Vhodná
do města
Vysoká
spolehlivost
Skvělý poměr
cena / výkon

Vhodná
do města
Vysoká
spolehlivost
Skvělý poměr
cena / výkon

ZERO 9

New product

Nenechte se zmást nízkou cenou této koloběžky. Má až překvapivě skvělé parametry a kvalitní zpracování. Má dostatečný výkon, dojezd a pohodlný podvozek a jde tak o skvělou koloběžku do městského prostředí, pokud vám nepřekáží trošku vyšší váha. Na rozdíl od modelu ZERO 8 má větší kola a zejména dvě mechanické brzdy, z toho jednu kotoučovou.

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

ZERO 9 je městský model vysoké kvality, který je velmi kvalitně zpracovaný a přináší výjimečnou kombinaci výkonu, dojezdu, bezpečnosti, pohodlí a kompaktnosti, která nemá mezi městským koloběžka mnoho konkurentů. Tento model je ukázkou toho, jak by měla vypadat malá výkonná městská koloběžka. Její největší výhodou oproti všem ostatním konkurentům je hlavně propracovaný podvozek, který má na zadní nápravě dva pružinové tlumiče a na přední jednu pružinu a také dvě mechanické brzdy. Kromě, na svou váhu a rozměry, velmi pohodlného podvozku je vybavena i 600 W motorem, který zvládne rychlost až 47 km/h a baterii umožňující dojezd až 45 km. Na rozdíl od svého bratra ZERO 8, má "devítka" navíc přední kotoučovou brzdu. U obou modelů (ZERO 8 a 9) jsou nadstandardní všechny parametry i pohodlí, kromě váhy, která je poměrně vysoká a to konkrétně 18 kg.

 

Pohodlí

Mezi malými praktickými městskými koloběžkami jen velmi těžko najdete model, který by byl pohodlnější než ZERO 9. Má 9 palcové vzduchem plněné kola, které zvyšují pohodlí z jízdy a navíc je vybavená zdvojenými pružinovými tlumiči vzadu a jedním vepředu! V této kategorii, cenové i rozměrové, ve které je stále běžné nemít žádné odpružení podvozku (viz Xiaomi, nebo Ninebot MAX, které jsou tvrdé jako desky, což je až trestuhodné), je ZERO 9 světlem naděje pro pohodlnou jízdu po městě. K pohodlí přispívá i dobrý pocit z toho, že koloběžka má dvě mechanické brzdy. 9 palcové kola jsou pohodlnější než 8 palcové, které jsou standardem v této kategorii. Samozřejmě, všechen tento komfort, odpružení, velká baterie a brzdy něco váží, proto se jezdec musí smířit s vyšší váhou, která je 18 kg.

 

 

Výkon a dojezd

ZERO 9 má jeden 600 W motor umístěný vzadu. Výkon je dodávaný bez zbytečného trhání, příjemným způsobem a dostačuje na dosažení maximální rychlosti až 47 km/h, což je na použití ve městě víc než dostatečné. 600 W se nezalekne ani lehčího stoupání, zejména pokud nenese příliš těžkého jezdce. Výkon je řízen regulátorem, který zvládne až 25 A, takže je vhodně dimenzovaný a to přispívá k dlouhé životnosti. Dojezd je díky 624 Wh baterii (13 Ah a 48 V) nadstandardní, a to cca 45 km. V dané cenové kategorii jde o skvělá čísla, které ještě vylepšuje výborný podvozek a bezpečnostní výbava ve formě dvou mechanických brzd.

 

Bezpečnost

Malé městské koloběžky jsou vždy o nějakém kompromisu, a to se snaží ZERO 9 změnit. ZERO 9 nedělá kompromisy ve výkonu, dojezdu a zejména ne v bezpečnosti - má dvě mechanické brzdy, což je v této třídě nadstandard. Nejde teda o elektromagnetické brzdy, ale o klasické mechanické. Zadní je bubnová a přední je kotoučová, přičemž jsou ovládány brzdovými páčkami na řídítkách. Koloběžka brzdí výrazně lépe než jiné modely v této kategorii, které spoléhají na elektromagnetickou brzdu (například modely Booster od E-Twow, Xiaomi a podobně) a také lépe než modely s jednou brzdou (Booster GT 2020, ZERO 8 a podobně). K bezpečnosti přispívá velmi pohodlný podvozek a do těla koloběžky integrované osvětlení, které svítí vepředu, vzadu a dokonce i zboku, což je opět nadstandardní a koloběžku je velmi dobře vidět i v noci. Umístění motoru vzadu také přispívá k bezpečnosti, protože případná vážná porucha motoru nezpůsobí pád jezdce.

 

Design

Černo-červená kombinace je unikátním podpisem všech modelů ZERO a vypadá fantasticky i na modelu 9. Jako jedna z mála koloběžek má svůj vlastní designový jazyk a je proto jiná, než všechny ostatní koloběžky této kategorie, které jsou podobné jako vejce vejci. Koloběžka působí kvalitním, až luxusním dojmem a vypadá dražší, než ve skutečnosti je. Zadní tlumiče a přední pružina v červené barvě, zdůrazňují, že jde o pohodlný model, který se nezalekne ani našich rozbitých chodníků a cest. Kabeláž je poměrně dobře schovaná do těla koloběžky a ta tak působí čistě a elegantně. Design je takový, jako je i celá značka ZERO, založený hlavně na funkčnosti, která je promyšlená do detailů a působí elegantně. Koloběžka má i boční podsvícení a svítí i celá tyč řízení, což zvyšuje bezpečnost a podtrhuje moderní vzhled. Všechny světla jsou integrované přímo do těla a zachovávají tak čistotu líni designu.

 

Využití a praktičnost

S váhou 18 kg nejde o nejlehčí výkonnou elektrickou koloběžku do města, této kategorii stále kraluje výrobce E-Twow. Jde však o rozumnou alternativu s o něco pohodlnějším podvozkem, mechanickou přední i zadní brzdou, vzhledem k parametrům příznivou cenou a zejména větším důrazem na bezpečnost. Koloběžka je o něco robustnější, což se samozřejmě projevilo na váze, oplácí to však větším pohodlím, celkovou pevností a pevnějšími, širšími a pohodlnější rukojeťmi, které jdou výborně složit a zároveň jsou pevné. 9 palcové kola jsou výbornou volbou i do horších podmínek a přispívají tak ke komfortu z jízdy. Vynikající možnost složení koloběžky ji umožňuje brát všude sebou, necháte ji v kavárně či v jiném podniku pod stoličkou a nebude nikomu překážet. Velkou výhodou je i vysoká spolehlivost, která přispívá k dobrému pocitu, že vás ZERO 9 vždy pohodlně doveze tam, kam potřebujete. Integrované osvětlení, a to i z boku a na tyči řízení ji předurčuje i na noční jízdy městem a dvě mechanické brzdy zastaví koloběžku vždy tak, jak budete chtít. Jde o rozumné řešení pro ty, kteří jsou ochotni akceptovat vyšší váhu výměnou za vyšší bezpečnost a pohodlí.

 

Naše hodnocení

ZERO 9 je dobrá volba do města, pokud hledáte výkonnou a bezpečnou koloběžku za rozumné peníze. Jejím největším konkurentem jsou produkty výrobce E-Twow, které kralují kategorii ultra-lehkých koloběžek a váží cca o 6 kg méně, přičemž mají podobné papírové parametry. Papír však neřekne vše a pokud jde o bezpečnost, v ní má ZERO 9 určitě navrch. Volbou proto zůstává, zda preferujete nejnižší možnou váhu, nebo o něco pohodlnější jízdu a zejména bezpečí ve formě dvou mechanických brzd. ZERO 9 patří mezi horké kandidáty na krále mezi bezpečnými, městskými koloběžkami střední třídy. ZERO je špičkový výrobce ze Singapuru, s kterým máme dobré vztahy a osobně se známe nejen s jejich zaměstnanci, ale také přímo s majitelem. Proto můžeme poskytnout nejen záruční, ale i pozáruční servis, podporu a poradenství, či náhradní díly. Pokud dovedete žít s její vyšší váhou, tato koloběžka vás určitě nezklame a vždy vás bezpečně přiveze až domů.

 

Servis

Jsme výhradním a jediným dovozcem a prodejcem značky ZERO pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěný na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme jediným certifikovaným poskytovatelem záručních oprav v okolí. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

O značce

Značka ZERO vznikla v Singapure v roce 2017 jako značka zkušeného prodejce osobní elektromobility, který se specializuje na elektrické koloběžky. Jde proto o poměrně mladou značku, která se za svou krátkou existenci dostala na celosvětovou špici a právem patří mezi ty nejlepší značky na trhu. ZERO vnímá elektrické koloběžky jako inteligentní alternativu vůči ostatním způsobům přepravy ve městě ale i mimo něj, která je vysoce efektivní, cenově nenáročná, ekologická a městu přináší ZERO emisí. ZERO přináší alternativu menších rozměrů, ale i uhlíkovou stopou a umožňuje zábavnější, zodpovědnější cestu ne jen tam, kam se dostanete autem či MHD, ale i tam, kam se nijak jinak nedostanete. Zrození značky ZERO byla odpověď na nedostatek možností pro jezdce, kteří si museli vybírat mezi výkonem, praktičností a cenou. Cílem ZERO je přinést celou rodinu modelů, které jsou odpovědí pro individuální potřeby uživatelů, aniž by museli dělat přílišné kompromisy a vedle toho jim přinášet i radost z jejich jízdy. Za poslední roky si ZERO vydobylo pevné místo na trhu a jméno, které přináší celou škálu modelů, které jsou v svých kategoriích na předních místech a nabízejí rozumnou alternativu, vůči ostatním značkám, za skvělou cenu.

Všechny modely od ZERO (8, 9, 10, 8X, 10X a 11X) najdete v naší nabídce.

8/10
Komfort
6/10
Snadnost údržby
47 km/h
Rychlost
18 kg
Váha
600 W
Výkon
45 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne kopec
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Vzduchové kola
Skvělý poměr cena / výkon
Volnoběžka
Dobře složitelné
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 18 kg 19 kg
Doba nabíjení 7 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 47 km/h 45,9 km/h
Výkon 600 W 872,5 W
Dojezd 45 km 52,92 km
Dojezd v městském cyklu - 30,42 km
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h - 13,4 m
Vzdálenost na zrychlení 0 - 30 km/h - 41,9 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h - 4,01 s
Čas na zrychlení z 0 na 30 km/h - 8 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 2,1 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 5,1 m
Sprint na 100m - 14,1 s
Sprint na 250m - 27,1 s
Sprint na 1000m - 87,81 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
45,90
km/h
Max. rychlost
910,5
wattů
Max. výkon
52,92
km
Max. dojezd
30,42
km
Městský dojezd
24,83
km
Min. dojezd
14,10
sekund
Čas na
100 m
27,10
sekund
Čas na
250 m
87,81
sekund
Čas na
1 km
4,01
sekund
Čas do
20 km/h
8,00
sekund
Čas do
30 km/h
0,91
sekund
Čas z
20 km/h
1,37
sekund
Čas z
30 km/h
13,4
metrů
Dráha do
20 km/h
41,9
metrů
Dráha do
30 km/h
2,1
metrů
Dráha z
20 km/h
5,1
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 45,90
0
0 10
1,64
0 10
Zero 9 1,64
0 15
2,61
0 15
Zero 9 2,61
0 20
4,01
0 20
Zero 9 4,01
0 25
5,92
0 25
Zero 9 5,92
0 30
8,00
0 30
Zero 9 8,00
0 35
11,64
0 35
Zero 9 11,64
0 40
16,91
0 40
Zero 9 16,91
0 45
31,19
0 45
Zero 9 31,19
0 45,90
31,93
0 45,90
Zero 9 31,93
10
10 15
0,98
10 15
Zero 9 0,98
10 20
2,38
10 20
Zero 9 2,38
10 25
4,29
10 25
Zero 9 4,29
10 30
6,36
10 30
Zero 9 6,36
10 35
10,01
10 35
Zero 9 10,01
10 40
15,27
10 40
Zero 9 15,27
10 45
29,55
10 45
Zero 9 29,55
10 45,90
30,30
10 45,90
Zero 9 30,30
15
15 20
1,40
15 20
Zero 9 1,40
15 25
3,31
15 25
Zero 9 3,31
15 30
5,38
15 30
Zero 9 5,38
15 35
9,03
15 35
Zero 9 9,03
15 40
14,29
15 40
Zero 9 14,29
15 45
28,57
15 45
Zero 9 28,57
15 45,90
29,32
15 45,90
Zero 9 29,32
20
20 25
1,91
20 25
Zero 9 1,91
20 30
3,98
20 30
Zero 9 3,98
20 35
7,63
20 35
Zero 9 7,63
20 40
12,90
20 40
Zero 9 12,90
20 45
27,18
20 45
Zero 9 27,18
20 45,90
27,92
20 45,90
Zero 9 27,92
25
25 30
2,07
25 30
Zero 9 2,07
25 35
5,72
25 35
Zero 9 5,72
25 40
10,99
25 40
Zero 9 10,99
25 45
25,27
25 45
Zero 9 25,27
25 45,90
26,01
25 45,90
Zero 9 26,01
30
30 35
3,65
30 35
Zero 9 3,65
30 40
8,91
30 40
Zero 9 8,91
30 45
23,19
30 45
Zero 9 23,19
30 45,90
23,94
30 45,90
Zero 9 23,94
35
35 40
5,26
35 40
Zero 9 5,26
35 45
19,54
35 45
Zero 9 19,54
35 45,90
20,29
35 45,90
Zero 9 20,29
40
40 45
14,28
40 45
Zero 9 14,28
40 45,90
15,03
40 45,90
Zero 9 15,03
45
45 45,90
0,75
45 45,90
Zero 9 0,75
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 45,90
0
0 10
2,85
0 10
Zero 9 2,85
0 15
6,47
0 15
Zero 9 6,47
0 20
13,42
0 20
Zero 9 13,42
0 25
25,66
0 25
Zero 9 25,66
0 30
41,91
0 30
Zero 9 41,91
0 35
75,38
0 35
Zero 9 75,38
0 40
130,91
0 40
Zero 9 130,91
0 45
301,58
0 45
Zero 9 301,58
0 45,90
310,91
0 45,90
Zero 9 310,91
10
10 15
3,62
10 15
Zero 9 3,62
10 20
10,57
10 20
Zero 9 10,57
10 25
22,81
10 25
Zero 9 22,81
10 30
39,06
10 30
Zero 9 39,06
10 35
72,53
10 35
Zero 9 72,53
10 40
128,06
10 40
Zero 9 128,06
10 45
298,73
10 45
Zero 9 298,73
10 45,90
308,06
10 45,90
Zero 9 308,06
15
15 20
6,95
15 20
Zero 9 6,95
15 25
19,18
15 25
Zero 9 19,18
15 30
35,44
15 30
Zero 9 35,44
15 35
68,91
15 35
Zero 9 68,91
15 40
124,44
15 40
Zero 9 124,44
15 45
295,11
15 45
Zero 9 295,11
15 45,90
304,44
15 45,90
Zero 9 304,44
20
20 25
12,23
20 25
Zero 9 12,23
20 30
28,49
20 30
Zero 9 28,49
20 35
61,96
20 35
Zero 9 61,96
20 40
117,49
20 40
Zero 9 117,49
20 45
288,16
20 45
Zero 9 288,16
20 45,90
297,49
20 45,90
Zero 9 297,49
25
25 30
16,26
25 30
Zero 9 16,26
25 35
49,73
25 35
Zero 9 49,73
25 40
105,26
25 40
Zero 9 105,26
25 45
275,92
25 45
Zero 9 275,92
25 45,90
285,25
25 45,90
Zero 9 285,25
30
30 35
33,47
30 35
Zero 9 33,47
30 40
89,00
30 40
Zero 9 89,00
30 45
259,67
30 45
Zero 9 259,67
30 45,90
269,00
30 45,90
Zero 9 269,00
35
35 40
55,53
35 40
Zero 9 55,53
35 45
226,20
35 45
Zero 9 226,20
35 45,90
235,53
35 45,90
Zero 9 235,53
40
40 45
170,67
40 45
Zero 9 170,67
40 45,90
180,00
40 45,90
Zero 9 180,00
45
45 45,90
9,33
45 45,90
Zero 9 9,33
Brzdné časy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
45,91
45,91 45
0,06
45,91 45
Zero 9 0,06
45,91 40
0,27
45,91 40
Zero 9 0,27
45,91 35
0,51
45,91 35
Zero 9 0,51
45,91 30
0,76
45,91 30
Zero 9 0,76
45,91 25
0,98
45,91 25
Zero 9 0,98
45,91 20
1,23
45,91 20
Zero 9 1,23
45,91 15
1,45
45,91 15
Zero 9 1,45
45,91 10
1,67
45,91 10
Zero 9 1,67
45,91 0
2,14
45,91 0
Zero 9 2,14
45
45 40
0,21
45 40
Zero 9 0,21
45 35
0,45
45 35
Zero 9 0,45
45 30
0,70
45 30
Zero 9 0,70
45 25
0,92
45 25
Zero 9 0,92
45 20
1,17
45 20
Zero 9 1,17
45 15
1,39
45 15
Zero 9 1,39
45 10
1,61
45 10
Zero 9 1,61
45 0
2,08
45 0
Zero 9 2,08
40
40 35
0,25
40 35
Zero 9 0,25
40 30
0,50
40 30
Zero 9 0,50
40 25
0,71
40 25
Zero 9 0,71
40 20
0,97
40 20
Zero 9 0,97
40 15
1,19
40 15
Zero 9 1,19
40 10
1,40
40 10
Zero 9 1,40
40 0
1,87
40 0
Zero 9 1,87
35
35 30
0,25
35 30
Zero 9 0,25
35 25
0,47
35 25
Zero 9 0,47
35 20
0,72
35 20
Zero 9 0,72
35 15
0,94
35 15
Zero 9 0,94
35 10
1,16
35 10
Zero 9 1,16
35 0
1,63
35 0
Zero 9 1,63
30
30 25
0,22
30 25
Zero 9 0,22
30 20
0,47
30 20
Zero 9 0,47
30 15
0,69
30 15
Zero 9 0,69
30 10
0,91
30 10
Zero 9 0,91
30 0
1,37
30 0
Zero 9 1,37
25
25 20
0,25
25 20
Zero 9 0,25
25 15
0,47
25 15
Zero 9 0,47
25 10
0,69
25 10
Zero 9 0,69
25 0
1,16
25 0
Zero 9 1,16
20
20 15
0,22
20 15
Zero 9 0,22
20 10
0,44
20 10
Zero 9 0,44
20 0
0,91
20 0
Zero 9 0,91
15
15 10
0,22
15 10
Zero 9 0,22
15 0
0,69
15 0
Zero 9 0,69
10
10 0
0,47
10 0
Zero 9 0,47
Brzdné dráhy
45 40 35 30 25 20 15 10 0
45,91
45,91 45
0,71
45,91 45
Zero 9 0,71
45,91 40
3,03
45,91 40
Zero 9 3,03
45,91 35
5,45
45,91 35
Zero 9 5,45
45,91 30
7,58
45,91 30
Zero 9 7,58
45,91 25
9,12
45,91 25
Zero 9 9,12
45,91 20
10,59
45,91 20
Zero 9 10,59
45,91 15
11,54
45,91 15
Zero 9 11,54
45,91 10
12,13
45,91 10
Zero 9 12,13
45,91 0
12,69
45,91 0
Zero 9 12,69
45
45 40
2,32
45 40
Zero 9 2,32
45 35
4,74
45 35
Zero 9 4,74
45 30
6,87
45 30
Zero 9 6,87
45 25
8,41
45 25
Zero 9 8,41
45 20
9,88
45 20
Zero 9 9,88
45 15
10,83
45 15
Zero 9 10,83
45 10
11,42
45 10
Zero 9 11,42
45 0
11,98
45 0
Zero 9 11,98
40
40 35
2,41
40 35
Zero 9 2,41
40 30
4,55
40 30
Zero 9 4,55
40 25
6,08
40 25
Zero 9 6,08
40 20
7,56
40 20
Zero 9 7,56
40 15
8,50
40 15
Zero 9 8,50
40 10
9,09
40 10
Zero 9 9,09
40 0
9,66
40 0
Zero 9 9,66
35
35 30
2,14
35 30
Zero 9 2,14
35 25
3,67
35 25
Zero 9 3,67
35 20
5,14
35 20
Zero 9 5,14
35 15
6,09
35 15
Zero 9 6,09
35 10
6,68
35 10
Zero 9 6,68
35 0
7,24
35 0
Zero 9 7,24
30
30 25
1,53
30 25
Zero 9 1,53
30 20
3,01
30 20
Zero 9 3,01
30 15
3,95
30 15
Zero 9 3,95
30 10
4,54
30 10
Zero 9 4,54
30 0
5,11
30 0
Zero 9 5,11
25
25 20
1,47
25 20
Zero 9 1,47
25 15
2,42
25 15
Zero 9 2,42
25 10
3,01
25 10
Zero 9 3,01
25 0
3,57
25 0
Zero 9 3,57
20
20 15
0,95
20 15
Zero 9 0,95
20 10
1,54
20 10
Zero 9 1,54
20 0
2,10
20 0
Zero 9 2,10
15
15 10
0,59
15 10
Zero 9 0,59
15 0
1,15
15 0
Zero 9 1,15
10
10 0
0,56
10 0
Zero 9 0,56

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka složená 100 cm  
      Výška složená 44 cm  
      Šířka složená 26 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Napětí baterie 48 V  
      Kapacita baterie 13 Ah  
      Energie v baterii 624 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda disková mechanická  
      Zadní brzda bubnová  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 9"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 9"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení pružina  
      Zadní zavěšení zdvojená pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Barvy černo-červená  
      Max. zátěž 100 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

ZERO.9.13

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu