SXT Light GT

Vhodná
do města
Velmi
pohodlná
Vysoký
výkon

Vhodná
do města
Velmi
pohodlná
Vysoký
výkon

Celá řada modelů Light od značky SXT patří mezi nejlepší ultra-lehké a ultra-skladné koloběžky do města na světě. Pro SXT je vyrábí E-Twow a pokud hledáte nejlepší koloběžku do města v poměru váha / výkon / cena, nenajdete na světě nic lepšího. Model Light GT je nejnovější a nejsilnější model s největší baterií. Váží pouhých 12,3 kg a dosáhne rychlost až 40 km/h a jeho dojezdová vzdálenost činí 50 km.

`

SXT Light GT

New product

Product Options
Barva: *
 

- 0 Kč
 

- 0 Kč

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Německo
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

SXT Light GT je ultra-lehký městský model, který pro SXT vyrábí evropská značka E-Twow. Jednoznačně patří mezi modely, které poskytují nejlepší poměr mezi váhou, skladností, výkonem, pohodlím a cenou. Celá řada SXT Light (E-Twow Booster) je zcela rozumnou volbou do městského prostředí. I přes svou muší váhu tyto koloběžky zvládnou i těžší jezdce až do váhy 125 kg. Poskytují nadstandardní výkonnostní parametry. Nabízí také dostatečné pohodlí díky odpružené zadní i přední nápravě a extrémní skladnost díky geniálnímu skládacímu mechanismu a řídítkám. Jsou absolutně bezúdržbové a dokonce disponují systémem rekuperace energie při brzdění (KERS). Z celé řady SXT Light je právě GT ten nejnovější, nejvýkonnější model s největší baterií. Díky pořádnému výkonu až 700 W a kvalitní velké baterii si poradí i s jezdcem do váhy 125 kg a zvládne i prudší stoupání. Jde o to nejlepší, co si od SXT můžete koupit, pokud hledáte malou lehkou praktickou koloběžku do města.


Využití a praktičnost

Řada SXT Light patří bez zaváhání mezi nejpraktičtější koloběžky světa. Jejím jediným účelem je být tím nejlepším modelem do městského prostředí a tento cíl se jí daří plnit na sto procent. Nemůžete od ní čekat pohodlnou jízdu na velké vzdálenosti mimo město a její off-roadové schopnosti jsou téměř minimální. To však rádi obětujete, protože nic z toho ve městě prostě nepotřebujete. Ve městě se počítá nízká váha, obratnost, skladnost, odolnost vůči horším cestám a chodníkům. Když k tomu přidáte dostatečný výkon, dojezd a bezúdržbovost, dostanete právě řadu SXT Light, která nemá v této váhové kategorii prakticky žádnou konkurenci. Díky plným kolům z patentovaného materiálu nemůžete dostat defekt. Jsou dostatečně přilnavá a především odpružená na přední i zadní nápravě. Jízda na nich je proto na městské vzdálenosti dostatečně pohodlná . Na celé řadě SXT Light je geniální zejména její skladnost. Koloběžku je možné složit za méně než deset sekund (a pak i rozložit) do minimalistických rozměrů, díky kterým je menší než malý kufřík a dostanete ji například pod stoličku v kavárně, pod sedadlo v autobuse či do vlaku. Do kufru běžného auta se jich vleze hned několik. Složená má totiž šířku méně než 15 cm, výšku 33 cm a délku pod jeden metr, takže ji skutečně umístíte téměř kamkoliv. To se nedá říct o žádné jiné elektrické koloběžce s odpružením a podobnými parametry. Velmi praktická je i tyč řízení, která má snadno nastavitelnou výšku a díky rychloupínáku se přizpůsobí nízkým i vysokým jezdcům v průběhu pár sekund.

 


Výkon a dojezd

SXT Light GT je nejlépe vybavený model z řady Light. Disponuje výkonem až 700 W, který je vynikající vzhledem ke své váze - jen 12,3 kg ,a rozdíl ve výkonu je skutečně cítit i oproti modelu Plus V. Tato koloběžka se nezalekne ani prudšího stoupání a její výkon postačí i pro těžší jezdce. V poměru váha / výkon ji nic neporazí. Spodní platforma v sobě ukrývá Li-Ion baterii s napětím až 48 V a kapacitou 10,5 Ah, což odpovídá uložené energii až 504 Wh. Články této baterie jsou z dílny Samsungu. Tato kombinace výkonu a baterie vystačí na dojezd až 50 km, který je vzhledem ke své váze pořádně nadstandardní. Oproti ostatním modelům z řady má Light GT mnohem vyšší napětí a citelně vyšší kapacitu. Konkrétně má až o 33 % více uložené energie oproti modelu Plus V a více než dvojnásobek oproti modelu Light Plus. Až o 40 % vyšší výkon oproti ostatním modelům je pořádně cítit a vyplatí se za něho připlatit. Tento model patří svými parametry mezi světovou špičku a bude vám skvěle sloužit ještě dlouhé roky po koupi.

Vzhledem k uvedenému výkonu a parametrům doporučujeme model Light GT všem jezdcům do 125 kg, protože to je konstrukční limit těla koloběžky. Pokud vážíte méně, budete si o to víc užívat její výkon na rovině, ale i do prudších kopců. Tam kde bylo potřebné modelu Plus V do prudkého kopce pomáhat, Light GT do kopce ještě zrychluje a často nepotřebujete ani plný výkon. Ten umožní dosáhnutí rychlosti až 40 km/h, což je do města více než dostatečné. Doporučujeme si prohlédnout porovnávací tabulku na konci tohoto textu, kde si můžete srovnat parametry celé rodiny koloběžek z dílny E-Twow. Uvidíte, že GT je nejen nejnovější, ale i nejvýkonnější model, za který se vyplatí připlatit.

Pohodlí

Hodně zákazníků se bojí koloběžek s plnými koly kvůli méně pohodlné jízdě. Celá řada Light od SXT však využívá plné pneumatiky z patentovaného materiálu, který sice nikdy nebude tak pružný jako vzduchem plněná pneumatika, ale přece jen trošku pruží a zejména má dobrou přilnavost. Právě tato kola překvapivě přispívají k celkovému pohodlí, protože jsou nepropíchnutelná a tedy nemůžete dostat defekt. Jako jezdec tak získáváte mnohem větší jistotu a radost z užívání, protože víte, že vždy přijedete do cíle včas a nemusíte myslet na tlak v pneumatikách ani se bát defektu. To má samo o sobě obrovskou hodnotu, protože při rozměru kol 8 palců jsou defekty ve městě na modelech se vzduchem plněnými pneumatikami velmi časté a pokud budete jezdit denně, tak vám tyto kola ušetří možná i jeden defekt měsíčně. SXT Light Plus GT má navíc odpružené přední i zadní kolo, což zvyšuje pohodlí i bezpečnost. Z koloběžky tak díky pružení nespadnete, pokud náhodou trefíte díru nebo jinou nerovnost. Přední i zadní pružina je lehce vyměnitelná a držíme je skladem. Jejich výměnu doporučujeme po cca 3 000 km. Zadní pružina má nastavitelné předpětí, takže ji dokážete přizpůsobit váze jezdce a tím i změnit světlou výšku koloběžky. K pohodlí přispívá i automatické přední osvětlení se senzorem, přehledný displej, tempomat, extrémně nízká váha a zejména úplná bezúdržbovost. Nemusíte se starat o nic, jen ji nabíjet a jezdit. Dokonce i brzdu má elektromagnetickou, takže nejen, že se o ni nemusíte starat, nastavovat ji či měnit brzdové destičky, ale ještě vám při brzdění i dobíjí baterii. Pohodlí samotné jízdy je v této váhové kategorii nadprůměrné, i když se samozřejmě nevyrovná modelům se vzduchovými či olejovými tlumiči. Takové modely ale v této váhové kategorii ani neexistují. Úplnou špičkou je pohodlí vlastnictví této koloběžky. Nevyžaduje kromě nabití a občasného kontrolního servisu nic dalšího. K pohodlí přispívá i výškově nastavitelná tyč řízení, takže se koloběžka dá lehce přizpůsobit jezdcům různé výšky a zajezdit si proto může celá rodina. Model GT má delší platformu, která ukrývá větší baterii a jízda na ní je tak ještě pohodlnější oproti modelům s platformou kratší, protože poskytuje víc místa na nohy a trošku lepší stabilitu. Kromě toho má model GT nový povrch platformy, který je ze silikonu a na rozdíl od jeho předchůdců se dá lehce vyčistit vlhkým hadříkem. Má také novější a výrazně vylepšený systém skládání, který se dá lehce ovládat i rukou a páčka skládání je zajištěna magnetem.

Bezpečnost

Řada SXT Light má více prvků zvyšujících bezpečnost. Obrovskou výhodou je integrované automatické osvětlení se senzorem, díky kterému nemusíte myslet na zapínání světel. Ta jsou dostatečně silná na to, aby vás bylo dobře vidět i za šera, nejen v noci. Pevné pneumatiky považujeme za výhodu, protože nemůžete dostat defekt a nemusíte je pravidelně kontrolovat. Vydrží tisíce kilometrů. Odpružený podvozek je obrovskou výhodou ve prospěch bezpečnosti, protože vás zachrání v situacích, které by s pevným podvozkem bezpochyby vedly k pádům. Podvozek zvládne například menší díry či nerovnosti, kterých si ne vždy stihnete při rychlejší jízdě všimnout. Je nutné však podotknout, že má i své specifické nevýhody v oblasti bezpečnosti, s kterými je při jízdě potřeba počítat. Výrobce vsadil na extrémně nízkou váhu a zároveň chtěl dosáhnout maximální skladnosti a bezúdržbovosti. V lehké váze tyto koloběžky drží celosvětově první místo, ale šetření na váze se někde muselo projevit. Koloběžka tak nedisponuje klasickou mechanickou brzdou, ale jen brzdou elektromagnetickou, která poměrně efektivně brzdí přední kolo a zároveň dobíjí baterii. Brzdný účinek je možné dobře dávkovat brzdovou páčkou, vyžaduje však trošku praxe a předvídání. Proto doporučujeme první kilometry jezdit se zvýšenou opatrností, než si na tento způsob brzdění zvyknete. Zadní kolo je brzděné zatlačením nohou na blatník. Překvapivě je tento způsob brzdění efektivní a lehce dokážete zadní kolo přes blatník i úplně zablokovat. To opět vyžaduje trošku tréninku, ale když si na to zvyknete, přijde vám to úplně přirozené a koloběžku dokážete při troše předvídání a rozumné jízdě bezpečně zastavit. Během našich měření dokázala konzistentně zastavit z 20 km/h na vzdálenosti 4,2 m a z 25 km/h na vzdálenosti 6,3 m. Samozřejmě modely s mechanickou přední a zadní brzdou dokáží brzdit lépe a zkušený jezdec s nimi vždy dokáže zastavit na kratší dráze. Ty jsou však většinou o dost těžší a náročnější na údržbu. Při jízdě na této (ale i na každé jiné) koloběžce si proto nechávejte vždy dostatečnou rezervu na brzdění a pokud nemáte jistotu, že vám někdo nemůže skočit do cesty, tak zpomalte. Z této řady elektrických koloběžek má zadní mechanickou bubnovou brzdu model SXT Light Plus V eKFV (limitovaný na 20 km/h) a model E-Twow Booster GT 2020. Všechny další jsou vybavené stejně jako model SXT Light GT brzdou rekuperační a nožní.

Design

Design celé řady Light je přísně podřízený funkčnosti, minimální možné váze a skladnosti. Koloběžka proto obětovala některé designové prvky a využívá základní tvary a industriální vzhled. Minimalistické rozměry i váha si vyžádali minimalistický design za použití základných tvarů, které však tvoří ucelený dojem, na který si rychle zvyknete. Kabeláž je integrována do těla koloběžky, je vedena v tyči řízení a uvnitř koloběžky, takže minimalistický design není rušený spleteninou volných kabelů. Displej, jeho ovládaní i přední světla jsou elegantně umístněné tak, aby byly po ruce i během jízdy. Díky své skladnosti je koloběžka až neuvěřitelně kompaktní a ve složeném stavu vypadá skutečně elegantně. Proto bude vypadat skvěle i v restauraci či v kavárně, kde výborně zapadne a nebude působit nevhodně či nepatřičně. Díky svému designu působí ještě lehčí než ve skutečnosti je a běžný pozorovatel na první pohled ani nezpozoruje, že jde o výkonnou elektrickou koloběžku s vlastním pohonem a zařadí ji spíš mezi klasické bezmotorové koloběžky. Model Light GT působí z celé řady nejmoderněji díky novému silikonovému povrchu platformy, zcela novému skládacímu mechanismu a také díky delší platformě.

 

Naše hodnocení

Celá řada SXT Light a všechny modely od výrobce E-Twow patří mezi naše nejoblíbenější a zároveň nejprodávanější koloběžky. Jde bezpochyby o nejlepší ultra-lehké elektrické koloběžky do města na světě. V této váhové a výkonnostní kategorii nemají přemožitele a ze stovek výrobců je ve své kategorii nikdo nepřekonal a pravděpodobně v dohledné době ani nepřekoná. E-Twow se specializuje na ultra-lehké koloběžky již deset let a proto mají v této kategorii nejvíce zkušeností. Na rozdíl od jiných značek se soustředili jen na to, v čem jsou nejlepší a proto věříme tomu, že budou této kategorii kralovat ještě dlouho. SXT Light GT je nejlepší vybavený model s obrovskou baterií i výkonem, který výkonově zvládne jezdce do 125 kg a také strmější kopce. Jak je vidět z porovnávací tabulky, GT má nejlepší parametry, za které se vyplatí připlatit. Absence mechanické brzdy je obrovskou výhodou z pohledu údržby, která je na tomto modely prakticky nulová, ale přináší o něco vyšší nároky na jezdce, jeho schopnost předvídat a v případě potřeby zapojit brzdění zadního kola. K celé řadě držíme skladem stovky náhradních dílů a známe ji zpaměti, takže s koupí máte jistotu rychlé opravy v případě, že se koloběžce něco přihodí. Velkou výhodou jsou i originální doplňky, které jsou na míru koloběžce, například praktický držák na snadnější přenášení, batoh na přenos koloběžky na zádech s kolečky (je možné ho táhnout za sebou jako kufr), praktická kapsička na tyč řízení (například na nabíječku či peněženku) či držák na mobilní telefon. Přikoupit si můžete i druhou nabíječku a jednu tak mít například doma a druhou v práci. Light GT má až o 40 % vyšší výkon oproti ostatním modelům z jeho řady. Ten je skutečně cítit, nejen při jízdě na rovině, ale zejména při jízdě do kopce. Má však i dvě negativa oproti modelu Plus V: výrobce ho z bezpečnostních důvodů nevybavil tempomatem a jeho nabíječka je chlazená ventilátorem, který je poměrně hlučný, takže během nabíjení vás může trošku rušit. Podle nás jsou však tyto nevýhody bohatě vyvážené v porovnání s modelem Plus V o 40 % vyšším výkonom, o 33 % větší baterií, novou delší platformou s omyvatelným silikonovým povrchem, vyšší maximální rychlostí a také úplně novým zdokonaleným skládacím mechanismem.

Servis

Jsme největší autorizovaný dovozce a prodejce značky SXT pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich prodejnách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů máme skladem a jsme certifikovaný poskytovatel záručních i pozáručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů, a díky přímému zastoupení výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou. Zároveň jsme výhradním dovozcem značky E-Twow, která pro SXT vyrábí celou řadu Light, takže disponujeme náhradními díly a podporou přímo od výrobce, s kterým udržujeme dobré vztahy a naši technici jsou školeni přímo ve výrobě.

O značce

SXT patří mezi nejstarší značky elektrických koloběžek na světě, protože vznikla už v roce 2005. Jde o jednu z mála značek, které sídlí v Evropě, konkrétně v Německu na jižní hranici se Švýcarskem. Centrála SXT je v německém městě Rheinfelden, kde sídlí obchod, design, centrální servis i sklad v jejich vlastní budově o celkové ploše přes 3000 m2. Strategií SXT jsou lokální zastoupení, aby zákazníci měli stále po ruce poradenství i servis ve svém regionu a jazyku a nemuseli vše řešit na dálku přes internet. Voltride je největším takovým zastoupením ve střední Evropě se sítí prodejen v Praze, Brně a Bratislavě a také e-shopem v Maďarsku. Samotná výroba probíhá v 9 továrnách v Číně, které byly pečlivě zvoleny ze strany SXT tak, aby poskytovaly vysoký standard a kvalitu výroby a které produkují více než 10 milionů kusů ročně. SXT zabezpečuje pravidelnou kontrolu a přítomnost ve výrobě tak, aby byly dosahované vysoké nároky, které SXT od svých dodavatelů požaduje. Všechny produkty SXT splňují Evropské standardy, jako například CE, ROHS, IQC, IPQC a FQC a jsou pravidelně kontrolovány interními audity tak, abyste si mohli být jisti, že koupí originálních výrobků SXT získáte produkt vysoké kvality. Za tím si SXT stojí vlastním jménem. Voltride nabízí výhradně originální produkty SXT, které pocházejí z Evropské centrály a můžeme proto garantovat jejich originalitu. Máme vybudované dobré vztahy přímo s majitelem SXT a často se i osobně navštěvujeme, proto můžeme z vlastní zkušenosti potvrdit, že značka SXT to myslí s osobní elektromobilitou vážně a dělá to z přesvědčení o budoucnosti tohoto způsobu přepravy, se stejnou vášní a zanícením, jako to děláme my sami.

Porovnat více parametrů
Porovnat méně parametrů

Porovnání ultra-lehkých městských koloběžek (výrobce E-Twow)

SXT Light Eco SXT Light Plus E-Twow Booster Plus S+
(Facelift 2020)
SXT Light Plus V SXT Light Plus V eKFV E-Twow Booster V
Powero City
(Facelift 2020)
SXT Light GT E-Twow Booster GT 2020
Cena 17 990 Kč Od 20 100 Kč do 22 854 Kč 21 990 Kč Od 24 290 Kč do 24 999 Kč 24 999 Kč 24 990 Kč 28 749 Kč 30 490 Kč
Výkon 350 W 500 W 500 W 500 W 500 W 500 W 700 W 700 W
Dojezd 30 km 35 km 35 km 40 km 40 km 40 km 50 km 50 km
Max. rychlost 27 km/h 30 km/h 36 km/h 36 km/h 20 km/h 36 km/h 40 km/h 40 km/h
Váha 10,7 kg 11 kg 11,1 kg 11,3 kg 12,3 kg 11,3 kg 12,3 kg 13 kg
Napětí baterie 24 V 33 V 36 V 36 V 36 V 36 V 48 V 48 V
Kapacita baterie 6,5 Ah 6,5 Ah 8,7 Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah
Články baterie CN CN Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung
Energie baterie 156 Wh 215 Wh 313 Wh 378 Wh 378 Wh 378 Wh 504 Wh 504 Wh
Tempomat ano ano ano ano ano ano ne ne
Skládací mechanismus těžší skládání (pouze nohou) těžší skládání (pouze nohou) snadné skládání (i rukou) těžší skládání (pouze nohou) těžší skládání (pouze nohou) snadné skládání (i rukou) snadné skládání (i rukou) snadné skládání (i rukou)
Ručky a jejich skládání těžší skládání, starší systém těžší skládání, starší systém snadné skládání, pevnější mechanismus těžší skládání, starší systém těžší skládání, starší systém snadné skládání, pevnější mechanismus snadné skládání, pevnější mechanismus snadné skládání, pevnější mechanismus
Nášlapná plocha starší systém (brusný papír), horší čištění starší systém (brusný papír), horší čištění silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem starší systém (brusný papír), horší čištění starší systém (brusný papír), horší čištění silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem
Zadní světlo ne ano ano ano ano ano ano ano
Displej monochromatický barevný barevný barevný barevný barevný barevný barevný
Brzdy slabší rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní bubnová + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní bubnová + zadní nožní
Odrazky ne boční v platformě boční v platformě boční v platformě boční v platformě + dodatečné žluté boční v platformě boční v platformě boční v platformě + dodatečné žluté
Délka platformy krátká krátká krátká krátká krátká krátká dlouhá dlouhá
Boční stojan ne ne ne ne ne ne ne ano
5/10
Komfort
10/10
Snadnost údržby
40 km/h
Rychlost
11,9 kg
Váha
700 W
Výkon
50 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
KERS - rekuperace
Zvládne kopec
Motor vpředu
Vhodná do města
Vysoký výkon
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Velmi lehká
Světelný senzor
Více barevných variant
Volnoběžka
Dobře složitelné
Start z nuly
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 11,9 kg 12,4 kg
Doba nabíjení 5 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 40 km/h 34,93 km/h
Výkon 700 W 646,8 W
Dojezd 50 km 43,08 km
Dojezd v městském cyklu - 29,39 km
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h - 16,4 m
Vzdálenost na zrychlení 0 - 30 km/h - 60,8 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h - 4,57 s
Čas na zrychlení z 0 na 30 km/h - 10,6 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 3,8 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 8,7 m
Sprint na 100m - 15,1 s
Sprint na 250m - 30,81 s
Sprint na 1000m - 109,7 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
34,93
km/h
Max. rychlost
646,8
wattů
Max. výkon
43,08
km
Max. dojezd
29,39
km
Městský dojezd
31,21
km
Min. dojezd
15,10
sekund
Čas na
100 m
30,81
sekund
Čas na
250 m
109,70
sekund
Čas na
1 km
4,57
sekund
Čas do
20 km/h
10,60
sekund
Čas do
30 km/h
1,46
sekund
Čas z
20 km/h
2,20
sekund
Čas z
30 km/h
16,4
metrů
Dráha do
20 km/h
60,8
metrů
Dráha do
30 km/h
3,8
metrů
Dráha z
20 km/h
8,7
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 34,93
0
0 10
1,73
0 10
SXT Light GT 1,73
0 15
3,01
0 15
SXT Light GT 3,01
0 20
4,57
0 20
SXT Light GT 4,57
0 25
6,86
0 25
SXT Light GT 6,86
0 30
10,60
0 30
SXT Light GT 10,60
0 34,93
22,93
0 34,93
SXT Light GT 22,93
10
10 15
1,28
10 15
SXT Light GT 1,28
10 20
2,84
10 20
SXT Light GT 2,84
10 25
5,13
10 25
SXT Light GT 5,13
10 30
8,87
10 30
SXT Light GT 8,87
10 34,93
21,21
10 34,93
SXT Light GT 21,21
15
15 20
1,55
15 20
SXT Light GT 1,55
15 25
3,85
15 25
SXT Light GT 3,85
15 30
7,59
15 30
SXT Light GT 7,59
15 34,93
19,92
15 34,93
SXT Light GT 19,92
20
20 25
2,29
20 25
SXT Light GT 2,29
20 30
6,04
20 30
SXT Light GT 6,04
20 34,93
18,37
20 34,93
SXT Light GT 18,37
25
25 30
3,74
25 30
SXT Light GT 3,74
25 34,93
16,07
25 34,93
SXT Light GT 16,07
30
30 34,93
12,33
30 34,93
SXT Light GT 12,33
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 34,93
0
0 10
3,49
0 10
SXT Light GT 3,49
0 15
8,27
0 15
SXT Light GT 8,27
0 20
16,40
0 20
SXT Light GT 16,40
0 25
31,26
0 25
SXT Light GT 31,26
0 30
60,81
0 30
SXT Light GT 60,81
0 34,93
175,00
0 34,93
SXT Light GT 175,00
10
10 15
4,77
10 15
SXT Light GT 4,77
10 20
12,91
10 20
SXT Light GT 12,91
10 25
27,77
10 25
SXT Light GT 27,77
10 30
57,32
10 30
SXT Light GT 57,32
10 34,93
171,51
10 34,93
SXT Light GT 171,51
15
15 20
8,13
15 20
SXT Light GT 8,13
15 25
23,00
15 25
SXT Light GT 23,00
15 30
52,55
15 30
SXT Light GT 52,55
15 34,93
166,74
15 34,93
SXT Light GT 166,74
20
20 25
14,86
20 25
SXT Light GT 14,86
20 30
44,41
20 30
SXT Light GT 44,41
20 34,93
158,60
20 34,93
SXT Light GT 158,60
25
25 30
29,55
25 30
SXT Light GT 29,55
25 34,93
143,74
25 34,93
SXT Light GT 143,74
30
30 34,93
114,19
30 34,93
SXT Light GT 114,19
Brzdné časy
30 25 20 15 10 0
34,93
34,93 30
0,29
34,93 30
SXT Light GT 0,29
34,93 25
0,65
34,93 25
SXT Light GT 0,65
34,93 20
1,03
34,93 20
SXT Light GT 1,03
34,93 15
1,40
34,93 15
SXT Light GT 1,40
34,93 10
1,76
34,93 10
SXT Light GT 1,76
34,93 0
2,49
34,93 0
SXT Light GT 2,49
30
30 25
0,36
30 25
SXT Light GT 0,36
30 20
0,74
30 20
SXT Light GT 0,74
30 15
1,11
30 15
SXT Light GT 1,11
30 10
1,47
30 10
SXT Light GT 1,47
30 0
2,20
30 0
SXT Light GT 2,20
25
25 20
0,38
25 20
SXT Light GT 0,38
25 15
0,75
25 15
SXT Light GT 0,75
25 10
1,11
25 10
SXT Light GT 1,11
25 0
1,84
25 0
SXT Light GT 1,84
20
20 15
0,37
20 15
SXT Light GT 0,37
20 10
0,73
20 10
SXT Light GT 0,73
20 0
1,46
20 0
SXT Light GT 1,46
15
15 10
0,36
15 10
SXT Light GT 0,36
15 0
1,09
15 0
SXT Light GT 1,09
10
10 0
0,73
10 0
SXT Light GT 0,73
Brzdné dráhy
30 25 20 15 10 0
34,93
34,93 30
2,46
34,93 30
SXT Light GT 2,46
34,93 25
5,12
34,93 25
SXT Light GT 5,12
34,93 20
7,40
34,93 20
SXT Light GT 7,40
34,93 15
9,08
34,93 15
SXT Light GT 9,08
34,93 10
10,21
34,93 10
SXT Light GT 10,21
34,93 0
11,16
34,93 0
SXT Light GT 11,16
30
30 25
2,66
30 25
SXT Light GT 2,66
30 20
4,94
30 20
SXT Light GT 4,94
30 15
6,62
30 15
SXT Light GT 6,62
30 10
7,75
30 10
SXT Light GT 7,75
30 0
8,70
30 0
SXT Light GT 8,70
25
25 20
2,27
25 20
SXT Light GT 2,27
25 15
3,96
25 15
SXT Light GT 3,96
25 10
5,09
25 10
SXT Light GT 5,09
25 0
6,04
25 0
SXT Light GT 6,04
20
20 15
1,68
20 15
SXT Light GT 1,68
20 10
2,82
20 10
SXT Light GT 2,82
20 0
3,76
20 0
SXT Light GT 3,76
15
15 10
1,13
15 10
SXT Light GT 1,13
15 0
2,08
15 0
SXT Light GT 2,08
10
10 0
0,95
10 0
SXT Light GT 0,95

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 113 cm  
      Výška 107 cm  
      Šířka 38 cm  
      Délka složená 106 cm  
      Výška složená 32 cm  
      Šířka složená 15 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie Samsung články  
      Napětí baterie 48 V  
      Kapacita baterie 10,5 Ah  
      Energie v baterii 504 Wh  
      Rekuperace ano  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ne  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon přední náhon  
      Přední brzda rekuperační  
      Zadní brzda bubnová  
      Typ kola vpředu plné  
      Velikost kola vpředu 8"  
      Typ kola vzadu plné  
      Velikost kola vzadu 8"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení pružina  
      Zadní zavěšení pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Barvy černá, antracit  
      Max. zátěž 125 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu