INOKIM LIGHT 2

-41%
Vhodná
do města
Vysoká
spolehlivost
Velmi
lehká

Vhodná
do města
Vysoká
spolehlivost
Velmi
lehká

Light 2 je lehký městský model značky INOKIM. Jako jedna z mála koloběžek v této váhové kategorii má dvě mechanické brzdy, což přispívá k bezpečnosti a dobrému pocitu z jízdy. Light 2 (Super) váži 13,7 kilogramů a dosáhne rychlosti až 35 km/h, přičemž si udržela praktičnost a skladnost, výhodou jsou zejména sklopitelné rukojeti.

`

INOKIM LIGHT 2

New product

Product Options
Barva: *
 

- 7 438 Kč
 

- 10 165 Kč
 

- 10 165 Kč
 

- 10 165 Kč
 
Cena s DPH

29 990 Kčvčetně DPH

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

Light 2 je lehký městský model značky INOKIM, jak naznačuje i jeho název. Jeho cílem je zajistit bezpečný přesun po městě na středně dlouhé vzdálenosti, přičemž navzdory nízké váze jde o plnohodnotnou koloběžku s nosností do 100 kg. Nemá odpružené kola, což nahrazuje 8,5palcovými pneumatikami s duší a tímto způsobem vyrovnává drobné vibrace a nerovnosti. Pneumatiky navíc nejsou příliš náchylné na defekty. Jako jedna z mála koloběžek v této váhové kategorii má dvě mechanické brzdy, což přispívá k bezpečnosti a dobrému pocitu z jízdy.
Z celé koloběžky jsou cítit zkušenosti, protože INOKIM je jeden z nejstarších výrobců elektrických koloběžek na světě. První elektrickou koloběžku sestrojili a prodali už před jedenácti lety, což se nedá říct o drtivé většině "nováčků" na trhu. Light 2 váži 13,7 kilogramů a dosáhne rychlosti až 35 km/h, přičemž si udržela praktičnost a skladnost, o čemž mohou mnohé městské koloběžky pouze snít. Výhodou jsou zejména složitelné rukojeti.

 

Využití a praktičnost

Jde o druhý nejlehčí model značky INOKIM, který přináší dostatečný výkon na středně dlouhé přesuny po městě za udržení nízké váhy a slušného dojezdu. Jeho velikou výhodou vedle váhy jsou skladné rozměry při plném složení, kdy je možné lehce a rychle nejen složit celou koloběžku, ale i její rukojeti včetně brzdných páček. Nosnost 100 kg je dostatečná pro většinu uživatelů a její váha stále umožňuje přenos na krátké vzdálenosti, ať už při nastupování do MHD nebo ukládání koloběžky do auta. Koloběžka je světoznámá svojí kvalitou a spolehlivostí, jelikož se jedná o model, který se již prodává roky a výrobce ho postupně krok po kroku zdokonaloval postupnými vylepšeními. Tento model doporučujeme na přesuny po městě do vzdálenosti 20 km denně pro ty, kteří hledají praktickou spolehlivou koloběžku, která bude sloužit dlouhé roky. Kromě spolehlivosti je třeba vyzvednout i to, že při své váze je jedním z mála lehkých skladných modelů, které nabízejí mechanické brzdy na obou kolech. Většina výrobců snížení váhy řeší pouze jednou brzdou, případně elektrickým brzděním. Tento model se však spoléhá na klasické bubnové brzdy a tím přináší bezpečnější jízdu a dobrý pocit, že dokážete zabrzdit i v nouzových situacích. Navíc brzdy jsou bezúdržbové, plně uzavřené bez přístupu prachu a nečistot. Proto je nemusíte neustále nastavovat, jak se to stává jejich kotoučovým konkurentům.

 

Bezpečnost

Bezpečnost je v případě značky INOKIM na prvním místě. Proto je Light 2 sestrojený z výjimečně pevné slitiny hliníku, používané v leteckém průmyslu. Celá konstrukce je robustní a pevná, takže se zbytečně nekýve a drží stabilitu i při maximální rychlosti. INOKIM nikdy nedělá kompromisy, pokud jde o bezpečnost a proto je Light 2 vzhledem k maximální rychlosti 35 km/h vybavený hned dvěma mechanickými bubnovými brzdami značky Tektro s klasickými brzdovými páčkami, které znáte i z jízdních kol. Navíc má poháněné zadní kolo, což výrazně zvyšuje bezpečnost v případě poruchy motoru v porovnaní s modely, které mají motor vpředu. Většina malých lehkých, přenosných skládacích koloběžek určených do města nemá žádné mechanické brzdy a spoléhá se na elektrickou brzdu předního kola, případně přidají jednu mechanickou brzdu na zadní kolo. Přibližně 70 % brzdného účinku však zabezpečuje přední kolo, proto je účinnost zadní brzdy vždy výrazně nižší. INOKIM však jde vytrvale cestou nejvyšší bezpečnosti a model Light 2 tak disponuje mechanickými brzdami rovnou na předním i zadním kole. Proto pokud hledáte model, který vás odveze bezpečně a s kterým zastavíte na nejkratší možnou vzdálenost bez zbytečného ohrožení sebe a svého okolí, a zároveň je lehký a skladný, zvažte právě Light 2.

Lehké koloběžky budou vždy o nějakém kompromisu. Pokud chcete pohodlí odpruženého podvozku a zároveň slušný dojezd a nízkou váhu, musíte hmotnost ušetřit na brzdách. Pokud chcete pořádné brzdy, musíte váhu šetřit použitím pevného podvozku a pružení nahradit vzduchem plněnými kolečky, tak jako to řeší právě tento model. I díky tomu má navzdory dvoum plnohodnotným brzdám váhu pouze 13,7 kg a stále dostatečný dojezd a výkon.
K bezpečnosti přispívají i přední a zadní LED světla, přičemž to zadní plní i funkci brzdového světla. Pro méně zkušené jezdce je zde možnost omezení maximální rychlosti. Koloběžka má také funkci kick-start, zamezující nechtěnému startu a pojistku sklopného mechanismu zabraňující nechtěnému složení koloběžky za jízdy.

 

Design

Jde o ikonu značky INOKIM, která sice byla sesazena z pomyslného designového trůnu modelovou řadou OX, ale přesto jde jednoznačně o jedno z nejhezčích řešení v kategorii lehkých městských koloběžek. Jde o koloběžku, kterou si nespletete se žádnou jinou a je z ní cítit lehkost a praktická stylovost. Příjezd na setkání na ní je tak vždy elegantní a hodí se na každou příležitost, či už jde o setkání v kavárně, škole, kanceláři nebo luxusní restauraci. Navíc, po složení ji můžete schovat pod první židli nebo stůl – zabírá tak minimum místa a vypadá skvěle i ve složeném stavu.
Navzdory mechanickým brzdám jsou páčky elegantní a většina kabeláže je v těle koloběžky a tak zbytečně nekazí svůj vzhled změtí kabelů. Velmi elegantně působí výškově nastavitelná aerodynamicky tvarovaná tyč řízení, která v sobě schovává potřebnou kabeláž. INOKIM tento model nabízí v různých barevných provedeních, díky tomu ji můžete sladit se svými oblíbenými barvami. V nabídce INOKIM jsou také barevně sladěné zámky a přilby, takže můžete jezdit ve stylu, který vám nejvíc vyhovuje.

 

Výkon

Motor nabízí dlouhodobý výkon 300 W a krátkodobý špičkový výkon 500 W, což vám umožní jízdu až do rychlosti 35 km/h. Pro jezdce do cca 80 kg je tento výkon dostačující i na jízdu do kopce. Velikou výhodou tohoto modelu je příjemný náběh výkonu, takže koloběžka zbytečně netrhá a jízda je příjemná v nízkých i vysokých rychlostech, což přispívá k příjemnému pocitu z bezpečné jízdy.

 

Pohodlí

Vzhledem k pevnému podvozku modelu Light 2 je tlumení nahrazené 8,5palcovými vzduchem plněnými pneumatikami, které však postačí na jízdu po všech běžných cestách a chodnících. Díky pneumatikám jsou dobře odtlumené drobné vibrace, ale samozřejmě pevný podvozek není to nejpohodlnější, co na trhu existuje.

Určitě nejde o terénní model, ani o model určený na rychlou jízdu po rozbitých cestách, proto doporučujeme před dírami zpomalit, abyste zbytečně neriskovali defekt. Na druhou stranu se vám koloběžka odvděčí vysokou spolehlivostí, nízkou váhou, výbornou skladností, bezúdržbovostí a velkou mírou bezpečnosti při jízdě. K pohodlí přispívá integrovaný bočný stojan a taky přední i zadní osvětlení. Vzhledem k jejímu poslaní je tak pohodlí dostatečné a určitě ji ocení zejména ti, kteří hledají lehkou, praktickou skladatelnou koloběžku na středně dlouhé vzdálenosti po městě.

 

Dojezd

Koloběžka, navzdory nízké váze, nešetří na baterii a skrývá 36 V, 10,4 Ah baterii s celkovou uloženou energií 374 Wh. Při váze 13,7 kg jde o dobré parametry, které postačí při ekonomické jízdě na dojezd téměř 40 km. V případě, že budete jezdit neekonomicky, často zrychlovat a brzdit, či jezdit kolem maximální rychlosti, stále můžete počítat s dojezdem přes 20 km. To je stále násobek běžné trasy, pro kterou je tento model určený, a proto by měl postačit každému. Pro dobro baterie je i tak lepší koloběžku každý večer nabít, než jezdit na doraz. Samotné nabíjení úplně prázdné baterie zvládne pod 5 hodin.

Naše hodnocení

Tento model určitě není pro každého, ale má své skalní fanoušky po celém světě. Pevný podvozek odrazuje část zákazníků, jde však o kompromis nahrazený vyšší bezpečností formou dvou bezúdržbových bubnových brzd značky Tektro při udržení nízké hmotnosti a pevnosti koloběžky. Jízda na ní po běžném chodníku i s nerovnostmi je překvapivě příjemná, ale přes velké díry je samozřejmě pevný podvozek cítit. Pokud si nejste jistí, zda jde o model pro vás, nejlepší co můžete udělat je, přijít si k nám koloběžku zadarmo vyzkoušet a zažít jízdu na ní. Velkou výhodou je taky její neustálý vývoj a inovace, díky kterým jde o vyladěný model bez dětských chorob, s kterým se můžete vždy spolehnout, že vás doveze bezpečně a stylově až domů. Tato koloběžka je velmi pěkně designově zpracovaná a jako bonus se vyrábí v několika unikátních barvách.

 

Servis

Jsme výhradním a jediným dovozcem a prodejcem značky INOKIM pro celou střední Evropu. Proto přímo my poskytujeme záruční i pozáruční servis, který je zabezpečený na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Všechny náhradní díly máme skladem a jsme jediným certifikovaným poskytovatelem záručních oprav. Při koupi této koloběžky se nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímému zastoupení výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

O značce

INOKIM je jedním z mála výrobců, kteří mají vše pod jednou střechou. Od designu, vývoje hardwaru a softwaru, až po výrobu, prodej a servis. Každý jednotlivý díl, každá jednotlivá součástka je na míru vyvíjená a testovaná INOKIMem, což je opravdu neobvyklý unikát, díky kterému patří INOKIM mezi absolutní špičku. Vývoj, výzkum a design sídlí v rodišti této značky – v Izraelském Tel-Avivu. Výroba probíhá v Číně ve městě Ningbo ve vlastní továrně a pod přísným kvalitativním dohledem.

INOKIM začal jako garážový projekt Nimroda Sapira Riccarda v roce 2009 a dnes patří mezi skutečné globální značky se zastoupením v téměř každé zemi světa. Nimrod je stále ve firmě aktivní a dodnes má na starosti právě design produktů a je proto designérem modelu Light 2.

Voltride je hrdým partnerem této značky, protože sdílíme společné nadšení a vášeň pro osobní elektromobilitu a od roku 2019 jsme jediným a výhradním zastoupením INOKIM pro celou střední Evropu. Vzhledem ke globálnosti značky nebudete mít problém se servisem, či náhradními díly kdekoli na světě, protože partneři INOKIM drží globální záruku kvality, kdekoli se nacházíte a bez ohledu na to, v které zemi jste si svůj INOKIM koupili.

 

4/10
Komfort
6/10
Snadnost údržby
35 km/h
Rychlost
13,7 kg
Váha
500 W
Výkon
35 km
Dojezd
Brzda vpředu
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Velmi lehká
Vzduchové kola
Více barevných variant
Volnoběžka
Dobře složitelné
Vysoká spolehlivost
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 13,7 kg 13,7 kg Výborná váha vzhledem k tomu, že koloběžka má dvě mechanické brzdy.
Doba nabíjení 5 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 35 km/h 35,27 km/h Na svou váhu je to výborná a postačující rychlost
Výkon 500 W 509,5 W Postačuje na běžnou jízdu po městě a do kopce pro jezdce do 80 kg
Dojezd 40 km 41,39 km
Dojezd v městském cyklu N/A 29,94 km
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h N/A 20,2 m
Vzdálenost na zrychlení 0 - 30 km/h N/A 70,6 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h N/A 5,91 s
Čas na zrychlení z 0 na 30 km/h - 12,96 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 1,6 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 3,7 m
Sprint na 100m - 16,4 s
Sprint na 250m - 31,96 s
Sprint na 1000m - 109,59 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
35,27
km/h
Max. rychlost
509,5
wattů
Max. výkon
41,39
km
Max. dojezd
29,94
km
Městský dojezd
26,08
km
Min. dojezd
16,40
sekund
Čas na
100 m
31,96
sekund
Čas na
250 m
109,59
sekund
Čas na
1 km
5,91
sekund
Čas do
20 km/h
12,96
sekund
Čas do
30 km/h
0,70
sekund
Čas z
20 km/h
1,06
sekund
Čas z
30 km/h
20,2
metrů
Dráha do
20 km/h
70,6
metrů
Dráha do
30 km/h
1,4
metrů
Dráha z
20 km/h
3,7
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 35,27
0
0 10
2,20
0 10
INOKIM Light 2 2,20
0 15
3,74
0 15
INOKIM Light 2 3,74
0 20
5,91
0 20
INOKIM Light 2 5,91
0 25
8,84
0 25
INOKIM Light 2 8,84
0 30
12,96
0 30
INOKIM Light 2 12,96
0 35
22,25
0 35
INOKIM Light 2 22,25
0 35,27
22,44
0 35,27
INOKIM Light 2 22,44
10
10 15
1,54
10 15
INOKIM Light 2 1,54
10 20
3,71
10 20
INOKIM Light 2 3,71
10 25
6,64
10 25
INOKIM Light 2 6,64
10 30
10,76
10 30
INOKIM Light 2 10,76
10 35
20,05
10 35
INOKIM Light 2 20,05
10 35,27
20,24
10 35,27
INOKIM Light 2 20,24
15
15 20
2,17
15 20
INOKIM Light 2 2,17
15 25
5,10
15 25
INOKIM Light 2 5,10
15 30
9,22
15 30
INOKIM Light 2 9,22
15 35
18,51
15 35
INOKIM Light 2 18,51
15 35,27
18,70
15 35,27
INOKIM Light 2 18,70
20
20 25
2,93
20 25
INOKIM Light 2 2,93
20 30
7,05
20 30
INOKIM Light 2 7,05
20 35
16,33
20 35
INOKIM Light 2 16,33
20 35,27
16,52
20 35,27
INOKIM Light 2 16,52
25
25 30
4,12
25 30
INOKIM Light 2 4,12
25 35
13,40
25 35
INOKIM Light 2 13,40
25 35,27
13,59
25 35,27
INOKIM Light 2 13,59
30
30 35
9,28
30 35
INOKIM Light 2 9,28
30 35,27
9,47
30 35,27
INOKIM Light 2 9,47
35
35 35,27
0,19
35 35,27
INOKIM Light 2 0,19
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 35,27
0
0 10
3,96
0 10
INOKIM Light 2 3,96
0 15
9,45
0 15
INOKIM Light 2 9,45
0 20
20,15
0 20
INOKIM Light 2 20,15
0 25
38,64
0 25
INOKIM Light 2 38,64
0 30
70,59
0 30
INOKIM Light 2 70,59
0 35
155,91
0 35
INOKIM Light 2 155,91
0 35,27
157,77
0 35,27
INOKIM Light 2 157,77
10
10 15
5,49
10 15
INOKIM Light 2 5,49
10 20
16,19
10 20
INOKIM Light 2 16,19
10 25
34,69
10 25
INOKIM Light 2 34,69
10 30
66,64
10 30
INOKIM Light 2 66,64
10 35
151,95
10 35
INOKIM Light 2 151,95
10 35,27
153,81
10 35,27
INOKIM Light 2 153,81
15
15 20
10,70
15 20
INOKIM Light 2 10,70
15 25
29,19
15 25
INOKIM Light 2 29,19
15 30
61,14
15 30
INOKIM Light 2 61,14
15 35
146,46
15 35
INOKIM Light 2 146,46
15 35,27
148,32
15 35,27
INOKIM Light 2 148,32
20
20 25
18,49
20 25
INOKIM Light 2 18,49
20 30
50,44
20 30
INOKIM Light 2 50,44
20 35
135,76
20 35
INOKIM Light 2 135,76
20 35,27
137,62
20 35,27
INOKIM Light 2 137,62
25
25 30
31,95
25 30
INOKIM Light 2 31,95
25 35
117,26
25 35
INOKIM Light 2 117,26
25 35,27
119,13
25 35,27
INOKIM Light 2 119,13
30
30 35
85,31
30 35
INOKIM Light 2 85,31
30 35,27
87,18
30 35,27
INOKIM Light 2 87,18
35
35 35,27
1,86
35 35,27
INOKIM Light 2 1,86
Brzdné časy
35 30 25 20 15 10 0
35,28
35,28 35
0,02
35,28 35
INOKIM Light 2 0,02
35,28 30
0,18
35,28 30
INOKIM Light 2 0,18
35,28 25
0,35
35,28 25
INOKIM Light 2 0,35
35,28 20
0,54
35,28 20
INOKIM Light 2 0,54
35,28 15
0,71
35,28 15
INOKIM Light 2 0,71
35,28 10
0,90
35,28 10
INOKIM Light 2 0,90
35,28 0
1,24
35,28 0
INOKIM Light 2 1,24
35
35 30
0,16
35 30
INOKIM Light 2 0,16
35 25
0,33
35 25
INOKIM Light 2 0,33
35 20
0,52
35 20
INOKIM Light 2 0,52
35 15
0,69
35 15
INOKIM Light 2 0,69
35 10
0,88
35 10
INOKIM Light 2 0,88
35 0
1,22
35 0
INOKIM Light 2 1,22
30
30 25
0,18
30 25
INOKIM Light 2 0,18
30 20
0,37
30 20
INOKIM Light 2 0,37
30 15
0,54
30 15
INOKIM Light 2 0,54
30 10
0,72
30 10
INOKIM Light 2 0,72
30 0
1,06
30 0
INOKIM Light 2 1,06
25
25 20
0,19
25 20
INOKIM Light 2 0,19
25 15
0,36
25 15
INOKIM Light 2 0,36
25 10
0,54
25 10
INOKIM Light 2 0,54
25 0
0,88
25 0
INOKIM Light 2 0,88
20
20 15
0,17
20 15
INOKIM Light 2 0,17
20 10
0,35
20 10
INOKIM Light 2 0,35
20 0
0,70
20 0
INOKIM Light 2 0,70
15
15 10
0,19
15 10
INOKIM Light 2 0,19
15 0
0,53
15 0
INOKIM Light 2 0,53
10
10 0
0,34
10 0
INOKIM Light 2 0,34
Brzdné dráhy
35 30 25 20 15 10 0
35,28
35,28 35
0,18
35,28 35
INOKIM Light 2 0,18
35,28 30
1,48
35,28 30
INOKIM Light 2 1,48
35,28 25
2,75
35,28 25
INOKIM Light 2 2,75
35,28 20
3,83
35,28 20
INOKIM Light 2 3,83
35,28 15
4,53
35,28 15
INOKIM Light 2 4,53
35,28 10
5,07
35,28 10
INOKIM Light 2 5,07
35,28 0
5,21
35,28 0
INOKIM Light 2 5,21
35
35 30
1,29
35 30
INOKIM Light 2 1,29
35 25
2,56
35 25
INOKIM Light 2 2,56
35 20
3,65
35 20
INOKIM Light 2 3,65
35 15
4,35
35 15
INOKIM Light 2 4,35
35 10
4,89
35 10
INOKIM Light 2 4,89
35 0
5,02
35 0
INOKIM Light 2 5,02
30
30 25
1,27
30 25
INOKIM Light 2 1,27
30 20
2,35
30 20
INOKIM Light 2 2,35
30 15
3,06
30 15
INOKIM Light 2 3,06
30 10
3,59
30 10
INOKIM Light 2 3,59
30 0
3,73
30 0
INOKIM Light 2 3,73
25
25 20
1,08
25 20
INOKIM Light 2 1,08
25 15
1,78
25 15
INOKIM Light 2 1,78
25 10
2,32
25 10
INOKIM Light 2 2,32
25 0
2,46
25 0
INOKIM Light 2 2,46
20
20 15
0,70
20 15
INOKIM Light 2 0,70
20 10
1,24
20 10
INOKIM Light 2 1,24
20 0
1,38
20 0
INOKIM Light 2 1,38
15
15 10
0,54
15 10
INOKIM Light 2 0,54
15 0
0,68
15 0
INOKIM Light 2 0,68
10
10 0
0,14
10 0
INOKIM Light 2 0,14

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Min. rychlost omezovače 6 km/h  
      Max. rychlost omezovače 35 km/h  
      Délka 108 cm  
      Výška 105 cm  
      Šířka 46 cm  
      Délka složená 95 cm  
      Výška složená 36 cm  
      Šířka složená 25 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie Čína - bez značky  
      Napětí baterie 36 V  
      Kapacita baterie 10,4 Ah  
      Energie v baterii 374,4 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem ano  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda bubnová  
      Zadní brzda bubnová  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 8.5"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 8.5"  
      Odpružení bez odpružení  
      Doporučený tlak v pneumatikách 40 - 50 Psi (2,7 - 3,5 Bar)  
      Přední zavěšení pevné (bez odpružení)  
      Zadní zavěšení pevné (bez odpružení)  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 100 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Nevím, co si myslet

Vše vysvětleno po telefonu. Rozumné a logické vysvětlení

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.