Dualtron City

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Vysoký
výkon

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Vysoký
výkon

Dualtron City

New product

Dualtron City nastavuje laťku ostatním výrobcům zase o trochu výš. Díky velkým a jedinečným 15 palcovým pneumatikám, vysoké světlé výšce a většímu rozvoru kol je tato koloběžka na silnici bezkonkurenčně stabilní, pohodlná a bezpečná. Neustálá obava z výmolů se tak stává minulostí! Tento Dualtron je jako stvořený pro město plné nástrah!

Cena s DPH

74 990 Kčvčetně DPH

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost modelu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Sklad Bratislava
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

Inovativní Dualtron City je nejbezpečnější a nejpohodlnější elektrická koloběžka do města. Městské prostředí může být velmi proměnlivé s mnoha překážkami a stoupáními. Tato elektrická koloběžka je vyrobena přesně s ohledem na tyto skutečnosti a poskytuje prvotřídní výkon dvou elektromotorů se špičkovým výkonem až 4000 W.

Plně hydraulický 160 mm brzdový systém vám dá jistotu bezpečného zastavení. Skvělý výkon je spojen také s velkým dojezdem díky obrovské vyjímatelné baterii LG 60V 25Ah, která vám za ideálních podmínek zajistí famózní dojezd až 90 km! Nezapomeňte na vestavěný klakson, směrová světla a možnost přidání sedátka a pochopíte, proč tato elektrická koloběžka posouvá koncept využití elektrické koloběžky jako dopravního prostředku na zcela novou úroveň! Dualtron City nezná žádné kompromisy a kombinace bezpečnosti, pohodlí, praktičnosti a výkonu z něj dělá dokonalé městské vozidlo!

 

 

Design, konstrukce a výbava

Minimotors je se svými vysoce přizpůsobenými high-tech produkty, které nejsou omezeny rozpočtem ani designem, průkopníkem pokročilých technologií v oblasti elektromobility. Dualtron City je dobře vypadající, odolná a robustní elektrická koloběžka. Spojuje futuristický styl s nejmodernějšími technologiemi, které vám poskytnou nepřekonatelný zážitek z jízdy. Má moderní čistý design, který vás okouzlí hned na první pohled. Jeho velké 15-palcové pneumatiky, vysoká světlá výška 13 cm a rozvor 113 cm vám poskytnou skvělou stabilitu a pohodlí v každé situaci. Dualtron City je vybaven efektivním LED osvětlením, který je navíc velmi stylový. Elektrická kabeláž je tradičně skryta uvnitř těla koloběžky, aby byla chráněna před vnějšími vlivy. Rám a řídítka jsou vyrobeny z kvalitní speciální kované hliníkové slitiny 6082-T6. Hřídele kol jsou vyrobeny z chrom-molybdenové legované oceli s příměsí uhlíku s označením SCM440. Prémiové materiály a precizní zpracování dodávají koloběžce pevnost, kterou ocení každý jezdec. Tento stroj je vybaven dvěma bezkartáčovými elektromotory, které jej za ideálních podmínek dokážou rozjet až do maximální rychlosti 70 km/h, přičemž vysoký točivý moment si bez problému poradí i s jezdcem do hmotnosti 120 kg. Dualtron City je vybaven vyjímatelnou baterií, která za ideálních podmínek zajistí působivý dojezd až 90 km na jedno nabití. Vyjímatelná konstrukce baterie vám dává obrovskou svobodu jako u žádné jiné elektrické koloběžky v této kategorii. Nabíjejte baterii kdekoli chcete, vezměte si ji s sebou kamkoli jdete, vyměňte ji během několika vteřin za plně nabitou a může pokračovat v jízdě. I přes větší rozměry můžete u Dualtronu City sklopit sloupek řízení i madla řídítek a tím jej složit do kompaktnějších rozměrů, které vám umožní snadnější transport. Dualtron City je vybaven velkým a lehce čitelným displejem EYE, vyrobeným přímo společností Minimotors. Displej zobrazuje všechny důležité údaje jako jsou rychlost, aktuální rychlostní stupeň, denní ujeté kilometry (TRIP), celkově ujeté kilometry (ODO) a aktuální úroveň nabití baterie. Díky vysokému jasu je displej čitelný i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Plynová páčka se ovládá ukazováčkem a lze jí ovládat i tempomat.

 

 

Pohodlí a kvalita jízdy

Dualtron City má vysoce kvalitní systém předního a zadního odpružení, který nabízí optimální stabilitu a pohodlí, zejména při jízdě přes překážky. Gumové kazety snadno absorbují nerovnosti povrchu a nenarušují váš požitek z jízdy. Tuhost odpružení si můžete podle vašich preferencí nastavit změnou úhlu ramen do několika poloh. Pokud vám ani toto nastavení nestačí, můžete si vybrat z dalších celkem čtyř kazet s různou tuhostí elastomeru. Tento typ odpružení nevyžaduje vůbec žádnou údržbu a vyniká vysokou spolehlivostí. Ke zvýšenému pohodlí přispívá i gumový potah vrchní části vyjímatelné baterie, která slouží jako prostorná nášlapná plocha. Rukojeti řídítek jsou pogumované a ergonomicky tvarované, takže podpírají zápěstí v té nejpohodlnější poloze.

 

 

 

Bezpečnost

Dualtron City přináší do elektrické koloběžky mnoho inovací a nezbytností, které z ní dělají zdaleka nejbezpečnější, k provozu nejšetrnější a nejpohodlnější koloběžku pro jízdu ve městě. Velká kola a vyšší světlá výška vám poskytnou lepší stabilitu, abyste si poradili s výmoly, nerovnými povrchy a překážkami, a obecně vedou k bezpečnější a pohodlnější jízdě. Kromě dobře navržené konstrukce je Dualtron City vybaven důmyslným systémem osvětlení. Ten je nepostradatelný především ke zvýšení bezpečnosti a předvídatelnosti v rychlém městském prostředí. Disponuje devíti LED pásky umístěnými na bocích nášlapné plochy, na bocích sloupku řízení, na předních i zadních ramenech kol a zadním blatníku. K tomuto světelnému systému se dodává dálkový ovladač, kterým lze světla zapnout, vypnout nebo si pohrát s barvami. Koloběžka rovněž disponuje předním bílým a zadním červeným LED osvětlením v kombinaci s brzdovým světlem. Dualtron City má také dynamický brzdový systém. Je vybaven přední a zadní hydraulickou brzdou Zoom doplněnou elektrickým brzdovým systémem E-ABS, který výrazně zlepšuje brzdný výkon. Hydraulické brzdy v kombinaci s E-ABS poskytují větší účinnost a tím i bezpečnost, neboť zabraňují smyku, pokud jezdec sahá po nouzovém brzdění. Dualtron City je osazen obrovskými 15palcovými pneumatikami, které jezdci zajistí bezpečnou a pohodlnou jízdu. K vyšší bezpečnosti přispívá též možnost aktivace funkce, tzv. "kick-start", zamezující nechtěnému startu z místa. Pokud zpočátku budete mít problémy zkrotit výkon této koloběžky, můžete jej snížit volbou nižšího rychlostního stupně a plného výkonu u užít později, až se na to budete cítit. Na veřejných komunikacích je však nutné dodržovat dopravní předpisy, takže to s rychlostí určitě nepřehánějte a buďte ohleduplní.

 

 

Výkon a dojezd

Dualtron City je ve své kategorii považován za velmi rychlou koloběžku. Je vybaven dvěma bezkartáčovými elektromotory s maximálním špičkovým výkonem až 4000 W. Motory jsou řízeny dvěma 30 A regulátory. Koloběžka si poradí i s prudším stoupáním při maximálním zatížení až 120 kg. Za ideálních povětrnostních podmínek a plně nabitou baterií může koloběžka na rovném povrchu s jezdcem o hmotnosti 75 kg dosáhnout maximální rychlosti až 70 km/h, což z ní činí velmi rychlou koloběžku. Dualtron City je vybaven výkonnou lithium-iontovou baterií 60 V 25 Ah s články LG 21700 s kapacitou 1500 Wh, která při splnění ideálních podmínek zajistí velmi slušný dojezd až 90 km na jedno nabití. K plnému nabití baterie je zapotřebí 4-20 hodin podle způsobu nabíjení. Se standardně dodávanou 1,75A nabíječkou trvá doba nabíjení zcela vybité baterie cca 14+ hodin, při použití dvou standardních 1,75A nabíječek se doba zkracuje na polovinu, tedy na cca 7+ hodin a při použití rychlé 6,5A nabíječky přibližně na 5 hodin.

 

 

 

Využití a praktičnost

Díky velmi slušnému zrychlení a dojezdu se jedná o ideální dopravní prostředek do městského prostředí. Získáte stylovou a zároveň praktickou alternativní přepravu, která produkuje nulové emise. Výkonný točivý moment Dualtronu City poskytne jezdci fantastický zážitek z jízdy a umožní mu udržovat vysokou rychlost bez ztráty výkonu. Budete si pochvalovat velmi pohodlný podvozek, který využijete na jakémkoliv městském povrchu. Koloběžku lze také během několika vteřin rychle složit do kompaktnějších rozměrů 157 x 25,6 x 75 cm (D x Š x V). Stačí sklopit řídítka, uvolnit rychloupínací páčky, zvednout zajišťovacího jezdce a poté překlopit sloupek řízení směrem k nášlapné ploše. Můžete také rychle sklopit řídítka uvolněním dvou rychloupínacích páček. Nicméně přenášení a nakládání do auta může být pro některé jezdce obtížnější díky vyšší hmotnosti koloběžky okolo 41,2 kg. Mějte také na paměti, že Dualtron City nemá oficiální IP certifikaci, takže se dešti a jízdě vodou raději vyhýbejte.

 

 

Naše hodnocení

Elektrická koloběžka Dualtron City je nové a zcela unikátní koncepce, která je jako stvořená pro městské nástrahy. Je velmi dobře zpracovaná a můžeme ji vřele doporučit. Je konstruována pro jízdu po jakémkoliv městském povrchu a určitě oceníte její pohodlí. Je dostatečně rychlá, dokáže překonat prudká stoupání a díky dvěma výkonným bezkartáčovým elektromotorům uveze i těžší jezdce. Koloběžka vám poskytne zážitek z jízdy díky prostorné nášlapné ploše, 15" obrovským pneumatikám a výkonném systému dvojitého odpružení. Koloběžka splňuje papírové parametry deklarované výrobcem, má praktický a moderní design a je vysoce bezpečná. Můžete se na ni spolehnout v každé situaci. Ani po letech používání se vám neomrzí a jízda na ní bude vždy neskutečný zážitek. Mrzí nás však absence IP certifikace, takže si raději odpusťte jízdu v dešti nebo kalužemi. Minimotors by rovněž mohl zapracovat na Bluetooth konektivitě a aplikaci pro chytré telefony.

 

 

 

minimotors-logo

Servis

Jsme autorizovaným prodejcem značky Dualtron pro Česko, Slovensko a další země. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zajišťován na všech našich pobočkách. Většinu náhradních dílů máme skladem a ostatní díly, díky našemu přímému napojení na výrobce, umíme zajistit ve velmi krátké době. Při koupi této koloběžky se tedy nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našim zkušenostem a kontaktům si poradíme i se složitějšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značce

Společnost Minimotors je známá jako jeden z nejlepších a nejspolehlivějších výrobců elektrických koloběžek na světě. Byla založena v roce 1999 v Pusanu (Busanu) v Jižní Koreji. Krátce po svém založení se společnost proslavila sériově vyráběnými elektromotory. Od roku 2010 začala s vývojem a výrobou elektrických koloběžek jako vynikající alternativou osobní mobility k benzínovým jednostopým vozidlům. Ještě téhož roku dodala na trh sérii elektrokoloběžek s názvem Speedway. Z důvodu velké poptávky a s tím spojené potřeby zvýšení produkce, přesunula společnost Minimotors výrobu do své nové továrny v Číně a v roce 2015 dokončila vývoj a zahájila výrobu nového typu elektrokoloběžky s názvem Dualtron Ultra. Díky obrovskému úspěchu společnost pokračovala s vývojem a výrobou dalších modelů a modelových řad. V současné době společnost nabízí modelové řady Dualtron, Speedway a Futecher, které jsou oblíbené mezi nadšenci elektromobility po celém světě a jméno Minimotors je tak s elektrickými koloběžkami nerozlučně spjato. Ačkoliv neustále vzniká mnoho nových společností zabývajících se elektromobilitou, chybí jim zkušenosti, které Minimotors nashromáždil v průběhu let. Mnoho z těchto nových společností pro nízkou kvalitu svých výrobků a následný nezájem trhu od svých záměrů zase upouští. Společnost Minimotors dodává na světové trhy produkty té nejvyšší kvality a stala se tak lídrem v oblasti elektromobility.

10/10
Komfort
5/10
Snadnost údržby
70 km/h
Rychlost
41,2 kg
Váha
4000 W
Výkon
90 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Motor vpředu
Vhodná do města
Extrémní výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kola
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 41,2 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 14 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 70 km/h 67,74 km/h 5
Špičkový výkon 4000 W 2508 W 5
Dojezd 90 km 81,54 km 5
Dojezd v městském cyklu - 40,34 km 4
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
67,74
km/h
Max. rychlost
2 508
wattů
Max. výkon
81,54
km
Max. dojezd
40,34
km
Městský dojezd
27,20
km
Min. dojezd
10,60
sekund
Čas na
100 m
19,60
sekund
Čas na
250 m
60,59
sekund
Čas na
1 km
2,42
sekund
Čas do
20 km/h
3,90
sekund
Čas do
30 km/h
0,93
sekund
Čas z
20 km/h
1,38
sekund
Čas z
30 km/h
7,3
metrů
Dráha do
20 km/h
17,9
metrů
Dráha do
30 km/h
2,2
metrů
Dráha z
20 km/h
5,1
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 67,74
0
0 10
1,16
0 10
Dualtron City 1,16
0 15
1,77
0 15
Dualtron City 1,77
0 20
2,42
0 20
Dualtron City 2,42
0 25
3,11
0 25
Dualtron City 3,11
0 30
3,90
0 30
Dualtron City 3,90
0 35
4,87
0 35
Dualtron City 4,87
0 40
6,01
0 40
Dualtron City 6,01
0 45
7,17
0 45
Dualtron City 7,17
0 50
8,96
0 50
Dualtron City 8,96
0 55
11,19
0 55
Dualtron City 11,19
0 60
14,60
0 60
Dualtron City 14,60
0 65
22,32
0 65
Dualtron City 22,32
0 67,74
32,66
0 67,74
Dualtron City 32,66
10
10 15
0,61
10 15
Dualtron City 0,61
10 20
1,26
10 20
Dualtron City 1,26
10 25
1,95
10 25
Dualtron City 1,95
10 30
2,73
10 30
Dualtron City 2,73
10 35
3,71
10 35
Dualtron City 3,71
10 40
4,84
10 40
Dualtron City 4,84
10 45
6,01
10 45
Dualtron City 6,01
10 50
7,80
10 50
Dualtron City 7,80
10 55
10,03
10 55
Dualtron City 10,03
10 60
13,44
10 60
Dualtron City 13,44
10 65
21,16
10 65
Dualtron City 21,16
10 67,74
31,50
10 67,74
Dualtron City 31,50
15
15 20
0,65
15 20
Dualtron City 0,65
15 25
1,34
15 25
Dualtron City 1,34
15 30
2,13
15 30
Dualtron City 2,13
15 35
3,10
15 35
Dualtron City 3,10
15 40
4,23
15 40
Dualtron City 4,23
15 45
5,40
15 45
Dualtron City 5,40
15 50
7,19
15 50
Dualtron City 7,19
15 55
9,42
15 55
Dualtron City 9,42
15 60
12,83
15 60
Dualtron City 12,83
15 65
20,55
15 65
Dualtron City 20,55
15 67,74
30,89
15 67,74
Dualtron City 30,89
20
20 25
0,69
20 25
Dualtron City 0,69
20 30
1,47
20 30
Dualtron City 1,47
20 35
2,45
20 35
Dualtron City 2,45
20 40
3,58
20 40
Dualtron City 3,58
20 45
4,74
20 45
Dualtron City 4,74
20 50
6,53
20 50
Dualtron City 6,53
20 55
8,77
20 55
Dualtron City 8,77
20 60
12,18
20 60
Dualtron City 12,18
20 65
19,89
20 65
Dualtron City 19,89
20 67,74
30,24
20 67,74
Dualtron City 30,24
25
25 30
0,78
25 30
Dualtron City 0,78
25 35
1,76
25 35
Dualtron City 1,76
25 40
2,89
25 40
Dualtron City 2,89
25 45
4,05
25 45
Dualtron City 4,05
25 50
5,85
25 50
Dualtron City 5,85
25 55
8,08
25 55
Dualtron City 8,08
25 60
11,49
25 60
Dualtron City 11,49
25 65
19,20
25 65
Dualtron City 19,20
25 67,74
29,55
25 67,74
Dualtron City 29,55
30
30 35
0,97
30 35
Dualtron City 0,97
30 40
2,11
30 40
Dualtron City 2,11
30 45
3,27
30 45
Dualtron City 3,27
30 50
5,06
30 50
Dualtron City 5,06
30 55
7,30
30 55
Dualtron City 7,30
30 60
10,71
30 60
Dualtron City 10,71
30 65
18,42
30 65
Dualtron City 18,42
30 67,74
28,76
30 67,74
Dualtron City 28,76
35
35 40
1,14
35 40
Dualtron City 1,14
35 45
2,30
35 45
Dualtron City 2,30
35 50
4,09
35 50
Dualtron City 4,09
35 55
6,32
35 55
Dualtron City 6,32
35 60
9,73
35 60
Dualtron City 9,73
35 65
17,45
35 65
Dualtron City 17,45
35 67,74
27,79
35 67,74
Dualtron City 27,79
40
40 45
1,16
40 45
Dualtron City 1,16
40 50
2,95
40 50
Dualtron City 2,95
40 55
5,19
40 55
Dualtron City 5,19
40 60
8,60
40 60
Dualtron City 8,60
40 65
16,31
40 65
Dualtron City 16,31
40 67,74
26,66
40 67,74
Dualtron City 26,66
45
45 50
1,79
45 50
Dualtron City 1,79
45 55
4,03
45 55
Dualtron City 4,03
45 60
7,43
45 60
Dualtron City 7,43
45 65
15,15
45 65
Dualtron City 15,15
45 67,74
25,49
45 67,74
Dualtron City 25,49
50
50 55
2,23
50 55
Dualtron City 2,23
50 60
5,64
50 60
Dualtron City 5,64
50 65
13,36
50 65
Dualtron City 13,36
50 67,74
23,70
50 67,74
Dualtron City 23,70
55
55 60
3,41
55 60
Dualtron City 3,41
55 65
11,12
55 65
Dualtron City 11,12
55 67,74
21,47
55 67,74
Dualtron City 21,47
60
60 65
7,72
60 65
Dualtron City 7,72
60 67,74
18,06
60 67,74
Dualtron City 18,06
65
65 67,74
10,34
65 67,74
Dualtron City 10,34
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 67,74
0
0 10
1,76
0 10
Dualtron City 1,76
0 15
3,99
0 15
Dualtron City 3,99
0 20
7,31
0 20
Dualtron City 7,31
0 25
11,75
0 25
Dualtron City 11,75
0 30
17,88
0 30
Dualtron City 17,88
0 35
26,78
0 35
Dualtron City 26,78
0 40
38,89
0 40
Dualtron City 38,89
0 45
52,70
0 45
Dualtron City 52,70
0 50
76,37
0 50
Dualtron City 76,37
0 55
109,24
0 55
Dualtron City 109,24
0 60
164,01
0 60
Dualtron City 164,01
0 65
298,85
0 65
Dualtron City 298,85
0 67,74
488,83
0 67,74
Dualtron City 488,83
10
10 15
2,23
10 15
Dualtron City 2,23
10 20
5,54
10 20
Dualtron City 5,54
10 25
9,99
10 25
Dualtron City 9,99
10 30
16,11
10 30
Dualtron City 16,11
10 35
25,01
10 35
Dualtron City 25,01
10 40
37,12
10 40
Dualtron City 37,12
10 45
50,94
10 45
Dualtron City 50,94
10 50
74,61
10 50
Dualtron City 74,61
10 55
107,48
10 55
Dualtron City 107,48
10 60
162,24
10 60
Dualtron City 162,24
10 65
297,09
10 65
Dualtron City 297,09
10 67,74
487,07
10 67,74
Dualtron City 487,07
15
15 20
3,32
15 20
Dualtron City 3,32
15 25
7,76
15 25
Dualtron City 7,76
15 30
13,89
15 30
Dualtron City 13,89
15 35
22,79
15 35
Dualtron City 22,79
15 40
34,90
15 40
Dualtron City 34,90
15 45
48,71
15 45
Dualtron City 48,71
15 50
72,39
15 50
Dualtron City 72,39
15 55
105,25
15 55
Dualtron City 105,25
15 60
160,02
15 60
Dualtron City 160,02
15 65
294,86
15 65
Dualtron City 294,86
15 67,74
484,84
15 67,74
Dualtron City 484,84
20
20 25
4,45
20 25
Dualtron City 4,45
20 30
10,57
20 30
Dualtron City 10,57
20 35
19,47
20 35
Dualtron City 19,47
20 40
31,58
20 40
Dualtron City 31,58
20 45
45,39
20 45
Dualtron City 45,39
20 50
69,07
20 50
Dualtron City 69,07
20 55
101,94
20 55
Dualtron City 101,94
20 60
156,70
20 60
Dualtron City 156,70
20 65
291,54
20 65
Dualtron City 291,54
20 67,74
481,52
20 67,74
Dualtron City 481,52
25
25 30
6,12
25 30
Dualtron City 6,12
25 35
15,02
25 35
Dualtron City 15,02
25 40
27,13
25 40
Dualtron City 27,13
25 45
40,95
25 45
Dualtron City 40,95
25 50
64,62
25 50
Dualtron City 64,62
25 55
97,49
25 55
Dualtron City 97,49
25 60
152,25
25 60
Dualtron City 152,25
25 65
287,10
25 65
Dualtron City 287,10
25 67,74
477,08
25 67,74
Dualtron City 477,08
30
30 35
8,90
30 35
Dualtron City 8,90
30 40
21,01
30 40
Dualtron City 21,01
30 45
34,82
30 45
Dualtron City 34,82
30 50
58,50
30 50
Dualtron City 58,50
30 55
91,37
30 55
Dualtron City 91,37
30 60
146,13
30 60
Dualtron City 146,13
30 65
280,97
30 65
Dualtron City 280,97
30 67,74
470,95
30 67,74
Dualtron City 470,95
35
35 40
12,11
35 40
Dualtron City 12,11
35 45
25,92
35 45
Dualtron City 25,92
35 50
49,60
35 50
Dualtron City 49,60
35 55
82,47
35 55
Dualtron City 82,47
35 60
137,23
35 60
Dualtron City 137,23
35 65
272,07
35 65
Dualtron City 272,07
35 67,74
462,05
35 67,74
Dualtron City 462,05
40
40 45
13,81
40 45
Dualtron City 13,81
40 50
37,49
40 50
Dualtron City 37,49
40 55
70,36
40 55
Dualtron City 70,36
40 60
125,12
40 60
Dualtron City 125,12
40 65
259,96
40 65
Dualtron City 259,96
40 67,74
449,94
40 67,74
Dualtron City 449,94
45
45 50
23,67
45 50
Dualtron City 23,67
45 55
56,54
45 55
Dualtron City 56,54
45 60
111,31
45 60
Dualtron City 111,31
45 65
246,15
45 65
Dualtron City 246,15
45 67,74
436,13
45 67,74
Dualtron City 436,13
50
50 55
32,87
50 55
Dualtron City 32,87
50 60
87,63
50 60
Dualtron City 87,63
50 65
222,48
50 65
Dualtron City 222,48
50 67,74
412,46
50 67,74
Dualtron City 412,46
55
55 60
54,76
55 60
Dualtron City 54,76
55 65
189,61
55 65
Dualtron City 189,61
55 67,74
379,59
55 67,74
Dualtron City 379,59
60
60 65
134,84
60 65
Dualtron City 134,84
60 67,74
324,82
60 67,74
Dualtron City 324,82
65
65 67,74
189,98
65 67,74
Dualtron City 189,98
Brzdné časy
65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
67,74
67,74 65
0,16
67,74 65
Dualtron City 0,16
67,74 60
0,44
67,74 60
Dualtron City 0,44
67,74 55
0,71
67,74 55
Dualtron City 0,71
67,74 50
0,95
67,74 50
Dualtron City 0,95
67,74 45
1,20
67,74 45
Dualtron City 1,20
67,74 40
1,43
67,74 40
Dualtron City 1,43
67,74 35
1,66
67,74 35
Dualtron City 1,66
67,74 30
1,91
67,74 30
Dualtron City 1,91
67,74 25
2,13
67,74 25
Dualtron City 2,13
67,74 20
2,36
67,74 20
Dualtron City 2,36
67,74 15
2,59
67,74 15
Dualtron City 2,59
67,74 10
2,83
67,74 10
Dualtron City 2,83
67,74 0
3,29
67,74 0
Dualtron City 3,29
65
65 60
0,28
65 60
Dualtron City 0,28
65 55
0,55
65 55
Dualtron City 0,55
65 50
0,79
65 50
Dualtron City 0,79
65 45
1,03
65 45
Dualtron City 1,03
65 40
1,27
65 40
Dualtron City 1,27
65 35
1,50
65 35
Dualtron City 1,50
65 30
1,75
65 30
Dualtron City 1,75
65 25
1,97
65 25
Dualtron City 1,97
65 20
2,20
65 20
Dualtron City 2,20
65 15
2,43
65 15
Dualtron City 2,43
65 10
2,67
65 10
Dualtron City 2,67
65 0
3,13
65 0
Dualtron City 3,13
60
60 55
0,27
60 55
Dualtron City 0,27
60 50
0,51
60 50
Dualtron City 0,51
60 45
0,76
60 45
Dualtron City 0,76
60 40
0,99
60 40
Dualtron City 0,99
60 35
1,22
60 35
Dualtron City 1,22
60 30
1,47
60 30
Dualtron City 1,47
60 25
1,69
60 25
Dualtron City 1,69
60 20
1,92
60 20
Dualtron City 1,92
60 15
2,15
60 15
Dualtron City 2,15
60 10
2,39
60 10
Dualtron City 2,39
60 0
2,85
60 0
Dualtron City 2,85
55
55 50
0,24
55 50
Dualtron City 0,24
55 45
0,48
55 45
Dualtron City 0,48
55 40
0,72
55 40
Dualtron City 0,72
55 35
0,95
55 35
Dualtron City 0,95
55 30
1,20
55 30
Dualtron City 1,20
55 25
1,42
55 25
Dualtron City 1,42
55 20
1,65
55 20
Dualtron City 1,65
55 15
1,88
55 15
Dualtron City 1,88
55 10
2,12
55 10
Dualtron City 2,12
55 0
2,58
55 0
Dualtron City 2,58
50
50 45
0,24
50 45
Dualtron City 0,24
50 40
0,48
50 40
Dualtron City 0,48
50 35
0,71
50 35
Dualtron City 0,71
50 30
0,96
50 30
Dualtron City 0,96
50 25
1,17
50 25
Dualtron City 1,17
50 20
1,41
50 20
Dualtron City 1,41
50 15
1,64
50 15
Dualtron City 1,64
50 10
1,87
50 10
Dualtron City 1,87
50 0
2,34
50 0
Dualtron City 2,34
45
45 40
0,24
45 40
Dualtron City 0,24
45 35
0,47
45 35
Dualtron City 0,47
45 30
0,72
45 30
Dualtron City 0,72
45 25
0,93
45 25
Dualtron City 0,93
45 20
1,17
45 20
Dualtron City 1,17
45 15
1,39
45 15
Dualtron City 1,39
45 10
1,63
45 10
Dualtron City 1,63
45 0
2,10
45 0
Dualtron City 2,10
40
40 35
0,23
40 35
Dualtron City 0,23
40 30
0,48
40 30
Dualtron City 0,48
40 25
0,70
40 25
Dualtron City 0,70
40 20
0,93
40 20
Dualtron City 0,93
40 15
1,16
40 15
Dualtron City 1,16
40 10
1,40
40 10
Dualtron City 1,40
40 0
1,86
40 0
Dualtron City 1,86
35
35 30
0,25
35 30
Dualtron City 0,25
35 25
0,46
35 25
Dualtron City 0,46
35 20
0,70
35 20
Dualtron City 0,70
35 15
0,93
35 15
Dualtron City 0,93
35 10
1,16
35 10
Dualtron City 1,16
35 0
1,63
35 0
Dualtron City 1,63
30
30 25
0,22
30 25
Dualtron City 0,22
30 20
0,45
30 20
Dualtron City 0,45
30 15
0,68
30 15
Dualtron City 0,68
30 10
0,92
30 10
Dualtron City 0,92
30 0
1,38
30 0
Dualtron City 1,38
25
25 20
0,23
25 20
Dualtron City 0,23
25 15
0,46
25 15
Dualtron City 0,46
25 10
0,70
25 10
Dualtron City 0,70
25 0
1,16
25 0
Dualtron City 1,16
20
20 15
0,23
20 15
Dualtron City 0,23
20 10
0,47
20 10
Dualtron City 0,47
20 0
0,93
20 0
Dualtron City 0,93
15
15 10
0,24
15 10
Dualtron City 0,24
15 0
0,70
15 0
Dualtron City 0,70
10
10 0
0,46
10 0
Dualtron City 0,46
Brzdné dráhy
65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
67,74
67,74 65
2,94
67,74 65
Dualtron City 2,94
67,74 60
7,66
67,74 60
Dualtron City 7,66
67,74 55
11,90
67,74 55
Dualtron City 11,90
67,74 50
15,32
67,74 50
Dualtron City 15,32
67,74 45
18,40
67,74 45
Dualtron City 18,40
67,74 40
21,09
67,74 40
Dualtron City 21,09
67,74 35
23,37
67,74 35
Dualtron City 23,37
67,74 30
25,51
67,74 30
Dualtron City 25,51
67,74 25
27,05
67,74 25
Dualtron City 27,05
67,74 20
28,40
67,74 20
Dualtron City 28,40
67,74 15
29,41
67,74 15
Dualtron City 29,41
67,74 10
30,12
67,74 10
Dualtron City 30,12
67,74 0
30,57
67,74 0
Dualtron City 30,57
65
65 60
4,73
65 60
Dualtron City 4,73
65 55
8,96
65 55
Dualtron City 8,96
65 50
12,38
65 50
Dualtron City 12,38
65 45
15,47
65 45
Dualtron City 15,47
65 40
18,15
65 40
Dualtron City 18,15
65 35
20,43
65 35
Dualtron City 20,43
65 30
22,57
65 30
Dualtron City 22,57
65 25
24,11
65 25
Dualtron City 24,11
65 20
25,46
65 20
Dualtron City 25,46
65 15
26,47
65 15
Dualtron City 26,47
65 10
27,18
65 10
Dualtron City 27,18
65 0
27,63
65 0
Dualtron City 27,63
60
60 55
4,24
60 55
Dualtron City 4,24
60 50
7,66
60 50
Dualtron City 7,66
60 45
10,74
60 45
Dualtron City 10,74
60 40
13,42
60 40
Dualtron City 13,42
60 35
15,71
60 35
Dualtron City 15,71
60 30
17,85
60 30
Dualtron City 17,85
60 25
19,39
60 25
Dualtron City 19,39
60 20
20,74
60 20
Dualtron City 20,74
60 15
21,74
60 15
Dualtron City 21,74
60 10
22,46
60 10
Dualtron City 22,46
60 0
22,91
60 0
Dualtron City 22,91
55
55 50
3,42
55 50
Dualtron City 3,42
55 45
6,50
55 45
Dualtron City 6,50
55 40
9,19
55 40
Dualtron City 9,19
55 35
11,47
55 35
Dualtron City 11,47
55 30
13,61
55 30
Dualtron City 13,61
55 25
15,15
55 25
Dualtron City 15,15
55 20
16,50
55 20
Dualtron City 16,50
55 15
17,50
55 15
Dualtron City 17,50
55 10
18,22
55 10
Dualtron City 18,22
55 0
18,67
55 0
Dualtron City 18,67
50
50 45
3,08
50 45
Dualtron City 3,08
50 40
5,77
50 40
Dualtron City 5,77
50 35
8,05
50 35
Dualtron City 8,05
50 30
10,19
50 30
Dualtron City 10,19
50 25
11,73
50 25
Dualtron City 11,73
50 20
13,08
50 20
Dualtron City 13,08
50 15
14,08
50 15
Dualtron City 14,08
50 10
14,80
50 10
Dualtron City 14,80
50 0
15,25
50 0
Dualtron City 15,25
45
45 40
2,68
45 40
Dualtron City 2,68
45 35
4,97
45 35
Dualtron City 4,97
45 30
7,10
45 30
Dualtron City 7,10
45 25
8,65
45 25
Dualtron City 8,65
45 20
10,00
45 20
Dualtron City 10,00
45 15
11,00
45 15
Dualtron City 11,00
45 10
11,72
45 10
Dualtron City 11,72
45 0
12,17
45 0
Dualtron City 12,17
40
40 35
2,28
40 35
Dualtron City 2,28
40 30
4,42
40 30
Dualtron City 4,42
40 25
5,96
40 25
Dualtron City 5,96
40 20
7,31
40 20
Dualtron City 7,31
40 15
8,32
40 15
Dualtron City 8,32
40 10
9,03
40 10
Dualtron City 9,03
40 0
9,48
40 0
Dualtron City 9,48
35
35 30
2,14
35 30
Dualtron City 2,14
35 25
3,68
35 25
Dualtron City 3,68
35 20
5,03
35 20
Dualtron City 5,03
35 15
6,03
35 15
Dualtron City 6,03
35 10
6,75
35 10
Dualtron City 6,75
35 0
7,20
35 0
Dualtron City 7,20
30
30 25
1,54
30 25
Dualtron City 1,54
30 20
2,89
30 20
Dualtron City 2,89
30 15
3,90
30 15
Dualtron City 3,90
30 10
4,61
30 10
Dualtron City 4,61
30 0
5,06
30 0
Dualtron City 5,06
25
25 20
1,35
25 20
Dualtron City 1,35
25 15
2,35
25 15
Dualtron City 2,35
25 10
3,07
25 10
Dualtron City 3,07
25 0
3,52
25 0
Dualtron City 3,52
20
20 15
1,00
20 15
Dualtron City 1,00
20 10
1,72
20 10
Dualtron City 1,72
20 0
2,17
20 0
Dualtron City 2,17
15
15 10
0,71
15 10
Dualtron City 0,71
15 0
1,17
15 0
Dualtron City 1,17
10
10 0
0,45
10 0
Dualtron City 0,45

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie LG články  
      Napětí baterie 60 V  
      Kapacita baterie 25 Ah  
      Energie v baterii 1500 Wh  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Start odrazem ano  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda disková hydraulická  
      Zadní brzda disková hydraulická  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 15"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 15"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Osvětlení přední, zadní, brzdové a směrovky  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

DTR.ESCCITY

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu