-21%
Vhodná
do města
Skvělý poměr
cena / výkon
Vysoký
výkon
Voltride
doporučuje

Vhodná
do města
Skvělý poměr
cena / výkon
Vysoký
výkon
Voltride
doporučuje

VSETT 8+

New product

VSETT 8+ je flexibilní koloběžka na každodenní dojíždění. Disponuje dvěma motory, aby vaše cesta městem byla ještě zábavnější. Budete proplouvat ulicemi na skvěle vyladěném podvozku, ale zároveň si pochvalovat pevnou konstrukci, která vám zajistí bezpečnou jízdu. Dvě plné pneumatiky vám dají jistotu, že nikdy nebudete mít defekt. Na pumpičku tedy můžete klidně zapomenout, nebudete ji potřebovat.

Původní cena Akční cena

32 900 Kčvčetně DPH

25 900 Kčvčetně DPH

- 21%

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost modelu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Sklad Bratislava
Na objednávku
Brno
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zjistit víc
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky až o:
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

Nová generace elektrických koloběžek

Nová generace elektrických koloběžek je tady a jmenuje se VSETT! Model VSETT 8+ je nejmenší model z řady elektrických koloběžek této značky. Jedná se o fantastickou výkonnou dvoumotorovou městskou elektrickou koloběžku nové generace, za kterou stojí tým, který představil úspěšné koloběžky Zero. Tato řada elektrických koloběžek se vyznačuje kvalitou, stabilitou a bezpečností. VSETT 8+ se může pochlubit řadou inovací, které posouvají vývoj elektrických koloběžek o úroveň výš. Celá konstrukce je pečlivě vyvážená k zachování stability i v maximálních rychlostech, které mohou dosáhnout až k 45 km/h. Samozřejmou součástí výbavy koloběžky jsou LED světla, integrovaná v nášlapné ploše a tyči řízení.

 

Bezpečnost a kvalita jízdy

Bezpečnost je vždy na prvním místě. Komponenty koloběžky jsou umístěny v novém rámu, který byl navržen pro maximální stabilitu jízdy. Pohodlný skládací mechanismus je díky své bezpečnostní západce rychlý a především bezpečný. Rám je zhotoven z pevné slitiny hliníku, používaném v leteckém průmyslu. Celá konstrukce je pečlivě vyvážená k zachování stability i v maximálních rychlostech, které mohou dosáhnout až k 45 km/h (v závislosti na hmotnosti jezdce, venkovní teplotě a terénu). K pořádné koloběžce patří i kvalitní brzdový systém, kterým tato koloběžka disponuje. Osvědčená přední a zadní bubnová brzda dokáže účinně zabrzdit i z maximální rychlosti koloběžky. V kombinaci s elektrickým ABS v zadním kole, doplněném o funkci automatického vypnutí, bude brzdění hračkou. Kvalitní a pevná konstrukce celé koloběžky umožňuje celkovou nosnost až 120 kg. Koloběžka má též možnost aktivace funkce, tzv. "kick-start", zamezující nechtěnému startu z místa. Samozřejmostí jsou funkční blatníky a IP44 certifikace. Nemusíte se tedy bát ani nepříznivého počasí a zašpinění svého oblečení. Jako bonus je snadno udržovatelná nášlapná plocha zabraňující podkluzu jezdce v nepříznivém počasí či v extrémní situaci. Samozřejmou součástí výbavy koloběžky jsou LED světla, integrovaná v nášlapné ploše a tyči řízení, která v kombinaci s předními a zadními směrovými světly a mechanickým klaksonem umožní jezdci bezpečnou jízdu nejen ve dne, ale i za snížené viditelnosti.

 

Výkon a dojezd

Elektrická koloběžka VSETT 8+ je osazena dvěma výkonnými bezkartáčovými elektromotory s jednotlivým výkonem 600 W, které ve špičce produkují výkon až 2x 850 W. V kombinaci s 23-ampérovou řídící jednotkou a novými obvody tepelné ochrany, umožňuje koloběžka jízdu i do prudšího kopce. Výkon koloběžky se ovládá oblíbenou prstovou páčkou. Inteligentní 48V lithium-iontová baterie LG o kapacitě 16 Ah podporuje rychlé nabíjení a slibuje dostatečný dojezd (v závislosti na váze jezdce, povětrnostních podmínkách a stylu jízdy) až 50 km (v ECO módu a s jedním motorem lze dojezd téměř zdvojnásobit). Dva nabíjecí porty, umístěné v horní části nášlapné plochy, jsou přístupné z obou stran. Je tedy jedno, zda koloběžku zaparkujete u zdi pravou či levou stranou. Nabíjecí porty jsou samozřejmě vybaveny ochrannou krytkou. Bateriový blok netrpí nežádoucím paměťovým efektem, proto vám při správném nabíjení a údržbě vydrží po mnoho let!

 

 

Využití a praktičnost

Pevná konstrukce a dostatečný výkon předurčuje tuto koloběžku k městskému provozu. Vzhledem k pohonu obou kol nepohrdne VSETT 8+ ani prudším stoupáním. Při jízdě ve městě oceníte plynulé dávkování výkonu a obratnost koloběžky. Nemusíte se bát, že vás i na delším jezdění nechá ve štychu. Budete si pochvalovat pohodlný podvozek, který oceníte třeba na kočičích hlavách. Váha této dvoumotorové koloběžky je 24 kg. Nicméně i vzhledem k robustní konstrukci je koloběžka skladná, takže si ji můžete bez problému vzít třeba dovnitř restaurace. Přenos koloběžky na krátkou vzdálenost nevyžaduje přílišnou námahu, nicméně do vyššího patra domu bez výtahu už se trochu pronesete. Svou velikostí se bez problémů vejde do kufru běžného auta, ale počítejte s tím, že vám nějaké to místo zabere. Nicméně se stále jedná o fantastickou městskou koloběžku.

 

Konstrukce, design a výbava

Koloběžka má líbivý design, který v kombinaci s černo-šedozeleným barevným provedením vypadá opravdu skvěle. Rám a skládací řídítka jsou vyrobeny z kované slitiny leteckého hliníku. Tato kombinace dodává koloběžce pevnost, která je potřebná k zajištění bezpečnosti jezdce. O vaše pohodlí se postarají přední a zadní pružinové tlumiče, přední a zadní 8-palcové plné pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy na řídítkách. Už nikdy nebudete muset řešit prázdné kolo! Skládání koloběžky je konstrukčně řešeno pákovým mechanismem, kterým lze rovněž zafixovat tyč řízení ve sklopené poloze. Budete tak mít jistotu, že koloběžku můžete kdykoliv složit, pokud ji budete muset někam přenést nebo naložit do auta. Přenášení a nakládání vám rovněž usnadní integrovaná rukojeť, umístěná v zadní části stroje, díky které lze koloběžku lépe zdvihnout. Koloběžka VSETT 8+ je vybavena velkým a snadno čitelným displejem se zámkem NFC, aktivujícím se čipem ve formě klíčenky, chytrým telefonem či hodinkami s podporou NFC. Displej zobrazuje všechny důležité údaje jako je rychlost, aktuální rychlostní stupeň, denní ujeté kilometry (TRIP), celkově ujeté kilometry (ODO) a aktuální úroveň nabití baterie. Díky vysokému jasu je displej čitelný i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

 

Naše hodnocení

Ideální koloběžka do města! VSETT 8+ je bytelná městská koloběžka a jsme rádi, že tento fantastický stroj můžeme svým zákazníkům nabízet i my. Je evidentní, že tato koloběžka splňuje deklarované papírové parametry. Má pevnou konstrukci, líbivý design, vysokou bezpečnost a spolehlivost. Až pojedete městskými ulicemi, všimněte si, kolik lidí se za vámi otočí. Určitě vám to vykouzlí úsměv na tváři a budete se cítit jako king. Koloběžku můžete bez obav zaparkovat uvnitř kavárny nebo v kanceláři a pohled na ni vás nikdy neomrzí. Ale pokud nemáte omezený rozpočet, přáli byste si větší dojezd nebo vyšší rychlost, určitě se podívejte i na model VSETT 10+.

 

 

ServisVsett-logo

Jsme prodejcem značky VSETT pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Všechny náhradní díly máme skladem a jsme certifikovaným poskytovatelem záručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našemu přímému kontaktu s výrobcem si poradíme i s případnými složitějšími závadami a diagnostikou.

 

O značce

Společnost VSETT intelligent technology Co., Ltd byla založena v roce 2018 a ústředí společnosti se nachází v čínském městě Ning-po (Ningbo). Jedná se o společnost zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou, prodejem a servisem elektrických koloběžek a příslušenství. Ačkoliv jde o velmi mladou značku, v odvětví elektromobility se i za svou krátkou existenci stihla proslavit nejen v domovské Číně, ale i na trzích Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Evropy, Afriky, Asie a Středního východu. Je důležité uvést, že za touto společností stojí tým, který představil světu velmi úspěšné koloběžky Zero. Vsett vnímá elektrické koloběžky jako inteligentní alternativu vůči ostatním způsobům přepravy nejen ve městě ale i mimo něj. Jedná se o přepravu, která je vysoce efektivní, cenově nenáročná a neznečišťuje naši planetu. Produkuje totiž nulovou uhlíkovou stopu a umožňuje zodpovědnější a mnohem zábavnější přepravu nejen tam, kam se dostanete autem či městskou dopravou, ale i na místa, kam se jinak nedostanete. Zrození této značky je novou možností pro jezdce na koloběžkách, kteří si museli dříve vybírat mezi výkonem, praktičností a cenou. Jako odpověď na individuální potřeby uživatelů, Vsett nabízí celou řadu modelů, ze kterých si určitě vybere každý. Zkušení zaměstnanci společnosti VSETT dbají na přísnou kontrolu kvality a poskytují kvalitní zákaznický servis k zajištění plné spokojenosti svých zákazníků. Všechny modely od Vsett (8, 8+, 9, 9+, 10+ a 11+) najdete v naší nabídce. S touto společností udržujeme dobré vztahy a osobně se známe nejen s některými zaměstnanci, ale také přímo s majitelem. Proto můžeme kvalitně poskytnout nejen záruční, pozáruční servis, ale i podporu, poradenství či náhradní díly.

4/10
Komfort
9/10
Snadnost údržby
24 kg
Váha
1700 W
Výkon
50 km
Dojezd
45 km/h
Rychlost
Vhodná do města
Zadní osvětlení
Přední osvětlení
Zvládne kopec
Dobře složitelné
Brzda vpředu
Brzda vzadu
Motor vzadu
Motor vpředu
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Vysoký výkon
Max Blinker doporučuje
Tempomat
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 24 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 11 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 45 km/h 36,78 km/h
Špičkový výkon 1700 W 1498 W
Dojezd 50 km 46,99 km
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
36,78
km/h
Max. rychlost
1 498
wattů
Max. výkon
46,99
km
Max. dojezd
33,76
km
Městský dojezd
32,26
km
Min. dojezd
12,51
sekund
Čas na
100 m
27,46
sekund
Čas na
250 m
102,20
sekund
Čas na
1 km
2,64
sekund
Čas do
20 km/h
4,49
sekund
Čas do
30 km/h
1,02
sekund
Čas z
20 km/h
1,57
sekund
Čas z
30 km/h
8,1
metrů
Dráha do
20 km/h
21,5
metrů
Dráha do
30 km/h
2,3
metrů
Dráha z
20 km/h
5,9
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 36,78
0
0 10
1,41
0 10
VSETT 8+ 1,41
0 15
2,02
0 15
VSETT 8+ 2,02
0 20
2,64
0 20
VSETT 8+ 2,64
0 25
3,39
0 25
VSETT 8+ 3,39
0 30
4,49
0 30
VSETT 8+ 4,49
0 35
6,98
0 35
VSETT 8+ 6,98
0 36,78
11,99
0 36,78
VSETT 8+ 11,99
10
10 15
0,61
10 15
VSETT 8+ 0,61
10 20
1,23
10 20
VSETT 8+ 1,23
10 25
1,98
10 25
VSETT 8+ 1,98
10 30
3,08
10 30
VSETT 8+ 3,08
10 35
5,57
10 35
VSETT 8+ 5,57
10 36,78
10,58
10 36,78
VSETT 8+ 10,58
15
15 20
0,62
15 20
VSETT 8+ 0,62
15 25
1,38
15 25
VSETT 8+ 1,38
15 30
2,47
15 30
VSETT 8+ 2,47
15 35
4,96
15 35
VSETT 8+ 4,96
15 36,78
9,98
15 36,78
VSETT 8+ 9,98
20
20 25
0,76
20 25
VSETT 8+ 0,76
20 30
1,85
20 30
VSETT 8+ 1,85
20 35
4,34
20 35
VSETT 8+ 4,34
20 36,78
9,36
20 36,78
VSETT 8+ 9,36
25
25 30
1,09
25 30
VSETT 8+ 1,09
25 35
3,59
25 35
VSETT 8+ 3,59
25 36,78
8,60
25 36,78
VSETT 8+ 8,60
30
30 35
2,49
30 35
VSETT 8+ 2,49
30 36,78
7,51
30 36,78
VSETT 8+ 7,51
35
35 36,78
5,01
35 36,78
VSETT 8+ 5,01
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 36,78
0
0 10
2,48
0 10
VSETT 8+ 2,48
0 15
4,89
0 15
VSETT 8+ 4,89
0 20
8,11
0 20
VSETT 8+ 8,11
0 25
12,93
0 25
VSETT 8+ 12,93
0 30
21,47
0 30
VSETT 8+ 21,47
0 35
44,58
0 35
VSETT 8+ 44,58
0 36,78
94,68
0 36,78
VSETT 8+ 94,68
10
10 15
2,40
10 15
VSETT 8+ 2,40
10 20
5,63
10 20
VSETT 8+ 5,63
10 25
10,44
10 25
VSETT 8+ 10,44
10 30
18,99
10 30
VSETT 8+ 18,99
10 35
42,10
10 35
VSETT 8+ 42,10
10 36,78
92,20
10 36,78
VSETT 8+ 92,20
15
15 20
3,22
15 20
VSETT 8+ 3,22
15 25
8,04
15 25
VSETT 8+ 8,04
15 30
16,58
15 30
VSETT 8+ 16,58
15 35
39,69
15 35
VSETT 8+ 39,69
15 36,78
89,79
15 36,78
VSETT 8+ 89,79
20
20 25
4,82
20 25
VSETT 8+ 4,82
20 30
13,36
20 30
VSETT 8+ 13,36
20 35
36,47
20 35
VSETT 8+ 36,47
20 36,78
86,57
20 36,78
VSETT 8+ 86,57
25
25 30
8,54
25 30
VSETT 8+ 8,54
25 35
31,65
25 35
VSETT 8+ 31,65
25 36,78
81,75
25 36,78
VSETT 8+ 81,75
30
30 35
23,11
30 35
VSETT 8+ 23,11
30 36,78
73,21
30 36,78
VSETT 8+ 73,21
35
35 36,78
50,10
35 36,78
VSETT 8+ 50,10
Brzdné časy
35 30 25 20 15 10 0
36,78
36,78 35
0,08
36,78 35
VSETT 8+ 0,08
36,78 30
0,36
36,78 30
VSETT 8+ 0,36
36,78 25
0,64
36,78 25
VSETT 8+ 0,64
36,78 20
0,92
36,78 20
VSETT 8+ 0,92
36,78 15
1,16
36,78 15
VSETT 8+ 1,16
36,78 10
1,41
36,78 10
VSETT 8+ 1,41
36,78 0
1,93
36,78 0
VSETT 8+ 1,93
35
35 30
0,29
35 30
VSETT 8+ 0,29
35 25
0,56
35 25
VSETT 8+ 0,56
35 20
0,84
35 20
VSETT 8+ 0,84
35 15
1,09
35 15
VSETT 8+ 1,09
35 10
1,33
35 10
VSETT 8+ 1,33
35 0
1,86
35 0
VSETT 8+ 1,86
30
30 25
0,27
30 25
VSETT 8+ 0,27
30 20
0,55
30 20
VSETT 8+ 0,55
30 15
0,80
30 15
VSETT 8+ 0,80
30 10
1,04
30 10
VSETT 8+ 1,04
30 0
1,57
30 0
VSETT 8+ 1,57
25
25 20
0,28
25 20
VSETT 8+ 0,28
25 15
0,53
25 15
VSETT 8+ 0,53
25 10
0,77
25 10
VSETT 8+ 0,77
25 0
1,30
25 0
VSETT 8+ 1,30
20
20 15
0,25
20 15
VSETT 8+ 0,25
20 10
0,49
20 10
VSETT 8+ 0,49
20 0
1,02
20 0
VSETT 8+ 1,02
15
15 10
0,24
15 10
VSETT 8+ 0,24
15 0
0,77
15 0
VSETT 8+ 0,77
10
10 0
0,53
10 0
VSETT 8+ 0,53
Brzdné dráhy
35 30 25 20 15 10 0
36,78
36,78 35
0,74
36,78 35
VSETT 8+ 0,74
36,78 30
3,20
36,78 30
VSETT 8+ 3,20
36,78 25
5,19
36,78 25
VSETT 8+ 5,19
36,78 20
6,84
36,78 20
VSETT 8+ 6,84
36,78 15
7,95
36,78 15
VSETT 8+ 7,95
36,78 10
8,68
36,78 10
VSETT 8+ 8,68
36,78 0
9,13
36,78 0
VSETT 8+ 9,13
35
35 30
2,46
35 30
VSETT 8+ 2,46
35 25
4,45
35 25
VSETT 8+ 4,45
35 20
6,10
35 20
VSETT 8+ 6,10
35 15
7,21
35 15
VSETT 8+ 7,21
35 10
7,94
35 10
VSETT 8+ 7,94
35 0
8,39
35 0
VSETT 8+ 8,39
30
30 25
1,99
30 25
VSETT 8+ 1,99
30 20
3,64
30 20
VSETT 8+ 3,64
30 15
4,75
30 15
VSETT 8+ 4,75
30 10
5,48
30 10
VSETT 8+ 5,48
30 0
5,93
30 0
VSETT 8+ 5,93
25
25 20
1,65
25 20
VSETT 8+ 1,65
25 15
2,76
25 15
VSETT 8+ 2,76
25 10
3,49
25 10
VSETT 8+ 3,49
25 0
3,94
25 0
VSETT 8+ 3,94
20
20 15
1,12
20 15
VSETT 8+ 1,12
20 10
1,85
20 10
VSETT 8+ 1,85
20 0
2,29
20 0
VSETT 8+ 2,29
15
15 10
0,73
15 10
VSETT 8+ 0,73
15 0
1,18
15 0
VSETT 8+ 1,18
10
10 0
0,45
10 0
VSETT 8+ 0,45

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka složená 108 cm  
      Výška složená 46 cm  
      Šířka složená 22,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Napětí baterie 48 V  
      Kapacita baterie 16 Ah  
      Energie v baterii 768 Wh  
      Tempomat ano  
      Start odrazem ano  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda bubnová + elektrická  
      Zadní brzda bubnová  
      Typ kola vpředu plné  
      Typ kola vzadu plné  
      Velikost kola vpředu 8"  
      Velikost kola vzadu 8"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Zadní zavěšení zdvojená pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 120 kg  
      Výrobce baterie LG články  
Spokojení zákazníci

Recenze

VSTT.ESC8PLS

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu