Vhodná
do města
Skvělý poměr
cena / výkon

Vhodná
do města
Skvělý poměr
cena / výkon

Nenechte se zmást nízkou cenou této koloběžky. Má až překvapivě skvělé parametry a kvalitní zpracovaní. Přesto, že jde o nejmenší model od značky ZERO má dostatečný výkon, dojezd a velmi pohodlný podvozek. Jde tak o skvělou koloběžku do městského prostředí, pokud vám nepřekáží trošku vyšší váha.

`

ZERO 8

New product

Product Options
Baterie: *
CN 499 Wh (48 V 10,4 Ah)
- 0 Kč
CN 624 Wh (48 V 13 Ah)
+ 826 Kč
  • CN 499 Wh (48 V 10,4 Ah)
  • CN 624 Wh (48 V 13 Ah)

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

ZERO 8 je městský model vysoké kvality, který je velmi kvalitně zpracovaný a přináší výjimečnou kombinaci výkonu, dojezdu, pohodlí a kompaktnosti, která nemá mezi městským koloběžkami mnoho konkurentů. Tento model je ukázkou toho, jak by měla vypadat malá výkonná městská koloběžka. Její největší výhodou oproti všem ostatním konkurentům je zejména propracovaný podvozek, který má na zadní nápravě dva pružinové tlumiče a na přední jednu pružinu. Kromě, na svou váhu a rozměry, velmi pohodlného podvozku je vybavená i 500 W motorem, který zvládne rychlost až 40 km/h a baterií umožňující dojezd až 45 km. U obou modelů (ZERO 8 a 9) jsou nadstandardní všechny parametry i pohodlí, kromě váhy, která je poměrně vysoká a to konkrétně 18 kg.

 

Pohodlí

Mezi malými praktickými městskými koloběžka jen velmi těžko najdete model, který by byl pohodlnější než ZERO 8. Vzadu má sice plné 8-mi palcové kolo, které nemůže dostat defekt, ale jeho tvrdost je bohatě vyvážená zdvojenými pružinovými tlumiči. V této kategorii, cenové i rozměrové, je stále běžné nemít žádné odpružení podvozku (viz Xiaomi nebo Ninebot MAX, které jsou tvrdé jako desky, což je až trestuhodné), je ZERO 8 světlem naděje pro pohodlnou jízdu po městě. Podvozek má navíc pružinu i vpředu, a tak je postaráno o obě kola. pohodlí přispívá i to, že ZERO zvolilo neobvyklou, ale logickou kombinaci. Vzadu plné bezúdržbové kolo, ale dva tlumiče a vepředu pružina a vzduchem plněné kolo, které pomáhá odfiltrovat část vibrací z jízdy. To je kombinace, která minimalizuje riziko defektu, ale zároveň maximalizuje pohodlí.

 

 

Výkon a dojezd

ZERO 8 má jeden 500 W motor umístěný vzadu. Výkon je dodávaný bez zbytečného trhání příjemným způsobem a postačuje k dosažení maximální rychlosti až 40 km/h, což je pro použití ve městě více než dostatečné. 500 W se nezalekne ani lehčího stoupání, zejména pokud nenese příliš těžkého jezdce. Výkon je řízen regulátorem, který zvládne až 20 A, takže je vhodně dimenzován a to přispívá k dlouhé životnosti. Dojezd závisí na zvolené baterii, ta větší má 13 Ah při 48V, celkem teda 624 Wh a postačí na nadstandardní dojezd 45 km. O něco levnější varianta má 10,4 Ah a teda 499 Wh, to postačí na cca 35 km při ekonomické jízdě. V dané cenové kategorii jde o fantastické čísla, která ještě vylepšuje nejlepší podvozek mezi malými městskými koloběžkami.

 

Bezpečnost

Malé městské koloběžky jsou vždy o nějakém kompromisu, a ten se nevyhnul ani ZERO 8. ZERO 8 má jednu brzdu (v této třídě běžný jev), která je mechanická a brzdí zadní kolo. Nejde teda o elektromagnetickou brzdu, ale klasickou bubnovou brzdu ovládanou páčkou na řídítkách. Výhodou tohoto řešení je jeho bezúdržbovost a při tak malé a lehké koloběžce je to naše preferované řešení před kotoučovými brzdami, které nebrzdí o nic lépe, ale vyžadují větší péči a často pískají či vibrují při brzdění. Vzhledem k absenci přední brzdy je třeba zvyknout si na to, že při brzdění je třeba se naklonit dozadu, čímž se přenese hmotnost na zadní kolo a koloběžka potom brzdí mnohem lépe, než byste čekali. Koloběžka brzdí srovnatelně s jinými modely v této kategorii, které spoléhají na elektromagnetickou brzdu (například modely Booster od E-Twow, Xiaomi). K bezpečnosti přispívá velmi pohodlný podvozek a do těla koloběžky integrované osvětlení, které svítí vpředu i vzadu. Nám absence přední brzdy překáží, protože si myslíme, že bezpečnost by měla být na prvním místě. Proto pokud uvažujete nad tímto modelem, Podívejte se taky na jeho bratra ZERO 9, který při stejné váze přináší o něco lepší parametry a zejména přidává přední kotoučovou brzdu.

Design

Černo-červená kombinace je unikátním podpisem všech modelů ZERO a vypadá fantasticky i na modelu 8. Jako jedna z mála koloběžek má svůj vlastní designový jazyk a je proto jiná, než všechny ostatní koloběžky této kategorie, které jsou podobné jako vejce vejci. Přesto, že jde o nejlevnější a nejmenší model značky ZERO, koloběžka působí kvalitním, až luxusním dojmem a vypadá dražší, než ve skutečnosti je. Zadní tlumiče a přední pružina v červené barvě, zdůrazňují, že jde o pohodlný model, který se nezalekne ani našich rozbitých chodníků a cest. Kabeláž je poměrně dobře schovaná do těla koloběžky a ta tak působí čistě a elegantně. Design je tak jako celá značka ZERO, založený zejména na funkčnosti, která je domyšlený do detailů a působí elegantně.

Využití a praktičnost

S váhou 18 kg nejde o nejlehčí výkonnou elektrickou do města, této kategorii stále kraluje výrobce E-Twow. Jde však o rozumnou alternativu s o něco pohodlnějším podvozkem, mechanickou zadní brzdou a vzhledem k parametrům i příznivou cenou. Koloběžka je o něco robustnější, což se samozřejmě projevilo na váze, oplácí to však větším pohodlím, celkovou pevností a určitě pevnějšími, širšími a pohodlnějšími rukojeťmi, které jsou skládací a zároveň pevné. Vynikající skladatelnost umožňuje koloběžku vzít všude s sebou, necháte ji v kavárně, či v podniku pod stoličkou a nebude nikomu překážet. Velkou výhodou je i vysoká spolehlivost, která přispívá k dobrému pocitu, že vás ZERO 8 vždy pohodlně doveze tam, kam potřebujete. Výhodou je i integrované osvětlení a bezúdržbová brzda, takže se stačí postavit a jezdit.

 

Naše hodnocení

ZERO 8 je dobrá volba do města, pokud hledáte výkonnou koloběžku za rozumné peníze. Jejím největším konkurentem jsou produkty výrobce E-Twow, které kralují kategorii ultra-lehkých koloběžek a váží cca o 6 kg méně, přičemž mají podobné papírové parametry. Papír však neřekne úplně všechno a pokud jde o pohodlí a celkovou pevnost koloběžky, v tom má ZERO 8 mírně navrch. Volbou proto zůstává, zda preferujete nejnižší možnou váhu, nebo o něco pohodlnější jízdu. Určitě si před koupí prohlédněte i model ZERO 9, který má o trošku lepší parametry a zejména má vyšší bezpečnost díky přední kotoučové brzdě. ZERO je špičkový výrobce ze Singapuru, s kterým máme dobré vztahy a osobně se známe nejen s jejich zaměstnanci, ale také přímo s majitelem. Proto můžeme poskytnout nejen záruční, ale i pozáruční servis, podporu a poradenství či náhradní díly.

 

Servis

Jsme výhradním a jediným dovozcem a prodejcem značky ZERO pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěný na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme jediným certifikovaným poskytovatelem záručních oprav v okolí. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

 

O značce

Značka ZERO vznikla v Singapuru v roce 2017 jako značka zkušeného prodejce osobní elektromobility, který se specializuje na elektrické koloběžky. Jde proto o poměrně mladou značku, která se za svou krátkou existenci dostala na celosvětovou špici a právem patří mezi ty nejlepší značky na trhu. ZERO vnímá elektrické koloběžky jako inteligentní alternativu vůči ostatním způsobům přepravy ve městě ale i mimo něj, která je vysoce efektivní, cenově nenáročná, ekologická a městu přináší ZERO emisí. ZERO přináší alternativu menších rozměrů, ale i uhlíkovou stopou a umožňuje zábavnější, zodpovědnější cestu ne jen tam, kam se dostanete autem či MHD, ale i tam, kam se nijak jinak nedostanete. Zrození značky ZERO byla odpověď na nedostatek možností pro jezdce, kteří si museli vybírat mezi výkonem, praktičností a cenou. Cílem ZERO je přinést celou rodinu modelů, které jsou odpovědí pro individuální potřeby uživatelů, aniž by museli dělat přílišné kompromisy a vedle toho jim přinášet i radost z jejich jízdy. Za poslední roky si ZERO vydobylo pevné místo na trhu a jméno, které přináší celou škálu modelů, které jsou v svých kategoriích na předních místech a nabízejí rozumnou alternativu, vůči ostatním značkám, za skvělou cenu.

Všechny modely od ZERO (8, 9, 10, 8X, 10X a 11X) najdete v naší nabídce.

6/10
Komfort
7/10
Snadnost údržby
40 km/h
Rychlost
18 kg
Váha
500 W
Výkon
45 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Vzduchové kola
Skvělý poměr cena / výkon
Volnoběžka
Dobře složitelné
Vysoká spolehlivost
Start z nuly
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 18 kg 18 kg Ultra lehkým městským koloběžkám s podobnými parametry kraluje výrobce E-TWOW,
Doba nabíjení 7 h podle konfigurace od 6 h do 7 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 40 km/h 35,52 km/h
Výkon 500 W 802,6 W
Dojezd 45 km podle konfigurace od 35 km do 45 km Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Dojezd v městském cyklu - Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h - 15 m
Vzdálenost na zrychlení 0 - 30 km/h - 43,4 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h - 4,62 s
Čas na zrychlení z 0 na 30 km/h - 8,57 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 3,7 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 9 m
Sprint na 100m - 14,8 s
Sprint na 250m - 30,27 s
Sprint na 1000m - 108,02 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
35,54
km/h
Max. rychlost
802,6
wattů
Max. výkon
51,80
km
Max. dojezd
36,98
km
Městský dojezd
17,50
km
Min. dojezd
14,80
sekund
Čas na
100 m
30,27
sekund
Čas na
250 m
108,02
sekund
Čas na
1 km
4,62
sekund
Čas do
20 km/h
8,57
sekund
Čas do
30 km/h
1,55
sekund
Čas z
20 km/h
2,35
sekund
Čas z
30 km/h
15,0
metrů
Dráha do
20 km/h
43,4
metrů
Dráha do
30 km/h
3,7
metrů
Dráha z
20 km/h
9,0
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 35,54
0
0 10
2,13
0 10
Zero 8 2,13
0 15
3,24
0 15
Zero 8 3,24
0 20
4,62
0 20
Zero 8 4,62
0 25
6,23
0 25
Zero 8 6,23
0 30
8,57
0 30
Zero 8 8,57
0 35
14,09
0 35
Zero 8 14,09
0 35,54
21,03
0 35,54
Zero 8 21,03
10
10 15
1,11
10 15
Zero 8 1,11
10 20
2,50
10 20
Zero 8 2,50
10 25
4,11
10 25
Zero 8 4,11
10 30
6,44
10 30
Zero 8 6,44
10 35
11,96
10 35
Zero 8 11,96
10 35,54
18,90
10 35,54
Zero 8 18,90
15
15 20
1,39
15 20
Zero 8 1,39
15 25
2,99
15 25
Zero 8 2,99
15 30
5,33
15 30
Zero 8 5,33
15 35
10,85
15 35
Zero 8 10,85
15 35,54
17,79
15 35,54
Zero 8 17,79
20
20 25
1,61
20 25
Zero 8 1,61
20 30
3,95
20 30
Zero 8 3,95
20 35
9,47
20 35
Zero 8 9,47
20 35,54
16,40
20 35,54
Zero 8 16,40
25
25 30
2,34
25 30
Zero 8 2,34
25 35
7,86
25 35
Zero 8 7,86
25 35,54
14,79
25 35,54
Zero 8 14,79
30
30 35
5,52
30 35
Zero 8 5,52
30 35,54
12,46
30 35,54
Zero 8 12,46
35
35 35,54
6,94
35 35,54
Zero 8 6,94
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 35,54
0
0 10
4,02
0 10
Zero 8 4,02
0 15
8,10
0 15
Zero 8 8,10
0 20
15,05
0 20
Zero 8 15,05
0 25
25,34
0 25
Zero 8 25,34
0 30
43,39
0 30
Zero 8 43,39
0 35
93,55
0 35
Zero 8 93,55
0 35,54
160,83
0 35,54
Zero 8 160,83
10
10 15
4,08
10 15
Zero 8 4,08
10 20
11,03
10 20
Zero 8 11,03
10 25
21,32
10 25
Zero 8 21,32
10 30
39,37
10 30
Zero 8 39,37
10 35
89,53
10 35
Zero 8 89,53
10 35,54
156,82
10 35,54
Zero 8 156,82
15
15 20
6,95
15 20
Zero 8 6,95
15 25
17,24
15 25
Zero 8 17,24
15 30
35,29
15 30
Zero 8 35,29
15 35
85,45
15 35
Zero 8 85,45
15 35,54
152,74
15 35,54
Zero 8 152,74
20
20 25
10,29
20 25
Zero 8 10,29
20 30
28,34
20 30
Zero 8 28,34
20 35
78,50
20 35
Zero 8 78,50
20 35,54
145,78
20 35,54
Zero 8 145,78
25
25 30
18,04
25 30
Zero 8 18,04
25 35
68,20
25 35
Zero 8 68,20
25 35,54
135,49
25 35,54
Zero 8 135,49
30
30 35
50,16
30 35
Zero 8 50,16
30 35,54
117,45
30 35,54
Zero 8 117,45
35
35 35,54
67,29
35 35,54
Zero 8 67,29
Brzdné časy
30 25 20 15 10 0
35,54
35,54 30
0,30
35,54 30
Zero 8 0,30
35,54 25
0,70
35,54 25
Zero 8 0,70
35,54 20
1,11
35,54 20
Zero 8 1,11
35,54 15
1,49
35,54 15
Zero 8 1,49
35,54 10
1,86
35,54 10
Zero 8 1,86
35,54 0
2,65
35,54 0
Zero 8 2,65
30
30 25
0,40
30 25
Zero 8 0,40
30 20
0,80
30 20
Zero 8 0,80
30 15
1,19
30 15
Zero 8 1,19
30 10
1,56
30 10
Zero 8 1,56
30 0
2,35
30 0
Zero 8 2,35
25
25 20
0,41
25 20
Zero 8 0,41
25 15
0,79
25 15
Zero 8 0,79
25 10
1,16
25 10
Zero 8 1,16
25 0
1,95
25 0
Zero 8 1,95
20
20 15
0,39
20 15
Zero 8 0,39
20 10
0,75
20 10
Zero 8 0,75
20 0
1,55
20 0
Zero 8 1,55
15
15 10
0,37
15 10
Zero 8 0,37
15 0
1,16
15 0
Zero 8 1,16
10
10 0
0,79
10 0
Zero 8 0,79
Brzdné dráhy
30 25 20 15 10 0
35,54
35,54 30
2,59
35,54 30
Zero 8 2,59
35,54 25
5,48
35,54 25
Zero 8 5,48
35,54 20
7,89
35,54 20
Zero 8 7,89
35,54 15
9,67
35,54 15
Zero 8 9,67
35,54 10
10,86
35,54 10
Zero 8 10,86
35,54 0
11,60
35,54 0
Zero 8 11,60
30
30 25
2,89
30 25
Zero 8 2,89
30 20
5,30
30 20
Zero 8 5,30
30 15
7,08
30 15
Zero 8 7,08
30 10
8,27
30 10
Zero 8 8,27
30 0
9,01
30 0
Zero 8 9,01
25
25 20
2,41
25 20
Zero 8 2,41
25 15
4,19
25 15
Zero 8 4,19
25 10
5,38
25 10
Zero 8 5,38
25 0
6,12
25 0
Zero 8 6,12
20
20 15
1,78
20 15
Zero 8 1,78
20 10
2,97
20 10
Zero 8 2,97
20 0
3,71
20 0
Zero 8 3,71
15
15 10
1,19
15 10
Zero 8 1,19
15 0
1,93
15 0
Zero 8 1,93
10
10 0
0,74
10 0
Zero 8 0,74

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka složená 98 cm  
      Výška složená 37 cm  
      Šířka složená 18 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie Čína - bez značky  
      Napětí baterie 48 V  
      Kapacita baterie 13 Ah podle konfigurace: 10,4 Ah, 13 Ah  
      Energie v baterii 624 Wh podle konfigurace: 499 Wh, 624 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda bez  
      Zadní brzda bubnová  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 8"  
      Typ kola vzadu plné  
      Velikost kola vzadu 8"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Doporučený tlak v pneumatikách 40 - 50 Psi (2,7 - 3,5 Bar)  
      Přední zavěšení pružina  
      Zadní zavěšení zdvojená pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Barvy černo-červená  
      Max. zátěž 100 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 13 customer reviews

Dobrá koloběžka po rovince, ale do kopců a do terénu se nehodí.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Čekal jsem víc, rozjíždí se pomalu a blbě se skládá, jde to hrozně ztuha.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Váha a pohodlnost jízdy je super, jen by to chtělo ještě přední brzdu, přijde mi že jedna je nedostatečná. Ještě ty tlumiče mi vadí, nějak to vrže.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Koloběžka se mi moc líbí, zkoušel jsem ji v Brně a přišla mi skvělá. Ovšem nyní mám problém s defekty, už jsem píchnul 3x a oprava je pro mě složitá, takže by to asi chtělo silnější pneumatiky.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Skvělá skladnost a dojezd, jen mi přijde že zrychluje zbytečně pomalu.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu