-7%
Vhodná
do města
Velmi
lehká

Vhodná
do města
Velmi
lehká

SXT Buddy V2 je lehký městský model značky SXT. Jako jedna z mála koloběžek v této váhové kategorii má dvě mechanické brzy, které přispívají k bezpečnosti a dobrému pocitu z jízdy. Buddy V2 váží 13,7 kg a dosáhne rychlost až 35 km/h, zároveň si udržela praktičnost a skladnost, výhodou jsou především sklopná řídítka. Tento model pro SXT vyrábí značka INOKIM.

`

SXT Buddy V2

New product

Product Options
Barva: *
 

- 1 Kč
 

- 1 Kč
Původní cena Akční cena

27 399 Kčvčetně DPH

25 480 Kčvčetně DPH

- 7%

Garance nejlepší ceny

Našli jste lepší cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnost vybraného modelu

V závislosti od konfigurace produktu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Sklad Bratislava
Nedostupné
Brno
Nedostupné
Praha
Nedostupné
Německo
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zjistit víc
VYBERTE SI JINOU

Alternativy k tomuto produktu

Proč nabízíme alternativy? Protože chceme, abyste si vybrali lepší a kvalitnější model. V elektrické mobilitě se vyznáme a proto vám s tím poradíme.

INOKIM Light 2
INOKIM Light 2

Identická koloběžka přímo od jejího výrobce INOKIM. Nabízí několik barevných variant, jinak jde o úplně stejnou koloběžku, protože pro SXT tento model vyrábí INOKIM. Pokud hledáte jiné barevné kombinace, zvažte i tuto možnost

Víc info Otestuj si tento model: Praha, Brno, Bratislava
Plusy
  • víc barevných kombinací
  • přímo od originálního výrobce
Mínusy
  • žádné
  • Doživotní sleva 50 % na servis
  • Sleva 10 % na náhradní díly
  • Sleva 10 % na náhradní baterii
  • První servis úplně zdarma
  • Sleva na další nákup
  • Bezpečnostní prohlídky zdarma
  • Certifikát originality
Všechny důležité

Informace o produktu

 
Popis


Buddy V2 je lehký městský model, který pro SXT vyrábí INOKIM. Jeho cílem je zabezpečit bezpečný přesun po městě na středně dlouhé vzdálenosti a zároveň navzdory své nízké váze jde o plnohodnotnou koloběžku s nosností do 100 kg. Nemá odpružená kolečka, to ale nahrazuje 8,5palcovými pneumatikami s duší a tímto způsobem vyrovnává drobné vibrace a nerovnosti. Tyto pneumatiky nejsou příliš náchylné na defekty. Jako jedna z mála koloběžek v této váhové kategorii má dvě mechanické brzdy, které přispívají k bezpečnosti a dobrému pocitu z jízdy. Z celé koloběžky jsou cítit zkušenosti, protože SXT a INOKIM jsou jedni z nejstarších značek elektrických koloběžek na světě. Buddy V2 váží 13,7 kilogramů a dosáhne rychlost až 35 km/h, zároveň si udržela praktičnost a skladnost, o kterých můžou mnohé městské koloběžky jen snít, velkou výhodou jsou zejména sklopná řídítka.

 

Využití a praktičnost

Jde o jeden z nejlehčích modelů značky SXT, který přináší dostatečný výkon na středně dlouhé přesuny po městě za udržení si nízké váhy a slušného dojezdu. Jeho velkou výhodou kromě váhy jsou skladné rozměry při plném složení, kdy je možné lehce a rychle nejen složit celou koloběžku, ale i její ručky včetně brzdových páček. Nosnost 100 kg je dostatečná pro většinu uživatelů a jeho váha stále umožňuje přenos na krátké vzdálenosti, ať už při nastupovaní do MHD nebo ukládání koloběžky do auta. Koloběžka je světoznámá svojí kvalitou a spolehlivostí, protože jde o model, který se už prodává roky a výrobce INOKIM ho postupně krok po kroku zdokonalil postupnými vylepšeními. Tento model doporučujeme na přesuny po městě do vzdálenosti 20 km denně pro ty, kteří hledají praktickou spolehlivou koloběžku, která bude sloužit dlouhé roky. Kromě spolehlivosti je potřebné vyzdvihnout i to, že při svojí váze je jedním z mála lehkých skladných modelů, který nabízí mechanické brzdy na obou kolech. Většina výrobců snížení váhy řeší jen jednou brzdou, případně elektrickým brzděním, tento model se však spoléhá na klasické bubnové brzdy a tím přináší bezpečnější jízdu a dobrý pocit, že dokážete zabrzdit i v nouzových situacích. Navíc, brzdy jsou bezúdržbové, plně uzavřené bez přístupu prachu a nečistot. Proto je nemusíte neustále nastavovat, jako se to stává jejich kotoučovým konkurentům.

 

Bezpečnost

Bezpečnost je v případě modelu Buddy V2 na prvním místě. Proto je sestrojený z výjimečně pevné slitiny hliníku, používané v leteckém průmyslu. Celá konstrukce je robustní a pevná, takže se zbytečně nekýve a drží stabilitu i při maximální rychlosti. Tato koloběžka nedělá kompromisy, pokud jde o bezpečnost, a proto je Buddy V2 vzhledem ke své maximální rychlost 35 km/h vybavená hned dvěma mechanickými bubnovými brzdami značky Tektro s klasickými brzdovými páčkami, jaké znáte z jízdních kol. Navíc má poháněné zadní kolo, to výrazně zvyšuje bezpečnost v případě poruchy motoru v porovnaní s modely, které mají motor vpředu. Většina malých lehkých přenosných skládacích koloběžek určených do města nemá žádné mechanické brzdy a spoléhá se na elektrickou brzdu předního kola, případně mají navíc jednu mechanickou brzdu na zadní kolo. Přibližně 70 % brzdného účinku však zabezpečuje přední kolo, proto je účinnost zadní brzdy vždy výrazně nižší. Tento model však jde trvale cestou nejvyšší bezpečnosti a proto disponuje mechanickými brzdami na předním i zadním kole. Proto pokud hledáte model, který vás odveze bezpečně a s kterým zastavíte na nejkratší možné vzdálenosti bez zbytečného ohrožení sebe a svého okolí, a zároveň je lehký a skladný, zvažte právě Buddy V2.

Lehké koloběžky budou vždy o nějakém kompromisu. Pokud chcete pohodlí odpruženého podvozku a zároveň slušný dojezd a nízkou váhu, musíte hmotnost šetřit na brzdách. Pokud chcete pořádné brzdy, musíte váhu šetřit použitím pevného podvozku a pružení nahradit vzduchem plněnými koly, jako to řeší právě tento model. I přesto má navzdory dvoum plnohodnotným brzdám váhu jen 13,7 kg a stále dostatečný dojezd a výkon.
K bezpečnosti přispívají i přední a zadní LED světla, přičemž to zadní plní i funkci brzdového světla. Důležitá je i baterie složená z kvalitních článků značky LG. Pro méně zkušené jezdce je možnost omezení maximální rychlosti. Koloběžka má také funkci kick-start, zamezující nechtěnému startu a pojistku sklopného mechanismu zabraňující nechtěnému složení koloběžky za jízdy.

Design


Jde o ikonu značky SXT a jde jednoznačně o jedno z nejkrásnějších řešení v kategorii lehkých městských koloběžek. Jde o koloběžku, kterou si nespletete se žádnou jinou a je z ní cítit lehkost a praktická stylovost. Příjezd na setkání na ní je tak vždy elegantní a hodí se pro každou příležitost, ať už jde o setkání v kavárně, škole, kanceláři nebo luxusní restauraci. Navíc po složení ji můžete schovat pod první židli nebo stůl – zabírá tak minimum místa a vypadá skvěle i ve složeném stavu. Navzdory mechanickým brzdám jsou páčky elegantní a většina kabeláže je vedena v těle koloběžky a tak zbytečně nekazí její vzhled spleteninou kabelů. Velmi elegantně působí výškově nastavitelná aerodynamicky tvarovaná tyč řízení, která v sobě schovává potřebnou kabeláž. SXT tento model nabízí ve dvou barevných provedeních, díky čemuž ji dokážete sladit se svými oblíbenými barvami. Pokud hledáte víc barev pro tento model, můžete se podívat i na originál od INOKIM (Light 2), který je nabízen navíc ve světle modré, světle zelené a oranžové.

 

Výkon a dojezd

Motor nabízí výkon 650 W, což vám umožní jízdu až do rychlosti 35 km/h. Pro jezdce do hmotnosti cca 80 kg je tento výkon dostatečný i na jízdu do kopce. Velkou výhodou tohoto modelu je příjemný náběh výkonu, takže koloběžka se zbytečně netrhá a jízda je příjemná v nízkých i vysokých rychlostech. To přidává na příjemném pocitu z bezpečné jízdy. Koloběžka navzdory nízké váze nešetří na baterii a skrývá 36V, 10,4Ah baterii s celkovou uloženou energií 374 Wh a články od LG. Při váze 13,7 kg jde o dobré parametry, které stačí při ekonomické jízdě na dojezd skoro 40 km. V případě, že budete jezdit neekonomicky, často zrychlovat a brzdit, nebo jezdit okolo maximální rychlosti, stále můžete počítat s dojezdem přes 20 km. To je stále násobek běžné trasy, pro kterou je tento model určený, a proto by měl postačit každému. Navíc pro dobro baterie je i tak lepší koloběžku každý večer nabít, než jezdit na doraz. Samotné nabíjení úplně prázdné baterie trvá pod 6 hodin.

Pohodlí

Vzhledem k pevnému podvozku modelu Buddy V2 je tlumení nahrazené 8,5palcovými vzduchem plněnými pneumatikami, které však postačí na jízdu po všech běžných cestách a chodnících. Díky pneumatikám jsou dobře odtlumené drobné vibrace, ale samozřejmě pevný podvozek není ten nejpohodlnější, který na trhu existuje.

Určitě nejde o terénní model, ani o model určený na rychlou jízdu po rozbitých cestách. Proto doporučujeme před dírami zpomalit, abyste zbytečně neriskovali defekt. Na druhou stranu se vám koloběžka odvděčí vysokou spolehlivostí, nízkou váhou, výbornou skladností, bezúdržbovostí a velkou mírou bezpečnosti při jízdě. Pohodlí přispívá integrovaný boční stojan a také přední a zadní osvětlení. Vzhledem k jejímu poslání je tak pohodlí dostatečné a určitě ji ocení zejména ti, kteří hledají lehkou, praktickou skladatelnou koloběžku na středně dlouhé vzdálenosti po městě.

 

Naše hodnocení

Tento model určitě není pro každého, ale má své skalní fanoušky po celém světě. Pevný podvozek odrazí čast zákazníků, jde však o kompromis nahrazený vyšší bezpečností ve formě dvou bezúdržbových bubnových brzd značky Tektro při udržení nízké hmotnosti a pevnosti koloběžky. Jízda na ní po běžném chodníku i s nerovnostmi je překvapivě příjemná, ale při větších dírách je samozřejmě pevný podvozek cítit. Pokud si nejste jistí, zda jde o model pro vás, nejlépe uděláte, pokud si ji k nám přijdete zdarma vyzkoušet a zažijete jízdu na ní. Velkou výhodou je též její neustálý vývoj a inovace, díky kterým jde o vyladěný model bez dětských nemocí, na který se můžete vždy spolehnout, že vás doveze bezpečně a stylově až domů. Tato koloběžka je navíc velmi pěkně designově zpracovaná a určitě jde o jeden z nejkrásnějších lehkých městských modelů.

 

Servis

Jsme největší autorizovaný dovozce a prodejce značky SXT pro celou střední Evropu. Poskytujeme přímo záruční i pozáruční servis, který je zajištěn na našich prodejnách v Praze, Brně a Bratislavě. Většinu náhradních dílů držíme skladem a jsme certifikovaný poskytovatel záručních i pozáručních oprav. Proto se při koupi této koloběžky nemusíte vůbec obávat servisu či dostupnosti náhradních dílů a díky přímému zastoupení výrobce si poradíme i se složitějšími případy a diagnostikou.

O značce

SXT patří mezi nejstarší značky elektrických koloběžek na světě, protože vznikla už v roce 2005. Jde o jednu z mála značek, které sídlí v Evropě, konkrétně v Německu na jižní hranici se Švýcarskem. Centrála SXT je v německém městě Rheinfelden, kde sídlí obchod, design, centrální servis i sklad v jejich vlastní budově o celkové ploše přes 3000 m2. Strategií SXT jsou lokální zastoupení, aby zákazníci měli stále po ruce poradenství i servis ve svém regionu a jazyce a nemuseli vše řešit na dálku přes internet. Voltride je největším takovým zastoupením ve střední Evropě se sítí prodejen v Praze, Brně a Bratislavě a také e-shopem v Maďarsku. Samotná výroba probíhá v 9 továrnách v Číně, které byly pečlivě zvoleny ze strany SXT tak, aby poskytovali vysoký standard a kvalitu výroby a které produkují více než 10 milionů kusů ročně. SXT zabezpečuje pravidelnou kontrolu a přítomnost ve výrobě tak, aby byly dosahovány vysoké nároky, které SXT od svých dodavatelů požaduje. Všechny produkty SXT splňují Evropské standardy, jako například CE, ROHS, IQC, IPQC a FQC a jsou pravidelně kontrolovány interními audity tak, abyste si mohli být jisti, že koupí originálních výrobků SXT získáte produkt vysoké kvality. Za tím si SXT stojí vlastním jménem. Voltride nabízí výhradně originální produkty SXT, které pocházejí z Evropské centrály a můžeme proto garantovat jejich původ. Máme vybudované dobré vztahy přímo s majitelem SXT a často se i osobně navštěvujeme, proto můžeme z vlastní zkušenosti potvrdit, že značka SXT to myslí s osobní elektromobilitou vážně a dělá to z přesvědčení o budoucnosti tohoto způsobu přepravy, se stejnou vášní a zanícením, jak to děláme my sami.

3/10
Komfort
6/10
Snadnost údržby
13,7 kg
Váha
650 W
Výkon
40 km
Dojezd
35 km/h
Rychlost
Vhodná do města
Zadní osvětlení
Přední osvětlení
Velmi lehká
Vzduchové kola
Více barevných variant
Volnoběžka
Dobře složitelné
Brzda vpředu
Brzda vzadu
Motor vzadu
Vysoká spolehlivost
Tempomat
 
Data sheet
Výkonnostní parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem Voltride nezávislé měření Hodnocení
Hmotnost s baterií 13,7 kg 13,7 kg
Doba nabíjení 6 h Zatím netestované
Max. rychlost 35 km/h 35,27 km/h
Výkon 650 W 509,5 W
Dojezd 40 km 36,84 km
Dojezd v městském cyklu - 29,94 km
Vzdálenost na zrychlení 0 - 20 km/h - 20,2 m
Vzdálenost na zrychlení 0 - 30 km/h - 70,6 m
Čas na zrychlení z 0 na 20 km/h - 5,91 s
Čas na zrychlení z 0 na 30 km/h - 12,96 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 1,6 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 3,7 m
Brzdná dráha z maximální rychlosti - 7,44 m
Sprint na 100m - 16,4 s
Sprint na 250m - 31,96 s
Sprint na 1000m - 109,59 s
zobrazit víc
zobrazit méně
Měření Voltride

Nezávislé výsledky měření

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami.

Víc o testování
Výsledky závisí na konfiguraci, prosím vyberte si:
Tato varianta ještě nebyla otestována, zobrazujeme výsledky pro:
35,27
km/h
Max. rychlost
509,5
wattů
Max. výkon
36,84
km
Max. dojezd
29,94
km
Městský dojezd
26,08
km
Min. dojezd
16,40
sekund
Čas na
100 m
31,96
sekund
Čas na
250 m
109,59
sekund
Čas na
1 km
5,91
sekund
Čas do
20 km/h
12,96
sekund
Čas do
30 km/h
0,70
sekund
Čas z
20 km/h
1,06
sekund
Čas z
30 km/h
20,2
metrů
Dráha do
20 km/h
70,6
metrů
Dráha do
30 km/h
1,4
metrů
Dráha z
20 km/h
3,7
metrů
Dráha z
30 km/h
Zrychlení
Brzdění
Výkon
Porovnat různé modely

Vyberte si do porovnání i jiné modely.
Data se zobrazí v grafech, tabulkách a při všech hodnotách.

Porovnat různé modely

Vyberte si jiné modely z možností níže:

Základní konfigurace:

Zvolit
Časy zrychlení
10 15 20 25 30 35 35,27
0
0 10
2,20
0 10
SXT Buddy V2 2,20
0 15
3,74
0 15
SXT Buddy V2 3,74
0 20
5,91
0 20
SXT Buddy V2 5,91
0 25
8,84
0 25
SXT Buddy V2 8,84
0 30
12,96
0 30
SXT Buddy V2 12,96
0 35
22,25
0 35
SXT Buddy V2 22,25
0 35,27
22,44
0 35,27
SXT Buddy V2 22,44
10
10 15
1,54
10 15
SXT Buddy V2 1,54
10 20
3,71
10 20
SXT Buddy V2 3,71
10 25
6,64
10 25
SXT Buddy V2 6,64
10 30
10,76
10 30
SXT Buddy V2 10,76
10 35
20,05
10 35
SXT Buddy V2 20,05
10 35,27
20,24
10 35,27
SXT Buddy V2 20,24
15
15 20
2,17
15 20
SXT Buddy V2 2,17
15 25
5,10
15 25
SXT Buddy V2 5,10
15 30
9,22
15 30
SXT Buddy V2 9,22
15 35
18,51
15 35
SXT Buddy V2 18,51
15 35,27
18,70
15 35,27
SXT Buddy V2 18,70
20
20 25
2,93
20 25
SXT Buddy V2 2,93
20 30
7,05
20 30
SXT Buddy V2 7,05
20 35
16,33
20 35
SXT Buddy V2 16,33
20 35,27
16,52
20 35,27
SXT Buddy V2 16,52
25
25 30
4,12
25 30
SXT Buddy V2 4,12
25 35
13,40
25 35
SXT Buddy V2 13,40
25 35,27
13,59
25 35,27
SXT Buddy V2 13,59
30
30 35
9,28
30 35
SXT Buddy V2 9,28
30 35,27
9,47
30 35,27
SXT Buddy V2 9,47
35
35 35,27
0,19
35 35,27
SXT Buddy V2 0,19
Dráha zrychlení
10 15 20 25 30 35 35,27
0
0 10
3,96
0 10
SXT Buddy V2 3,96
0 15
9,45
0 15
SXT Buddy V2 9,45
0 20
20,15
0 20
SXT Buddy V2 20,15
0 25
38,64
0 25
SXT Buddy V2 38,64
0 30
70,59
0 30
SXT Buddy V2 70,59
0 35
155,91
0 35
SXT Buddy V2 155,91
0 35,27
157,77
0 35,27
SXT Buddy V2 157,77
10
10 15
5,49
10 15
SXT Buddy V2 5,49
10 20
16,19
10 20
SXT Buddy V2 16,19
10 25
34,69
10 25
SXT Buddy V2 34,69
10 30
66,64
10 30
SXT Buddy V2 66,64
10 35
151,95
10 35
SXT Buddy V2 151,95
10 35,27
153,81
10 35,27
SXT Buddy V2 153,81
15
15 20
10,70
15 20
SXT Buddy V2 10,70
15 25
29,19
15 25
SXT Buddy V2 29,19
15 30
61,14
15 30
SXT Buddy V2 61,14
15 35
146,46
15 35
SXT Buddy V2 146,46
15 35,27
148,32
15 35,27
SXT Buddy V2 148,32
20
20 25
18,49
20 25
SXT Buddy V2 18,49
20 30
50,44
20 30
SXT Buddy V2 50,44
20 35
135,76
20 35
SXT Buddy V2 135,76
20 35,27
137,62
20 35,27
SXT Buddy V2 137,62
25
25 30
31,95
25 30
SXT Buddy V2 31,95
25 35
117,26
25 35
SXT Buddy V2 117,26
25 35,27
119,13
25 35,27
SXT Buddy V2 119,13
30
30 35
85,31
30 35
SXT Buddy V2 85,31
30 35,27
87,18
30 35,27
SXT Buddy V2 87,18
35
35 35,27
1,86
35 35,27
SXT Buddy V2 1,86
Brzdné časy
35 30 25 20 15 10 0
35,28
35,28 35
0,02
35,28 35
SXT Buddy V2 0,02
35,28 30
0,18
35,28 30
SXT Buddy V2 0,18
35,28 25
0,35
35,28 25
SXT Buddy V2 0,35
35,28 20
0,54
35,28 20
SXT Buddy V2 0,54
35,28 15
0,71
35,28 15
SXT Buddy V2 0,71
35,28 10
0,90
35,28 10
SXT Buddy V2 0,90
35,28 0
1,24
35,28 0
SXT Buddy V2 1,24
35
35 30
0,16
35 30
SXT Buddy V2 0,16
35 25
0,33
35 25
SXT Buddy V2 0,33
35 20
0,52
35 20
SXT Buddy V2 0,52
35 15
0,69
35 15
SXT Buddy V2 0,69
35 10
0,88
35 10
SXT Buddy V2 0,88
35 0
1,22
35 0
SXT Buddy V2 1,22
30
30 25
0,18
30 25
SXT Buddy V2 0,18
30 20
0,37
30 20
SXT Buddy V2 0,37
30 15
0,54
30 15
SXT Buddy V2 0,54
30 10
0,72
30 10
SXT Buddy V2 0,72
30 0
1,06
30 0
SXT Buddy V2 1,06
25
25 20
0,19
25 20
SXT Buddy V2 0,19
25 15
0,36
25 15
SXT Buddy V2 0,36
25 10
0,54
25 10
SXT Buddy V2 0,54
25 0
0,88
25 0
SXT Buddy V2 0,88
20
20 15
0,17
20 15
SXT Buddy V2 0,17
20 10
0,35
20 10
SXT Buddy V2 0,35
20 0
0,70
20 0
SXT Buddy V2 0,70
15
15 10
0,19
15 10
SXT Buddy V2 0,19
15 0
0,53
15 0
SXT Buddy V2 0,53
10
10 0
0,34
10 0
SXT Buddy V2 0,34
Brzdné dráhy
35 30 25 20 15 10 0
35,28
35,28 35
0,18
35,28 35
SXT Buddy V2 0,18
35,28 30
1,48
35,28 30
SXT Buddy V2 1,48
35,28 25
2,75
35,28 25
SXT Buddy V2 2,75
35,28 20
3,83
35,28 20
SXT Buddy V2 3,83
35,28 15
4,53
35,28 15
SXT Buddy V2 4,53
35,28 10
5,07
35,28 10
SXT Buddy V2 5,07
35,28 0
5,21
35,28 0
SXT Buddy V2 5,21
35
35 30
1,29
35 30
SXT Buddy V2 1,29
35 25
2,56
35 25
SXT Buddy V2 2,56
35 20
3,65
35 20
SXT Buddy V2 3,65
35 15
4,35
35 15
SXT Buddy V2 4,35
35 10
4,89
35 10
SXT Buddy V2 4,89
35 0
5,02
35 0
SXT Buddy V2 5,02
30
30 25
1,27
30 25
SXT Buddy V2 1,27
30 20
2,35
30 20
SXT Buddy V2 2,35
30 15
3,06
30 15
SXT Buddy V2 3,06
30 10
3,59
30 10
SXT Buddy V2 3,59
30 0
3,73
30 0
SXT Buddy V2 3,73
25
25 20
1,08
25 20
SXT Buddy V2 1,08
25 15
1,78
25 15
SXT Buddy V2 1,78
25 10
2,32
25 10
SXT Buddy V2 2,32
25 0
2,46
25 0
SXT Buddy V2 2,46
20
20 15
0,70
20 15
SXT Buddy V2 0,70
20 10
1,24
20 10
SXT Buddy V2 1,24
20 0
1,38
20 0
SXT Buddy V2 1,38
15
15 10
0,54
15 10
SXT Buddy V2 0,54
15 0
0,68
15 0
SXT Buddy V2 0,68
10
10 0
0,14
10 0
SXT Buddy V2 0,14

Skutečné výsledky naměřené našimi testovacími jízdami. Používáme takový vědecký přístup jak je to jen možné a profesionální měřící přístroje.

Víc o testování
Ukázat více Ukázat méně
 
Data sheet
Další parametry
Parametr Hodnota udávaná výrobcem
      Min. rychlost omezovače 15 km/h  
      Délka 108 cm  
      Výška 105 cm  
      Šířka 46 cm  
      Délka složená 95 cm  
      Výška složená 25 cm  
      Šířka složená 36 cm  
      Rozvor 80 cm  
      Světlá výška 6 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kole  
      Typ baterie Li-Ion  
      Napětí baterie 36 V  
      Kapacita baterie 10,4 Ah  
      Energie v baterii 374,4 Wh  
      Rekuperace ne  
      Systém ovládání palcová páčka  
      Tempomat ano  
      Omezovač rychlosti ano  
      Start odrazem ano  
      Pohon zadní náhon  
      Přední brzda bubnová  
      Zadní brzda bubnová  
      Typ kola vpředu vzduchové s duší  
      Typ kola vzadu vzduchové s duší  
      Velikost kola vpředu 8.5"  
      Velikost kola vzadu 8.5"  
      Odpružení bez odpružení  
      Přední zavěšení pevné (bez odpružení)  
      Zadní zavěšení pevné (bez odpružení)  
      Osvětlení přední, zadní a brzdové  
      Brzdové světlo ano  
      Barvy černá, bílá  
      Max. zátěž 100 kg  
Spokojení zákazníci

Recenze

Rated 4.38 on the scale 1 - 5 based on 12 customer reviews

Koloběžka se mi moc líbila, jen to každou chvíli píchnu. Pořídil jsem si na to plné kolo přímo na tuto koloběžku ale je to neuvěřitelně tvrdé. Problém je v tom, že koloběžka není odpružená a ty duše to nezvládají. I když je koloběžka krásně navržená, tak prostě není použitelná.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Design je sice povedený, ale výkon je slabý. Do kopce to jede prostě pomalu.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Vše je super, jen by se to mohlo nabíjet rychleji. Podobné koloběžky to zvládají za polovinu času.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne
Ověřený nákup

Koloběžka je super, jen mi vadí ty řidítka. Když je zatlačíte tak ven lezou dráty a občas se jim moc nechce zpět. to je ale maličkost.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Asi nejhezčí koloběžka v této kategorii co jsem viděl. Koupil jsem a celkově jsem spokojený.

Celková spokojenost
Kvalita
Služby Voltride
Doručení
Přesnost popisu
Je tato recenze užitečná? Ano Ne

Děláme dobré věci. Díky vám.

Nakupte u nás a vyberte si, zda pomůžete životnímu prostředí vysazením stromů, zrecyklováním baterií nebo výstavbou cyklocest. My přispějeme za vás.
Do košíku jste vložili
Počet
Dohromady
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Dohromady (s DPH)
Pokračovat v nákupu