E-Twow Booster Plus S+ (Facelift 2020)

Vhodná
do města
Vysoká
spolehlivost
Skvělý poměr
cena / výkon
Velmi
lehká

Vhodná
do města
Vysoká
spolehlivost
Skvělý poměr
cena / výkon
Velmi
lehká

Celá řada modelů Booster patří mezi nejlepší ultra-lehké a ultra-skladné koloběžky do města na světě. Vyrábí je evropský výrobce E-Twow a pokud hledáte nejlepší koloběžku do města, v poměru váha / výkon / cena nenajdete na světě nic lepšího. Model Booster Plus S+ prošel nedávno úpravami, které ho ještě více zdokonalily. Váží jen 11,1 kg a dosáhne rychlosti až 36 km/h.

`

E-Twow Booster Plus S+ (Facelift 2020)

New product

Product Options
Barva: *
 
 
 

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis


Booster Plus S+ je ultra-lehký městský model, který vyrábí evropská značka E-Twow. Bez zaváhání patří mezi modely, které poskytují nejlepší poměr mezi váhou, skladností, výkonem, pohodlím a cenou. Celá řada Booster je jednoznačnou rozumnou volbou do městského prostředí. Nedávno prošla úpravami, které modely Booster opět posunuly o něco blíže k dokonalosti. Navzdory své muší váze tyto koloběžky zvládnou i těžší jezdce až do váhy 125 kg a poskytují nadstandartní výkonnostní parametry. Nabízí dostatečné pohodlí díky odpružené zadní i přední nápravě a extrémní skladnost díky geniálnímu skládacímu mechanismu a řidítkům. Jsou bezúdržbové a dokonce disponují systémem rekuperace energie při brzdění (KERS). Z řady Booster je Plus S+ tím slaběji vybaveným, co se týká výkonu i baterie, je však nejlehčí a nejlevnější. Doporučujeme ho jezdcům do váhy pod 80 kg. Pokud vážíte více, doporučujeme modely Plus V a GT 2020. Výše zmíněné zlepšení přinesl především zdokonalený skládací mechanismus, který je nyní možné lehce ovládat i rukou a nový povrch platformy, který je ze silikonu a je proto mnohem snadněji omyvatelný například vlhkou hadrou.


Využití a praktičnost

Řada Booster patří bez zaváhání mezi nejpraktičtější koloběžky světa. Jejím jediným určením je být tím nejlepším modelem do městského prostředí a tento cíl se jí daří plnit na sto procent. Nemůžete od ní čekat pohodlnou jízdu na velké vzdálenosti mimo město a její off-roadové schopnosti jsou téměř minimální. To však rádi obětujete, protože nic z toho ve městě prostě nepotřebujete. Ve městě se počítá nízká váha, obratnost, skladnost, odolnost vůči horším cestám a chodníkům. Pokud k tomu přidáte dostatečný výkon, dojezd a úplnou bezúdržbovost, dostanete právě řadu Booster, která nemá v této váhové kategorii prakticky žádnou konkurenci. Díky plným kolům z patentovaného materiálu nemůžete dostat defekt, ty jsou však dostatečně přilnavé a zejména jsou odpružené na přední i zadní nápravě a jízda na nich je tak stále dostatečně pohodlná na městské vzdálenosti. Na celé řadě je geniální zejména její skladnost. Koloběžku je možné složit za méně než deset sekund (později rozložit) do minimalistických rozměrů, díky kterým je menší než malý kufřík. Můžete ji umístit například pod židli v kavárně, pod sedadlo v autobuse či do vlaku a do kufru běžného auta se jich vejde hned několik. Složená má totiž šířku menší než 15 cm, výšku 33 cm a délku cca jeden meter, takže se vám vejde téměř kamkoli. To se nedá říct o žádné jiné elektrické koloběžce s odpružením a podobnými parametry. Velmi praktická je i tyč řízení, která má jednoduše nastavitelnou výšku a přizpůsobí se tak nízkým, ale i vysokým jezdcům během pár sekund díky rychloupínáku.


Výkon a dojezd

E-Twow Booster Plus S+ je nejslabším modelem z rady Booster a disponuje výkonem 500 W, je však jedinečný svou nízkou váhou, jen 11,1 kg. Spodní platforma v sobě ukrývá Li-Ion baterii s napětím 36 V a kapacitou 8,7 Ah, což odpovídá uložené energii 313 Wh. Tato kombinace výkonu a baterie vystačí na dojezd 35 km, který je pro mnohé bohatě dostačující. Pokud však není cena jediným rozhodujícím parametrem, doporučujeme prohlédnout si i vyšší modely Booster V, případně GT 2020. Ty nabízí za menší příplatek výrazně více energie v baterii. GT 2020 pracuje i s vyšším napětím, díky čemu nabídne lepší výkon, například při jízdě do kopce. Booster Plus V má v baterii o 21 % více energie a model GT 2020 až o 61 % více energie.

Vzhledem k uvedenému výkonu a parametrům doporučujeme model Plus S+ spíše lehčím jezdcům do 80 kg, pro které bude tato koloběžka dostačující. Její výkon umožní dosáhnutí rychlosti až 36 km/h, což do města jistě stačí. Na rovině uveze i těžší jezdce, pokud však plánujete jízdu do kopce, podívejte se po silnějších modelech Plus V anebo GT 2020. Doporučujeme si prohlédnout porovnávací tabulku na konci tohoto textu, kde můžete porovnat parametry celé rodiny koloběžek z dílny E-Twow.

Pohodlí

Mnoho zákazníků se obává koloběžek s plnými koly, kvůli méně pohodlné jízdě. Celá řada Booster však využívá plné pneumatiky z patentovaného materiálu, který sice samozřejmě nikdy nebude tak pružný jako vzduchem plněná pneumatika, ale přece jen trošku pruží a zejména má dobrou přilnavost. Právě tyto kola překvapivě přispívají k celkovému pohodlí, protože je nelze propíchnout a tudíž nemůžete dostat defekt. Jako jezdec tak získáváte mnohem vyšší jistotu a radost z používání, protože víte, že vždy přijedete do cíle včas a nemusíte myslet na tlak v pneumatikách ani se obávat defektu. To má samo o sobě obrovskou hodnotu, protože při rozměru kol 8 palců jsou defekty ve městě na modelech se vzduchem plněnými pneumatikami velmi časté. Pokud budete jezdit denně, tak vám tato kola ušetří možná i jeden defekt měsíčně. Řada Booster má navíc odpružené přední i zadní kolo, což zvyšuje pohodlí i bezpečnost. Z koloběžky tak díky pružení nespadnete, pokud náhodou trefíte díru nebo jinou nerovnost. Přední i zadní pružina je snadno vyměnitelná a držíme je skladem, jejich výměnu doporučujeme po cca 3000 km. Zadní pružina má nastavitelné předpětí, takže ji můžete přizpůsobit váze jezdce a tím i změnit světlou výšku koloběžky. Pohodlí přispívá i automatické přední osvětlení se senzorem, přehledný display, extrémně nízká váha a zejména úplná bezúdržbovost. Nemusíte se starat o nic, pouze ji nabíjet a jezdit. Dokonce i přední brzdu má elektromagnetickou, takže nejen že se o ni nemusíte starat, nastavovat ji či vyměňovat brzdové destičky, ale ještě vám při brzdění i dobíjí baterii. Pohodlí samotné jízdy je v této váhové kategorii nadprůměrné, i když se samozřejmě nevyrovná modelům se vzduchovými či olejovými tlumiči. Takové modely ale v této váhové kategorii ani neexistují. Úplným vrcholem je pohodlí vlastnictví této koloběžky. Nevyžaduje totiž kromě nabití a občasného kontrolního servisu nic dalšího. K pohodlí přispívá i výškově nastavitelná tyč řízení, takže je lehce možné koloběžku přizpůsobit jezdcům různé výšky a zajezdit si proto může celá rodina. V rámci zlepšení dostala tato koloběžka nový materiál nášlapné plochy, který je ze silikonu. Čistí se mnohem lépe než její předchůdci, ale výhodou je především úplně nový skládací mechanismus, který je konečně možné velmi lehce složit i rukou a skládací páčka je pojištěná magnetem. Díky této změně výrobce odstranil předtím trošku těžší proces skládání a koloběžku opět o něco více přiblížil k dokonalosti.

Bezpečnost

Řada Booster má několik prvků zvyšujících bezpečnost. Obrovskou výhodou je integrované automatické osvětlení se senzorem, díky kterému nemusíte myslet na zapínání světel. Ty jsou dostatečně silné na to, aby vás bylo dobře vidět i za šera, nejen v noci. Pevné pneumatiky považujeme za výhodu, protože nemůžete dostat defekt a nemusíte je pravidelně kontrolovat, jelikož vydrží tisíce kilometrů. Odpružený podvozek je obrovskou výhodou ve prospěch bezpečnosti, protože vás zachrání v situacích, které by s pevným podvozkem bezpochyby vedly k pádům. Podvozek zvládne například menší díry či nerovnosti, které si ne vždy stihnete při rychlejší jízdě všimnout. Je však třeba podotknout, že má svoje specifické nevýhody v oblasti bezpečnosti, s kterými je při jízdě potřeba počítat. Výrobce vsadil na extrémně nízkou váhu a zároveň chtěl dosáhnout maximální skladnost a bezúdržbovost. V nízké váze tyto koloběžky drží celosvětově první místo, ale šetření na váze se někde muselo projevit. Koloběžka tak nedisponuje klasickou přední mechanickou brzdou, ale pouze přední brzdou elektromagnetickou, která poměrně efektivně brzdí přední kolo a zároveň dobíjí baterii. Brzdný účinek je možné dobře dávkovat brzdovou páčkou, vyžaduje však trošku praxe a předvídání, proto doporučujeme první kilometry jezdit se zvýšenou opatrností, abyste si na tento způsob brzdění zvykli. Zadní kolo je brzděno zatlačením nohou na blatník, přičemž tento způsob brzdění je až překvapivě efektivní a snadno dokážete zadní kolo skrze blatník i zcela zablokovat. To opět vyžaduje trošku cviku, ale až si na to zvyknete, přijde vám to zcela přirozené a koloběžku dokážete s trochou předvídání a rozumnou jízdou bezpečně zastavit. Během našich měření dokázala plynule zastavit z 20 km/h na vzdálenost 4,2 m a z 25 km/h na vzdálenost 6,3 m. Samozřejmě modely s mechanickou přední a zadní brzdou dokáží brzdit lépe a zkušený jezdec s nimi vždy dokáže zastavit na kratší vzdálenost. Tyto modely jsou však zpravidla o dost těžší a náročnější na údržbu. Při jízdě na této (stejně jaké na každé jiné) koloběžce si proto nechejte vždy dostatečnou rezervu na brzdění a pokud nemáte jistotu, že vám nikdo nemůže skočit do cesty, tak zpomalte. Z této řady elektrických koloběžek má zadní mechanickou bubnovou brzdu model E-Twow Booster GT 2020, tento model a model Plus V jsou vybaveny rekuperační brzdou a nožní brzdou. K bezpečnosti přispívá i baterie, která je složená z kvalitních článků značky Samsung.

Design

Design celé řady Booster je přísně podřízen funkčnosti, minimální možné váze a skladnosti. Koloběžka proto obětovala některé designové prvky a využívá základní tvary a industriální vzhled. Minimalistické rozměry i váha si vyžádaly minimalistický design za použití základních tvarů, které však utvářejí ucelený dojem, na který si rychle zvyknete. Kabeláž je integrovaná do těla koloběžky (s výjimkou brzdového lanka), je vedená v tyči řízení a uvnitř v koloběžce, takže minimalistický design není rušen změtí volných kabelů. Displej, jeho ovládání i přední světla jsou elegantně umístěny tak, aby byly po ruce i během jízdy. Díky své skladnosti je koloběžka až neuvěřitelně kompaktní a ve složeném stavu vypadá skutečně elegantně. Vypadá proto skvěle i v restauraci či v kavárně, kde výborně zapadne a nepůsobí nevhodně či nepatřičně. Díky svému designu působí ještě lehčí než ve skutečnosti je a běžný pozorovatel na první pohled ani nezpozoruje, že jde o výkonnou elektrickou koloběžku s vlastním pohonem a zařadí ji spíše ke klasickým bezmotorovými koloběžkám. V rámci nového zlepšení dostaly modely Booster krásný nový silikonový povrch nášlapní plochy a novější skládací mechanismus, díky čemuž působí kompaktněji a elegantněji.

 

 

Naše hodnocení

Celá řada Booster od výrobce E-Twow patří mezi naše nejoblíbenější a zároveň nejprodávanější koloběžky. Jde bezpochyby o nejlepší ultra lehké elektrické koloběžky do města na světě. V této váhové a výkonnostní kategorii nemají rovnocenného soupeře a ze stovek výrobců je ve své kategorii nikdo nepřekonal a pravděpodobně ani nepřekoná. E-Twow se specializuje na ultra lehké koloběžky už deset let a proto mají v této kategorii největší zkušenosti. Na rozdíl od jiných značek se soustředí pouze na to, v čem jsou nejlepší a proto věříme tomu, že této kategorii budou vládnout ještě dlouho. Booster Plus S+ je základní model z této řady. Pokud však neplánujete časté dlouhé trasy a na koloběžce nebude jezdit těžší jezdec, tak zcela jistě postačí a můžete ušetřit. Jak je však vidět z porovnávací tabulky, vyšší modely mají mnohem lepší parametry, za které se vyplatí připlatit. Nepřítomnost mechanické brzdy je obrovskou výhodou z pohledu údržby, která je na tomto modelu prakticky nulová, ale klade o něco vyšší nároky na jezdce, jeho schopnost předvídat a v případě potřeby zapojit brzdění zadního kola. K celé řadě nabízíme skladem stovky náhradních dílů a známe ji zpaměti, takže s nákupem získáte i jistotu rychlé opravy i v případě, že se koloběžce něco přihodí. Velkou výhodou jsou i originální doplňky, které jsou koloběžce na míru, jako je například praktický držák pro lehčí přenášení, batoh na přenos koloběžky na zádech s kolečky (je možné ho táhnout za sebou jako zavazadlo), praktická kapsička na řídící tyč (například na nabíječku nebo peněženku) či držák na mobil. Můžete si přikoupit i druhou nabíječku a jednu tak mít například doma a druhou v práci. O kvalitě této řady svědčí i to, že od E-Twow si koloběžky kupují i jiné značky, které je prodávají pod svým jménem, protože koloběžku takových parametrů nedokáží sami vyrobit - například SXT (Německo), Uscooters (USA), Zoom (Asie). U nás dostanete vždy přímo originál E-Twow s nejnovějšími vylepšeními, protože jednáme přímo s výrobcem a máme pro tuto značku výhradní zastoupení. Obdobně je to i s modelem Booster Plus S+, který už máme v nabídce s nejnovějšími vylepšeními, včetně nové silikonové nášlapné plochy a především s výrazně zdokonaleným skládacím mechanismem.

Servis

Jsme výhradní distributor a prodejce značky E-Twow pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich prodejnách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme jediný certifikovaný poskytovatel záručních a pozáručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou. S E-Twow udržujeme nadstandardně dobré vztahy a naši technici jsou školeni přímo ve výrobě, díky čemuž můžeme poskytovat rychlý záruční i pozáruční servis a koloběžky není nutné posílat k posouzení přes půl světa.

O značce

E-Twow patří mezi nejstarší značky elektrických koloběžek na světě, elektrické koloběžky totiž vyrábějí už deset let. Jde o jednu z mála značek, které sídlí v Evropě, konkrétně v Německu nedaleko Stuttgartu a v Rumunsku. Zakladatelem značky je Dr. Sorin Sirbu, který dodnes osobně dohlíží na výrobu, která probíhá stejně jako u ostatních značek v Číně. Na E-Twow je úžasné, že i po deseti letech sledují svůj původní cíl - vyrábět nejlepší ultra-lehké elektrické koloběžky do města. Možná i díky tomu, že se nenechali zlákat do nových segmentů, své koloběžky neustále zdokonalují, a ty jsou každým rokem vždy o trošku lepší a spolehlivější. Postupnou evolucí se dopracovali k modelům, které nemají na světě konkurenci a v poměru váha / výkon / pohodlí / skladnost nenašli přemožitele. Prodávají se ve více než 40 zemích světa a soustředí se i na ekologický aspekt výroby. S E-Twow udržujeme dlouhodobě výborné vztahy a vidíme, že pracují s nadšením a s přesvědčením o ekologické smysluplnosti osobní elektromobility.

Porovnat více parametrů
Porovnat méně parametrů

Porovnání ultra-lehkých městských koloběžek (výrobce E-Twow)

SXT Light Eco SXT Light Plus E-Twow Booster Plus S+
(Facelift 2020)
SXT Light Plus V eKFV E-Twow Booster V
(Powero City)
(Facelift 2020)
SXT Light GT E-Twow Booster GT 2020
Cena 17 990 Kč Od 20 100 Kč do 22 854 Kč 21 990 Kč 24 999 Kč 24 990 Kč 28 749 Kč 30 490 Kč
Výkon 350 W 500 W 500 W 500 W 500 W 700 W 700 W
Dojezd 30 km 35 km 35 km 40 km 40 km 50 km 50 km
Max. rychlost 27 km/h 30 km/h 36 km/h 20 km/h 36 km/h 40 km/h 40 km/h
Váha 10,7 kg 11 kg 11,1 kg 12,3 kg 11,3 kg 12,3 kg 13 kg
Napětí baterie 24 V 33 V 36 V 36 V 36 V 48 V 48 V
Kapacita baterie 6,5 Ah 6,5 Ah 8,7 Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah
Články baterie CN CN Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung
Energie baterie 156 Wh 215 Wh 313 Wh 378 Wh 378 Wh 504 Wh 504 Wh
Tempomat ano ano ano ano ano ne ne
Skládací mechanismus těžší skládání (pouze nohou) těžší skládání (pouze nohou) snadné skládání (i rukou) těžší skládání (pouze nohou) snadné skládání (i rukou) snadné skládání (i rukou) snadné skládání (i rukou)
Ručky a jejich skládání těžší skládání, starší systém těžší skládání, starší systém snadné skládání, pevnější mechanismus těžší skládání, starší systém snadné skládání, pevnější mechanismus snadné skládání, pevnější mechanismus snadné skládání, pevnější mechanismus
Nášlapná plocha starší systém (brusný papír), horší čištění starší systém (brusný papír), horší čištění silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem starší systém (brusný papír), horší čištění silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem
Zadní světlo ne ano ano ano ano ano ano
Display monochromatický barevný barevný barevný barevný barevný barevný
Brzdy slabší rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní bubnová + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní bubnová + zadní nožní
Odrazky ne boční v platformě boční v platformě boční v platformě + dodatečné žluté boční v platformě boční v platformě boční v platformě + dodatečné žluté
Délka platformy krátká krátká krátká krátká krátká dlouhá dlouhá
Boční stojan ne ne ne ne ne ne ano
4/10
Komfort
10/10
Snadnost údržby
36 km/h
Rychlost
11,1 kg
Váha
500 W
Výkon
35 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
KERS - rekuperace
Motor vpředu
Vhodná do města
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Velmi lehká
Skvělý poměr cena / výkon
Světelný senzor
Více barevných variant
Volnoběžka
Dobře složitelné
Max Blinker doporučuje
Vysoká spolehlivost
Start z nuly
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 11,1 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 3.5 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 36 km/h Zatím netestované
Výkon 500 W Zatím netestované
Dojezd 35 km Zatím netestované
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
27,97
km/h
Max. rychlost
515,4
wattů
Max. výkon
22,78
km
Max. dojezd
22,16
km
Městský dojezd
22,27
km
Min. dojezd
16,57
sekund
Čas na
100 m
36,34
sekund
Čas na
250 m
135,21
sekund
Čas na
1 km
5,25
sekund
Čas do
20 km/h
::badge-value:time_to_30kmh::
sekund
Čas do
30 km/h
1,73
sekund
Čas z
20 km/h
::badge-value:time_from_30kmh::
sekund
Čas z
30 km/h
18,5
metrů
Dráha do
20 km/h
::badge-value:distance_at_30kmh::
metrů
Dráha do
30 km/h
4,6
metrů
Dráha z
20 km/h
::badge-value:distance_from_30kmh::
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 27,97
0
0 10
1,50
0 10
E-Twow Booster Plus S+ 1,50
0 15
3,36
0 15
E-Twow Booster Plus S+ 3,36
0 20
5,25
0 20
E-Twow Booster Plus S+ 5,25
0 25
8,29
0 25
E-Twow Booster Plus S+ 8,29
0 27,97
14,25
0 27,97
E-Twow Booster Plus S+ 14,25
10
10 15
1,86
10 15
E-Twow Booster Plus S+ 1,86
10 20
3,74
10 20
E-Twow Booster Plus S+ 3,74
10 25
6,79
10 25
E-Twow Booster Plus S+ 6,79
10 27,97
12,75
10 27,97
E-Twow Booster Plus S+ 12,75
15
15 20
1,88
15 20
E-Twow Booster Plus S+ 1,88
15 25
4,93
15 25
E-Twow Booster Plus S+ 4,93
15 27,97
10,89
15 27,97
E-Twow Booster Plus S+ 10,89
20
20 25
3,05
20 25
E-Twow Booster Plus S+ 3,05
20 27,97
9,00
20 27,97
E-Twow Booster Plus S+ 9,00
25
25 27,97
5,95
25 27,97
E-Twow Booster Plus S+ 5,95
Dráha zrychlení
10 15 20 25 27,97
0
0 10
2,85
0 10
E-Twow Booster Plus S+ 2,85
0 15
9,26
0 15
E-Twow Booster Plus S+ 9,26
0 20
18,50
0 20
E-Twow Booster Plus S+ 18,50
0 25
37,97
0 25
E-Twow Booster Plus S+ 37,97
0 27,97
82,61
0 27,97
E-Twow Booster Plus S+ 82,61
10
10 15
6,42
10 15
E-Twow Booster Plus S+ 6,42
10 20
15,66
10 20
E-Twow Booster Plus S+ 15,66
10 25
35,12
10 25
E-Twow Booster Plus S+ 35,12
10 27,97
79,77
10 27,97
E-Twow Booster Plus S+ 79,77
15
15 20
9,24
15 20
E-Twow Booster Plus S+ 9,24
15 25
28,70
15 25
E-Twow Booster Plus S+ 28,70
15 27,97
73,35
15 27,97
E-Twow Booster Plus S+ 73,35
20
20 25
19,47
20 25
E-Twow Booster Plus S+ 19,47
20 27,97
64,11
20 27,97
E-Twow Booster Plus S+ 64,11
25
25 27,97
44,65
25 27,97
E-Twow Booster Plus S+ 44,65
Brzdné časy
25 20 15 10 0
27,97
27,97 25
0,22
27,97 25
E-Twow Booster Plus S+ 0,22
27,97 20
0,65
27,97 20
E-Twow Booster Plus S+ 0,65
27,97 15
1,05
27,97 15
E-Twow Booster Plus S+ 1,05
27,97 10
1,49
27,97 10
E-Twow Booster Plus S+ 1,49
27,97 0
2,37
27,97 0
E-Twow Booster Plus S+ 2,37
25
25 20
0,42
25 20
E-Twow Booster Plus S+ 0,42
25 15
0,83
25 15
E-Twow Booster Plus S+ 0,83
25 10
1,27
25 10
E-Twow Booster Plus S+ 1,27
25 0
2,15
25 0
E-Twow Booster Plus S+ 2,15
20
20 15
0,40
20 15
E-Twow Booster Plus S+ 0,40
20 10
0,85
20 10
E-Twow Booster Plus S+ 0,85
20 0
1,73
20 0
E-Twow Booster Plus S+ 1,73
15
15 10
0,44
15 10
E-Twow Booster Plus S+ 0,44
15 0
1,32
15 0
E-Twow Booster Plus S+ 1,32
10
10 0
0,88
10 0
E-Twow Booster Plus S+ 0,88
Brzdné dráhy
25 20 15 10 0
27,97
27,97 25
1,57
27,97 25
E-Twow Booster Plus S+ 1,57
27,97 20
4,09
27,97 20
E-Twow Booster Plus S+ 4,09
27,97 15
5,94
27,97 15
E-Twow Booster Plus S+ 5,94
27,97 10
7,39
27,97 10
E-Twow Booster Plus S+ 7,39
27,97 0
8,70
27,97 0
E-Twow Booster Plus S+ 8,70
25
25 20
2,52
25 20
E-Twow Booster Plus S+ 2,52
25 15
4,37
25 15
E-Twow Booster Plus S+ 4,37
25 10
5,82
25 10
E-Twow Booster Plus S+ 5,82
25 0
7,13
25 0
E-Twow Booster Plus S+ 7,13
20
20 15
1,85
20 15
E-Twow Booster Plus S+ 1,85
20 10
3,30
20 10
E-Twow Booster Plus S+ 3,30
20 0
4,61
20 0
E-Twow Booster Plus S+ 4,61
15
15 10
1,45
15 10
E-Twow Booster Plus S+ 1,45
15 0
2,76
15 0
E-Twow Booster Plus S+ 2,76
10
10 0
1,31
10 0
E-Twow Booster Plus S+ 1,31

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 102 cm  
      Výška 116 cm  
      Šířka 38 cm  
      Délka složená 97 cm  
      Výška složená 33 cm  
      Šířka složená 14,5 cm  
      Rozvor 84 cm  
      Světlá výška 9 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie Samsung články  
      Napětí baterie 36 V  
      Kapacita baterie 8,7 Ah  
      Energie v baterii 313 Wh  
      Rekuperace ano  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon přední náhon  
      Přední brzda rekuperační  
      Zadní brzda nožní  
      Typ kola vpředu plné  
      Velikost kola vpředu 8"  
      Typ kola vzadu plné  
      Velikost kola vzadu 8"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení pružina  
      Zadní zavěšení pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Barvy bílá, černá, šedá, zelená, indigo, červená, modrá  
      Max. zátěž 125 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Rated 4.55 on the scale 1 - 5 based on 37 customer reviews
Ověřený nákup

Koloběžka super, dojezd pěkný a rychle se nabije. Jen bych uvítal širší řidítka.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Je to šmejd!!! Jel jsem s tím sotva 500m a přestalo to fungovat! Prý se to stát může a mám to reklamovat ale já to vrátil, na takové podvodníky nemám čas!!! Nekupovat!!

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Koloběžku jsem si zkoušel v Brně a a přišla mi nejlepší, jen ta jízda mi nepřišla tak pohodlná. Nesedí mi ta elektrická brzda na přední kolo. Myslím že by bylo mnohem lepší, kdyby tam byla klasická mechanická jak na kole. I ty řidítka jsou takové prťavé. Pán mi říkal že si zvyknu, ale je mi to stále nepohodlné. Budu pořizovat něco většího.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Koloběžku jsem dostal jako dárek. Osobně bych si vybral něco většího a silnějšího. Na ježdění po měste je to dostatečné, ale projíždění se nic moc. Málo místa na nohy a pro mě pomalé. Věřím ale, že pro jiného bude ideální.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Ta koloběžka je tak půl na půl. Jednak má skvělou váhu, vypadá dobře a hlavně nemusím seřizovat brzdy nebo hlídat pneumatiky. Na druhou stranu ty plné kola nejsou do terénu. I když je odpružená, tak vetší vibrace to nezvládá a je to nepohodlné. Výkon do kopce by taky mohl být lepší.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu