SXT Light Plus V eKFV

Vhodná
do města
Velmi
lehká

Vhodná
do města
Velmi
lehká

Celá řada modelů Light od SXT patří mezi nejlepší ultra-lehké ultra-skladné koloběžky do města na světě. V poměru váha / výkon / cena nenajdete na světě nic lepšího. Model Light Plus V eKFV patří z celé řady mezi ty lépe vybavené a navíc splňují německou směrnici eKFV. Váží pouhých 12,3 kg a dosáhne rychlosti 20 km/h (elektronicky limitovaná podle eKFV) a dojezd činí 40 km.

`

SXT Light Plus V eKFV

New product

Product Options
Barva: *
 
 
 
Cena s DPH

24 999 Kčvčetně DPH

- +

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Na objednávku
Bratislava
Na objednávku
Sklad Bratislava
Na objednávku
Německo
Na objednávku
Voltride Central
Na objednávku
Voltride Servis
Na objednávku
Zjistit víc
Prodloužená záruka zdarma:
Skvělé mimosezónní ceny a k tomu záruka, jako kdybyste nakoupili za plnou cenu až na jaře! Udělejte si radost již nyní, ušetřete díky nákupu mimo sezónu a získejte prodloužení záruky.
 • Doživotní sleva 50 % na servis
 • Sleva 10 % na náhradní díly
 • Sleva 10 % na náhradní baterii
 • První servis úplně zdarma
 • Sleva na další nákup
 • Bezpečnostní prohlídky zdarma
 • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis

Co je to eKFV?


Je to směrnice o malých elektrických vozidlech, která byla uvedena v platnost v Německu v červnu 2019 a která reguluje využívání malých elektrických vozidel, jakými jsou například elektrické koloběžky na veřejných komunikacích v Německu. Vyžaduje, aby vozidla splňovala například tyto požadavky:

 • musí mít dvě nezávislé brzdy, přičemž pokud jedna selže, druhá musí nadále brzdit předepsanou silou
 • musí mít předepsané osvětlení splňující určené parametry viditelnosti
 • musí mít žluté odrazky na boční straně vozidla
 • musí mít alespoň jeden zvonek (klakson)
 • limitovanou maximální rychlost na 20 km/h
 • nesmí přesáhnout váhu 55 kg a výkon 500 W
 • musí mít držák na miniaturní SPZ, která se vydává spolu s pojištěním

Takové vozidla musí dodržovat stejná pravidla jako cyklisté. Není vyžadován řidičský průkaz a minimální věk je 14 let. Přilba není povinná, ale je doporučená. Tyto vozy v Německu mají primárně využívat cyklostezky. Pokud tyto nejsou k dispozici, mohou jet po silnici pro auta. Je možné s nimi jezdit i na chodnících, ale neměla by být překročena rychlost chůze (cca 5 km/h) a nesmějí být ohroženi chodci. Je nutné mít uzavřené povinné ručení (které stojí cca 25 - 50 € ročně). Porušení těchto pravidel nebo jízda na zařízení nesplňující tato pravidla v Německu může být pokutována policií do 70 €.

 

SXT Light Plus V eKFV je ultra-lehký městský model, který pro SXT vyrábí evropská značka E-Twow. Bez debaty patří mezi modely, které poskytují nejlepší poměr mezi váhou, skladností, výkonem, pohodlím a cenou. Celá řada SXT Light (E-Twow Booster) je jednoznačnou volbou z rozumu do městského prostředí. I přes svou muší váhu tyto koloběžky zvládnou i těžší jezdce až do váhy 125 kg. Poskytují nadstandardní výkonnostní parametry. Poskytuje dostatečné pohodlí díky odpružené zadní i přední nápravě a extrémní skladnost díky geniálnímu skládacímu mechanismu a řídítkům. Jsou absolutně bezúdržbové a dokonce disponují systémem rekuperace energie při brzdění (KERS). Z celé řady SXT Light patří mezi ty lépe vybavené a splňuje německou směrnici eKFV. Díky slušnému výkonu a kvalitní silné baterii ho doporučujeme jezdcům vážícím pod 100 kg, kteří potřebují anebo chtějí splňovat směrnici eKFV.


 

 

Využití a praktičnost

Řada SXT Light patří bez zaváhání mezi nejpraktičtější koloběžky světa. Jejím jediným smyslem je být tím nejlepším modelem do městského prostředí a tento cíl se jí daří plnit na sto procent. Nemůžete od ní čekat pohodlnou jízdu na velké vzdálenosti mimo město a její off-roadové schopnosti jsou téměř minimální. To však rádi obětujete, protože nic z toho ve městě nepotřebujete. Ve městě se počítá nízká váha, obratnost, skladnost, odolnost vůči horším cestám a chodníkům. Když k tomu přidáte dostatečný výkon, dojezd a bezúdržbovost, dostanete právě řadu SXT Light, která nemá v této váhové kategorii prakticky žádnou konkurenci. Díky plným kolům z patentovaného materiálu nemůžete dostat defekt, ty jsou dostatečně přilnavé a hlavně jsou odpružené na přední i zadní nápravě. Jízda na nich je tak stále dostatečně pohodlná na městské vzdálenosti. Na celé řadě SXT Light je geniální zejména její skladnost. Koloběžku je možné složit za méně než deset sekund (a pak rozložit) do minimalistických rozměrů, díky kterým je menší než malý kufřík. Dostanete ji například pod stoličku v kavárně, pod sedadlo v autobuse či do vlaku. Do kufru běžného auta se jich vleze hned několik. Složená má totiž šířku méně než 15 cm, výšku 33 cm a délku pod jeden metr, takže ji skutečně umístíte téměř kamkoliv. To se nedá říct o žádné jiné elektrické koloběžce s odpružením a podobnými parametry. Velmi praktická je i tyč řízení, která má jednoduše nastavitelnou výšku a přizpůsobí se tak nízkým ale i vysokým jezdcům v průběhu pár sekund díky rychloupínáku.


Výkon a dojezd

SXT Light Plus V eKFV je jedním z těch lépe vybavených modelů z řady Light. Disponuje výkonem 500 W, který je však vynikající vzhledem ke své váze, pouhých 12,3 kg. Spodní platforma v sobě ukrývá Li-Ion baterii s napětím 36 V a kapacitou 10,5 Ah, což odpovídá uložené energii 378 Wh. Tato kombinace výkonu a baterie vystačí na dojezd 40 km, který je vzhledem ke své váze nadstandardní. Oproti modelu Light Plus má tento model vyšší napětí a citelně vyšší kapacitu. Konkrétně má oproti modelu Light až o 75 % více uložené energie. Pokud však není cena jediným rozhodujícím parametrem a nepotřebujete splnit eKFV, doporučujeme prohlédnout si i model GT. Ten nabízí za menší příplatek ještě o 33 % více energie v baterii a pracuje s ještě vyšším napětím, díky čemuž nabízí i lepší výkon až 700 W, což pocítíte především při stoupání do kopce. Nedejte se však odradit. Tento model patří svými parametry stále mezi světovou špičku a pokud vážíte do 100 kg, bude vám zcela postačovat.

Vzhledem k uvedenému výkonu a parametrům doporučujeme model Light Plus V eKFV jezdcům do 100 kg, pro které bude tato koloběžka dostačující. Její maximální rychlost je elektronicky limitována na 20 km/h, což do města stačí, ale samozřejmě je to vynucené snahou splnit německou směrnici eKFV. Na rovině uveze i těžší jezdce a s jezdci do 100 kg zvládne tento model i menší stoupání. Doporučujeme si prohlédnout porovnávací tabulku na konci tohoto textu, kde uvidíte parametry celé rodiny koloběžek z dílny E-Twow.

Pohodlí

Hodně zákazníků se bojí koloběžek s plnými koly, kvůli méně pohodlné jízdě. Celá řada Light od SXT však využívá plné pneumatiky z patentovaného materiálu, který sice samozřejmě nikdy nebude tak pružný jako vzduchem plněná pneumatika, ale přece jen trošku pruží a zejména má dobrou přilnavost. Právě tato kola překvapivě přispívají k celkovému pohodlí, protože jsou nepropíchnutelná a tedy nemůžete dostat defekt. Jako jezdec tak získáváte mnohem větší jistotu a radost z užívání, protože víte, že vždy přijedete do cíle včas a nemusíte myslet na tlak v pneumatikách ani se bát defektu. To má samo o sobě obrovskou hodnotu, protože při rozměru kol 8 palců jsou defekty v městě na modelech se vzduchem plněnými pneumatikami velmi časté a pokud budete jezdit denně, tak vám tyto kola ušetří možná i jeden defekt měsíčně. SXT Light Plus V eKFV má navíc odpružené přední i zadní kolo, to zvyšuje pohodlí i bezpečnost. Z koloběžky tak díky pružení nespadnete, pokud náhodou trefíte díru nebo jinou nerovnost. Přední i zadní pružina je lehce vyměnitelná a držíme je skladem. Jejich výměnu doporučujeme po cca 3 000 km. Zadní pružina má nastavitelné předpětí, takže ji dokážete přizpůsobit váze jezdce a tím i změnit světlou výšku koloběžky. Pohodlí přispívá i automatické přední osvětlení se senzorem, přehledný displej, tempomat, extrémně nízká váha a zejména úplná bezúdržbovost. Dokonce i přední brzdu má elektromagnetickou, takže nejen že se o ni nemusíte starat, nastavovat ji či vyměňovat brzdové destičky, ale navíc vám při brzdění i dobíjí baterii. Na tomto modelu je zadní brzda bubnová, takže přibližně jednou za rok až dva (podle stylu jízdy) budete potřebovat vyměnit brzdové obložení. Pohodlí samotné jízdy je v této váhové kategorii nadprůměrné, i když se samozřejmě nevyrovná modelům se vzduchovými či olejovými tlumiči. Takové modely ale v této váhové kategorii ani neexistují. Asi největší předností této koloběžky je pohodlí. Nevyžaduje kromě nabití a občasného kontrolního servisu nic další. K pohodlí přispívá i výškově nastavitelná tyč řízení. Koloběžku lehce přizpůsobíte jezdcům různé výšky a zajezdit si proto může celá rodina.

Bezpečnost

Řada SXT Light má více prvků zvyšujících bezpečnost. Obrovskou výhodou je integrované automatické osvětlení se senzorem, díky kterému nemusíte myslet na zapínání světel a model eKFV je navíc vybavený i dodatečným předním světlem, které splňuje novou německou směrnici. Světla jsou dostatečně silná na to, aby vás bylo dobře vidět i za šera, nejen v noci. Pevné pneumatiky považujeme za výhodu, protože nemůžete dostat defekt a nemusíte je pravidelně kontrolovat, vydrží tisíce kilometrů. Odpružený podvozek je obrovskou výhodou ve prospěch bezpečnosti, protože vás zachrání v situacích, které by s pevným podvozkem bezpochyby vedly k pádům. Podvozek zvládne například menší díry či nerovnosti, kterých si ne vždy stihnete při rychlejší jízdě všimnout. Je nutné však podotknout, že má svoje specifické nevýhody v oblasti bezpečnosti, s kterými je při jízdě potřebné počítat. Výrobce vsadil na extrémně nízkou váhu a zároveň chtěl dosáhnout maximální skladnost a bezúdržbovost. V lehké váze tyto koloběžky drží celosvětově první místo, ale šetření na váze se někde muselo projevit. Koloběžka tak nedisponuje klasickou přední mechanickou brzdou, ale jen přední brzdou elektromagnetickou, která poměrně efektivně brzdí přední kolo a zároveň dobíjí baterii. Brzdný účinek je možné dobře dávkovat brzdovou páčkou, vyžaduje však trošku praxe a předvídání. Proto doporučujeme první kilometry jezdit se zvýšenou opatrností, abyste si na tento způsob brzdění přivykli. Zadní kolo je však na modelu eKFV vybavené dodatečnou nezávislou mechanickou bubnovou brzdou, která se ovládá větší brzdovou páčkou na řídítkách podobně jako na jízdním kole, přičemž tento způsob brzdění je až překvapivě efektivní a snadno dokážete zadní kolo i zcela zablokovat. Koloběžku proto zvládnete při troše předvídání a při rozumné jízdě vždy bezpečně zastavit a brzdný účinek na zadní kolo se dávkuje mnohem pohodlněji než u jiných modelů z této řady od SXT. Dodatečná zadní brzda na modelu eKFV částečně eliminuje nevýhody ostatních modelů z řady, které nemají žádnou klasickou mechanickou brzdu. Samozřejmě, modely s mechanickou přední a zadní brzdou dokáží brzdit lépe a zkušený jezdec s nimi vždy dokáže zastavit na kratší dráze. Ty jsou však většinou o dost těžší a náročnější na údržbu. Při jízdě na této (ale i na každé jiné) koloběžce si proto nechávejte vždy dostatečnou rezervu na brzdění a pokud nemáte jistotu, že vám nikdo nemůže skočit do cesty, tak zpomalte. Z této řady elektrických koloběžek má zadní mechanickou bubnovou brzdu také model E-Twow Booster GT 2020, který dosáhne až 40 km/h a má vyšší výkon i dojezd. Všechny ostatní jsou vybaveny jen brzdou rekuperační a nožní.

Design

Design celé řady Light je přísně podřízený funkčnosti, minimální možné váze a skladnosti. Koloběžka proto obětovala některé designové prvky a využívá základní tvary a industriální vzhled. Minimalistické rozměry i váha si vyžádali minimalistický design za použití základných tvarů, které však tvoří ucelený dojem, na který si rychle zvyknete. Model Plus V verze eKFV má dodatečně přidané přední osvětlení, odrazky a brzdu, takže má trošku více viditelné kabeláže. Zadní blatník je masivnější, aby se na něj mohla umístit miniaturní SPZ. Displej, jeho ovládání i přední světla jsou elegantně umístěné tak, aby byly po ruce i během jízdy. Díky své skladnosti je koloběžka až neuvěřitelně kompaktní a ve složeném stavu vypadá skutečně elegantně. Proto bude vypadat skvěle i v restauraci či v kavárně, kde výborně zapadne a nebude působit nevhodně či nepatřičně. Díky svému designu působí ještě lehčí, než ve skutečnosti je a běžný pozorovatel na první pohled ani nezpozoruje, že jde o výkonnou elektrickou koloběžku s vlastním pohonem a zařadí ji spíš mezi klasické bezmotorové koloběžky. Model Light Plus V eKFV má boční odrazky integrované do těla koloběžky a také dodatečné žluté boční odrazky, což ve spojení s extra osvětlením a brzdami vypadá trošku více "silničně" než ostatní modely z této řady.

 

Naše hodnocení

Celá řada SXT Light a všechny modely od výrobce E-Twow patří mezi naše nejoblíbenější a zároveň nejprodávanější koloběžky. Jde bezpochyby o nejlepší ultra lehké elektrické koloběžky do města na světě. V této váhové a výkonnostní kategorii nemají přemožitele a ze stovek výrobců je ve své kategorii nikdo nepřekonal a pravděpodobně tak brzy ani nepřekoná. E-Twow sa specializuje na ultra lehké koloběžky už deset roků a proto mají v této kategorii největší zkušenosti. Na rozdíl od jiných značek se soustředili jen na to, v čem jsou nejlepší a proto věříme tomu, že budou této kategorii kralovat ještě dlouho. SXT Light Plus V eKFV je dobře vybavený model se slušnou baterií i výkonem, jenž zvládne jezdce do 100 kg a též menší kopec. Jak je však patrné z porovnávací tabulky, vyšší modely GT mají ještě o něco lepší parametry, za které se vyplatí připlatit. Pokud potřebujete anebo chcete model splňující eKFV, tento patří mezi nejpraktičtější na světě. Pokud obětujete maximální rychlost a nepotřebujete frčet víc jak 20 km/h, získáte navíc lepší bezpečnost a pohodlnější brzdění. K celé řadě držíme skladem stovky náhradních dílů a známe ji zpaměti, takže s koupí máte jistotu rychlé opravy i v případě, že se koloběžce něco přihodí. Velkou výhodou jsou i originální doplňky, které jsou na míru koloběžce, například praktický držák na snadnější přenášení, batoh na přenos koloběžky na zádech s kolečky (je možné ho tahat za sebou jako kufr), praktická kapsička na tyč řízení (například na nabíječku či peněženku) či držák na mobil. Přikoupit si můžete i druhou nabíječku a jednu tak mít například doma a druhou v práci.

Servis

Jsme největší autorizovaný dovozce a prodejce značky SXT pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich prodejnách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme certifikovaný poskytovatel záručních i pozáručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímému zastoupení výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou. Zároveň jsme výhradním dovozcem značky E-Twow, která pro SXT vyrábí celou řadu modelů Light, takže disponujeme náhradními díly a podporou přímo od výrobce, s kterým udržujeme dobré vztahy a naši technici jsou školeni přímo ve výrobě.

O značce

SXT patří mezi nejstarší značky elektrických koloběžek na světě, protože vznikla už v roce 2005. Jde o jednu z mála značek, které sídlí v Evropě, konkrétně v Německu na jižní hranici se Švýcarskem. Centrála SXT je v německém městě Rheinfelden, kde sídlí obchod, design, centrální servis i sklad v jejich vlastní budově o celkové ploše přes 3000 m2. Strategií SXT jsou lokální zastoupení, aby zákazníci měli stále po ruce poradenství i servis ve svém regionu a jazyce a nemuseli vše řešit na dálku přes internet. Voltride je největším takovým zastoupením ve střední Evropě se sítí prodejen v Praze, Brně a Bratislavě a také e-shopem v Maďarsku. Samotná výroba probíhá v 9 továrnách v Číně, které byly pečlivě zvoleny ze strany SXT tak, aby poskytovaly vysoký standard a kvalitu výroby a které produkují více než 10 milionů kusů ročně. SXT zabezpečuje pravidelnou kontrolu a přítomnost ve výrobě tak, aby byly nalňovány vysoké nároky, které SXT od svých dodavatelů požaduje. Všechny produkty SXT splňují Evropské standardy, jako například CE, ROHS, IQC, IPQC a FQC a jsou pravidelně kontrolovány interními audity tak, abyste si mohli být jisti, že koupí originálních výrobků SXT získáte produkt vysoké kvality. Za tím si SXT stojí vlastním jménem. Voltride nabízí výhradně originální produkty SXT, které pocházejí z Evropské centrály a můžeme proto garantovat jejich originalitu. Máme vybudované dobré vztahy i přímo s majitelem SXT a často se i osobně navštěvujeme. Proto můžeme i z vlastní zkušenosti potvrdit, že značka SXT to myslí s osobní elektromobilitou vážně a dělá to z přesvědčení o budoucnosti tohoto způsobu přepravy, se stejnou vášní a zanícením, jak to děláme my sami.

Porovnat více parametrů

Porovnání ultra-lehkých městských koloběžek (výrobce E-Twow)

SXT Light Eco SXT Light Plus E-Twow Booster Plus S+
(Facelift 2020)
SXT Light Plus V SXT Light Plus V eKFV E-Twow Booster V
Powero City
(Facelift 2020)
SXT Light GT E-Twow Booster GT 2020
Cena 17 990 Kč Od 20 100 Kč do 22 854 Kč 21 990 Kč Od 24 290 Kč do 24 999 Kč 24 999 Kč 24 990 Kč 28 749 Kč 30 490 Kč
Výkon 350 W 500 W 500 W 500 W 500 W 500 W 700 W 700 W
Dojezd 30 km 35 km 35 km 40 km 40 km 40 km 50 km 50 km
Max. rychlost 27 km/h 30 km/h 36 km/h 36 km/h 20 km/h 36 km/h 40 km/h 40 km/h
Váha 10,7 kg 11 kg 11,1 kg 11,3 kg 12,3 kg 11,3 kg 12,3 kg 13 kg
Napětí baterie 24 V 33 V 36 V 36 V 36 V 36 V 48 V 48 V
Kapacita baterie 6,5 Ah 6,5 Ah 8,7 Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah 10,5Ah
Články baterie CN CN Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung
Energie baterie 156 Wh 215 Wh 313 Wh 378 Wh 378 Wh 378 Wh 504 Wh 504 Wh
Tempomat ano ano ano ano ano ano ne ne
Skládací mechanismus těžší skládání (pouze nohou) těžší skládání (pouze nohou) snadné skládání (i rukou) těžší skládání (pouze nohou) těžší skládání (pouze nohou) snadné skládání (i rukou) snadné skládání (i rukou) snadné skládání (i rukou)
Ručky a jejich skládání těžší skládání, starší systém těžší skládání, starší systém snadné skládání, pevnější mechanismus těžší skládání, starší systém těžší skládání, starší systém snadné skládání, pevnější mechanismus snadné skládání, pevnější mechanismus snadné skládání, pevnější mechanismus
Nášlapná plocha starší systém (brusný papír), horší čištění starší systém (brusný papír), horší čištění silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem starší systém (brusný papír), horší čištění starší systém (brusný papír), horší čištění silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem silikonový povrch, omyvatelný vlhkým hadříkem
Zadní světlo ne ano ano ano ano ano ano ano
Display monochromatický barevný barevný barevný barevný barevný barevný barevný
Brzdy slabší rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní bubnová + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní nožní silnější rekuperační + zadní bubnová + zadní nožní
Odrazky ne boční v platformě boční v platformě boční v platformě boční v platformě + dodatečné žluté boční v platformě boční v platformě boční v platformě + dodatečné žluté
Délka platformy krátká krátká krátká krátká krátká krátká dlouhá dlouhá
Boční stojan ne ne ne ne ne ne ne ano
4/10
Komfort
10/10
Snadnost údržby
20 km/h
Rychlost
11,2 kg
Váha
500 W
Výkon
40 km
Dojezd
Odpružený podvozek vzadu
Brzda vpředu
Odpružený podvozek vpředu
KERS - rekuperace
Motor vpředu
Vhodná do města
Tempomat
Přední osvětlení
Zadní osvětlení
Velmi lehká
Světelný senzor
Více barevných variant
Volnoběžka
Dobře složitelné
Start z nuly
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 11,2 kg Zatím netestované
Doba nabíjení 5 h Zatím netestované
Max. konstrukční rychlost 20 km/h Zatím netestované
Výkon 500 W Zatím netestované
Dojezd 40 km Zatím netestované
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Délka 102 cm  
      Výška 116 cm  
      Šířka 38 cm  
      Délka složená 97 cm  
      Výška složená 33 cm  
      Šířka složená 14,5 cm  
      Rozvor 82,5 cm  
      Světlá výška 9 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Výrobce baterie Samsung články  
      Napětí baterie 36 V  
      Kapacita baterie 10,5 Ah  
      Energie v baterii 378 Wh  
      Rekuperace ano  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem zvolitelný  
      Pohon přední náhon  
      Přední brzda rekuperační  
      Zadní brzda nožní  
      Typ kola vpředu plné  
      Velikost kola vpředu 8"  
      Typ kola vzadu plné  
      Velikost kola vzadu 8"  
      Odpružení vpředu a vzadu  
      Přední zavěšení pružina  
      Zadní zavěšení pružina  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Barvy černá, bílá, antracit  
      Max. zátěž 125 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu