THE-URBAN #BRLN V2

Vhodná
do města
Velmi
lehká

Vhodná
do města
Velmi
lehká

THE-URBAN #BRLN V2 je z řady životního stylu od značky THE-URBAN (Walberg Urban Electrics GmbH). Tato koloběžka je jako stvořená do města. Má dvě bubnové brzdy, které nejen že přispívají k bezpečnosti ale také dobrému pocitu z jízdy. Váží jen 14 kg, což znamená, že je velmi praktická a skladná.

`

THE-URBAN #BRLN V2

New product

Product Options
Barva: *
 
 
Cena s DPH

23 490 Kčvčetně DPH

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Připravené k expedici. Běžná doba dodání 3 - 5 dní.
Bratislava
Na prodejně po přeposlání (3 - 5 pracovních dní)
Sklad Bratislava
Na prodejně po přeposlání (3 - 5 pracovních dní)
Brno
Na prodejně po přeposlání (3 - 5 pracovních dní)
Praha
Na prodejně po přeposlání (3 - 5 pracovních dní)
Německo
Připravené k expedici. Běžná doba dodání 3 - 5 dní.
Voltride Central
Na prodejně po přeposlání (3 - 5 pracovních dní)
Voltride Servis
Na prodejně po přeposlání (3 - 5 pracovních dní)
Zjistit víc
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

THE-URBAN #BRLN V2 je nejen model určený do města, ale je pro něj přímo stvořený. #BRLN V2 vás dostane svou nízkou váhou a velmi jednoduchým způsobem skládání včetně sklopitelných ruček. Maximální nosnost této koloběžky je 100 kg, což je vynikající, když zvážíme, že mluvíme o koloběžce s váhou pouhých 14 kg.
S dojezdem přibližně 20 km je určena na kratší trasy městem, což potvrzuje i svým výkonem 350 W. Vpředu disponuje vzduchem plněným 8-palcovým kolem a vzadu plným, též 8-palcovým kolem.</ p>

Výrobce se při ní inspiroval svou první značkou, protože jen velmi těžko najdeme rozdíl oproti její "starší sestře" Egret EIGHT V2 X. I tento model má přední a zadní pružení, která vyvažují menší kola, ale jízda na ní je navzdory nim pohodlná i na horším povrchu. Můžete si zvolit mezi pěti rychlostními úrovněmi a regulovat rychlost pomocí prstové páčky.

 

Využití a praktičnost

Tento model je předurčen na kratší trasy městem. Spolu s nízkou váhou, ruku v ruce, jsou jeho velkou výhodou i skladné rozměry po plném složení, kdy je možné snadno a rychle složit nejen samotnou koloběžku, ale i její ručky včetně brzdových páček. Stejně jednoduše ji do pár vteřin a hlavně intuitivně rozložíte do stavu plné připravenosti na další nezapomenutelnou jízdu. Její váha 14 kg má velmi blízko ke kategorii ultra-lehkých koloběžek. Lehce ji zvládnete přenést po schodech nebo naložit do auta či tramvaje, aniž byste půl roku před její koupí trénovali zvedání s činkami. #BRLN V2 doporučujeme na přesuny po městě do vzdálenosti 15 km denně. Pokud hledáte praktickou, spolehlivou městskou koloběžku, právě jste ji našli. Díky dobré skladnosti ji můžete s sebou vzít složenou i do kanceláře, či restaurace, kde nebude překážet a nemusíte ji nechávat zamčenou na ulici. Také ji bez problémů dáte do kufru běžného auta a ještě vám v něm zůstane dostatek místa pro jiná potřebná zavazadla.

 

Dojezd, výkon a bezpečnost

Ve srovnání s Egret EIGHT V2 X model #BRLN V2 disponuje jen o trochu menší kapacitou baterie, čemuž však můžeme poděkovat za nižší cenu. Li-Ion baterie s 36 V a 7,3 Ah, což odpovídá 263 Wh uložené energie, zvládne na jedno nabití dojezd 20 km. Koloběžku pohání zadní kolo, což výrazně zvyšuje bezpečnost v případě poruchy motoru v porovnání s modely, které mají motor vpředu. Je umístěn přímo v zadním kole a podává výkon 350 W, což na běžnou jízdu městem zcela stačí. Nabíjení baterie z 0 na 100 % trvá přibližně 4 hodiny, ale pokud patříte mezi ty netrpělivější, po 2 hodinách je baterie nabitá na 70 % své kapacity. Kromě výše zmíněné spolehlivosti je třeba vyzdvihnout i to, že při své váze je spolu s Egret EIGHT V2 jedním z mála lehkých skladných modelů, které nabízejí mechanické brzdy na obou kolech. Většina výrobců to pro snížení váhy řeší pouze jednou brzdou, nebo elektrickým brzděním, tento model se však spoléhá na klasické bubnové brzdy a tím přináší bezpečnější jízdu a spokojený pocit, že dokážete zabrzdit i v nouzových situacích. Díky systému osvětlení je cesta před vámi dobře viditelná a zároveň i vy pro ostatní účastníky silničního provozu.

 

Pohodlí a design

Koloběžka se vyrábí v neutrální černé barvě. Vždyť, jak se říká, černá sluší každému a všemu. Pokud byste se chtěli přece jen trochu odlišit, výrobce nabízí i tmavě šedou variantu, kterou určitě také nic nezkazíte. Dominují spíše oblé hrany, díky čemuž působí stylově a méně technicky, což je naopak typické pro robustnějším elektrické koloběžky. Zadní blatník nejenže působí funkčně, ale zároveň takový i je. Strach ze zablácených kalhot či lýtek můžete rozhodně hodit za hlavu. Design působí jednoduše ale účelně a podtrhuje lehkost samotné koloběžky. Sklápěcí mechanismus je designově sladěný se zbytkem těla a působí elegantně. Kabeláž je značně dobře skryta v těle koloběžky a ta proto působí štíhlým dojmem. Tento model sice disponuje pouze 8-palcovými koly, jízda na něm je však pohodlná díky pružinám vpředu a vzadu, které pomáhají odfiltrovat vibrace a nerovnosti cesty. Je třeba zdůraznit, že přesto, že tento model disponuje pružením, jednoznačně nejde o model určený pro rychlou sportovní jízdu. Určitě je lepší větší díry obcházet, abyste se vyhnuli defektu předního kola. K pohodlí přispívá i váha, kdy dokážete koloběžku v případě potřeby snadno přenést.

 

Naše hodnocení

Vysoká kvalita použitých materiálů vás přesvědčí na cestách a sofistikovaný design podtrhne váš osobitý životní styl. Na setkání je vhodné nejen dorazit včas, ale i se stylem. Koloběžku za pár sekund snadno složíte a odložíte ať už do kufru auta, nebo například pod váš stůl. Mezi hlavní výhody koloběžky patří klasické bubnové brzdy na obou kolech, které zvyšují bezpečnost spolu s pružinami na obou stranách. Všechny modely od této značky mají nastavitelnou výšku tyče řízení, čili ani model #BRLN V2 není výjimkou a tak vyhovuje i vyšším jezdcům. Koloběžka má praktický stojánek, díky kterému umí samostatně stát. Díky odpružení bude vaše jízda nejen pohodlnější, ale i bezpečnější. S váhou 14 kg ji stále počítáme mezi mimořádně lehké koloběžky, takže ji využijete zejména v městském prostředí, kde ji jednoduše a bez námahy přenesete po schodech, nebo i vezmete s sebou do kanceláře či do restaurace. Je třeba mít na mysli její relativně krátký dojezd 20 km. Na delší vzdálenosti, i když jen po městě, bychom určitě doporučovali zvážit koupi jiné koloběžky, například Egret TEN V3 X.


Servis

Egret-logoJsme oficiálním dovozcem a prodejcem značky EGRET pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zabezpečený na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Náhradní díly držíme skladem a jsme certifikovaným poskytovatelem záručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobců si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

O značce

Německá společnost Walberg Urban Electrics prodává prémiovou značku EGRET od roku 2012. Druhá značka životního stylu THE-URBAN byla přidána v roce 2017. Mezitím společnost Walberg Urban Electrics distribuovala více než 60 000 elektrických koloběžek. Její zakladatel, Florián Walberg, začínal jako uživatel elektrických koloběžek. Díky vlastní zkušenosti si uvědomil obrovský potenciál této nové formy mobility. Podle něho v nadcházejících letech budou muset města uspořádat cesty a chodníky novým způsobem - od vozidel se spalovacím motorem směrem k alternativním formám mobility. Elektrické koloběžky, zejména ty skládací, je možné snadno kombinovat s prostředky veřejné dopravy nebo s vlastním autem. A my s ním zcela souhlasíme. Značky EGRET a THE-URBAN jsou velmi oblíbené hlavně v Německu a to díky své německé kvalitě, spolehlivosti a stylovému designu.

5/10
Komfort
7/10
Snadnost údržby
14 kg
Váha
350 W
Výkon
20 km
Dojezd
25 km/h
Rychlost
Vhodná do města
Zadní osvětlení
Přední osvětlení
Velmi lehká
Více barevných variant
Dobře složitelné
Brzda vpředu
Brzda vzadu
Motor vzadu
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Tempomat
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 14 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 4 h Zatím netestované
Max. rychlost 25 km/h 34,45 km/h
Výkon 350 W 552,5 W
Dojezd 20 km 25,45 km
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
34,45
km/h
Max. rychlost
552,5
wattů
Max. výkon
25,45
km
Max. dojezd
15,38
km
Městský dojezd
17,48
km
Min. dojezd
15,80
sekund
Čas na
100 m
31,99
sekund
Čas na
250 m
112,48
sekund
Čas na
1 km
4,75
sekund
Čas do
20 km/h
13,35
sekund
Čas do
30 km/h
1,08
sekund
Čas z
20 km/h
1,54
sekund
Čas z
30 km/h
17,7
metrů
Dráha do
20 km/h
79,6
metrů
Dráha do
30 km/h
2,7
metrů
Dráha z
20 km/h
5,8
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 34,45
0
0 10
1,15
0 10
The-Urban #BLRN V2 1,15
0 15
2,55
0 15
The-Urban #BLRN V2 2,55
0 20
4,75
0 20
The-Urban #BLRN V2 4,75
0 25
7,98
0 25
The-Urban #BLRN V2 7,98
0 30
13,35
0 30
The-Urban #BLRN V2 13,35
0 34,45
27,98
0 34,45
The-Urban #BLRN V2 27,98
10
10 15
1,39
10 15
The-Urban #BLRN V2 1,39
10 20
3,60
10 20
The-Urban #BLRN V2 3,60
10 25
6,82
10 25
The-Urban #BLRN V2 6,82
10 30
12,20
10 30
The-Urban #BLRN V2 12,20
10 34,45
26,83
10 34,45
The-Urban #BLRN V2 26,83
15
15 20
2,21
15 20
The-Urban #BLRN V2 2,21
15 25
5,43
15 25
The-Urban #BLRN V2 5,43
15 30
10,80
15 30
The-Urban #BLRN V2 10,80
15 34,45
25,44
15 34,45
The-Urban #BLRN V2 25,44
20
20 25
3,22
20 25
The-Urban #BLRN V2 3,22
20 30
8,59
20 30
The-Urban #BLRN V2 8,59
20 34,45
23,23
20 34,45
The-Urban #BLRN V2 23,23
25
25 30
5,37
25 30
The-Urban #BLRN V2 5,37
25 34,45
20,01
25 34,45
The-Urban #BLRN V2 20,01
30
30 34,45
14,63
30 34,45
The-Urban #BLRN V2 14,63
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 34,45
0
0 10
1,81
0 10
The-Urban #BLRN V2 1,81
0 15
6,79
0 15
The-Urban #BLRN V2 6,79
0 20
17,68
0 20
The-Urban #BLRN V2 17,68
0 25
38,08
0 25
The-Urban #BLRN V2 38,08
0 30
79,58
0 30
The-Urban #BLRN V2 79,58
0 34,45
212,67
0 34,45
The-Urban #BLRN V2 212,67
10
10 15
4,98
10 15
The-Urban #BLRN V2 4,98
10 20
15,87
10 20
The-Urban #BLRN V2 15,87
10 25
36,27
10 25
The-Urban #BLRN V2 36,27
10 30
77,77
10 30
The-Urban #BLRN V2 77,77
10 34,45
210,86
10 34,45
The-Urban #BLRN V2 210,86
15
15 20
10,89
15 20
The-Urban #BLRN V2 10,89
15 25
31,29
15 25
The-Urban #BLRN V2 31,29
15 30
72,79
15 30
The-Urban #BLRN V2 72,79
15 34,45
205,88
15 34,45
The-Urban #BLRN V2 205,88
20
20 25
20,39
20 25
The-Urban #BLRN V2 20,39
20 30
61,90
20 30
The-Urban #BLRN V2 61,90
20 34,45
194,99
20 34,45
The-Urban #BLRN V2 194,99
25
25 30
41,50
25 30
The-Urban #BLRN V2 41,50
25 34,45
174,59
25 34,45
The-Urban #BLRN V2 174,59
30
30 34,45
133,09
30 34,45
The-Urban #BLRN V2 133,09
Brzdné časy
30 25 20 15 10 0
34,45
34,45 30
0,19
34,45 30
The-Urban #BLRN V2 0,19
34,45 25
0,45
34,45 25
The-Urban #BLRN V2 0,45
34,45 20
0,65
34,45 20
The-Urban #BLRN V2 0,65
34,45 15
0,95
34,45 15
The-Urban #BLRN V2 0,95
34,45 10
1,21
34,45 10
The-Urban #BLRN V2 1,21
34,45 0
1,73
34,45 0
The-Urban #BLRN V2 1,73
30
30 25
0,26
30 25
The-Urban #BLRN V2 0,26
30 20
0,46
30 20
The-Urban #BLRN V2 0,46
30 15
0,76
30 15
The-Urban #BLRN V2 0,76
30 10
1,02
30 10
The-Urban #BLRN V2 1,02
30 0
1,54
30 0
The-Urban #BLRN V2 1,54
25
25 20
0,20
25 20
The-Urban #BLRN V2 0,20
25 15
0,50
25 15
The-Urban #BLRN V2 0,50
25 10
0,76
25 10
The-Urban #BLRN V2 0,76
25 0
1,28
25 0
The-Urban #BLRN V2 1,28
20
20 15
0,30
20 15
The-Urban #BLRN V2 0,30
20 10
0,56
20 10
The-Urban #BLRN V2 0,56
20 0
1,08
20 0
The-Urban #BLRN V2 1,08
15
15 10
0,26
15 10
The-Urban #BLRN V2 0,26
15 0
0,78
15 0
The-Urban #BLRN V2 0,78
10
10 0
0,53
10 0
The-Urban #BLRN V2 0,53
Brzdné dráhy
30 25 20 15 10 0
34,45
34,45 30
1,60
34,45 30
The-Urban #BLRN V2 1,60
34,45 25
3,53
34,45 25
The-Urban #BLRN V2 3,53
34,45 20
4,70
34,45 20
The-Urban #BLRN V2 4,70
34,45 15
6,08
34,45 15
The-Urban #BLRN V2 6,08
34,45 10
6,91
34,45 10
The-Urban #BLRN V2 6,91
34,45 0
7,37
34,45 0
The-Urban #BLRN V2 7,37
30
30 25
1,94
30 25
The-Urban #BLRN V2 1,94
30 20
3,10
30 20
The-Urban #BLRN V2 3,10
30 15
4,49
30 15
The-Urban #BLRN V2 4,49
30 10
5,31
30 10
The-Urban #BLRN V2 5,31
30 0
5,77
30 0
The-Urban #BLRN V2 5,77
25
25 20
1,16
25 20
The-Urban #BLRN V2 1,16
25 15
2,55
25 15
The-Urban #BLRN V2 2,55
25 10
3,37
25 10
The-Urban #BLRN V2 3,37
25 0
3,84
25 0
The-Urban #BLRN V2 3,84
20
20 15
1,39
20 15
The-Urban #BLRN V2 1,39
20 10
2,21
20 10
The-Urban #BLRN V2 2,21
20 0
2,67
20 0
The-Urban #BLRN V2 2,67
15
15 10
0,82
15 10
The-Urban #BLRN V2 0,82
15 0
1,29
15 0
The-Urban #BLRN V2 1,29
10
10 0
0,46
10 0
The-Urban #BLRN V2 0,46

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 110 cm  
      Výška 112 cm  
      Šířka 14,5 cm  
      Délka složená 103 cm  
      Výška složená 38 cm  
      Šířka složená 16 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Napětí baterie 36 V  
      Kapacita baterie 7,3 Ah  
      Energie v baterii 263 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem ano  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda bubnová  
      Zadní brzda bubnová  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Typ kola vzadu plné  
      Velikost kola vpředu 8"  
      Velikost kola vzadu 8"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení pružina  
      Zadní zavěšení pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Barvy čierna, šedá  
      Max. zátěž 100 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu