Vysoká
spolehlivost
Velmi
pohodlná
Skvělý poměr
cena / výkon
Vysoký
výkon

Vysoká
spolehlivost
Velmi
pohodlná
Skvělý poměr
cena / výkon
Vysoký
výkon

ZERO 10

New product

Plnohodnotný výkonný tažný kůň do každé situace. Deseti palcové vzduchem plněné kola, výkon až 1600 W, dvě kotoučové brzdy a plně odpružený podvozek, předurčují tuto koloběžku na dlouhé trasy, jako plnohodnotnou náhradu za jiné způsoby přepravy.

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

ZERO 10 je městský model vysoké kvality, určený na delší trasy, který je velmi kvalitně zpracovaný a přináší výjimečnou kombinaci výkonu, dojezdu, bezpečnosti a pohodlí, která nemá mezi velkými městskými koloběžkami mnoho konkurentů. Tento model je ukázkou toho, jak by měla vypadat výkonná, městská koloběžka na dlouhé trasy. Její největší výhodou oproti všem ostatním konkurentům je zejména propracovaný podvozek, který má na zadní nápravě dva pružinové tlumiče, a na přední jednu pružinu a také dvě kotoučové mechanické brzdy. Kromě velmi pohodlného podvozku je vybavená až 1600 W motorem, který zvládne rychlost až 48 km/h a baterií umožňující dojezd až 70 km. Na rozdíl od svých sourozenců ZERO 8 a 9, je "desítka" z kategorie větších městských koloběžek a nabízí až deseti palcové kola, bezkonkurenční výkon a dojezd, za což platí váhou, která je poměrně vysoká a to konkrétně 24 kg.

 

Výkon a dojezd

ZERO 10 má jeden 1600 W motor umístěný vzadu. Výkon je dodávaný, bez zbytečného trhání, příjemným způsobem a postačuje k dosažení maximální rychlosti až 48 km/h, což je na použití ve městě více než dostatečné. 1600 W se nezalekne ani prudšího stoupání i s těžším jezdcem, přičemž její nosnost je až 120 kg. Výkon je řízený regulátorem, který zvládne až 25 A, takže je vhodně dimenzován a to přispívá k dlouhé životnosti. Dojezd je díky 936 Wh baterii (18 Ah a 52 V) nadstandardní, a to až 70 km. V dané cenové kategorii jde o skvělé čísla, která ještě vylepšuje výborný podvozek a bezpečnostní výbava ve formě dvou mechanických kotoučových brzd. Vysoký výkon a dojezd předurčují koloběžku na delší trasy a na tuto koloběžku se můžete spolehnout i pokud se vám během dne změní program a potřebujete se přesouvat více, než je běžné.

 

Pohodlí

Mezi většími městskými koloběžka jen velmi těžko najdete model, který by byl pohodlnější či výkonnější než ZERO 10. Má 10 palcové vzduchem plněná kola, která zvyšují pohodlí z jízdy a navíc je vybavená zdvojenými pružinovými tlumiči vzadu a jedním vpředu! K pohodlí přispívá i dobrý pocit z toho, že koloběžka má dvě mechanické kotoučové brzdy. 10 palcové kola jsou pohodlnější než 8 a 9 palcové, které jsou standardem v této kategorii. Samozřejmě všechen tento komfort, odpružení, velká baterie a brzdy něco váží, proto se jezdec musí smířit s vyšší váhou, která je 24 kg. Taková váha diskvalifikuje koloběžku z kategorie lehkých a například její přenesení po schodech už není nic příjemného.

 

Bezpečnost

ZERO 10 nedělá kompromisy ve výkonu, dojezdu a zejména ne v bezpečnosti - má dvě mechanické kotoučové brzdy, což je určitě nadstandard. Nejde teda o elektromagnetické brzdy, ale o klasické mechanické, přičemž jsou ovládané brzdovými páčkami na řídítkách. ZERO 10 brzdí výrazně lépe, než jiné modely v kategorii větších městských koloběžek. K bezpečnosti přispívá velmi pohodlný podvozek a do těla koloběžky integrované osvětlení, které svítí vepředu, vzadu a dokonce i z boku, což je opět nadstandardní a koloběžku je velmi dobře vidět i v noci. Umístění motoru vzadu také přispívá k bezpečnosti, protože případná vážná porucha motoru nezpůsobí pád jezdce. Deseti palcové kola poskytují výbornou stabilitu a kontrolu i v hraničních situacích.

 

Design

Černo-červená kombinace je unikátním podpisem všech modelů ZERO a vypadá fantasticky i na modelu 10. Jako jedna z mála koloběžek má svůj vlastní designový jazyk a je proto jiná, než všechny ostatní koloběžky této kategorie, které jsou podobné jako vejce vejci. Koloběžka působí kvalitním, až luxusním dojmem a vypadá dražší, než ve skutečnosti je. Zadní tlumiče a přední pružina v červené barvě zdůrazňují, že jde o pohodlný model, který se nezalekne ani našich rozbitých chodníků a cest. Kabeláž je poměrně dobře schovaná do těla koloběžky a tak působí čistě a elegantně. Design je takový, jako i celá značka ZERO, založený zejména na funkčnosti, která je promyšlená do detailů a působí elegantně. Koloběžka má i boční podsvícení a dokonce svítí i celá tyč řízení, což zvyšuje bezpečnost a podtrhuje moderní vzhled. Všechny světla jsou integrovány přímo do těla a zachovávají tak čistotu linii a designu.

 

Využití a praktičnost

S váhou 24 kg nejde o lehkou elektrickou koloběžku a proto ji ani nelze srovnávat s lehkými městskými modely. Je to tažný kůň s obrovským výkonem, určený na dlouhé trasy a hltání kilometrů. Má pohodlný podvozek, dvě kotoučové mechanické brzdy a vzhledem na parametry příznivou cenu a hlavně velký důraz na bezpečnost. Koloběžka je robustní, což se samozřejmě projevilo na váze, oplácí to však slušným pohodlím, celkovou pevností a širokými a pohodlnými rukojeťmi, které jdou výborně složit a zároveň jsou pevné. 10 palcové kola jsou výbornou volbou i do horších podmínek a přispívají tak ke komfortu z jízdy. Vynikající složitelnost umožňuje koloběžku dobře složit a převážet v autě nebo ve vlaku. Velkou výhodou je i vysoká spolehlivost, která přispívá k dobrému pocitu, že vás ZERO 10 vždy pohodlně doveze tam, kam potřebujete. Integrované osvětlení, a to i z boku a na tyči řízení, ji předurčuje i na noční jízdy městem a dvě mechanické brzdy zastaví koloběžku vždy tak, jak budete chtít. Jde o rozumné řešení pro ty, kteří jsou ochotni akceptovat vyšší váhu výměnou za vyšší bezpečnost, pohodlí, vysoký výkon a obrovský dojezd.

 

Naše hodnocení

ZERO 10 je dobrá volba, pokud hledáte velmi výkonnou a bezpečnou koloběžku s pořádným dojezdem za rozumné peníze. Musíte však počítat s tím, že váží 24 kg, takže je vhodná na dlouhé trasy, kde ji není potřebné například nosit po schodech. Pokud jde o výkon, bezpečnost, spolehlivost, pohodlí a celkovou pevnost koloběžky, v tom má ZERO 10 navrch oproti konkurenci v této cenové a váhové hladině. Mimoto ZERO je špičkový výrobce ze Singapuru, s kterým máme dobré vztahy a osobně se známe nejen s jejich zaměstnanci, ale také přímo s majitelem. Proto můžeme poskytnout nejen záruční, ale i pozáruční servis, podporu a poradenství či náhradní díly. Pokud dovedete žít s její vyšší váhou, tato koloběžka vás určitě nezklame a vždy vás bezpečně přiveze až domů.

 

Servis

Jsme výhradním a jediným dovozcem a prodejcem značky ZERO pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěný na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme jediným certifikovaným poskytovatelem záručních oprav v okolí. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

O značce

Značka ZERO vznikla v Singapuru v roce 2017 jako značka zkušeného prodejce osobní elektromobility, který se specializuje na elektrické koloběžky. Jde proto o poměrně mladou značku, která se za svou krátkou existenci dostala na celosvětovou špici a právem patří mezi ty nejlepší značky na trhu. ZERO vnímá elektrické koloběžky jako inteligentní alternativu vůči ostatním způsobům přepravy ve městě ale i mimo něj, která je vysoce efektivní, cenově nenáročná, ekologická a městu přináší ZERO emisí. ZERO přináší alternativu menších rozměrů, ale i uhlíkovou stopou a umožňuje zábavnější, zodpovědnější cestu ne jen tam, kam se dostanete autem či MHD, ale i tam, kam se nijak jinak nedostanete. Zrození značky ZERO byla odpověď na nedostatek možností pro jezdce, kteří si museli vybírat mezi výkonem, praktičností a cenou. Cílem ZERO je přinést celou rodinu modelů, které jsou odpovědí pro individuální potřeby uživatelů, aniž by museli dělat přílišné kompromisy a vedle toho jim přinášet i radost z jejich jízdy. Za poslední roky si ZERO vydobylo pevné místo na trhu a jméno, které přináší celou škálu modelů, které jsou v svých kategoriích na předních místech a nabízejí rozumnou alternativu, vůči ostatním značkám, za skvělou cenu.

Všechny modely od ZERO (8, 9, 10, 8X, 10X a 11X) najdete v naší nabídce.

9/10
Komfort
6/10
Snadnost údržby
48 km/h
Rychlost
24 kg
Váha
1600 W
Výkon
70 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne kopec
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Vysoký výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Vzduchové kola
Skvělý poměr cena / výkon
Volnoběžka
Dobře složitelné
Vysoká spolehlivost
Start z nuly
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 24 kg 23,9 kg
Doba nabíjení 8 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 48 km/h 49,11 km/h
Výkon 1600 W 1111,4 W
Dojezd 70 km 78,1 km
Dojezd v městském cyklu - 46,24 km
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h - 10 m
Vzdálenost na zrychlení 0 - 30 km/h - 30,5 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h - 3 s
Čas na zrychlení z 0 na 30 km/h - 5,92 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 1,9 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 5 m
Sprint na 100m - 12,7 s
Sprint na 250m - 24,4 s
Sprint na 1000m - 80,51 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
49,11
km/h
Max. rychlost
1 111
wattů
Max. výkon
78,10
km
Max. dojezd
46,24
km
Městský dojezd
34,69
km
Min. dojezd
12,70
sekund
Čas na
100 m
24,40
sekund
Čas na
250 m
80,51
sekund
Čas na
1 km
3,00
sekund
Čas do
20 km/h
5,92
sekund
Čas do
30 km/h
0,86
sekund
Čas z
20 km/h
1,33
sekund
Čas z
30 km/h
10,0
metrů
Dráha do
20 km/h
30,5
metrů
Dráha do
30 km/h
1,9
metrů
Dráha z
20 km/h
5,0
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 49,11
0
0 10
1,20
0 10
Zero 10 1,20
0 15
1,97
0 15
Zero 10 1,97
0 20
3,00
0 20
Zero 10 3,00
0 25
4,32
0 25
Zero 10 4,32
0 30
5,92
0 30
Zero 10 5,92
0 35
7,99
0 35
Zero 10 7,99
0 40
10,68
0 40
Zero 10 10,68
0 45
15,82
0 45
Zero 10 15,82
0 49,11
30,62
0 49,11
Zero 10 30,62
10
10 15
0,77
10 15
Zero 10 0,77
10 20
1,81
10 20
Zero 10 1,81
10 25
3,12
10 25
Zero 10 3,12
10 30
4,73
10 30
Zero 10 4,73
10 35
6,80
10 35
Zero 10 6,80
10 40
9,48
10 40
Zero 10 9,48
10 45
14,63
10 45
Zero 10 14,63
10 49,11
29,42
10 49,11
Zero 10 29,42
15
15 20
1,04
15 20
Zero 10 1,04
15 25
2,35
15 25
Zero 10 2,35
15 30
3,96
15 30
Zero 10 3,96
15 35
6,03
15 35
Zero 10 6,03
15 40
8,71
15 40
Zero 10 8,71
15 45
13,86
15 45
Zero 10 13,86
15 49,11
28,65
15 49,11
Zero 10 28,65
20
20 25
1,32
20 25
Zero 10 1,32
20 30
2,92
20 30
Zero 10 2,92
20 35
4,99
20 35
Zero 10 4,99
20 40
7,67
20 40
Zero 10 7,67
20 45
12,82
20 45
Zero 10 12,82
20 49,11
27,61
20 49,11
Zero 10 27,61
25
25 30
1,60
25 30
Zero 10 1,60
25 35
3,67
25 35
Zero 10 3,67
25 40
6,36
25 40
Zero 10 6,36
25 45
11,50
25 45
Zero 10 11,50
25 49,11
26,30
25 49,11
Zero 10 26,30
30
30 35
2,07
30 35
Zero 10 2,07
30 40
4,75
30 40
Zero 10 4,75
30 45
9,90
30 45
Zero 10 9,90
30 49,11
24,69
30 49,11
Zero 10 24,69
35
35 40
2,68
35 40
Zero 10 2,68
35 45
7,83
35 45
Zero 10 7,83
35 49,11
22,62
35 49,11
Zero 10 22,62
40
40 45
5,15
40 45
Zero 10 5,15
40 49,11
19,94
40 49,11
Zero 10 19,94
45
45 49,11
14,79
45 49,11
Zero 10 14,79
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 49,11
0
0 10
2,12
0 10
Zero 10 2,12
0 15
4,87
0 15
Zero 10 4,87
0 20
9,97
0 20
Zero 10 9,97
0 25
18,28
0 25
Zero 10 18,28
0 30
30,51
0 30
Zero 10 30,51
0 35
49,35
0 35
Zero 10 49,35
0 40
77,21
0 40
Zero 10 77,21
0 45
138,00
0 45
Zero 10 138,00
0 49,11
332,99
0 49,11
Zero 10 332,99
10
10 15
2,75
10 15
Zero 10 2,75
10 20
7,85
10 20
Zero 10 7,85
10 25
16,16
10 25
Zero 10 16,16
10 30
28,39
10 30
Zero 10 28,39
10 35
47,24
10 35
Zero 10 47,24
10 40
75,09
10 40
Zero 10 75,09
10 45
135,88
10 45
Zero 10 135,88
10 49,11
330,88
10 49,11
Zero 10 330,88
15
15 20
5,10
15 20
Zero 10 5,10
15 25
13,41
15 25
Zero 10 13,41
15 30
25,64
15 30
Zero 10 25,64
15 35
44,49
15 35
Zero 10 44,49
15 40
72,34
15 40
Zero 10 72,34
15 45
133,13
15 45
Zero 10 133,13
15 49,11
328,13
15 49,11
Zero 10 328,13
20
20 25
8,30
20 25
Zero 10 8,30
20 30
20,54
20 30
Zero 10 20,54
20 35
39,38
20 35
Zero 10 39,38
20 40
67,24
20 40
Zero 10 67,24
20 45
128,03
20 45
Zero 10 128,03
20 49,11
323,02
20 49,11
Zero 10 323,02
25
25 30
12,23
25 30
Zero 10 12,23
25 35
31,08
25 35
Zero 10 31,08
25 40
58,94
25 40
Zero 10 58,94
25 45
119,72
25 45
Zero 10 119,72
25 49,11
314,72
25 49,11
Zero 10 314,72
30
30 35
18,84
30 35
Zero 10 18,84
30 40
46,70
30 40
Zero 10 46,70
30 45
107,49
30 45
Zero 10 107,49
30 49,11
302,49
30 49,11
Zero 10 302,49
35
35 40
27,86
35 40
Zero 10 27,86
35 45
88,65
35 45
Zero 10 88,65
35 49,11
283,64
35 49,11
Zero 10 283,64
40
40 45
60,79
40 45
Zero 10 60,79
40 49,11
255,78
40 49,11
Zero 10 255,78
45
45 49,11
195,00
45 49,11
Zero 10 195,00
Brzdné časy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
49,11
49,11 45
0,17
49,11 45
Zero 10 0,17
49,11 40
0,41
49,11 40
Zero 10 0,41
49,11 35
0,64
49,11 35
Zero 10 0,64
49,11 30
0,86
49,11 30
Zero 10 0,86
49,11 25
1,11
49,11 25
Zero 10 1,11
49,11 20
1,33
49,11 20
Zero 10 1,33
49,11 15
1,54
49,11 15
Zero 10 1,54
49,11 10
1,73
49,11 10
Zero 10 1,73
49,11 0
2,19
49,11 0
Zero 10 2,19
45
45 40
0,24
45 40
Zero 10 0,24
45 35
0,48
45 35
Zero 10 0,48
45 30
0,70
45 30
Zero 10 0,70
45 25
0,95
45 25
Zero 10 0,95
45 20
1,16
45 20
Zero 10 1,16
45 15
1,37
45 15
Zero 10 1,37
45 10
1,57
45 10
Zero 10 1,57
45 0
2,02
45 0
Zero 10 2,02
40
40 35
0,23
40 35
Zero 10 0,23
40 30
0,46
40 30
Zero 10 0,46
40 25
0,71
40 25
Zero 10 0,71
40 20
0,92
40 20
Zero 10 0,92
40 15
1,13
40 15
Zero 10 1,13
40 10
1,33
40 10
Zero 10 1,33
40 0
1,78
40 0
Zero 10 1,78
35
35 30
0,22
35 30
Zero 10 0,22
35 25
0,47
35 25
Zero 10 0,47
35 20
0,68
35 20
Zero 10 0,68
35 15
0,90
35 15
Zero 10 0,90
35 10
1,09
35 10
Zero 10 1,09
35 0
1,55
35 0
Zero 10 1,55
30
30 25
0,25
30 25
Zero 10 0,25
30 20
0,46
30 20
Zero 10 0,46
30 15
0,67
30 15
Zero 10 0,67
30 10
0,87
30 10
Zero 10 0,87
30 0
1,33
30 0
Zero 10 1,33
25
25 20
0,21
25 20
Zero 10 0,21
25 15
0,43
25 15
Zero 10 0,43
25 10
0,62
25 10
Zero 10 0,62
25 0
1,08
25 0
Zero 10 1,08
20
20 15
0,21
20 15
Zero 10 0,21
20 10
0,41
20 10
Zero 10 0,41
20 0
0,86
20 0
Zero 10 0,86
15
15 10
0,20
15 10
Zero 10 0,20
15 0
0,65
15 0
Zero 10 0,65
10
10 0
0,46
10 0
Zero 10 0,46
Brzdné dráhy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
49,11
49,11 45
2,08
49,11 45
Zero 10 2,08
49,11 40
4,85
49,11 40
Zero 10 4,85
49,11 35
7,20
49,11 35
Zero 10 7,20
49,11 30
9,11
49,11 30
Zero 10 9,11
49,11 25
10,93
49,11 25
Zero 10 10,93
49,11 20
12,17
49,11 20
Zero 10 12,17
49,11 15
13,11
49,11 15
Zero 10 13,11
49,11 10
13,65
49,11 10
Zero 10 13,65
49,11 0
14,07
49,11 0
Zero 10 14,07
45
45 40
2,76
45 40
Zero 10 2,76
45 35
5,12
45 35
Zero 10 5,12
45 30
7,03
45 30
Zero 10 7,03
45 25
8,85
45 25
Zero 10 8,85
45 20
10,09
45 20
Zero 10 10,09
45 15
11,03
45 15
Zero 10 11,03
45 10
11,57
45 10
Zero 10 11,57
45 0
11,99
45 0
Zero 10 11,99
40
40 35
2,35
40 35
Zero 10 2,35
40 30
4,27
40 30
Zero 10 4,27
40 25
6,09
40 25
Zero 10 6,09
40 20
7,33
40 20
Zero 10 7,33
40 15
8,26
40 15
Zero 10 8,26
40 10
8,81
40 10
Zero 10 8,81
40 0
9,23
40 0
Zero 10 9,23
35
35 30
1,92
35 30
Zero 10 1,92
35 25
3,73
35 25
Zero 10 3,73
35 20
4,97
35 20
Zero 10 4,97
35 15
5,91
35 15
Zero 10 5,91
35 10
6,45
35 10
Zero 10 6,45
35 0
6,87
35 0
Zero 10 6,87
30
30 25
1,82
30 25
Zero 10 1,82
30 20
3,06
30 20
Zero 10 3,06
30 15
3,99
30 15
Zero 10 3,99
30 10
4,54
30 10
Zero 10 4,54
30 0
4,96
30 0
Zero 10 4,96
25
25 20
1,24
25 20
Zero 10 1,24
25 15
2,17
25 15
Zero 10 2,17
25 10
2,72
25 10
Zero 10 2,72
25 0
3,14
25 0
Zero 10 3,14
20
20 15
0,94
20 15
Zero 10 0,94
20 10
1,48
20 10
Zero 10 1,48
20 0
1,90
20 0
Zero 10 1,90
15
15 10
0,55
15 10
Zero 10 0,55
15 0
0,97
15 0
Zero 10 0,97
10
10 0
0,42
10 0
Zero 10 0,42

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie Čína - bez značky  
      Napětí baterie 52 V  
      Kapacita baterie 18 Ah  
      Energie v baterii 936 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda disková mechanická  
      Zadní brzda disková mechanická  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 10"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 10"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Doporučený tlak v pneumatikách 45 - 55 Psi (3,1 - 3,8 Bar)  
      Přední zavěšení pružina  
      Zadní zavěšení zdvojená pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Barvy černo-červená  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Rated 4.60 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Ověřený nákup

tažný kůň

Koloběžka splňuje zatím vše, co jsem od ní očekával. Je silná, rovina nebo kopec, jede stále stejnou rychlostí, má skutečně daleký dojezd udávaný výrobcem, je pohodlná v nášlapu, má široká řídítka, na cestě či silnici dobře sedí, bonus představuje kvalitní osvětlení. Jízda na ní však vyžaduje určitou opatrnost a zručnost. Základní pravidlo je "nedivočit", i když k tomu síla koloběžky svádí. Na 35 km/h se totiž dostanete snadno i na druhý stupeň a pak může být obtížné ji na našich nepříliš kvalitních silnicích bezpečně udržet . Přední odpružení není na terénních nerovnostech při vyšší rychlosti moc účinné, lepší je také využívat především zadní brzdu, při prudším zabrzdění pomocí přední se řidítka v rukách nepříjemně zhoupnou. S velkou váhou jsem při koupi počítal, naštěstí není nutné koloběžku někam moc přenášet, díky možnosti vytočit řidítka až o 90 stupňů se s ní i ve stísněných prostorách dobře manévruje. Charakteristika tažného koně uvedená v popisu mi připadá natolik výstižná, že jsem si ji vypůjčil i pro nadpis své recenze. Jedinou nejasnost představuje nominální síla motoru, v popisu se uvádí 1600 W, v manuálu ale jen 800W. Pravda bude v základu asi to druhé , což usuzuji z toho, že se testováním dosáhlo v peaku necelých 1200 W.

Celkově však musím vyslovit (velkou) spokojenost, dostal jsem přesně to, co jsem chtěl, mé díky patří i teamu brněnské pobočky Voltridu, který dokáže kvalifikovaně poradit a pomoci s výběrem dle požadavků zákazníka a koloběžku mi také perfektně připravil na odjezd z prodejny.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

ZERO.10.18

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu