E-Twow Booster GT SE

-7%
Vhodná
do města
Nejlepší
v třídě
Vysoký
výkon
Voltride
doporučuje

Vhodná
do města
Nejlepší
v třídě
Vysoký
výkon
Voltride
doporučuje

Nejlepší ultra-lehká a ultra-skladná koloběžka do města na světě. Vyrábí ji evropský výrobce E-Twow a pokud hledáte nejlepší koloběžku do města, v poměru váha / výkon / cena nenajdete na světě nic lepšího. Model Booster GT SE je vlajkovou lodí a zároveň nejnovějším modelem tohoto výrobce. Váží pouze 13 kg, má 700 W, dosáhne rychlosti až 40 km/h a má dojezd 50 km.

`

E-Twow Booster GT SE

New product

Product Options
Barva: *
 

- 1 Kč
 

- 1 Kč

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

 

 

E-TWOW Connect

Zůstaňte se svou koloběžkou neustále v kontaktu! Tato koloběžka je nově vybavena bluetooth, které je možné propojit s aplikací E-TWOW Connect ve vašem telefonu. Chcete-li spárovat koloběžku s aplikací, musíte se nejprve ujistit, že je v telefonu aktivována funkce Bluetooth a že koloběžka je zapnutá a v dosahu. Jakmile je připojení navázáno, budete mít přístup k následujícím funkcím: Nastavení rychlostního limitu, zapnutí a vypnutí světel, aktivace funkce rozjezdu z místa a uzamčení koloběžky. Další funkce budou postupně přidávány. Připravte se na zdokonalení zážitků z jízdy pomocí této chytré aplikace s připojením Bluetooth!

 

 

Nejlepší ultra-lehká koloběžka do města na světě

 

Booster GT SE je ultra-lehký městský model, který vyrábí evropská značka E-Twow. Je to vlajková loď této značky - nejnovější, nejsilnější a nejlepší model, jaký kdy vyrobili. Bez debaty patří mezi modely, které poskytují nejlepší poměr mezi váhou, skladností, výkonem, pohodlím a cenou. Celá rada Booster je jednoznačnou volbou z rozumu do městského prostředí. Navzdory své muší váze tyto koloběžky zvládnou i těžší jezdce, až do váhy 125 kg, a poskytují nadstandardní výkonnostní parametry. Dostatečné pohodlí díky odpružené zadní i přední nápravě a extrémní skladnost díky geniálnímu skládacímu mechanismu a rukojeti. Jsou bezúdržbové a dokonce disponují systémem rekuperace energie při brzdění (KERS). Z celé řady Booster je právě GT ten nejnovější, nejvýkonnější model s největší baterií. Díky pořádnému výkonu až 700 W a kvalitní velké baterii s články Samsung si poradí i s jezdcem do váhy 125 kg a zvládne i prudší stoupání. Je to to nejlepší, co si můžete koupit, pokud hledáte malou lehkou praktickou koloběžku do města.


Využití a praktičnost

Řada Booster patří bez zaváhání mezi nejpraktičtější koloběžky světa. Jejím jediným určením je být tím nejlepším modelem do městského prostředí a tento cíl se jí daří plnit na sto procent. Nemůžete od ní čekat pohodlnou jízdu na velké vzdálenosti mimo město a její off-roadové schopnosti jsou téměř minimální. To však rádi obětujete, protože nic z toho ve městě prostě nepotřebujete. Ve městě se počítá nízká váha, obratnost, skladnost, odolnost vůči horším cestám a chodníkům. Pokud k tomu přidáte dostatečný výkon, dojezd a úplnou bezúdržbovost, dostanete právě řadu Booster, která nemá v této váhové kategorii prakticky žádnou konkurenci. Díky plným kolům z patentovaného materiálu nemůžete dostat defekt. Kola jsou však dostatečně přilnavá a zejména jsou odpružená na přední i zadní nápravě a jízda na nich je tak stále dostatečně pohodlná na městské vzdálenosti. Na celé řadě  je geniální zejména její skladnost. Koloběžku je možné složit za méně než deset sekund (později rozložit) do minimalistických rozměrů, díky kterým je menší než malý kufřík. Můžete ji umístit například pod židli v kavárně, pod sedadlo v autobuse či do vlaku a do kufru běžného auta se jich vejde hned několik. Složená má totiž šířku menší než 15 cm, výšku 33 cm a délku cca jeden meter, takže se vám vejde téměř kamkoli. To se nedá říct o žádné jiné elektrické koloběžce s odpružením a podobnými parametry. Velmi praktická je i tyč řízení, která má jednoduše nastavitelnou výšku a přizpůsobí se tak nízkým, ale i vysokým jezdcům během pár sekund díky rychloupínáku.


Výkon a dojezd

E-Twow Booster GT SE je nejlépe vybavený model z řady Booster a disponuje výkonem až 700 W, který je vynikající vzhledem ke své váze, pouhých 13 kg. Rozdíl ve výkonu je skutečně cítit i oproti modelu Booster V. Tato koloběžka se nezalekne ani prudšího stoupání a její výkon je dostatečný i pro těžší jezdce. V poměru váha / výkon ji nic neporazí. Spodní platforma v sobě ukrývá Li-Ion baterii s napětím až 48 V a kapacitou 10,5 Ah, což odpovídá uložené energii až 504 Wh. Články této baterie jsou z dílny Samsungu. Tato kombinace výkonu a baterie vystačí na dojezd až 50 km, který je vzhledem na svou váhu pořádně nadstandardní. Oproti ostatním modelům z řady, Booster GT má mnohem vyšší napětí a citelně vyšší kapacitu. Oproti modelu Booster V konkrétně až o 33 % více uložené energie, a víc než 60 % oproti modelu Booster Plus S+. Až o 40 % vyšší výkon oproti ostatním modelům je pořádně cítit a vyplatí se za něj připlatit. Tento model patří svými parametry mezi světovou špičku a bude vám více než postačovat ještě dlouhá léta po koupi.

Vzhledem k uvedenému výkonu a parametrům doporučujeme model Booster GT SE všem jezdcům do 125 kg, jelikož to je konstrukční limit těla koloběžky. Pokud vážíte méně, budete si o to víc užívat její výkon na rovině, ale i do prudších kopců. Tam kde bylo třeba modelu Booster V do prudkého kopce pomáhat, Booster GT SE do kopce ještě zrychluje a často nepotřebujete ani její plný výkon. Ten umožní dosažení rychlosti až 40 km/h, což je do města více než dostatečné. Doporučujeme si prohlédnout srovnávací tabulku na konci tohoto textu, kde si můžete prohlédnout parametry celé rodiny koloběžek z dílny E-Twow. Uvidíte, že GT je nejen nejnovější, ale také nejvýkonnější model, za který se vyplatí připlatit.

Pohodlí

Mnoho zákazníků se obává koloběžek s plnými koly, kvůli méně pohodlné jízdě. Celá řada Booster však využívá plné pneumatiky z patentovaného materiálu, který sice samozřejmě nikdy nebude tak pružný jako vzduchem plněná pneumatika, ale přece jen trošku pruží a zejména má dobrou přilnavost. Právě tyto kola překvapivě přispívají k celkovému pohodlí, protože je nelze propíchnout a tudíž nemůžete dostat defekt. Jako jezdec tak získáváte mnohem vyšší jistotu a radost z používání, protože víte, že vždy přijedete do cíle včas a nemusíte myslet na tlak v pneumatikách ani se obávat defektu. To má samo o sobě obrovskou hodnotu, protože při rozměru kol 8 palců jsou defekty ve městě na modelech se vzduchem plněnými pneumatikami velmi časté. Pokud budete jezdit denně, tak vám tato kola ušetří možná i jeden defekt měsíčně. E-Twow Booster GT SE má navíc odpružené přední i zadní kolo, což nejen zvyšuje pohodlí, ale i bezpečnost. Z koloběžky tak díky pružení nespadnete pokud náhodou trefíte díru nebo jinou nerovnost. Přední i zadní pružina je snadno vyměnitelná a držíme je skladem, jejich výměnu doporučujeme po cca 3000 km. Zadní pružina má nastavitelné předpětí, takže ji můžete přizpůsobit váze jezdce a tím i změnit světlou výšku koloběžky. Pohodlí přispívá i automatické přední osvětlení se senzorem, přehledný display, extrémně nízká váha a zejména úplná bezúdržbovost. Nemusíte se starat o nic, pouze ji nabíjet a jezdit. Dokonce i přední brzdu má elektromagnetickou, takže nejen že se o ni nemusíte starat, nastavovat ji či vyměňovat brzdové destičky, ale ještě vám při brzdění dobíjí baterii. Pohodlí samotné jízdy je v této váhové kategorii nadprůměrné, i když se samozřejmě nevyrovná modelům se vzduchovými či olejovými tlumiči. Takové modely ale v této váhové kategorii ani neexistují. Úplným vrcholem je pohodlí vlastnictví této koloběžky. Nevyžaduje totiž kromě nabití a občasného kontrolního servisu nic dalšího. K pohodlí přispívá i výškově nastavitelná tyč řízení, takže je lehce možné koloběžku přizpůsobit jezdcům různé výšky a zajezdit si proto může celá rodina. Model GT má delší platformu, která ukrývá větší baterii a jízda na ní je tak ještě pohodlnější oproti modelům s kratší platformou, protože poskytuje více místa na nohy a trošku lepší stabilitu. Vedle toho má model GT nový povrch platformy, který je ze silikonu a na rozdíl od jeho předchůdců se dá snadno vyčistit vlhkým hadrem. Má také novější a výrazně vylepšený systém skládání, který se dá snadno ovládat i rukou a páčka skládání je pojištěna magnetem. K pohodlí při jízdě přispívá i zadní bubnová brzda, která výborně doplňuje tu přední rekuperační a dobře se dávkuje, protože se ovládá klasickou páčkou podobně jako brzda na kole.

Bezpečnost

Řada Booster má několik prvků zvyšujících bezpečnost. Obrovskou výhodou je integrované automatické osvětlení se senzorem, díky kterému nemusíte myslet na zapínání světel. Ty jsou dostatečně silné na to, aby vás bylo dobře vidět i za šera, ne jen v noci. Pevné pneumatiky považujeme za výhodu, protože nemůžete dostat defekt a nemusíte je pravidelně kontrolovat, jelikož vydrží tisíce kilometrů. Odpružený podvozek je obrovskou výhodou ve prospěch bezpečnosti, protože vás zachrání v situacích, které by s pevným podvozkem bezpochyby vedly k pádům. Podvozek zvládne například menší díry či nerovnosti, které si ne vždy stihnete při rychlejší jízdě všimnout. Je však třeba podotknout, že má svoje specifické nevýhody v oblasti bezpečnosti, s kterými je při jízdě potřeba počítat. Výrobce vsadil na extrémně nízkou váhu a zároveň chtěl dosáhnout maximální skladnost a bezúdržbovost. V nízké váze tyto koloběžky drží celosvětově první místo, ale šetření na váze se někde muselo projevit. Koloběžka tak nedisponuje klasickou přední mechanickou brzdou, ale pouze přední brzdou elektromagnetickou, která poměrně efektivně brzdí přední kolo a zároveň dobíjí baterii. Brzdný účinek je možné dobře dávkovat brzdovou páčkou, vyžaduje však trošku praxe a předvídání. Doporučujeme proto první kilometry jezdit se zvýšenou opatrností, abyste si na tento způsob brzdění zvykli. Zadní kolo je však vybaveno dodatečnou nezávislou mechanickou bubnovou brzdou, která se ovládá větší brzdovou páčkou na řídítkách podobně jako na kole, přičemž tento způsob brzdění je až překvapivě efektivní a snadno dokážete zadní kolo i zcela zablokovat. Koloběžku proto dokážete při troše předvídání a jezdění s rozumem vždy bezpečně zastavit a brzdný účinek na zadní kolo se dávkuje mnohem pohodlněji než u ostatních modelů E-Twow. Dodatečná zadní brzda na tomto modelu proto částečně eliminuje nevýhody ostatních modelů z řady, které nemají žádnou klasickou mechanickou brzdu. Samozřejmě modely s mechanickou přední i zadní brzdou dokáží brzdit lépe a zkušený jezdec s nimi vždy dokáže zastavit na kratší dráze. Ty jsou však zpravidla o dost těžší a náročnější na údržbu. Při jízdě na této (jakož i na každé jiné) koloběžce si proto nechte vždy dostatečnou rezervu pro brzdění a pokud nemáte jistotu, že vám nikdo nemůže skočit do cesty, tak zpomalte. Přítomnost mechanické bubnové brzdy této koloběžce velmi prospěla a jízda na ní je opět o něco bezpečnější a bezstarostnější.

Design

Design celé řady Booster je přísně podřízen funkčnosti, minimální možné váze a skladnosti. Koloběžka proto obětovala některé designové prvky a využívá základní tvary a industriální vzhled. Minimalistické rozměry i váha si vyžádaly minimalistický design za použití základních tvarů, které však utvářejí ucelený dojem, na který si rychle zvyknete. Kabeláž je integrovaná do těla koloběžky (s vyjímkou brzdového lanka), je vedená v tyči řízení a uvnitř v koloběžce, takže minimalistický design není rušen změtí volných kabelů. Displej, jeho ovládání i přední světla jsou elegantně umístěny tak, aby byly po ruce i během jízdy. Díky své skladnosti je koloběžka až neuvěřitelně kompaktní a ve složeném stavu vypadá skutečně elegantně. Vypadá proto skvěle i v restauraci či v kavárně, kde výborně zapadne a nepůsobí nevhodně či nepatřičně. Díky svému designu působí ještě lehčí než ve skutečnosti je a běžný pozorovatel na první pohled ani nezpozoruje, že jde o výkonnou elektrickou koloběžku s vlastním pohonem a zařadí ji spíše ke klasickým bezmotorovými koloběžkám. Model GT SE působí z celé řady nejmoderněji díky novému silikonovému povrchu platformy, úplně novému skládacímu mechanismu a také díky delší platformě.

 

Naše hodnocení

Celá řada Booster od výrobce E-Twow patří mezi naše nejoblíbenější a zároveň nejprodávanější koloběžky. Jde bezpochyby o nejlepší ultra lehké elektrické koloběžky do města na světě. V této váhové a výkonnostní kategorii nemají rovnocenného soupeře a ze stovek výrobců je ve své kategorii nikdo nepřekonal a pravděpodobně ani nepřekoná. E-Twow se specializuje na ultra lehké koloběžky už deset let a proto mají v této kategorii největší zkušenosti. Na rozdíl od jiných značek se soustředí pouze na to, v čem jsou nejlepší a proto věříme tomu, že této kategorii budou kralovat ještě dlouho. Booster GT SE je nejlépe vybavený model s obrovskou baterií i výkonem. Výkonově zvládne jezdce do 125 kg, také strmější kopce, a navíc disponuje i zadní klasickou bubnovou brzdou. Jak je patrné ze srovnávací tabulky, GT má nejlepší parametry, za které se vyplatí připlatit. Přítomnost mechanické brzdy je obrovskou výhodou z pohledu bezpečnosti a pohodlí jízdy. K celé řadě držíme skladem stovky náhradních dílů a známe ji nazpaměť, takže s koupí máte jistotu rychlé opravy i v případě, že se koloběžce něco stane. Velkou výhodou jsou i originální doplňky, které jsou na míru koloběžce, jakými jsou například praktický držák na snadnější přenášení, batoh na přenos koloběžky na zádech s kolečky (lze jej táhnout za sebou jako zavazadlo), praktická kapsička na tyč řízení (například na nabíječku nebo peněženku) či držák na mobil. Přikoupit si můžete i druhou nabíječku a jednu tak mít například doma a druhou v práci. Booster GT SE má až o 40 % vyšší výkon oproti ostatním modelům z řady, a ten je skutečně cítit, nejen při jízdě na rovině, ale zejména při jízdě do kopce. Má však i dvě negativa oproti modelu Booster V: výrobce ho z bezpečnostních důvodů nevybavil tempomatem a jeho nabíječka je chlazená ventilátorem, který je poměrně hlučný, takže během nabíjení vás může trošku rušit. Podle nás jsou však tyto nevýhody bohatě vyvážené oproti modelu Booster V o 40 % vyšším výkonem, o 33 % větší baterií, novou delší platformou s omyvatelným silikonovým povrchem a též vyšší maximální rychlostí. O kvalitě této řady svědčí i to, že od E-Twow si je kupují i jiné značky, které je prodávají pod svým jménem, protože koloběžku takových parametrů nedokážou sami vyrobit - například SXT (Německo), Uscooters (USA), Zoom (Asie), Powero (střední Evropa). U nás dostanete vždy přímo originál E-Twow s nejnovějšími vylepšeními, protože jednáme přímo s výrobcem a máme pro tuto značku výhradní zastoupení.

Servis

Jsme výhradní distributor a prodejce značky E-Twow pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich prodejnách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme jediný certifikovaný poskytovatel záručních a pozáručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou. S E-Twow udržujeme nadstandardně dobré vztahy a naši technici jsou školeni přímo ve výrobě, díky čemuž můžeme poskytovat rychlý záruční i pozáruční servis a koloběžky není nutné posílat k posouzení přes půl světa.

O značce

E-Twow patří mezi nejstarší značky elektrických koloběžek na světě, elektrické koloběžky totiž vyrábějí už deset let. Jde o jednu z mála značek, které sídlí v Evropě, konkrétně v Německu nedaleko Stuttgartu a v Rumunsku. Zakladatelem značky je Dr. Sorin Sirbu, který dodnes osobně dohlíží na výrobu, která probíhá stejně jako u ostatních značek v Číně. Na E-Twow je úžasné, že i po deseti letech následují svůj původní cíl - vyrábět nejlepší ultra-lehké elektrické koloběžky do města. Možná i díky tomu, že se nenechali zlákat do nových segmentů své koloběžky neustále zdokonalují a ty jsou každým rokem vždy o trošku lepší a spolehlivější. Postupnou evolucí se dopracovali k modelům, které nemají na světě konkurenci a v poměru váha / výkon / pohodlí / skladnost nenašli přemožitele. Prodávají se ve více než 40 zemích světa a soustředí se i na ekologický aspekt výroby. S E-Twow udržujeme dlouhodobě výborné vztahy a vidíme, že pracují s nadšením a s přesvědčením o ekologické smysluplnosti osobní elektromobility.

Porovnat více parametrů
Porovnat méně parametrů

Porovnání ultra-lehkých městských koloběžek (výrobce E-Twow)

SXT Light Eco SXT Light Plus E-Twow Booster Plus S+
(Facelift 2020)
SXT Light Plus V eKFV E-Twow Booster V
(Powero City)
(Facelift 2020)
SXT Light GT E-Twow Booster GT SE
Cena 17 990 Kč Od 20 100 Kč do 22 854 Kč 21 990 Kč 24 999 Kč 24 990 Kč 28 749 Kč 30 490 Kč
Výkon 350 W 500 W 500 W 500 W 500 W 700 W 700 W
Dojezd 30 km 35 km 35 km 40 km 40 km 50 km 50 km
Max. rychlost 27 km/h 30 km/h 36 km/h 20 km/h 36 km/h 40 km/h 40 km/h
Váha 10,7 kg 11 kg 11,1 kg 12,3 kg 11,3 kg 12,3 kg 13 kg
Napětí baterie 24 V 33 V 36 V 36 V 36 V 48 V 48 V
Kapacita baterie 6,5 Ah 6,5 Ah 8,7 Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah
Články baterie CN CN Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung
Energie baterie 156 Wh 215 Wh 313 Wh 378 Wh 378 Wh 504 Wh 504 Wh
Tempomat ano ano ano ano ano ne ne
Skládací mechanismus těžší skládání (pouze nohou) těžší skládání (pouze nohou) snadné skládání (i rukou) těžší skládání (pouze nohou) snadné skládání (i rukou) snadné skládání (i rukou) snadné skládání (i rukou)
Ručky a jejich skládání těžší skládání, starší systém těžší skládání, starší systém snadné skládání, pevnější mechanismus těžší skládání, starší systém snadné skládání, pevnější mechanismus snadné skládání, pevnější mechanismus snadné skládání, pevnější mechanismus
Nášlapná plocha starší systém (brusný papír), horší čištění starší systém (brusný papír), horší čištění silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem starší systém (brusný papír), horší čištění silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem
Zadní světlo ne ano ano ano ano ano ano
Display monochromatický barevný barevný barevný barevný barevný barevný
Brzdy slabší rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní bubnová + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní bubnová + zadní nožní
Odrazky ne boční v platformě boční v platformě boční v platformě + dodatečné žluté boční v platformě boční v platformě boční v platformě + dodatečné žluté
Délka platformy krátká krátká krátká krátká krátká dlouhá dlouhá
Boční stojan ne ne ne ne ne ne ano
5/10
Komfort
9/10
Snadnost údržby
40 km/h
Rychlost
13 kg
Váha
700 W
Výkon
50 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
KERS - rekuperace
Zvládne kopec
Motor vpředu
Brzda vzadu
Vhodná do města
Vysoký výkon
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Velmi lehká
Skvělý poměr cena / výkon
Světelný senzor
Více barevných variant
Volnoběžka
Dobře složitelné
Max Blinker doporučuje
Vysoká spolehlivost
Nejlepší ve třídě
Start z nuly
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 13 kg 13,1 kg
Doba nabíjení 5 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 40 km/h 37,14 km/h
Výkon 700 W 674,3 W
Dojezd 50 km 43,08 km
Dojezd v městském cyklu - 30,63 km
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h - 11,8 m
Vzdálenost na zrychlení 0 - 30 km/h - 44,6 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h - 4,5 s
Čas na zrychlení z 0 na 30 km/h - 9,31 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 3,5 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 8,5 m
Sprint na 100m - 15,4 s
Sprint na 250m - 29,55 s
Sprint na 1000m - 101,29 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
37,14
km/h
Max. rychlost
674,3
wattů
Max. výkon
43,08
km
Max. dojezd
30,63
km
Městský dojezd
31,21
km
Min. dojezd
15,40
sekund
Čas na
100 m
29,55
sekund
Čas na
250 m
101,29
sekund
Čas na
1 km
4,50
sekund
Čas do
20 km/h
9,31
sekund
Čas do
30 km/h
1,39
sekund
Čas z
20 km/h
2,15
sekund
Čas z
30 km/h
11,8
metrů
Dráha do
20 km/h
44,6
metrů
Dráha do
30 km/h
3,5
metrů
Dráha z
20 km/h
8,5
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 37,14
0
0 10
1,96
0 10
E-Twow Booster GT SE 1,96
0 15
3,11
0 15
E-Twow Booster GT SE 3,11
0 20
4,50
0 20
E-Twow Booster GT SE 4,50
0 25
6,64
0 25
E-Twow Booster GT SE 6,64
0 30
9,31
0 30
E-Twow Booster GT SE 9,31
0 35
15,24
0 35
E-Twow Booster GT SE 15,24
0 37,14
21,84
0 37,14
E-Twow Booster GT SE 21,84
10
10 15
1,15
10 15
E-Twow Booster GT SE 1,15
10 20
2,54
10 20
E-Twow Booster GT SE 2,54
10 25
4,68
10 25
E-Twow Booster GT SE 4,68
10 30
7,35
10 30
E-Twow Booster GT SE 7,35
10 35
13,28
10 35
E-Twow Booster GT SE 13,28
10 37,14
19,88
10 37,14
E-Twow Booster GT SE 19,88
15
15 20
1,39
15 20
E-Twow Booster GT SE 1,39
15 25
3,53
15 25
E-Twow Booster GT SE 3,53
15 30
6,20
15 30
E-Twow Booster GT SE 6,20
15 35
12,13
15 35
E-Twow Booster GT SE 12,13
15 37,14
18,73
15 37,14
E-Twow Booster GT SE 18,73
20
20 25
2,14
20 25
E-Twow Booster GT SE 2,14
20 30
4,81
20 30
E-Twow Booster GT SE 4,81
20 35
10,74
20 35
E-Twow Booster GT SE 10,74
20 37,14
17,34
20 37,14
E-Twow Booster GT SE 17,34
25
25 30
2,67
25 30
E-Twow Booster GT SE 2,67
25 35
8,60
25 35
E-Twow Booster GT SE 8,60
25 37,14
15,20
25 37,14
E-Twow Booster GT SE 15,20
30
30 35
5,93
30 35
E-Twow Booster GT SE 5,93
30 37,14
12,53
30 37,14
E-Twow Booster GT SE 12,53
35
35 37,14
6,60
35 37,14
E-Twow Booster GT SE 6,60
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 37,14
0
0 10
4,02
0 10
E-Twow Booster GT SE 4,02
0 15
7,20
0 15
E-Twow Booster GT SE 7,20
0 20
11,82
0 20
E-Twow Booster GT SE 11,82
0 25
24,11
0 25
E-Twow Booster GT SE 24,11
0 30
44,57
0 30
E-Twow Booster GT SE 44,57
0 35
98,86
0 35
E-Twow Booster GT SE 98,86
0 37,14
169,55
0 37,14
E-Twow Booster GT SE 169,55
10
10 15
3,19
10 15
E-Twow Booster GT SE 3,19
10 20
7,80
10 20
E-Twow Booster GT SE 7,80
10 25
20,10
10 25
E-Twow Booster GT SE 20,10
10 30
40,55
10 30
E-Twow Booster GT SE 40,55
10 35
94,84
10 35
E-Twow Booster GT SE 94,84
10 37,14
165,53
10 37,14
E-Twow Booster GT SE 165,53
15
15 20
4,61
15 20
E-Twow Booster GT SE 4,61
15 25
16,91
15 25
E-Twow Booster GT SE 16,91
15 30
37,37
15 30
E-Twow Booster GT SE 37,37
15 35
91,66
15 35
E-Twow Booster GT SE 91,66
15 37,14
162,35
15 37,14
E-Twow Booster GT SE 162,35
20
20 25
12,30
20 25
E-Twow Booster GT SE 12,30
20 30
32,75
20 30
E-Twow Booster GT SE 32,75
20 35
87,04
20 35
E-Twow Booster GT SE 87,04
20 37,14
157,73
20 37,14
E-Twow Booster GT SE 157,73
25
25 30
20,46
25 30
E-Twow Booster GT SE 20,46
25 35
74,75
25 35
E-Twow Booster GT SE 74,75
25 37,14
145,44
25 37,14
E-Twow Booster GT SE 145,44
30
30 35
54,29
30 35
E-Twow Booster GT SE 54,29
30 37,14
124,98
30 37,14
E-Twow Booster GT SE 124,98
35
35 37,14
70,69
35 37,14
E-Twow Booster GT SE 70,69
Brzdné časy
35 30 25 20 15 10 0
37,14
37,14 35
0,07
37,14 35
E-Twow Booster GT SE 0,07
37,14 30
0,33
37,14 30
E-Twow Booster GT SE 0,33
37,14 25
0,71
37,14 25
E-Twow Booster GT SE 0,71
37,14 20
1,09
37,14 20
E-Twow Booster GT SE 1,09
37,14 15
1,41
37,14 15
E-Twow Booster GT SE 1,41
37,14 10
1,80
37,14 10
E-Twow Booster GT SE 1,80
37,14 0
2,48
37,14 0
E-Twow Booster GT SE 2,48
35
35 30
0,26
35 30
E-Twow Booster GT SE 0,26
35 25
0,64
35 25
E-Twow Booster GT SE 0,64
35 20
1,02
35 20
E-Twow Booster GT SE 1,02
35 15
1,34
35 15
E-Twow Booster GT SE 1,34
35 10
1,73
35 10
E-Twow Booster GT SE 1,73
35 0
2,41
35 0
E-Twow Booster GT SE 2,41
30
30 25
0,38
30 25
E-Twow Booster GT SE 0,38
30 20
0,76
30 20
E-Twow Booster GT SE 0,76
30 15
1,08
30 15
E-Twow Booster GT SE 1,08
30 10
1,47
30 10
E-Twow Booster GT SE 1,47
30 0
2,15
30 0
E-Twow Booster GT SE 2,15
25
25 20
0,38
25 20
E-Twow Booster GT SE 0,38
25 15
0,70
25 15
E-Twow Booster GT SE 0,70
25 10
1,09
25 10
E-Twow Booster GT SE 1,09
25 0
1,78
25 0
E-Twow Booster GT SE 1,78
20
20 15
0,32
20 15
E-Twow Booster GT SE 0,32
20 10
0,71
20 10
E-Twow Booster GT SE 0,71
20 0
1,39
20 0
E-Twow Booster GT SE 1,39
15
15 10
0,39
15 10
E-Twow Booster GT SE 0,39
15 0
1,08
15 0
E-Twow Booster GT SE 1,08
10
10 0
0,69
10 0
E-Twow Booster GT SE 0,69
Brzdné dráhy
35 30 25 20 15 10 0
37,14
37,14 35
0,68
37,14 35
E-Twow Booster GT SE 0,68
37,14 30
2,93
37,14 30
E-Twow Booster GT SE 2,93
37,14 25
5,60
37,14 25
E-Twow Booster GT SE 5,60
37,14 20
7,91
37,14 20
E-Twow Booster GT SE 7,91
37,14 15
9,31
37,14 15
E-Twow Booster GT SE 9,31
37,14 10
10,57
37,14 10
E-Twow Booster GT SE 10,57
37,14 0
11,44
37,14 0
E-Twow Booster GT SE 11,44
35
35 30
2,25
35 30
E-Twow Booster GT SE 2,25
35 25
4,92
35 25
E-Twow Booster GT SE 4,92
35 20
7,23
35 20
E-Twow Booster GT SE 7,23
35 15
8,63
35 15
E-Twow Booster GT SE 8,63
35 10
9,89
35 10
E-Twow Booster GT SE 9,89
35 0
10,76
35 0
E-Twow Booster GT SE 10,76
30
30 25
2,68
30 25
E-Twow Booster GT SE 2,68
30 20
4,98
30 20
E-Twow Booster GT SE 4,98
30 15
6,38
30 15
E-Twow Booster GT SE 6,38
30 10
7,64
30 10
E-Twow Booster GT SE 7,64
30 0
8,51
30 0
E-Twow Booster GT SE 8,51
25
25 20
2,30
25 20
E-Twow Booster GT SE 2,30
25 15
3,71
25 15
E-Twow Booster GT SE 3,71
25 10
4,97
25 10
E-Twow Booster GT SE 4,97
25 0
5,84
25 0
E-Twow Booster GT SE 5,84
20
20 15
1,40
20 15
E-Twow Booster GT SE 1,40
20 10
2,66
20 10
E-Twow Booster GT SE 2,66
20 0
3,53
20 0
E-Twow Booster GT SE 3,53
15
15 10
1,26
15 10
E-Twow Booster GT SE 1,26
15 0
2,13
15 0
E-Twow Booster GT SE 2,13
10
10 0
0,87
10 0
E-Twow Booster GT SE 0,87

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 113 cm  
      Výška 107 cm  
      Šířka 38 cm  
      Délka složená 106 cm  
      Výška složená 32 cm  
      Šířka složená 15 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie Samsung články  
      Napětí baterie 48 V  
      Kapacita baterie 10,5 Ah  
      Energie v baterii 504 Wh  
      Rekuperace ano  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ne  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon přední náhon  
      Přední brzda rekuperační  
      Zadní brzda bubnová  
      Typ kola vpředu plné  
      Velikost kola vpředu 8"  
      Typ kola vzadu plné  
      Velikost kola vzadu 8"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení pružina  
      Zadní zavěšení pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Barvy černá, antracit, bílá  
      Max. zátěž 125 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Rated 4.89 on the scale 1 - 5 based on 9 customer reviews
Ověřený nákup

Maximální spokojenot

Nechal jsem si doručit a po objednání jsem ji měl už za dva dny doma. Komunikace s prodejcem skvělá, dodatečně jsem měl pak pár dotazů a prodejci byli velmi ochotní mi poradit přes telefon - dodatečně moc děkuji. K modelu - původně jsem si chtěl koupit slabší model, ale protože nebyl k dostání, tak jsem koupil tuto koloběžku a beru to jako prozřetelnost. :) Je rychlá, svižná a lehce skládatelná. Do města je rozhodně super. Do schodů se snadno nosí, když jsem třeba v marketu dá se snadno tahat složenou za sebou. Mám 95 kg a na rovince se dostanu na 35 km/h a do konce kolem 21-23 km/h (podle sklonu samozřejmě). Pomaleji zvládá i velmi prudké kopce. Dojezd se asi motá kolem 30 km, neměřil jsem to přesně. Ale jezdím rychle, dost dlouhé trati i na maximální rychlost. Zkusil jsem i polní cestu a taky se to dá - pokud je samozřejmě hladší povrch. Je to moje první koloběžka a nadchla mě natolik, že z domova vyrážím už jen s ní. :))

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Koupil jsem na prodejně v Praze, zkoušel jsem více modelů ale tuto mi pán doporučoval jako jeho oblíbenou. Jsem rád že jsem si ji pořídil, protože je opravdu praktická a přesně na to co potřebuju. Původně jsem chtěl něco většího s 10" kolama a dušema, ovšem pán měl pravdu že by se mi to blbě skládalo a přenášelo. Moc se mi nelíbili ty úzké řidítka a tvrdé kola, ale hned jsem si zvyknul a to že nemusím řešit defekty a poruchy je velká úleva. Mohu jen doporučit!!!

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Koloběžku jsem si koupila na prodejně v Praze a mohu jen doporučit. Objednala jsem si jinou ale pak jsem volala s panem prodejcem a domluvili jsme se, ze si to prvni vyzkousim. Nakonec jsme vzala tuto, protože Zero 9 bylo na mě těžké. Také doporučuju si na koloběžky první podívat, z obrázků to občas působí menší než ve skutečnosti. Jinak to GT je moc dobrá koloběžka, mohu jen doporučit.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Koloběžka super, vyměnil jsem za xiaomi je to obrovský rozdíl.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Zajel jsem si do Brna vyzkouset kolobezky co maji a fakt dobre. Mohl jsem to porovnat mezi sebou a vybrat si to co mi sedelo nejvic, z toho jsem mel fakt radost, jidne vas to sotva nechaji vyzkouset, maximalne se na tom postavit. Chtel jsem vetsi dojezd a neco co se mi snadno vejde do kufru a tohle je presne ono, nemusi se nic montovat, jen se to snadno posklada, i ty riditka. Pokud mate malo mista tak toto je moc dobra kolobezka.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu