Vhodná
do města
Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

Vhodná
do města
Terén
zvládne
Velmi
pohodlná
Extrémní
výkon

VSETT 11+ je vybaven dvěma silnými 1500 W motory, které ve špičce produkují výkon až 2x 3000 W. Takový výkon vám za ideálních podmínek umožní rychlost až 85 km/h. Dvojité hydraulické kotoučové brzdy vás vždy bezpečně zastaví z jakékoliv rychlosti a 11 palcová přední a zadní pneumatika vám spolu s dvojitým hydraulickým odpružením vpředu i vzadu zajistí hladkou jízdu každým terénem.

`

VSETT 11+

New product

Product Options
Baterie: *
LG 2520 Wh (42 Ah 60 V)
+ 18 835 Kč
1872 Wh (31,2 Ah 60 V)
- 1 Kč
LG 2246,4 Wh (72 V 31,2 Ah)
+ 14 207 Kč
Cena s DPH

61 999 Kčvčetně DPH

  • LG 2520 Wh (42 Ah 60 V)
  • 1872 Wh (31,2 Ah 60 V)
  • LG 2246,4 Wh (72 V 31,2 Ah)

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

Pro ty nejnáročnější

VSETT vždy zaručuje ty nejextrémnější zážitky! Vydejte se do nejvyšší třídy této prémiové značky, protože VSETT 11+ je vrchol techniky určený převážně pro nejnáročnější jezdce, kteří nechtějí volit mezi cenou, kvalitou nebo bezpečností. Je to moderně navržená elektrická koloběžka s dokonale přizpůsobenými parametry pro pořádnou dávku adrenalinu. Jedná se o velmi výkonnou dvoumotorovou elektrickou koloběžku nové generace, za kterou stojí tým, který představil úspěšné koloběžky Zero. Tato řada elektrických koloběžek se vyznačuje výkonem, kvalitou, stabilitou a bezpečností. VSETT 11+ se může pochlubit řadou inovací, které posouvají vývoj elektrických koloběžek o úroveň dál.

 

Konstrukce, design a výbava

Koloběžka se svou konstrukcí nápadně podobá oblíbenému modelu Zero 11X díky svému zdvojenému sloupku řízení a masivnímu rámu. Je však provedena v odlišném černo-modrém barevném provedení s červenými doplňky. Rám, dvojitý sloupek řízení a řídítka jsou vyrobeny z kované slitiny leteckého hliníku s označením 6082-T6, zatímco hřídele kol jsou vyrobeny z chrom-molybdenové legované oceli s příměsí uhlíku s označením SCM440. Tato kombinace dodává koloběžce pevnost, která je u takto extrémního stroje vždy nutná. O vaše pohodlí se postarají dvojité přední tlumiče, které se nápadně podobají těm u motorek, zdvojené zadní hydraulické tlumiče, 11 palcové nafukovací pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy na řídítkách. Skládání koloběžky je konstrukčně řešeno zlomením dvojitého sloupku řízení, který je jištěn dvěma pevnými objímkami s dvojitou svorkou na každé tyči sloupku řízení. Budete tak mít jistotu, že koloběžku můžete kdykoliv složit do kompaktnější velikosti. Typickým designovým prvkem je masivní integrovaná opěrka nohou, umístěná v zadní části stroje, která slouží rovněž jako úchyt pro zdvihání tohoto stroje. Koloběžka VSETT 11+ je vybavena velkým a snadno čitelným displejem se zámkem NFC, aktivujícím se čipem ve formě klíčenky, chytrým telefonem či hodinkami s podporou NFC. Displej zobrazuje všechny důležité údaje jako je rychlost, aktuální rychlostní stupeň, denní ujeté kilometry (TRIP), celkově ujeté kilometry (ODO) a aktuální úroveň nabití baterie. Díky vysokému jasu je displej čitelný i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

 

Bezpečnost a kvalita jízdy

Bezpečnost je u takto extrémního stroje vždy na prvním místě. Celý model je opravdu velmi robustní a je vidět, že se na použitém materiálu nešetřilo. Komponenty koloběžky jsou umístěny v masivním rámu, který byl navržen pro maximální stabilitu jízdy v jakémkoliv terénu. Skládací mechanismus je díky dvojité svorce velmi pevný a především bezpečný. Rám je zhotovený z pevné slitiny leteckého hliníku a je pečlivě vyvážený z důvodu zachování stability i ve vyšší rychlosti. Ta může za ideálních podmínek dosahovat až k 85 km/h. Pro méně zkušené jezdce je zde možnost omezit maximální rychlost vypnutím předního motoru a tím snížit výkon koloběžky na polovinu. Nicméně k extrémnímu výkonu patří i kvalitní brzdový systém, kterým tato koloběžka disponuje již v základní výbavě. Plně hydraulické kotoučové brzdy Zoom dokáží vždy účinně zabrzdit za použití minimální síly na brzdovou páčku. V kombinaci s elektrickým ABS je tak brzdění naprostou hračkou. Kvalitní a pevná konstrukce celé koloběžky umožňuje celkovou nosnost až 150 kg. Koloběžka má též možnost aktivace funkce, tzv. "kick-start", zamezující nechtěnému startu z místa, pokud se zpočátku na její brutální výkon necítíte. Jako bonus je snadno udržovatelná nášlapná plocha zabraňující podkluzu jezdce v nepříznivém počasí či v extrémní situaci. Dalším zajímavým prvkem výbavy je obrovský LED světlomet s dlouhým paprskem, který využívá diody SMD. Přední světlomet v kombinaci s předními a zadními směrovými světly a elektrickým klaksonem umožní jezdci bezpečnou jízdu nejen ve dne, ale i za snížené viditelnosti. Veškerá světla jsou ovládána podsvětlenými kovovými palcovými spínači na řídítkách.

 

Výkon a dojezd

Elektrická koloběžka VSETT 11+ je osazena dvěma velmi výkonnými bezkartáčovými elektromotory s jednotlivým výkonem 1 500 W, které ve špičce produkují výkon až extrémních 2x 3 000 W. V kombinaci s duální řídící jednotkou, novými obvody tepelné ochrany a inovativní časově omezenou funkcí režimu "Sport", kterou lze aktivovat z ovládacího panelu umístěného na řídítkách, umožňuje koloběžka jezdci rychlou jízdu v jakémkoliv terénu! Výkon koloběžky se ovládá oblíbenou prstovou páčkou. Inteligentní lithium-iontová baterie podporuje rychlé nabíjení a slibuje dlouhý dojezd v ECO módu a s jedním motorem až 220 km (v závislosti na zvolené kapacitě 60 voltové baterie 31 Ah nebo 42 Ah a stylu jízdy). Dva nabíjecí porty, umístěné v horní části nášlapné plochy, jsou praktičtější v přístupu k nim a mají lepší ochranu proti mechanickému poškození při jízdě nerovným terénem. Nabíjecí porty jsou samozřejmě vybaveny ochrannou krytkou. Bateriový blok netrpí nežádoucím paměťovým efektem, proto vám při správném nabíjení a údržbě vydrží po mnoho let!

 

 

Využití a praktičnost

Díky pevné konstrukci a vysokému výkonu se jedná o velmi univerzální koloběžku. Vzhledem k pohonu obou kol nepohrdne VSETT 11+ ani horším terénem či prudkým kopcem. Při jízdě nepochybně oceníte plynulé dávkování výkonu, ale obratnost tohoto monstra nebude vzhledem k jeho velikosti zrovna z těch nejlepších. Nemusíte se však bát, že vás i na delší trase nechá ve štychu. Budete si pochvalovat inovovaný a velmi pohodlný podvozek, který využijete stejně dobře na kočičích hlavách ve městě, tak i v horším terénu. Navzdory univerzálnosti koloběžky může být pro některé jezdce velmi limitující váha okolo 58 kg (podle velikosti baterie), takže na zvedání koloběžky už budou muset být zřejmě dva, pokud tedy nemáte svaly jako Pepek námořník. Nicméně je třeba si uvědomit, že tento stroj je drsná hračka pro drsné jezdce, kteří nehledají jen dopravní prostředek, ale i velkou dávku adrenalinu a radost z extrémní jízdy.

 

Naše hodnocení

Na tento pekelný stroj si určitě netroufne každý. Je určen převážně pro adrenalinové nadšence, kteří vědí, co chtějí. VSETT 11+ překračuje naše očekávání. Dokáže opravdu hodně. Rychle a zábavně vás vždy dostane do cíle. Je to velmi rychlá a všestranně použitelná koloběžka, která vás nezklame ani po letech používání. Koloběžka naplňuje deklarované papírové parametry, má zajímavý a agresívní design a vysokou bezpečnost. Jestli pojedete polní cestou, osmdesátkou po silnici či krokem někde v centru města, vždy budete zářit radostí, že ji máte.

 

ServisVsett-logo

Jsme prodejcem značky VSETT pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Všechny náhradní díly máme skladem a jsme certifikovaným poskytovatelem záručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky našemu přímému kontaktu s výrobcem si poradíme i s případnými složitějšími závadami a diagnostikou.

 

O značce

Společnost VSETT intelligent technology Co., Ltd byla založena v roce 2018 a ústředí společnosti se nachází v čínském městě Ning-po (Ningbo). Jedná se o společnost zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou, prodejem a servisem elektrických koloběžek a příslušenství. Ačkoliv jde o velmi mladou značku, v odvětví elektromobility se i za svou krátkou existenci stihla proslavit nejen v domovské Číně, ale i na trzích Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Evropy, Afriky, Asie a Středního východu. Je důležité uvést, že za touto společností stojí tým, který představil světu velmi úspěšné koloběžky Zero. Vsett vnímá elektrické koloběžky jako inteligentní alternativu vůči ostatním způsobům přepravy nejen ve městě ale i mimo něj. Jedná se o přepravu, která je vysoce efektivní, cenově nenáročná a neznečišťuje naši planetu. Produkuje totiž nulovou uhlíkovou stopu a umožňuje zodpovědnější a mnohem zábavnější přepravu nejen tam, kam se dostanete autem či městskou dopravou, ale i na místa, kam se jinak nedostanete. Zrození této značky je novou možností pro jezdce na koloběžkách, kteří si museli dříve vybírat mezi výkonem, praktičností a cenou. Jako odpověď na individuální potřeby uživatelů, Vsett nabízí celou řadu modelů, ze kterých si určitě vybere každý. Zkušení zaměstnanci společnosti VSETT dbají na přísnou kontrolu kvality a poskytují kvalitní zákaznický servis k zajištění plné spokojenosti svých zákazníků. Všechny modely od Vsett (8, 8+, 9, 9+, 10+ a 11+) najdete v naší nabídce. S touto společností udržujeme dobré vztahy a osobně se známe nejen s některými zaměstnanci, ale také přímo s majitelem. Proto můžeme kvalitně poskytnout nejen záruční, pozáruční servis, ale i podporu, poradenství či náhradní díly.

10/10
Komfort
5/10
Snadnost údržby
85 km/h
Rychlost
58 kg
Váha
6000 W
Výkon
80 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Odpružený podvozek vpředu
Zvládne terén
Zvládne kopec
Hydraulická brzda vpředu
Motor vzadu
Motor vpředu
Vhodná do města
Extrémní výkon
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Hydraulická brzda vzadu
Vzduchové kola
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 58 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 16 h podle konfigurace od 16 h do 24 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 85 km/h Zatím netestované
Výkon 3000 W Zatím netestované
Špičkový výkon 6000 W Zatím netestované
Dojezd 80 km podle konfigurace od 80 km do 120 km Zatím netestované
 
Data sheet
Parametry se mohou lišit v závislosti na konfiguraci produktu. Pro přesnější parametry vyberte konfiguraci.
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 130 cm  
      Výška 120 cm  
      Šířka 65 cm  
      Délka složená 130 cm  
      Výška složená 57 cm  
      Šířka složená 65 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie Čína - bez značky podle konfigurace: LG články, Čína - bez značky  
      Napětí baterie 60 V podle konfigurace: 60 V, 72 V  
      Kapacita baterie 31,2 Ah podle konfigurace: 31,2 Ah, 42 Ah  
      Energie v baterii 1872 Wh podle konfigurace: 1872 Wh, 2246,4 Wh, 2520 Wh  
      Rekuperace ano  
      Systém ovládání prstová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon pohon předního i zadního kola  
      Přední brzda disková hydraulická  
      Zadní brzda disková hydraulická  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 11"  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vzadu 11"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení hydraulický tlumič + pružina  
      Zadní zavěšení zdvojený hydraulický tlumič + pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Max. zátěž 150 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu