Dualtron X Limited

-21%
Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Dualtron X Limited

New product

Nástupce již tak extrémní elektrické koloběžky Dualtron X2 je tady a posouvá hranice nemožného. Největší, nejvýkonnější a nejextrémnější elektrická koloběžka na trhu. Jakmile jednou vyzkoušíte Dualtron X Limited, nebudete chtít jezdit na žádné jiné. Jedná se o mistrovské dílo v každém ohledu a ztělesnění toho, čeho je elektrická koloběžka schopná.

Původní cena Akční cena

223 890 Kčvčetně DPH

176 690 Kčvčetně DPH

- 21%

- +

Objednávky do

11:00

týká se e-shop objednávek

odešleme

Dnes

Dostupnost modelu

Eshop
Připraveno k expedici. Běžná doba dodání 1-2 dny.
Bratislava
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Sklad Bratislava
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Voltride Central
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Voltride Servis
Na prodejně po přeposlání (1 - 2 pracovní dni)
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

Absolutní vrchol mezi elektrickými koloběžkami

Tam, kde jiné elektrické koloběžky končí, Dualtron X Limited teprve začíná. S nejdelším dojezdem, nejvýkonnější, nejrychlejší a nejextrémnější elektrická koloběžka, jaká kdy byla vyrobena. Nástupce již tak výjimečného modelu Dualtron X2 posouvá hranice individuální elektromobility do zcela nové dimenze. Se špičkovým výkonem neuvěřitelných 12 000 wattů vyjedete jakýkoli kopec a můžete svištět rychlostí až 110 km/h! Díky 84V baterii s kapacitou 60 Ah si na této bestii užijete až 200 km jízdy na jedno nabití. To však zdaleka nejsou jediné NEJ, které na modelu Dualtron X Limited najdete.

 

 

Konstrukce, výbava a design

Na první pohled je jasné, že Dualtron X Limited není žádná hračka, ale pořádný kus moderní technologie. S délkou 145 cm, výškou 115 cm a šířkou 35,8 cm patří k největším koloběžkám, jaké na trhu můžete najít. Každý jednotlivý komponent koloběžky Dualtron X Limited evokuje robustnost a odolnost, což oceníte zejména na dlouhých výletech. To platí i pro nášlapnou plochu, která nabízí dostatek prostoru pro co nejpohodlnější stání při jízdě. Z ní vystupuje široká řídicí tyč, na jejímž konci najdete displej nové generace EY4. Ten nabízí zobrazení základních funkcí, ale také teploty řídicí jednotky, napětí nebo aktuální dojezd. Přímo na něm můžete volit mezi pěti úrovněmi výkonu nebo zapnout a vypnout systém ABS. Pod displejem si můžete nechat během jízdy nabíjet telefon prostřednictvím dvojice USB konektorů. Že je Dualtron X Limited koloběžkou 21. století, dokazují jeho pokročilé možnosti konfigurace přes Bluetooth a mobilní aplikaci.

Navíc má pořádně hlasitý klakson a 13palcové extra široké bezdušové pneumatiky. Celkově je konstrukce stavěná na extrémně dlouhé jízdy, proto výrobce na materiálech nešetřil. Vždyť i trojice světlometů je vyrobena z hliníku. Pokud by se vám náhodou stalo, že byste si Dualtron X Limited i přes její monstrózní rozměry a robustní konstrukci nevšimli, po zapnutí všech světlometů a LED světel na tyči řízení, nášlapné ploše nebo ambientního osvětlení na podvozku a kolech ji již nepřehlédnete. Pro představu, pouze světla jsou napájena samostatnou 12V baterií s kapacitou 192 Wh. Všechna konstrukční řešení a prvky výbavy se však odrazily na hmotnosti, která se vyšplhala na 82,9 kg.

 

Výkon a dojezd

Ta pravá sláva, které je Dualtron X Limited schopen, přichází v okamžiku, kdy se buď odrazíte (volitelný Kick-start), nebo rovnou stisknete prsty plynovou páčku. Tehdy pocítíte špičkový výkon neuvěřitelných 12 000 wattů. Obě kola jsou poháněna motory z vylepšených materiálů, které vydrží ještě větší výkon a zátěž. Navzdory své hmotnosti dokáže Dualtron X Limited jet rychlostí až 110 km/h, což představuje kombinovaný dojezd 200 km, který nemá obdoby u žádného z konkurentů.

Takový výkon musí být také řádně zásoben energií, o což se stará největší baterie mezi elektrickými koloběžkami - LG 21700 s napětím 84 V, kapacitou 60 Ah a energií 5040 Wh. Masivní články potřebují také odpovídající chlazení, proto konstruktéři zabudovali do nášlapné plochy tři chladicí otvory, které udržují obvody v ideální teplotě. I takto obrovská baterie se dříve či později vybije, následně vám poslouží trojice nabíjecích konektorů. Díky nim Dualtron X Limited s rychlonabíječkou dobijete za 12 hodin, resp. za 6 hodin se dvěma rychlonabíječkami.

 

Bezpečnost a kvalita jízdy

K dobře vypadající elektrické koloběžce, která trhá rekordy v jízdě, chybí už jen pohodlí a bezpečnost. Ostatně ani na to se nezapomnělo. Abyste vždy včas a bezpečně zastavili před překážkou, můžete se spolehnout na dvojici hydraulických brzd Nutt se čtyřpístovým třmenem a systémem ABS. Tyto třmeny zabraňují chvění kotouče při brzdění a také výrazně snižují hlučnost při brzdění. Výsledkem je o 50 % lepší brzdný účinek než u jejího přímého předchůdce, modelu Dualtron X2.

Inovace se dočkal i systém odpružení. Vpředu i vzadu dominují hydraulické tlumiče s pružinou, jejichž odezvu lze nastavit až v 19 úrovních. Velikost a citlivost, s jakou fungují na silnici, se nedá srovnat s žádným jiným systémem odpružení, takže ani po dlouhých desítkách kilometrů nepocítíte žádnou únavu.

Nezapomnělo se ani na adekvátní osvětlení. Trojice hlavních světlometů s dalšími dvěma na nášlapné ploše se snadno vyrovná světelnému výkonu osobních automobilů, nebo jej dokonce předčí. Dohromady mají sílu 100 W, což po přepočtu odpovídá přibližně 8 000 lumenům. Když k tomu přidáte zadní, brzdová a směrová světla spolu s nespočtem ambientních světel, na silnici si vás všimne každý, a to i za úplné tmy.

 

Využití a praktičnost

Potenciál Dualtron X Limited poznáte, až s ní vyrazíte na několikahodinové vyjížďky. Právě tehdy si uvědomíte, že pohodlí, výkonu, designu a dojezdu této elektrické koloběžky se nevyrovná žádná jiná. Dokonce se díky svým vlastnostem podobá spíše motocyklu než koloběžce. Je vhodná pro všechny, kteří hledají stroj bez kompromisů a s extrémními hodnotami v každém ohledu i pohledu. To podtrhuje i nosnost koloběžky, celých 150 kg.

Dualtron X Limited je stvořena pro ježdění. Pokud jste měli ambice ji často vozit v kufru auta nebo nosit do schodů, rovnou se s touto představou rozlučte. Tyč řízení se sice sklopit dá, ale až po složitém uvolnění několika šroubů. I ve složeném stavu stále měří na délku 145 cm, na výšku 77,5 cm a na šířku 64,8 cm, takže budete potřebovat opravdu dostatečně velký kufr. Nemluvě o hmotnosti 82,9 kg, kterou jeden člověk zvládne jen stěží. Nejlepší proto bude, když se s ní vydáte na dlouhé jízdy po silnicích.

 

 

Naše hodnocení

Absolutní špička, kterou můžete mezi elektrickými koloběžkami získat. Dualtron X Limited je skutečně limitovaný model pro ty, kteří neradi dělají kompromisy. Tato koloběžka je totiž nedělá. Výkon, pohodlí, dojezd, design nebo moderní technologie? Nic z toho ve výbavě této extrémní elektrické koloběžky nechybí, naopak ji to posouvá na ještě vyšší úroveň. Prostě vrchol individuální elektromobility, který vás ani na vteřinu neomrzí.

 

minimotors-logo

 

Servis

Jsme autorizovaným prodejcem značky Dualtron pro Česko, Slovensko a další země. Poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zajišťován na všech našich pobočkách. Většinu náhradních dílů máme skladem a ostatní díly, díky našemu přímému napojení na výrobce, umíme zajistit ve velmi krátké době. Při koupi této koloběžky se tedy nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našim zkušenostem a kontaktům si poradíme i se složitějšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značce

Společnost Minimotors je známá jako jeden z nejlepších a nejspolehlivějších výrobců elektrických koloběžek na světě. Byla založena v roce 1999 v Pusanu (Busanu) v Jižní Koreji. Krátce po svém založení se společnost proslavila sériově vyráběnými elektromotory. Od roku 2010 začala s vývojem a výrobou elektrických koloběžek jako vynikající alternativou osobní mobility k benzínovým jednostopým vozidlům. Ještě téhož roku dodala na trh sérii elektrokoloběžek s názvem Speedway. Z důvodu velké poptávky a s tím spojené potřeby zvýšení produkce, přesunula společnost Minimotors výrobu do své nové továrny v Číně a v roce 2015 dokončila vývoj a zahájila výrobu nového typu elektrokoloběžky s názvem Dualtron Ultra. Díky obrovskému úspěchu společnost pokračovala s vývojem a výrobou dalších modelů a modelových řad. V současné době společnost nabízí modelové řady Dualtron, Speedway a Futecher, které jsou oblíbené mezi nadšenci elektromobility po celém světě a jméno Minimotors je tak s elektrickými koloběžkami nerozlučně spjato. Ačkoliv neustále vzniká mnoho nových společností zabývajících se elektromobilitou, chybí jim zkušenosti, které Minimotors nashromáždila v průběhu let. Mnoho z těchto nových společností pro nízkou kvalitu svých výrobků a následný nezájem trhu od svých záměrů zase upouští. Společnost Minimotors dodává na světové trhy produkty té nejvyšší kvality a stala se tak lídrem v oblasti elektromobility.

10/10
Komfort
5/10
Snadnost údržby
110 km/h
Rychlost
82,9 kg
Váha
12000 W
Výkon
200 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Motor vpředu
Brzda vzadu
Extrémní výkon
Vysoký výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Dobře složitelné
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 82,9 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 12 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 110 km/h Zatím netestované
Výkon 4000 W Zatím netestované
Špičkový výkon 12000 W Zatím netestované
Dojezd 200 km Zatím netestované
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 145 cm  
      Výška 140 cm  
      Šířka 64,8 cm  
      Délka složená 145 cm  
      Výška složená 77, 5 cm  
      Šířka složená 35,8 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie LG 21700  
      Napětí baterie 84 V  
      Kapacita baterie 60 Ah  
      Energie v baterii 5040 Wh  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda Hydraulická brzda / 4-pístkový třmen  
      Zadní brzda Hydraulická brzda / 4-pístkový třmen  
      Typ kola vpředu vzduchové bezdušové  
      Velikost kola vpředu 13"  
      Typ kola vzadu vzduchové bezdušové  
      Velikost kola vzadu 13"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení hydraulický pružinový tlumič  
      Zadní zavěšení hydraulický pružinový tlumič  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 150 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

MMRS.ESC.DT.X.LTD

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu