E-Twow Booster V - Powero City (Facelift 2020)

Vhodná
do města
Skvělý poměr
cena / výkon
Velmi
lehká
Voltride
doporučuje

Vhodná
do města
Skvělý poměr
cena / výkon
Velmi
lehká
Voltride
doporučuje

Celá řada modelů Booster patří mezi nejlepší ultra-lehké a ultra-skladné koloběžky do města na světě. Vyrábí je evropský výrobce E-Twow a pokud hledáte nejlepší koloběžku do města, v poměru váha / výkon / cena nenajdete na světě nic lepšího. Model Booster Plus V prošel nedávno úpravami, které ho ještě více zdokonalily. Váží jen 11,3 kg, dosáhne rychlosti až 36 km/h a jeho dojezdová vzdálenost je 40 km.

`

E-Twow Booster V - Powero City (Facelift 2020)

New product

Product Options
Barva: *
 

- 0 Kč
 

- 0 Kč
 

- 0 Kč

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

Nejlepší ultra-lehká koloběžka do města do 25 000 Kč

Booster V (Powero City) je ultra-lehký městský model, který vyrábí evropská značka E-Twow. Bez zaváhání patří mezi modely, které poskytují nejlepší poměr mezi váhou, skladností, výkonem, pohodlím a cenou. Celá řada Booster je jednoznačnou rozumnou volbou do městského prostředí. Nedávno prošla úpravami, které modely Booster opět posunuly o něco blíže k dokonalosti. Navzdory své muší váze tyto koloběžky zvládnou i těžší jezdce až do váhy 125 kg a poskytují nadstandartní výkonnostní parametry. Poskytuje dostatečné pohodlí díky odpružené zadní i přední nápravě a extrémní skladnost díky geniálnímu skládacímu mechanismu a řidítkám. Jsou bezúdržbové a dokonce disponují systémem rekuperace energie při brždění (KERS). E-Twow Booster V - Powero City patří stále mezi ty nejlépe vybavené modely a díky slušnému výkonu a kvalitní silné baterii ho doporučujeme jezdcům do váhy 100 kg. V roku 2020 prošel vylepšením (faceliftem), při kterém dostal nový silikonový povrch nášlapné plochy, který se dá snadno vyčistit vlhkou hadřičkou, nové zesílené skládací ručky, které eliminovaly problém s občas vyskakujícím pojistkou, ale zejména úplně nový skládací mechanismus, který se mnohem snadněji ovládá. Ten je dokonce možné ovládat i rukou a jeho skládací páčka je zajištěna magnetem. Pokud vážíte nad 100 kg nebo plánujete jízdu do kopce či delší trasy, a máte trošku větší rozpočet, podívejte se i na silnějšího bratra, který má o 40 % větší výkon a o 25 % delší dojezd, model Booster GT 2020.


Využití a praktičnost

Řada Booster patří bez zaváhání mezi nejpraktičtější koloběžky světa. Jejím jediným určením je být tím nejlepším modelem do městského prostředí a tento cíl se jí daří plnit na sto procent. Nemůžete od ní čekat pohodlnou jízdu na velké vzdálenosti mimo město a její off-roadové schopnosti jsou téměř minimální. To však rádi obětujete, protože nic z toho ve městě prostě nepotřebujete. Ve městě se počítá nízká váha, obratnost, skladnost, odolnost vůči horším cestám a chodníkům. Pokud k tomu přidáte dostatečný výkon, dojezd a úplnou bezúdržbovost, dostanete právě řadu Booster, která nemá v této váhové kategorii prakticky žádnou konkurenci. Díky plným kolům z patentovaného materiálu nemůžete dostat defekt. Kola jsou však dostatečně přilnavá a zejména jsou odpružená na přední i zadní nápravě a jízda na nich je tak stále dostatečně pohodlná na městské vzdálenosti. Na celé řadě je geniální zejména její skladnost. Koloběžku je možné složit za méně než deset sekund (později rozložit) do minimalistických rozměrů, díky kterým je menší než malý kufřík. Můžete ji umístit například pod židli v kavárně, pod sedadlo v autobuse či do vlaku a do kufru běžného auta se jich vejde hned několik. Složená má totiž šířku menší než 15 cm, výšku 33 cm a délku cca jeden meter, takže se vám vejde téměř kamkoli. To se nedá říct o žádné jiné elektrické koloběžce s odpružením a podobnými parametry. Velmi praktická je i tyč řízení, která má jednoduše nastavitelnou výšku a přizpůsobí se tak nízkým, ale i vysokým jezdcům během pár sekund díky rychloupínáku. Praktičnosti velmi pomohl i nejnovější facelift, který výrazně zlepšil skládací mechanizmus, který lze ovládat i rukou, přidal nový omyvatelný silikonový povrch platformy a zdokonalil a posílil skládatelné ručky.

 

 

Výkon a dojezd

Booster Plus V (Powero City) patří mezi nejlépe vybavené modely z řady Booster a disponuje výkonem 500 W, který je však vynikající vzhledem na svou muší váhu, jen 11,3 kg. Spodní platforma v sobě ukrývá Li-Ion baterii s napětím 36 V a kapacitou 10,5 Ah, to odpovídá uložené energii 378 Wh. Tato kombinace výkonu a baterie vystačí na dojezd 40 km, který je vzhledem na svou váhu nadstandardní. Oproti modelu Plus S+ má tento model citelně vyšší kapacitu baterie, konkrétně má o 21 % víc uložené energie. Pokud však není cena jediným rozhodujícím parametrem, doporučujeme podívat se i na model GT. Nabízí za menší příplatek ještě o 33 % víc energie v baterii a pracuje s ještě vyšším napětím, díky tomu nabízí i lepší výkon, až 700 W, to pocítíte zejména při stoupání do kopce. Navíc má i boční stojan a dokonce mechanickou bubnovou brzdu vzadu. Tento model patří svými parametry stále mezi světovou špičku a pokud vážíte do 100 kg, bude vám víc než postačovat.

Vzhledem na uvedený výkon a parametry doporučujeme model Booster V jezdcům do 100 kg, pro které tato koloběžka postačí. Její výkon umožní dosáhnutí rychlosti až 36 km/h, to je do města víc než dostatečné. Na rovině uveze i těžší jezdce a s jezdci do 100 kg zvládne tento model i menší stoupání. Pokud však potřebujete do kopce jezdit často, určitě zaostřete na nejnovější verzi GT. Doporučujeme si prohlédnout porovnávací tabulku na konci tohoto textu, kde si můžete porovnat parametry celé rodiny koloběžek z dílny E-Twow.

Pohodlí

Mnoho zákazníků se obává koloběžek s plnými koly, kvůli méně pohodlné jízdě. Celá řada Booster však využívá plné pneumatiky z patentovaného materiálu, který sice samozřejmě nikdy nebude tak pružný jako vzduchem plněná pneumatika, ale přece jen trošku pruží a zejména má dobrou přilnavost. Právě tyto kola překvapivě přispívají k celkovému pohodlí, protože je nelze propíchnout a tudíž nemůžete dostat defekt. Jako jezdec tak získáváte mnohem vyšší jistotu a radost z používání, protože víte, že vždy přijedete do cíle včas a nemusíte myslet na tlak v pneumatikách ani se obávat defektu. To má samo o sobě obrovskou hodnotu, protože při rozměru kol 8 palců jsou defekty ve městě na modelech se vzduchem plněnými pneumatikami velmi časté. Pokud budete jezdit denně, tak vám tato kola ušetří možná i jeden defekt měsíčně. E-Twow Booster V (Powero City) má navíc odpružené přední i zadní kolo, což nejen že zvyšuje pohodlí, ale i bezpečnost. Z koloběžky tak díky pružení nespadnete, pokud náhodou trefíte díru nebo jinou nerovnost. Přední i zadní pružina je snadno vyměnitelná a držíme je skladem, jejich výměnu doporučujeme po cca 3 000 km. Zadní pružina má nastavitelné předpětí, takže ji můžete přizpůsobit váze jezdce a tím i změnit světlou výšku koloběžky. Pohodlí přispívá i automatické přední osvětlení se senzorem, přehledný displej, extrémně nízká váha a zejména úplná bezúdržbovost. Nemusíte se starat o nic, pouze ji nabíjet a jezdit. Dokonce i přední brzdu má elektromagnetickou, takže nejen že se o ni nemusíte starat, nastavovat ji či vyměňovat brzdové destičky, ale ještě vám při brzdění i dobíjí baterii. Pohodlí samotné jízdy je v této váhové kategorii nadprůměrné, i když se samozřejmě nevyrovná modelům se vzduchovými či olejovými tlumiči. Takové modely ale v této váhové kategorii ani neexistují. Úplným vrcholem je pohodlí vlastnictví této koloběžky. Nevyžaduje totiž kromě nabití a občasného kontrolního servisu nic dalšího. K pohodlí přispívá i výškově nastavitelná tyč řízení, takže je lehce možné koloběžku přizpůsobit jezdcům různé výšky a zajezdit si proto může celá rodina. V rámci úprav (faceliftu) 2020 dostala nový silikonový povrch platformy, který se dá snadno vyčistit vlhkou hadřičkou, ale zejména úplně nový skládací mechanismus. Ten velmi přispívá k pohodlnosti skládání, protože ho lze ovládat i rukou. Vylepšené byly i skládací ručky, které jsou pevnější a pohodlnější.

Bezpečnost

Řada Booster má několik prvků zvyšujících bezpečnost. Obrovskou výhodou je integrované automatické osvětlení se senzorem, díky kterému nemusíte myslet na zapínání světel. Ty jsou dostatečně silné na to, aby vás bylo dobře vidět i za šera, ne jen v noci. Pevné pneumatiky považujeme za výhodu, protože nemůžete dostat defekt a nemusíte je pravidelně kontrolovat, jelikož vydrží tisíce kilometrů. Odpružený podvozek je obrovskou výhodou ve prospěch bezpečnosti, protože vás zachrání v situacích, které by s pevným podvozkem bezpochyby vedly k pádům. Podvozek zvládne například menší díry či nerovnosti, které si ne vždy stihnete při rychlejší jízdě všimnout. Je však třeba podotknout, že má svoje specifické nevýhody v oblasti bezpečnosti, s kterými je při jízdě potřeba počítat. Výrobce vsadil na extrémně nízkou váhu a zároveň chtěl dosáhnout maximální skladnost a bezúdržbovost. V nízké váze tyto koloběžky drží celosvětově první místo, ale šetření na váze se někde muselo projevit. Koloběžka tak nedisponuje klasickou přední mechanickou brzdou, ale pouze přední brzdou elektromagnetickou, která poměrně efektivně brzdí přední kolo a zároveň dobíjí baterii. Brzdný účinek je možné dobře dávkovat brzdovou páčkou, vyžaduje však trošku praxe a předvídání. Doporučujeme první kilometry jezdit se zvýšenou opatrností, abyste si na tento způsob brzdění zvykli. Zadní kolo je brzděno zatlačením nohou na blatník, přičemž tento způsob brzdění je až překvapivě efektivní a snadno dokážete zadní kolo skrze blatník i zcela zablokovat. To opět vyžaduje trošku cviku, ale až si na to zvyknete, přijde vám to zcela přirozené a koloběžku dokážete s trochou předvídání a rozumnou jízdou bezpečně zastavit. Během našich měření dokázala plynule zastavit z 20 km/h na vzdálenost 4,2 m a z 25 km/h na vzdálenost 6,3 m. Samozřejmě modely s mechanickou přední a zadní brzdou dokáží brzdit lépe a zkušený jezdec s nimi vždy dokáže zastavit na kratší vzdálenost. Tyto modely jsou však zpravidla o dost těžší a náročnější na údržbu. Při jízdě na této (stejně jaké na každé jiné) koloběžce si proto nechejte vždy dostatečnou rezervu na brzdění a pokud nemáte jistotu, že vám nikdo nemůže skočit do cesty, tak zpomalte. Z této řady elektrických koloběžek má zadní mechanickou bubnovou brzdu model SXT Light Plus V eKFV (limitovaný na 20 km/h) a model E-Twow Booster GT 2020. Všechny další jsou vybavené stejně jako model Booster V brzdou rekuperační a nožní.

Design

Design celé řady Booster je přísně podřízen funkčnosti, minimální možné váze a skladnosti. Koloběžka proto obětovala některé designové prvky a využívá základní tvary a industriální vzhled. Minimalistické rozměry i váha si vyžádaly minimalistický design za použití základních tvarů, které však utvářejí ucelený dojem na který si rychle zvyknete. Kabeláž je integrovaná do těla koloběžky (s výjimkou brzdového lanka), je vedená v tyči řízení a uvnitř v koloběžce, takže minimalistický design není rušen změtí volných kabelů. Displej, jeho ovládání i přední světla jsou elegantně umístěny tak, aby byly po ruce i během jízdy. Díky své skladnosti je koloběžka až neuvěřitelně kompaktní a ve složeném stavu vypadá skutečně elegantně. Vypadá proto skvěle i v restauraci či v kavárně, kde výborně zapadne a nepůsobí nevhodně či nepatřičně. Díky svému designu působí ještě lehčí než ve skutečnosti je a běžný pozorovatel na první pohled ani nezpozoruje, že jde o výkonnou elektrickou koloběžku s vlastním pohonem a zařadí ji spíše ke klasickým bezmotorovými koloběžkám. V rámci nových úprav (faceliftu) dostal Booster V (Powero City) krásny nový silikonový povrch nášlapné plochy, novější skládací mechanismus a nové skladatelné ručky, díky tomu vypadá kompaktnější a elegantnější než před faceliftem.

 

Naše hodnocení

Všechny modely od výrobce E-Twow patří mezi naše nejoblíbenější a zároveň nejprodávanější koloběžky. Jde bezpochyby o nejlepší ultra lehké elektrické koloběžky do města na světě. V této váhové a výkonnostní kategorii nemají rovnocenného soupeře a ze stovek výrobců je ve své kategorii nikdo nepřekonal a pravděpodobně ani nepřekoná. E-Twow se specializuje na ultra lehké koloběžky už deset let a proto mají v této kategorii největší zkušenosti. Na rozdíl od jiných značek se soustředí pouze na to, v čem jsou nejlepší a proto věříme tomu, že této kategorii budou vládnout ještě dlouho. Booster V je nejlepší ultra-lehká elektrická koloběžka na světě do 25 000 Kč. Jak je však vidno z porovnávací tabulky, model GT má ještě lepší parametry, za které se vyplatí připlatit. Nepřítomnost mechanické brzdy je obrovskou výhodou z pohledu údržby, která je na tomto modelu prakticky nulová, ale klade o něco vyšší nároky na jezdce, jeho schopnost předvídat a v případě potřeby zapojit brzdění zadního kola. K celé řadě nabízíme skladem stovky náhradních dílů a známe ji zpaměti, takže s nákupem získáte i jistotu rychlé opravy i v případě, že se koloběžce něco přihodí. Velkou výhodou jsou i originální doplňky, které jsou koloběžce na míru, jako je například praktický držák pro lehčí přenášení, batoh na přenos koloběžky na zádech s kolečky (je možné ho táhnout za sebou jako zavazadlo), praktická kapsička na řídící tyč (například na nabíječku nebo peněženku) či držák na mobil. Můžete si přikoupit i druhou nabíječku a jednu tak mít například doma a druhou v práci. O kvalitě této řady svědčí i to, že od E-Twow si koloběžky kupují i jiné značky, které je prodávají pod svým jménem, protože koloběžku takových parametrů nedokáží sami vyrobit - například SXT (Německo), Uscooters (USA), Zoom (Asie). U nás dostanete vždy přímo originál E-Twow s nejnovějšími vylepšeními, protože jednáme přímo s výrobcem a máme pro tuto značku výhradní zastoupení. Stejně tak je to i s modelem Booster V, který už máme v nabídce s nejnovějšími úpravami, včetně nové silikonové nášlapné plochy, nových řidítek a zejména s výrazně zdokonaleným skládacím mechanismem.

Servis

Jsme výhradní distributor a prodejce značky E-Twow pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich prodejnách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme jediný certifikovaný poskytovatel záručních a pozáručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů. Díky přímé reprezentaci výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou. S E-Twow udržujeme nadstandardně dobré vztahy a naši technici jsou školeni přímo ve výrobě, díky čemuž můžeme poskytovat rychlý záruční i pozáruční servis a koloběžky není nutné posílat k posouzení přes půl světa.

O značce

E-Twow patří mezi nejstarší značky elektrických koloběžek na světě, elektrické koloběžky totiž vyrábějí už deset let. Jde o jednu z mála značek, které sídlí v Evropě, konkrétně v Německu nedaleko Stuttgartu a v Rumunsku. Zakladatelem značky je Dr. Sorin Sirbu, který dodnes osobně dohlíží na výrobu, která probíhá stejně jako u ostatních značek v Číně. Na E-Twow je úžasné, že i po deseti letech následují svůj původní cíl - vyrábět nejlepší ultra-lehké elektrické koloběžky do města. Možná i díky tomu, že se nenechali zlákat do nových segmentů, své koloběžky neustále zdokonalují, a ty jsou každým rokem vždy o trošku lepší a spolehlivější. Postupnou evolucí se dopracovali k modelům, které nemají na světě konkurenci a v poměru váha / výkon / pohodlí / skladnost nenašli přemožitele. Prodávají se ve více než 40 zemích světa a soustředí se i na ekologický aspekt výroby. S E-Twow udržujeme dlouhodobě výborné vztahy a vidíme, že pracují s nadšením a s přesvědčením o ekologické smysluplnosti osobní elektromobility.

Porovnat víc parametrů
Porovnat méně parametrů

Porovnání ultra-lehkých městských koloběžek (výrobce E-Twow)

SXT Light Eco SXT Light Plus E-Twow Booster Plus S+
(Facelift 2020)
SXT Light Plus V eKFV E-Twow Booster V
(Powero City)
(Facelift 2020)
SXT Light GT E-Twow Booster GT 2020
Cena 17 990 Kč Od 20 100 Kč do 22 854 Kč 21 990 Kč 24 999 Kč 24 990 Kč 28 749 Kč 30 490 Kč
Výkon 350 W 500 W 500 W 500 W 500 W 700 W 700 W
Dojezd 30 km 35 km 35 km 40 km 40 km 50 km 50 km
Max. rychlost 27 km/h 30 km/h 36 km/h 20 km/h 36 km/h 40 km/h 40 km/h
Váha 10,7 kg 11 kg 11,1 kg 12,3 kg 11,3 kg 12,3 kg 13 kg
Napětí baterie 24 V 33 V 36 V 36 V 36 V 48 V 48 V
Kapacita baterie 6,5 Ah 6,5 Ah 8,7 Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah
Články baterie CN CN Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung
Energie baterie 156 Wh 215 Wh 313 Wh 378 Wh 378 Wh 504 Wh 504 Wh
Tempomat ano ano ano ano ano ne ne
Skládací mechanismus těžší skládání (pouze nohou) těžší skládání (pouze nohou) snadné skládání (i rukou) těžší skládání (pouze nohou) snadné skládání (i rukou) snadné skládání (i rukou) snadné skládání (i rukou)
Ručky a jejich skládání těžší skládání, starší systém těžší skládání, starší systém snadné skládání, pevnější mechanismus těžší skládání, starší systém snadné skládání, pevnější mechanismus snadné skládání, pevnější mechanismus snadné skládání, pevnější mechanismus
Nášlapná plocha starší systém (brusný papír), horší čištění starší systém (brusný papír), horší čištění silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem starší systém (brusný papír), horší čištění silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem
Zadní světlo ne ano ano ano ano ano ano
Displej monochromatický barevný barevný barevný barevný barevný barevný
Brzdy slabší rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní bubnová + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní bubnová + zadní nožní
Odrazky ne boční v platformě boční v platformě boční v platformě + dodatečné žluté boční v platformě boční v platformě boční v platformě + dodatečné žluté
Délka platformy krátká krátká krátká krátká krátká dlouhá dlouhá
Boční stojan ne ne ano ne ano ne ano
4/10
Komfort
10/10
Snadnost údržby
36 km/h
Rychlost
11,3 kg
Váha
500 W
Výkon
40 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
KERS - rekuperace
Motor vpředu
Vhodná do města
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Velmi lehká
Skvělý poměr cena / výkon
Světelný senzor
Více barevných variant
Volnoběžka
Dobře složitelné
Max Blinker doporučuje
Vysoká spolehlivost
Nejlepší ve třídě
Start z nuly
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 11,3 kg 10,9 kg
Doba nabíjení 4 h Zatím netestované
Max. rychlost před odblokováním 25 km/h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 36 km/h 28,53 km/h
Výkon 500 W 473,3 W
Dojezd 40 km 30,77 km
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h - 24 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h - 6,92 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 4,5 m
Sprint na 100m - 17,7 s
Sprint na 250m - 37,12
Sprint na 1000m - 134,6 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
28,53
km/h
Max. rychlost
479,0
wattů
Max. výkon
30,77
km
Max. dojezd
16,70
km
Městský dojezd
27,98
km
Min. dojezd
17,70
sekund
Čas na
100 m
37,12
sekund
Čas na
250 m
134,60
sekund
Čas na
1 km
6,92
sekund
Čas do
20 km/h
::badge-value:time_to_30kmh::
sekund
Čas do
30 km/h
1,62
sekund
Čas z
20 km/h
::badge-value:time_from_30kmh::
sekund
Čas z
30 km/h
24,0
metrů
Dráha do
20 km/h
::badge-value:distance_at_30kmh::
metrů
Dráha do
30 km/h
4,5
metrů
Dráha z
20 km/h
::badge-value:distance_from_30kmh::
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 28,53
0
0 10
2,41
0 10
E-Twow Booster V 2,41
0 15
4,56
0 15
E-Twow Booster V 4,56
0 20
6,92
0 20
E-Twow Booster V 6,92
0 25
10,30
0 25
E-Twow Booster V 10,30
0 28,53
27,74
0 28,53
E-Twow Booster V 27,74
10
10 15
2,15
10 15
E-Twow Booster V 2,15
10 20
4,50
10 20
E-Twow Booster V 4,50
10 25
7,89
10 25
E-Twow Booster V 7,89
10 28,53
25,32
10 28,53
E-Twow Booster V 25,32
15
15 20
2,35
15 20
E-Twow Booster V 2,35
15 25
5,74
15 25
E-Twow Booster V 5,74
15 28,53
23,17
15 28,53
E-Twow Booster V 23,17
20
20 25
3,38
20 25
E-Twow Booster V 3,38
20 28,53
20,82
20 28,53
E-Twow Booster V 20,82
25
25 28,53
17,44
25 28,53
E-Twow Booster V 17,44
Dráha zrychlení
10 15 20 25 28,53
0
0 10
4,46
0 10
E-Twow Booster V 4,46
0 15
11,99
0 15
E-Twow Booster V 11,99
0 20
23,98
0 20
E-Twow Booster V 23,98
0 25
45,68
0 25
E-Twow Booster V 45,68
0 28,53
177,75
0 28,53
E-Twow Booster V 177,75
10
10 15
7,54
10 15
E-Twow Booster V 7,54
10 20
19,52
10 20
E-Twow Booster V 19,52
10 25
41,22
10 25
E-Twow Booster V 41,22
10 28,53
173,29
10 28,53
E-Twow Booster V 173,29
15
15 20
11,99
15 20
E-Twow Booster V 11,99
15 25
33,68
15 25
E-Twow Booster V 33,68
15 28,53
165,76
15 28,53
E-Twow Booster V 165,76
20
20 25
21,70
20 25
E-Twow Booster V 21,70
20 28,53
153,77
20 28,53
E-Twow Booster V 153,77
25
25 28,53
132,07
25 28,53
E-Twow Booster V 132,07
Brzdné časy
25 20 15 10 0
28,53
28,53 25
0,15
28,53 25
E-Twow Booster V 0,15
28,53 20
0,60
28,53 20
E-Twow Booster V 0,60
28,53 15
1,03
28,53 15
E-Twow Booster V 1,03
28,53 10
1,44
28,53 10
E-Twow Booster V 1,44
28,53 0
2,23
28,53 0
E-Twow Booster V 2,23
25
25 20
0,45
25 20
E-Twow Booster V 0,45
25 15
0,88
25 15
E-Twow Booster V 0,88
25 10
1,29
25 10
E-Twow Booster V 1,29
25 0
2,08
25 0
E-Twow Booster V 2,08
20
20 15
0,43
20 15
E-Twow Booster V 0,43
20 10
0,84
20 10
E-Twow Booster V 0,84
20 0
1,62
20 0
E-Twow Booster V 1,62
15
15 10
0,41
15 10
E-Twow Booster V 0,41
15 0
1,20
15 0
E-Twow Booster V 1,20
10
10 0
0,79
10 0
E-Twow Booster V 0,79
Brzdné dráhy
25 20 15 10 0
28,53
28,53 25
1,04
28,53 25
E-Twow Booster V 1,04
28,53 20
3,82
28,53 20
E-Twow Booster V 3,82
28,53 15
5,82
28,53 15
E-Twow Booster V 5,82
28,53 10
7,13
28,53 10
E-Twow Booster V 7,13
28,53 0
8,27
28,53 0
E-Twow Booster V 8,27
25
25 20
2,77
25 20
E-Twow Booster V 2,77
25 15
4,77
25 15
E-Twow Booster V 4,77
25 10
6,09
25 10
E-Twow Booster V 6,09
25 0
7,23
25 0
E-Twow Booster V 7,23
20
20 15
2,00
20 15
E-Twow Booster V 2,00
20 10
3,32
20 10
E-Twow Booster V 3,32
20 0
4,45
20 0
E-Twow Booster V 4,45
15
15 10
1,32
15 10
E-Twow Booster V 1,32
15 0
2,45
15 0
E-Twow Booster V 2,45
10
10 0
1,14
10 0
E-Twow Booster V 1,14

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 102 cm  
      Výška 116 cm  
      Šířka 38 cm  
      Délka složená 97 cm  
      Výška složená 33 cm  
      Šířka složená 14,5 cm  
      Rozvor 84 cm  
      Světlá výška 9 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie Samsung články  
      Napětí baterie 36 V  
      Kapacita baterie 10,5 Ah  
      Energie v baterii 378 Wh  
      Rekuperace ano  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon přední náhon  
      Přední brzda rekuperační  
      Zadní brzda nožní  
      Typ kola vpředu plné  
      Velikost kola vpředu 8"  
      Typ kola vzadu plné  
      Velikost kola vzadu 8"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení pružina  
      Zadní zavěšení pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Barvy white, black, anthracite  
      Max. zátěž 125 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Rated 4.68 on the scale 1 - 5 based on 32 customer reviews
Ověřený nákup

Měl jsem Xiaomi a furt jsem měl defekty. Tohle má plné kola a odpružení, takže to stálo za to.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Koloběžka je dobrá.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Měl jsem půjčenou koloběžku v Praze a chtěl sem si nějakou pořídit. Nikde jsem to nemohl vyzkoušet, tato firma má prodeny kde Vás to nechají zdarma vyzkoušet. Zkusil jsem asi 7 koloběžek a vybral tuto. Prodejce byl moc ochotný a vše mi vysvětlil. Doporučuju si tam zajít, je to tam krásné :)

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Chtěl jsem něco co se rychle nabíjí a dobře nosí a lepší jsem nenašel.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Šikovná koloběžka.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu