-9%
Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Nejlepší
v třídě
Extrémní
výkon
Voltride
doporučuje

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Nejlepší
v třídě
Extrémní
výkon
Voltride
doporučuje

Je vybaven duálními 1400W motory, které vám zajistí pořádnou porci výkonu. Umožňuje dosahovat rychlost neuvěřitelných 80 km/h, což z ní dělá v této cenové a váhové kategorii nejrychlejší koloběžku. Dvojité hydraulické kotoučové brzdy vás vždy bezpečně zastaví z jakékoliv rychlosti a 10-palcové pneumatiky vám spolu s dvojitým nastavitelným odpružením zajistí hladkou jízdu.

`

VSETT 10+

New product

Product Options
Baterie: *
1248 Wh (60 V 20,8 Ah)
- 9 918 Kč
LG 1536 Wh (60 V 25,6 Ah)
- 1 Kč
LG 1680 Wh (60 V 28 Ah)
+ 4 049 Kč
Cena s DPH

59 990 Kčvčetně DPH

  • 1248 Wh (60 V 20,8 Ah)
  • LG 1536 Wh (60 V 25,6 Ah)
  • LG 1680 Wh (60 V 28 Ah)

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

 

Nová dimenze extrémní jízdy

Objevte novou dimenzi extrémní jízdy! VSETT 10+ je překvapivě moderně navržená elektrická koloběžka s dokonale přizpůsobenými parametry pro pořádnou dávku adrenalinu. Jedná se o výkonnou dvoumotorovou elektrickou koloběžku nové generace, za kterou stojí tým, který představil úspěšné koloběžky Zero. Tato řada elektrických koloběžek se vyznačuje výkonem, kvalitou, stabilitou a bezpečností. VSETT 10+ se může pochlubit řadou inovací, které posouvají vývoj elektrických koloběžek o úroveň dál.

 

 

Bezpečnost a kvalita jízdy

Bezpečnost je vždy na prvním místě. Komponenty koloběžky jsou umístěny v novém rámu, který byl navržen pro maximální stabilitu jízdy. Inovovaný masivní skládací mechanismus je díky své bezpečnostní západce rychlý, pohodlný a především bezpečný. Rám je zhotoven z velmi pevné slitiny hliníku, používaném v leteckém průmyslu. Celá konstrukce je pečlivě vyvážená k zachování stability i ve vyšších rychlostech, které mohou v režimu "Sport" dosahovat až k 80 km/h. Pro méně zkušené jezdce je zde možnost omezit maximální rychlost vypnutím předního motoru a tím snížit výkon koloběžky na polovinu. Nicméně k extrémnímu výkonu patří i kvalitní brzdový systém, kterým tato koloběžka disponuje již v základní výbavě. Plně hydraulické a léty prověřené kotoučové brzdy ZOOM dokáží účinně zabrzdit i z vyšších rychlostí za použití minimální síly na brzdovou páčku. V kombinaci s elektrickým ABS je tak brzdění naprostou hračkou. Kvalitní a pevná konstrukce celé koloběžky umožňuje celkovou nosnost až 130 kg. Koloběžka má též možnost aktivace funkce, tzv. "kick-start", zamezující nechtěnému startu z místa. Jako bonus je snadno udržovatelná nášlapná plocha zabraňující podkluzu jezdce v nepříznivém počasí či v extrémní situaci. Samozřejmou součástí výbavy koloběžky jsou silná LED světla, ovládaná podsvětlenými palcovými spínači na řídítkách, která v kombinaci s předními a zadními směrovými světly a elektrickým klaksonem umožní jezdci bezpečnou jízdu nejen ve dne, ale i za snížené viditelnosti.

 

Výkon a dojezd

Elektrická koloběžka VSETT 10+ je osazena dvěma velmi výkonnými bezkartáčovými elektromotory s jednotlivým výkonem 1 400 W, které ve špičce produkují výkon až 1 800 W. V kombinaci s duální 35-ampérovou řídící jednotkou, novými obvody tepelné ochrany a inovativní časově omezenou funkcí režimu "Sport", kterou lze aktivovat z ovládacího panelu umístěného na řídítkách, umožňuje koloběžka jezdci rychlou jízdu do kopce se stoupáním až 25 stupňů! Výkon koloběžky se ovládá oblíbenou prstovou páčkou. Inteligentní lithium-iontová baterie LG podporuje rychlé nabíjení a slibuje dlouhý dojezd (v závislosti na zvolené kapacitě baterie 20,8 Ah, 25,6 Ah nebo 28,0 Ah a stylu jízdy) od 65 do 90 km. V ECO módu a s jedním motorem lze dojezd téměř zdvojnásobit. Dva nabíjecí porty, umístěné v horní části nášlapné plochy, jsou praktičtější v přístupu k nim a mají lepší ochranu proti mechanickému poškození při jízdě nerovným terénem. Nabíjecí porty jsou samozřejmě vybaveny ochrannou krytkou. Bateriový blok netrpí nežádoucím paměťovým efektem, proto vám při správném nabíjení a údržbě vydrží po mnoho let!

 

Využití a praktičnost

Díky pevné konstrukci a vysokému výkonu se jedná o velmi univerzální koloběžku. Vzhledem k pohonu obou kol nepohrdne VSETT 10+ ani terénem či prudším kopcem. Ve městě nepochybně oceníte plynulé dávkování výkonu a obratnost koloběžky. Nemusíte se bát, že vás i na delší trase nechá ve štychu. Budete si pochvalovat velmi pohodlný podvozek, který využijete stejně dobře na kočičích hlavách, tak i na polní cestě. Navzdory univerzálnosti koloběžky může být pro některé jezdce limitující váha okolo 36-39 kg (podle velikosti baterie), takže případné schody vás asi nepotěší. Rovněž tak výkon a robustní konstrukce je vykoupena horší skladností, takže si ji stěží vezmete třeba dovnitř restaurace, ale budete ji muset zamknout venku např. jako jízdní kolo. Přenos koloběžky na krátkou vzdálenost nevyžaduje velkou námahu, nicméně do vyššího patra domu bez výtahu byste ji tahat určitě nechtěli. Svou velikostí se vejde do kufru běžného auta, ale počítejte s tím, že vám v něm moc místa již nezbyde. Nicméně se stále jedná o fantastický stroj nejen do města, ale i mimo něj.

 

Konstrukce, design a výbava

Koloběžka má úžasný futuristický design, který v kombinaci se žluto-černým barevným provedením přidává ke vzhledu i určitou dávku agresivity. Rám a skládací řídítka jsou vyrobeny z kované slitiny leteckého hliníku s označením 6082-T6, zatímco hřídele kol jsou vyrobeny z chrom-molybdenové legované oceli s příměsí uhlíku s označením SCM440. Tato kombinace dodává koloběžce pevnost, která je potřebná k zajištění bezpečnosti jezdce. O vaše pohodlí se postará moderní typ odpružení podvozku v kombinaci pružinového a hydraulického tlumiče, 10-palcové nafukovací pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy na řídítkách. Skladnost koloběžky je konstrukčně řešena inovativním a promyšleným třístupňovým skládacím mechanismem se zajišťovacím fixačním háčkem v zadní části stroje. Budete tak mít jistotu, že koloběžku můžete kdykoliv složit, pokud ji budete muset někam přenést nebo naložit do auta. Přenášení a nakládání vám rovněž usnadní integrovaná rukojeť, umístěná v zadní části stroje, díky které lze koloběžku lépe zdvihnout. Koloběžka VSETT 10+ je vybavena velkým a snadno čitelným displejem se zámkem NFC, aktivujícím se čipem ve formě klíčenky, chytrým telefonem či hodinkami s podporou NFC. Displej zobrazuje všechny důležité údaje jako je rychlost, aktuální rychlostní stupeň, denní ujeté kilometry (TRIP), celkově ujeté kilometry (ODO) a aktuální úroveň nabití baterie. Díky vysokému jasu je displej čitelný i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

 

 

Naše hodnocení

Pravda se vždy ukáže při zážitku z jízdy. VSETT 10+ překračuje naše očekávání. Je to rychlá, všestranně použitelná a super stabilní koloběžka. Bezpochyby zamíchá trhem na poli 60V koloběžek a jsme rádi, že tento klenot můžeme svým zákazníkům nabízet i my. Je evidentní, že tato koloběžka skutečně naplňuje deklarované papírové parametry, má líbivý design, vysokou bezpečnost a spolehlivost. Jestli pojedete polní cestou, sedmdesátkou po silnici či krokem někde v centru města, vždy vám vykouzlí úsměv na tváři a budete cítit, že je jako stvořená pro danou situaci. Bude vypadat skvěle před kavárnou, ale i na cestě do práce, zaparkovaná v kanceláři nebo o víkendu zaprášená někde za městem na louce. Každý pohled na ni vás potěší a neomrzí se vám ani po letech každodenního používání.

 

 

Vsett-logo

Servis

Jsme prodejcem značky VSETT pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Všechny náhradní díly máme skladem a jsme certifikovaným poskytovatelem záručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našemu přímému kontaktu s výrobcem si poradíme i s případnými složitějšími závadami a diagnostikou.

 

O značce

Společnost VSETT intelligent technology Co., Ltd byla založena v roce 2018 a ústředí společnosti se nachází v čínském městě Ning-po (Ningbo). Jedná se o společnost zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou, prodejem a servisem elektrických koloběžek a příslušenství. Ačkoliv jde o velmi mladou značku, v odvětví elektromobility se i za svou krátkou existenci stihla proslavit nejen v domovské Číně, ale i na trzích Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Evropy, Afriky, Asie a Středního východu. Je důležité uvést, že za touto společností stojí tým, který představil světu velmi úspěšné koloběžky Zero. Vsett vnímá elektrické koloběžky jako inteligentní alternativu vůči ostatním způsobům přepravy nejen ve městě ale i mimo něj. Jedná se o přepravu, která je vysoce efektivní, cenově nenáročná a neznečišťuje naši planetu. Produkuje totiž nulovou uhlíkovou stopu a umožňuje zodpovědnější a mnohem zábavnější přepravu nejen tam, kam se dostanete autem či městskou dopravou, ale i na místa, kam se jinak nedostanete. Zrození této značky je novou možností pro jezdce na koloběžkách, kteří si museli dříve vybírat mezi výkonem, praktičností a cenou. Jako odpověď na individuální potřeby uživatelů, Vsett nabízí celou řadu modelů, ze kterých si určitě vybere každý. Zkušení zaměstnanci společnosti VSETT dbají na přísnou kontrolu kvality a poskytují kvalitní zákaznický servis k zajištění plné spokojenosti svých zákazníků. Všechny modely od Vsett (8, 8+, 9, 9+, 10+ a 11+) najdete v naší nabídce. S touto společností udržujeme dobré vztahy a osobně se známe nejen s některými zaměstnanci, ale také přímo s majitelem. Proto můžeme kvalitně poskytnout nejen záruční, pozáruční servis, ale i podporu, poradenství či náhradní díly.

10/10
Komfort
5/10
Snadnost údržby
80 km/h
Rychlost
39 kg
Váha
3600 W
Výkon
65 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Motor vpředu
Vhodná do města
Extrémní výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kola
Skvělý poměr cena / výkon
Max Blinker doporučuje
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 39 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 10 h podle konfigurace od 10 h do 14 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 80 km/h 67,41 km/h
Špičkový výkon 3600 W 3667 W
Dojezd 65 km podle konfigurace od 65 km do 100 km Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
67,41
km/h
Max. rychlost
3 667
wattů
Max. výkon
90,43
km
Max. dojezd
55,51
km
Městský dojezd
25,67
km
Min. dojezd
9,70
sekund
Čas na
100 m
17,87
sekund
Čas na
250 m
58,78
sekund
Čas na
1 km
2,25
sekund
Čas do
20 km/h
3,18
sekund
Čas do
30 km/h
0,99
sekund
Čas z
20 km/h
1,46
sekund
Čas z
30 km/h
4,8
metrů
Dráha do
20 km/h
11,5
metrů
Dráha do
30 km/h
2,6
metrů
Dráha z
20 km/h
5,7
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 67,41
0
0 10
1,46
0 10
VSETT 10+ 1,46
0 15
1,85
0 15
VSETT 10+ 1,85
0 20
2,25
0 20
VSETT 10+ 2,25
0 25
2,70
0 25
VSETT 10+ 2,70
0 30
3,18
0 30
VSETT 10+ 3,18
0 35
3,74
0 35
VSETT 10+ 3,74
0 40
4,39
0 40
VSETT 10+ 4,39
0 45
5,22
0 45
VSETT 10+ 5,22
0 50
6,17
0 50
VSETT 10+ 6,17
0 55
7,42
0 55
VSETT 10+ 7,42
0 60
9,12
0 60
VSETT 10+ 9,12
0 65
11,94
0 65
VSETT 10+ 11,94
0 67,41
16,52
0 67,41
VSETT 10+ 16,52
10
10 15
0,38
10 15
VSETT 10+ 0,38
10 20
0,79
10 20
VSETT 10+ 0,79
10 25
1,23
10 25
VSETT 10+ 1,23
10 30
1,72
10 30
VSETT 10+ 1,72
10 35
2,28
10 35
VSETT 10+ 2,28
10 40
2,93
10 40
VSETT 10+ 2,93
10 45
3,75
10 45
VSETT 10+ 3,75
10 50
4,71
10 50
VSETT 10+ 4,71
10 55
5,95
10 55
VSETT 10+ 5,95
10 60
7,66
10 60
VSETT 10+ 7,66
10 65
10,48
10 65
VSETT 10+ 10,48
10 67,41
15,06
10 67,41
VSETT 10+ 15,06
15
15 20
0,40
15 20
VSETT 10+ 0,40
15 25
0,85
15 25
VSETT 10+ 0,85
15 30
1,33
15 30
VSETT 10+ 1,33
15 35
1,89
15 35
VSETT 10+ 1,89
15 40
2,55
15 40
VSETT 10+ 2,55
15 45
3,37
15 45
VSETT 10+ 3,37
15 50
4,33
15 50
VSETT 10+ 4,33
15 55
5,57
15 55
VSETT 10+ 5,57
15 60
7,27
15 60
VSETT 10+ 7,27
15 65
10,09
15 65
VSETT 10+ 10,09
15 67,41
14,67
15 67,41
VSETT 10+ 14,67
20
20 25
0,44
20 25
VSETT 10+ 0,44
20 30
0,93
20 30
VSETT 10+ 0,93
20 35
1,49
20 35
VSETT 10+ 1,49
20 40
2,14
20 40
VSETT 10+ 2,14
20 45
2,96
20 45
VSETT 10+ 2,96
20 50
3,92
20 50
VSETT 10+ 3,92
20 55
5,16
20 55
VSETT 10+ 5,16
20 60
6,87
20 60
VSETT 10+ 6,87
20 65
9,69
20 65
VSETT 10+ 9,69
20 67,41
14,27
20 67,41
VSETT 10+ 14,27
25
25 30
0,48
25 30
VSETT 10+ 0,48
25 35
1,04
25 35
VSETT 10+ 1,04
25 40
1,70
25 40
VSETT 10+ 1,70
25 45
2,52
25 45
VSETT 10+ 2,52
25 50
3,48
25 50
VSETT 10+ 3,48
25 55
4,72
25 55
VSETT 10+ 4,72
25 60
6,42
25 60
VSETT 10+ 6,42
25 65
9,25
25 65
VSETT 10+ 9,25
25 67,41
13,82
25 67,41
VSETT 10+ 13,82
30
30 35
0,56
30 35
VSETT 10+ 0,56
30 40
1,22
30 40
VSETT 10+ 1,22
30 45
2,04
30 45
VSETT 10+ 2,04
30 50
2,99
30 50
VSETT 10+ 2,99
30 55
4,24
30 55
VSETT 10+ 4,24
30 60
5,94
30 60
VSETT 10+ 5,94
30 65
8,76
30 65
VSETT 10+ 8,76
30 67,41
13,34
30 67,41
VSETT 10+ 13,34
35
35 40
0,65
35 40
VSETT 10+ 0,65
35 45
1,48
35 45
VSETT 10+ 1,48
35 50
2,43
35 50
VSETT 10+ 2,43
35 55
3,68
35 55
VSETT 10+ 3,68
35 60
5,38
35 60
VSETT 10+ 5,38
35 65
8,20
35 65
VSETT 10+ 8,20
35 67,41
12,78
35 67,41
VSETT 10+ 12,78
40
40 45
0,82
40 45
VSETT 10+ 0,82
40 50
1,78
40 50
VSETT 10+ 1,78
40 55
3,02
40 55
VSETT 10+ 3,02
40 60
4,73
40 60
VSETT 10+ 4,73
40 65
7,55
40 65
VSETT 10+ 7,55
40 67,41
12,13
40 67,41
VSETT 10+ 12,13
45
45 50
0,96
45 50
VSETT 10+ 0,96
45 55
2,20
45 55
VSETT 10+ 2,20
45 60
3,90
45 60
VSETT 10+ 3,90
45 65
6,73
45 65
VSETT 10+ 6,73
45 67,41
11,30
45 67,41
VSETT 10+ 11,30
50
50 55
1,24
50 55
VSETT 10+ 1,24
50 60
2,95
50 60
VSETT 10+ 2,95
50 65
5,77
50 65
VSETT 10+ 5,77
50 67,41
10,35
50 67,41
VSETT 10+ 10,35
55
55 60
1,70
55 60
VSETT 10+ 1,70
55 65
4,53
55 65
VSETT 10+ 4,53
55 67,41
9,10
55 67,41
VSETT 10+ 9,10
60
60 65
2,82
60 65
VSETT 10+ 2,82
60 67,41
7,40
60 67,41
VSETT 10+ 7,40
65
65 67,41
4,58
65 67,41
VSETT 10+ 4,58
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 67,41
0
0 10
1,22
0 10
VSETT 10+ 1,22
0 15
2,69
0 15
VSETT 10+ 2,69
0 20
4,76
0 20
VSETT 10+ 4,76
0 25
7,66
0 25
VSETT 10+ 7,66
0 30
11,46
0 30
VSETT 10+ 11,46
0 35
16,64
0 35
VSETT 10+ 16,64
0 40
23,56
0 40
VSETT 10+ 23,56
0 45
33,38
0 45
VSETT 10+ 33,38
0 50
46,11
0 50
VSETT 10+ 46,11
0 55
64,37
0 55
VSETT 10+ 64,37
0 60
91,80
0 60
VSETT 10+ 91,80
0 65
141,11
0 65
VSETT 10+ 141,11
0 67,41
225,37
0 67,41
VSETT 10+ 225,37
10
10 15
1,47
10 15
VSETT 10+ 1,47
10 20
3,54
10 20
VSETT 10+ 3,54
10 25
6,43
10 25
VSETT 10+ 6,43
10 30
10,24
10 30
VSETT 10+ 10,24
10 35
15,42
10 35
VSETT 10+ 15,42
10 40
22,34
10 40
VSETT 10+ 22,34
10 45
32,16
10 45
VSETT 10+ 32,16
10 50
44,88
10 50
VSETT 10+ 44,88
10 55
63,15
10 55
VSETT 10+ 63,15
10 60
90,58
10 60
VSETT 10+ 90,58
10 65
139,89
10 65
VSETT 10+ 139,89
10 67,41
224,15
10 67,41
VSETT 10+ 224,15
15
15 20
2,07
15 20
VSETT 10+ 2,07
15 25
4,97
15 25
VSETT 10+ 4,97
15 30
8,77
15 30
VSETT 10+ 8,77
15 35
13,95
15 35
VSETT 10+ 13,95
15 40
20,87
15 40
VSETT 10+ 20,87
15 45
30,69
15 45
VSETT 10+ 30,69
15 50
43,41
15 50
VSETT 10+ 43,41
15 55
61,68
15 55
VSETT 10+ 61,68
15 60
89,11
15 60
VSETT 10+ 89,11
15 65
138,42
15 65
VSETT 10+ 138,42
15 67,41
222,68
15 67,41
VSETT 10+ 222,68
20
20 25
2,90
20 25
VSETT 10+ 2,90
20 30
6,70
20 30
VSETT 10+ 6,70
20 35
11,88
20 35
VSETT 10+ 11,88
20 40
18,80
20 40
VSETT 10+ 18,80
20 45
28,62
20 45
VSETT 10+ 28,62
20 50
41,35
20 50
VSETT 10+ 41,35
20 55
59,61
20 55
VSETT 10+ 59,61
20 60
87,04
20 60
VSETT 10+ 87,04
20 65
136,35
20 65
VSETT 10+ 136,35
20 67,41
220,61
20 67,41
VSETT 10+ 220,61
25
25 30
3,80
25 30
VSETT 10+ 3,80
25 35
8,99
25 35
VSETT 10+ 8,99
25 40
15,90
25 40
VSETT 10+ 15,90
25 45
25,72
25 45
VSETT 10+ 25,72
25 50
38,45
25 50
VSETT 10+ 38,45
25 55
56,72
25 55
VSETT 10+ 56,72
25 60
84,14
25 60
VSETT 10+ 84,14
25 65
133,45
25 65
VSETT 10+ 133,45
25 67,41
217,72
25 67,41
VSETT 10+ 217,72
30
30 35
5,18
30 35
VSETT 10+ 5,18
30 40
12,10
30 40
VSETT 10+ 12,10
30 45
21,92
30 45
VSETT 10+ 21,92
30 50
34,64
30 50
VSETT 10+ 34,64
30 55
52,91
30 55
VSETT 10+ 52,91
30 60
80,34
30 60
VSETT 10+ 80,34
30 65
129,65
30 65
VSETT 10+ 129,65
30 67,41
213,91
30 67,41
VSETT 10+ 213,91
35
35 40
6,92
35 40
VSETT 10+ 6,92
35 45
16,74
35 45
VSETT 10+ 16,74
35 50
29,46
35 50
VSETT 10+ 29,46
35 55
47,73
35 55
VSETT 10+ 47,73
35 60
75,16
35 60
VSETT 10+ 75,16
35 65
124,47
35 65
VSETT 10+ 124,47
35 67,41
208,73
35 67,41
VSETT 10+ 208,73
40
40 45
9,82
40 45
VSETT 10+ 9,82
40 50
22,55
40 50
VSETT 10+ 22,55
40 55
40,81
40 55
VSETT 10+ 40,81
40 60
68,24
40 60
VSETT 10+ 68,24
40 65
117,55
40 65
VSETT 10+ 117,55
40 67,41
201,81
40 67,41
VSETT 10+ 201,81
45
45 50
12,72
45 50
VSETT 10+ 12,72
45 55
30,99
45 55
VSETT 10+ 30,99
45 60
58,42
45 60
VSETT 10+ 58,42
45 65
107,73
45 65
VSETT 10+ 107,73
45 67,41
191,99
45 67,41
VSETT 10+ 191,99
50
50 55
18,27
50 55
VSETT 10+ 18,27
50 60
45,69
50 60
VSETT 10+ 45,69
50 65
95,00
50 65
VSETT 10+ 95,00
50 67,41
179,27
50 67,41
VSETT 10+ 179,27
55
55 60
27,43
55 60
VSETT 10+ 27,43
55 65
76,74
55 65
VSETT 10+ 76,74
55 67,41
161,00
55 67,41
VSETT 10+ 161,00
60
60 65
49,31
60 65
VSETT 10+ 49,31
60 67,41
133,57
60 67,41
VSETT 10+ 133,57
65
65 67,41
84,26
65 67,41
VSETT 10+ 84,26
Brzdné časy
65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
67,41
67,41 65
0,14
67,41 65
VSETT 10+ 0,14
67,41 60
0,49
67,41 60
VSETT 10+ 0,49
67,41 55
0,79
67,41 55
VSETT 10+ 0,79
67,41 50
1,10
67,41 50
VSETT 10+ 1,10
67,41 45
1,39
67,41 45
VSETT 10+ 1,39
67,41 40
1,65
67,41 40
VSETT 10+ 1,65
67,41 35
1,93
67,41 35
VSETT 10+ 1,93
67,41 30
2,18
67,41 30
VSETT 10+ 2,18
67,41 25
2,43
67,41 25
VSETT 10+ 2,43
67,41 20
2,65
67,41 20
VSETT 10+ 2,65
67,41 15
2,88
67,41 15
VSETT 10+ 2,88
67,41 10
3,15
67,41 10
VSETT 10+ 3,15
67,41 0
3,64
67,41 0
VSETT 10+ 3,64
65
65 60
0,35
65 60
VSETT 10+ 0,35
65 55
0,66
65 55
VSETT 10+ 0,66
65 50
0,96
65 50
VSETT 10+ 0,96
65 45
1,25
65 45
VSETT 10+ 1,25
65 40
1,51
65 40
VSETT 10+ 1,51
65 35
1,79
65 35
VSETT 10+ 1,79
65 30
2,04
65 30
VSETT 10+ 2,04
65 25
2,29
65 25
VSETT 10+ 2,29
65 20
2,51
65 20
VSETT 10+ 2,51
65 15
2,74
65 15
VSETT 10+ 2,74
65 10
3,02
65 10
VSETT 10+ 3,02
65 0
3,50
65 0
VSETT 10+ 3,50
60
60 55
0,30
60 55
VSETT 10+ 0,30
60 50
0,61
60 50
VSETT 10+ 0,61
60 45
0,90
60 45
VSETT 10+ 0,90
60 40
1,16
60 40
VSETT 10+ 1,16
60 35
1,43
60 35
VSETT 10+ 1,43
60 30
1,69
60 30
VSETT 10+ 1,69
60 25
1,93
60 25
VSETT 10+ 1,93
60 20
2,16
60 20
VSETT 10+ 2,16
60 15
2,39
60 15
VSETT 10+ 2,39
60 10
2,66
60 10
VSETT 10+ 2,66
60 0
3,15
60 0
VSETT 10+ 3,15
55
55 50
0,31
55 50
VSETT 10+ 0,31
55 45
0,60
55 45
VSETT 10+ 0,60
55 40
0,86
55 40
VSETT 10+ 0,86
55 35
1,13
55 35
VSETT 10+ 1,13
55 30
1,39
55 30
VSETT 10+ 1,39
55 25
1,63
55 25
VSETT 10+ 1,63
55 20
1,86
55 20
VSETT 10+ 1,86
55 15
2,09
55 15
VSETT 10+ 2,09
55 10
2,36
55 10
VSETT 10+ 2,36
55 0
2,85
55 0
VSETT 10+ 2,85
50
50 45
0,29
50 45
VSETT 10+ 0,29
50 40
0,55
50 40
VSETT 10+ 0,55
50 35
0,83
50 35
VSETT 10+ 0,83
50 30
1,08
50 30
VSETT 10+ 1,08
50 25
1,32
50 25
VSETT 10+ 1,32
50 20
1,55
50 20
VSETT 10+ 1,55
50 15
1,78
50 15
VSETT 10+ 1,78
50 10
2,05
50 10
VSETT 10+ 2,05
50 0
2,54
50 0
VSETT 10+ 2,54
45
45 40
0,26
45 40
VSETT 10+ 0,26
45 35
0,53
45 35
VSETT 10+ 0,53
45 30
0,79
45 30
VSETT 10+ 0,79
45 25
1,03
45 25
VSETT 10+ 1,03
45 20
1,26
45 20
VSETT 10+ 1,26
45 15
1,49
45 15
VSETT 10+ 1,49
45 10
1,76
45 10
VSETT 10+ 1,76
45 0
2,25
45 0
VSETT 10+ 2,25
40
40 35
0,27
40 35
VSETT 10+ 0,27
40 30
0,53
40 30
VSETT 10+ 0,53
40 25
0,77
40 25
VSETT 10+ 0,77
40 20
1,00
40 20
VSETT 10+ 1,00
40 15
1,23
40 15
VSETT 10+ 1,23
40 10
1,50
40 10
VSETT 10+ 1,50
40 0
1,99
40 0
VSETT 10+ 1,99
35
35 30
0,25
35 30
VSETT 10+ 0,25
35 25
0,50
35 25
VSETT 10+ 0,50
35 20
0,72
35 20
VSETT 10+ 0,72
35 15
0,95
35 15
VSETT 10+ 0,95
35 10
1,23
35 10
VSETT 10+ 1,23
35 0
1,71
35 0
VSETT 10+ 1,71
30
30 25
0,25
30 25
VSETT 10+ 0,25
30 20
0,47
30 20
VSETT 10+ 0,47
30 15
0,70
30 15
VSETT 10+ 0,70
30 10
0,98
30 10
VSETT 10+ 0,98
30 0
1,46
30 0
VSETT 10+ 1,46
25
25 20
0,22
25 20
VSETT 10+ 0,22
25 15
0,45
25 15
VSETT 10+ 0,45
25 10
0,73
25 10
VSETT 10+ 0,73
25 0
1,21
25 0
VSETT 10+ 1,21
20
20 15
0,23
20 15
VSETT 10+ 0,23
20 10
0,50
20 10
VSETT 10+ 0,50
20 0
0,99
20 0
VSETT 10+ 0,99
15
15 10
0,27
15 10
VSETT 10+ 0,27
15 0
0,76
15 0
VSETT 10+ 0,76
10
10 0
0,49
10 0
VSETT 10+ 0,49
Brzdné dráhy
65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
67,41
67,41 65
2,47
67,41 65
VSETT 10+ 2,47
67,41 60
8,57
67,41 60
VSETT 10+ 8,57
67,41 55
13,30
67,41 55
VSETT 10+ 13,30
67,41 50
17,70
67,41 50
VSETT 10+ 17,70
67,41 45
21,45
67,41 45
VSETT 10+ 21,45
67,41 40
24,42
67,41 40
VSETT 10+ 24,42
67,41 35
27,21
67,41 35
VSETT 10+ 27,21
67,41 30
29,39
67,41 30
VSETT 10+ 29,39
67,41 25
31,20
67,41 25
VSETT 10+ 31,20
67,41 20
32,50
67,41 20
VSETT 10+ 32,50
67,41 15
33,54
67,41 15
VSETT 10+ 33,54
67,41 10
34,34
67,41 10
VSETT 10+ 34,34
67,41 0
35,13
67,41 0
VSETT 10+ 35,13
65
65 60
6,10
65 60
VSETT 10+ 6,10
65 55
10,83
65 55
VSETT 10+ 10,83
65 50
15,22
65 50
VSETT 10+ 15,22
65 45
18,98
65 45
VSETT 10+ 18,98
65 40
21,95
65 40
VSETT 10+ 21,95
65 35
24,74
65 35
VSETT 10+ 24,74
65 30
26,91
65 30
VSETT 10+ 26,91
65 25
28,72
65 25
VSETT 10+ 28,72
65 20
30,03
65 20
VSETT 10+ 30,03
65 15
31,06
65 15
VSETT 10+ 31,06
65 10
31,87
65 10
VSETT 10+ 31,87
65 0
32,65
65 0
VSETT 10+ 32,65
60
60 55
4,73
60 55
VSETT 10+ 4,73
60 50
9,13
60 50
VSETT 10+ 9,13
60 45
12,88
60 45
VSETT 10+ 12,88
60 40
15,85
60 40
VSETT 10+ 15,85
60 35
18,64
60 35
VSETT 10+ 18,64
60 30
20,82
60 30
VSETT 10+ 20,82
60 25
22,63
60 25
VSETT 10+ 22,63
60 20
23,93
60 20
VSETT 10+ 23,93
60 15
24,97
60 15
VSETT 10+ 24,97
60 10
25,77
60 10
VSETT 10+ 25,77
60 0
26,56
60 0
VSETT 10+ 26,56
55
55 50
4,40
55 50
VSETT 10+ 4,40
55 45
8,15
55 45
VSETT 10+ 8,15
55 40
11,12
55 40
VSETT 10+ 11,12
55 35
13,91
55 35
VSETT 10+ 13,91
55 30
16,09
55 30
VSETT 10+ 16,09
55 25
17,90
55 25
VSETT 10+ 17,90
55 20
19,20
55 20
VSETT 10+ 19,20
55 15
20,24
55 15
VSETT 10+ 20,24
55 10
21,04
55 10
VSETT 10+ 21,04
55 0
21,83
55 0
VSETT 10+ 21,83
50
50 45
3,75
50 45
VSETT 10+ 3,75
50 40
6,72
50 40
VSETT 10+ 6,72
50 35
9,52
50 35
VSETT 10+ 9,52
50 30
11,69
50 30
VSETT 10+ 11,69
50 25
13,50
50 25
VSETT 10+ 13,50
50 20
14,80
50 20
VSETT 10+ 14,80
50 15
15,84
50 15
VSETT 10+ 15,84
50 10
16,64
50 10
VSETT 10+ 16,64
50 0
17,43
50 0
VSETT 10+ 17,43
45
45 40
2,97
45 40
VSETT 10+ 2,97
45 35
5,76
45 35
VSETT 10+ 5,76
45 30
7,94
45 30
VSETT 10+ 7,94
45 25
9,75
45 25
VSETT 10+ 9,75
45 20
11,05
45 20
VSETT 10+ 11,05
45 15
12,08
45 15
VSETT 10+ 12,08
45 10
12,89
45 10
VSETT 10+ 12,89
45 0
13,68
45 0
VSETT 10+ 13,68
40
40 35
2,79
40 35
VSETT 10+ 2,79
40 30
4,96
40 30
VSETT 10+ 4,96
40 25
6,78
40 25
VSETT 10+ 6,78
40 20
8,08
40 20
VSETT 10+ 8,08
40 15
9,11
40 15
VSETT 10+ 9,11
40 10
9,92
40 10
VSETT 10+ 9,92
40 0
10,70
40 0
VSETT 10+ 10,70
35
35 30
2,17
35 30
VSETT 10+ 2,17
35 25
3,98
35 25
VSETT 10+ 3,98
35 20
5,29
35 20
VSETT 10+ 5,29
35 15
6,32
35 15
VSETT 10+ 6,32
35 10
7,13
35 10
VSETT 10+ 7,13
35 0
7,91
35 0
VSETT 10+ 7,91
30
30 25
1,81
30 25
VSETT 10+ 1,81
30 20
3,11
30 20
VSETT 10+ 3,11
30 15
4,15
30 15
VSETT 10+ 4,15
30 10
4,95
30 10
VSETT 10+ 4,95
30 0
5,74
30 0
VSETT 10+ 5,74
25
25 20
1,30
25 20
VSETT 10+ 1,30
25 15
2,34
25 15
VSETT 10+ 2,34
25 10
3,14
25 10
VSETT 10+ 3,14
25 0
3,93
25 0
VSETT 10+ 3,93
20
20 15
1,04
20 15
VSETT 10+ 1,04
20 10
1,84
20 10
VSETT 10+ 1,84
20 0
2,63
20 0
VSETT 10+ 2,63
15
15 10
0,81
15 10
VSETT 10+ 0,81
15 0
1,59
15 0
VSETT 10+ 1,59
10
10 0
0,79
10 0
VSETT 10+ 0,79

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 130 cm  
      Výška 129 cm  
      Šířka 65 cm  
      Délka složená 130 cm  
      Výška složená 58 cm  
      Šířka složená 28,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie LG články  
      Napětí baterie 60 V  
      Kapacita baterie 20,8 Ah podle konfigurace: 20,8 Ah, 25,6 Ah, 28 Ah  
      Energie v baterii 1248 Wh podle konfigurace: 1248 Wh, 1536 Wh, 1680 Wh  
      Rekuperace ano  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda disková hydraulická  
      Zadní brzda hydraulic disc + electric brake  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 10"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 10"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení pružina  
      Zadní zavěšení pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 130 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Rated 4.55 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

Nejlepší koupě života

Koloběžka si me získala ne svym vzhledem ale tim co dokaze je to opravdu krasny stroj ktery se dobre skladuje udrzuje. Dynamicka jizda, komfort a požitek svobody. U Voltridu jsem ji nekupoval ale treba to nekomu pomuze k rozmyselni si kolobezku poridit. Za me osobne mam s ni najeto pres 2500km a je troufam si rici bez poruchova!!!!!! Jedine upravy co jsem musel za investovat jsou brzdy, ( pri koupi bylyi dosti krive a hlavne hazou.) pneumatiky jsem pichl po 100km a tak jsem musel investovat do znacky PMT a tlumic rizeni pro lepsi tuhost v riditkach a par doplnku ktere je skoda ze vyvojari opomenuli.

Samozrejme sve poznatky co k tomu mam muzu jmenovat nekolik ale kdo touzi po zazitku jizde dynamice nebo mas rad Bumblebeeho tak je to kolobezka primo pro tebe.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Scoters vsett 10

Super kolobezka už jsem nani jel pučená od kamaráda. Tak sem si ji též objednal těšil jsem moc nani až se projedu. A zase ji budu vracet kvůli roku to nemá cenu jezdit od 2023 novy zákon nad 1kw povinný technická řidičák atd. A těší fakt nehodlám kvůli koloběžce dělat. A firmě se moc omlouvám.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Best !!!

Vynikající kolobezka ,dobrý dojezd ,vykon má na rozdávání a to i do velkého kopce (váha jezdce 87kg) Vše se pěkně davkuje Bezchybné a opravdu pěkné a kvalitní zpracování koloběžky -na fotkách to až tak nevypadá ale ve skutečnosti je to vážně moc pěkné,včetně všech detailu .Působí přesně tak kolik stojí .Opravdu pěkný kus železa !!!Trochu mě mrzí ,ze nejsou dodávané brzdy Nutt jak se původně uvádělo ,ale brzdy Zoom nicméně myslím ,ze jsou stejně dobré.Trochu jsem se bal větší váhy a manipulace ale je to úplně v pohodě složit do běžné kufru auta se dá aniž by byla vidět (Octavia 4) a nosím ji po schodech do druhého patra bez větších potíží jednou rukou Za mě je tato kolobezka Best !

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Super kolobežka

Nejlepší koloběžka na které jsem kdy jel.
Chtěl jsem koupit jezte jednu pro syna, ale jak koukám tak cena šla dost nahoru tak se musím kouknout jinde.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu