INOKIM OX S/H 2022

-31%

Velmi
pohodlná
Vysoký
výkon
Voltride
doporučuje

OX je menší bratr modelu OXO a patří na špici mezi prémiovými koloběžkami. Ohromí nejen unikátním designem, ale i svými parametry a velmi pohodlným nastavitelným podvozkem. Pokud i naleznete koloběžku s podobnými parametry a pohodlím, OX stále zvítězí bezpečností. Jde o jeden z našich nejoblíbenějších modelů.

`

INOKIM OX S/H 2022

New product

Product Options
Baterie: *
CN 780 Wh (60 V 13 Ah)
- 0 Kč
CN 1260 Wh (60 V 21 Ah)
+ 16 033 Kč
Původní cena Akční cena

44 290 Kčvčetně DPH

30 590 Kčvčetně DPH

- 31%

  • CN 780 Wh (60 V 13 Ah)
  • CN 1260 Wh (60 V 21 Ah)

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Sklad Bratislava
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

Vlajková loď značky INOKIM ztělesňuje všechny hodnoty tohoto výrobce. Koloběžka tak není na špici pouze díky svým parametrům, ale i bezpečností, designem, pohodlností a spolehlivostí. Navíc jde o doslova legendární model, který pozná každý fanoušek osobní elektromobility. Celá modelová řada OX sdílí identické tělo a design koloběžky a jednotlivé modely se liší hlavně výkonem a kapacitou baterie. Porovnávací tabulka jednotlivých modelů z rodiny OX je na konci tohoto textu.

Z celé koloběžky jsou cítit zkušenosti, protože INOKIM je jeden z nejstarších výrobců elektrických koloběžek na světě. První elektrickou koloběžku sestrojili a prodali už před jedenácti lety, což se nedá říct o drtivé většině "nováčků" na trhu. Proto je OX výjimečně kvalitně zpracovaná do posledního detailu. Mimochodem, za svůj design získala i prestižní cenu, Red dot design award, kterou se nemůže pochlubit jen tak někdo.

Bezpečnost

Bezpečnost je v případě značky INOKIM na prvním místě. Proto je OX ECO sestrojená z výjimečně pevné slitiny hliníku, používané v leteckém průmyslu. Celá konstrukce je důmyslně vyvážená, aby byla stabilní i ve vysokých rychlostech. Koloběžku vždy bezpečně zastaví dvě brzdy, přední brzda je kvalitní bezúdržbová bubnová, zadní je kotoučová. Patentovaný systém podvozku OSAP přispívá nejen k pohodlí, ale i k bezpečnosti, jelikož udržuje stabilitu i při vysokých rychlostech a při jízdě po horším povrchu. Pro méně zkušené jezdce je zde možnost omezení maximální rychlosti. K bezpečnosti přispívají i přední a zadní LED světla, přičemž to zadní plní i funkci brzdového světla. Pevnost celé koloběžky poskytuje nosnost až 120 kg. Koloběžka má též funkci kick-start, zamezující nechtěnému startu.

 

Výkon

OX patří mezi výkonné modely. Rychlosti 45 km/h dosáhne díky špičkovému výkonu až 1300 W! Oproti svému většímu bratrovi INOKIM OXO má sice nižší výkon, ale stále bohatě postačí na téměř všechno, co můžete od své koloběžky očekávat. Výhodou oproti modelu OXO je nižší váha o víc jak 7 kg. Má příjemný rozběh bez zbytečného trhání a plnou akceleraci dodá způsobem, který si dokážete naplno užít beze strachu v očích. Je vhodná i do lehčího terénu a stoupání, pokud má být však takováto jízda její hlavní náplní, zvažte model OXO. Na druhou stranu, pokud plánujete hlavně střední a dlouhé přesuny po městě, model OX se odvděčí nižší váhou, fantastickým pohodlím a dostatečným výkonem. Konec konců 45 km/h je bohatě postačující.

Design

Mezinárodní ocenění Red dot design award hovoří za všechno. Ne jen amatéři, ale i odborná porota hodnotí design této koloběžky jako jeden z nejlepších na světě. Je jednoduše nádherná a zároveň jiná, jako všechny ostatní koloběžky této výkonnostní kategorii, které jsou podobné jako vejce vejci. Asymetrické kyvné uchycení kol je určitě jedním z hlavních designových prvků, díky kterému se vám koloběžka rychle neokouká, protože z každé strany vypadá jinak. Z jedné strany uvidíte krásnou kyvku držící kolo a z druhé strany kola vypadají jako kdyby je na koloběžce nic nedrželo. Tyč řízení je důmyslně aerodynamicky tvarovaná a působí robustním dojmem, což se i od koloběžky která jezdí přes 40 km/h očekává. Model OX se vyrábí jen v exkluzivně působící černo-oranžové kombinaci, připomínající trošku, mezi motorkami známou, značku KTM. OX má, na rozdíl od modelu OXO, černé rukojeti místo oranžových, které nejen dobře vypadají, ale jsou i pohodlné na dotyk. OX má poměrně dobře maskované i brzdové hadičky a další kabely, které neruší celkový dojem z tohoto unikátního designového stroje. Černo–oranžová kombinace se k tomuto designu dokonale hodí, působí agresivně a luxusně zároveň.

Pohodlí

O pohodlí při jízdě se stará patentovaný systém podvozku OSAP, přičemž kola jsou asymetricky uchycené na kyvkách. Unikátní je, že OX má podvozek s nastavitelnou výškou, a tak si můžete lehce změnit výšku podle toho, zda budete jezdit v terénu nebo ve městě. Koloběžka zvládne i horší terén, jezdili jsme s ní i po louce, rozbitých či polních cestách a ani po delší jízdě jsme necítili únavu z přílišných vibrací. K pohodlí přispívají i desetipalcová kola s pneumatikami a dušemi od CST, které pomáhají tlumit nerovnosti. Díky rozměru deset palců a značkovému výrobcovi pneumatik není OX příliš náchylná na defekty. K pohodlí přispěje i podsvícený průhledný LCD displej. OX má též délkově nastavitelný boční stojan, který si můžete přizpůsobit zvolené výšce podvozku. Skládání koloběžky je jednoduchý a pohodlný proces, navíc ve složené poloze zůstanou řídítka zachycena o vyvýšenou část nášlapné plochy a OX je tak možné dobře uchopit za tyč řízení a přenést bez toho, aniž by se vám v rukou kroutila. Za pohodlné považujeme i celkovou bezúdržbovost tohoto modelu, stačí se na koloběžku postavit a jezdit. Nabíjecí konektor je dobře dostupný a nemusíte ho pracně hledat. Model OX je svojí váhou pod 30 kg o něco pohodlnější na přenášení oproti extrémnímu modelu OXO.

Využití a praktičnost

Díky její konstrukci a výkonu jde o jednu z nejvíce univerzálních koloběžek na světě. Nepohrdne ani lehkým terénem či menším kopcem. Ve městě určitě oceníte její výkon a nemusíte se bát, pokud potřebujete absolvovat středně dlouhou trasu nebo ji nemáte čas přes den nabíjet. V našich podmínkách vás doslova očaruje velmi pohodlný podvozek, který využijete stejně dobře na polní cestě jako na našich rozbitých cestách. Navzdory její univerzálnosti určitě nejde o to nejpraktičtější řešení do města, to rozhodně nechceme tvrdit. Musíte počítat s váhou okolo 27 kg, takže případné schody vás určitě nepotěší. Také si ji už při jejích rozměrech jednoduše nesložíte a neseberete do restaurace, ale většinou ji budete muset zamknout venku jako kolo. Její váha je stále uzvednutelná jedním člověkem bez přílišné námahy a její přenos na menší vzdálenost není problém. Vejde se do kufru běžného auta, ale mnoho místa vám tam už nezůstane. Proto pokud si ji chcete vzít s sebou na delší výlet autem (například k moři), lépe poslouží zadní nosič na kola na tažném zařízení. Když odhlédnete od vyšší váhy, jde o fantastické řešení do města, ale i mimo něj, přičemž v této třídě jde stále o jednu z nejlehčích koloběžek na trhu.

Naše hodnocení

Celou modelovou řadu OX jednoduše milujeme. Jde o jednu z nejuniverzálnějších koloběžek na trhu - o enduro mezi koloběžkami. Je z ní cítit, že značka nedbá jen na papírové parametry a design, ale i na bezpečnost a spolehlivost. Jestli pojedete off-road po polní cestě, třicítkou po silnici či krokem někde v centru města, vždy vám vyčaruje úsměv na tváři a budete cítit, že je jako stvořená na danou situaci. Bude vypadat skvěle v kavárně, ale i na cestě do práce, zaparkovaná v kanceláři nebo přes víkend zaprášená někde za městem na louce. Každý pohled na ni vás potěší a neomrzí vás ani po letech každodenního používání. Pokud váháte, který z modelů OX zvolit, řiďte se vašimi požadavky na výkon a dojezd. Pokud chcete jízdu bez kompromisů, zvolte OXO, jestliže dobrý dojezd a výkon a trošku nižší hmotnost tak OX, a pokud vám nevadí nižší výkon a dojezd a chcete ušetřit, OX ECO je určitě také dobrá volba. S rozhodnutím vám pomůže i tabulka na konci tohoto textu.

Samozřejmě, existují i extrémnější stroje, konec konců máme je v nabídce a sami je občas jezdíme. Žádný z nich vám však nedá takovou univerzálnost a tak příjemný pocit jako tato vlajková loď od INOKIMu. OX je jednoduše neodolatelná spokojenost na dvou kolech v každé situaci. Několikrát jsme osobně INOKIM navštívili v jejich centrále v Tel-Avivu a během oběda s designérem a "otcem" celé značky Nimrodem Sapirem Riccardem zazněla jedna myšlenka, která vystihuje ne jen tuto koloběžku, ale i celou značku INOKIM: "Ano, víme o tom, že existují výkonnější či levnější koloběžky. Samozřejmě, že bychom dokázali vyrobit ještě rychlejší, ještě šílenější a možná i levnější koloběžku, ale toto není soutěž, které se chceme zúčastnit, protože to prostě není to, co svět nyní potřebuje. INOKIM je rodina, je to životní styl, INOKIM přináší radost a příjemné vzrušení, přináší kvalitu, ale hlavně INOKIM vás doveze každý večer bezpečně domů k vaší rodině. A to je pro nás důležitější, než vyhrát žebříček nejšílenějších koloběžek světa.".

 

 

Servis

Jsme výhradním a jediným dovozcem a prodejcem značky INOKIM pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zabezpečený na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Všechny náhradní díly máme skladem a jsme jediným certifikovaným poskytovatelem záručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

O značce

INOKIM je jedním z mála výrobců, kteří drží všechno pod jednou střechou. Od designu, vývoje hardware a software, až po výrobu, prodej a servis. Každý jeden díl, každá součástka je na míru vyvíjena a testována INOKIMem, což je opravdu neobvyklý unikát, díky kterému patří INOKIM mezi absolutní špičku. Vývoj, výzkum a design sídlí v rodišti této značky – v Izraelském Tel-Avivu. Výroba probíhá v Číně ve městě Ningbo ve vlastní továrně a pod přísným kvalitativním dohledem.

INOKIM začal jako garážový projekt Nimroda Sapira Riccarda v roce 2009 a dnes patří mezi skutečné globální značky se zastoupením v téměř každé zemi světa. Nimrod je stále ve firmě aktivní a dodnes má na starosti právě design produktů a je proto i designérem modelu OX.

Voltride je hrdým partnerem této značky protože sdílíme společné nadšení a vášeň pro osobní elektromobilitu a od roku 2019 jsme jediným a výhradním zastoupením INOKIM pro celou střední Evropu. Vzhledem na globálnost značky nebudete mít problém se servisem nebo náhradními díly kdekoli na světě, protože partneři INOKIM drží globální záruku kvality, kdekoli se nacházíte a bez ohledu na to, v které zemi jste si svůj INOKIM koupili.

Porovnání modelové řady OX

Parametr OX ECO OX H OX S OXO
Výkon 1050 W 1300 W 1300 W 2600 W
Maximální rychlost 35 km/h 45 km/h 45 km/h 65 km/h
Dojezd 40 km 50 km 90 km 100 km (ECO režim)
Váha 25 kg 26 kg 28 kg 33,5 kg
Výrobce baterie Čína - bez značky Čína - bez značky Čína - bez značky Články LG
Energie baterie 624 Wh 780 Wh 1260 Wh 1536 Wh
Kapacita baterie 13 Ah 13 Ah 21 Ah 25,6 Ah
Napětí baterie 48 V 60 V 60 V 60 V
Počet motorů 1 - zadní 1 - zadní 1 - zadní 2 - přední i zadní
Přední brzda bubnová bubnová bubnová kotoučová hydraulická
Zadní brzda kotoučová kotoučová kotoučová kotoučová hydraulická
Rukojeti pěnové gumové gumové gumové oranžové
Doba dobíjení 7 h 7 h 8 h 14 h
10/10
Komfort
6/10
Snadnost údržby
45 km/h
Rychlost
26 kg
Váha
1300 W
Výkon
90 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Motor vzadu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Vysoký výkon
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Vzduchové kola
Skvělý poměr cena / výkon
Volnoběžka
Dobře složitelné
Max Blinker doporučuje
Vysoká spolehlivost
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 26 kg podle konfigurace od 26 kg do 28 kg Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Doba nabíjení 8 h podle konfigurace od 7 h do 8 h Zatím netestované Někteří výrobci již umožňují nabíjet najednou dvěma nabíječkami a snížit tak dobu nabíjení na polovinu.
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 45 km/h 44,28 km/h
Dojezd 90 km podle konfigurace od 50 km do 90 km Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace Dojezd postačující většině uživatelů. Doporučujeme však verzi OX S nejen kvůli kapacitě, ale i značkovým článkům LG
Dojezd v městském cyklu - Zatím netestované otestovaná jiná konfigurace
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h - 14,3 m
Vzdálenost na zrychlení 0 - 30 km/h - 35,9 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h - 4,4 s
Čas na zrychlení z 0 na 30 km/h - 7,48 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 1,7 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 4,2 m
Sprint na 100m - 13,9 s
Sprint na 250m - 26,42 s
Sprint na 1000m - 88,36 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
44,28
km/h
Max. rychlost
1 107
wattů
Max. výkon
100,42
km
Max. dojezd
70,54
km
Městský dojezd
45,39
km
Min. dojezd
13,90
sekund
Čas na
100 m
26,42
sekund
Čas na
250 m
88,36
sekund
Čas na
1 km
4,40
sekund
Čas do
20 km/h
7,48
sekund
Čas do
30 km/h
0,79
sekund
Čas z
20 km/h
1,17
sekund
Čas z
30 km/h
14,3
metrů
Dráha do
20 km/h
35,9
metrů
Dráha do
30 km/h
1,7
metrů
Dráha z
20 km/h
4,2
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 44,28
0
0 10
1,71
0 10
INOKIM OX S 1,71
0 15
3,09
0 15
INOKIM OX S 3,09
0 20
4,40
0 20
INOKIM OX S 4,40
0 25
6,04
0 25
INOKIM OX S 6,04
0 30
7,48
0 30
INOKIM OX S 7,48
0 35
9,82
0 35
INOKIM OX S 9,82
0 40
13,53
0 40
INOKIM OX S 13,53
0 44,28
24,17
0 44,28
INOKIM OX S 24,17
10
10 15
1,38
10 15
INOKIM OX S 1,38
10 20
2,69
10 20
INOKIM OX S 2,69
10 25
4,34
10 25
INOKIM OX S 4,34
10 30
5,78
10 30
INOKIM OX S 5,78
10 35
8,12
10 35
INOKIM OX S 8,12
10 40
11,82
10 40
INOKIM OX S 11,82
10 44,28
22,47
10 44,28
INOKIM OX S 22,47
15
15 20
1,31
15 20
INOKIM OX S 1,31
15 25
2,95
15 25
INOKIM OX S 2,95
15 30
4,40
15 30
INOKIM OX S 4,40
15 35
6,73
15 35
INOKIM OX S 6,73
15 40
10,44
15 40
INOKIM OX S 10,44
15 44,28
21,08
15 44,28
INOKIM OX S 21,08
20
20 25
1,65
20 25
INOKIM OX S 1,65
20 30
3,09
20 30
INOKIM OX S 3,09
20 35
5,43
20 35
INOKIM OX S 5,43
20 40
9,14
20 40
INOKIM OX S 9,14
20 44,28
19,78
20 44,28
INOKIM OX S 19,78
25
25 30
1,44
25 30
INOKIM OX S 1,44
25 35
3,78
25 35
INOKIM OX S 3,78
25 40
7,49
25 40
INOKIM OX S 7,49
25 44,28
18,13
25 44,28
INOKIM OX S 18,13
30
30 35
2,34
30 35
INOKIM OX S 2,34
30 40
6,05
30 40
INOKIM OX S 6,05
30 44,28
16,69
30 44,28
INOKIM OX S 16,69
35
35 40
3,71
35 40
INOKIM OX S 3,71
35 44,28
14,35
35 44,28
INOKIM OX S 14,35
40
40 44,28
10,64
40 44,28
INOKIM OX S 10,64
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 40 44,28
0
0 10
3,00
0 10
INOKIM OX S 3,00
0 15
7,87
0 15
INOKIM OX S 7,87
0 20
14,31
0 20
INOKIM OX S 14,31
0 25
24,57
0 25
INOKIM OX S 24,57
0 30
35,89
0 30
INOKIM OX S 35,89
0 35
57,34
0 35
INOKIM OX S 57,34
0 40
96,22
0 40
INOKIM OX S 96,22
0 44,28
222,69
0 44,28
INOKIM OX S 222,69
10
10 15
4,86
10 15
INOKIM OX S 4,86
10 20
11,31
10 20
INOKIM OX S 11,31
10 25
21,56
10 25
INOKIM OX S 21,56
10 30
32,88
10 30
INOKIM OX S 32,88
10 35
54,34
10 35
INOKIM OX S 54,34
10 40
93,22
10 40
INOKIM OX S 93,22
10 44,28
219,68
10 44,28
INOKIM OX S 219,68
15
15 20
6,45
15 20
INOKIM OX S 6,45
15 25
16,70
15 25
INOKIM OX S 16,70
15 30
28,02
15 30
INOKIM OX S 28,02
15 35
49,47
15 35
INOKIM OX S 49,47
15 40
88,35
15 40
INOKIM OX S 88,35
15 44,28
214,82
15 44,28
INOKIM OX S 214,82
20
20 25
10,25
20 25
INOKIM OX S 10,25
20 30
21,57
20 30
INOKIM OX S 21,57
20 35
43,02
20 35
INOKIM OX S 43,02
20 40
81,91
20 40
INOKIM OX S 81,91
20 44,28
208,37
20 44,28
INOKIM OX S 208,37
25
25 30
11,32
25 30
INOKIM OX S 11,32
25 35
32,77
25 35
INOKIM OX S 32,77
25 40
71,65
25 40
INOKIM OX S 71,65
25 44,28
198,12
25 44,28
INOKIM OX S 198,12
30
30 35
21,45
30 35
INOKIM OX S 21,45
30 40
60,33
30 40
INOKIM OX S 60,33
30 44,28
186,80
30 44,28
INOKIM OX S 186,80
35
35 40
38,88
35 40
INOKIM OX S 38,88
35 44,28
165,35
35 44,28
INOKIM OX S 165,35
40
40 44,28
126,47
40 44,28
INOKIM OX S 126,47
Brzdné časy
40 35 30 25 20 15 10 0
44,28
44,28 40
0,13
44,28 40
INOKIM OX S 0,13
44,28 35
0,29
44,28 35
INOKIM OX S 0,29
44,28 30
0,47
44,28 30
INOKIM OX S 0,47
44,28 25
0,66
44,28 25
INOKIM OX S 0,66
44,28 20
0,84
44,28 20
INOKIM OX S 0,84
44,28 15
1,05
44,28 15
INOKIM OX S 1,05
44,28 10
1,25
44,28 10
INOKIM OX S 1,25
44,28 0
1,63
44,28 0
INOKIM OX S 1,63
40
40 35
0,17
40 35
INOKIM OX S 0,17
40 30
0,34
40 30
INOKIM OX S 0,34
40 25
0,53
40 25
INOKIM OX S 0,53
40 20
0,72
40 20
INOKIM OX S 0,72
40 15
0,92
40 15
INOKIM OX S 0,92
40 10
1,12
40 10
INOKIM OX S 1,12
40 0
1,51
40 0
INOKIM OX S 1,51
35
35 30
0,17
35 30
INOKIM OX S 0,17
35 25
0,37
35 25
INOKIM OX S 0,37
35 20
0,55
35 20
INOKIM OX S 0,55
35 15
0,75
35 15
INOKIM OX S 0,75
35 10
0,96
35 10
INOKIM OX S 0,96
35 0
1,34
35 0
INOKIM OX S 1,34
30
30 25
0,19
30 25
INOKIM OX S 0,19
30 20
0,38
30 20
INOKIM OX S 0,38
30 15
0,58
30 15
INOKIM OX S 0,58
30 10
0,78
30 10
INOKIM OX S 0,78
30 0
1,17
30 0
INOKIM OX S 1,17
25
25 20
0,19
25 20
INOKIM OX S 0,19
25 15
0,39
25 15
INOKIM OX S 0,39
25 10
0,59
25 10
INOKIM OX S 0,59
25 0
0,98
25 0
INOKIM OX S 0,98
20
20 15
0,20
20 15
INOKIM OX S 0,20
20 10
0,41
20 10
INOKIM OX S 0,41
20 0
0,79
20 0
INOKIM OX S 0,79
15
15 10
0,20
15 10
INOKIM OX S 0,20
15 0
0,59
15 0
INOKIM OX S 0,59
10
10 0
0,38
10 0
INOKIM OX S 0,38
Brzdné dráhy
40 35 30 25 20 15 10 0
44,28
44,28 40
1,40
44,28 40
INOKIM OX S 1,40
44,28 35
3,02
44,28 35
INOKIM OX S 3,02
44,28 30
4,47
44,28 30
INOKIM OX S 4,47
44,28 25
5,84
44,28 25
INOKIM OX S 5,84
44,28 20
6,90
44,28 20
INOKIM OX S 6,90
44,28 15
7,77
44,28 15
INOKIM OX S 7,77
44,28 10
8,36
44,28 10
INOKIM OX S 8,36
44,28 0
8,65
44,28 0
INOKIM OX S 8,65
40
40 35
1,62
40 35
INOKIM OX S 1,62
40 30
3,07
40 30
INOKIM OX S 3,07
40 25
4,44
40 25
INOKIM OX S 4,44
40 20
5,50
40 20
INOKIM OX S 5,50
40 15
6,37
40 15
INOKIM OX S 6,37
40 10
6,96
40 10
INOKIM OX S 6,96
40 0
7,25
40 0
INOKIM OX S 7,25
35
35 30
1,45
35 30
INOKIM OX S 1,45
35 25
2,82
35 25
INOKIM OX S 2,82
35 20
3,89
35 20
INOKIM OX S 3,89
35 15
4,75
35 15
INOKIM OX S 4,75
35 10
5,34
35 10
INOKIM OX S 5,34
35 0
5,63
35 0
INOKIM OX S 5,63
30
30 25
1,37
30 25
INOKIM OX S 1,37
30 20
2,43
30 20
INOKIM OX S 2,43
30 15
3,30
30 15
INOKIM OX S 3,30
30 10
3,89
30 10
INOKIM OX S 3,89
30 0
4,17
30 0
INOKIM OX S 4,17
25
25 20
1,07
25 20
INOKIM OX S 1,07
25 15
1,94
25 15
INOKIM OX S 1,94
25 10
2,52
25 10
INOKIM OX S 2,52
25 0
2,81
25 0
INOKIM OX S 2,81
20
20 15
0,87
20 15
INOKIM OX S 0,87
20 10
1,46
20 10
INOKIM OX S 1,46
20 0
1,74
20 0
INOKIM OX S 1,74
15
15 10
0,59
15 10
INOKIM OX S 0,59
15 0
0,87
15 0
INOKIM OX S 0,87
10
10 0
0,29
10 0
INOKIM OX S 0,29

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Min. rychlost omezovače 6 km/h  
      Max. rychlost omezovače 25 km/h  
      Výkon 1300 W  
      Délka 122 cm  
      Výška 130 cm  
      Šířka 59 cm  
      Délka složená 122 cm  
      Výška složená 54 cm  
      Šířka složená 59 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie Čína - bez značky  
      Napětí baterie 60 V  
      Kapacita baterie 13 Ah podle konfigurace: 13 Ah, 21 Ah  
      Energie v baterii 780 Wh podle konfigurace: 780 Wh, 1260 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem ano  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda bubnová  
      Zadní brzda disková mechanická  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 10"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 10"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Doporučený tlak v pneumatikách 40 - 50 Psi (2,7 - 3,5 Bar)  
      Přední zavěšení kyvné rameno + nastavitelný zkrutný gumový blok  
      Zadní zavěšení kyvné rameno + nastavitelný zkrutný gumový blok  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Barvy černo-oranžová  
      Max. zátěž 120 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Rated 4.69 on the scale 1 - 5 based on 19 customer reviews

Výměna pneu

Dnes jsem měnil pichle zadni pneu. Sundate jedním šroubem připevněný blatník,dvěma sroubama brzdič. A montpakama nejdřív vnější hranu,pak vyndate duši a poté už jde rukou sundat celý plášť. A teď to horší. Nandas nový plast což jde taky docela rukou a já si to trošku namazal vazelínou,pak dovnitř nandas duši a to je pěknej pakec,ale po 15 min. jsem to měl a největší pakec prostrčit ventilek. Pak přesunout zbylou hranu a je to. Musíš dát pozor ať duše není zkroucená. No a teď nafouknout a chytit ventilek je taky pěkný. Dáš vše dohromady a je to. Kdyžtak voccci@seznam.cz

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Mám OX S a mám 120 kg a s dojezdem je to max 44 km(teď v zimě) ve městě . Ale jinak super moc....

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Jedna báseň

Skvělé, super do terénu. Silný motor. Dobrý dojest. Elegantní vzhled. Inokim ox nemá chybu.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Bez detailů

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Prvně mě oslovil design koloběžky INOKIM a následně sem byl moc rád že máte prodejnu v Praze, kam sem došel, vše mi vysvětlily a mohl sem si jí i vyzkoušet ..(projížďka před krámem ZDARMA). Tím bylo rozhodnuto. Mám jí 3 měsíce a rozhodně bych neměnil. DÍKY

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu