Důvody proč nakoupit u nás


Jsme největší prodejna elektrických koloběžek na Slovensku. Umožňujeme je zadarmo vyzkoušet, protože nemáme co skrývat.

Jsme autorizovaný servis najlepších značek osobní elektromobility v Čechách a na Slovensku.

Produkty známe do posledního šroubu a rozumíme tomu, co prodáváme.

Elektromobilitou sami žijeme, není to pro nás jen byznys, ale cesta kterou sami kráčíme.

Produkty které nabízíme sami testujeme a zkoušíme, v nabídce máme pouze ověřené značky a funkční, kvalitní stroje, na které se můžete spolehnout.

 Jsme tu pro Vás se záručným i pozáručným servisem na téměř všechny značky osobní elektromobility. Pro Váš stroj pošleme zadarmo kurýra a po vykonání servisního zásahu Vám ho opět bezplatně kurýr doručí až k Vám domů.

Zastupujeme nejlepší a nejznámější značky z oblasti osobní elektromobility, například Německé značky SXT, URBAN a EGRET, Český City Boss , Izraelský INOKIM, ale i Čínské Xiaomi, Segway ze spojených států spolu s Ninebot, Španělský Joyor, Rumunské E-Twow či doplňky od Německého Alpine a Roeckl. Mnoho dalších značek je schovaných pod Německým SXT, protože mnohé z jejich produktů nevyrábí přímo, ale po drobných úpravách od jiných menších výrobců je nabízí pod svojím jménem. 

Úzce se specializujeme, a právě proto dokážeme být nejlepší, protože víme, co a proč prodáváme.

V Bratislavě si můžete vyzkoušet všechny produkty, ať už prší, sněží, nebo je venku bouřka, protože máme přímo v prodejně krytou zkušební dráhu v délce přes 300 metrů, která stačí i na ty nejsilnejší stroje z naší nabídky. 

Všechno co prodáváme sami testujeme a vybíráme jen to nejlepší z každé kategorie, tak aby se to ne jen dobře prodávalo, ale potom i skutečně vydrželo a sloužilo dlouhé roky.


Značky v naší nabídce


Powero

Powero je naše vlastní značka, pro kteorou jsme se rozhodli po dlouhých letech zkúšeností s desítkami výrobců. Hledali jsme nejlepší koloběžku do města – a našli jsme ji. Potom jsme ji ješte v přímé spolupráci s výrobcem vylepšili, aby sa stala ješte lepšoí, zdokonalili jsme některé drobnosti a ve spolupráci s E-Twow (výhradní distributor pro Slovensko, Česko a Polsko) jsme představili Powero City – bezkonkurenčně nejlepší elektrickou koloběžku do města.

Jelikož jsme chtěli jen to nejlepší, a zároveň zachovat dostupnou cenu, rozhodli jsme se zatím pro jeden jediný model, dostupný v šesti barvách. Všechny jsou dostupné u nás na prodejně. Technicky jde o identický základ koloběžky, jako jsou modely SXT Light Plus V a E-Twow Booster V. Výhodou jsou drobné vylepšení dlouhodobé spolehlivosti, které jsme implementovali přímo při výrobě a též dostupnost všech náhradních dílů u nás v servisu, který dokážeme zabezpečit (na rozdíl od jiných značek) do jedného dnu a to včetně záručních a pozáručních oprav.

Výrobu zabezpečuje stejná továrna, jako pro modely SXT Light Plus V a E-Twow Booster V. Pro E-Twow a samozřejmě i pro Powero jsme výhradní distributor pro Slovensko, Česko a Polsko. Skladem máme všechny náhradní díly.


SXT Scooters

SXT je jednou z našich najoblíbenějších značek a to ne jen proto, že jsme s nimi začínali. Do dnes je zastupujeme na Slovensku a v Čechách a provozujeme web www.sxt.sk a www.kolobezky-sxt.cz. Je to značka, která se věnuje elektromobilitě už třináct roků, což se nedá povědět a mnohých dalších značkách a ochrannou známku v rámci celej EÚ mají od roku 2011. Nejde jen o importéra a prodejce, ale i o výrobce a výzkumníka moderních a bezpečných produků v oblasti elektro-mobility. To je odlišuje od jiných značek, které se soustředí na import produktů z Číny bez toho, aby se zapojili do vývoje a výzkumu v oblasti. Hlavní prioritou je pro ně spokojnost zákazníků a tomu přizpůsobují výzkum, vývoj a celou firmu.

Design z Evropy
Všechny modely SXT jsou designované a kompletně navrhnuté v Evropě. Jsou neustále vylepšované a vyvíjené v SXT a jejich partnery. K dnešnímu dni prodali víc než 5 miliónů koloběžek a dalších modelů, čím se stali známí po celém světě a hrají důležitou úlohu v cělosvětovém růstu popularity a vývoji v oblasti elektro-mobility. Jejich výrobní partner má už 20 let zkušeností a znalostí z této oblasti a jsou garantem profesionálního designu, fantastického inženýrstvý a know-how.

SXT aktuálně využívá až 9 různých továren v Číně, které spolu zabírají přibližně jednen milión metrů čtverečních. Jejich experti jsou neustále na místě výroby a kontrolují kvalitu a výrobní proces.

Centrála a logistické centrum v Německu
Centrála SXT je v Lörrachu v Německu nedaleko Švýcarsko-Německo-Francouzské hranice. Osobní návštevou jsme se přesvědčili, jak tato značka funguje. I když jde o mezinárnodní firmu, právě tu sídlí jejich centrála a srdce. Logistické centrum pro Europu v Lörrachu v Německu má na skladě neustále mezi 1500 a 3000 kusy výrobků a to tak, aby jsme téměř neustále měli k dispozici celý sortiment našich produktů. Příjem výrobků na sklad probíhá téměř každý týden, takže i pokud SXT dochází stav některého z produktů na skladě, máme ho opět k dispozici poměrně rychle. Doba dodání závisí podle toho, zda je produkt na našem skladě v Brně nebo Bratislavě. Pokud ano, je do třech dnů u Vás. Pokud ne, tak přibližně do pěti dní.

Za Voltride můžeme povědět, že jde o naší oblíbenu značku, a to nejen pro jejich geografickou blízkost a Německé kořeny. Zaujala nás především kvalita a široká nabídka, kterou u jiných značek neuvidíte. V rámci koloběžek mají všechno, od malých a lehkých městských modelů, po těžké pohodlné stroje se sedadlem, extrémní Ultimate (80 km/h, pohon na obě kola), až po off-road modely, s kterými se nemusíte bát ani elektrické turistiky. Mají však i klasické elektrické skútry, kterých je zatím v dostatečné kvalitě na trhu jako šafránu.


INOKIM

Se značkou Inokim jsme sice začali spolupracovat až v roce 2018, ale jejich produkty dobře známe přes značku SXT, například model SXT Buddy pro SXT vyrábí právě Inokim, který ho má v nabídce pod názvem Light.

INOKIM se zapsal do historie osobní elektromobility už v roce 2009, kdy začali jako malý garážový projekt v Izraeli pod značkou MyWay. V roce 2013 už změnili název na INOKIM, a tak vznikla značka, kterou máme velmi rádi a která nabízí celou řadu produktů. Dnes jde o jednoho z největších a nejrespektovanějších výrobců elektrických koloběžek na světě, a proto nemůžou chybět ani v naší nabídce. Nabízíme nejen jejich produkty, ale zabezpečujeme i autorizovaný servis, a to přímo v Bratislavě.

Výzkum a vývoj pro INOKIM probíhá stále primárně v Izraeli, ale i v Číně, kde je zároveň jejich továrna v městě Ningbo. Jejich měsíční produkce je až 4000 kusů a díky neustálé přítomnosti ve výrobě a v kontrolním procesu jde o velmi spolehlivé produkty, navzdory výrobě v Číně. INOKIM spolupracuje při výrobě a kontrole kvality s výrobci automobilů Ford a Infinity.

Jejich vlajkovou lodí a novinkou je model OX S (Super), který získal i slavné ocenění reddot design award. Jejich další známé produkty jsou modely Quick, Light a Mini, všechny zaměřené na městskou přepravu. Jejich největšími konkurenty jsou značky jako je Minimotors, Joyor, Ninebot a Xiaomi, s kterými též spolupracujeme. Model OX S je ten, který nás okouzlil a který si můžete u nás kdykoliv vyzkoušet – a potom, stejně jako my, zjistíte, že ho sice až tak nutně nepotřebujete, ale chcete ho.

INOKIM věří, že budoucností v dopravě je spojení toho nejefektivnějšího možného. Hromadná doprava na dlouhé vzdálenosti, kde je efektivní spojit velké množství lidí cestujících stejným směrem, a potom v rámci města už nastoupí produkty od nich – osobní elektromobilita, která poskytne nejlepší flexibilitu, efektivnost a ekologičnost přepravy, protože v rámci města málokdy cestuje větší skupina lidí na identické místo.


E-Twow

Příběh značky E-Twow se píše od roku 2011, když Dr. Sorin Sirbu vyrobil pro sebe a svoji rodinu první elektrickou koloběžku. Hledal něco, co tehdy na trhu nebylo – malou, lehkou, praktickou, ale dostatečně výkonnou koloběžku, která ho dopraví kamkoliv v rámci města lépe, než auto, bicykl či motorka. Podařilo se mu to a k dnešnímu dni značka E-Twow prodala téměř milion praktických koloběžek do města a má zastoupení ve více než 40 zemích světa. Voltride je výhradní distributor této značky pro Slovensko, Českou republiku a Polsko. Ve spolupráci s E-Twow jsme uvedli i naši vlastní značku, Powero.

Samotná výroba, podobně jako skoro u všech moderních produktů, probíhá v Číně, ovšem pod drobnohledem kontrolorů kvality, přičemž majitel firmy zašel tak daleko, že se do Číny rovnou přestěhoval, aby mohl zaručit kontrolu nad výrobou.

Tato značka se pyšní vícero významnými oceněními, například zlatou medailí z Inventions de Geneva, Best design Award – Euroinvent, AEI Honor Award a dalšími. O jejich kvalitě svědčí i to, že Německá značka SXT převzala jejich modely Booster a začala je prodávat pod svým označením Light Plus, přičemž se za nedlouho stali nejprodávanějším modelem v Německu! Je pro nás proto ctí a velkou odpovědností být jejich výhradním zastoupením rovnou pro tři krajiny. O naší úzké spolupráci svědčí i vlastní model Powero City, čímž jsme se stali teprve třetí firmou na světe, s kterou E-Twow spolupracuje tímto způsobem – jako výrobce pro privátní značku.


Další značky

Kromě výše uvedených, spolupracujeme s dalšími špičkovými značkami:

URBAN
EGRET
Xiaomi
City Boss
Segway
Ninebot
Rock Machine
Joyor
Alpine
Roeckl

Inmotion

Prostřednictvím značky SXT pokrýváme všechny další výrobce, kteří jsou dostatečně kvalitní, jelikož pro SXT vyrábějí desítky dalších výrobců, včetně Mini Motors.

Ne všechny modely a všechny výrobce máme už v nabídce na webu, pokud máte zájem o specifický model, který nemáme online, neváhejte nás kontaktovat a určitě Vám ho dodáme rychle a za dobrou cenu.