Vhodná
do města
Velmi
pohodlná

Vhodná
do města
Velmi
pohodlná

Město teď bude vaše. VSETT 9 je elektrická koloběžka střední třídy, která vám pomůže odhalit všechna tajemství ukrytá ve vašem městě. Užijete si rychlé, bezpečné a pohodlné cestování městskými ulicemi rychlostí až 45 km/h. Už žádné kompromisy, vy jste ten, kdo rozhoduje o tom, jak úspěšný bude váš den. A tím to stále nekončí. Vzhledem k dlouhému dojezdu můžete klidně vyrazit i za hranice města.

`

VSETT 9

New product

Product Options
Baterie: *
676 Wh (52 V 13 Ah)
- 0 Kč
LG 832 Wh (52 V 16 Ah)
+ 8 174 Kč
LG 910 Wh (52 V 17,5 Ah)
+ 12 141 Kč
Cena s DPH

21 999 Kčvčetně DPH

  • 676 Wh (52 V 13 Ah)
  • LG 832 Wh (52 V 16 Ah)
  • LG 910 Wh (52 V 17,5 Ah)

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Sklad Bratislava
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

 

VSETT 9 je model střední třídy z řady elektrických koloběžek této značky. Jedná se o výkonnou a všestrannou jednomotorovou elektrickou koloběžku nové generace, za kterou stojí tým, který představil úspěšné koloběžky Zero. Tato řada elektrických koloběžek se vyznačuje výkonem, kvalitou, stabilitou a bezpečností. VSETT 9 se může pochlubit řadou inovací, které posouvají vývoj elektrických koloběžek o úroveň výš. O vaše pohodlí se postarají přední a zadní pružinové tlumiče, 8,5-palcové nafukovací pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy na řídítkách. Celá konstrukce je pečlivě vyvážená k zachování stability i ve vyšších rychlostech, které můžou dosáhnout až k 45 km/h.

 

 

Bezpečnost a kvalita jízdy

Bezpečnost je vždy na prvním místě. Komponenty koloběžky jsou umístěny v novém rámu, který byl navržen pro maximální stabilitu jízdy. Inovovaný masivní skládací mechanismus je díky své bezpečnostní západce rychlý, pohodlný a především bezpečný. Rám je zhotoven z velmi pevné slitiny hliníku, používaném v leteckém průmyslu. Celá konstrukce je pečlivě vyvážená k zachování stability i ve vyšších rychlostech, které mohou dosáhnout až k 45 km/h (v závislosti na hmotnosti jezdce, venkovní teplotě a terénu). Nicméně k pořádnému výkonu patří i kvalitní brzdový systém, kterým tato koloběžka disponuje. Kvalitní lankové kotoučové brzdy dokáží účinně zabrzdit i z vyšších rychlostí. V kombinaci s elektrickým ABS je tak brzdění naprostou hračkou. Kvalitní a pevná konstrukce celé koloběžky umožňuje celkovou nosnost až 120 kg. Koloběžka má též možnost aktivace funkce, tzv. "kick-start", zamezující nechtěnému startu z místa. Jako bonus je snadno udržovatelná nášlapná plocha zabraňující podkluzu jezdce v nepříznivém počasí či v extrémní situaci. Samozřejmou součástí výbavy koloběžky jsou silná LED světla, integrovaná v nášlapné ploše a předním blatníku, ovládaná podsvětleným palcovým spínačem na řídítkách, která v kombinaci s předními a zadními směrovými světly a elektrickým klaksonem umožní jezdci bezpečnou jízdu nejen ve dne, ale i za snížené viditelnosti.

 

Výkon a dojezd

Elektrická koloběžka VSETT 9 je osazena zadním výkonným bezkartáčovým elektromotorem s výkonem 650 W, který ve špičce produkuje výkon až 900 W. V kombinaci s 23-ampérovou řídící jednotkou a novými obvody tepelné ochrany, umožňuje koloběžka jezdci bezproblémovou jízdu do kopce. Výkon koloběžky se ovládá oblíbenou prstovou páčkou. Inteligentní 52V lithium-iontová baterie LG podporuje rychlé nabíjení a slibuje dlouhý dojezd (v závislosti na zvolené kapacitě baterie 13 Ah, 16 Ah nebo 17,5 Ah, hmotnosti jezdce, povětrnostních podmínkách, terénu a stylu jízdy) od 55 do 80 km (v ECO módu). Dva nabíjecí porty, umístěné v horní části nášlapné plochy, jsou praktičtější v přístupu k nim a mají lepší ochranu proti mechanickému poškození při jízdě nerovným terénem. Nabíjecí porty jsou samozřejmě vybaveny ochrannou krytkou. Bateriový blok netrpí nežádoucím paměťovým efektem, proto vám při správném nabíjení a údržbě vydrží po mnoho let!

 

Využití a praktičnost

Díky pevné konstrukci a dostatečnému výkonu se jedná o velmi univerzální koloběžku. VSETT 9 nepohrdne ani terénem či mírným kopcem. Ve městě nepochybně oceníte plynulé dávkování výkonu a obratnost koloběžky. Nemusíte se bát, že vás i na delší trase nechá ve štychu. Budete si pochvalovat velmi pohodlný podvozek, který využijete stejně dobře na kočičích hlavách, tak i na polní cestě. Navzdory univerzálnosti koloběžky může být pro některé jezdce limitující váha okolo 24-26 kg (podle velikosti baterie), takže případné schody vás asi nepotěší. Rovněž tak výkon a robustní konstrukce je vykoupena horší skladností, takže můžete mít problém si ji vzít třeba dovnitř restaurace, ale budete ji muset uzamknout venku např. jako jízdní kolo. Přenos koloběžky na krátkou vzdálenost nevyžaduje velkou námahu, nicméně do vyššího patra domu bez výtahu už se pronesete. Svou velikostí se vejde do kufru běžného auta, ale počítejte s tím, že vám v něm zbude méně místa. Nicméně se stále jedná o fantastický stroj nejen do města, ale i mimo něj.

 

Konstrukce, design a výbava

Koloběžka má působivý design, který v kombinaci se zeleno-černým barevným provedením přidává ke vzhledu i určitou dávku elegance. Rám a skládací řídítka jsou vyrobeny z kované slitiny leteckého hliníku s označením 6082-T6, zatímco hřídele kol jsou vyrobeny z chrom-molybdenové legované oceli s příměsí uhlíku s označením SCM440. Tato kombinace dodává koloběžce pevnost, která je potřebná k zajištění bezpečnosti jezdce. O vaše pohodlí se postarají přední a zadní pružinové tlumiče, 8,5-palcové nafukovací pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy na řídítkách. Skladnost koloběžky je konstrukčně řešena inovativním a promyšleným patentovaným třístupňovým skládacím mechanismem se zajišťovacím fixačním háčkem v zadní části stroje. Budete tak mít jistotu, že koloběžku můžete kdykoliv složit, pokud ji budete muset někam přenést nebo naložit do auta. Přenášení a nakládání vám rovněž usnadní integrovaná rukojeť, umístěná v zadní části stroje, díky které lze koloběžku lépe zdvihnout. Koloběžka VSETT 9 je vybavena velkým a snadno čitelným displejem se zámkem NFC, aktivujícím se čipem ve formě klíčenky, chytrým telefonem či hodinkami s podporou NFC. Displej zobrazuje všechny důležité údaje jako je rychlost, aktuální rychlostní stupeň, denní ujeté kilometry (TRIP), celkově ujeté kilometry (ODO) a aktuální úroveň nabití baterie. Díky vysokému jasu je displej čitelný i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

 

Naše hodnocení

Na této koloběžce si jízdu určitě užijete. VSETT 9 nás velmi mile překvapila. Je to rychlá, všestranně použitelná a stabilní koloběžka a jsme rádi, že tento výtečný stroj můžeme svým zákazníkům nabízet i my. Je evidentní, že tato koloběžka naplňuje deklarované papírové parametry, má líbivý design, vysokou bezpečnost a spolehlivost. Jestli pojedete polní cestou, čtyřicítkou po silnici či krokem někde v centru města, vždy vám vykouzlí úsměv na tváři a budete cítit, že je jako stvořená pro danou situaci. Bude vypadat skvěle před kavárnou, ale i na cestě do práce, zaparkovaná v kanceláři nebo o víkendu zaprášená někde za městem na louce. Každý pohled na ni vás potěší a neomrzí se vám ani po letech každodenního používání.

 

Vsett-logo

Servis

Jsme prodejcem značky VSETT pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Všechny náhradní díly máme skladem a jsme certifikovaným poskytovatelem záručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našemu přímému kontaktu s výrobcem si poradíme i s případnými složitějšími závadami a diagnostikou.

 

O značce

Společnost VSETT intelligent technology Co., Ltd byla založena v roce 2018 a ústředí společnosti se nachází v čínském městě Ning-po (Ningbo). Jedná se o společnost zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou, prodejem a servisem elektrických koloběžek a příslušenství. Ačkoliv jde o velmi mladou značku, v odvětví elektromobility se i za svou krátkou existenci stihla proslavit nejen v domovské Číně, ale i na trzích Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Evropy, Afriky, Asie a Středního východu. Je důležité uvést, že za touto společností stojí tým, který představil světu velmi úspěšné koloběžky Zero. Vsett vnímá elektrické koloběžky jako inteligentní alternativu vůči ostatním způsobům přepravy nejen ve městě ale i mimo něj. Jedná se o přepravu, která je vysoce efektivní, cenově nenáročná a neznečišťuje naši planetu. Produkuje totiž nulovou uhlíkovou stopu a umožňuje zodpovědnější a mnohem zábavnější přepravu nejen tam, kam se dostanete autem či městskou dopravou, ale i na místa, kam se jinak nedostanete. Zrození této značky je novou možností pro jezdce na koloběžkách, kteří si museli dříve vybírat mezi výkonem, praktičností a cenou. Jako odpověď na individuální potřeby uživatelů, Vsett nabízí celou řadu modelů, ze kterých si určitě vybere každý. Zkušení zaměstnanci společnosti VSETT dbají na přísnou kontrolu kvality a poskytují kvalitní zákaznický servis k zajištění plné spokojenosti svých zákazníků. Všechny modely od Vsett (8, 8+, 9, 9+, 10+ a 11+) najdete v naší nabídce. S touto společností udržujeme dobré vztahy a osobně se známe nejen s některými zaměstnanci, ale také přímo s majitelem. Proto můžeme kvalitně poskytnout nejen záruční, pozáruční servis, ale i podporu, poradenství či náhradní díly.

9/10
Komfort
4/10
Snadnost údržby
45 km/h
Rychlost
26 kg
Váha
900 W
Výkon
55 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Vysoký výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Vzduchové kola
Dobře složitelné
Max Blinker doporučuje
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 26 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 6,5 h podle konfigurace od 6,5 h do 8,5 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 45 km/h 43,3 km/h
Špičkový výkon 900 W 890,6 W
Dojezd 55 km podle konfigurace od 55 km do 80 km Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
43,30
km/h
Max. rychlost
890,6
wattů
Max. výkon
38,02
km
Max. dojezd
27,62
km
Městský dojezd
25,28
km
Min. dojezd
14,00
sekund
Čas na
100 m
26,99
sekund
Čas na
250 m
91,03
sekund
Čas na
1 km
3,91
sekund
Čas do
20 km/h
7,53
sekund
Čas do
30 km/h
0,84
sekund
Čas z
20 km/h
1,28
sekund
Čas z
30 km/h
12,0
metrů
Dráha do
20 km/h
37,9
metrů
Dráha do
30 km/h
1,9
metrů
Dráha z
20 km/h
4,8
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 43,30
0
0 10
1,74
0 10
VSETT 9 1,74
0 15
2,67
0 15
VSETT 9 2,67
0 20
3,91
0 20
VSETT 9 3,91
0 25
5,46
0 25
VSETT 9 5,46
0 30
7,53
0 30
VSETT 9 7,53
0 35
10,61
0 35
VSETT 9 10,61
0 40
16,45
0 40
VSETT 9 16,45
0 43,30
25,66
0 43,30
VSETT 9 25,66
10
10 15
0,94
10 15
VSETT 9 0,94
10 20
2,17
10 20
VSETT 9 2,17
10 25
3,73
10 25
VSETT 9 3,73
10 30
5,80
10 30
VSETT 9 5,80
10 35
8,87
10 35
VSETT 9 8,87
10 40
14,71
10 40
VSETT 9 14,71
10 43,30
23,93
10 43,30
VSETT 9 23,93
15
15 20
1,24
15 20
VSETT 9 1,24
15 25
2,79
15 25
VSETT 9 2,79
15 30
4,86
15 30
VSETT 9 4,86
15 35
7,93
15 35
VSETT 9 7,93
15 40
13,77
15 40
VSETT 9 13,77
15 43,30
22,99
15 43,30
VSETT 9 22,99
20
20 25
1,55
20 25
VSETT 9 1,55
20 30
3,62
20 30
VSETT 9 3,62
20 35
6,70
20 35
VSETT 9 6,70
20 40
12,54
20 40
VSETT 9 12,54
20 43,30
21,75
20 43,30
VSETT 9 21,75
25
25 30
2,07
25 30
VSETT 9 2,07
25 35
5,15
25 35
VSETT 9 5,15
25 40
10,98
25 40
VSETT 9 10,98
25 43,30
20,20
25 43,30
VSETT 9 20,20
30
30 35
3,07
30 35
VSETT 9 3,07
30 40
8,91
30 40
VSETT 9 8,91
30 43,30
18,13
30 43,30
VSETT 9 18,13
35
35 40
5,84
35 40
VSETT 9 5,84
35 43,30
15,05
35 43,30
VSETT 9 15,05
40
40 43,30
9,22
40 43,30
VSETT 9 9,22
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 43,30
0
0 10
2,47
0 10
VSETT 9 2,47
0 15
5,86
0 15
VSETT 9 5,86
0 20
11,99
0 20
VSETT 9 11,99
0 25
21,85
0 25
VSETT 9 21,85
0 30
37,86
0 30
VSETT 9 37,86
0 35
65,89
0 35
VSETT 9 65,89
0 40
127,29
0 40
VSETT 9 127,29
0 43,30
234,52
0 43,30
VSETT 9 234,52
10
10 15
3,39
10 15
VSETT 9 3,39
10 20
9,52
10 20
VSETT 9 9,52
10 25
19,38
10 25
VSETT 9 19,38
10 30
35,39
10 30
VSETT 9 35,39
10 35
63,42
10 35
VSETT 9 63,42
10 40
124,81
10 40
VSETT 9 124,81
10 43,30
232,05
10 43,30
VSETT 9 232,05
15
15 20
6,13
15 20
VSETT 9 6,13
15 25
15,99
15 25
VSETT 9 15,99
15 30
32,01
15 30
VSETT 9 32,01
15 35
60,03
15 35
VSETT 9 60,03
15 40
121,43
15 40
VSETT 9 121,43
15 43,30
228,66
15 43,30
VSETT 9 228,66
20
20 25
9,86
20 25
VSETT 9 9,86
20 30
25,88
20 30
VSETT 9 25,88
20 35
53,90
20 35
VSETT 9 53,90
20 40
115,30
20 40
VSETT 9 115,30
20 43,30
222,53
20 43,30
VSETT 9 222,53
25
25 30
16,02
25 30
VSETT 9 16,02
25 35
44,04
25 35
VSETT 9 44,04
25 40
105,44
25 40
VSETT 9 105,44
25 43,30
212,67
25 43,30
VSETT 9 212,67
30
30 35
28,02
30 35
VSETT 9 28,02
30 40
89,42
30 40
VSETT 9 89,42
30 43,30
196,65
30 43,30
VSETT 9 196,65
35
35 40
61,40
35 40
VSETT 9 61,40
35 43,30
168,63
35 43,30
VSETT 9 168,63
40
40 43,30
107,23
40 43,30
VSETT 9 107,23
Brzdné časy
40 35 30 25 20 15 10 0
43,30
43,30 40
0,09
43,30 40
VSETT 9 0,09
43,30 35
0,39
43,30 35
VSETT 9 0,39
43,30 30
0,64
43,30 30
VSETT 9 0,64
43,30 25
0,86
43,30 25
VSETT 9 0,86
43,30 20
1,08
43,30 20
VSETT 9 1,08
43,30 15
1,29
43,30 15
VSETT 9 1,29
43,30 10
1,49
43,30 10
VSETT 9 1,49
43,30 0
1,92
43,30 0
VSETT 9 1,92
40
40 35
0,30
40 35
VSETT 9 0,30
40 30
0,55
40 30
VSETT 9 0,55
40 25
0,77
40 25
VSETT 9 0,77
40 20
0,99
40 20
VSETT 9 0,99
40 15
1,21
40 15
VSETT 9 1,21
40 10
1,40
40 10
VSETT 9 1,40
40 0
1,83
40 0
VSETT 9 1,83
35
35 30
0,25
35 30
VSETT 9 0,25
35 25
0,47
35 25
VSETT 9 0,47
35 20
0,69
35 20
VSETT 9 0,69
35 15
0,90
35 15
VSETT 9 0,90
35 10
1,10
35 10
VSETT 9 1,10
35 0
1,53
35 0
VSETT 9 1,53
30
30 25
0,22
30 25
VSETT 9 0,22
30 20
0,44
30 20
VSETT 9 0,44
30 15
0,66
30 15
VSETT 9 0,66
30 10
0,85
30 10
VSETT 9 0,85
30 0
1,28
30 0
VSETT 9 1,28
25
25 20
0,22
25 20
VSETT 9 0,22
25 15
0,43
25 15
VSETT 9 0,43
25 10
0,63
25 10
VSETT 9 0,63
25 0
1,06
25 0
VSETT 9 1,06
20
20 15
0,21
20 15
VSETT 9 0,21
20 10
0,41
20 10
VSETT 9 0,41
20 0
0,84
20 0
VSETT 9 0,84
15
15 10
0,19
15 10
VSETT 9 0,19
15 0
0,63
15 0
VSETT 9 0,63
10
10 0
0,43
10 0
VSETT 9 0,43
Brzdné dráhy
40 35 30 25 20 15 10 0
43,30
43,30 40
0,94
43,30 40
VSETT 9 0,94
43,30 35
4,04
43,30 35
VSETT 9 4,04
43,30 30
6,16
43,30 30
VSETT 9 6,16
43,30 25
7,79
43,30 25
VSETT 9 7,79
43,30 20
9,07
43,30 20
VSETT 9 9,07
43,30 15
10,02
43,30 15
VSETT 9 10,02
43,30 10
10,57
43,30 10
VSETT 9 10,57
43,30 0
10,97
43,30 0
VSETT 9 10,97
40
40 35
3,10
40 35
VSETT 9 3,10
40 30
5,21
40 30
VSETT 9 5,21
40 25
6,85
40 25
VSETT 9 6,85
40 20
8,13
40 20
VSETT 9 8,13
40 15
9,07
40 15
VSETT 9 9,07
40 10
9,63
40 10
VSETT 9 9,63
40 0
10,03
40 0
VSETT 9 10,03
35
35 30
2,11
35 30
VSETT 9 2,11
35 25
3,75
35 25
VSETT 9 3,75
35 20
5,03
35 20
VSETT 9 5,03
35 15
5,97
35 15
VSETT 9 5,97
35 10
6,53
35 10
VSETT 9 6,53
35 0
6,93
35 0
VSETT 9 6,93
30
30 25
1,63
30 25
VSETT 9 1,63
30 20
2,92
30 20
VSETT 9 2,92
30 15
3,86
30 15
VSETT 9 3,86
30 10
4,42
30 10
VSETT 9 4,42
30 0
4,82
30 0
VSETT 9 4,82
25
25 20
1,28
25 20
VSETT 9 1,28
25 15
2,23
25 15
VSETT 9 2,23
25 10
2,78
25 10
VSETT 9 2,78
25 0
3,18
25 0
VSETT 9 3,18
20
20 15
0,95
20 15
VSETT 9 0,95
20 10
1,50
20 10
VSETT 9 1,50
20 0
1,90
20 0
VSETT 9 1,90
15
15 10
0,55
15 10
VSETT 9 0,55
15 0
0,95
15 0
VSETT 9 0,95
10
10 0
0,40
10 0
VSETT 9 0,40

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka složená 127 cm  
      Výška složená 53,8 cm  
      Šířka složená 26 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Napětí baterie 52 V  
      Kapacita baterie 13 Ah podle konfigurace: 13 Ah, 16 Ah, 17,5 Ah  
      Energie v baterii 676 Wh podle konfigurace: 676 Wh, 832 Wh, 910 Wh  
      Tempomat ano  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda electronic + disc mechanical  
      Zadní brzda disková mechanická  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 8.5"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 8.5"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Zadní zavěšení zdvojená pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu