272,22
30 92,56
369,82
30 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 369,82
35
35 40
3,95
35 40
NAMI Burn-E (Viper) 3,95
35 45
8,74
35 45
NAMI Burn-E (Viper) 8,74
35 50
15,57
35 50
NAMI Burn-E (Viper) 15,57
35 55
24,31
35 55
NAMI Burn-E (Viper) 24,31
35 60
34,90
35 60
NAMI Burn-E (Viper) 34,90
35 65
47,30
35 65
NAMI Burn-E (Viper) 47,30
35 70
64,43
35 70
NAMI Burn-E (Viper) 64,43
35 75
85,87
35 75
NAMI Burn-E (Viper) 85,87
35 80
118,27
35 80
NAMI Burn-E (Viper) 118,27
35 85
165,28
35 85
NAMI Burn-E (Viper) 165,28
35 90
269,16
35 90
NAMI Burn-E (Viper) 269,16
35 92,56
366,75
35 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 366,75
40
40 45
4,79
40 45
NAMI Burn-E (Viper) 4,79
40 50
11,62
40 50
NAMI Burn-E (Viper) 11,62
40 55
20,37
40 55
NAMI Burn-E (Viper) 20,37
40 60
30,96
40 60
NAMI Burn-E (Viper) 30,96
40 65
43,35
40 65
NAMI Burn-E (Viper) 43,35
40 70
60,48
40 70
NAMI Burn-E (Viper) 60,48
40 75
81,92
40 75
NAMI Burn-E (Viper) 81,92
40 80
114,33
40 80
NAMI Burn-E (Viper) 114,33
40 85
161,34
40 85
NAMI Burn-E (Viper) 161,34
40 90
265,21
40 90
NAMI Burn-E (Viper) 265,21
40 92,56
362,81
40 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 362,81
45
45 50
6,83
45 50
NAMI Burn-E (Viper) 6,83
45 55
15,58
45 55
NAMI Burn-E (Viper) 15,58
45 60
26,17
45 60
NAMI Burn-E (Viper) 26,17
45 65
38,56
45 65
NAMI Burn-E (Viper) 38,56
45 70
55,69
45 70
NAMI Burn-E (Viper) 55,69
45 75
77,13
45 75
NAMI Burn-E (Viper) 77,13
45 80
109,54
45 80
NAMI Burn-E (Viper) 109,54
45 85
156,55
45 85
NAMI Burn-E (Viper) 156,55
45 90
260,42
45 90
NAMI Burn-E (Viper) 260,42
45 92,56
358,02
45 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 358,02
50
50 55
8,75
50 55
NAMI Burn-E (Viper) 8,75
50 60
19,34
50 60
NAMI Burn-E (Viper) 19,34
50 65
31,73
50 65
NAMI Burn-E (Viper) 31,73
50 70
48,86
50 70
NAMI Burn-E (Viper) 48,86
50 75
70,30
50 75
NAMI Burn-E (Viper) 70,30
50 80
102,71
50 80
NAMI Burn-E (Viper) 102,71
50 85
149,72
50 85
NAMI Burn-E (Viper) 149,72
50 90
253,59
50 90
NAMI Burn-E (Viper) 253,59
50 92,56
351,19
50 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 351,19
55
55 60
10,59
55 60
NAMI Burn-E (Viper) 10,59
55 65
22,98
55 65
NAMI Burn-E (Viper) 22,98
55 70
40,11
55 70
NAMI Burn-E (Viper) 40,11
55 75
61,55
55 75
NAMI Burn-E (Viper) 61,55
55 80
93,96
55 80
NAMI Burn-E (Viper) 93,96
55 85
140,97
55 85
NAMI Burn-E (Viper) 140,97
55 90
244,84
55 90
NAMI Burn-E (Viper) 244,84
55 92,56
342,44
55 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 342,44
60
60 65
12,39
60 65
NAMI Burn-E (Viper) 12,39
60 70
29,53
60 70
NAMI Burn-E (Viper) 29,53
60 75
50,97
60 75
NAMI Burn-E (Viper) 50,97
60 80
83,37
60 80
NAMI Burn-E (Viper) 83,37
60 85
130,38
60 85
NAMI Burn-E (Viper) 130,38
60 90
234,25
60 90
NAMI Burn-E (Viper) 234,25
60 92,56
331,85
60 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 331,85
65
65 70
17,13
65 70
NAMI Burn-E (Viper) 17,13
65 75
38,57
65 75
NAMI Burn-E (Viper) 38,57
65 80
70,98
65 80
NAMI Burn-E (Viper) 70,98
65 85
117,99
65 85
NAMI Burn-E (Viper) 117,99
65 90
221,86
65 90
NAMI Burn-E (Viper) 221,86
65 92,56
319,46
65 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 319,46
70
70 75
21,44
70 75
NAMI Burn-E (Viper) 21,44
70 80
53,84
70 80
NAMI Burn-E (Viper) 53,84
70 85
100,85
70 85
NAMI Burn-E (Viper) 100,85
70 90
204,73
70 90
NAMI Burn-E (Viper) 204,73
70 92,56
302,33
70 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 302,33
75
75 80
32,41
75 80
NAMI Burn-E (Viper) 32,41
75 85
79,41
75 85
NAMI Burn-E (Viper) 79,41
75 90
183,29
75 90
NAMI Burn-E (Viper) 183,29
75 92,56
280,89
75 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 280,89
80
80 85
47,01
80 85
NAMI Burn-E (Viper) 47,01
80 90
150,88
80 90
NAMI Burn-E (Viper) 150,88
80 92,56
248,48
80 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 248,48
85
85 90
103,87
85 90
NAMI Burn-E (Viper) 103,87
85 92,56
201,47
85 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 201,47
90
90 92,56
97,60
90 92,56
NAMI Burn-E (Viper) 97,60
Brzdné časy
90 85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
92,56
92,56 90
0,21
92,56 90
NAMI Burn-E (Viper) 0,21
92,56 85
0,44
92,56 85
NAMI Burn-E (Viper) 0,44
92,56 80
0,65
92,56 80
NAMI Burn-E (Viper) 0,65
92,56 75
0,86
92,56 75
NAMI Burn-E (Viper) 0,86
92,56 70
1,05
92,56 70
NAMI Burn-E (Viper) 1,05
92,56 65
1,26
92,56 65
NAMI Burn-E (Viper) 1,26
92,56 60
1,46
92,56 60
NAMI Burn-E (Viper) 1,46
92,56 55
1,64
92,56 55
NAMI Burn-E (Viper) 1,64
92,56 50
1,83
92,56 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,83
92,56 45
2,02
92,56 45
NAMI Burn-E (Viper) 2,02
92,56 40
2,21
92,56 40
NAMI Burn-E (Viper) 2,21
92,56 35
2,41
92,56 35
NAMI Burn-E (Viper) 2,41
92,56 30
2,61
92,56 30
NAMI Burn-E (Viper) 2,61
92,56 25
2,83
92,56 25
NAMI Burn-E (Viper) 2,83
92,56 20
3,05
92,56 20
NAMI Burn-E (Viper) 3,05
92,56 15
3,27
92,56 15
NAMI Burn-E (Viper) 3,27
92,56 10
3,52
92,56 10
NAMI Burn-E (Viper) 3,52
92,56 0
3,88
92,56 0
NAMI Burn-E (Viper) 3,88
90
90 85
0,23
90 85
NAMI Burn-E (Viper) 0,23
90 80
0,43
90 80
NAMI Burn-E (Viper) 0,43
90 75
0,65
90 75
NAMI Burn-E (Viper) 0,65
90 70
0,83
90 70
NAMI Burn-E (Viper) 0,83
90 65
1,05
90 65
NAMI Burn-E (Viper) 1,05
90 60
1,25
90 60
NAMI Burn-E (Viper) 1,25
90 55
1,42
90 55
NAMI Burn-E (Viper) 1,42
90 50
1,61
90 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,61
90 45
1,80
90 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,80
90 40
2,00
90 40
NAMI Burn-E (Viper) 2,00
90 35
2,19
90 35
NAMI Burn-E (Viper) 2,19
90 30
2,40
90 30
NAMI Burn-E (Viper) 2,40
90 25
2,62
90 25
NAMI Burn-E (Viper) 2,62
90 20
2,84
90 20
NAMI Burn-E (Viper) 2,84
90 15
3,06
90 15
NAMI Burn-E (Viper) 3,06
90 10
3,30
90 10
NAMI Burn-E (Viper) 3,30
90 0
3,67
90 0
NAMI Burn-E (Viper) 3,67
85
85 80
0,21
85 80
NAMI Burn-E (Viper) 0,21
85 75
0,42
85 75
NAMI Burn-E (Viper) 0,42
85 70
0,61
85 70
NAMI Burn-E (Viper) 0,61
85 65
0,83
85 65
NAMI Burn-E (Viper) 0,83
85 60
1,02
85 60
NAMI Burn-E (Viper) 1,02
85 55
1,20
85 55
NAMI Burn-E (Viper) 1,20
85 50
1,39
85 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,39
85 45
1,58
85 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,58
85 40
1,77
85 40
NAMI Burn-E (Viper) 1,77
85 35
1,97
85 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,97
85 30
2,17
85 30
NAMI Burn-E (Viper) 2,17
85 25
2,39
85 25
NAMI Burn-E (Viper) 2,39
85 20
2,61
85 20
NAMI Burn-E (Viper) 2,61
85 15
2,83
85 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,83
85 10
3,08
85 10
NAMI Burn-E (Viper) 3,08
85 0
3,44
85 0
NAMI Burn-E (Viper) 3,44
80
80 75
0,22
80 75
NAMI Burn-E (Viper) 0,22
80 70
0,40
80 70
NAMI Burn-E (Viper) 0,40
80 65
0,62
80 65
NAMI Burn-E (Viper) 0,62
80 60
0,81
80 60
NAMI Burn-E (Viper) 0,81
80 55
0,99
80 55
NAMI Burn-E (Viper) 0,99
80 50
1,18
80 50
NAMI Burn-E (Viper) 1,18
80 45
1,37
80 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,37
80 40
1,56
80 40
NAMI Burn-E (Viper) 1,56
80 35
1,76
80 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,76
80 30
1,96
80 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,96
80 25
2,18
80 25
NAMI Burn-E (Viper) 2,18
80 20
2,40
80 20
NAMI Burn-E (Viper) 2,40
80 15
2,63
80 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,63
80 10
2,87
80 10
NAMI Burn-E (Viper) 2,87
80 0
3,23
80 0
NAMI Burn-E (Viper) 3,23
75
75 70
0,18
75 70
NAMI Burn-E (Viper) 0,18
75 65
0,40
75 65
NAMI Burn-E (Viper) 0,40
75 60
0,60
75 60
NAMI Burn-E (Viper) 0,60
75 55
0,77
75 55
NAMI Burn-E (Viper) 0,77
75 50
0,96
75 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,96
75 45
1,16
75 45
NAMI Burn-E (Viper) 1,16
75 40
1,35
75 40
NAMI Burn-E (Viper) 1,35
75 35
1,54
75 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,54
75 30
1,75
75 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,75
75 25
1,97
75 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,97
75 20
2,19
75 20
NAMI Burn-E (Viper) 2,19
75 15
2,41
75 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,41
75 10
2,65
75 10
NAMI Burn-E (Viper) 2,65
75 0
3,02
75 0
NAMI Burn-E (Viper) 3,02
70
70 65
0,22
70 65
NAMI Burn-E (Viper) 0,22
70 60
0,41
70 60
NAMI Burn-E (Viper) 0,41
70 55
0,59
70 55
NAMI Burn-E (Viper) 0,59
70 50
0,78
70 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,78
70 45
0,97
70 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,97
70 40
1,16
70 40
NAMI Burn-E (Viper) 1,16
70 35
1,36
70 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,36
70 30
1,57
70 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,57
70 25
1,79
70 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,79
70 20
2,00
70 20
NAMI Burn-E (Viper) 2,00
70 15
2,23
70 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,23
70 10
2,47
70 10
NAMI Burn-E (Viper) 2,47
70 0
2,83
70 0
NAMI Burn-E (Viper) 2,83
65
65 60
0,20
65 60
NAMI Burn-E (Viper) 0,20
65 55
0,37
65 55
NAMI Burn-E (Viper) 0,37
65 50
0,56
65 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,56
65 45
0,75
65 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,75
65 40
0,95
65 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,95
65 35
1,14
65 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,14
65 30
1,35
65 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,35
65 25
1,57
65 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,57
65 20
1,79
65 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,79
65 15
2,01
65 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,01
65 10
2,25
65 10
NAMI Burn-E (Viper) 2,25
65 0
2,62
65 0
NAMI Burn-E (Viper) 2,62
60
60 55
0,18
60 55
NAMI Burn-E (Viper) 0,18
60 50
0,37
60 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,37
60 45
0,56
60 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,56
60 40
0,75
60 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,75
60 35
0,95
60 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,95
60 30
1,15
60 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,15
60 25
1,37
60 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,37
60 20
1,59
60 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,59
60 15
1,81
60 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,81
60 10
2,06
60 10
NAMI Burn-E (Viper) 2,06
60 0
2,42
60 0
NAMI Burn-E (Viper) 2,42
55
55 50
0,19
55 50
NAMI Burn-E (Viper) 0,19
55 45
0,38
55 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,38
55 40
0,57
55 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,57
55 35
0,77
55 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,77
55 30
0,97
55 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,97
55 25
1,20
55 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,20
55 20
1,41
55 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,41
55 15
1,64
55 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,64
55 10
1,88
55 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,88
55 0
2,24
55 0
NAMI Burn-E (Viper) 2,24
50
50 45
0,19
50 45
NAMI Burn-E (Viper) 0,19
50 40
0,39
50 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,39
50 35
0,58
50 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,58
50 30
0,79
50 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,79
50 25
1,01
50 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,01
50 20
1,23
50 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,23
50 15
1,45
50 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,45
50 10
1,69
50 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,69
50 0
2,05
50 0
NAMI Burn-E (Viper) 2,05
45
45 40
0,19
45 40
NAMI Burn-E (Viper) 0,19
45 35
0,39
45 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,39
45 30
0,59
45 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,59
45 25
0,81
45 25
NAMI Burn-E (Viper) 0,81
45 20
1,03
45 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,03
45 15
1,26
45 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,26
45 10
1,50
45 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,50
45 0
1,86
45 0
NAMI Burn-E (Viper) 1,86
40
40 35
0,20
40 35
NAMI Burn-E (Viper) 0,20
40 30
0,40
40 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,40
40 25
0,62
40 25
NAMI Burn-E (Viper) 0,62
40 20
0,84
40 20
NAMI Burn-E (Viper) 0,84
40 15
1,06
40 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,06
40 10
1,31
40 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,31
40 0
1,67
40 0
NAMI Burn-E (Viper) 1,67
35
35 30
0,21
35 30
NAMI Burn-E (Viper) 0,21
35 25
0,43
35 25
NAMI Burn-E (Viper) 0,43
35 20
0,64
35 20
NAMI Burn-E (Viper) 0,64
35 15
0,87
35 15
NAMI Burn-E (Viper) 0,87
35 10
1,11
35 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,11
35 0
1,47
35 0
NAMI Burn-E (Viper) 1,47
30
30 25
0,22
30 25
NAMI Burn-E (Viper) 0,22
30 20
0,44
30 20
NAMI Burn-E (Viper) 0,44
30 15
0,66
30 15
NAMI Burn-E (Viper) 0,66
30 10
0,90
30 10
NAMI Burn-E (Viper) 0,90
30 0
1,27
30 0
NAMI Burn-E (Viper) 1,27
25
25 20
0,22
25 20
NAMI Burn-E (Viper) 0,22
25 15
0,44
25 15
NAMI Burn-E (Viper) 0,44
25 10
0,68
25 10
NAMI Burn-E (Viper) 0,68
25 0
1,05
25 0
NAMI Burn-E (Viper) 1,05
20
20 15
0,22
20 15
NAMI Burn-E (Viper) 0,22
20 10
0,47
20 10
NAMI Burn-E (Viper) 0,47
20 0
0,83
20 0
NAMI Burn-E (Viper) 0,83
15
15 10
0,24
15 10
NAMI Burn-E (Viper) 0,24
15 0
0,61
15 0
NAMI Burn-E (Viper) 0,61
10
10 0
0,36
10 0
NAMI Burn-E (Viper) 0,36
Brzdné dráhy
90 85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
92,56
92,56 90
5,36
92,56 90
NAMI Burn-E (Viper) 5,36
92,56 85
10,72
92,56 85
NAMI Burn-E (Viper) 10,72
92,56 80
15,40
92,56 80
NAMI Burn-E (Viper) 15,40
92,56 75
19,93
92,56 75
NAMI Burn-E (Viper) 19,93
92,56 70
23,51
92,56 70
NAMI Burn-E (Viper) 23,51
92,56 65
27,51
92,56 65
NAMI Burn-E (Viper) 27,51
92,56 60
30,82
92,56 60
NAMI Burn-E (Viper) 30,82
92,56 55
33,54
92,56 55
NAMI Burn-E (Viper) 33,54
92,56 50
36,19
92,56 50
NAMI Burn-E (Viper) 36,19
92,56 45
38,64
92,56 45
NAMI Burn-E (Viper) 38,64
92,56 40
40,82
92,56 40
NAMI Burn-E (Viper) 40,82
92,56 35
42,78
92,56 35
NAMI Burn-E (Viper) 42,78
92,56 30
44,55
92,56 30
NAMI Burn-E (Viper) 44,55
92,56 25
46,14
92,56 25
NAMI Burn-E (Viper) 46,14
92,56 20
47,41
92,56 20
NAMI Burn-E (Viper) 47,41
92,56 15
48,41
92,56 15
NAMI Burn-E (Viper) 48,41
92,56 10
49,16
92,56 10
NAMI Burn-E (Viper) 49,16
92,56 0
49,63
92,56 0
NAMI Burn-E (Viper) 49,63
90
90 85
5,36
90 85
NAMI Burn-E (Viper) 5,36
90 80
10,04
90 80
NAMI Burn-E (Viper) 10,04
90 75
14,57
90 75
NAMI Burn-E (Viper) 14,57
90 70
18,14
90 70
NAMI Burn-E (Viper) 18,14
90 65
22,15
90 65
NAMI Burn-E (Viper) 22,15
90 60
25,46
90 60
NAMI Burn-E (Viper) 25,46
90 55
28,18
90 55
NAMI Burn-E (Viper) 28,18
90 50
30,83
90 50
NAMI Burn-E (Viper) 30,83
90 45
33,28
90 45
NAMI Burn-E (Viper) 33,28
90 40
35,46
90 40
NAMI Burn-E (Viper) 35,46
90 35
37,42
90 35
NAMI Burn-E (Viper) 37,42
90 30
39,18
90 30
NAMI Burn-E (Viper) 39,18
90 25
40,78
90 25
NAMI Burn-E (Viper) 40,78
90 20
42,05
90 20
NAMI Burn-E (Viper) 42,05
90 15
43,05
90 15
NAMI Burn-E (Viper) 43,05
90 10
43,80
90 10
NAMI Burn-E (Viper) 43,80
90 0
44,27
90 0
NAMI Burn-E (Viper) 44,27
85
85 80
4,68
85 80
NAMI Burn-E (Viper) 4,68
85 75
9,21
85 75
NAMI Burn-E (Viper) 9,21
85 70
12,79
85 70
NAMI Burn-E (Viper) 12,79
85 65
16,79
85 65
NAMI Burn-E (Viper) 16,79
85 60
20,10
85 60
NAMI Burn-E (Viper) 20,10
85 55
22,82
85 55
NAMI Burn-E (Viper) 22,82
85 50
25,48
85 50
NAMI Burn-E (Viper) 25,48
85 45
27,93
85 45
NAMI Burn-E (Viper) 27,93
85 40
30,10
85 40
NAMI Burn-E (Viper) 30,10
85 35
32,06
85 35
NAMI Burn-E (Viper) 32,06
85 30
33,83
85 30
NAMI Burn-E (Viper) 33,83
85 25
35,42
85 25
NAMI Burn-E (Viper) 35,42
85 20
36,70
85 20
NAMI Burn-E (Viper) 36,70
85 15
37,69
85 15
NAMI Burn-E (Viper) 37,69
85 10
38,44
85 10
NAMI Burn-E (Viper) 38,44
85 0
38,91
85 0
NAMI Burn-E (Viper) 38,91
80
80 75
4,53
80 75
NAMI Burn-E (Viper) 4,53
80 70
8,11
80 70
NAMI Burn-E (Viper) 8,11
80 65
12,11
80 65
NAMI Burn-E (Viper) 12,11
80 60
15,42
80 60
NAMI Burn-E (Viper) 15,42
80 55
18,14
80 55
NAMI Burn-E (Viper) 18,14
80 50
20,80
80 50
NAMI Burn-E (Viper) 20,80
80 45
23,25
80 45
NAMI Burn-E (Viper) 23,25
80 40
25,42
80 40
NAMI Burn-E (Viper) 25,42
80 35
27,38
80 35
NAMI Burn-E (Viper) 27,38
80 30
29,15
80 30
NAMI Burn-E (Viper) 29,15
80 25
30,74
80 25
NAMI Burn-E (Viper) 30,74
80 20
32,02
80 20
NAMI Burn-E (Viper) 32,02
80 15
33,01
80 15
NAMI Burn-E (Viper) 33,01
80 10
33,76
80 10
NAMI Burn-E (Viper) 33,76
80 0
34,23
80 0
NAMI Burn-E (Viper) 34,23
75
75 70
3,58
75 70
NAMI Burn-E (Viper) 3,58
75 65
7,58
75 65
NAMI Burn-E (Viper) 7,58
75 60
10,89
75 60
NAMI Burn-E (Viper) 10,89
75 55
13,62
75 55
NAMI Burn-E (Viper) 13,62
75 50
16,27
75 50
NAMI Burn-E (Viper) 16,27
75 45
18,72
75 45
NAMI Burn-E (Viper) 18,72
75 40
20,89
75 40
NAMI Burn-E (Viper) 20,89
75 35
22,85
75 35
NAMI Burn-E (Viper) 22,85
75 30
24,62
75 30
NAMI Burn-E (Viper) 24,62
75 25
26,21
75 25
NAMI Burn-E (Viper) 26,21
75 20
27,49
75 20
NAMI Burn-E (Viper) 27,49
75 15
28,48
75 15
NAMI Burn-E (Viper) 28,48
75 10
29,23
75 10
NAMI Burn-E (Viper) 29,23
75 0
29,71
75 0
NAMI Burn-E (Viper) 29,71
70
70 65
4,00
70 65
NAMI Burn-E (Viper) 4,00
70 60
7,31
70 60
NAMI Burn-E (Viper) 7,31
70 55
10,04
70 55
NAMI Burn-E (Viper) 10,04
70 50
12,69
70 50
NAMI Burn-E (Viper) 12,69
70 45
15,14
70 45
NAMI Burn-E (Viper) 15,14
70 40
17,31
70 40
NAMI Burn-E (Viper) 17,31
70 35
19,27
70 35
NAMI Burn-E (Viper) 19,27
70 30
21,04
70 30
NAMI Burn-E (Viper) 21,04
70 25
22,63
70 25
NAMI Burn-E (Viper) 22,63
70 20
23,91
70 20
NAMI Burn-E (Viper) 23,91
70 15
24,90
70 15
NAMI Burn-E (Viper) 24,90
70 10
25,65
70 10
NAMI Burn-E (Viper) 25,65
70 0
26,13
70 0
NAMI Burn-E (Viper) 26,13
65
65 60
3,31
65 60
NAMI Burn-E (Viper) 3,31
65 55
6,03
65 55
NAMI Burn-E (Viper) 6,03
65 50
8,68
65 50
NAMI Burn-E (Viper) 8,68
65 45
11,13
65 45
NAMI Burn-E (Viper) 11,13
65 40
13,31
65 40
NAMI Burn-E (Viper) 13,31
65 35
15,27
65 35
NAMI Burn-E (Viper) 15,27
65 30
17,04
65 30
NAMI Burn-E (Viper) 17,04
65 25
18,63
65 25
NAMI Burn-E (Viper) 18,63
65 20
19,90
65 20
NAMI Burn-E (Viper) 19,90
65 15
20,90
65 15
NAMI Burn-E (Viper) 20,90
65 10
21,65
65 10
NAMI Burn-E (Viper) 21,65
65 0
22,12
65 0
NAMI Burn-E (Viper) 22,12
60
60 55
2,73
60 55
NAMI Burn-E (Viper) 2,73
60 50
5,38
60 50
NAMI Burn-E (Viper) 5,38
60 45
7,83
60 45
NAMI Burn-E (Viper) 7,83
60 40
10,00
60 40
NAMI Burn-E (Viper) 10,00
60 35
11,96
60 35
NAMI Burn-E (Viper) 11,96
60 30
13,73
60 30
NAMI Burn-E (Viper) 13,73
60 25
15,32
60 25
NAMI Burn-E (Viper) 15,32
60 20
16,60
60 20
NAMI Burn-E (Viper) 16,60
60 15
17,59
60 15
NAMI Burn-E (Viper) 17,59
60 10
18,34
60 10
NAMI Burn-E (Viper) 18,34
60 0
18,82
60 0
NAMI Burn-E (Viper) 18,82
55
55 50
2,65
55 50
NAMI Burn-E (Viper) 2,65
55 45
5,10
55 45
NAMI Burn-E (Viper) 5,10
55 40
7,28
55 40
NAMI Burn-E (Viper) 7,28
55 35
9,23
55 35
NAMI Burn-E (Viper) 9,23
55 30
11,00
55 30
NAMI Burn-E (Viper) 11,00
55 25
12,60
55 25
NAMI Burn-E (Viper) 12,60
55 20
13,87
55 20
NAMI Burn-E (Viper) 13,87
55 15
14,87
55 15
NAMI Burn-E (Viper) 14,87
55 10
15,62
55 10
NAMI Burn-E (Viper) 15,62
55 0
16,09
55 0
NAMI Burn-E (Viper) 16,09
50
50 45
2,45
50 45
NAMI Burn-E (Viper) 2,45
50 40
4,62
50 40
NAMI Burn-E (Viper) 4,62
50 35
6,58
50 35
NAMI Burn-E (Viper) 6,58
50 30
8,35
50 30
NAMI Burn-E (Viper) 8,35
50 25
9,94
50 25
NAMI Burn-E (Viper) 9,94
50 20
11,22
50 20
NAMI Burn-E (Viper) 11,22
50 15
12,22
50 15
NAMI Burn-E (Viper) 12,22
50 10
12,97
50 10
NAMI Burn-E (Viper) 12,97
50 0
13,44
50 0
NAMI Burn-E (Viper) 13,44
45
45 40
2,17
45 40
NAMI Burn-E (Viper) 2,17
45 35
4,13
45 35
NAMI Burn-E (Viper) 4,13
45 30
5,90
45 30
NAMI Burn-E (Viper) 5,90
45 25
7,49
45 25
NAMI Burn-E (Viper) 7,49
45 20
8,77
45 20
NAMI Burn-E (Viper) 8,77
45 15
9,77
45 15
NAMI Burn-E (Viper) 9,77
45 10
10,52
45 10
NAMI Burn-E (Viper) 10,52
45 0
10,99
45 0
NAMI Burn-E (Viper) 10,99
40
40 35
1,96
40 35
NAMI Burn-E (Viper) 1,96
40 30
3,73
40 30
NAMI Burn-E (Viper) 3,73
40 25
5,32
40 25
NAMI Burn-E (Viper) 5,32
40 20
6,60
40 20
NAMI Burn-E (Viper) 6,60
40 15
7,59
40 15
NAMI Burn-E (Viper) 7,59
40 10
8,34
40 10
NAMI Burn-E (Viper) 8,34
40 0
8,81
40 0
NAMI Burn-E (Viper) 8,81
35
35 30
1,77
35 30
NAMI Burn-E (Viper) 1,77
35 25
3,36
35 25
NAMI Burn-E (Viper) 3,36
35 20
4,64
35 20
NAMI Burn-E (Viper) 4,64
35 15
5,63
35 15
NAMI Burn-E (Viper) 5,63
35 10
6,38
35 10
NAMI Burn-E (Viper) 6,38
35 0
6,86
35 0
NAMI Burn-E (Viper) 6,86
30
30 25
1,59
30 25
NAMI Burn-E (Viper) 1,59
30 20
2,87
30 20
NAMI Burn-E (Viper) 2,87
30 15
3,86
30 15
NAMI Burn-E (Viper) 3,86
30 10
4,61
30 10
NAMI Burn-E (Viper) 4,61
30 0
5,09
30 0
NAMI Burn-E (Viper) 5,09
25
25 20
1,27
25 20
NAMI Burn-E (Viper) 1,27
25 15
2,27
25 15
NAMI Burn-E (Viper) 2,27
25 10
3,02
25 10
NAMI Burn-E (Viper) 3,02
25 0
3,49
25 0
NAMI Burn-E (Viper) 3,49
20
20 15
1,00
20 15
NAMI Burn-E (Viper) 1,00
20 10
1,75
20 10
NAMI Burn-E (Viper) 1,75
20 0
2,22
20 0
NAMI Burn-E (Viper) 2,22
15
15 10
0,75
15 10
NAMI Burn-E (Viper) 0,75
15 0
1,22
15 0
NAMI Burn-E (Viper) 1,22
10
10 0
0,47
10 0
NAMI Burn-E (Viper) 0,47

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 134,6 cm  
      Výška 144,6 cm  
      Šířka 62 cm  
      Délka složená 134,6 cm  
      Výška složená 64 cm  
      Šířka složená 62 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Výrobce baterie LG podle konfigurace: LG, Čína - bez značky  
      Napětí baterie 72 V  
      Kapacita baterie 32 Ah podle konfigurace: 28 Ah, 32 Ah  
      Energie v baterii 2304 Wh podle konfigurace: 2160 Wh, 2304 Wh  
      Rekuperace ano  
      Tempomat ne  
      Omezovač rychlosti ano  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda disková hydraulická  
      Zadní brzda disková hydraulická  
      Typ kola vpředu vzduchové bezdušové  
      Velikost kola vpředu 11"  
      Typ kola vzadu vzduchové bezdušové  
      Velikost kola vzadu 11"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení hydraulické nastavitelné  
      Zadní zavěšení hydraulické nastavitelné  
      Osvětlení přední, zadní, brzdové a směrovky  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu