Teverun Fighter Supreme 7260R Edition

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Teverun Fighter Supreme 7260R Edition

New product

Ještě větší, ještě výkonnější, ještě extrémnější. Teverun Fighter Supreme 7260R Edition si pro své budoucí majitele a majitelky přichystala výkon 10 000 W, dojezd 200 km a maximální rychlost 120 km/h. To vše s moderní a inovativní výbavou.

Cena s DPH

99 890 Kčvčetně DPH

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost modelu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Sklad Bratislava
Na objednávku
Brno
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zjistit víc
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky až o:
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

Proč by už i tak skvělá koloběžka nemohla být ještě lepší? V Teverun tuto otázku vzali doslova, a tak vytvořili speciální edici modelu Fighter Supreme – elektrickou koloběžku Teverun Fighter Supreme 7260R Edition. Je jasné, že když se ve výrobě rozhodli posunout vlajkovou loď Teverun-u na další úroveň, vznikla bestie, která patří na nejužší špičku top koloběžek současnosti. A díky čemu je Teverun Fighter Supreme 7260R Edition tak výjimečná? Z množství parametrů stačí zmínit výkon 10 000 W, dojezd 200 km nebo maximální rychlost 120 km/h. K tomu přidejte například čtyřpístové brzdy či 13-palcové kola a víte, že máte pod rukama extrémní monstrum.

 

 

Konstrukce, design a výbava

Z pohledu zpracování konstrukce se edice 7260R od své sestry Fighter Supreme liší jen minimálně. Jednolitý rám, robustní konstrukce z leteckého hliníku a mimořádně široká nášlapná plocha zaručují, že tato pevná a odolná koloběžka je stavěná na jízdy dlouhé desítky kilometrů. Právě na nich oceníte extra širokou nášlapnou plochu. Na ní budete moci posouvat nohy podle aktuální situace pro co největší pohodlí a stabilitu. Nechybí ani vyvýšená zadní část, díky níž bude vaše jízdní pozice ještě stabilnější. Edice 7250R však hravě zvládne také jízdy mimo zpevněné silnice, proto nesmí chybět silikonový povrch. Ten je odolný proti prachu a také se velmi snadno udržuje. Charakteru koloběžky přizpůsobili rovněž zavěšení, proto v Teverun zvolili zpevněná ramena. K stabilní jízdě přispívá také zesílený tlumič řízení s nastavitelnou tuhostí. Rám pokračuje k nejnovějšímu typu patentovaného kloubu sklápění od Minimotors. Ten působí robustně, takže ani při jízdě v terénu nepocítíte žádné viklání řídicí tyče. Pro sklopení tyče stačí povolit jednu páčku a řídítka zaháknout do vyvýšené části nášlapné plochy.

Vrcholu tyče řízení dominují 64,5 cm široká a sklopná řídítka s ergonomickými rukojeťmi pro prvotřídní pohodlí na dlouhých vyjížďkách. Mezi nimi se nachází pýcha značky Teverun, a to 3,5-palcový TFT displej. Na trhu nenajdete displej s pokročilejšími funkcemi a přehlednější grafikou, který by vám poskytl veškeré jízdní údaje a možnosti nastavení. Navíc nabízí připojení přes Bluetooth a dálkové ovládání prostřednictvím aplikace. Inovace pokračují, i když budete chtít koloběžku odblokovat. Stačí přiložit čip NFC ke čtečce. Dokud čip znovu nepřiložíte, zůstane koloběžka odblokovaná. Kromě čtečky máte u levé ruky také ovládání světel, směrovek a klakson. Pravou rukou ovládáte displej a jízdní režimy. Samozřejmostí je ikonický černý design s RGB podsvícenými detaily po celém těle.

 

Výkon a dojezd

Již standardní Teverun Fighter Supreme skrývala ve svých dvou motorech extrémní výkon. Verze 7260R jde však ještě dál. Po stisknutí palcové páčky plynu probudíte bestii, která ze dvou bezkartáčových motorů vytáhne standardních 5 000 W. Koloběžka má v rukávu ukrytý režim Turbo, a tak ve spolupráci s řídicí jednotkou vytáhne až 10 000 W výkonu. S takovým výkonem zvládnete bez problémů 40° stoupání i členitý a rozježděný terén. Výkon se využívá i při tahu po rovině, kde se projevuje plynulým, ale intenzivním zrychlováním, přičemž tachometr se zastaví až na rychlosti 120 km/h. Zkrocení deseti kilowattů a plynulý a stabilní přenos výkonu na kola zajišťuje dvojitá řídicí jednotka 70A-90A. Ta také zajišťuje efektivní čerpání energie potřebné pro pohon. Když už je řeč o energii - zvláštností modelu Supreme 7260R Edition je inovativní baterie. Pod nášlapnou plochou ukrývá 72 V Blade baterii od SK Innovation s kapacitou 60 Ah a energií 4 320 Wh. Její jedinečnost spočívá v materiálovém složení, kdy místo klasických Li-ion článků využívá lithium-železo-fosfátové články. Ty se vyznačují větší odolností, životností a schopností udržet energii i při extrémních teplotách. Díky této technologii inspirované bateriemi z automobilů vám poskytne energii na neskutečných 200 km jízdy. Baterie rovněž disponuje inteligentním managementem, což ještě zvyšuje její životnost, ale také napomáhá k efektivnějšímu nabíjení. Koloběžku stačí jen zapojit přes dva nabíjecí porty na boku nášlapné plochy na dodávanou 5 A rychlonabíječku.

 

Bezpečnost a pohodlí

Pocit prémiovosti nejvyšší kategorie pokračuje od technických parametrů až po úroveň komfortu. I zde najdete řešení, která vás chytnou za srdce, jakmile na koloběžku nastoupíte. Je to dáno skvěle vyladěným podvozkem, který dokáže odfiltrovat nerovnosti na jakémkoli povrchu. Ať už se budete pohybovat v městských ulicích, na polních cestách, nebo vyrazíte na lesní cesty, vždy se vám dostane pohodlí a řízení, které reaguje na každý váš pohyb. Důvodů je hned několik. Předně je to díky tlumiči řízení s nastavitelnou tuhostí. Hlavní roli však hrají 13palcová bezdušová nafukovací kola o šířce až 5 palců. V kombinaci s plně nastavitelným hydraulickým tlumičem KKE o průměru 165 mm vpředu i vzadu bude váš požitek z jízdy na nejvyšší možné úrovni. Pneumatiky jsou navíc vyrobeny z materiálu, který dokáže utěsnit i drobná propíchnutí. V členitém terénu jistě uvítáte také výkon a účinnost brzd. V tomto případě se můžete spolehnout na kombinaci 4-pístových hydraulických brzd Zoom se 160mm kotouči vpředu i vzadu, kterým pomáhá elektronická brzda s ABS.

 

Myslelo se také na bezpečnost při jízdě za snížené viditelnosti, proto nechybí modernizovaný dvojitý přední světlomet se svítivostí 2 000 lumenů, který dokáže vyrovnávat vibrace, a tím stabilně osvítit silnici před vámi. Kompletní osvětlení doplňuje zadní světlo, které slouží zároveň jako brzdové světlo, ale také samostatné směrovky. Kromě bezpečnosti přispívá osvětlení také ke stylu, přičemž hlavní roli hraje barevné podsvícení nápisů na bocích nášlapné plochy, vyvýšené části nášlapné plochy a tyče řízení. Díky tomu se na silnici rázem stanete středem pozornosti.

 

 

Využití a praktičnost

Model Teverun Fighter Supreme 7260R Edition nezná svou konfigurací žádné hranice. Díky výkonu 10 kW, jednodílné a pevné konstrukci, inovativním komponentům a moderní výbavě nemusíte přemýšlet, zda zvládnete dlouhé výlety po silnici nebo adrenalinové výlety v lese. Edice 7260R překoná vše, co před ni postavíte. Díky nastavitelnému hydraulickému podvozku, bezdušovým pneumatikám a výkonným brzdám bude každá jízda pohodlným zážitkem. Zábava s tímto strojem nekončí ani za mokra. Ve výbavě totiž najdete přední i zadní blatníky, navíc je celá koloběžka certifikovaná podle normy IPX5. Všechny prvky výbavy se však podepsaly na celkové hmotnosti 55 kg. Spíše než každodenní jízdu v ulicích si s ní užijete dobrodružství mimo město. To potvrzují i její rozměry 140 x 140 x 64,5 cm (délka, výška, šířka). Ani ve složeném stavu s rozměry 140 x 57,7 x 31,6 cm není koloběžka žádný drobeček. K jejímu převážení tak bude nejlepší kufr automobilu. Když však Teverun Fighter Supreme 7260R Edition vyndáte z kufru a stisknete palcovou páčku plynu, poznáte, co je největší předností této bestie.

 

 

Naše hodnocení

Společnost Teverun po představení vlajkové lodi výroby zvedla laťku ještě výš. Tak vysoko, že Fighter Supreme 7260R Edition nyní patří na tu nejužší špičku všech současných elektrických koloběžek. Nabízí inovace, které u jiných značek nenajdete, nejmodernější výbavu, ale také jízdní schopnosti, ze kterých vám spadne brada. Pokud jezdíte sám či sama, a řekneme, že s touto koloběžkou nepotřebujete ani auto, myslíme to vážně. Extrémní pohodlí, výkon, rychlost a dojezd, to vše dělá z modelu 7260R výkladní skříň individuální elektromobility.

 

 

Servis

Jsme dovozcem a prodejcem značky Teverun pro střední Evropu. Poskytujeme přímý záruční i pozáruční servis, který je zajištěn v našem servisním středisku. Většinu náhradních dílů máme skladem a jsme certifikovaným poskytovatelem záručních oprav v regionu. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte obávat o servis nebo dostupnost náhradních dílů a díky přímému zastoupení výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

 

O značce

Teverun je jednou z nejmladších značek na trhu, ale i za tak krátkou dobu si dokázala vybudovat stabilní pozici. Její počátky lze datovat do roku 2017, kdy byla vytvořena značka BLADE a její první model Blade 10. Po několika dalších koloběžkách však v roce 2022 došlo ke strategické změně - partnerství se společností Minimotors. Spojením know-how stabilního výrobce a vize mladé společnosti vznikla značka Teverun a její tři zcela nové modely. Podle slov Edwina Dou, zakladatele společnosti Teverun, je jejich nejsilnější stránkou vývoj pokročilé konektivity mezi elektrickou koloběžkou a aplikací v telefonu jejího jezdce. To, že mohou intenzivně vyvíjet a přemýšlet o budoucích inovacích, má svůj základ v prvotřídní kvalitě a špičkovém zpracování modelů Teverun. Právě na těchto vlastnostech si jejich koloběžky dokázaly vybudovat vynikající pověst a rozšířit tak své působení po celém světě. O to více nás těší, že vám právě Max Blinker přináší produkty Teverun. Můžete se proto spolehnout, že vám na modely značky Teverun vždy poskytneme kvalitní záruční a pozáruční servis, jakož i podporu, poradenství a náhradní díly.

10/10
Komfort
5/10
Snadnost údržby
55 kg
Váha
10000 W
Výkon
200 km
Dojezd
120 km/h
Rychlost
Zadní osvětlení
Přední osvětlení
Zvládne kopec
Vzduchové kola
Dobře složitelné
Hydraulická brzda vpředu
Hydraulická brzda vzadu
Motor vzadu
Motor vpředu
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Světelný senzor
Extrémní výkon
Tempomat
Zvládne terén
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 55 kg Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 120 km/h Zatím netestované
Výkon 5000 W Zatím netestované
Špičkový výkon 10000 W Zatím netestované
Dojezd 200 km Zatím netestované
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 140 cm  
      Výška 140 cm  
      Šířka 64,5 cm  
      Délka složená 140 cm  
      Výška složená 57,7 cm  
      Šířka složená 31,6 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Blade - Smart BMS  
      Napětí baterie 72 V  
      Kapacita baterie 60 Ah  
      Energie v baterii 4320 Wh  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda Hydraulická brzda / 4-pístkový třmen  
      Zadní brzda Hydraulická brzda / 4-pístkový třmen  
      Typ kola vpředu vzduchové bezdušové  
      Typ kola vzadu vzduchové bezdušové  
      Velikost kola vpředu 13"  
      Velikost kola vzadu 13"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení hydraulické nastavitelné  
      Zadní zavěšení hydraulické nastavitelné  
      Osvětlení přední, zadní, brzdové a směrovky  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 150 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

TVN.ESC.FIGHTER.SUP.7260R

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu