Vhodná
do města
Vysoká
spolehlivost
Extrémní
výkon

Vhodná
do města
Vysoká
spolehlivost
Extrémní
výkon

8X je druhá nejsilnější koloběžka od ZERO. Její parametry jsou skvělé a na rozdíl od svých větších bratrů 11X a 10X má nižší váhu při podobném dojezdu. Dosáhne rychlosti až 55 km/h s výkonem 2300 W, přičemž má poháněné obě kola a podvozek, který se nezalekne ani terénu. Má menší, 8-mi palcové kola, které jsou plné a proto nemohou dostat defekt.

`

ZERO 8X

New product

Product Options
Baterie: *
LG 936 Wh (52 V 18 Ah)
- 0 Kč
LG 1352 Wh (52 V 26 Ah)
+ 6 198 Kč
  • LG 936 Wh (52 V 18 Ah)
  • LG 1352 Wh (52 V 26 Ah)

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

8X je nejmenší z trojice extrémních modelů od značky ZERO (8X, 10X, 11X). Patří mezi mimořádně výkonné modely a díky dvoum elektrickým motorům s celkovým výkonem 2300 W dosáhne rychlosti až 55 km/h. Navíc díky kvalitnímu podvozku s hydraulickými tlumiči a pružinami se nezalekne ani terénu. S dojezdem přes 100 km vás vždy doveze až domů.

Tato koloběžka vyžaduje zkušeného jezdce, který ji dokáže zkrotit a naplno využít její potenciál v terénu ale i mimo něj. Výhodou je možnost jízdy pouze na jeden motor, čímž se výrazně zvýší dojezd v případech, kdy nepotřebujete její plný výkon. Svými parametry přináší podobný pocit z jízdy jako její velcí bratři 10X a 11X, je však praktičtější, protože má nižší váhu, skládací rukojeti a vejdete se i do kufru. 8X ve své třídě parametry poráží většinu konkurence a zároveň si drží výbornou cenu, čímž se stává jednou z nejlepších koloběžek v poměru cena / výkon.

 

Výkon

Díky dvěma silným motorům nabízí 8X špičkový výkon až 2300 W. Ten je přenášen na cestu pomocí dvou 8 palcových plných kol. Výkon je řízen dvěma 25 A regulátory s velkými chladiči, které odvádějí přebytečné teplo, prodlužují životnost elektroniky a zajišťují dlouhodobě plný výkon i v těžkých podmínkách. Díky pohonu 2x2 je pánem v každé situaci a to i v terénu. 8X je vhodná i do města, přičemž má tak dostatečný výkon, že si můžete být jisti, že to nebudete vy, kdo bude brzdit provoz. Díky menším kolům má nižší maximální rychlost oproti 10X, ale lepší zrychlení.

 

Dojezd

Dojezd toho modelu závisí na zvolené baterii a od té se následně samozřejmě odvíjí i cena. Pokud si zvolíte kvalitnější 26 Ah 52 V baterii s články od LG, která má v sobě uloženou energii až 1352 Wh, dopřeje vám dojezd 100 km v ECO režimu při "slušné" jízdě 25 km/h na rovince. Udávaný dojezd je při využití jednoho motoru. 18 Ah baterie s články LG s uloženou energií 936 Wh postačí na cca 60 km při šetrné jízdě, ale odvděčí se nižší cenou. Dobíjení trvá 10 - 11 hodin, ale je možné ho zkrátit na polovinu za použití dvou nabíječek, neboť 8X disponuje dvěma nabíjecími konektory. Při dynamické jízdě s využitím obou motorů je samozřejmě třeba počítat s menším dojezdem a ten se může zkrátit i pod polovinu, neboť v těchto rychlostech již množství energie spotřebujete pouze na překonání odporu vzduchu. Každopádně, s touto koloběžkou se o dojezd bát nemusíte, je více než dostatečný.

 

Pohodlí

8X má dva hydraulické tlumiče kombinované s pružinou, což z ní udělalo velmi pohodlnou koloběžku. Její pohodlí je stále fantastické, i když 10X považujeme za ještě trošku pohodlnější, protože 8X má menší 8 palcové kola, které jsou plné. Výhodou je, že na nich nemůžete dostat defekt, což samozřejmě přispívá k pohodlí a dobrému pocitu, že nemusíte nič řešit, ale trošku to zhoršuje komfort. Podvozek oceníte při jízdě ve městě, kdy výborně odfiltruje naše rozbité cesty, ale i v terénu kdy nemá problém ani s jízdou po špatném povrchu. Podvozek je navíc nastavitelný, takže ho můžete přitvrdit při rychlé jízdě, kdy je tvrdší nastavení výhodou a podvozek nenaráží na dorazy, což přispívá nejen k pohodlí, ale i k bezpečnosti. Můžete si ho přizpůsobit své váze a stylu jízdy. Možnost upravit si tuhost podvozku je fantastická i proto, že jí zároveň měníte výšku podle použití - vyšší v terénu a nižší a pohodlnější mimo něj.

 

Bezpečnost

Bezpečnost 8X je zajištěna díky podvozku, který skvěle tlumí nerovnosti a zejména díky mechanickým diskovým brzdám, které jsou vpředu i vzadu. Hydraulický podvozek s pružinou má nastavitelnou tuhost a můžete si ho přizpůsobit svému stylu jízdy. K bezpečnosti přispívá i baterie složená z kvalitních článků značky LG. Pevnost celé koloběžky poskytuje nosnost až 120 kg. Koloběžka disponuje předním, zadním a bočním osvětlením a také brzdovým světlem. Na tyči řízení je navíc dostatek prostoru na jakékoli další osvětlení, kterým se rozhodnete svého nového miláčka obšťastnit. Její maximální rychlost je, díky menším kolům, 55 km/h oproti 65 km/h na 10X, což však považujeme vzhledem k velikosti kol za dostatečné. Výhodou je, že na plných kolech nemůžete dostat defekt a nemusíte kontrolovat tlak v pneumatikách, takže je koloběžka vždy připravena na jízdu. Přesto, že řídítka jsou skládací, nemají žádnou vůli a s jejich šířkou až 60 cm budete mít nad koloběžkou vždy dostatečnou kontrolu.

 

Design

Černo-červená kombinace je unikátním podpisem všech modelů ZERO a vypadá fantasticky i na modelu 8X. Jako jedna z mála koloběžek má svůj vlastní designový jazyk a je proto jiná , než všechny ostatní koloběžky této výkonnostní kategorie, které jsou podobné jako vejce vejci. Krásné kyvné ramena ve stříbrné barvě odhalují hydraulický tlumič s pružinou a dávají najevo, že nejde o běžný stroj, ale o univerzální koloběžku typu enduro, která se nezalekne ničeho. Kotoučové brzdy se krásně hodí k uzavřeným kolům, ve kterých je schovaný motor a podtrhují sportovní rysy toho modelu. Jde bez pochyb o jednu z nejkrásnějších koloběžek na světě, která vsadila na design založený na funkčnosti, který je však promyšlený do detailů. S menšími koly působí agilněji a hravěji než její větší bratři 10X a 11X.

 

Využití a praktičnost

Nejde o typickou, snadno skladnou městskou koloběžku. Její váha je 33-35 kg (podle zvolené baterie), takže ji určitě nebudete rádi nosit po schodech. Díky menším kolům a hlavně skládacím rukojetím je po složení výrazně menší, jako například modely 10X či INOKIM OXO. Vejde se do kufru běžného auta, ale pokud ji chcete vzít s sebou na delší výlet autem (například k moři), lépe poslouží zadní nosič kol na tažném zařízení. Mimo své vyšší váhy jde o fantastické řešení do města, ale i mimo něj. Díky její konstrukci a výkonu jde o jednu z nejvíce univerzálních koloběžek na světě. Vzhledem na pohon obou kol nepohrdne ani terénem či prudším kopcem. Ve městě jistě oceníte její výkon při jízdě do kopce, a také její dojezd, nemusíte se bát pokud potřebujete absolvovat delší trasu nebo ji nemáte čas přes den nabíjet. V našich podmínkách vás doslova očaruje velmi pohodlný podvozek, který zvládne i ty nejhorší cesty navzdory plným 8-mi palcovým kolům. Díky nim se navíc nemusíte bát defektu, takže vaše jízda může být o něco bezstarostnější, a díky jejich menším rozměrům má ještě o trošku lepší zrychlení než její bratr 10X.

 

Naše hodnocení

Zero 8X je velmi výkonná koloběžka s pohonem obou kol, které jsou plné a s kvalitním podvozkem s hydraulickými tlumiči, která přináší off-road výkony i do městského prostředí. V této výkonostní kategorii nabízí výborný poměr cena / výkon a je skvělou alternativou vůči ostatním značkám. Možnost jízdy pouze na jeden motor výrazně zvyšuje dojezd a tím i praktické využití této koloběžky. 8 palcové plné kola nemohou dostat defekt a spolu s vynikajícím podvozkem nabízejí výborný komfort, za který však platíte trošku vyšší váhou. Mezi 8X a 10X je skutečně těžká volba. 10X je o něco pohodlnější a rychlejší, 8X má zase trošku lepší zrychlení, lze lépe složit a nemůže dostat defekt. Je to těžká volba i pro nás, pokud však potřebujete koloběžku často vozit autem, nebo se bojíte defektů, zvolte 8X. ZERO je špičkový výrobce ze Singapuru, s kterým máme dobré vztahy a osobně se známe nejen s jejich zaměstnanci, ale také přímo s majitelem. Proto můžeme poskytnout nejen záruční, ale i pozáruční servis, podporu a poradenství či náhradní díly.

 

Servis

Jsme výhradním a jediným dovozcem a prodejcem značky ZERO pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěný na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme jediným certifikovaným poskytovatelem záručních oprav v okolí. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

O značce

Značka ZERO vznikla v Singapuru v roce 2017 jako značka zkušeného prodejce osobní elektromobility, který se specializuje na elektrické koloběžky. Jde proto o poměrně mladou značku, která se za svou krátkou existenci dostala na celosvětovou špici a právem patří mezi ty nejlepší značky na trhu. ZERO vnímá elektrické koloběžky jako inteligentní alternativu vůči ostatním způsobům přepravy ve městě ale i mimo něj, která je vysoce efektivní, cenově nenáročná, ekologická a městu přináší ZERO emisí. ZERO přináší alternativu menších rozměrů, ale i uhlíkovou stopou a umožňuje zábavnější, zodpovědnější cestu ne jen tam, kam se dostanete autem či MHD, ale i tam, kam se nijak jinak nedostanete. Zrození značky ZERO byla odpověď na nedostatek možností pro jezdce, kteří si museli vybírat mezi výkonem, praktičností a cenou. Cílem ZERO je přinést celou rodinu modelů, které jsou odpovědí pro individuální potřeby uživatelů, aniž by museli dělat přílišné kompromisy a vedle toho jim přinášet i radost z jejich jízdy. Za poslední roky si ZERO vydobylo pevné místo na trhu a jméno, které přináší celou škálu modelů, které jsou v svých kategoriích na předních místech a nabízejí rozumnou alternativu, vůči ostatním značkám, za skvělou cenu.

Všechny modely od ZERO (8, 9, 10, 8X, 10X a 11X) najdete v naší nabídce.

Porovnání řady X (extrémní výkon, dva motory) výrobce ZERO

Parametr 8X 10X 11X
Výkon 2300 W 3200 W 3600 W
Maximální rychlost 55 km/h 65 km/h 95 km/h
Dojezd 65 - 110 km 80 - 110 km 150 km
Váha 33 - 35 kg 35 kg 54 kg
Výrobce baterie Články LG Čína - bez značky nebo články LG Články LG
Energie baterie 936 - 1352 Wh 936 - 1196 Wh 2304 Wh
Kapacita baterie 18 - 26 Ah 18 - 23 Ah 32 Ah
Napětí baterie 52 V 52 V 72 V
Počet motorů 2 - přední i zadní 2 - přední i zadní 2 - přední i zadní
Přední brzda kotoučová kotoučová, nebo kotoučová hydraulická kotoučová hydraulická
Zadní brzda kotoučová kotoučová, nebo kotoučová hydraulická kotoučová hydraulická
Řídítka skládací pevné pevné
Kola 8 palcová, plná 10 palcová, vzduchová 11 palcová, vzduchová
8/10
Komfort
9/10
Snadnost údržby
55 km/h
Rychlost
33 kg
Váha
2300 W
Výkon
65 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Motor vzadu
Motor vpředu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Extrémní výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Volnoběžka
Dobře složitelné
Vysoká spolehlivost
Start z nuly
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 33 kg podle konfigurace od 33 kg do 35 kg 32 kg podle konfigurace Není to nízká váha, přenášení po schodech už není nic příjemného. Váha je ale vyvážená skvělým podvozkem.
Doba nabíjení 10-11 h Zatím netestované Vysoké hodnocení, protože disponuje dvěma konektory pro nabíjení, takže použitím dvou nabíječek je možné čas snížit na polovinu.
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 55 km/h 47,7 km/h Díky menším kolům má lepší akceleraci než 10X, ale nižší maximální rychlost.
Výkon 2300 W 1663 W
Dojezd 65 km podle konfigurace od 65 km do 110 km Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Dojezd v městském cyklu - Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h - 6,9 m
Vzdálenost na zrychlení 0 - 30 km/h - 20,8 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h - 2,24 s
Čas na zrychlení z 0 na 30 km/h - 4,18 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 2 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 4,4 m
Sprint na 100m - 10,9 s
Sprint na 250m - 22,42 s
Sprint na 1000m - 79,81 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
47,70
km/h
Max. rychlost
1 663
wattů
Max. výkon
56,06
km
Max. dojezd
43,81
km
Městský dojezd
29,19
km
Min. dojezd
10,90
sekund
Čas na
100 m
22,42
sekund
Čas na
250 m
79,81
sekund
Čas na
1 km
2,24
sekund
Čas do
20 km/h
4,18
sekund
Čas do
30 km/h
0,79
sekund
Čas z
20 km/h
1,17
sekund
Čas z
30 km/h
6,9
metrů
Dráha do
20 km/h
20,8
metrů
Dráha do
30 km/h
2,0
metrů
Dráha z
20 km/h
4,4
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 47,70
0
0 10
1,06
0 10
Zero 8X 1,06
0 15
1,59
0 15
Zero 8X 1,59
0 20
2,24
0 20
Zero 8X 2,24
0 25
3,17
0 25
Zero 8X 3,17
0 30
4,18
0 30
Zero 8X 4,18
0 35
5,67
0 35
Zero 8X 5,67
0 40
7,57
0 40
Zero 8X 7,57
0 45
11,08
0 45
Zero 8X 11,08
0 47,70
18,09
0 47,70
Zero 8X 18,09
10
10 15
0,54
10 15
Zero 8X 0,54
10 20
1,18
10 20
Zero 8X 1,18
10 25
2,11
10 25
Zero 8X 2,11
10 30
3,12
10 30
Zero 8X 3,12
10 35
4,61
10 35
Zero 8X 4,61
10 40
6,51
10 40
Zero 8X 6,51
10 45
10,02
10 45
Zero 8X 10,02
10 47,70
17,03
10 47,70
Zero 8X 17,03
15
15 20
0,65
15 20
Zero 8X 0,65
15 25
1,58
15 25
Zero 8X 1,58
15 30
2,59
15 30
Zero 8X 2,59
15 35
4,07
15 35
Zero 8X 4,07
15 40
5,98
15 40
Zero 8X 5,98
15 45
9,48
15 45
Zero 8X 9,48
15 47,70
16,50
15 47,70
Zero 8X 16,50
20
20 25
0,93
20 25
Zero 8X 0,93
20 30
1,94
20 30
Zero 8X 1,94
20 35
3,43
20 35
Zero 8X 3,43
20 40
5,33
20 40
Zero 8X 5,33
20 45
8,84
20 45
Zero 8X 8,84
20 47,70
15,85
20 47,70
Zero 8X 15,85
25
25 30
1,01
25 30
Zero 8X 1,01
25 35
2,49
25 35
Zero 8X 2,49
25 40
4,40
25 40
Zero 8X 4,40
25 45
7,91
25 45
Zero 8X 7,91
25 47,70
14,92
25 47,70
Zero 8X 14,92
30
30 35
1,49
30 35
Zero 8X 1,49
30 40
3,39
30 40
Zero 8X 3,39
30 45
6,90
30 45
Zero 8X 6,90
30 47,70
13,91
30 47,70
Zero 8X 13,91
35
35 40
1,90
35 40
Zero 8X 1,90
35 45
5,41
35 45
Zero 8X 5,41
35 47,70
12,42
35 47,70
Zero 8X 12,42
40
40 45
3,51
40 45
Zero 8X 3,51
40 47,70
10,52
40 47,70
Zero 8X 10,52
45
45 47,70
7,01
45 47,70
Zero 8X 7,01
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 47,70
0
0 10
1,60
0 10
Zero 8X 1,60
0 15
3,64
0 15
Zero 8X 3,64
0 20
6,91
0 20
Zero 8X 6,91
0 25
12,90
0 25
Zero 8X 12,90
0 30
20,80
0 30
Zero 8X 20,80
0 35
34,30
0 35
Zero 8X 34,30
0 40
53,67
0 40
Zero 8X 53,67
0 45
102,40
0 45
Zero 8X 102,40
0 47,70
193,12
0 47,70
Zero 8X 193,12
10
10 15
2,04
10 15
Zero 8X 2,04
10 20
5,30
10 20
Zero 8X 5,30
10 25
11,30
10 25
Zero 8X 11,30
10 30
19,20
10 30
Zero 8X 19,20
10 35
32,70
10 35
Zero 8X 32,70
10 40
52,06
10 40
Zero 8X 52,06
10 45
100,79
10 45
Zero 8X 100,79
10 47,70
191,51
10 47,70
Zero 8X 191,51
15
15 20
3,27
15 20
Zero 8X 3,27
15 25
9,26
15 25
Zero 8X 9,26
15 30
17,16
15 30
Zero 8X 17,16
15 35
30,67
15 35
Zero 8X 30,67
15 40
50,03
15 40
Zero 8X 50,03
15 45
98,76
15 45
Zero 8X 98,76
15 47,70
189,48
15 47,70
Zero 8X 189,48
20
20 25
6,00
20 25
Zero 8X 6,00
20 30
13,89
20 30
Zero 8X 13,89
20 35
27,40
20 35
Zero 8X 27,40
20 40
46,76
20 40
Zero 8X 46,76
20 45
95,49
20 45
Zero 8X 95,49
20 47,70
186,21
20 47,70
Zero 8X 186,21
25
25 30
7,90
25 30
Zero 8X 7,90
25 35
21,40
25 35
Zero 8X 21,40
25 40
40,76
25 40
Zero 8X 40,76
25 45
89,50
25 45
Zero 8X 89,50
25 47,70
180,21
25 47,70
Zero 8X 180,21
30
30 35
13,50
30 35
Zero 8X 13,50
30 40
32,86
30 40
Zero 8X 32,86
30 45
81,60
30 45
Zero 8X 81,60
30 47,70
172,31
30 47,70
Zero 8X 172,31
35
35 40
19,36
35 40
Zero 8X 19,36
35 45
68,09
35 45
Zero 8X 68,09
35 47,70
158,81
35 47,70
Zero 8X 158,81
40
40 45
48,73
40 45
Zero 8X 48,73
40 47,70
139,45
40 47,70
Zero 8X 139,45
45
45 47,70
90,72
45 47,70
Zero 8X 90,72
Brzdné časy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
47,70
47,70 45
0,08
47,70 45
Zero 8X 0,08
47,70 40
0,32
47,70 40
Zero 8X 0,32
47,70 35
0,53
47,70 35
Zero 8X 0,53
47,70 30
0,74
47,70 30
Zero 8X 0,74
47,70 25
0,92
47,70 25
Zero 8X 0,92
47,70 20
1,11
47,70 20
Zero 8X 1,11
47,70 15
1,33
47,70 15
Zero 8X 1,33
47,70 10
1,51
47,70 10
Zero 8X 1,51
47,70 0
1,90
47,70 0
Zero 8X 1,90
45
45 40
0,24
45 40
Zero 8X 0,24
45 35
0,45
45 35
Zero 8X 0,45
45 30
0,66
45 30
Zero 8X 0,66
45 25
0,84
45 25
Zero 8X 0,84
45 20
1,03
45 20
Zero 8X 1,03
45 15
1,25
45 15
Zero 8X 1,25
45 10
1,43
45 10
Zero 8X 1,43
45 0
1,83
45 0
Zero 8X 1,83
40
40 35
0,20
40 35
Zero 8X 0,20
40 30
0,41
40 30
Zero 8X 0,41
40 25
0,60
40 25
Zero 8X 0,60
40 20
0,79
40 20
Zero 8X 0,79
40 15
1,00
40 15
Zero 8X 1,00
40 10
1,19
40 10
Zero 8X 1,19
40 0
1,58
40 0
Zero 8X 1,58
35
35 30
0,21
35 30
Zero 8X 0,21
35 25
0,39
35 25
Zero 8X 0,39
35 20
0,58
35 20
Zero 8X 0,58
35 15
0,80
35 15
Zero 8X 0,80
35 10
0,98
35 10
Zero 8X 0,98
35 0
1,38
35 0
Zero 8X 1,38
30
30 25
0,18
30 25
Zero 8X 0,18
30 20
0,38
30 20
Zero 8X 0,38
30 15
0,59
30 15
Zero 8X 0,59
30 10
0,78
30 10
Zero 8X 0,78
30 0
1,17
30 0
Zero 8X 1,17
25
25 20
0,19
25 20
Zero 8X 0,19
25 15
0,41
25 15
Zero 8X 0,41
25 10
0,59
25 10
Zero 8X 0,59
25 0
0,98
25 0
Zero 8X 0,98
20
20 15
0,21
20 15
Zero 8X 0,21
20 10
0,40
20 10
Zero 8X 0,40
20 0
0,79
20 0
Zero 8X 0,79
15
15 10
0,19
15 10
Zero 8X 0,19
15 0
0,58
15 0
Zero 8X 0,58
10
10 0
0,39
10 0
Zero 8X 0,39
Brzdné dráhy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
47,70
47,70 45
0,96
47,70 45
Zero 8X 0,96
47,70 40
3,76
47,70 40
Zero 8X 3,76
47,70 35
5,78
47,70 35
Zero 8X 5,78
47,70 30
7,56
47,70 30
Zero 8X 7,56
47,70 25
8,86
47,70 25
Zero 8X 8,86
47,70 20
9,96
47,70 20
Zero 8X 9,96
47,70 15
10,92
47,70 15
Zero 8X 10,92
47,70 10
11,46
47,70 10
Zero 8X 11,46
47,70 0
11,99
47,70 0
Zero 8X 11,99
45
45 40
2,79
45 40
Zero 8X 2,79
45 35
4,82
45 35
Zero 8X 4,82
45 30
6,60
45 30
Zero 8X 6,60
45 25
7,90
45 25
Zero 8X 7,90
45 20
8,99
45 20
Zero 8X 8,99
45 15
9,95
45 15
Zero 8X 9,95
45 10
10,49
45 10
Zero 8X 10,49
45 0
11,02
45 0
Zero 8X 11,02
40
40 35
2,02
40 35
Zero 8X 2,02
40 30
3,80
40 30
Zero 8X 3,80
40 25
5,11
40 25
Zero 8X 5,11
40 20
6,20
40 20
Zero 8X 6,20
40 15
7,16
40 15
Zero 8X 7,16
40 10
7,70
40 10
Zero 8X 7,70
40 0
8,23
40 0
Zero 8X 8,23
35
35 30
1,78
35 30
Zero 8X 1,78
35 25
3,08
35 25
Zero 8X 3,08
35 20
4,18
35 20
Zero 8X 4,18
35 15
5,14
35 15
Zero 8X 5,14
35 10
5,67
35 10
Zero 8X 5,67
35 0
6,21
35 0
Zero 8X 6,21
30
30 25
1,30
30 25
Zero 8X 1,30
30 20
2,40
30 20
Zero 8X 2,40
30 15
3,36
30 15
Zero 8X 3,36
30 10
3,89
30 10
Zero 8X 3,89
30 0
4,43
30 0
Zero 8X 4,43
25
25 20
1,09
25 20
Zero 8X 1,09
25 15
2,05
25 15
Zero 8X 2,05
25 10
2,59
25 10
Zero 8X 2,59
25 0
3,12
25 0
Zero 8X 3,12
20
20 15
0,96
20 15
Zero 8X 0,96
20 10
1,50
20 10
Zero 8X 1,50
20 0
2,03
20 0
Zero 8X 2,03
15
15 10
0,54
15 10
Zero 8X 0,54
15 0
1,07
15 0
Zero 8X 1,07
10
10 0
0,53
10 0
Zero 8X 0,53

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka složená 118 cm  
      Výška složená 44,5 cm  
      Šířka složená 33 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie LG články  
      Napětí baterie 52 V  
      Kapacita baterie 18 Ah podle konfigurace: 18 Ah, 26 Ah  
      Energie v baterii 780 Wh podle konfigurace: 780 Wh, 1352 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda disková mechanická  
      Zadní brzda disková mechanická  
      Typ kola vpředu plné  
      Velikost kola vpředu 8"  
      Typ kola vzadu plné  
      Velikost kola vzadu 8"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Doporučený tlak v pneumatikách -  
      Přední zavěšení hydraulický tlumič + pružina  
      Zadní zavěšení hydraulický tlumič + pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu