SXT Light Plus (Facelift)

Vhodná
do města
Velmi
lehká

Vhodná
do města
Velmi
lehká

Celá řada modelů Light od SXT patří mezi nejlepší ultra-lehké ultra-skladné koloběžky do města na světě. Pro SXT je vyrábí E-Twow a pokud hledáte nejlepší koloběžku do města, v poměru váha / výkon / cena, nenajdete na světě nic lepšího. Model Light Plus je druhý nejslabší z celé řady, proto má nízkou cenu, zároveň je však i druhý nejlehčí. Váží jen 11 kg a dosáhne rychlosti až 30 km/h.

`

SXT Light Plus (Facelift)

New product

Product Options
Barva: *
 
 
 

- 2 276 Kč

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Německo
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

SXT Light Plus je ultra-lehký městský model, který pro SXT vyrábí evropská značka E-Twow. Bez debaty patří mezi modely, které poskytují nejlepší poměr mezi váhou, skladností, výkonem, pohodlím a cenou. Celá řada SXT Light (E-Twow Booster) je jednoznačnou volbou z rozumu do městského prostředí. I přes svou muší váhu tyto koloběžky zvládnou i těžší jezdce až do váhy 125 kg. Poskytují nadstandardní výkonnostní parametry. Dostatečné pohodlí, díky odpružené zadní i přední nápravě a extrémní skladnost díky geniálnímu skládacímu mechanismu a řídítkám. Jsou absolutně bezúdržbové a dokonce disponují systémem rekuperace energie při brzdění (KERS). Z celé řady SXT Light je Plus druhý nejlevnější a zároveň druhý nejlehčí model, který díky nižšímu výkonu a slabší baterii doporučujeme jezdcům do váhy 70 kg. Pokud vážíte víc, podívejte se raději po modelech Light Plus V a výše. 


Využití a praktičnost

Řada SXT Light patří bez zaváhání mezi nejpraktičtější koloběžky světa. Jejím jediným smyslem je být tím nejlepším modelem do městského prostředí a tento cíl se jí daří plnit na sto procent. Nemůžete od ní čekat pohodlnou jízdu na velké vzdálenosti mimo město a její off-roadové schopnosti jsou téměř minimální. To však rádi obětujete, protože nic z toho ve městě nepotřebujete. Ve městě se počítá nízká váha, obratnost, skladnost, odolnost vůči horším cestám a chodníkům. Když k tomu přidáte dostatečný výkon, dojezd a bezúdržbovost, dostanete právě řadu SXT Light, která nemá v této váhové kategorii prakticky žádnou konkurenci. Díky plným kolům z patentovaného materiálu nemůžete dostat defekt. Jsou dostatečně přilnavá a hlavně odpružená na přední i zadní nápravě. Jízda na nich je tak stále dostatečně pohodlná na městské vzdálenosti. Na celé řadě SXT Light je geniální zejména její skladnost. Koloběžku je možné složit za méně než deset sekund (a pak rozložit) do minimalistických rozměrů, díky kterým je menší než malý kufřík a dostanete ji například pod stoličku v kavárně, pod sedadlo v autobuse či do vlaku. Do kufru běžného auta se jich vleze hned několik. Složená má totiž šířku méně než 15 cm, výšku 33 cm a délku pod jeden metr, takže ji skutečně umístíte téměř kamkoliv. To se nedá říct o žádné jiné elektrické koloběžce s odpružením a podobnými parametry. Velmi praktická je i tyč řízení, která má jednoduše nastavitelnou výšku a přizpůsobí se tak nízkým, ale i vysokým jezdcům v průběhu pár sekund díky rychloupínáku.

 


Výkon a dojezd

SXT Light Plus je druhým nejslabším modelem z řady Light a disponuje výkonem 500 W, který je však stále vynikající vzhledem ke svojí muší váze, jen 11 kg. Spodní platforma v sobě skrývá Li-Ion baterii s napětím 33 V a kapacitou 6,5 Ah, což odpovídá uložené energii 215 Wh. Tato kombinace výkonu a baterie vystačí na dojezd 35 km, který je pro mnohé bohatě dostačující. Oproti nejslabšímu modelu Light Eco má vyšší napětí a tím o trošku více uložené energie v baterii. Pokud však není cena jediným rozhodujícím parametrem, doporučujeme prohlédnout si i vyšší modely Plus V, případně GT, které nabízí za menší příplatek výrazně více energie v baterii a pracují s vyšším napětím, díky čemuž nabízejí i lepší výkon například při jízdě do kopce. SXT Light Plus V má v baterii až o 75 % více energie a model GT více až o 130 %.

Vzhledem k uvedenému výkonu a parametrům, doporučujeme model Light Plus spíše lehčím jezdcům do 70 kg, pro které bude tato koloběžka dostačující. Její výkon umožní dosáhnout rychlosti až 30 km/h, což je do města ideální. Na rovině odveze i těžší jezdce, pokud však plánujete jízdu do kopce, podívejte se po silnějších modelech SXT Light Plus V anebo GT. Doporučujeme si prohlédnout porovnávací tabulku na konci tohoto textu, kde můžete porovnat parametry celé rodiny těchto koloběžek z dílny E-Twow. 

Pohodlí

Mnozí zákazníci se bojí koloběžek s plnými koly, kvůli méně pohodlné jízdě. Celá řada Light od SXT však využívá plné pneumatiky z patentovaného materiálu, který sice samozřejmě nikdy nebude tak pružný jako vzduchem plněná pneumatika, ale přece jen trošku pruží a zejména má dobrou přilnavost. Právě tato kola překvapivě přispívají k celkovému pohodlí, protože jsou nepropíchnutelná a tedy nemůžete dostat defekt. Jako jezdec tak získáváte mnohem větší jistotu a radost z užívání, protože víte, že vždy přijedete do cíle včas a nemusíte myslet na tlak v pneumatikách ani se bát defektu. To má samo o sobě obrovskou hodnotu, protože při rozměru kol 8 palců jsou defekty ve městě na modelech se vzduchem plněnými pneumatikami velmi časté a pokud budete jezdit denně, tak vám tato kola ušetří možná i jeden defekt měsíčně. SXT Light Plus má navíc odpružené přední i zadní kolo, což zvyšuje pohodlí i bezpečnost. Z koloběžky tak díky pružení nespadnete, pokud náhodou trefíte díru nebo jinou nerovnost. Přední i zadní pružina je lehce vyměnitelná a držíme je skladem. Výměnu pružin doporučujeme po cca 3 000 km. Zadní pružina má nastavitelné předpětí, takže ji dokážete přizpůsobit váze jezdce a tím i změnit světlou výšku koloběžky. K pohodlí přispívá i automatické přední osvětlení se senzorem, přehledný displej, tempomat, extrémně nízká váha a zejména úplná bezúdržbovost. Nemusíte se starat o nic, jen ji nabíjet a jezdit. Dokonce i brzdu má elektromagnetickou, takže nejen, že se o ni nemusíte starat, nastavovat ji či měnit brzdové destičky, ale ještě vám při brzdění i dobíjí baterii. Pohodlí samotné jízdy je v této váhové kategorii nadprůměrné, i když se samozřejmě nevyrovná modelům se vzduchovými či olejovými tlumiči. Takové modely však v této váhové kategorii ani neexistují. Úplnou špičkou je pohodlí vlastnictví této koloběžky. Nevyžaduje kromě nabití a občasného kontrolního servisu nic další. K pohodlí přispívá i výškově nastavitelná tyč řízení, takže se koloběžka dá lehce přizpůsobit jezdcům různé výšky a zajezdit si proto může celá rodina.

Bezpečnost

Řada SXT Light má více prvků zvyšujících bezpečnost. Obrovskou výhodou je integrované automatické osvětlení se senzorem, díky kterému nemusíte myslet na zapínání světel. Ta jsou dostatečně silná na to, aby vás bylo dobře vidět i za šera, nejen v noci. Pevné pneumatiky považujeme za výhodu, protože nemůžete dostat defekt a nemusíte je pravidelně kontrolovat, vydrží tisíce kilometrů. Odpružený podvozek je obrovskou výhodou ve prospěch bezpečnosti, protože vás zachrání v situacích, které by s pevným podvozkem bezpochyby vedly k pádům. Podvozek zvládne například menší díry či nerovnosti, kterých si ne vždy stihnete při rychlejší jízdě všimnout. Je nutné však podotknout, že má svoje specifické nevýhody v oblasti bezpečnosti, s kterými je při jízdě potřebné počítat. Výrobce vsadil na extrémně nízkou váhu a zároveň chtěl dosáhnout maximální skladnost a bezúdržbovost. V lehké váze tyto koloběžky drží celosvětově první místo, ale šetření na váze se někde muselo projevit. Koloběžka tak nedisponuje klasickou mechanickou brzdou, ale jen brzdou elektromagnetickou, která poměrně efektivně brzdí přední kolo a zároveň dobíjí baterii. Brzdný účinek je možné dobře dávkovat brzdovou páčkou, vyžaduje však trošku praxe a předvídání. Doporučujeme první kilometry jezdit se zvýšenou opatrností, abyste si na tento způsob brzdění dostatečně zvykli. Zadní kolo je brzděné zatlačením nohou na blatník. Tento způsob brzdění je překvapivě efektivní a lehce dokážete zadní kolo přes blatník i zcela zablokovat. To opět vyžaduje trošku tréninku, ale když si na to zvyknete, přijde vám to úplně přirozené a koloběžku dokážete při trošce předvídání a jezdění s rozumem bezpečně zastavit. Během našich měření dokázala konzistentně zastavit z 20 km/h na vzdálenosti 4,2 m a z 25 km/h na vzdálenosti 6,3 m. Samozřejmě modely s mechanickou přední a zadní brzdou dokáží brzdit lépe a zkušený jezdec s nimi vždy dokáže zastavit na kratší dráze. Ty jsou však většinou o dost těžší a náročnější na údržbu. Při jízdě na této (ale i na každé jiné) koloběžce si proto nechávejte vždy dostatečnou rezervu na brzdění a pokud nemáte jistotu, že vám nikdo nemůže skočit do cesty, tak zpomalte. Z této řady elektrických koloběžek má zadní mechanickou bubnovou brzdu model SXT Light Plus V eKFV (limitovaný na 20 km/h) a model E-Twow Booster GT 2020, všechny ostatní jsou vybaveny stejně jako model SXT Light Plus rekuperační a nožní brzdou.

Design

Design celé řady Light je přísně podřízený funkčnosti, minimální možné váze a skladnosti. Koloběžka proto obětovala některé designové prvky a využívá základní tvary a industriální vzhled. Minimalistické rozměry i váha si vyžádaly minimalistický design za použití základných tvarů, které však tvoří ucelený dojem, na který si rychle zvyknete. Kabeláž je integrována do těla koloběžky, je vedena v tyči řízení a uvnitř koloběžky, takže minimalistický design není rušený spleteninou volných kabelů. Displej, jeho ovládaní i přední světla jsou elegantně umístněny tak, aby byly po ruce i během jízdy. Díky své skladnosti je koloběžka až neuvěřitelně kompaktní a ve složeném stavu vypadá skutečně elegantně. Proto bude vypadat skvěle i v restauraci či v kavárně, kde výborně zapadne a nepůsobí nevhodně či nepatřičně. Díky svému designu působí ještě lehčí než ve skutečnosti je a běžný pozorovatel na první pohled ani nezpozoruje, že jde o výkonnou elektrickou koloběžku s vlastním pohonem a zařadí ji spíš mezi klasické bezmotorové koloběžky. Model Light Plus má oproti modelu Eco navíc boční odrazky integrované do těla koloběžky, takže vypadá kompaktněji a elegantněji.

 

Naše hodnocení

Celá řada SXT Light a všechny modely od výrobce E-Twow patří mezi naše nejoblíbenější a zároveň nejprodávanější koloběžky. Jde bezpochyby o nejlepší ultra-lehké elektrické koloběžky do města na světě. V této váhové a výkonnostní kategorii nemají přemožitele a ze stovek výrobců je ve své kategorii nikdo nepřekonal a pravděpodobně tak brzy ani nepřekoná. E-Twow sa specializuje na ultra lehké koloběžky už deset let a proto mají v této kategorii největší zkušenosti. Na rozdíl od jiných značek se soustředili jen na to, v čem jsou nejlepší a proto věříme tomu, že budou této kategorii kralovat ještě dlouho. SXT Light Plus je základní, druhý nejslabší model z této řady. Pokud však neplánujete časté dlouhé trasy a s koloběžkou nebude jezdit těžší jezdec, tak určitě postačí a můžete ušetřit. Jako je však patrno z porovnávací tabulky, vyšší modely mají mnohem lepší parametry, za které se vyplatí připlatit. Absence mechanické brzdy je obrovskou výhodou z pohledu údržby, která je na tomto modelu prakticky nulová, ale přináší o něco vyšší nároky na jezdce, jeho schopnost předvídat a v případě potřeby zapojit brzdění zadního kola. K celé řadě držíme skladem stovky náhradních dílů a známe ji zpaměti, takže s koupí máte jistotu rychlé opravy i v případě, že se koloběžce něco stane. Velkou výhodou jsou i originální doplňky, které jsou na míru koloběžce, například praktický držák na snadnější přenášení, batoh na přenos koloběžky na zádech s kolečky (je možné ho tahat za sebou jako kufr), praktická kapsička na tyč řízení (například na nabíječku či peněženku) či držák na mobilní telefon. Přikoupit si můžete i druhou nabíječku a jednu tak mít například doma a druhou v práci.

Servis

Jsme největší autorizovaný dovozce a prodejce značky SXT pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich prodejnách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme certifikovaný poskytovatel záručních i pozáručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou. Zároveň jsme výhradním dovozcem značky E-Twow, která pro SXT vyrábí celou řadu Light, takže disponujeme náhradními díly a podporou i přímo od výrobce, s kterým udržujeme dobré vztahy a naši technici jsou školeni přímo ve výrobě.

O značce

SXT patří mezi nejstarší značky elektrických koloběžek na světě, protože vznikla už v roce 2005. Jde o jednu z mála značek, které sídlí v Evropě, konkrétně v Německu na jižní hranici se Švýcarskem. Centrála SXT je v německém městě Rheinfelden, kde sídlí obchod, design, centrální servis i sklad v jejich vlastní budově o celkové ploše přes 3 000 m2. Strategií SXT jsou lokální zastoupení, aby zákazníci měli stále po ruce poradenství i servis ve svém regionu a jazyce a nemuseli vše řešit na dálku přes internet. Voltride je největším takovým zastoupením ve střední Evropě se sítí prodejen v Praze, Brně a Bratislavě a také e-shopem v Maďarsku. Samotná výroba probíhá v 9 továrnách v Číně, které byly pečlivě zvoleny ze strany SXT tak, aby poskytovaly vysoký standard a kvalitu výroby a které produkují více než 10 milionů kusů ročně. SXT zabezpečuje pravidelnou kontrolu a přítomnost ve výrobě tak, aby byly dosahovány vysoké nároky, které SXT od svých dodavatelů požaduje. Všechny produkty SXT splňují Evropské standardy, jako například CE, ROHS, IQC, IPQC a FQC a jsou pravidelně kontrolovány interními audity tak, abyste si mohli být jisti, že koupí originálních výrobků SXT získáte produkt vysoké kvality. Za tím si SXT stojí vlastním jménem. Voltride nabízí výhradně originální produkty SXT, které pocházejí z Evropské centrály a můžeme proto garantovat jejich originalitu. Máme vybudovány dobré vztahy přímo s majitelem SXT a často se i osobně navštěvujeme, proto můžeme z vlastní zkušenosti potvrdit, že značka SXT to myslí s osobní elektromobilitou vážně a dělá to z přesvědčení o budoucnosti tohoto způsobu přepravy, se stejnou vášní a zanícením, jak to děláme my sami.

Porovnat více parametrů

Porovnání ultra-lehkých městských koloběžek (výrobce E-Twow)

SXT Light Eco SXT Light Plus E-Twow Booster Plus S+
(Facelift 2020)
SXT Light Plus V SXT Light Plus V eKFV E-Twow Booster V
Powero City
(Facelift 2020)
SXT Light GT E-Twow Booster GT 2020
Výkon 350 W 500 W 500 W 500 W 500 W 500 W 700 W 700 W
Dojezd 30 km 35 km 35 km 40 km 40 km 40 km 50 km 50 km
Max. rychlost 27 km/h 30 km/h 36 km/h 36 km/h 20 km/h 36 km/h 40 km/h 40 km/h
Váha 10,7 kg 11 kg 11,1 kg 11,3 kg 12,3 kg 11,3 kg 12,3 kg 13 kg
Napětí baterie 24 V 33 V 36 V 36 V 36 V 36 V 48 V 48 V
Kapacita baterie 6,5 Ah 6,5 Ah 8,7 Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah
Články baterie CN CN Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung
Energie baterie 156 Wh 215 Wh 313 Wh 378 Wh 378 Wh 378 Wh 504 Wh 504 Wh
Tempomat ano ano ano ano ano ano ne ne
Skládací mechanismus těžší skládání (pouze nohou) těžší skládání (pouze nohou) snadné skládání (i rukou) těžší skládání (pouze nohou) těžší skládání (pouze nohou) snadné skládání (i rukou) snadné skládání (i rukou) snadné skládání (i rukou)
Ručky a jejich skládání těžší skládání, starší systém těžší skládání, starší systém snadné skládání, pevnější mechanismus těžší skládání, starší systém těžší skládání, starší systém snadné skládání, pevnější mechanismus snadné skládání, pevnější mechanismus snadné skládání, pevnější mechanismus
Nášlapná plocha starší systém (brusný papír), horší čištění starší systém (brusný papír), horší čištění silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem starší systém (brusný papír), horší čištění starší systém (brusný papír), horší čištění silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem
Zadní světlo ne ano ano ano ano ano ano ano
Displej monochromatický barevný barevný barevný barevný barevný barevný barevný
Brzdy slabší rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní bubnová + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní bubnová + zadní nožní
Odrazky ne boční v platformě boční v platformě boční v platformě boční v platformě + dodatečné žluté boční v platformě boční v platformě boční v platformě + dodatečné žluté
Délka platformy krátká krátká krátká krátká krátká krátká dlouhá dlouhá
Boční stojan ne ne ne ne ne ne ne ano
4/10
Komfort
10/10
Snadnost údržby
30 km/h
Rychlost
11 kg
Váha
500 W
Výkon
35 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
KERS - rekuperace
Motor vpředu
Vhodná do města
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Velmi lehká
Světelný senzor
Více barevných variant
Volnoběžka
Dobře složitelné
Start z nuly
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 11 kg 10,8 kg
Doba nabíjení 4 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 30 km/h 25,85 km/h
Výkon 500 W 340,1 W
Dojezd 35 km Zatím netestované
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h - 25 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h - 7,27 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 4,2 m
Sprint na 100m - 19,1 s
Sprint na 250m - 40,77 s
Sprint na 1000m - 149,54 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
25,85
km/h
Max. rychlost
340,1
wattů
Max. výkon
::badge-value:total_range::
km
Max. dojezd
::badge-value:city_range::
km
Městský dojezd
::badge-value:max_range::
km
Min. dojezd
19,10
sekund
Čas na
100 m
40,77
sekund
Čas na
250 m
149,54
sekund
Čas na
1 km
7,27
sekund
Čas do
20 km/h
::badge-value:time_to_30kmh::
sekund
Čas do
30 km/h
1,63
sekund
Čas z
20 km/h
::badge-value:time_from_30kmh::
sekund
Čas z
30 km/h
25,0
metrů
Dráha do
20 km/h
::badge-value:distance_at_30kmh::
metrů
Dráha do
30 km/h
4,2
metrů
Dráha z
20 km/h
::badge-value:distance_from_30kmh::
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 25,85
0
0 10
2,52
0 10
SXT Light Plus 2,52
0 15
4,94
0 15
SXT Light Plus 4,94
0 20
7,27
0 20
SXT Light Plus 7,27
0 25
15,10
0 25
SXT Light Plus 15,10
0 25,85
32,85
0 25,85
SXT Light Plus 32,85
10
10 15
2,42
10 15
SXT Light Plus 2,42
10 20
4,76
10 20
SXT Light Plus 4,76
10 25
12,58
10 25
SXT Light Plus 12,58
10 25,85
30,33
10 25,85
SXT Light Plus 30,33
15
15 20
2,33
15 20
SXT Light Plus 2,33
15 25
10,16
15 25
SXT Light Plus 10,16
15 25,85
27,91
15 25,85
SXT Light Plus 27,91
20
20 25
7,83
20 25
SXT Light Plus 7,83
20 25,85
25,58
20 25,85
SXT Light Plus 25,58
25
25 25,85
17,75
25 25,85
SXT Light Plus 17,75
Dráha zrychlení
10 15 20 25 25,85
0
0 10
4,89
0 10
SXT Light Plus 4,89
0 15
13,66
0 15
SXT Light Plus 13,66
0 20
25,00
0 20
SXT Light Plus 25,00
0 25
73,33
0 25
SXT Light Plus 73,33
0 25,85
195,72
0 25,85
SXT Light Plus 195,72
10
10 15
8,77
10 15
SXT Light Plus 8,77
10 20
20,11
10 20
SXT Light Plus 20,11
10 25
68,44
10 25
SXT Light Plus 68,44
10 25,85
190,83
10 25,85
SXT Light Plus 190,83
15
15 20
11,34
15 20
SXT Light Plus 11,34
15 25
59,67
15 25
SXT Light Plus 59,67
15 25,85
182,06
15 25,85
SXT Light Plus 182,06
20
20 25
48,34
20 25
SXT Light Plus 48,34
20 25,85
170,72
20 25,85
SXT Light Plus 170,72
25
25 25,85
122,39
25 25,85
SXT Light Plus 122,39
Brzdné časy
20 15 10 0
25,85
25,85 20
0,36
25,85 20
SXT Light Plus 0,36
25,85 15
0,76
25,85 15
SXT Light Plus 0,76
25,85 10
1,17
25,85 10
SXT Light Plus 1,17
25,85 0
2,00
25,85 0
SXT Light Plus 2,00
20
20 15
0,40
20 15
SXT Light Plus 0,40
20 10
0,81
20 10
SXT Light Plus 0,81
20 0
1,63
20 0
SXT Light Plus 1,63
15
15 10
0,41
15 10
SXT Light Plus 0,41
15 0
1,24
15 0
SXT Light Plus 1,24
10
10 0
0,83
10 0
SXT Light Plus 0,83
Brzdné dráhy
20 15 10 0
25,85
25,85 20
2,08
25,85 20
SXT Light Plus 2,08
25,85 15
3,93
25,85 15
SXT Light Plus 3,93
25,85 10
5,24
25,85 10
SXT Light Plus 5,24
25,85 0
6,30
25,85 0
SXT Light Plus 6,30
20
20 15
1,85
20 15
SXT Light Plus 1,85
20 10
3,16
20 10
SXT Light Plus 3,16
20 0
4,22
20 0
SXT Light Plus 4,22
15
15 10
1,31
15 10
SXT Light Plus 1,31
15 0
2,37
15 0
SXT Light Plus 2,37
10
10 0
1,06
10 0
SXT Light Plus 1,06

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 102 cm  
      Výška 116 cm  
      Šířka 38 cm  
      Délka složená 97 cm  
      Výška složená 33 cm  
      Šířka složená 14,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Napětí baterie 33 V  
      Kapacita baterie 6,5 Ah  
      Energie v baterii 214,5 Wh  
      Rekuperace ano  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon přední náhon  
      Přední brzda rekuperační  
      Zadní brzda nožní  
      Typ kola vpředu plné  
      Velikost kola vpředu 8"  
      Typ kola vzadu plné  
      Velikost kola vzadu 8"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení pružina  
      Zadní zavěšení pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Barvy černá, antracit, modrá  
      Max. zátěž 125 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Rated 4.16 on the scale 1 - 5 based on 23 customer reviews
Ověřený nákup

Koloběžka jako taková je dobrá, jen nechápu ten dojezd. Píšou 35 km a přitom to neudělá ani 20 km. Jak už je to skoro vybité tak to do kopce vůbec nejede!!!

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Ty řidítka jsou nahouby, zbytečné úzké a hýbou se.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Jde to až na pár much.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Koloběžka je skoro perfektní, jen by to chtělo stojánek. Jde ji částěčně složit tak, že stojí na místě, ale to není tak stabilní.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Tato koloběžka je opravdu lehká a vypadá dobře. Po rovince se s tím jezdí krásně, ale problém je s kopcema. Pán mi říkal, že to nebude žádná sláva, ale doufala jsem, že to bude lepší.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu