Teverun Fighter Eleven+

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Teverun Fighter Eleven+

New product

Špičková koloběžka současnosti, která si troufne na jakýkoli terén. Spojení nejmodernějších technologií a osvědčených komponentů je receptem na jednu z nejatraktivnějších možností na trhu. Teverun Fighter Eleven+ přichází s výkonem 5 000 W, maximální rychlostí 85 km/h a prémiovými konstrukčními a bezpečnostními prvky.

Původní cena Akční cena

71 890 Kčvčetně DPH

69 890 Kčvčetně DPH

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Objednávky do

Dnes

týká se e-shop objednávek

odešleme

Zítra

Dostupnost modelu

Eshop
Připraveno k expedici. Běžná doba dodání 1-2 dny.
Bratislava
Na objednávku
Sklad Bratislava
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

Čistokrevný zážitek z jízdy díky kombinaci prémiových komponentů a adrenalinových schopností pohonu. Teverun Fighter Eleven+ je ukázkou moderních řešení, která ji okamžitě vystřelují do nejvyšší ligy 11palcových koloběžek. Když se spojí kvalita značky Minimotors s inovacemi její dceřiné značky Teverun, vznikne neodolatelná kombinace pro všechny, kteří si potrpí na jedinečnost. Stačí zmínit výkon 5 000 W, maximální rychlost 85 km/h, smart battery management či hydraulické odpružení a hned je jasné, že tento stroj bude hit.

 

 

Konstrukce, design a výbava

Při pohledu na tělo Teverun Fighter Eleven+ v ní okamžitě rozpoznáte rukopis Minimotors. Ostré hrany robustních dílů konstrukce z leteckého hliníku jsou zárukou tuhé a odolné koloběžky pro nejrůznější použití. Jako jezdec či jezdkyně oceníte velkou nášlapnou plochu, na kterou se vejdou obě nohy vedle sebe. Navíc je doplněna vyvýšenou zadní částí, díky níž bude váš jízdní postoj ještě stabilnější. Teverun Fighter Eleven+ ve výrobě připravili na všechny typy povrchů, takže jí nechybí ani silikonový povrch nášlapné plochy. Ten je odolný vůči prachu a také se velmi snadno udržuje. Robustní krk řídicí tyče obepíná na pravé straně tlumič řízení s nastavitelnou tuhostí. Rám pokračuje k nejnovějšímu typu patentovaného kloubu sklápění od Minimotors. Ten působí robustně, takže ani při jízdě v terénu nepocítíte žádné viklání řídicí tyče. Pro sklopení stačí povolit jednu páčku a řídítka zaháknout do vyvýšené části nášlapné plochy.
Vrcholu tyče řízení dominují 65 cm široká a sklopná řídítka s ergonomickými rukojeťmi pro prvotřídní pohodlí na dlouhých vyjížďkách. Mezi nimi se nachází pýcha značky Teverun, a to 3,5-palcový TFT displej. Na trhu nenajdete displej s pokročilejšími funkcemi a přehlednější grafikou, který by vám poskytl veškeré jízdní údaje a možnosti nastavení. Navíc nabízí připojení přes Bluetooth a dálkové ovládání prostřednictvím aplikace. Inovace pokračují, i když budete chtít koloběžku odblokovat. Stačí přiložit čip NFC ke čtečce. Dokud čip znovu nepřiložíte, zůstane koloběžka odblokovaná. Kromě čtečky máte u levé ruky také ovládání světel, směrovek a klaksonu. Pravou rukou ovládáte displej a jízdní režimy. Jelikož Teverun Fighter Eleven+ patří do rodiny Minimotors, nemůže jí chybět ikonický černý design s ambientně podsvícenými prvky po celém těle.

 

Výkon a dojezd

Teverun Fighter Eleven+ zaujme nejen svým zpracováním a moderní výbavou. Vaše srdce si získá i tím, co skrývá "pod kapotou". Všechny komponenty jsou přizpůsobeny výkonu dvou bezkartáčových motorů, které dohromady poskytnou špičkový výkon 5 000 wattů. Po stisknutí inovované palcové páčky plynu nebudete mít s Teverun Fighter Eleven+ sebemenší problém zvládnout kopce se sklonem 30°, členitý terén nebo si dopřát razantní zrychlení. Stejně tak si užijete dávku adrenalinu na rovinkách, kdy za standardních podmínek může Teverun Fighter Eleven+ vytáhnout maximální rychlost až na 85 km/h.

Aby bylo možné dostatečně rozložit výkon pěti kW a zároveň šetřit zásoby energie, vybavil Teverun svůj model zdvojeným 35-40 Ah ovladačem. Ten spolupracuje s baterií umístěnou pod nášlapnou plochou. Ani zde výrobce neponechal nic náhodě a rozhodl se pro 60V Li-Ion baterii od LG/Samsung s kapacitou 35 Ah a energií 2 100 Wh. Za běžných podmínek poskytne kapacita baterie energii na trasy dlouhé 120 km. 21 700 článků je navíc vybaveno inteligentní správou baterie, což zvyšuje jejich živostnost, ale také přispívá k efektivnějšímu nabíjení. Koloběžku pak stačí připojit přes dva nabíjecí porty na boku nášlapné plochy k dodávané 2A nabíječce.

 

Bezpečnost a pohodlí

Všechny dosavadní vlastnosti modelu Teverun Fighter Eleven+ mají ve výsledku jediný cíl - poskytnout jezdci prvotřídní zážitek z jízdy. A to se daří! Ihned po startu a několika prvních metrech pocítíte zdroj pohodlí. Tím je vyladěný podvozek, který dokáže odfiltrovat nerovnosti na jakémkoli povrchu. Ať už budete brázdit městské ulice, polní cesty nebo vyrazíte na vyježděné lesní cesty, vždy se vám dostane komfortu a řízení, které reaguje na každý váš pohyb. Částečně díky tlumiči řízení, ale hlavní roli hrají 11palcová bezdušová nafukovací kola. V kombinaci s nezávislým zavěšením a hydraulickým tlumičem s nastavitelným odskokem vpředu i vzadu bude váš zážitek na nejvyšší úrovni. Pneumatiky jsou navíc rozšířené a vyrobené z materiálu, který minimalizuje vznik defektu, díky čemuž vás samotná koloběžka zcela zbaví obav z jízdy v terénu. V členitém terénu jistě uvítáte také sílu a účinnost brzd. V tomto případě se můžete spolehnout na kombinaci hydraulických kotoučových brzd Zoom vpředu i vzadu a elektronické brzdy.

Myslelo se také na bezpečnost při jízdě za snížené viditelnosti, proto nechybí dvojitý přední světlomet a zadní světlo, které slouží zároveň jako brzdové světlo. Kompletní bezpečnostní osvětlení doplňují ještě samostatná směrová světla vpředu a vzadu. Světelná show však není jen o bezpečnosti, ale také o stylu. Díky barevnému podsvícení nápisů na bocích nášlapné plochy, vyvýšené části nášlapné plochy a tyči řízení se na silnici rázem stanete středem pozornosti.

 

Využití a praktičnost

Přednosti koloběžky Teverun Fighter Eleven+, jako je vysoký výkon, pevná konstrukce a moderní výbava, ji předurčují k všestrannému použití. Ať už se s ní vydáte na členité polní cesty nebo dlouhé trasy po zpevněných cestách, díky nastavitelnému hydraulickému podvozku, bezdušovým pneumatikám a výkonným brzdám bude každá jízda pohodlným zážitkem. I při pohledu na údaje o výkonu a dojezdu vám bude jasné, že vás s touto koloběžkou čeká hromada zábavy, a to i za mokra. Celá koloběžka má totiž certifikaci IPX5. Na to, co vše výbava obsahuje a jak je koloběžka zpracována, se udržela poměrně nízkou hmotnost a praktickou velikost. Rozměry 135 x 58 x 24 cm (délka, výška, šířka) ve složeném stavu spolu s hmotností 36 kg jsou stále ideální hodnoty pro přenesení do výtahu nebo naložení do kufru auta. Po opětovném rozložení narostou její rozměry na 135 x 128 x 65 cm a bude připravena vyrazit za dobrodružstvím ve městě i mimo něj.

 

 

Naše hodnocení

Nefalšovaná radost a zážitek z jízdy, který si budete chtít co nejdříve zopakovat. Značce Teverun se podařilo vyrobit elektrickou koloběžku, která si bere to nejlepší ze své mateřské dílny Minimotors a obohacuje to o kvalitní a moderní prvky výbavy. Nestydíme se říci, že v kategorii 11palcových univerzálních koloběžek si Teverun Fighter Eleven+ již nyní vydobyla své místo v nejužší špičce. Když se spojí výkon, kvalitní zpracování, bezpečnost a inovace napříč výbavou, zůstává ve vzduchu viset otázka, ne zda, ale jak často si zážitek z jízdy na Teverun Fighter Eleven+ dopřejete. Odpověď najdete, teprve až si tento špičkový stroj sami vyzkoušíte.

 

Servis

Jsme dovozcem a prodejcem značky Teverun pro střední Evropu. Poskytujeme přímý záruční i pozáruční servis, který je zajištěn v našem servisním středisku. Většinu náhradních dílů máme skladem a jsme certifikovaným poskytovatelem záručních oprav v regionu. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte obávat o servis nebo dostupnost náhradních dílů a díky přímému zastoupení výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

 

O značce

Teverun je jednou z nejmladších značek na trhu, ale i za tak krátkou dobu si dokázala vybudovat stabilní pozici. Její počátky lze datovat do roku 2017, kdy byla vytvořena značka BLADE a její první model Blade 10. Po několika dalších koloběžkách však v roce 2022 došlo ke strategické změně - partnerství se společností Minimotors. Spojením know-how stabilního výrobce a vize mladé společnosti vznikla značka Teverun a její tři zcela nové modely. Podle slov Edwina Dou, zakladatele společnosti Teverun, je jejich nejsilnější stránkou vývoj pokročilé konektivity mezi elektrickou koloběžkou a aplikací v telefonu jejího jezdce. To, že mohou intenzivně vyvíjet a přemýšlet o budoucích inovacích, má svůj základ v prvotřídní kvalitě a špičkovém zpracování modelů Teverun. Právě na těchto vlastnostech si jejich koloběžky dokázaly vybudovat vynikající pověst a rozšířit tak své působení po celém světě. O to více nás těší, že vám právě Max Blinker přináší produkty Teverun. Můžete se proto spolehnout, že vám na modely značky Teverun vždy poskytneme kvalitní záruční a pozáruční servis, jakož i podporu, poradenství a náhradní díly.

10/10
Komfort
5/10
Snadnost údržby
85 km/h
Rychlost
36 kg
Váha
5000 W
Výkon
120 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Motor vpředu
Vhodná do města
Extrémní výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kola
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 36 kg 42 kg 1
Doba nabíjení 17 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 85 km/h Zatím netestované
Špičkový výkon 5000 W Zatím netestované
Dojezd 120 km Zatím netestované
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 135 cm  
      Výška 128 cm  
      Šířka 65 cm  
      Délka složená 135 cm  
      Výška složená 58 cm  
      Šířka složená 24 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie LG/samsung 21700 (Smart BMS)  
      Napětí baterie 60 V  
      Kapacita baterie 35 Ah  
      Energie v baterii 2100 Wh  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Omezovač rychlosti ano  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda hydraulická brzda (Zoom) + elektrické ABS  
      Zadní brzda disková hydraulická  
      Typ kola vpředu vzduchové bezdušové  
      Velikost kola vpředu 11"  
      Typ kola vzadu vzduchové bezdušové  
      Velikost kola vzadu 11"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení hydraulické nastavitelné  
      Zadní zavěšení hydraulické nastavitelné  
      Osvětlení přední, zadní, brzdové a směrovky  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 150 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

TVN.ESC.FIGHTER.ELE

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu